Barça-Madrid (Los Clásicos)

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
Leftist
Posts: 233
Joined: 04/10/2011 09:28

#4976 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Leftist »

Mourinho dok je bio pomocni trener Barce : "danas, sutra, zavijek barca u srcu..." :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=I88VYnpJ ... k9aZ_phT46
hladan.preminger
Posts: 4403
Joined: 24/02/2011 12:06

#4977 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by hladan.preminger »

Rooney je za Realove smećare prof.dr. etike!
On neke stvari uradi impulsivno ili u žaru borbe, za razliku od Pepea, Di Marie, Coentrao-a kojima je udaranje, simuliranje stil igre!
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55666
Joined: 15/12/2008 16:53

#4978 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by ultima_palabra »

Pa i Charles Manson je neke stvari uradio impulsivno i u žaru borbe :D
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#4979 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by al_akhisari »

nellington wrote:Čeka se vijest: NK Travnik se oglasio povodom nemilih scena i pozvao na fair play :D
:thumbup: :lol: :lol: :lol: ...barca jos jednom pokazala da je jedna od najboljih ekipa svih vremena ( sigurno naj od svih koje sam ja odgledao ); dok se "maleni" madridski klub jos jednom poskliznuo :D steta :D
User avatar
LSD
Posts: 27287
Joined: 24/07/2007 08:26

#4980 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by LSD »

Cafe Camargue
Posts: 1048
Joined: 25/09/2008 22:55

#4981 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Cafe Camargue »

ultima_palabra wrote:
nellington wrote:Čeka se vijest: NK Travnik se oglasio povodom nemilih scena i pozvao na fair play :D
Sarajčić i Varupa putem Bolchata osudili barbarski čin Pepea :lol:
strašan fol :thumbup: :thumbup: :lol: :lol: :lol:
sumirprimus
Posts: 81557
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4982 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by sumirprimus »

naĆi do iduće srijede,nadam se da ce igrat sta ranije,jer ovo je heben tempo za gledat,pa ujutro na poso :D

ispravka 22:00 opet :roll:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55666
Joined: 15/12/2008 16:53

#4983 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by ultima_palabra »

sumirprimus wrote:naĆi do iduće srijede,nadam se da ce igrat sta ranije,jer ovo je heben tempo za gledat,pa ujutro na poso :D
Šuti, ona u superkupu je bila još gora... srijeda u 11 :-) Još umalo ode u produžetke...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4984 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Tomahawk11 »

ultima_palabra wrote:
sumirprimus wrote:naĆi do iduće srijede,nadam se da ce igrat sta ranije,jer ovo je heben tempo za gledat,pa ujutro na poso :D
Šuti, ona u superkupu je bila još gora... srijeda u 11 :-) Još umalo ode u produžetke...
Meni je u pravo doba :D suti, kad mogu gledati NBA u 01:00 i kasnije, mogu i El Clasico u 22:00.

Rooney :lol: nek' se pripazi da ne dobije tuzbu, imao je i on nekoliko 'pokusaja ubistva' na terenu. Silnog mi eticara i g.vana :-)
Ne sporim da Pepe igra previse agresivno (pogotovo kontra Barce), ali ako je Rooney rekao, onda se nema sta dalje pricati.
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#4985 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by strong69 »

Ovaj Casillas je GOLMANCINA! Sreca po Real i ostale pa Barca ima osrednje golmane. Ja u nasoj ligi nisam vidio golmana koji prima gol kroz noge. Pinto :-)
User avatar
LSD
Posts: 27287
Joined: 24/07/2007 08:26

#4986 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by LSD »

Vec naredne hefte revanš i novi El Clasico - 10 po redu u zadnjih 14 mjeseci....previše je to utakmica (u relativno malom vremenskom rasponu) koje gomilaju frustracije Realovih igraca...zadnju tekmu su dobili lani u produžecima finala Kupa Kralja.... sinoc su imali igraca više (jer imati Pinta na golu = imati igrac manjka) ali nisu mogli do pobjede, iako su poveli upravo zahvaljujuci pomenutom Pintu.
Na šta li ce liciti revanš naredne hefte- to samo ptice znaju...ocekujmo ponovo vašar na terenu.
User avatar
Entropio
Posts: 7808
Joined: 21/11/2010 21:49

