Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
LSD
Posts: 27273
Joined: 24/07/2007 08:26

#16976 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by LSD »

drugi profil wrote:Mi nemamo odbranu ljudi i to je jedini fakt u ovoj utakmici. Razdrmali smo bunker, dali gol, mogli jos dva da je bilo samo bobu srece vise, ali dzaba kad dva gola primimo ko budale.
Ljudi su igrali bunker protiv nas kad su imali povoljan rezultat. Prije toga su nam pritisli sredinu i tako izjednacili.
Ni jedan gol nismo trebali primiti jer je ovo bilo toliko naivno da se ne mogu nacuditi.

Sad jel do Safeta ili do igraca ne zanima me. Eto ih tamo, znaju sta je bolje od mene. Ako vole komplikovanije kvalifikacije, eto im sad.
Prcic, Susic, Vrsajevic, pa i Sunjic, Bico i Lulic nisu bili uopste na nivou.
Vedo na momente kloc totalni. Besic i Dzeko mozda jedina dva igraca koja su dala sve od sebe, ukljucujuci Medu za onih pola sata. Nadao sam se Mujdzi imjesto Avdije, ali avaj.
imamo mi igraca i u talijanskoj Seriji A (Zukanovića), ali Pepetu ocito nije dovoljno kvalitetan kao npr. Šunjić ili Vranješ
treba li uopšte pominjati kakve su odbrane igraju i Italiji
Last edited by LSD on 09/09/2014 23:58, edited 1 time in total.
alzu1977
Posts: 70
Joined: 09/09/2014 22:46

#16977 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by alzu1977 »

kucniljubimac wrote:
Ajatolah_ wrote:
I još na kraju potpišu doctroll.com. :lol: :lol: Tačno ne vjerujem šta prenose... :lol:
briši to dok ovi sa ekskluzive nisu vidjeli :D
Koja količina nepismenosti... jebem ti Internet kad svako može pisati na njemu.
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#16978 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Kinaski »

cyprus wrote:Još jedan funfact - Kipar NIKAD u historiji kvalifikacija nije pobijedio u gostima nikog ko bolje kotira od njeg... Jedine pobjede su donijeli sa Farskih Ostrva i San Marina (ako se ne varam)...

Do večeras :oops:
Banujte ga vise :)
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#16979 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by cyprus »

wannabe_ultra wrote:
cyprus wrote:Još jedan funfact - Kipar NIKAD u historiji kvalifikacija nije pobijedio u gostima nikog ko bolje kotira od njeg... Jedine pobjede su donijeli sa Farskih Ostrva i San Marina (ako se ne varam)...

Do večeras :oops:
za koga si ti navijao :? :D
Reko sam već prije - za fair play :blento:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#16980 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by It_is_a_Leclerc »

E, zaboravio sam reći.

Ovo je uz Albaniju najveće iznenađenje. Smije nam se fudbalski svijet. Bukvalno smo vijest postali. Zadnji put kad je Kipar pobijedio u jednoj utakmici... pa onda idu fazoni.

Sad smo u minusu od tri boda iz Velsa, i Belgije. Uzeti Vels i kod kuće i na strani je imperativ. Ako tu ispustimo i bod, vadimo se protiv Belgije i Izraela. Jedino što nam preostaje je moliti Boga, svi kolektivno, da se Bale malo ozlijedi i da odluči "ne rizikovati". Jer, kraj odbrane koju neki Pizditis, ribar iz pirotesknih sela na obalama Mediterana, ostavi 10 metara iza u prva tri koraka, Bale će prašinjati kao brzi voz Zagreb - Ploče.

I samo ću reći. Zoran Šuko je najveći baksuz među komentatorima u BIH ikad. Lik je komentirao samo dvije utakmice BIH u bilo kojem sportu da smo pobijedili. Samo dvije. (BiH - Portugal, rukomet, i BiH - Latvija, fudbal).
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#16981 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Iker C »

Pjanić je prije 4 godine bio puno bolji igrač nego što je danas.Šteta što je vrhunac karijere doživio sa 19 godina. Jedina naša konstanta je Vedad Ibišević.
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#16982 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by nKrkan »

cyprus wrote:Još jedan funfact - Kipar NIKAD u historiji kvalifikacija nije pobijedio u gostima nikog ko bolje kotira od njeg... Jedine pobjede su donijeli sa Farskih Ostrva i San Marina (ako se ne varam)...

Do večeras :oops:
cypruse oplodi me ako imaš još šta samo rokaj pozzz
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#16983 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by todd_smith »

Ovo je bilo k`o Vlado sa juniorima.

Izbaci ih i "igrajte, sta cu vam ja"

Begovic los. Bicakcic i Sunjic takodjer pustili lika da se useta izmedju njih, Avdija ne jebe zivu silu da blokira onog sto je ubacio.

