Bjelorusija-BiH/BiH-Bjelorusija

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked

Bjelorusija-BiH/BiH-Bjelorusija osvajamo:

Poll ended at 24/12/2011 21:48

6 bodova
229
51%
4 boda
130
29%
3 boda
50
11%
2 boda
8
2%
1 bod
20
4%
0 bodova
13
3%
 
Total votes: 450

User avatar
jutarnji
Posts: 2326
Joined: 08/04/2009 17:31

#501 Re: Bjelorusija-BiH/BiH-Bjelorusija

Post by jutarnji »

trcicu trceci wrote:salihovic, lulic i maletic mogu brzo preci iz odbrane u napad...ja ti kazem da su njih dvojica spori, ali hajde neka oni kod tebe igraju zajedno nemam ja nista protiv...
kod papeta znam da nece, i isto da nece medunjanin biti u prvoj postavi
Jok, kod Papeta ce utakmicu poceti Maletic i Zahirovic. Pjanic je toliko brzi, jaci i bolji od te dvojice amatera
da im moze dati fore 5 a da se igra do 6. Misimovic nije zaduzen da zuji okolo k`o muha bez glave, zna se sta
majstor radi.
Cuj Zahirovic, Maletic... :lol:, ti ne da nemas pojma, ti dibidus nemas pojma. Gori sam ja sto uzvracam na
ove levatske provokacije.
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#502 Re: Bjelorusija-BiH/BiH-Bjelorusija

Post by Baudelaire »

Prva stvar, dva puta ga je vadio, ne što se gubio po terenu, nego što je bio ili umoran, ili nam više nije trebao taj tip igrača. Izvadio ga je protiv Rumunije negdje između šezdesete i sedamdesete minute, kad smo ih nabili u njihov šesnaesterac i kada nam Medunjanin nije trebao da prenosi loptu jer nam je zadnja linija ionako bila na centru. A tom tvojom logikom, da neko ako ga mijenjaš po automatizmu ne valja, pretpostavljam da je i Silva najlošiji igrač Sitija jer ga Mancini bukvalno svaku utakmicu zamijeni oko 75 - 80 minute.
User avatar
johnny_blazze
Posts: 888
Joined: 29/09/2009 00:27

#503 Re: Bjelorusija-BiH/BiH-Bjelorusija

Post by johnny_blazze »

6 bodova vala mozemo sada smo puno jaci neg na pocetku kvalifikacija ipak je na drugoj strani bjelorusija nije spanija,italija......
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#504 Re: Bjelorusija-BiH/BiH-Bjelorusija

Post by Murat Sabanovic »

.................begovic............

mujdza .....pandza .....spahic .......papac

......medunjanin .......rahimic......

lulic .............misimovic ........salihovic

...................dzeko..........................
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#505 Re: Bjelorusija-BiH/BiH-Bjelorusija

Post by Murat Sabanovic »

bojim se samo da pape ne stavi zajedno ibricica, misimovic i pjanica ..
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#506 Re: Bjelorusija-BiH/BiH-Bjelorusija

Post by Murat Sabanovic »

medo je trenutno u formi ...bez njega smo 20 posto slabiji ...
User avatar
jutarnji
Posts: 2326
Joined: 08/04/2009 17:31

#507 Re: Bjelorusija-BiH/BiH-Bjelorusija

Post by jutarnji »

Murat Sabanovic wrote:.................begovic............

mujdza .....pandza .....spahic .......papac

......medunjanin .......rahimic......

lulic .............misimovic ........salihovic

...................dzeko..........................
Ma ovo bi selektor Bjelorusije ovako sastavio. Kako ce taj sastav dati gol, sem ako Dzeku slucajno ne pogodi
lopta u glavu kad je Begovic ispuca?
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#508 Re: Bjelorusija-BiH/BiH-Bjelorusija

Post by Murat Sabanovic »

@jutarnji
jbg, trenutno ne vidim bolju postavu ... hajd ti sastavi ...mozda bude bolje ..
User avatar
jutarnji
Posts: 2326
Joined: 08/04/2009 17:31

