Emir Spahic - ALL ABOUT

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
Dead Man Walking
Posts: 6372
Joined: 28/05/2004 21:49

#1451 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Dead Man Walking »

Sto ce on uopste na beku?
User avatar
febo_acm
Posts: 10238
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#1452 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by febo_acm »

Je li ovo on sam sebe puko desnom u lijevu nogu?
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#1453 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by mO k3 »

leškarenje wrote:Zbog debila Medunjanin dobija zuti na pocetku utakmice....ma noga,dosta se smijesio i slao puse...
:thumbup: njega ja vise ne bih ni pozvao ... Za mene najgori igrač repke
rekla-kazala
Posts: 1308
Joined: 19/10/2013 16:50

#1454 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by rekla-kazala »

leškarenje wrote:
Dead Man Walking wrote::lol:

Tako je lesko, mozes misliti debila igra stopera i jos trci da zatvori lijevi bok.
Strucnjak,evo ti gore gifove pa pogledaj sta je ovdje zatvarao....ciste lopte gura njima u noge....kod gola je nabij,izbij u picku materinu sta je gradis jebo te ona...
Ja u životu nisam vidio da igrač ne prati gdje je lopta.
On nije za velike utakmice što je pokazao i u Leverkuzenu kad su i protiv PSG-a i protiv M. Junajteda fasovali po par golova upravo zbog njega.
User avatar
amoninan
Posts: 3948
Joined: 11/11/2010 21:06
Location: echoplex

#1455 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by amoninan »

almir1977 wrote:Nemoguće je da je Spahić bio onako loš bez da je povreda od prije dva-tri dana utjecala na njega. Od prve minute se vidilo da ne može meda i da se jedva kreće. A da ne govorimo to što je zavaljen totalno zbog odluke trenerskog maga da počne utakmicu bez lijevog beka pa je bio osuđen na to da ga Nigerijci ponižavaju veći dio utakmice.
Moguće. Jer je takav igrač vazda bio. Njegov stil igre, mentalitet ( što bi strani punditi nazvali poor decision making).... očigledno nisi gledao mnogo njegovih tekmi u ( Lokomotivi, Sevilli, Monpeljeu ili čak sad u Leverskusenu).. Odigraće 15 fantastično, ali kad-tad, a najčašće kad je najbitnije njegova "glava" košta i njega i ekipu.

Svejedno, on je u periodu koji je iza nas, bio naš najbolji stoper. Bet konkurencije. I tu je također dio problema, za koji on nije kriv.
Hvala mu za sve... ne oduzimam ništa od njegovog velikog doprinosa za repku. Ali vrijeme je za promjene, i menadžerske i one u timu.
User avatar
IcedMFEarth
Posts: 2634
Joined: 15/08/2011 16:15
Location: http://www.clixsense.com/?6843403

#1456 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by IcedMFEarth »

Nije Spaha uopšte loš, nego je ta štoperska pozicija nezahvalna. I na najvišem nivou štoperi prave kikseve, kamo li spaha. Ali jednostavno zbog godina vrijeme je da slijedeći ciklus polahko seli na klupu. Nije sad da baš nemamo nikakvih rješenja.
User avatar
Infaze Studio
Posts: 1784
Joined: 23/10/2009 14:43

#1457 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Infaze Studio »

Ovako providni nisu bili Dzeko i Spahic ni protiv Egipta.
Susiceve vratolomije su, opet, posebna prica. :-)
User avatar
amoninan
Posts: 3948
Joined: 11/11/2010 21:06
Location: echoplex

#1458 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by amoninan »

IcedMFEarth wrote:Nije Spaha uopšte loš, nego je ta štoperska pozicija nezahvalna. I na najvišem nivou štoperi prave kikseve, kamo li spaha. Ali jednostavno zbog godina vrijeme je da slijedeći ciklus polahko seli na klupu. Nije sad da baš nemamo nikakvih rješenja.
ma brate, njegovi kiksevi su "things about too happen", zato što tako igra. Mnogo riskira... svaki stoper bi u onoj situaciji umjesto građenja ( a mogu se zaklet da ga je htio i na onaj njegov fazon okrenut) izacio loptu u korner. Slično protiv Francuske... onda rizičan dodavanja koja sinoć nisu prolazila..