Dzeko ceka da mu se servira sve.

Ostali setkaju se.

Besic jedini koji je pokazao nesto. On i Vedo koji je barem zabio i barem trcao tamo vamo.

Cimirot za klasu bolji od Prcica ako je ovo Prcicev nivo.

Mogao je komotno i Zakarica ubaciti, mali bi barem vise trcao nego ostali.

Medunjanin Boze me sacuvaj.

Elem, ne sto smo samo sebe sjebali nego smo i Vels pogurali. Ovo je mozda najgori poraz u historiji repke realno.
User avatar
Bronco_Billy
Posts: 669
Joined: 08/01/2008 21:43
Location: Sarajevo

#16984 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Bronco_Billy »

Ne mogu da se otmem dojmu nikako. Safete, samo da si pregledao KASETE.
Hodidid
Posts: 2015
Joined: 27/09/2010 12:09

#16985 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Hodidid »

Safete nabijem i tebe i Cipar.
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#16986 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by nKrkan »

It_is_a_Leclerc wrote:E, zaboravio sam reći.

Ovo je uz Albaniju najveće iznenađenje. Smije nam se fudbalski svijet. Bukvalno smo vijest postali. Zadnji put kad je Kipar pobijedio u jednoj utakmici... pa onda idu fazoni.

Sad smo u minusu od tri boda iz Velsa, i Belgije. Uzeti Vels i kod kuće i na strani je imperativ. Ako tu ispustimo i bod, vadimo se protiv Belgije i Izraela. Jedino što nam preostaje je moliti Boga, svi kolektivno, da se Bale malo ozlijedi i da odluči "ne rizikovati". Jer, kraj odbrane koju neki Pizditis, ribar iz pirotesknih sela na obalama Mediterana, ostavi 10 metara iza u prva tri koraka, Bale će prašinjati kao brzi voz Zagreb - Ploče.

I samo ću reći. Zoran Šuko je najveći baksuz među komentatorima u BIH ikad. Lik je komentirao samo dvije utakmice BIH u bilo kojem sportu da smo pobijedili. Samo dvije. (BiH - Portugal, rukomet, i BiH - Latvija, fudbal).
U narodu poznatiji kao Šukalo (šuko utičnica)

Image
User avatar
AcaLukas
Posts: 835
Joined: 09/09/2014 20:25

#16987 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by AcaLukas »

cyprus wrote:Još jedan funfact - Kipar NIKAD u historiji kvalifikacija nije pobijedio u gostima nikog ko bolje kotira od njeg... Jedine pobjede su donijeli sa Farskih Ostrva i San Marina (ako se ne varam)...

Do večeras :oops:
Znaci, ipak historijska utakmica :oops:
Image
Kaunas
Posts: 126
Joined: 10/11/2013 02:39

#16988 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Kaunas »

Prodajem 2 karte za utakmicu Wels-BiH + hotelski smjestaj.
Moramo mi jos pure da jedemo, pa da se kurcimo po Europi.... 8-)
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#16989 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by cyprus »

It_is_a_Leclerc wrote:...Jer, kraj odbrane koju neki Pizditis, ribar iz pirotesknih sela na obalama Mediterana, ostavi 10 metara iza u prva tri koraka...
Ne preziva se čovjek Pizditis, nego Hristofi... Nije ribar nego profesionalni fudbaler... Ne stanuje u priobalnom mediteranskom selu, nego u švicarskom gradu podno Alpi zvanom Sion :mrgreen:

Al očito da je i Safet imo istu percepciju kao i ti :zzzz:
User avatar
jalijas74
Posts: 1349
Joined: 17/11/2010 15:10

#16990 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by jalijas74 »

"Nema potrebe da gledam Kipar. Nisam poslao ni saradnika. Mene ne zanima kako igra Kipar..."

Eto nam trenera , gluho bilo.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#16991 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by It_is_a_Leclerc »

cyprus wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:...Jer, kraj odbrane koju neki Pizditis, ribar iz pirotesknih sela na obalama Mediterana, ostavi 10 metara iza u prva tri koraka...
Ne preziva se čovjek Pizditis, nego Hristofi... Nije ribar nego profesionalni fudbaler... Ne stanuje u priobalnom mediteranskom selu, nego u švicarskom gradu podno Alpi zvanom Sion :mrgreen:

Al očito da je i Safet imo istu percepciju kao i ti :zzzz:
E pa vidiš. Ja sam obični navijač, koji rečenog Pizditisa imam pravo tretirati kao ribara, autolimara, šta ja znam.
Safet Sušić je selektor, i trebao je znati da nije ribar, nego sirar iz Švicarske, i da je brz, i da se mora čuvati kontranapada.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 20521
Joined: 12/08/2013 12:51

#16992 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by insaneinthebrain »

jalijas74 wrote:"Nema potrebe da gledam Kipar. Nisam poslao ni saradnika. Mene ne zanima kako igra Kipar..."