#509 Re: Bjelorusija-BiH/BiH-Bjelorusija

Post by jutarnji »

trcicu trceci wrote: de ti sastavi
Moj sastav je na prethodnoj stranici, i ako Safet ima imalo klikera uradice isto. :oops:
Ocekujem, u najmanju ruku, da se registruje na forum i lijepo se zahvali najvecem fudbalskom strategu
kakav se nije pojavio jos od vremena Miljana Miljanica, gospodinu Jutarnjem. :D
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#510 Re: Bjelorusija-BiH/BiH-Bjelorusija

Post by cyprus »

jutarnji wrote:--------------------------------------BEGOVIC---------------------------------

-------MUJDZA-------------------SPAHIC----------------PAPAC--------------

-----------------------RAHIMIC--------------MEDUNJANIN--------------------

----LULIC--------------------PJANIC----------------------SALIHOVIC--------

-------------------------------------MISIMOVIC---------------------------------

-------------------------------IRONMAN----------------------------------------


i lagano ima zabijamo 3 komada u prvoj, a onda ih u Zenici demontiramo za sva vremena jednom kvalitetnom
petardom.
:bih:
Vala ovako kukavičku formaciju nisam očekivo od tebe... Šta će ti ovoliko odbrambenih igrača protiv jadne Bjelorusije? Ti ne vjeruješ da Spaha može sam zaustavit ove wannabe Ruse? :-)
User avatar
denimb
Posts: 2614
Joined: 27/03/2009 14:33

#511 Re: Bjelorusija-BiH/BiH-Bjelorusija

Post by denimb »

trcicu trceci wrote:
jutarnji wrote:
Murat Sabanovic wrote:.................begovic............

mujdza .....pandza .....spahic .......papac

......medunjanin .......rahimic......

lulic .............misimovic ........salihovic

...................dzeko..........................
Ma ovo bi selektor Bjelorusije ovako sastavio. Kako ce taj sastav dati gol, sem ako Dzeku slucajno ne pogodi
lopta u glavu kad je Begovic ispuca?
:lol: :lol: :lol: de ti sastavi :run: :run:

Ja imam osjecaj da ti u trku, onako i iz dosade provociras ove rasprave.
Rekao si dosada milion puta to svoje "bez Medunjanina" misljenje je i uvazeno pa nas pusti vise na miru majke ti :skoljka:
User avatar
jutarnji
Posts: 2326
Joined: 08/04/2009 17:31

#512 Re: Bjelorusija-BiH/BiH-Bjelorusija

Post by jutarnji »

cyprus wrote:Vala ovako kukavičku formaciju nisam očekivo od tebe... Šta će ti ovoliko odbrambenih igrača protiv jadne Bjelorusije? Ti ne vjeruješ da Spaha može sam zaustavit ove wannabe Ruse?
Ako je sarkazam,tesko je ga prepoznati. :D
Gdje ti vidis gomilu odbrambenih igraca, i sto je kukavicki?
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#513 Re: Bjelorusija-BiH/BiH-Bjelorusija

Post by Murat Sabanovic »

@jutarnji

znaci idemo na nerijeseno ...
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#514 Re: Bjelorusija-BiH/BiH-Bjelorusija

Post by cyprus »

jutarnji wrote:
cyprus wrote:Vala ovako kukavičku formaciju nisam očekivo od tebe... Šta će ti ovoliko odbrambenih igrača protiv jadne Bjelorusije? Ti ne vjeruješ da Spaha može sam zaustavit ove wannabe Ruse?
Ako je sarkazam,tesko je ga prepoznati. :D
Gdje ti vidis gomilu odbrambenih igraca, i sto je kukavicki?
Pa kukavički je to što misliš da Spaha ne može sam čuvat ove istočnoevropske amatere... Šta će mu Papac i Mujdža, da mu bezveze smetaju? :-) Ovo što si ti postavio je praktično bunker... Ovako mislim da nećemo uputit ni 20 šuteva prema njihovom amaterskom golu...

