Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#15701 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by vozač »

kipar 40 KM, :lol: :lol: :lol:
i to još u onom leglu seljakluka gdje prvo moraš primiti sve moguće injekcije ako ne želiš fasovati kakvu zarazu obzirom da se stadion pere samo kad je kiša, nenatkriveni dio normalno, zapad nisu oprali od pamtivjeka

ovi nisu normalni, e živo me zanima koja će im budala dati 40 maraka, fakat moraš biti barem sa blažim oblikom retardacije pa otići na ovu utakmicu

a budimo iskreni zapad je jedina tribina sa koje možeš imati normalan pogled na teren, ali samo pogled, o komforu drugom prilikom, jednom sam gledao sa istoka, bolje se vidi u kakvom selu iza gola ili sa parkinga,



40 maraka ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

čisto poređenja radi, portugal - bih, baraž u lisabonu, karta 5 eura, a stadion, lijepo te stid kad uđeš kakav je ... isto apoteka
ja koji smo mi papci, majko draga, ma ne bi im otiš'o kad bi mi platili, a ne da im se još izvalim 40 maraka
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#15702 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by shake69 »

vozač wrote:kipar 40 KM, :lol: :lol: :lol:
i to još u onom leglu seljakluka gdje prvo moraš primiti sve moguće injekcije ako ne želiš fasovati kakvu zarazu obzirom da se stadion pere samo kad je kiša, nenatkriveni dio normalno, zapad nisu oprali od pamtivjeka

ovi nisu normalni, e živo me zanima koja će im budala dati 40 maraka, fakat moraš biti barem sa blažim oblikom retardacije pa otići na ovu utakmicu

a budimo iskreni zapad je jedina tribina sa koje možeš imati normalan pogled na teren, ali samo pogled, o komforu drugom prilikom, jednom sam gledao sa istoka, bolje se vidi u kakvom selu iza gola ili sa parkinga,



40 maraka ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

čisto poređenja radi, portugal - bih, baraž u lisabonu, karta 5 eura, a stadion, lijepo te stid kad uđeš kakav je ... isto apoteka
ja koji smo mi papci, majko draga, ma ne bi im otiš'o kad bi mi platili, a ne da im se još izvalim 40 maraka
Odakle ti karta u Lisabonu 5 eura!? Koliko znam bila je 20 eura!
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#15703 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by vozač »

shake69 wrote:
vozač wrote:kipar 40 KM, :lol: :lol: :lol:
i to još u onom leglu seljakluka gdje prvo moraš primiti sve moguće injekcije ako ne želiš fasovati kakvu zarazu obzirom da se stadion pere samo kad je kiša, nenatkriveni dio normalno, zapad nisu oprali od pamtivjeka

ovi nisu normalni, e živo me zanima koja će im budala dati 40 maraka, fakat moraš biti barem sa blažim oblikom retardacije pa otići na ovu utakmicu

a budimo iskreni zapad je jedina tribina sa koje možeš imati normalan pogled na teren, ali samo pogled, o komforu drugom prilikom, jednom sam gledao sa istoka, bolje se vidi u kakvom selu iza gola ili sa parkinga,



40 maraka ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

čisto poređenja radi, portugal - bih, baraž u lisabonu, karta 5 eura, a stadion, lijepo te stid kad uđeš kakav je ... isto apoteka
ja koji smo mi papci, majko draga, ma ne bi im otiš'o kad bi mi platili, a ne da im se još izvalim 40 maraka
Odakle ti karta u Lisabonu 5 eura!? Koliko znam bila je 20 eura!
karta za tribinu koka kola gdje su bili naši navijač, ja koliko znam bila je 5 eura, ne vjerujem da sam baš toliko posenilio, onaj drugi baraž kad smo primili 6 komada
User avatar
Pismonosa
Posts: 3767
Joined: 18/04/2011 12:35

#15704 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Pismonosa »

Protiv Portugala cijene karata su bile 20, 30 i 40 KM.

