BHFanaticosi

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#26 Re: BHFanaticosi

Post by kamen spoticanja »

Point. wrote:Rece gospodin komentator da su albanci poceli praviti sranje, kidati stolice i slicno kad su primili go i sasvim normalno da im se uzvrati. Ne zaboravi i na albanski napad dole u Tirani. Mozda su trebali stajati ko mirotvorci ili ici Mahatma Gandhi putem i vizijom. :roll:
gospodin komentaror nije u pravu ...belaj je poceo kad su balavci iz bhf ekipe poceli bacati topovske na albance...dakle mi smo napravili sranje...i uopste ne pricam o gandhi-izmu...nego kazem kad vec izigravas mangupa onda se zaleti preko ograde i polomi ih sve...nisu bili daleko...al jok junaci su pobjegli kad su kornjace tukle njihove momke iz ekipe...i sto je najgore pregazili par djevojaka koje su se tu nalazile :wink:
a ono ubij siptara moze smisliti samo radovanov fan ili totalni idiot
User avatar
Olovni_Vojnik
Posts: 21
Joined: 07/06/2011 10:07

#27 Re: BHFanaticosi

Post by Olovni_Vojnik »

Mrzio sam ih i uvijek cu da ih mrzim, sta sad :evil:
User avatar
sinuhe
Posts: 11488
Joined: 03/06/2011 11:33

#28 Re: BHFanaticosi

Post by sinuhe »

Velicanje nasilja je osobina svake navijacke grupe. "Nas deset, njih sto" po pravilu spada u asortiman njihovog hvalisanja. Treba to zabraniti.
D spešl van
Posts: 47
Joined: 30/11/2010 09:24

#29 Re: BHFanaticosi

Post by D spešl van »

kamen spoticanja wrote:veceras su se izblamirali...i pjesmama i ponasanjem...bacaju ko picajzle topovske na albance a kad su dosle kornjace bjezanija...ostadose im dva momka u zenici jos su dobili dobre batine na samoj tribini...
i ono "ubij siptara"...dno dna :x
kamen spoticanja wrote: gospodin komentaror nije u pravu ...belaj je poceo kad su balavci iz bhf ekipe poceli bacati topovske na albance...dakle mi smo napravili sranje...i uopste ne pricam o gandhi-izmu...nego kazem kad vec izigravas mangupa onda se zaleti preko ograde i polomi ih sve...nisu bili daleko...al jok junaci su pobjegli kad su kornjace tukle njihove momke iz ekipe...i sto je najgore pregazili par djevojaka koje su se tu nalazile :wink:
a ono ubij siptara moze smisliti samo radovanov fan ili totalni idiot
evo jos jednog "doslje" u nizu. Svugdje vas ima :zjev:

Skandiranje protiv albanaca je fasizam, ali kad cijeli stadion ori "cigani, cigani" to je onda patriotizam. Kod nas postoje dupli arsini za sve, pa tako i kod navijanja. Nije uredu vrijedjati po nacionalnoj osnovi, ali cigani nisu niti nacija niti ljudska bica, jel tako ? :run:
S*rem se na takav moral..
guoanbu
Posts: 130
Joined: 31/05/2011 12:51

#30 Re: BHFanaticosi

Post by guoanbu »

rashtiman wrote:
Sasvim_Obican wrote:Po čemu se razlikuju navijači koji uzvikuju "Ubij Šiptara" i oni koji rasprostiru trasnparente : "Free Mladić" ?? Neka je sramota i stid sviju one koji su svojim šovinističkim ponašanjem i nacizmom upropastili gotovo besprijekorno navijanje u Zenici.
Sa navijacke strane ono je daleko od besprijekornog...hem sto imaju dvije tri pjesme koje samo ponavljaju hem sto skoro svaka tribina pjeva drugu
...Hem što vazda dobiju po guzi,đa u BiH ,đa van :lol:
ZgradaSibica
Posts: 13
Joined: 08/06/2011 13:53

#31 Re: BHFanaticosi

Post by ZgradaSibica »

BHF i nisu tako losi momci....Ja sam navijac Sarajeva i bio sam od kada znam za sebe, medjutim mozda se uclanim u ove fanaticose jedan dan.
Njihov problem im je vodja Sefa Mujdanovic upoznao sam toga lika putem sajta sportsport.ba gdje je davao neke izjave ali je ispao veci debil od Nazifa Gljive, meni smeta kada u organizaciji bila to folklorna ili navijacka imas osoba sto hoce da su u centru paznje i da su veci od grupe. Isto kao sto mi smeta kada igrac u ekipi misli da je veci od tima. Taj Sefa je takav tip, na svakoj slici BHFanaticosa ga ima, i to bez majice, i to uvijek prvi. Za mene je vodja osoba sto vodi navijanje i sto goni svoj posao a ne osoba koja voli da je u centru paznje. Takvi ljudi su mi uvijek bili mrski, moraju se rijesiti toga tipa. Isto tako gore neko spomenu nesto za tuce. Pa ovaj covjek od kada je vodja meni se cini nikada nije bila tuca Bhfanaticos vec uvijek ili on smiruje situaciju kao Mahata Gandhi ili se kao jucer povuce kada je tuca. Nema covjek jednostavno muda a prosipa ko da je bog i batina.