Eto nam trenera , gluho bilo.
kakvu mi ublehu imamo za selektora, pa bar kasetu pogledaj nisi morao slati saradnike na cipar :oops:
User avatar
Maverick78
Posts: 851
Joined: 09/05/2012 01:15
Location: Malmö / Sweden

#16993 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Maverick78 »

Ma dobro, koliko god smo loše stajali, zaslužili smo bar neriješeno kad se realno sagledaju stvari. Ali kad ono neće neće... Goni ga u pm...

Odbrana će nama da bude ogroman problem, posebno u ovim kvalifikacijama, jer Spaha napustio, a SEO povrijeđen. Muku ćemo mi tu mučiti. Kad je ovako loše izgledalo protiv Kipra, kako će protiv Belgije ili Velsa? Pa Izrael...
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25781
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#16994 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by BHF_Manijak »

Jao... Zviz u glavu dan ti jebem!

Eto, nek' sad Safet ne gleda kasete i nek' ne pokazuje ekipi da je Kipar ekipa koja zna odigrati izuzetnu kontru. Uvjerio se u to Portugal. Al' jebo Portugal, mi smo BiH. Sa Speed demonom, Bicom i Sunjicem pozadi! :oops: :oops:

I neko ce reci "nema veze, izgubio je i Portugal prvu tekmu". Jeste, ali Portugal ima kapacitet da se vadi i na najjacim, a mi? Da se vadimo u gostima protiv Belgije? Bale da pretrcava Avdiju i Lulica?! :lol: :zzzz:

I da, to ponavljam jedno 3 godine. Lulic u repki odigra k'o qrac. Ja ne znam cime ga hrane tamo u Rimu, ali ovdje je covjek k'o mudo. Da li je to do Safeta sto ga ne zna iskoristiti, do pozicije koju igra, saigraca - ne znam, ali cak je i Avdija u ovoj utakmici pored njega izgled'o k'o Lahm!!!


Na kraju, ko ono ne izblokira onog nesretnika kod 1:1, je l' Avdija rahmeta vam??? :( :( :( Begovic je ono gol 100%, ali onaj nas pored kiparskog igraca je bio tragi-komican! :-) :roll: :roll: :roll:
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#16995 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by 5 0 5 »

insaneinthebrain wrote:
jalijas74 wrote:"Nema potrebe da gledam Kipar. Nisam poslao ni saradnika. Mene ne zanima kako igra Kipar..."

Eto nam trenera , gluho bilo.
kakvu mi ublehu imamo za selektora, pa bar kasetu pogledaj nisi morao slati saradnike na cipar :oops:
ne voli covjek "spoiler alert". sta je problem?
chaba
Posts: 36
Joined: 24/09/2008 09:34

#16996 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by chaba »

Evo citam sve dojmove sa vecerasnjega meca, ali me zaista interesuje ima li iko strucan da nama vecini laika na ovom Forumu strucno objasni ovu blamazu od strane nasega velikog selektora Susica! Realno, meni uopste nije jasno sta On (Susic) hoce da napravi sa ovim timom?
User avatar
desni
Posts: 1498
Joined: 10/03/2012 01:21

#16997 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by desni »

jalijas74 wrote:"Nema potrebe da gledam Kipar. Nisam poslao ni saradnika. Mene ne zanima kako igra Kipar..."

Eto nam trenera , gluho bilo.
Boli ga K.... za K....,rekao je on već poslije utakmice sa Lihtenštajnom da će nas Ciprus pobijedit :(
User avatar
Zmijuga loma
Posts: 1810
Joined: 16/11/2009 01:57
Location: 36' Kodro, 89' Kodro

#16998 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Zmijuga loma »

Eno sad, ne valja odbrana, ne valja ovaj, podbacio onaj.

Kada gotovo čitava ekipa 'podbaci' je simptom katastrofalno pripremljene utakmice. A znamo čija je to zona odgovornosti. Sve postaje kristalno jasno kada se pročita Sušićeva gore citirana izjava o Kipru.
User avatar
amoninan
Posts: 3948
Joined: 11/11/2010 21:06
Location: echoplex

#17000 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by amoninan »

Izgleda da se Salanović nije puno zajeb'o

Prenijelo me negdje oko 20e minute, zaspem. Probudim se Džeko na Tvu...ništa ga ne kontam. Izgubili?
Bogu hvala pa prespavah :-)
Post Reply