Emir Spahic - ALL ABOUT

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Infaze Studio
Posts: 1784
Joined: 23/10/2009 14:43

#1626 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Infaze Studio »

leo karan wrote:
Infaze Studio wrote:Nisam vjerovao kada su neki pisali da je Spaha definicija dvolicnosti i najveca rak-rana ove repke.
Ispostavlja se da su ljudi bili u pravu.
Ybga, kad vidis kako policajce psuje u sred grada prije tekme, ne treba ti nista vise.
Dzeko, kakav-takav, bi dosao sebi po odlasku ovog, kako ga Spaho nazva... komunalac, tako nesto...
:thumbup:

To je ispravan stav...kad je ocigledno nesto, ne znam sto je ljudima tesko promijenit svoje misljenje.

Nadam se da ce i ostali ljubitelji laznog kapitena progledati. Nikad nije kasno...
Hmmm, nisam ti ja nikakav njegov ljubitelj bio :-D , nego jednostavno nisam valjda zelio da vjerujem u lose stvari, sve radi podrske ekipi. Stvarno ne znam sta mu sve to treba. HAj' da kazes: "mrzi selektora, ne mogu se organski, pa podmecu jedan drugom itd..." ali je jasno da taj ni sa kim ne moze lijepo, sem DzekA i Ibricica.
cindrlimindrli
Posts: 6374
Joined: 13/11/2011 18:43

#1627 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by cindrlimindrli »

mO k3 wrote:Nisam reko da sam se zezo , nego kroz to mi je bila privatna sfera ugrožena i ti si vidio slike .... Koje su bila postavljanje zar ne , zato ne pričaj da sam sta slagao Btw. Slike sa emirom Edinom i ostalima gdje ti kažeš da je moj buraz pije nije bilo to je već laž sa tvoje strane
Ne lazi, postavio si neku sliku Halida i rekao kako ga je tvoj brat uslikao a tik pored kao sjede igraci koje sam nabrojao,
koji se uopste nisu vidjeli. Drug leet ti je provalio facebook racun i ta slika ti je tu stajala boga pitaj koliko dugo, kasnije
si cmizdrio da se to izbrise.

Kako ti bolan to ne dosadi, nemas apsolutno nikakve koristi od toga, pravis budalu od sebe...jednostavno, prodji se
corava posla.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#1628 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by It_is_a_Leclerc »

lider wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Svako ko misli da iz konfrontacija, izmošenja prljavog veša, povlačenja po medijima, prolijevanja "krvi" po medijima, može izaći dobrog koliko je crno ispod nokta, za ovu reprezentaciju i za ovu državu uopšte, u najobičnijoj je zabludi.

Ja ne mogu pojmiti tog navijača BiH koji se veseli razbijanju, "kotrljanju", "sad je gotovo", "krenulo je" i slično. Ali dobro.
Nismo svi isti.

Ništa dostojanstveno, sve vruće glave, u korist svoje štete, dok opet ne krenu "bojkoti", "Kodro i prijatelji" itd.
:bih:
U pravu si, treba da šutimo i guramo pod tepih do neke slijedeće Francuske, Egipta, Nigerije itd.. :thumbup:
Ne pod tepih.

Probleme, ako ih uopšte i ima, treba da rješavaju savez i igrači. Ne mahala, ne javnost koja sebi umišlja da je neki faktor u reprezentaciji, ne blogovi i portali od kojih je posjećenija klinika za zarazno.
Od medijskog lešinarenja i od situacije da mahala "zavrće tepihe" dobit ćemo bojkote, Kodru i prijatelje, suspenzije, potpisivanje otvorenih pisama, Hajmo ih rušit, itd. itd.

Al', ja očito ne razumijem, tako da, go on, dear friends.
Hordas_Istok
Posts: 39
Joined: 17/06/2014 13:20

#1629 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Hordas_Istok »

jel moguce da je kola jebo suficu sve rekavisi sta rade klan spaha dzeko? i ovi ga napadose i nije htio kola da igra tekmu?

http://zurnal.ba/novost/5382/emir-spahi ... g.comments
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#1630 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by mO k3 »

cindrlimindrli wrote:
mO k3 wrote:Nisam reko da sam se zezo , nego kroz to mi je bila privatna sfera ugrožena i ti si vidio slike .... Koje su bila postavljanje zar ne , zato ne pričaj da sam sta slagao Btw. Slike sa emirom Edinom i ostalima gdje ti kažeš da je moj buraz pije nije bilo to je već laž sa tvoje strane
Ne lazi, postavio si neku sliku Halida i rekao kako ga je tvoj brat uslikao a tik pored kao sjede igraci koje sam nabrojao,
koji se uopste nisu vidjeli. Drug leet ti je provalio facebook racun i ta slika ti je tu stajala boga pitaj koliko dugo, kasnije
si cmizdrio da se to izbrise.