A takodjer zanimljivo za toga Sefaliju Mujdanovica jeste cinjenica da je zivio u Norveskoj kod nakvog lika par sedmica, takodjer clan BHFanaticosa. I nakon par sedmica mu zguzi i pokupi trebu a ovaj lik sto je bila njena iz pocetka osta ko popisan :mrgreen: Pa gdje to ima ljudi da vodja pokupi trebu jednog clana hahahahah.

Tako da kada se rijese one estradne zvijezde Sefalije, tada ce vjerovatno dobiti i vise clanova a nece i biti saka jada u Rumuniji i Zenici.
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#32 Re: BHFanaticosi

Post by Edin H. »

E sto me ti nasmija ZgradaSibica :lol: :lol: :lol:

Ne znam da li je prica istinita ili nije, ali je treba na naslovnu stranu sarajevo-x-a postaviti.

Cuje Sefdalija oderao drugom clanu trebu :D
User avatar
luckylaka
Posts: 22519
Joined: 15/01/2010 06:28

#33 Re: BHFanaticosi

Post by luckylaka »

Olovni_Vojnik wrote:Mrzio sam ih i uvijek cu da ih mrzim, sta sad :evil:
Ne mrzis ti njih ti samo ljubomoran sto oni navijaju za BiH.
ZgradaSibica
Posts: 13
Joined: 08/06/2011 13:53

#34 Re: BHFanaticosi

Post by ZgradaSibica »

Edin H. wrote:E sto me ti nasmija ZgradaSibica :lol: :lol: :lol:

Ne znam da li je prica istinita ili nije, ali je treba na naslovnu stranu sarajevo-x-a postaviti.

Cuje Sefdalija oderao drugom clanu trebu :D
Sefalija! Jeste brata mi moga malog. Pokupio trebu od ovoga clana i umalo nije doslo do raspada citavog BHF:a....Ima od toga negdje oko 6-7 mjeseci.
Sada ta treba zivi u Sarajevu sa nakvim sosonom.
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#35 Re: BHFanaticosi

Post by Edin H. »

Jesi li ti bio i vidio kakva je to frka bila jucer sa Robijasima?

Ja cuh nista ozbiljno, neka djeca zakuhala, dosle vodje, smirile i onda kao pjevali zajedno.
User avatar
samo_ti
Posts: 1440
Joined: 02/12/2008 00:53
Location: Jalija Columbia

#36 Re: BHFanaticosi

Post by samo_ti »

:D ... a kontala se ta stuka nekom dijasporcu uvaliti , a-a , labudan joj :lol:

salu na stranu, ali i ovaj BHF je pao qurcu za usi ... smjena generacija, razne afere unutar grupe ( oko clanarina ) su doprinijele tome :)
ZgradaSibica
Posts: 13
Joined: 08/06/2011 13:53

#37 Re: BHFanaticosi

Post by ZgradaSibica »

Momci iz Srebrenika napadnuti od Robijasa malo iza juga, djeca uglavnom. Robijasi nastavljaju sa blamazama. Sa murijom frka takodjer uhapseno oko 6-7 likova od ti nije naravno Sefalija jedan :lol:
Svi pusteni, par momaka fasovalo kaznu, steta sto ima 20tak mudonja u BHF:u a 200 picaka sto bjeze, to se vidilo i u Albaniji naprimjer, a cak i na Marakani. Medjutim, tako je u svakoj skupini. Nisu Horde,Manijaci,Lesinare,RedArmy,Fukare ni malo bolji. Nas mentalitet - jaki na tastaturi misevi u stvarnosti.

