Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Point.

#22201 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Point. » 03/06/2016 19:48

hrasno38 wrote:
Point. wrote:Opet da ponovim, kad se igra to finale?

I stvarno je bezveze ovo prozivanje igraca koji nisu dosli u jebeni Japan. Ja se mogu sad zivotom zakleti da, da su svi otisli za Japan, ti isti likovi koji su sad najglasniji u prozivanju ponajvise Dzeke (zasto samo njega kada su na odmor otisli i Bega, i Pjana, i Zuka, I Visca, nema Lulica, Vede) bi jebali majku Mesi sto zove Dzeku i ostale isprobane igrace, zasto nam prijateljske sluze, zasto ne daje sansu novim igracima itd itd. Nevjerovatno.
Igra se 07.06 sto znaci u utorak i isto u 09.00 po nasem vremenu!
Kako utorak sad listam avaz govore sutra u 12.30. :?

bingov buraz

#22202 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by bingov buraz » 03/06/2016 19:49

It_is_a_Leclerc wrote:Koga uopšte zanimaju neki luzerski turniri, utješne nagrade za šačicu zemalja koje se nisu plasirale nigdje, i koje izigravaju sparing partnere ekipama koje se spremaju za prvenstva ?!
Prijedlog za urednistvo kliksa ako nestane materijala za crnu hroniku mogu komotno objavljivati tvoje postove.

hrasno38

#22203 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by hrasno38 » 03/06/2016 20:02

Point. wrote:
hrasno38 wrote:
Point. wrote:Opet da ponovim, kad se igra to finale?

I stvarno je bezveze ovo prozivanje igraca koji nisu dosli u jebeni Japan. Ja se mogu sad zivotom zakleti da, da su svi otisli za Japan, ti isti likovi koji su sad najglasniji u prozivanju ponajvise Dzeke (zasto samo njega kada su na odmor otisli i Bega, i Pjana, i Zuka, I Visca, nema Lulica, Vede) bi jebali majku Mesi sto zove Dzeku i ostale isprobane igrace, zasto nam prijateljske sluze, zasto ne daje sansu novim igracima itd itd. Nevjerovatno.
Igra se 07.06 sto znaci u utorak i isto u 09.00 po nasem vremenu!
Kako utorak sad listam avaz govore sutra u 12.30. :?
https://en.wikipedia.org/wiki/Kirin_Cup
http://sportsport.ba/ino_fudbal/halilho ... iti/196524

Ovdje pise 7 Juni

hrasno38

#22204 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by hrasno38 » 03/06/2016 20:05

luckylaka wrote:
radiša wrote:ma kakav dzeko,nema on kuveta da izdrzi citavu utakmicu,jedno poluvrijeme maximum,imo je dobre saradnike u sitiju i tad ga je islo,pruzo je tamo dosta bolje partije nego u repki.valjo je sitiju ne moze covjek dusu grijesit.kako je popusio kucu i preso u romu nidje ga.na silu igra utakmice.fizicki na terenu psihicki ko zna gdje.
Ponekad pomislim da se ovo Zmaj od Sipova registrovao ali znam da je on nepismen a i Radisa nije daleko :D
Idi jebi se :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Fudo387

#22205 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Fudo387 » 03/06/2016 20:13

luckylaka wrote:
Fudo387 wrote:Gledam ovaj snimak na youtube, a jest' dosadan ovaj japanski komentator...kako oni ovo mogu stalno slusat'?
Meni se ucinilo ispocetka da Marjan Mijajlovic prenosi poslije skonta .Sreca pa razumijem nesto japanskog(naucio od Bruce Lee kad sam bio malo)pa mi nije bio problem gledati :D Jebo ih njihov jezik,kazu pola malih japanaca ne progovori haman do desete,treba to savladati :P
Jedan vice haii, drugi vice ee, i samo to ponavljaju...al' ono na brzinu k'o kad kod nas hoces nekoga prepasti pa mu kazes buu!
Smorise...

luckylaka

#22206 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by luckylaka » 03/06/2016 20:40

Fudo387 wrote:
luckylaka wrote:
Fudo387 wrote:Gledam ovaj snimak na youtube, a jest' dosadan ovaj japanski komentator...kako oni ovo mogu stalno slusat'?
Meni se ucinilo ispocetka da Marjan Mijajlovic prenosi poslije skonta .Sreca pa razumijem nesto japanskog(naucio od Bruce Lee kad sam bio malo)pa mi nije bio problem gledati :D Jebo ih njihov jezik,kazu pola malih japanaca ne progovori haman do desete,treba to savladati :P
Jedan vice haii, drugi vice ee, i samo to ponavljaju...al' ono na brzinu k'o kad kod nas hoces nekoga prepasti pa mu kazes buu!
Smorise...
Ko ce prenositi finale.Jadna ti majka sve gore od goreg ,ova utakmica bila u 2 ujutro.Ja navio sat da zvoni kad se ono i zena probudi kaze,,kuda"rekoh utakmica,kaze prvo odraditi posao.Bom ja udri pa udri taman stigao gledati Medin penal a i Fata vidim jutros ode cetvoronoske na posao.Kazem joj ima u sedmog utakmica navij sat :D

Edin H.