Kako ti bolan to ne dosadi, nemas apsolutno nikakve koristi od toga, pravis budalu od sebe...jednostavno, prodji se
corava posla.
Hajde neka bude tako a dobro znamo i ti i ja da slike sa igračima nije bilo , dok sa halidom jeste ....na tvoju dušu uglavom sam skonto da voliš slagati
palermo
Posts: 22370
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#1631 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by palermo »

It_is_a_Leclerc wrote:
Al', ja očito ne razumijem, tako da, go on, dear friends.
ove se noći slažem sa tobom :D

može biti raznih motiva da se sjebe reprezenatcija, ali nisu mi jasni nekih od ovdje prisutnih forumaša..........

al kao što reče, naprijed braćo
Sitijevac2011
Posts: 248
Joined: 12/01/2011 13:03

#1632 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Sitijevac2011 »

Hordas_Istok wrote:jel moguce da je kola jebo suficu sve rekavisi sta rade klan spaha dzeko? i ovi ga napadose i nije htio kola da igra tekmu?

http://zurnal.ba/novost/5382/emir-spahi ... g.comments
Ovaj članak je pisao Avdo Avdić...koliko ne gotivio Spahića, kontam da je ovo malo preuveličano
archi_a
Posts: 10404
Joined: 11/12/2011 18:11

#1633 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by archi_a »

Kako jedan lik, na poziciji glavnog u odbrani, moze okrenuti tok bilo koje vazne utakmice u smjeru koji odgovara odredjenoj grupi, okupljenoj oko istog cilja - zarade (kakva je lova u igri, nekima bi pozlilo da znaju). Nema potrebe da u to ulazi vise igraca dovoljan je jedan da se to nikad ne moze dokazati. A lova kapa li kapa........ Bravo maestro. Pozz za sve navijace.
P.S. sto neko od cijenjenih navijaca rece, par postova ranije: Bilo bi dobro da se neki igraci oproste od repke u miru, bez talasanja.... Ali, ne znamo mi tako. Razjebi sve do kraja. :(
palermo
Posts: 22370
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#1634 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by palermo »

Hordas_Istok wrote:jel moguce da je kola jebo suficu sve rekavisi sta rade klan spaha dzeko? i ovi ga napadose i nije htio kola da igra tekmu?

http://zurnal.ba/novost/5382/emir-spahi ... g.comments
I u potpisu legendarni Avdo Avdić....... :D
sumirprimus
Posts: 81634
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#1635 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by sumirprimus »

Tako je go on....samo nastavi....
Nidje veze...cccccc
Samo javno i ukost.kad mogu sjebat sp,ko ihjebe.imalo morgen plakete ioprostajne utakmice pravit,,nego nogom u pedu ,ako se ispostavi da je sve istina.sumnjiv je sad tek sa onim svojim loptama.
Hordas_Istok
Posts: 39
Joined: 17/06/2014 13:20

#1636 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Hordas_Istok »

Sitijevac2011 wrote:
Hordas_Istok wrote:jel moguce da je kola jebo suficu sve rekavisi sta rade klan spaha dzeko? i ovi ga napadose i nije htio kola da igra tekmu?

http://zurnal.ba/novost/5382/emir-spahi ... g.comments
Ovaj članak je pisao Avdo Avdić...koliko ne gotivio Spahića, kontam da je ovo malo preuveličano


pa koliko god bilo preuvelicano bitna je sustina i istina
Sitijevac2011
Posts: 248
Joined: 12/01/2011 13:03

#1637 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Sitijevac2011 »

Hordas_Istok wrote:
Sitijevac2011 wrote:
Hordas_Istok wrote:jel moguce da je kola jebo suficu sve rekavisi sta rade klan spaha dzeko? i ovi ga napadose i nije htio kola da igra tekmu?

http://zurnal.ba/novost/5382/emir-spahi ... g.comments
Ovaj članak je pisao Avdo Avdić...koliko ne gotivio Spahića, kontam da je ovo malo preuveličano


pa koliko god bilo preuvelicano bitna je sustina i istina
Nekako mi riječi suština i istina nikad nisu išle uz Avdu Avdića...ne znam.
zetareticula
Posts: 1062
Joined: 13/06/2014 12:02

#1638 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by zetareticula »

palermo wrote:
Hordas_Istok wrote:jel moguce da je kola jebo suficu sve rekavisi sta rade klan spaha dzeko? i ovi ga napadose i nije htio kola da igra tekmu?