Kod tapkaroša se moglo naći karata i po cijeni od 200 KM!
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#15705 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Mustang1 »

Ti govoris i Bilinom Polju a ovaj gore o Lisabonu.. I o kakvom komforu ti govoris u pm .. Dosao si na utakmicu nisi dosao u hotel sa 5 zvjezdica .. Treba pokidati sve stolice i samo da se stoji na svim tribinama cuj hoce komfor na stadionu :D
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#15706 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by vozač »

Mustang1 wrote:Ti govoris i Bilinom Polju a ovaj gore o Lisabonu
to ti je naša tuga,

budimo realni, ne postoji stadion u zemlji koji svojim komforom može opravdati, barem djelimično, cijenu koju platiš,

pa jebem ti borusiju, ušli smo na zapad na Koševu, a tamo voda nije baš do koljena, ali jest do članaka 100%, stolice prljave, one rupe na njima pune košpica, ne možeš proći od smeća između redova, treba ti jedno 5 avaza da očistiš i sjedneš da bi gledao utakmicu kako treba, život da ti se zgadi

a kad smo izlazili, potrefimo na izlaz gdje su samo ona jedna mala vrata otvorena, ne do bog kakve panike ili stampeda, izginuli bi k'o stoka

i onda to dođe NSBiH i kaže 40 km, ma mrš u 100 pm, pa šta će biti za Belgiju 80 km???
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#15707 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Mustang1 »

Karte su iste na svakoj domacoj utakmici reprezentacije .. Mislim da nikada nisu bile ni skuplje ni jeftinije (mozda nekad davno jeftinije ali u zadnjih par godina ne)
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#15708 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by vozač »

Mustang1 wrote:Ti govoris i Bilinom Polju a ovaj gore o Lisabonu.. I o kakvom komforu ti govoris u pm .. Dosao si na utakmicu nisi dosao u hotel sa 5 zvjezdica .. Treba pokidati sve stolice i samo da se stoji na svim tribinama cuj hoce komfor na stadionu :D
slažem se, al onda karta da bude 5 maraka, a ako hoćeš 40 maraka, onda se potrudi da ih opravdaš ... i ne pali se bez veze, to što si počeo gledati utakmice iza rata ili u zadnjih nekoliko godina, ne znači da možeš postavljati standarde, uostalom niko ti ne brani da otkineš stolicu i gledaš stojeći, ako ti je već toliki ćejf :-)
User avatar
Pismonosa
Posts: 3767
Joined: 18/04/2011 12:35

#15709 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Pismonosa »

20 krvnih zrnaca protiv Kipra bi bila neka mjera. 40 je previše..

Makar 10 Avdija igralo :D
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#15710 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Mustang1 »

Na Celikovim utakmicama je zapad 6 KM tako da pricas nebuloze o cijenama .. Hoces 5 KM kartu ? Otidji u onu zgradu iza sjeverne tribine i ponudi nekom petaka da gledas sa balkona .. Imat ces i komfor i sve ali nisam siguran da ce te i oni pustiti za 5 KM :D
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#15711 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by vozač »

Mustang1 wrote:Karte su iste na svakoj domacoj utakmici reprezentacije .. Mislim da nikada nisu bile ni skuplje ni jeftinije (mozda nekad davno jeftinije ali u zadnjih par godina ne)
bile su itekako jeftinije, kad je bio prvi baraž i kad su lupili cijenu od 40 km za zapad ... nema ga ko nije rekao, šta je ovo, tada je prvi put zapad ozvaničen sa 40 km, a sad je kao normalno za Kipar dati 40 km, jeste, ali na stadionu koji će ti tu cijenu opravdati, a u našoj zemlji takvog stadiona nema, bez obzira koliko tebe nervirala priča o komforu
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#15712 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by vozač »

vozač wrote:
Mustang1 wrote:Karte su iste na svakoj domacoj utakmici reprezentacije .. Mislim da nikada nisu bile ni skuplje ni jeftinije (mozda nekad davno jeftinije ali u zadnjih par godina ne)
bile su itekako jeftinije, kad je bio prvi baraž i kad su lupili cijenu od 40 km za zapad ... nema ga ko nije rekao, šta je ovo, tada je prvi put zapad ozvaničen sa 40 km, a sad je kao normalno za Kipar dati 40 km, jeste, ali na stadionu koji će ti tu cijenu opravdati, a u našoj zemlji takvog stadiona nema, bez obzira koliko tebe nervirala priča o komforu
o rejtingu protivnika da ne pričamo, cijena, čisti bezobrazluk
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#15713 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by vozač »