Heh, nekad si ti bio lider optimizma na ovom forumu. Ne znam šta ti se desilo :sad:

PS Ejs, tebi da je teško prepoznat sarkazam???
User avatar
jutarnji
Posts: 2326
Joined: 08/04/2009 17:31

#515 Re: Bjelorusija-BiH/BiH-Bjelorusija

Post by jutarnji »

Murat Sabanovic wrote:@jutarnji

znaci idemo na nerijeseno ...
jok,kakav te remi snas`o :lol:
jutarnji wrote:lagano ima zabijamo 3 komada u prvoj, a onda ih u Zenici demontiramo za sva vremena jednom kvalitetnom
petardom.
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#516 Re: Bjelorusija-BiH/BiH-Bjelorusija

Post by Murat Sabanovic »

defanzivno moj jutarnji .... nema ovdje ko gola dati ...
Corola
Posts: 1437
Joined: 12/03/2010 02:52

#517 Re: Bjelorusija-BiH/BiH-Bjelorusija

Post by Corola »

Da li se iko pita zasto je Miske non stop na klupi u svojim klubovima.Evo vec godinu dana ima.Hajde za onu pola,zvaka Rom-un i ti folovi.Ali sto kod Bacuska,mrtvi Voronin da bude kvalitetniji od Misketa.
Njega jedino Felix vadi iz ovih dubokih vanago.
Pjanic je ofalio kod onog konja Puela,i dugo ce vremena trebati da ovaj sebi dodje.
Medo se ubacio sa Rahimom i. ne yebe dva posto.Ali sta onda sa tolikim ljevacima.Plus vecina dizelasi osim Lulica.
Dva brza krila protiv nas i ode koncepcija programa u pet pm.
User avatar
jutarnji
Posts: 2326
Joined: 08/04/2009 17:31

#518 Re: Bjelorusija-BiH/BiH-Bjelorusija

Post by jutarnji »

Murat Sabanovic wrote:defanzivno moj jutarnji .... nema ovdje ko gola dati ...
Kako nema, Misimovic u poluspic (najbolji asistent bundeslige svih vremena), Dzeko malo ispred, Lulic i
Salihovic bombarduju sa centarsutevima. Ako im ne zabijemo bar tri komada u gostima, a ovako postavimo
igru, samobanovacu se. :oops:
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#519 Re: Bjelorusija-BiH/BiH-Bjelorusija

Post by Murat Sabanovic »

na presici ,nakon francuza , laurent blanc je izjavio da je dovoljno bilo presjeci igru izmedju igraca s brojem 10 i brojem 11.(misimovica i dzeka). u ovom slucaju bi to i bacuske primjenile...lulic moze prodrijeti i napraviti pometnju,al nema kome loptu dodati ...(IRONMANA cuvaju dvojica). tako da nam ostaju slobodnjaci ...samo ne pjanic da ih izvodi(dalokometni sutevi).
kakva 3 komada ...podcjenjujes bacuske ,moj jutarnji ...
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#520 Re: Bjelorusija-BiH/BiH-Bjelorusija

Post by Murat Sabanovic »

jos da dodam ...
salihovic i lulic bi vise obavljalii defanzivne zadatke,nego sto bi bili ofanzivno usmjereni ...
solo2
Posts: 1259
Joined: 22/03/2011 19:49

#521 Re: Bjelorusija-BiH/BiH-Bjelorusija

Post by solo2 »

