Premijer Liga BiH 2011/12

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
donja_crtica
Posts: 668
Joined: 09/06/2008 13:45

#2601 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by donja_crtica »

pitarski mentalitet je da me puno manje zanimaju drugi nego moj klub. zadive me cesto navijaci zelje, koji toliko znaju sve o nama, historiji, upravi, platama.
User avatar
Obuca9
Posts: 9630
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#2602 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by Obuca9 »

LSD wrote:
rashtiman wrote:
LSD wrote: Dvolicno je od vas...ne bi vi kukali da ste pobjedili te utakmice, niti bi vam na pamet padao Komitet...cak bi ga i hvalili kako radi odlicno posao...e to je dvolicno ;-) ...poništio jedan gol Suljići i sad je belaj i uzbuna.... pa što nisu zabili još 3 gola ,imali su vremena...ne može sudija 3 gola poništiti.
To isto prošle godine sa Slobodom u famoznom slucaju Gavarić...imali dva puta po 90 minuta da pobjede Slobodu (dakle data vam šansajoš jednu tekmu da ponovo odigrate i da ih pobjedite), oba puta izgubili i opet je bilo kukanje....e jbg
Kako ne moze eto dva su ponistena protiv leotara jedan protiv sirokog...ako se sudija nameracio da te osakati sjeckace igru dovoljno da te omete u pokusaju da das gol sve ti ovo znas i sve si ti ovo pisao davno samo se ne sjecas ili ne zelis da sjecas...opet kazem ocekivano....par stranica nazad tvoja druga prica, pljuvao si po komitetu sad ga branis
Šta ?' to se vama ne smije poništiti gol, jel...pa svim klubovima se dešavaju poništavanje gola, jer postoje ofsajdi...ali to se vama ne smije svirati izgleda :shock: ....isto ko da vas samo oštete i nikog više, takva je to prica.
I nikoga ja nisam branio, vec sam samo pisao da ovaj Komitet ne može riješiti sve ove probleme koje se talože godinama u našem fudbalu ,niti može iskorijeniti politiku , nacionalne kompromise iz sporta.
Normalno da se ne smije poništiti regularan gol. Ne samo nama, nego bilo kome.
Dialer
Posts: 928
Joined: 06/05/2010 09:42

#2603 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by Dialer »

Pa samo spomeni Osim, ne citaju dalje svi se upale kod su svi iz njegovih testisa izasli. No dobro, jucer drugacije danas drugacije. A zasto? Jer su napacene! Prijatno.
User avatar
LSD
Posts: 27290
Joined: 24/07/2007 08:26

#2604 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by LSD »

Ma nemoj mi reci...pa što niste kukali kad nama ponitiše gol u Travniku?? baš me zanima što tad niste moralisali.
Kuka se samo kad je tvoj klub oštecen, tad proradi potreba za pravdom.
Ili što Isanović nije pisao kilometarske textove (uz prilog klipova) kad nas sudije prošle godine oštetiše za dva nesvirana penala protiv Borca i to na Grbavici?? baš me to zanima....i mi nismo kukali na sva zvona poslije toga, ljudi nas pobjedili (i tako osigurali titulu usput) i još dobili aplauz na kraju i idemo dalje....nema kukanja.
User avatar
Jeff Bingham
Posts: 1272
Joined: 06/09/2011 19:45

#2605 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by Jeff Bingham »

a sta mi imamo kukati za vase ponistene golove? ne pratimo mi vase utakmice kao vi nase, pa da nas zanimaju detalji o golovima :roll:
User avatar
LSD
Posts: 27290
Joined: 24/07/2007 08:26

#2606 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by LSD »

Jeff Bingham wrote:a sta mi imamo kukati za vase ponistene golove? ne pratimo mi vase utakmice kao vi nase, pa da nas zanimaju detalji o golovima :roll:
A šta nas zanima vaše kukanje o sudijama, nepravdama, Komitetu itd...što to ovdje pišete?' i kome to pišete?' sami sebi jel...pa imate svoje forume za to.
Last edited by LSD on 28/09/2011 11:27, edited 1 time in total.
Dialer
Posts: 928
Joined: 06/05/2010 09:42

