Emir Spahic - ALL ABOUT

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
noiserr
Posts: 3019
Joined: 13/11/2011 01:18
Location: Američki Zavajt

#1676 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by noiserr »

LSD wrote:
pathyeshme wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Eno, sad nije trebao zvati najboljeg strijelca BiH svih vremena i stopera za koga je pola države još u subotu ujutro bilo spremno dati podlakticu.
U tome se upravo krije mentalitet ovog naroda.
OK za Džeku, definitivno ga ne bih izbacio. Ali, ovaj klaun Spahić bi mi letio iz reprezentacije još prije 2-3 godine... Uvijek sam na fejsu govorio da je kikser i da će nas na svjetskom zaviti u crno... Naravno, dobijao na takve komentare uvrede i psovke... I na kraju se ispostavilo da nas je Boga mi Spaha zavio u crnu.
Šta hoću da kažem? Naš narod ne vidi dalje od očiju... Jebote kao da su svi kolektivno slijepi... Spaha baci neku izjavu tipa on voli BiH najviše na svijetu, i narod počne svršavati, svi zaborave kakav je kikser... Definitivno bi trebao u političare nakon fudbalske karijere, a u Bosni će sigurno imati puno glasača.
nemoj tako....Spaha je uzoran kapiten, uvijek fino ošišan i vojnickog držanja, ljubimac širih narodnh masa, posebno je omiljen kod ženske populacije, a i kod latentnih halkara, Spaha je Lepi (kako mu tepa Marajan M.), svaka bi bosanska majka za zeta

a to što ga onaj uglješa otresa ko slinu u duelu, to cemo mu oprostiti našim bosanskim merhametom
Nije ga jednom otreso ko slinu, svaki put kad je prosao, haman ga onaj vjetar sam rusio sto ga je Emenike napravio svojom brzinom.
User avatar
LSD
Posts: 27265
Joined: 24/07/2007 08:26

#1677 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by LSD »

a vidio sam sve brate....barem 5-6 velikih kikseva, pogrešni pasovi na 30 metara od našeg gola, poklonjene lopte koje uzrokuju kontre Nigerije, pogrešne procijene leta lopte, pogrešno pozicioniranje na terenu, bezobrazno i bahato precjenjivanje sopstvenih igrackih kvaliteta i snage, loše građenje lopte i tako dalje.


i pored onog gola, crnci iz Nigerije su ga oplođavali citavu tekmu i pravili mu djecu.

napravio je vrlo slicnu glupost onoj u Parizu, kada je u oba slucaja mogao vrlo jednostavno nabiti loptu u korner, aut, negdje u PM....jok, on je sebe precjenio, glumio Bekenbauera, ljudi mi uzimali lopte i kao posljedica toga su bili baraž sa Portugalom i poraz od Nigerije.
User avatar
madesa
Posts: 4208
Joined: 26/07/2013 02:37

#1678 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by madesa »

ne daj se safete
User avatar
brad90
Posts: 698
Joined: 28/05/2011 07:37
Location: DVASPORTA.BA DALEKO NAJOZBILJNIJI FORUM NA NEBU INTERNETA

#1679 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by brad90 »

spaha kontenjeru udari sad šamare mladičima iz pingvinaaa u četri dok jedeš nezdravu hranu u obliku piletine pingvin
User avatar
brad90
Posts: 698
Joined: 28/05/2011 07:37
Location: DVASPORTA.BA DALEKO NAJOZBILJNIJI FORUM NA NEBU INTERNETA

#1680 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by brad90 »

ti nisi sportista, ti si smečar. toliko. eto
User avatar
noiserr
Posts: 3019
Joined: 13/11/2011 01:18
Location: Američki Zavajt

#1681 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by noiserr »

Spahica definitivno netreba zvati za kvalifikacije Eura, vrijeme je dati nekom mladom sansu. I zbog problema u svlacionici a i zbog njegove lose igre u kljucnim utakmicama.
User avatar
noiserr
Posts: 3019
Joined: 13/11/2011 01:18
Location: Američki Zavajt

#1682 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by noiserr »