prolazi mu to često. Ali kad ne prođe, belaj. propustiš EP, zajebeš SP.

helem...
bosanska senzacija
Posts: 2065
Joined: 14/02/2011 09:48

#1459 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by bosanska senzacija »

Kao što sam već ranije napisao, Spahić jeste poprilično loše odigrao ali moram podvući da on nije bio krivac za gol Nigerije.

Image

Desnim koljenom Emenike u trku kači Spahića po njegovoj peti i nozi koja je u zraku i sapliće ga.

Zbog ovog detalja koji je na kraju presudio utakmicu danas svi pljuju po Spahiću što je po meni veoma nepravedno i ružno, jer je ta greška nastala nakon čistog faula kojeg jeste bilo teško uočiti ali je u svakom slučaju postojao.
User avatar
burekodsira
Posts: 3535
Joined: 09/07/2006 00:23

#1460 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by burekodsira »

spaha desnom petom pri dizanju noge udara u emeniketovo koljeno i zabija tu svoju desnu nogu sebi u lijevu. tacno se vidi.
par sudija koji su direktno nakon tekme dali misljenje su rekli da nije bio faul. ja sto sam nas bih takodje htio da je bio faul ali ako cemo realno nije ga bilo. i nije toliko bitna ova scena koliko sve ostale, kao sto se takodje vidi iz prilozenih gifova.
safet je kriv sto je ovako postavio igrace i taktiku, sto je izostavio bitne igrace i promjenio koncept.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25810
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#1461 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by BHF_Manijak »

Oni gifove dovoljno govore o kvalitetu partije kapitena. Najzalivije je kako levat zavali Medunjanina, nakon cega Medo dobi kartona!

Picko nadobudna.
lider
Posts: 1133
Joined: 12/02/2011 13:14

#1462 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by lider »

Ja nemam snage niti ću ikada imati da ponovo pogledam utakmicu, niti kakav pregled iste, ali samo gledajući ove gifove iznad mislim da ovo nisu čista posla, jer da jedan toliko iskusan igrač ovoliko kiksa i na ovaj način protiv jedne osrednje reprezentacije koja i ne pravi bog zna kakav pritisak, je nezamislivo.

Hvala za sve a sad mrš iz reprezentacije.
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#1463 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Kemal Malovčić »

Nadam se da nećeš igrati iduće kvalifikacije.

I DA NEĆEŠ NIKAD KOMENTIRATI UTAKMICE NA DRŽAVNOJ TELEVIZIJI KAO M.K.

Hvala i prijatno.
emmir1
Posts: 4494
Joined: 07/06/2013 15:28

#1464 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by emmir1 »

Sinoc sam rekao da faul nije postojao , no danas kada sam pogledao snimak .

Ono je faul kao suza, Emenike nikada ne bi stigao do lopte da nije spetljao po nogama Spahu.

Apsolutno nema nikakve dileme oko tog prekršaja .

Brutalno smo pokradeni I to je činjenica
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#1465 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by north »

Ovo što je šandrpc postavio dovoljno govori kako je kapiten sinoć odigrao...katastrofa, blago rečeno...da li ga treba razapeti, pa ako te direktno ošteti u Parizu kada si mogao direktno otiči na EP, a na kraj nisi ni otišao na isto, i sinoć kada je istina ne jedini, ali ipak sigurno bio ponajlošiji igrač gdje njegovom krivicom primamo gol, opet glumi mangupa i gradi se a bio je bliži lopti i mogao je ako ništa izbaciti loptu u korner ili u pm što leško napisa, onda je kritika najblaža riječ koja mu se može uputiti...u nove kvalifikacije se mora ući sa novim kapitenom i igračem koji će biti pravi autoritet....ne znam ko bi trenutno to mogao biti...
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#1466 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Mustang1 »