Samo_ti, tome sto ti spominjes je iskljucivo kriv Sefalija sto se tice ti razni afera oko clanarina i oko karanja tudji treba. Mnogo dobri momaka je otjerao iz redova.
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#38 Re: BHFanaticosi

Post by Baudelaire »

Jel to mjerilo navijanja ko se dobro mlati? To već prerasta u huliganizam, a njega treba iskorijeniti.
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#39 Re: BHFanaticosi

Post by Edin H. »

ZgradaSibica wrote:BHF i nisu tako losi momci....Ja sam navijac Sarajeva i bio sam od kada znam za sebe, medjutim mozda se uclanim u ove fanaticose jedan dan.
Njihov problem im je vodja Sefa Mujdanovic upoznao sam toga lika putem sajta sportsport.ba gdje je davao neke izjave ali je ispao veci debil od Nazifa Gljive, meni smeta kada u organizaciji bila to folklorna ili navijacka imas osoba sto hoce da su u centru paznje i da su veci od grupe. Isto kao sto mi smeta kada igrac u ekipi misli da je veci od tima. Taj Sefa je takav tip, na svakoj slici BHFanaticosa ga ima, i to bez majice, i to uvijek prvi. Za mene je vodja osoba sto vodi navijanje i sto goni svoj posao a ne osoba koja voli da je u centru paznje. Takvi ljudi su mi uvijek bili mrski, moraju se rijesiti toga tipa. Isto tako gore neko spomenu nesto za tuce. Pa ovaj covjek od kada je vodja meni se cini nikada nije bila tuca Bhfanaticos vec uvijek ili on smiruje situaciju kao Mahata Gandhi ili se kao jucer povuce kada je tuca. Nema covjek jednostavno muda a prosipa ko da je bog i batina.

A takodjer zanimljivo za toga Sefaliju Mujdanovica jeste cinjenica da je zivio u Norveskoj kod nakvog lika par sedmica, takodjer clan BHFanaticosa. I nakon par sedmica mu zguzi i pokupi trebu a ovaj lik sto je bila njena iz pocetka osta ko popisan :mrgreen: Pa gdje to ima ljudi da vodja pokupi trebu jednog clana hahahahah.

Tako da kada se rijese one estradne zvijezde Sefalije, tada ce vjerovatno dobiti i vise clanova a nece i biti saka jada u Rumuniji i Zenici.

ZgradaSibica, je li ovaj sa BHF salom taj Sefa :D

Image
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#40 Re: BHFanaticosi

Post by Edin H. »

ZgradaSibica
Posts: 13
Joined: 08/06/2011 13:53

#41 Re: BHFanaticosi

Post by ZgradaSibica »

http://sportsport.ba/bh_fudbal/bh-fanat ... ende/54099

Evo pa sami osudite o kakvom se darwinu radi......
User avatar
sinuhe
Posts: 11488
Joined: 03/06/2011 11:33

#42 Re: BHFanaticosi

Post by sinuhe »

Pa da, samo kod nas ovakav brainiac moze biti ,smijesno mi reci, vodja bilo cega pa i takve smijurije kao navijacke grupe.
ZgradaSibica
Posts: 13
Joined: 08/06/2011 13:53

#43 Re: BHFanaticosi

Post by ZgradaSibica »

sinuhe wrote:Pa da, samo kod nas ovakav brainiac moze biti ,smijesno mi reci, vodja bilo cega pa i takve smijurije kao navijacke grupe.
BHF nije smijurija od naviajcke grupe, imas milijardu argumenata sto je tako. Sve od njihove organizacije, do jako ljepe brojke po zemljama tipa Portugal,Moldavija,Rumunija,Finska pa sve do dobri bakljadi i humanitarni akcija.

Medjutim kao sto vidis u ovome klipu nastupa i klasicni divljak i covjek sto nema 2 klikera u glavi....A najgore sto nema muda a vodja.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#44 Re: BHFanaticosi

Post by -LIBERO- »

ZgradaSibica wrote:Momci iz Srebrenika napadnuti od Robijasa malo iza juga, djeca uglavnom. Robijasi nastavljaju sa blamazama. Sa murijom frka takodjer uhapseno oko 6-7 likova od ti nije naravno Sefalija jedan :lol:
Svi pusteni, par momaka fasovalo kaznu, steta sto ima 20tak mudonja u BHF:u a 200 picaka sto bjeze, to se vidilo i u Albaniji naprimjer, a cak i na Marakani. Medjutim, tako je u svakoj skupini. Nisu Horde,Manijaci,Lesinare,RedArmy,Fukare ni malo bolji. Nas mentalitet - jaki na tastaturi misevi u stvarnosti.
Samo_ti, tome sto ti spominjes je iskljucivo kriv Sefalija sto se tice ti razni afera oko clanarina i oko karanja tudji treba. Mnogo dobri momaka je otjerao iz redova.
A narocito ove horde,to su ckapi samo takve :D

A ti si mi nesto previse upoznat sa tim sexualnim zivotom a i aferama Sefalije. Da ti nisi taj ucviljeni momak kome je vodja trebu pokupio???'