http://zurnal.ba/novost/5382/emir-spahi ... g.comments
I u potpisu legendarni Avdo Avdić....... :D
Pa sta stim sto je u potpisu Avdo Avdić
bosanska senzacija
Posts: 2065
Joined: 14/02/2011 09:48

#1639 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by bosanska senzacija »

cindrlimindrli wrote:
mO k3 wrote:Nisam reko da sam se zezo , nego kroz to mi je bila privatna sfera ugrožena i ti si vidio slike .... Koje su bila postavljanje zar ne , zato ne pričaj da sam sta slagao Btw. Slike sa emirom Edinom i ostalima gdje ti kažeš da je moj buraz pije nije bilo to je već laž sa tvoje strane
Ne lazi, postavio si neku sliku Halida i rekao kako ga je tvoj brat uslikao a tik pored kao sjede igraci koje sam nabrojao,
koji se uopste nisu vidjeli. Drug leet ti je provalio facebook racun i ta slika ti je tu stajala boga pitaj koliko dugo, kasnije
si cmizdrio da se to izbrise.

Kako ti bolan to ne dosadi, nemas apsolutno nikakve koristi od toga, pravis budalu od sebe...jednostavno, prodji se
corava posla.
Sjećam se i ja tog detalja.

Slika Halida koju je postavio je bila skinuta sa neke turbo folk stranice za koju je on rekao da je slikana u Žilini na derneku noć prije utakmice.

Zašto lik laže i izmišlja samo on zna.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#1640 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by todd_smith »

Point. wrote:
todd_smith wrote: Pa jarane ja kada sam pisao poslije Innsbrucka ovdje mi se pricalo "ta ti znas joj padobranac, mis izletio iz rupe evo izmislja eto ti znas rekla kazala" a pisao sam sve ono sto se sad evo otkrilo tj sto ce se u narednih par dana otkriti
Jebi ga sad, ne mogu se sjetiti sta si pisao poslije Innsbrucka. Uglavnom, ja da znam nesto pouzdano u vezi reprezenatcije i igraca, ja bi javno iznio, pa ko hoce da vjeruje vjerovace, zaboli me za internet anonimuse koji mozda nebi svarili istinu. Ja ne znam sta konkretno smrdi u reprezentaciji sada, ali da smrdi u to vjerujem, mada bih licno streljao osobe koji svoj licni ego stavljaju ispred reprezentacije, navijaca, naroda i drzave. Licno sumnjam da su Spahic i Dzeko glavni tu, barem po ponasanju u zadnje vrijeme.
Pa pisalo se. I kad je bilo sranje protiv Egipta, pa kada se izbacivao onaj prilog na FTVu i evo sada. Ko cita cita, ko nece samo preskoci i nastavi po svome.

Emir Spahic kao igrac i kao covjek prema navijacima i kao osoba oko reprezentacije su 3 razlicite osobe.

Novinari drze jezik za zubima duze duze vrijeme, sada kada se svira kraj utakmice poslije Irana pocinje totalni haos. Zapamti evo post.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#1641 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by mO k3 »

bosanska senzacija wrote:
cindrlimindrli wrote:
mO k3 wrote:Nisam reko da sam se zezo , nego kroz to mi je bila privatna sfera ugrožena i ti si vidio slike .... Koje su bila postavljanje zar ne , zato ne pričaj da sam sta slagao Btw. Slike sa emirom Edinom i ostalima gdje ti kažeš da je moj buraz pije nije bilo to je već laž sa tvoje strane
Ne lazi, postavio si neku sliku Halida i rekao kako ga je tvoj brat uslikao a tik pored kao sjede igraci koje sam nabrojao,
koji se uopste nisu vidjeli. Drug leet ti je provalio facebook racun i ta slika ti je tu stajala boga pitaj koliko dugo, kasnije
si cmizdrio da se to izbrise.

Kako ti bolan to ne dosadi, nemas apsolutno nikakve koristi od toga, pravis budalu od sebe...jednostavno, prodji se
corava posla.
Sjećam se i ja tog detalja.

Slika Halida koju je postavio je bila skinuta sa neke turbo folk stranice za koju je on rekao da je slikana u Žilini na derneku noć prije utakmice.