#2607 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by Dialer »

Cuj nisu kukali a pisali kilometraske blogove, textove u novinama :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Napacene glavu su najgore. Jadovi jadni.
User avatar
Obuca9
Posts: 9630
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#2608 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by Obuca9 »

LSD wrote:Ma nemoj mi reci...pa što niste kukali kad nama ponitiše gol u Travniku?? baš me zanima što tad niste moralisali.
Kuka se samo kad je tvoj klub oštecen, tad proradi potreba za pravdom.
Ili što Isanović nije pisao kilometarske textove (uz prilog klipova) kad nas sudije prošle godine oštetiše za dva nesvirana penala protiv Borca i to na Grbavici?? baš me to zanima....i mi nismo kukali na sva zvona poslije toga, ljudi nas pobjedili (i tako osigurali titulu usput) i još dobili aplauz na kraju i idemo dalje....nema kukanja.
Pa nisam kukao, šta ja imam kukati za tvoj klub. Nisam gledao te utakmice, tako da pojma nemam za te slucajeve nioti me zanima. Isto tako ne očekujem ni da ti kukaš za moj klub. Ali nemoj ni provocirati.

Jer ja nisam ni tebi i tvojima pametovao u stilu "Šta hoćete, ko gubi ima pravo da se ljuti, što niste dali Travniku dva gola više". A to je ono što ti ovdje radiš, sa pričom "Što niste dali dva gola lištici", "Jel se to vama ne smije svirati ofsajd" i slično.

E to je kako ono ti kažeš, razlika u mentalitetu ;)
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8494
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#2609 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by kokuz_sa »

LSD wrote:
Jeff Bingham wrote:a sta mi imamo kukati za vase ponistene golove? ne pratimo mi vase utakmice kao vi nase, pa da nas zanimaju detalji o golovima :roll:
A šta nas zanima vaše kukanje o sudijama, nepravdama, Komitetu itd...što to ovdje pišete?' i kome to pišete?' sami sebi jel...pa imate svoje forume za to.
a sto tebe zaboli neka stvar sto se ovdje pise?
ako nije predvidjeno za ovo ima moderator da brise
a tebi ako smeta imas temu o zelji pa predji na tu prugu
User avatar
LSD
Posts: 27290
Joined: 24/07/2007 08:26

#2610 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by LSD »

hz__semir wrote:
LSD wrote:Ma nemoj mi reci...pa što niste kukali kad nama ponitiše gol u Travniku?? baš me zanima što tad niste moralisali.
Kuka se samo kad je tvoj klub oštecen, tad proradi potreba za pravdom.
Ili što Isanović nije pisao kilometarske textove (uz prilog klipova) kad nas sudije prošle godine oštetiše za dva nesvirana penala protiv Borca i to na Grbavici?? baš me to zanima....i mi nismo kukali na sva zvona poslije toga, ljudi nas pobjedili (i tako osigurali titulu usput) i još dobili aplauz na kraju i idemo dalje....nema kukanja.
Pa nisam kukao, šta ja imam kukati za tvoj klub. Nisam gledao te utakmice, tako da pojma nemam za te slucajeve nioti me zanima. Isto tako ne očekujem ni da ti kukaš za moj klub. Ali nemoj ni provocirati.

Jer ja nisam ni tebi i tvojima pametovao u stilu "Šta hoćete, ko gubi ima pravo da se ljuti, što niste dali Travniku dva gola više". A to je ono što ti ovdje radiš, sa pričom "Što niste dali dva gola lištici", "Jel se to vama ne smije svirati ofsajd" i slično.