Ja sve mislim da je smetljar neko drugi. Da nije Miske?
User avatar
brad90
Posts: 698
Joined: 28/05/2011 07:37
Location: DVASPORTA.BA DALEKO NAJOZBILJNIJI FORUM NA NEBU INTERNETA

#1683 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by brad90 »

vedo se potuko sa ibricicem i priletijo spaha da hin razvađa i došlo do meteža i kazali svi složno sad nečemo n iigrat an sp ijakoo smo treniral za oto ćitav život. istina živa. eto
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#1684 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by BegA_ »

noiserr wrote:Ja sve mislim da je smetljar neko drugi. Da nije Miske?
Ma Spaha, nema ko drugi. Nabijem ga...
adiazrael
Posts: 17
Joined: 15/10/2004 07:37
Location: USA

#1685 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by adiazrael »

Pa sta reci na ove djetinaste komentare, ovaj covjek je krvav i sa cvorugom ko teniskom lopticom igrao na terenu. Uvijek se zrtvovao na terenu, i van terena pomogao kome je god trebalo. Na dzenaze isao kad se niko drugi nije pojavljivao, nije morao, mogao je ko vi napisati nesto na internetu i zdravo. Sve se to brzo zaboravlja. Sve vas je ovaj kvazi novinar nekim kao slucajnim razgovorom, nasamario. Ali i to je dobro, nekad valja bacit i mamac u provaliju da vidimo koga ovce prate.
User avatar
brad90
Posts: 698
Joined: 28/05/2011 07:37
Location: DVASPORTA.BA DALEKO NAJOZBILJNIJI FORUM NA NEBU INTERNETA

#1686 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by brad90 »

adiazrael wrote:Pa sta reci na ove djetinaste komentare, ovaj covjek je krvav i sa cvorugom ko teniskom lopticom igrao na terenu. Uvijek se zrtvovao na terenu, i van terena pomogao kome je god trebalo. Na dzenaze isao kad se niko drugi nije pojavljivao, nije morao, mogao je ko vi napisati nesto na internetu i zdravo. Sve se to brzo zaboravlja. Sve vas je ovaj kvazi novinar nekim kao slucajnim razgovorom, nasamario. Ali i to je dobro, nekad valja bacit i mamac u provaliju da vidimo koga ovce prate.
DOSTA JE BILO TVOJI PRIJETNJAAAAA EMIRE, UDARAS LI JOS SAMARE PO PRODAVNICAMA BRZE HRANE SMETLJARU. SRAM DA TE BINE. ETO
AndreyBlanc
Posts: 232
Joined: 16/09/2012 22:29

#1687 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by AndreyBlanc »

Ma ja bi mu se samo zahvalio ba posteno dobar je bio nema sta, al je oronuo na terwnu truho i tjt dovidjenja, sta imam ulazit u njegov zivot meni su vala ovi reprezentativci na terenu najinteresantniji i po tome ih treba klasificirat.
Sent from my RM-914_eu_hungary_422 using Tapatalk
adiazrael
Posts: 17
Joined: 15/10/2004 07:37
Location: USA

#1688 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by adiazrael »

[quote="brad90"][quote="adiazrael"]Pa sta reci na ove djetinaste komentare, ovaj covjek je krvav i sa cvorugom ko teniskom lopticom igrao na terenu. Uvijek se zrtvovao na terenu, i van terena pomogao kome je god trebalo. Na dzenaze isao kad se niko drugi nije pojavljivao, nije morao, mogao je ko vi napisati nesto na internetu i zdravo. Sve se to brzo zaboravlja. Sve vas je ovaj kvazi novinar nekim kao slucajnim razgovorom, nasamario. Ali i to je dobro, nekad valja bacit i mamac u provaliju da vidimo koga ovce prate.[/quote]

DOSTA JE BILO TVOJI PRIJETNJAAAAA EMIRE, UDARAS LI JOS SAMARE PO PRODAVNICAMA BRZE HRANE SMETLJARU. SRAM DA TE BINE. ETO[/quote]
Bine bine :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
brad90
Posts: 698
Joined: 28/05/2011 07:37
Location: DVASPORTA.BA DALEKO NAJOZBILJNIJI FORUM NA NEBU INTERNETA