#4987 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Entropio »

ultima_palabra wrote:
nellington wrote:Čeka se vijest: NK Travnik se oglasio povodom nemilih scena i pozvao na fair play :D
Sarajčić i Varupa putem Bolchata osudili barbarski čin Pepea :lol:
:lol: :lol: :lol:
User avatar
Melodicni
Posts: 463
Joined: 01/12/2011 17:25

#4988 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Melodicni »

LSD wrote:Vec naredne hefte revanš i novi El Clasico - 10 po redu u zadnjih 14 mjeseci....previše je to utakmica (u relativno malom vremenskom rasponu) koje gomilaju frustracije Realovih igraca...zadnju tekmu su dobili lani u produžecima finala Kupa Kralja.... sinoc su imali igraca više (jer imati Pinta na golu = imati igrac manjka) ali nisu mogli do pobjede, iako su poveli upravo zahvaljujuci pomenutom Pintu.
Na šta li ce liciti revanš naredne hefte- to samo ptice znaju...ocekujmo ponovo vašar na terenu.
Ja mislim da ce to zavisiti od rezultata.Ako povede Real mogli bi se oni fokusirat na igru.ako Barca povede onda kukala ti majka po nogama :) I sinoc cu bili korektni koliko toliko dok su imali ajmo rec pozitivan rezultat
sumirprimus
Posts: 81557
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4989 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by sumirprimus »

a mozda ovo morinjo vec batalio i okrece se primeri i LP-u?
User avatar
LSD
Posts: 27287
Joined: 24/07/2007 08:26

#4990 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by LSD »

sumirprimus wrote:a mozda ovo morinjo vec batalio i okrece se primeri i LP-u?
Možda, moguce je i to...ali opet valja Barci stici prednost od 5 bodova zaostatka.
sumirprimus
Posts: 81557
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4991 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by sumirprimus »

LSD wrote:
sumirprimus wrote:a mozda ovo morinjo vec batalio i okrece se primeri i LP-u?
Možda, moguce je i to...ali opet valja Barci stici prednost od 5 bodova zaostatka.
krenes od logicnog,ima derbi na nou kampu to je minus tri za reala...
znaci jedna utakmica je u igri...
sbb kbb,al ima jos puno kola i bodova do kraja,ne moze tu niko bit pametan..
al se da to sve okrenut za heftu dana..isto kosto je i barca pala (bodovno)..
User avatar
1946-1987
Posts: 908
Joined: 13/01/2012 18:39
Location: ULTRAJVOSA
Contact:

#4992 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by 1946-1987 »

Udaraju, tuku, čupaju, lome, gaze... :arrow: Real Madrid... "Jaki Real Madrid"

i njihov lider Pepe koji zaslužuje zatvor.

User avatar
Korisnicko ime
Posts: 826
Joined: 20/01/2006 16:38
Location: Sarajevo

#4993 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Korisnicko ime »

Tomahawk11 wrote:Ne sporim da Pepe igra previse agresivno
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Moj Tomahawk, u skoro svakoj ekipi na svijetu imas igrace koji igraju "previse agresivno"...namjerno nagaziti igraca koji lezi na travi u trenutcima dok je igra u prekidu nema nikakve veze sa agresivnom igrom...vise sa shupackim karakterom i ludjackim mentalnim sklopom. I tog igraca i trenera koji mu dopusta (jos vjerovatnije, instruira) da se tako ponasa...

Ja da sam Juan Carlos I, nakon ovakvog ponasanja igraca i trenera u zadnje dvije godine, oduzeo bih klubu naziv Real...
User avatar
LSD
Posts: 27287
Joined: 24/07/2007 08:26