E to je kako ono ti kažeš, razlika u mentalitetu ;)
Pa to sam ja i pisao, poslije Travnika...upravo to što ti pišeš...i trebali smo zabiti dva gola i ne dozvoliti sebi da primamo golove sa 40 metara i nisam kukao o sudijama vec krivio igrace Želje prije svega jer su imali 90 minuta vremena da tad pobjede Travnik...baš tako kao što kažeš, razlika u mentalitetu izgleda.
Dialer
Posts: 928
Joined: 06/05/2010 09:42

#2611 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by Dialer »

Nikad necu shvatit ove starije igrace sto igraju ovdje koji znaju da nece ostvarit nikakvu karijeru, sto trpe kradju, sto se ne zalete namlate sudije, jendom dva put treci put ce razmislit. I ovaj kometit psujem im pomrle i slagirane sve cisto iz razloga jer su i ovom kaznom zastitili sudiju i dali zeleno svjetlo za kradju. Ko ne zeli to da vidi, nek se ubije vjesanjem!
User avatar
Obuca9
Posts: 9630
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#2612 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by Obuca9 »

LSD wrote:
hz__semir wrote:
LSD wrote:Ma nemoj mi reci...pa što niste kukali kad nama ponitiše gol u Travniku?? baš me zanima što tad niste moralisali.
Kuka se samo kad je tvoj klub oštecen, tad proradi potreba za pravdom.
Ili što Isanović nije pisao kilometarske textove (uz prilog klipova) kad nas sudije prošle godine oštetiše za dva nesvirana penala protiv Borca i to na Grbavici?? baš me to zanima....i mi nismo kukali na sva zvona poslije toga, ljudi nas pobjedili (i tako osigurali titulu usput) i još dobili aplauz na kraju i idemo dalje....nema kukanja.
Pa nisam kukao, šta ja imam kukati za tvoj klub. Nisam gledao te utakmice, tako da pojma nemam za te slucajeve nioti me zanima. Isto tako ne očekujem ni da ti kukaš za moj klub. Ali nemoj ni provocirati.

Jer ja nisam ni tebi i tvojima pametovao u stilu "Šta hoćete, ko gubi ima pravo da se ljuti, što niste dali Travniku dva gola više". A to je ono što ti ovdje radiš, sa pričom "Što niste dali dva gola lištici", "Jel se to vama ne smije svirati ofsajd" i slično.

E to je kako ono ti kažeš, razlika u mentalitetu ;)
Pa to sam ja i pisao, poslije Travnika...upravo to što ti pišeš...i trebali smo zabiti dva gola i ne dozvoliti sebi da primamo golove sa 40 metara i nisam kukao o sudijama vec krivio igrace Želje prije svega jer su imali 90 minuta vremena da tad pobjede Travnik...baš tako kao što kažeš, razlika u mentalitetu izgleda.
Izvini, ali ja necu da me iko pravi budalom. Šta su to igrači Leotara vrijedniji od Sarajeva, pa da se igrači Sarajeva moraju dati tri gola, da bi im bio priznat jedan? Zašto Leotaru nije poništen gol, prvi, pa onda još jedan? Zašto bi igrači Sarajeva morali dati duplo više golova, da bi bio priznat kao jedan.

Ako je mentalitet to da pustiš da te neko pravi budalom i poništava ti golvoe, a ti kažeš "ma neka je vala, što naši nisu dali još tri", onda mi je drago da ga nemam.
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#2613 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by Baudelaire »

Ekstra odluke Saveza :thumbup: Samo još Kojaševića da su suspendovali, da upotpune stvar, mjera bi bilo. Jebem im mater svima. Komitet se prosipa, žao mi samo Ivice Osima jer sam siguran da nije on kriv za ovo što se dešava. Ostali nek se gone u tri pizde materine, izgleda da nemaju pojma o tome na koji način treba voditi ligu. Znaju kako ne treba, to trenutno i rade. Jebo ih kompromis, dokle više? Ja ne vidim smisla u igranju u ovakvom karinaškom takmičenju, volio bih da se moj klun povuče totalno iz lige.
User avatar
LSD
Posts: 27290
Joined: 24/07/2007 08:26

#2614 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by LSD »

Dialer wrote:Pa samo spomeni Osim, ne citaju dalje svi se upale kod su svi iz njegovih testisa izasli. No dobro, jucer drugacije danas drugacije. A zasto? Jer su napacene! Prijatno.
Pa ti pominješ Osima ,Hadzibegića itd....ne znam ko je zapravo napacen kad ovako nešto napiše:

"Popisam se na Osima, hadzibegica i svaku legendu takozvanog beha fudbala, pomrli dao bog. Komitet za idrkanciju i jebavanje plemena!"..... ma najlakše je prokinjati i moliti Boga da pomru ;-)

Ili ovaj @lider sa svojom nekom teorijom:

"Osim je pokazao ko je i sta je kada je prosle sezone u onom leglu cetnickog orgijanja sa osmjehom urucio titulu borcu :wink:".....pa jasno, ne smije se ni nasmijati, niti uruciti...trebao ih je nalupati peharom po glavu u sred BL.