#1689 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by brad90 »

izvini sto ne pricam tvoj dubrovacki jezik bosnjak, najbolje se ti smijes, sto se nisi smijao dok je emenike prolazio krozate
adiazrael
Posts: 17
Joined: 15/10/2004 07:37
Location: USA

#1690 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by adiazrael »

brad90 wrote:izvini sto ne pricam tvoj dubrovacki jezik bosnjak, najbolje se ti smijes, sto se nisi smijao dok je emenike prolazio krozate
:lol: :lol: :lol: :lol:
Only1
Posts: 267
Joined: 30/06/2010 23:48

#1691 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Only1 »

Bosnjama su svi dobri osim njihovih. Pricate sve najgore o covjeku koji uvjek da sve od sebe na terenu. Covjek bez kojeg SP bi samo bilo san. Spahic je najbolji defanzivac u skoroj historiji naseg fudbala. Lider je i ljudina. Pokazite malo respekta i prestanite pljuvati po covjeku bez ikakvog dokaza. Sve sto pricate su cuo-kazao bajke.
User avatar
Droog
Posts: 1666
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#1692 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Droog »

Only1 wrote:Bosnjama su svi dobri osim njihovih. Pricate sve najgore o covjeku koji uvjek da sve od sebe na terenu. Covjek bez kojeg SP bi samo bilo san. Spahic je najbolji defanzivac u skoroj historiji naseg fudbala. Lider je i ljudina. Pokazite malo respekta i prestanite pljuvati po covjeku bez ikakvog dokaza. Sve sto pricate su cuo-kazao bajke.
Izvini ali Hibic je drugi svijet za njega...cak mozda i Konjic...moje misljenje naravno!
A zapitaj se sto S.Nasrija nema na SP. Iz istog razloga novi selektor ga ne bi trebao zvati!
User avatar
siki_sa
Posts: 518
Joined: 23/08/2010 20:59
Location: Sarajevo

#1693 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by siki_sa »

Sjetite se da je "lepi" kako kaze Marjan otjerao Salihamidzica iz reprezentacije, tacniej Hasan je prestao da igra za repku nakon svadje sa "lepim" ...
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#1694 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Kinaski »

brad90 wrote:spaha kontenjeru udari sad šamare mladičima iz pingvinaaa u četri dok jedeš nezdravu hranu u obliku piletine pingvin
Sta je to bilo bgt ?
User avatar
sinuhe
Posts: 11477
Joined: 03/06/2011 11:33

#1695 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by sinuhe »

Kikser i odrpanac.
Njega i Hasagica nikad nisam mogao. Hasagic se na kraju i pokazao kao lazov a vidim i ovaj se otkrio u zadnjoj utakmici.
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#1696 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by edo_79 »

Only1 wrote:Bosnjama su svi dobri osim njihovih. Pricate sve najgore o covjeku koji uvjek da sve od sebe na terenu. Covjek bez kojeg SP bi samo bilo san. Spahic je najbolji defanzivac u skoroj historiji naseg fudbala. Lider je i ljudina. Pokazite malo respekta i prestanite pljuvati po covjeku bez ikakvog dokaza. Sve sto pricate su cuo-kazao bajke.
Ako je to što daje žive lopte protivničkim igračima na 20 metara od gola, i ulazak u čiste duele gdje zna da nema šanse da zagradi čovjeka i uzme mu loptu, nemoj bogati da onda on daje sve od sebe, nemoj svega ti izdržaćemo mi i bez njeg. Halo čovječe o kome ti pričaš, ja neznam koji se qrac dešava sa Spahom, ali svaku bitnu utakmicu za BiH on USERE, dal ima neki mentalni blok ili šta je već to neznam. Imao je žuti karton, ako već govorimo o davanju svega od sebe, što nije sastavio onog Kunta Kintea sa zemljom, dobio bi karton, nebi igrao ovu zadnju a mi bi protiv irana i bez njeg, sa seom, bešićem i ostalima izborili 8 finala. Zalaganje na terenu, bodrenje saigrača, motivisanje što su jelte odlike današnjeg kapitena, to Spaha nema, valjda to čuva za presice, kao i izgovore mi nismo imali sreće, loše vrijeme, bolja su oni ekipa, ostavili srce na terenu ..... Stavit ga na klupu, uzet mu traku pa nek se on malo na klupi presabere šta će i kako će, i njeg i Džeku. Nek se malo hlade na klupi i nek skontaju hoćel igrat il neće, a za to vrijeme pustit mlade ljudi da igraju. Brate dragi ako može jedan Chicharito bit na klupi, a jedan Nasri ne doć uopšte na SP, pa mogu i Spaha i Džeko, taman da im sunce s glave sja...