A sto ne bi stigao do lopte kad je onaj nas maneken mlitavo se postavio a ovaj crnjo svakako brz
Paul F.
Posts: 3424
Joined: 05/02/2011 03:40
Location: Gdje vlast odluči
Contact:

#1467 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Paul F. »

Infaze Studio wrote:Ovako providni nisu bili Dzeko i Spahic ni protiv Egipta.
Susiceve vratolomije su, opet, posebna prica. :-)
Misliš da su opet rakijali ili ...
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#1468 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by and »

na tom mjestu je trebao(morao)biti kolašinac,od kojeg bi se ovaj odbijao,a čovjek nam cijelu tekmu probleme pravio,a seo na klupi.da plačeš
User avatar
Edin H.
Posts: 47030
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#1469 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Edin H. »

emmir1 wrote:Sinoc sam rekao da faul nije postojao , no danas kada sam pogledao snimak .

Ono je faul kao suza, Emenike nikada ne bi stigao do lopte da nije spetljao po nogama Spahu.

Apsolutno nema nikakve dileme oko tog prekršaja .

Brutalno smo pokradeni I to je činjenica
Faul jeste, ali mozda pomocni nije vidio od Eminikea.
User avatar
Edin H.
Posts: 47030
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#1470 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by Edin H. »

and wrote:na tom mjestu je trebao(morao)biti kolašinac,od kojeg bi se ovaj odbijao,a čovjek nam cijelu tekmu probleme pravio,a seo na klupi.da plačeš
Kaze Sejo sudiji nakon onog faula nad Spahicem sudiji "J.... li ti mater u p....!! :D
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#1471 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by and »

Edin H. wrote:
and wrote:na tom mjestu je trebao(morao)biti kolašinac,od kojeg bi se ovaj odbijao,a čovjek nam cijelu tekmu probleme pravio,a seo na klupi.da plačeš
Kaze Sejo sudiji nakon onog faula nad Spahicem sudiji "J.... li ti mater u p....!! :D
hahah,vidio sam.možeš misliti njega i nervozu kad vidi kako nas ubijaju po njegovoj strani,a on na klupi
User avatar
studeni76
Posts: 5422
Joined: 03/06/2009 14:12

#1472 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by studeni76 »

Edin H. wrote:
and wrote:na tom mjestu je trebao(morao)biti kolašinac,od kojeg bi se ovaj odbijao,a čovjek nam cijelu tekmu probleme pravio,a seo na klupi.da plačeš
Kaze Sejo sudiji nakon onog faula nad Spahicem sudiji "J.... li ti mater u p....!! :D
Mogo se komotno okrenut na drugu stranu i nekom na našoj klupi uputit istu psovku, opet nebi pogriješio. Samo bi bio nekulturan ;-)
User avatar
drmadzija
Posts: 414
Joined: 23/08/2007 03:09

#1473 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by drmadzija »

Dosta je i ovog kockara vise. Da si rekao koliko kosta obraz, mogli smo ti mi ovdje skupiti pare.
User avatar
brad90
Posts: 698
Joined: 28/05/2011 07:37
Location: DVASPORTA.BA DALEKO NAJOZBILJNIJI FORUM NA NEBU INTERNETA

#1474 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by brad90 »

Kemal Malovčić wrote:Nadam se da nećeš igrati iduće kvalifikacije.

I DA NEĆEŠ NIKAD KOMENTIRATI UTAKMICE NA DRŽAVNOJ TELEVIZIJI KAO M.K.

Hvala i prijatno.
:thumbup:
User avatar
area51
Posts: 4383
Joined: 06/03/2013 13:00

#1475 Re: Emir Spahic - ALL ABOUT

Post by area51 »

Stotinu puta valjaš jednom nisi bio dobar i odmah si pichka,kockar,pijanica,prodana duša... :-)
Ja sam mislio da smo mi Srbi po tom pitanju svjetski prvaci ali izgleda da sam se zajebo :roll:
Post Reply