Vidimo ko je napacen ;-)
Dialer
Posts: 928
Joined: 06/05/2010 09:42

#2615 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by Dialer »

Vidis da si ogranicen ko flasa. Ja sam nabrojo glavesine komiteta koji su odgovorni za ovakvu odluku i to je to. Ti sto imas inteligenciju ko glista tvoja stvar.
User avatar
LSD
Posts: 27290
Joined: 24/07/2007 08:26

#2616 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by LSD »

Dialer wrote:Vidis da si ogranicen ko flasa. Ja sam nabrojo glavesine komiteta koji su odgovorni za ovakvu odluku i to je to. Ti sto imas inteligenciju ko glista tvoja stvar.
I još usput im se popišao u usta i zatražio od Boga da pomru :lol: :lol: baš simpa
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#2617 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by ganjeta »

todd_smith wrote:
ganjeta wrote:Najbitnija je 3-0 a za ostale me zaboli kita ;-)
kako je ovo glup komentar...ne mogu opisati, neka me banuju ili sta vec ali ako ovo nije jedan od najglupljih komentara sto sam IKADA procitao na bilo kojem forumu...

sta sad, eto dobio si 3 boda i laganice idi po svom...i onda tvoje ili necije dijete sl. godine ide u Banja Luku da gleda svoj voljeni klub i slicno se desi ALI OVAJ PUT neki retard uspije da ga onom ciglom u glavu pogodi?

i Zeljo opet dobije 3-0 i 3 boda i kazne ih sa 10,000KM...da li bi i dalje pricao "Najbitnija je 3-0 a za ostale me zaboli kita"

Kako te nije stid? Pa ja ne bih imao obraza reci nesto tako, ako nista, bar iz postovanja prema grupi navijaca koji su bili u onoj situaciji u Banja Luci
Na glup komentar to odgovorio još glupljim, dobar si nema šta :thumbup: .

Prvo nisi vidio raspravu prije ovog posta,a našao si se da glumiš neku veličinu, drugo ispade ja odobravo kamenovanje radi 3 boda.. :-) Ma šta odobravo, kamenovao i prekinuo tekmu radi boba. :oops:

Treće, jeste eto nemam ni malo poštovanja prema grupi sa kojom sam obišao Bosnu uzduž i poprijeko, dobijao batine i kamenice radi grupe i kluba, na šta sam ponosan!

Baš sam se postidio!
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24273
Joined: 26/08/2007 17:10

#2618 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by Charuga »

Rasprava tece normalno, bez vrijedjanja i zato necu da brisem postove. Ali, ima jedan forumas koji konstantno vrijedja druge forumase. Bez obzira sto sam ga ranije upozoravao, slao na hladjenje, brisao postove, on i dalje nastavlja sa istim. Zato ce opet malo na hladjenje.
leškarenje wrote:Ma ti si nezreo za bilo kakvu komunikaciju,pa bio to remi ( kartaska igra ) ili ona o fudbalu ili ti "picigenu" koji si navikao da igras :razz: ali gledati nijemo ove lakrdije koje nisu na stetu tvog OSIMOVSKOG klubcica je maloumno i tako u daljoj raspravi gledam na tebe i na tvoje postove,a pogotovo na tvoju konverzaciju u mom prisustvu vezanu za fudbal.
leškarenje wrote:Ma ubile vas sudije,a vi pobijedili....JOJ JADOVI,TREBA VAS VISE....UFFFFFFFFFFFFFFFFFFF....
leškarenje wrote:Hajde molim te reci sti si JAD?Kad je bila frka oko Gavarica tebi bilo smijesno,kad su nas pokrali pred kamerama tebi opet smijesno,kad su nam ponistlili dva gola u Trebinju tebi smijesno,kad nam nokautiraju igraca i daju Borcu tri boda tebi smijesno i jos toga bruku,mrsko mi pisati :x :x :x jer cu fakat nekom jebat sve..........ehhhhhh sad dolazi nakon par sumnjivih situacija na grbavici Banjaluka i sad opet tebi smijesno iz razloga sto ste dobili tri boda i onda slusam sinoc onog jada na Obn-u kad kaze "mi smo navikli na domacinsko suđenje i ko gubi ima pravo da se ljuti" (a sarađujemo,spomenucu jadu ovo ) i tebi i dalje smijesno? Znaci mozes svoje savrsenstvo od poznavanja fudbala prosipati malom od mog druga na fb-u,kao sto si vec radio :lol: (malom je 10 godina )
Isključen/a korisnik/ca iz razloga “kršenje pravila foruma”
» leškarenje