Zašto lik laže i izmišlja samo on zna.
Lol hajde neka je tako :)
User avatar
Opetja033
Posts: 10040
Joined: 01/11/2011 20:33

#1642 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Opetja033 »

todd_smith wrote:sada kada se svira kraj utakmice poslije Irana pocinje totalni haos. Zapamti evo post.
Imamo iste informacije.
Last edited by Opetja033 on 25/06/2014 01:03, edited 1 time in total.
sumirprimus
Posts: 81634
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#1643 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by sumirprimus »

todd_smith wrote:
Point. wrote:
todd_smith wrote: Pa jarane ja kada sam pisao poslije Innsbrucka ovdje mi se pricalo "ta ti znas joj padobranac, mis izletio iz rupe evo izmislja eto ti znas rekla kazala" a pisao sam sve ono sto se sad evo otkrilo tj sto ce se u narednih par dana otkriti
Jebi ga sad, ne mogu se sjetiti sta si pisao poslije Innsbrucka. Uglavnom, ja da znam nesto pouzdano u vezi reprezenatcije i igraca, ja bi javno iznio, pa ko hoce da vjeruje vjerovace, zaboli me za internet anonimuse koji mozda nebi svarili istinu. Ja ne znam sta konkretno smrdi u reprezentaciji sada, ali da smrdi u to vjerujem, mada bih licno streljao osobe koji svoj licni ego stavljaju ispred reprezentacije, navijaca, naroda i drzave. Licno sumnjam da su Spahic i Dzeko glavni tu, barem po ponasanju u zadnje vrijeme.
Pa pisalo se. I kad je bilo sranje protiv Egipta, pa kada se izbacivao onaj prilog na FTVu i evo sada. Ko cita cita, ko nece samo preskoci i nastavi po svome.

Emir Spahic kao igrac i kao covjek prema navijacima i kao osoba oko reprezentacije su 3 razlicite osobe.

Novinari drze jezik za zubima duze duze vrijeme, sada kada se svira kraj utakmice poslije Irana pocinje totalni haos. Zapamti evo post.
kakav haos?samo izadju javno sa onim sto znaju i on je proslost i ko god jr snjim u kolu,da bar ostali momci prodisu....e hoce hajrovicu svanut ko nikom....hehe :D
Sitijevac2011
Posts: 248
Joined: 12/01/2011 13:03

#1644 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Sitijevac2011 »

Ibričić je taj smetljar skoro sam siguran u to.

Lik je najskuplja pratilja na svijetu...pratio je Džeku i koštao nas plasmana u osminu finala (karikiram, ali se rimue) :D
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#1645 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Stari »

Procitao sam onaj novinski clanak ... preslusao sam onaj zvucni klip ...kao jedine do sad ponudjene reference ...


priznajem zanimljivo ...intrigantno ...


al kontam sve manje i manje ...
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#1646 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by mO k3 »

Stari wrote:Procitao sam onaj novinski clanak ... preslusao sam onaj zvucni klip ...kao jedine do sad ponudjene reference ...


priznajem zanimljivo ...intrigantno ...


al kontam sve manje i manje ...
Hoće to sa godinama , ček dok dojdes u moje godine :D
sumirprimus
Posts: 81634
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#1647 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by sumirprimus »

Sitijevac2011 wrote:Ibričić je taj smetljar skoro sam siguran u to.

Lik je najskuplja pratilja na svijetu...pratio je Džeku i koštao nas plasmana u osminu finala (karikiram, ali se rimue) :D
Haj jos jedsn smetljar manje vise za nabit.al kakonason kosta 1/8 finsla bogati
pathyeshme
Posts: 1118
Joined: 05/06/2012 01:07

#1648 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by pathyeshme »

Sitijevac2011 wrote:Ibričić je taj smetljar skoro sam siguran u to.

Lik je najskuplja pratilja na svijetu...pratio je Džeku i koštao nas plasmana u osminu finala (karikiram, ali se rimue) :D
Kakav crni Ibričić... Pa lik nije neku značajniju ulogu u reprezentaciji imao ne pamtim... Ovdje fino spominje Spahića da se potuk'o s nekim... Onda Velidu neko s druge strane slušalice nešto kaže, pa onda Velid potvrdi da smetljara treba istjerat'.. Ako to nekom nije jasno onda ne znam. Eto, Spaha se potuk'o se nekim, i sad je odjednom Ibričić smetljar ahhaha pa nemoj molim te :D
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#1649 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by It_is_a_Leclerc »

A sad vam valja Velid Spaho, je li ?! !
:D
User avatar
emigrazione
Posts: 7370
Joined: 01/09/2010 13:40

#1650 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by emigrazione »

Ibricic je klaun, seljacic koji treba ovoj dvojici da im cuva ledja i smeka ko sta capri okolo...on je obicna ikebana koju je Pape poveo u Brazil samo da ova gospoda nesto ne budu mrzovoljna
Post Reply