Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#26576 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Muhamed Đakmić »

Srušite sistem ako možete.

Stavimo na čelo saveza Sergeja Barbareza i imamo isto, uz rizik da će se i on kompromitovati.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#26577 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Nadzorna_ploca »

Tomahawk11 wrote:
Nadzorna_ploca wrote:A to sve aminuje UEFA I FIFA i onda dobijes zakljucak da je sve to uvezani mafijaski krug i da je samo cilj oprati pare. Savez je tu sitna jajara i samo zato jer ovim gore ne smetaju.
Kad su Delije rekle i bile u pravu. UEFA MAFIA. :D
A njihovu CZ ta UEFA počasti višemilionskim iznosom za rezultate u LP. Baš je mafija :mrgreen:
Pa dobro, peru oni dosta para od Arapa, Rusa i Amera. Nije to nikakva novost. Najveća legalna mašina za pranje novca na svijetu.
Pa sto ih ne bi nagradila. To su zasluzili rezultima na terenu. Mada njima Vucic daje dovoljno, ne trebaju im krovne organizacije. :mrgreen:
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#26578 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Nadzorna_ploca »

detroit-mercy wrote:
Nadzorna_ploca wrote:A to sve aminuje UEFA I FIFA i onda dobijes zakljucak da je sve to uvezani mafijaski krug i da je samo cilj oprati pare. Savez je tu sitna jajara i samo zato jer ovim gore ne smetaju.
Kad su Delije rekle i bile u pravu. UEFA MAFIA. :D
Jah, sad nam i UEFA kriva :-) da nije UEFA bila bi CIA, cionisti, vehabije, pederi i td.
Jel UEFA kriva ovim sto su se plasirali :mrgreen: .
Mojne pedere tek smo ih se kutarisali.
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#26579 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by agent_zero »

Zbog trećih zaredom usranih kvalifikacija i beskurčeve igre, sve je već odavno bilo zrelo za sačekuše i mlaćenja, od članova saveza do igrača.

Očigledno drugog načina za promjene nema. Čude me samo Fanaticosi, nekad pokretačka snaga promjena, sada šute k'o pizde.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#26580 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by animus »

Charuga wrote:Dok su ona govna u Savezu, ne moramo se vala nikada kvalifikovati ni na jedno takmičenje.

Ljudi sebi isplate bonuse jer se reprezentacija plasirala na SP, a vjerovatno su isplatili i kada smo bili prvi u ligi nacija. To ima samo kod nas, u Bugarskoj, i sličnim zemljama ...

Tolike milione bacili, a ni jedan stadion nisu modernizovali. Da su uložili u terene i reflektore, već bi do sada kvalitet fudbala u domaćem prvenstvu bio bolji. Jok, bolje igrati na +40, i raznoraznim gudurama ...
:thumbup:
Ja ovo vec godinama pisem i govorim. Mafiji ne moze u ovoj drzavi niko nista.
nelle_tz
Posts: 849
Joined: 30/09/2012 19:11

#26581 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by nelle_tz »

animus wrote:
Charuga wrote:Dok su ona govna u Savezu, ne moramo se vala nikada kvalifikovati ni na jedno takmičenje.

Ljudi sebi isplate bonuse jer se reprezentacija plasirala na SP, a vjerovatno su isplatili i kada smo bili prvi u ligi nacija. To ima samo kod nas, u Bugarskoj, i sličnim zemljama ...

Tolike milione bacili, a ni jedan stadion nisu modernizovali. Da su uložili u terene i reflektore, već bi do sada kvalitet fudbala u domaćem prvenstvu bio bolji. Jok, bolje igrati na +40, i raznoraznim gudurama ...
:thumbup:
Ja ovo vec godinama pisem i govorim. Mafiji ne moze u ovoj drzavi niko nista.
Mafija ti drzi sudstvo, policiju, zakonodavnu i izvrsnu vlast, jer su politicari mafija. Ovo je drzava kojom upravljaju mafijasi u odijelu i sta se onda cudite sto imamo mafijase i u savezu
detroit-mercy
Posts: 16074
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#26582 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by detroit-mercy »

agent_zero wrote:Zbog trećih zaredom usranih kvalifikacija i beskurčeve igre, sve je već odavno bilo zrelo za sačekuše i mlaćenja, od članova saveza do igrača.

Očigledno drugog načina za promjene nema. Čude me samo Fanaticosi, nekad pokretačka snaga promjena, sada šute k'o pizde.
Radi cega bi mlatio igrace :-) ili bilo koga. Sto ne ispunjava tvoje snove o nama kao fudbalskoj naciji :-). Pa sta bi Grci, bivisi prvaci Evrope, trebali po tebi uraditi svojima :skoljka: .
User avatar
Logovan
Posts: 94388
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#26583 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Logovan »

nelle_tz wrote: Mafija ti drzi sudstvo, policiju, zakonodavnu i izvrsnu vlast, jer su politicari mafija. Ovo je drzava kojom upravljaju mafijasi u odijelu i sta se onda cudite sto imamo mafijase i u savezu
Tužna istina, ali eto mi k'o vjerujemo da će biti bolje. :oops: :D
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#26584 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by agent_zero »

detroit-mercy wrote:
agent_zero wrote:Zbog trećih zaredom usranih kvalifikacija i beskurčeve igre, sve je već odavno bilo zrelo za sačekuše i mlaćenja, od članova saveza do igrača.