14 dana
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#2619 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by veljaca »

Ako neko govori o mentalitetu drugog a ne osvrne se o svome mentalitetu - time puno vise govori o sebi samome a ne o onome drugome ....

Pojedinci ovdje kao da su djeca ..... Sve u stilu: A: " moj babo je jaci od tvoga ...." , na ovo slijedi B: " moja mama je bolja od tvoje ....", A: " da to i moj babo kaze ...." i time mu ko fol sukne ....

Iznenadjuje me ovo od pojedinih clanova Foruma - koje doista cijenim ( prepoznace se oni ... - nadam se ) . Umjesto da smiruju situaciju - oni je jos vise zakuhavaju.

Za svaki primjer - moze se naci kontraprimjer .....

Neko je dobro predlozio: Pisite o SVOJIM klubovima na temama o njima ..... Ovdje navijaci Celika, Slobode, Olimpika, Borca, Sirokog, Veleza i drugih clanova PL BIH ne mogu doci da diskutiraju od prevelike doze svadje na relaciji: Plavo - Bordo ....
Plavi ce i dalje voliti Plave, a Bordo ce i dalje voliti Bordo - pa makar se ovdje napisale hiljade stranica ....
Valjda cemo docekati dan da se ovdje pise o svome klubu a da se ne napada drugi ..... Ali ovo je Bosna i Hercegovina ....

:sax:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24273
Joined: 26/08/2007 17:10

#2620 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by Charuga »

Mesud Duraković više nije trener Travnika.

Naime, Duraković je na klupu travnika sjeo nakon odlaska Nedžada Selimovića ali se na istoj nije dugo zadržao. Popularne Vezire vodio je samo na jednoj utakmici i to u Mostaru u kojoj su poraženi 4:1.

Još uvijek nema informacija ko će biti šef stručnog štaba premijerligaša iz Travnika.


A jest se i dugo zadrzao .. :mrgreen:
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#2621 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by mrtva kokoš »

pravda za mesuda :mrgreen:
Image
koji je ov trener u prmijer ligi da je dobio otkaz 8, 9 :-) :-)

postoji li ijedna liga sa vise otkaza do sada :?
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24273
Joined: 26/08/2007 17:10

#2622 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by Charuga »

Ove sezone trenera su promjenili: Kozara, Travnik x2, Slavija, Leotar, GOŠK, Čelik, Sloboda i Olimpic a nisam siguran jeli i Rudar.
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#2623 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by mrtva kokoš »

znaci 9 ili 10 ljudi dobilo otkaze, do kraja sezone ovo ce dostici cifru 20 ko da gledam :-)
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#2624 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by Pitarrr82 »

Ma samo lagano i opusteno, da budem iskren ocekivao sam onakvo sudjenje na Kosevu a ovo za kazne nasim igracima je presmijesno zato jos jednom... Samo lagano i opusteno :mrgreen:
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#2625 Re: Premijer Liga BiH 2011/12

Post by JThomas »

neki su zaista pretjerali sa vrijeđanjem.

realnost je da se 98% raje žali samo kad njih oštete, i zato nam i jeste tako kako je. željo je sezone 2008 i 2009 mnogo veći broj gostovanja bio opljačkan nego što nije, al' tad nisam primijetio druge da kukaju zbog toga. naročito ne pitare, uglavnom su to doživljavali kao vic.
Locked