#22207 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Edin H. » 03/06/2016 20:53

Mustang1 wrote:
Logovan wrote:Zipa rezultata. :lol: Je l' Japan igrao sa svim najboljim igračima?
Image
Pa jesu eto. Ti sto su zabili su najbolji i najpoznatiji. Nema boljih valjda :D
Hajde. valjda nece nama dati cetrnaest golova. :-)

radiša

#22208 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by radiša » 03/06/2016 21:30

i sta smo konstatovali,da repka igra bolje bez kabadahije i manekena te da je laka pobegulja a hrasno38 smarac :lol: :lol: :lol:

by the way hajmo bosno :izet: :bih:

Korisničkoime

#22209 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Korisničkoime » 03/06/2016 21:38

Kad ce opet nova sezona Farme da se ovaj okrene stvarima koje zna i u koje je upucen lik je smor zivi.

radiša

#22210 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by radiša » 03/06/2016 21:40

Korisničkoime wrote:Kad ce opet nova sezona Farme da se ovaj okrene stvarima koje zna i u koje je upucen lik je smor zivi.
smor je tvoj haver hrasno mjesas me sinak sa njim :lol: a nisi vala ni ti daleko,cim ti pomenem decke bunis se ko kakva snaša

chil out slinko.

Korisničkoime

#22211 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Korisničkoime » 03/06/2016 22:14

radiša wrote:
Korisničkoime wrote:Kad ce opet nova sezona Farme da se ovaj okrene stvarima koje zna i u koje je upucen lik je smor zivi.
smor je tvoj haver hrasno mjesas me sinak sa njim :lol: a nisi vala ni ti daleko,cim ti pomenem decke bunis se ko kakva snaša

chil out slinko.
Kao što već rekoh Farma mjera, i moderatori bi s vremena na vrijeme trebali uraditi deratizaciju teme, svašta se nanese vremenom.
Valjda ona maca / cica kako već iz Zenice jel izbaci neki novi klip da te to zabavi koji mjesec.

luckylaka

#22212 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by luckylaka » 03/06/2016 22:27

radiša wrote:

chil out slinko.
:lol: :lol: Maca tamo izbacila sisu sva ekipa se sakupila samo pitaju za Zmaja od Sipova.Kaze onaj jedan,,otisao na forum ne zna se vratiti u bazu"Dobro je Safet onda rekao,,momak hem sto si glup,hem sto si zalutao ovdje" :P

Point.

#22213 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Point. » 03/06/2016 22:33

radiša wrote:

chil out slinko.
Ja se veselim svakom tvome postu jer u njemu svasta pametno mozes procitati a i lijepo to obrazlozis i postavis, ma milina za citati. Molim dragog Allaha Dz.Š da Farma nikad ne krene i Cica Maca Diskrecija nikad vise da ne uhvati medijskog prostora, pada te odvuku sa ovog poforuma. Nestrpljivo ocekujem sljedeci tvoj upis ovdje. Pravo si ljetno osvjezenje. Ko senzacija.

limeni

#22214 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by limeni » 03/06/2016 22:56

- Hadzic nije ni za turnir hrvatske zajednice herceg bosne nemojte ga vise zvat hvala mu za sve
- Djuric, Duljevic, Kolasinac, Medunjanin, Hodzic su zasluzili i dalje pozive
- prvi gol Sehicev nije mi siguran golman
-Pohvale Mesi ovako se izvlaci skoro pa maksimum iz limitiranog sastava

Spisak za kvalifikacije

Asmir Begovic (Chelsea)
Jasmin Buric (L. Poznan)

Ermin Bicakcic (Hoffenheim)
Ognjen Vranjes (Gijon)?

Emir Spahic (Hamburger SV)
Ervin Zukanovic (Roma)
Toni Sunjic (Stuttgart)
Edin Cocalic (Mehelen)

Sead Kolasinac (Schalke)
Kadusic (Sarajevo)

Gojko Cimirot (Paok)
Miralem Pjanic (Roma)
Muhamed Besic (Everton)
Haris Medunjanin (Maccabi)
Rade Krunic

Edin Visca (Istanbul)
Haris Duljevic (Sarajevo)

Senad Lulic (Lazio)
Izet Hajrovic (Bremen)
Armin Hodzic (Dinamo)