Očigledno drugog načina za promjene nema. Čude me samo Fanaticosi, nekad pokretačka snaga promjena, sada šute k'o pizde.
Radi cega bi mlatio igrace :-) ili bilo koga. Sto ne ispunjava tvoje snove o nama kao fudbalskoj naciji :-). Pa sta bi Grci, bivisi prvaci Evrope, trebali po tebi uraditi svojima :skoljka: .
Evo ako još nisi shvatio zbog čega:
Igrače treba biti sramota jer im uvijek možemo oprostiti poraz ali nezalaganje i letargiju kakvu su pokazali u Grčkoj ne može im oprostiti niti jedan navijač, jer navijač onakvu igru smatra osobnom izdajom. Ako su iz neke namjere i inata nekome igrali onako kako već jesu onda neka se bore i riječju za Savez, jer se tako bore i za sebe i za zemlju koju predstavljaju. Teško mi je vjerovati da većina njih može biti ucijenjena od strane ulice. Ako im se pak dopada tretman kakav im ta ulica pruža, ako je riječ o helikopterima i sličnim stvarima onda ništa. Kao što imamo vlast kakvu smo zaslužili onda očito imamo i igrače kakve zaslužujemo. A to što nas boli nos nije zato što je počela sezona gripa, to je zato što nas godinama vuku za njega. Potiljak nas boli od siledžijskih tačeva. A srce zato što ispadamo budale. Tako to bude kada te izdaju oni koji voliš zato što oni žive naše dječačke snove, a mi ih kroz njih još uvijek možemo barem sanjati.
Dokad će biti sveta krava za beskurčevu igru i nezalaganje? Svi su jel krivi, samo oni nisu ništa, duše male? :-) :lol:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#26586 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by mO k3 »

i tako , kao sto je cijenjeni kolega forumas , filozof @laka rekao psi laju karavani prolaze a mi do sada ni na jednu EP ne odosmo ... hvala im svima od do na trudu , zalaganju i dabogda se oni i dalje skupljali kao da je teferic :mrgreen:
User avatar
mayab
Posts: 27171
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#26587 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by mayab »

I dragi novinari, samo da znate, zaboli mene neka stvar što su na utakmicu došli Bake i HadĐihafizbeg i ostali radoguzi, bolje vam je to izignorirajte....
User avatar
Mustang1
Posts: 28755
Joined: 29/12/2010 17:31

#26588 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Mustang1 »

Ne kontam sto se sada bunite kad su ove kvalifikacije za nas gotove i kad smo izgubili od puno slabijih ekipa nego sto je Italija. Ako nije smijenjen prije nece biti smijenjen ni sada. Nek zavrsi i baraz.
Ono sto je smijesno je da Robert i pored ovakvih rezultata ima sansu da udje u historiju i to ne po negativnom :D
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#26589 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Grean »

"Naš najveći problem je kvalitet! I sa ovakvim timom  smo možda mogli završiti daleko bolje, ni Finska, ni Grčka, ni Armenija nisu kvalitetniji od nas, ali... Ne znam. Nije mi jasno da se ne može sastaviti bolji tim od ovog. Moraju se tražiti nova rješenja jer ovo što sam sinoć vidio je baš tanko, faktički imaš samo dvojicu-trojicu pravih igrača, dok je ostalo sve borba. Baš sam sinoć slušao kako Francuzi hvale Džeku, mučio se, čuvali su ga sa svih strana, ali svejedno bio je opasan, baš kao i Pjanić čiji je svaki korner skoro kao udarac na gol. Imaš, eto, i Kolašinca koji je u velikom klubu kao Arsenal.
"Neznalica" aka Safet Susic o ovoj reprezentaciji.
User avatar
sinuhe
Posts: 11483
Joined: 03/06/2011 11:33

#26590 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by sinuhe »

Kao da Dzemaludin Musovic selektor 20 godina. Uvijek isto.
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#26591 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by agent_zero »

Šteta što nismo izgubili 10-0.... želio bih i od Luhtenštajna da popušimo, iz srca i duše!