Corola wrote:Da li se iko pita zasto je Miske non stop na klupi u svojim klubovima.Evo vec godinu dana ima.Hajde za onu pola,zvaka Rom-un i ti folovi.Ali sto kod Bacuska,mrtvi Voronin da bude kvalitetniji od Misketa.
Njega jedino Felix vadi iz ovih dubokih vanago.
Pjanic je ofalio kod onog konja Puela,i dugo ce vremena trebati da ovaj sebi dodje.
Medo se ubacio sa Rahimom i. ne yebe dva posto.Ali sta onda sa tolikim ljevacima.Plus vecina dizelasi osim Lulica.
Dva brza krila protiv nas i ode koncepcija programa u pet pm.
Sto se tice Misketa 1000% si u pravu i djelim tvoje misljenje.
Pjanica sam gledao u utakmici protiv Rubina prosle hefte (drugo polu-vrijeme) odigrao je odlicno - pasovi, vezanje, ubacivanje, udarci - trcanje sve za 10!
Medunjanin je jako dobar na poziciji na kojoj igra u reprezentaciji (centralnog veznog) i nebih ga mjenjao.
Rahimic nek odigra polu-vrijeme ili do 60. i onda Zahirovic.
Salihovic i Lulic na krilima i Pjanic ofanzivni vezni iza Dzeksona i to je to! Od ove cetvorice ocekujem jako puno zalaganja i trke - a Rahimic i Medunjanin da dobro iznose lopte i presjecaju napade na sredini terena i to je to
NAJBOLJE STO IMA BIH :bih:
User avatar
jutarnji
Posts: 2326
Joined: 08/04/2009 17:31

#522 Re: Bjelorusija-BiH/BiH-Bjelorusija

Post by jutarnji »

Murat Sabanovic wrote:na presici ,nakon francuza , laurent blanc je izjavio da je dovoljno bilo presjeci igru izmedju igraca s brojem 10 i brojem 11.(misimovica i dzeka). u ovom slucaju bi to i bacuske primjenile...
To nam je tada bila jedina opcija koja se igrala, golman ispuca loptu i trazi Dzeku ili Misimovica. Francuzima
nije bilo tesko zustaviti takve napade. Sad igramo, sto po sredini, sto po krilima, plus brze kontre.
Murat Sabanovic wrote:lulic moze prodrijeti i napraviti pometnju,al nema kome loptu dodati ...(IRONMANA cuvaju dvojica).
Kako nema, pa sta ako ga cuvaju dvojica, otvara se prostor da nesto uradi Misimovic, Pjanic..pa i Medunjanin.
Murat Sabanovic wrote:salihovic i lulic bi vise obavljalii defanzivne zadatke,nego sto bi bili ofanzivno usmjereni ...
Zasto?
Murat Sabanovic wrote:kakva 3 komada ...podcjenjujes bacuske ,moj jutarnji ...
Ne podcjenjujem, nego smo mi taman toliko bolji od njih.
solo2
Posts: 1259
Joined: 22/03/2011 19:49

#523 Re: Bjelorusija-BiH/BiH-Bjelorusija

Post by solo2 »

Murat Sabanovic wrote:jos da dodam ...
salihovic i lulic bi vise obavljalii defanzivne zadatke,nego sto bi bili ofanzivno usmjereni ...
nema potrebe toliko defanzivno - berem sada imaju Papca i Mujdzu iza ledja - mada ih treba pustiti da se vracaju do nekih 30 m od naseg gola i to je to - Dzeko nek stoji na 40 od njihovog gola- i onda brzo vezanje kratkih pasova i gotovo - ali kretanje non-stop mora biti cilj - Lulic, Salihovic, Pjanic i Dzeko moraju da trce pravo - da pokusamo da ih razvucemo koliko je moguce a oni sigurno imaju snage za to.
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#524 Re: Bjelorusija-BiH/BiH-Bjelorusija

Post by Baudelaire »

Neće biti lahko razvući Bjeloruse jer oni igraju defanzivan fudbal, prema tome očekujem da ćemo imati problema da damo gol. Patnja kao protiv Albanije i Rumunije, ali oni neće centra prelaziti.
solo2
Posts: 1259
Joined: 22/03/2011 19:49

#525 Re: Bjelorusija-BiH/BiH-Bjelorusija

Post by solo2 »

Baudelaire wrote:Neće biti lahko razvući Bjeloruse jer oni igraju defanzivan fudbal, prema tome očekujem da ćemo imati problema da damo gol. Patnja kao protiv Albanije i Rumunije, ali oni neće centra prelaziti.
Znam - i samo jedino uz puno trke i kratkih pasova ih mozemo uzeti, bez preskakanja i ispucavanja - i naravno ici za svakom izgubljenom loptom i to je to.
Last edited by solo2 on 22/08/2011 20:59, edited 1 time in total.
Locked