Edin Dzeko (Roma)
Vedad Ibisevic (Hertha)
Milan Djuric (Serie B)

radiša

#22215 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by radiša » 04/06/2016 00:27

luckylaka wrote:
radiša wrote:

chil out slinko.
,momak hem sto si glup,hem sto si zalutao ovdje" :P
nemoj da vrijeđas pobeguljo nije to fino.uzmas lovu vani a ovde si kao neki patriota u sustini te dupe boli za bosnom.manite me laznog patriotizma. :D

radiša

#22216 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by radiša » 04/06/2016 00:30

Korisničkoime wrote:
radiša wrote:

chil out slinko.
Kao što već rekoh Farma mjera, i moderatori bi s vremena na vrijeme trebali uraditi deratizaciju teme, svašta se nanese vremenom.
Valjda ona maca / cica kako već iz Zenice jel izbaci neki novi klip da te to zabavi koji mjesec.
sto dzabe pozivas moderatore kad ce ako krenu u akciju prvo pocistit tebe i tvoje frendove jer ste bez potrebe poceli prozivati i pisati stvari van ove teme.smeta vam radasin i farma a covjek je bolji od vas sve trojce skupa.niste mu ni do koljena. :bih:

Edin H.

#22217 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Edin H. » 04/06/2016 00:46

Image

Seo :izet:

PS: Znamne ostale :oops:

Crvena Tifoza

#22218 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Crvena Tifoza » 04/06/2016 01:01

Edin H. wrote:Image

Seo :izet:

PS: Znamne ostale :oops:

Jel do slike ili Hadžiću stvarno fali zub? :lol:

Point.

#22219 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Point. » 04/06/2016 08:09

radiša wrote: nemoj da vrijeđas pobeguljo nije to fino.uzmas lovu vani a ovde si kao neki patriota u sustini te dupe boli za bosnom.manite me laznog patriotizma. :D
Haj se ti prvo nauciti pisati veliko slovo i razmak poslije tacke, pa onda laprdaj gluposti.

mO k3

#22220 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by mO k3 » 04/06/2016 09:40

Point. wrote:
radiša wrote: nemoj da vrijeđas pobeguljo nije to fino.uzmas lovu vani a ovde si kao neki patriota u sustini te dupe boli za bosnom.manite me laznog patriotizma. :D
Haj se ti prvo nauciti pisati veliko slovo i razmak poslije tacke, pa onda laprdaj gluposti.
Ko da je to sada vazno , tako ti je kada nestane argumenata onda se hvatate za gramatiku...
Jebala vas gramatika , 80% foruma je nepismeno ukljucujuci i mene ali i tebe point

radiša

#22221 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by radiša » 04/06/2016 10:10

Ma sve su to laprdala bez granica.Nemogu te verbalno pobjedit pa pocinju sa uvredama,kasnje kukaju i pozivaju se na moderatore kad im odgovoris i zacepis labrnju.Lijece svoje frustracije preko interneta,tuzno je to.
Komplex je jebena stvar.Da ostatak ljudi ne smaram koji je normalan necu vise na doticne obracat paznju,samo nek pisu.
:bih:

animus

#22222 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by animus » 04/06/2016 10:58

radiša wrote:Ma sve su to laprdala bez granica.Nemogu te verbalno pobjedit pa pocinju sa uvredama,kasnje kukaju i pozivaju se na moderatore kad im odgovoris i zacepis labrnju.Lijece svoje frustracije preko interneta,tuzno je to.
Komplex je jebena stvar.Da ostatak ljudi ne smaram koji je normalan necu vise na doticne obracat paznju,samo nek pisu.
Koliko vidim na ovoj zadnjoj stranici ti vrijedjas druge a ne obratno. Nazivati nekog pobjeguljom nije u redu nikako a razlog moze biti mrznja iz nacionalnih pobuda ili bezobrazluk. Kako god ne valja i nema veze sa temom.

Point.

#22224 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Point. » 04/06/2016 11:42

mO k3 wrote:
Point. wrote:
Ko da je to sada vazno , tako ti je kada nestane argumenata onda se hvatate za gramatiku...
Jebala vas gramatika , 80% foruma je nepismeno ukljucujuci i mene ali i tebe point
Prestani biti drugima advokat i napisi ponekad vise od jedne recenice na ovu temu.

Point.

#22225 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Point. » 04/06/2016 11:46

radiša wrote:Ma sve su to laprdala bez granica.Nemogu te verbalno pobjedit pa pocinju sa uvredama,kasnje kukaju i pozivaju se na moderatore kad im odgovoris i zacepis labrnju.Lijece svoje frustracije preko interneta,tuzno je to.
Eh, grdne rane. Ti nekog pobijediti verbalno? Dusa moja, vidi ga pun samopouzdanja. :kiss:

Bolan, kada bi me neki Maca Diskrecija fan uzela argumentima, samobanovo bi se iste sekunde. Kadabahija, maneken i pobjegulje nisu argumenti sinko. To su samo rijeci nemoci.

E, cuj ti njega, zacepljivac labrnja. :lol:

Post Reply