Izgleda da je to jedini način da javnosti, novinarima, navijačima i navijačkim grupama, pa i ljudima na ovom forumu (jer sigurno ovdje ima ljudi koji su na neki način povezani i sa novinarima, navijačkim grupama i sl.) dođe iz guzice u glavu da se davno već trebalo nešto promijeniti, te otjerati žuta ubleha i ljudi iz saveza koji ga na silu drže!
User avatar
Logovan
Posts: 94388
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#26592 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Logovan »

agent_zero wrote:Šteta što nismo izgubili 10-0.... želio bih i od Luhtenštajna da popušimo, iz srca i duše!

Izgleda da je to jedini način da javnosti, novinarima, navijačima i navijačkim grupama, pa i ljudima na ovom forumu (jer sigurno ovdje ima ljudi koji su na neki način povezani i sa novinarima, navijačkim grupama i sl.) dođe iz guzice u glavu da se davno već trebalo nešto promijeniti, te otjerati žuta ubleha i ljudi iz saveza koji ga na silu drže!
Ma Robert uopšte nije toliki problem, koliki je savez problem. A i ne trebaju biti promjene samo radi promjene, možeš ih sve promijeniti, a dođu isti ili još gori. :oops:
User avatar
drug_profi
Posts: 50609
Joined: 16/07/2012 16:00

#26593 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by drug_profi »

Ja predlazem da se polako resetujete i pocnete privikavati na poraze od 5 i vise razlike.
Za 10 mjeseci nas ocekuje tamburanje u A grupi lige nacija.
izvrsni direktor
Posts: 9326
Joined: 20/12/2018 16:11

#26594 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by izvrsni direktor »

drug_profi wrote: 17/11/2019 15:46 Za 10 mjeseci nas ocekuje tamburanje u A grupi lige nacija.
Haha, opet ce reci, nismo imali srece sa zrijebom :lol: kakav ce to potop biti jbt..osim ako se naravno ne promijeni nesto
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#26595 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by todd_smith »

agent_zero wrote: 16/11/2019 15:28 Šteta što nismo izgubili 10-0.... želio bih i od Luhtenštajna da popušimo, iz srca i duše!

Izgleda da je to jedini način da javnosti, novinarima, navijačima i navijačkim grupama, pa i ljudima na ovom forumu (jer sigurno ovdje ima ljudi koji su na neki način povezani i sa novinarima, navijačkim grupama i sl.) dođe iz guzice u glavu da se davno već trebalo nešto promijeniti, te otjerati žuta ubleha i ljudi iz saveza koji ga na silu drže!
Nije on uopce problem

I Mesa je igrao gore sa boljim igracima

I pape pred kraj

Nisu oni problem.

Lik koji je optuzen za namjestanje utakmica par dana poslije sjedi u VIP lozi za prvim covjekom Saveza

O cemu dalje da pricamo?
User avatar
avetinja
Posts: 31427
Joined: 19/07/2014 13:31

#26596 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by avetinja »

Ako sam dobro shvatio, iz Lige A su ispali Njemačka, Hrvatska, Poljska i Island, a ulaze Ukrajina, Danka, Švedska i mi?
User avatar
drug_profi
Posts: 50609
Joined: 16/07/2012 16:00

#26597 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by drug_profi »

avetinja wrote: 17/11/2019 16:20 Ako sam dobro shvatio, iz Lige A su ispali Njemačka, Hrvatska, Poljska i Island, a ulaze Ukrajina, Danka, Švedska i mi?
propustio si da je uefa napravila promjenu plana pa su vratili sve u A i pretumbali malo ostale.

Image

U martu je izvlacenje grupa, a igra se sa početkom u septembru.
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#26598 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by cyprus »

drug_profi wrote: 17/11/2019 16:42
avetinja wrote: 17/11/2019 16:20 Ako sam dobro shvatio, iz Lige A su ispali Njemačka, Hrvatska, Poljska i Island, a ulaze Ukrajina, Danka, Švedska i mi?
propustio si da je uefa napravila promjenu plana pa su vratili sve u A i pretumbali malo ostale.

Image

U martu je izvlacenje grupa, a igra se sa početkom u septembru.
Hoće li biti sad neke veze između LN i kvalifikacija za SP? Ili se sad LN igra ono potpuno nizašta?
User avatar
drug_profi
Posts: 50609
Joined: 16/07/2012 16:00

#26599 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by drug_profi »

Ne znam, vjerovatno ce biti opet umjesto baraza.
User avatar
avetinja
Posts: 31427
Joined: 19/07/2014 13:31

#26600 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by avetinja »

drug_profi wrote: 17/11/2019 16:42
avetinja wrote: 17/11/2019 16:20 Ako sam dobro shvatio, iz Lige A su ispali Njemačka, Hrvatska, Poljska i Island, a ulaze Ukrajina, Danka, Švedska i mi?
propustio si da je uefa napravila promjenu plana pa su vratili sve u A i pretumbali malo ostale.

Image

U martu je izvlacenje grupa, a igra se sa početkom u septembru.

Znači, bit ćemo u grupi sa još dvije reprezentacije iz ove "crvene" grupe?
Post Reply