#4994 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by LSD »

sumirprimus wrote:
LSD wrote:
sumirprimus wrote:a mozda ovo morinjo vec batalio i okrece se primeri i LP-u?
Možda, moguce je i to...ali opet valja Barci stici prednost od 5 bodova zaostatka.
krenes od logicnog,ima derbi na nou kampu to je minus tri za reala...
znaci jedna utakmica je u igri...
sbb kbb,al ima jos puno kola i bodova do kraja,ne moze tu niko bit pametan..
al se da to sve okrenut za heftu dana..isto kosto je i barca pala (bodovno)..
Pa pošteno govoreci, sudeci po onome dosad prikazanom i kako Barca igra u gostima ove sezone (daleko lošije od Reala) cak i pobjeda na Nou Campu nece puno znaciti ;-) ...kljuc je pobjeđivati u gostima i to donosi titulu....što Real redovno cini,a Barca ne.
Sjetimo se prošle sezone i nenormalnog niza pobjeda u gostima kad je i oboren rekord lige...ove godine, sasvim druga prica.
motorola01
Posts: 4147
Joined: 28/04/2011 13:27

#4995 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by motorola01 »

missko wrote:
motorola01 wrote:
505sCrtom wrote:kup je njegovo takmicenje. usput, on je jedini barcin igrac koji je odigrao sve utakmice kupa od pocetka do kraja.
To bi ih moglo kostati kupa kao i prosle godine.Po mom skromnom misljenju,Pinto je krivac za ispadanje prosle godine iz kupa Kralja..Hajde ljudi bacite koji link za vecerasnju tekmu da se moze pratiti :)
Pa proslu je tekmu Valdes kiksao kako ovaj drugi nece nikad u zivotu pa ih opet nije kostalo nicega.
Mislim da ce sudija veceras grijesiti maximalno i upropastit tekmukoja je ipak samo prvo poluvrjíjeme i bit ce puno taktiziranja.
Valdes kiksao ne kiksao,ali vidio si sinoc bajnu intervenciju Pinta.Lopte bukvalno kroz njega prolaze.Proslogodisnja tekma sa Realom,lopta iznad njega prosla,ona zakasnio kao i obicno.Ono sinoc :-) .Kroz njega lopta prodje.Opet ih je mogao kostati prolaska dalje.Sreca pa je Real nikakav i ne do Bog da su osutali jos koji put u okvir gola,sve bi to proslo do mreze..Sreca pa ne znaju :D
sumirprimus
Posts: 81557
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4996 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by sumirprimus »

de ba,pinto je vazan cimbenik,poslje svake pobjede,on najljepse pjeva... :D
User avatar
Melodicni
Posts: 463
Joined: 01/12/2011 17:25

#4997 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Melodicni »




Jesu meni oni ludi sinoc bili sa ovim :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4998 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Tomahawk11 »

Korisnicko ime wrote:
Tomahawk11 wrote:Ne sporim da Pepe igra previse agresivno
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Moj Tomahawk, u skoro svakoj ekipi na svijetu imas igrace koji igraju "previse agresivno"...namjerno nagaziti igraca koji lezi na travi u trenutcima dok je igra u prekidu nema nikakve veze sa agresivnom igrom...vise sa shupackim karakterom i ludjackim mentalnim sklopom. I tog igraca i trenera koji mu dopusta (jos vjerovatnije, instruira) da se tako ponasa...

Ja da sam Juan Carlos I, nakon ovakvog ponasanja igraca i trenera u zadnje dvije godine, oduzeo bih klubu naziv Real...
Ma ne sporim da bi, da se ja pitam (a ne pitam se) sklonio Pepea iz ekipe Reala. Nije ni malo u redu gaziti namjerno protivnicke igrace. Sumnjam da je Mourinho rekao Pepeu da radi takve stvari. Ako jeste, onda ni on nije dobar u glavu.
I trener i igraci budu i prodju, ali klub ostaje...tako da ovo sa oduzimanjem imena :roll:
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8494
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#4999 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by kokuz_sa »

Pepeu treba crveni pokazat jos 2h prije utakmice..dok su igraci u autobusu na putu do stadiona..lijepo kad na semaforu nekom bude crveno..sudija treba uci u bus i istjerat kloca vani da ni ne priblizi s estadionu..
lik bas frustriran..
User avatar
Melodicni
Posts: 463
Joined: 01/12/2011 17:25

#5000 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Post by Melodicni »

Ova pjesma sto plesu svi uz nju kao ludi, bas nesto guglam pa Saban Saulic ima isti tekst :D
Locked