P.S. - Samo da ti napomenem, neznam za ostale ali ja nisam Bošnjo, ostavi tu priču za mahale, ja sam državljanin BiH, što bi naš obični narod rekao Bosanac i Hercegovac ;-) :bih:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#1697 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by mO k3 »

Ma sve mi ovo smrdi da ovo od velida neki fejk ....
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#1698 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by 5 0 5 »

Only1 wrote:Bosnjama su svi dobri osim njihovih. Pricate sve najgore o covjeku koji uvjek da sve od sebe na terenu. Covjek bez kojeg SP bi samo bilo san. Spahic je najbolji defanzivac u skoroj historiji naseg fudbala. Lider je i ljudina. Pokazite malo respekta i prestanite pljuvati po covjeku bez ikakvog dokaza. Sve sto pricate su cuo-kazao bajke.
slazem se da je ovo rekla kazala, i da se na to ne treba previse osvrtati. doduse, ima i ona, gdje ima dima ima i vatre. lider nije, jer su u reprezentaciji uvijek neki obracuni i taboranja. ako jeste, onda je na pogresan nacin. ljudina? to ne znam. mozda jeste, mozda nije.


usput, spahic je jedan od najprljavih odbrambenih igraca koje sam ikad gledao. sjecas li se duplog lakta?
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#1699 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Havatar »

Ma nista jos oni otisli u Salvador opet sutra na utakmicu, tako da e'o ja i Zoka sami, deremo sve.

Igor? Nece, nece. Suko je ost'o ovdje sa mnom.

Ma propast, jasta je. Ma sta ces, to ti je...nasa posla jeb'. Ma ka'e...cuo sam, ne znam sad jel' tacno,
da je bilo i poslije utakmice na rubu incidenta, tuce neke...sad sta je. Ne znam, izmedju Spahica i jos
nekoga. Ne znam, to sam cuo, ne ne garantujem da je tacno, nego eto kazu ovi sto su bili tamo. Ma onaj
budala, onaj, onog smetljara treba otjerat' i to je to. I Pape ne'a, ma ja i Pape nea disciplinu, da
je Pape im'o muda, da ga je ojer'o, sve b' bolje bilo. Ma ne, e slazem se, to je samo da...ma ja pa
to i kae'm, ko te jebe, ko si.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#1700 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by mO k3 »

Havatar wrote:
Ma nista jos oni otisli u Salvador opet sutra na utakmicu, tako da e'o ja i Zoka sami, deremo sve.

Igor? Nece, nece. Suko je ost'o ovdje sa mnom.

Ma propast, jasta je. Ma sta ces, to ti je...nasa posla jeb'. Ma ka'e...cuo sam, ne znam sad jel' tacno,
da je bilo i poslije utakmice na rubu incidenta, tuce neke...sad sta je. Ne znam, izmedju Spahica i jos
nekoga. Ne znam, to sam cuo, ne ne garantujem da je tacno, nego eto kazu ovi sto su bili tamo. Ma onaj
budala, onaj, onog smetljara treba otjerat' i to je to. I Pape ne'a, ma ja i Pape nea disciplinu, da
je Pape im'o muda, da ga je ojer'o, sve b' bolje bilo. Ma ne, e slazem se, to je samo da...ma ja pa
to i kae'm, ko te jebe, ko si.
Na spahica misli...
Post Reply