Mustang1 wrote:Na Celikovim utakmicama je zapad 6 KM tako da pricas nebuloze o cijenama .. Hoces 5 KM kartu ? Otidji u onu zgradu iza sjeverne tribine i ponudi nekom petaka da gledas sa balkona .. Imat ces i komfor i sve ali nisam siguran da ce te i oni pustiti za 5 KM :D
fakat si naporan, neću ja 5 km kartu, ali hoću komfor za 40 km, jel tebi jasno o čemu mi pričamo, nisam kokuz čovječe, al nisam ni budala, a za mene onaj ko da 40 km protiv kipra nije dobar, kratko i jasno
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#15714 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Mustang1 »

Evo sve mi suze niz ledja sto ti neces ici :D Vjerujem da i Dzeki isto tako :oops:
User avatar
Pismonosa
Posts: 3767
Joined: 18/04/2011 12:35

#15715 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Pismonosa »

Ne pitaj šta tvoj stadion i savez mogu učiniti za tebe - pitaj šta ti možeš učiniti za njih! :D
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#15716 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Mustang1 »

Sljedeci put fotelju na ledja i na Bilino :D
Astrix
Posts: 1890
Joined: 30/09/2009 14:14

#15717 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Astrix »

Fakat ovo sto sad rade sa cijenama je bezobrazluk, prije kad je BiH igrala redovno na Kosevu uvijek se cijena regulisala, po vaznosti utakmice i protivnika...
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#15718 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Mustang1 »

Ma mal kapacitet, puno karti se podijeli dzabaluka a nakon neuspjenih izleta na Kosevo u proslosti i ulaganja u Zenicu kao sportski centar vise se ne usudjuju seliti nazad na Kosevo a vjeruj da bi rado :D
User avatar
Pismonosa
Posts: 3767
Joined: 18/04/2011 12:35

#15719 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Pismonosa »

Mustang1 wrote:Sljedeci put fotelju na ledja i na Bilino :D
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#15720 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by vozač »

Mustang1 wrote:Evo sve mi suze niz ledja sto ti neces ici :D Vjerujem da i Dzeki isto tako :oops:
šta ćeš, dok je ovaca biće i vune

ima i ona svako svoga konja hvali, a ti kao mustang to najbolje znaš

ne znam samo u kojoj si od ove dvije kategorije, ovce za šišanje ili hvališ svoje, bez uvrede
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#15721 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Mustang1 »

Ja ne hvalim nista nego ti nisi svjestan da zivis u Bosni .. Poredis Zenicu sa Lisabonom .. Pametnom dosta :D Bilino kakvo god da je nas je najbolji stadion trenutno kad se sve uzme u obzir
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#15722 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by vozač »

Mustang1 wrote:Ja ne hvalim nista nego ti nisi svjestan da zivis u Bosni .. Poredis Zenicu sa Lisabonom .. Pametnom dosta :D Bilino kakvo god da je nas je najbolji stadion trenutno kad se sve uzme u obzir
poredim cijene, ne poredim gradove i države,a ti očito ne vidiš dalje od Bilinog polja i NSBiH, uz to si i iz Zenice, to što je Bilino polje najbolji stadion po našim kriterijima, (ovo našim je jako bitno), samo je pokazatelj koliko su drugi stadioni jadni, a nije opravdanje za ovakvu cijenu ulaznica

na kraju će od moje priče da je cijena od 40 km za kipar bezobrazluk, gdje god da se igra u BiH, ispasti da ja mrzim Zenicu, uostalom idi gledaj, ko ti brani, uživaj i dođi barem dva sata ranije ... da uhvatiš kol'ko tol'ko dobro mjesto, platićeš ga masno, nebitno jel 20, 30 ili 40 km
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#15723 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Mustang1 »

Poredis cijene u Portugalu i Bosni .. Eto je'l ti sad lakse :D Pa bolan kod nas da mogu naplatili bi ti i vazduh koji udahnes dok si na stadionu :D Ne daj Boze da neko smisli nacin da se to tarifira i naplati .. Tek smo onda najebali :D
User avatar
limeni
Posts: 2745
Joined: 30/12/2007 00:39

#15724 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by limeni »

eh hocete bilino kosevo ne volite evo vam ga sad..plati i suti!
VCorp
Posts: 1233
Joined: 16/08/2013 16:59

#15725 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by VCorp »

Najbolje da se nama u Krajini osposobi stadion, punićemo ga mi kao i Zenicu.


A necete ni brinuti oko zastava s ljiljanima, neće nam ih ni Tito zabraniti :lol:
Post Reply