Sumnjiv si mi drug pravooooo :mrgreen:
Last edited by -LIBERO- on 08/06/2011 17:44, edited 1 time in total.
User avatar
sinuhe
Posts: 11488
Joined: 03/06/2011 11:33

#45 Re: BHFanaticosi

Post by sinuhe »

Ma da, krasna organizacija sve dok se Sefalija ne poroka sa Englezima :lol:

Jos je pred kamerom i dobar :cry:
Last edited by sinuhe on 08/06/2011 17:52, edited 1 time in total.
ZgradaSibica
Posts: 13
Joined: 08/06/2011 13:53

#46 Re: BHFanaticosi

Post by ZgradaSibica »

Ma nisam ja sam svom srecom sretno ozenjen ima 9 godina :lol: :lol:
Ali sam citao na njihovom forumu i to je bilo kao dinastija, mislio sam da su svi upoznati sa tim slucajem bili :lol:
User avatar
samo_ti
Posts: 1440
Joined: 02/12/2008 00:53
Location: Jalija Columbia

#47 Re: BHFanaticosi

Post by samo_ti »

ZgradaSibica wrote:Ma nisam ja sam svom srecom sretno ozenjen ima 9 godina :lol: :lol:
Ali sam citao na njihovom forumu i to je bilo kao dinastija, mislio sam da su svi upoznati sa tim slucajem bili :lol:
To si ti clan , ili si bio clan :P dok imas pristup zatvorenom djelu foruma :D
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#48 Re: BHFanaticosi

Post by Edin H. »

samo_ti wrote:
ZgradaSibica wrote:Ma nisam ja sam svom srecom sretno ozenjen ima 9 godina :lol: :lol:
Ali sam citao na njihovom forumu i to je bilo kao dinastija, mislio sam da su svi upoznati sa tim slucajem bili :lol:
To si ti clan , ili si bio clan :P dok imas pristup zatvorenom djelu foruma :D
Upravo to htjedoh reci :D

Zato mi ostali nismo upoznati sa ljubavnim zivotom Sefalije Mujdinovica :D
chsk
Posts: 266
Joined: 12/11/2010 23:18

#49 Re: BHFanaticosi

Post by chsk »

ZgradaSibica wrote:Momci iz Srebrenika napadnuti od Robijasa malo iza juga, djeca uglavnom. Robijasi nastavljaju sa blamazama. Sa murijom frka takodjer uhapseno oko 6-7 likova od ti nije naravno Sefalija jedan :lol:
Svi pusteni, par momaka fasovalo kaznu, steta sto ima 20tak mudonja u BHF:u a 200 picaka sto bjeze, to se vidilo i u Albaniji naprimjer, a cak i na Marakani. Medjutim, tako je u svakoj skupini. Nisu Horde,Manijaci,Lesinare,RedArmy,Fukare ni malo bolji. Nas mentalitet - jaki na tastaturi misevi u stvarnosti.

Samo_ti, tome sto ti spominjes je iskljucivo kriv Sefalija sto se tice ti razni afera oko clanarina i oko karanja tudji treba. Mnogo dobri momaka je otjerao iz redova.
Jarane bujrum, svako ko misli da moze bolje, nek se dokaze u grupi, nek postane vodja, nebitno gdje, bilo to u Fanaticosima ili u HZ. Ne kontam vas stvarno sve zivo pljujete niko vama ne godi. Ono sto dosta vas ne konta jeste da u HZ postoji jezgro grupe dok u BHF mora postojati jedan momak tj. vodja za te pojedinacne regije, sta ja znam lupam sad Benelux, Skandinavija, nas region i tako. Vecina vas posmatra sa strane to sto rade grupe, prikljucite se jarane i vidi kako to zaista funkcionise i onda kritikuj. Da se razumijemo nisam ni ja neki kako se kaze u navijackom zargonu ultras, ali pomalo pratim desavanja. Momci odu i na hokej cak njih 50-100 sta ja znam.
ZgradaSibica
Posts: 13
Joined: 08/06/2011 13:53

#50 Re: BHFanaticosi

Post by ZgradaSibica »

Ako si pratio topic vidio si da sam konstantno branio BHF i rekao da momci zasluzuju sav respect, samo sam imao kritiku prema Sefaliji i 2-3 ljudi oko njega.
Pristup zatvorenom forumu sam imao, clan nisam bio. Kako sam mogao citati netreba pitati ali sjecam se jednog incidenta kada je ova treba sto su je djelili Sefalija i taj momak iz Norveske dosla na forum da objasni sve to iz svog ugla. Pisanija zesca :lol: :lol:
Locked