Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Logovan
Posts: 94415
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#7951 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Logovan »

It_is_a_Leclerc wrote:Sad čitam Zukanovića na sportsport. Kaže : "Nije kriva ambasada, već ljudi u savezu" :(
E ako je tačno mogu odmah napustiti savez. Budale nesposobne.
User avatar
diason
Posts: 487
Joined: 13/05/2008 12:08
Location: Na putu prema dole

#7952 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by diason »

Kontam da će se to za vize riješiti čim prije jer je Zukanović vrlo važan član "posade" šta god ljudi mislili o njemu, jer je jedan od rijetkih koji može igrati na više pozicija, a takvi su danas rijetki.

Diason kao običan BH levat bi zamolio forumaše da se prestanu vrijeđati igrači reprezentacije, Šunjić, Vršajević i svi ostali.Kritikovati treba, prvo Džeku kao najboljeg igrača pa sve ostale, i da se razumijemo ni ja nisam fan Tina, ali ga nikad ne bih vrijeđao.Šunjić se specijalno omalovažava a čovjek je minuta koje je dobio uvijek korektno odradio.Tu je i Ibričić koji ako ćemo pravo nikad nije igrao svoju pravu poziciju, uvijek je krpio rupe, igrao je Senijad i beka i krilo i vezu samo nikad svoju poziciju, i onda i nije mogao pokazati svoje pravo lice.
Višća se isto proziva a uvijek je dobro igrao sa puno žara, bez imalo kalkulisanja, i on uvijek na neprirodnoj poziciji.

Gledam i u Brazilu nisu zadovoljni odabirom igrača, nije pozvan Miranda, bek iz Atletika a pozvan Maicon koji je pred kraj karijere i u ne baš tako dobroj formi.Ne ide Ronaldinjo koji se preporodio u Brazilu.Dakle uvijek će biti tih slučajeva, nikad neće svi biti zadovoljni, ali kad krene prvenstvo, trebamo ostaviti te stvari po strani i bodriti naše igrače koji god istrče na teren.

Ja sam bio ispočetka razočaran nepozivanjem Rahimića, pa dobro još me drži, ali moramo gledati viši cilj i vjerovati da je ovo najbolji odabir igrača koje imamo i nadati se najboljem.
Nako ja.
User avatar
House
Posts: 46748
Joined: 17/03/2010 15:36

#7953 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by House »

Za Brazil ne treba viza , ne mora valjda preko USA u Brazil :-)
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#7954 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by todd_smith »

U Brazilu nisu zadovoljni tj manjina zbog imena samo, ne zbog igre i slicno. I ti sto se zale su ovako na internetu ljudi, jer 90% njih zna da je ono ekipa koja je osvojila Kup proslog ljeta.

Kruske i jabuke.
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#7955 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by zlajapravaraja »

Rahimic bi se u svojim godinama i fizickom spremom koju je donio iz CSKA slagirao nakon 7 minuta u Cuiabi :oops:

Dobro vas je vise se nepozivanjem Rahimica.
Itakoto
Posts: 2166
Joined: 17/09/2013 19:07

#7956 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Itakoto »

Otkud sad (opet) Rahimic? :-)
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#7957 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by MOSALJOZE »

jeza u ledja wrote:
MOSALJOZE wrote:Al kako meni Bešić autoritativno izgleda
Meni izgleda ko zivac. Spahic junior. :D
Nagrdiće nekog tamo :D
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#7958 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Mustang1 »

Je'l ovo ovaj gore upravo uporedio repku Brazila sa nasom u smislu izbora igraca ? :D
User avatar
House
Posts: 46748
Joined: 17/03/2010 15:36

#7959 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by House »

Pandža bacio sihre Zuki 100%
User avatar
drug_profi
Posts: 50614
Joined: 16/07/2012 16:00

#7960 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by drug_profi »

Mustang1 wrote:Je'l ovo ovaj gore upravo uporedio repku Brazila sa nasom u smislu izbora igraca ? :D
ma ja. Ni njima nije Cocalic pozvan....
User avatar
diason
Posts: 487
Joined: 13/05/2008 12:08
Location: Na putu prema dole

#7961 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by diason »

drugi profil wrote:
Mustang1 wrote:Je'l ovo ovaj gore upravo uporedio repku Brazila sa nasom u smislu izbora igraca ? :D
ma ja. Ni njima nije Cocalic pozvan....
Sinoć na CNN-u govore o Brazilu i kako su iznenađeni što nije pozvan Miranda i Ronaldinjo i ako su u odličnim formama i ja dao primjer.Al ono kad se ko hoće šprdat naći će uvijek nešto...
A Rahimića sam spomenuo kao ličnu želju, isto kao što su mnogi željeli Prcića vidjeti.I sumnjam da bi se Elvir šlagirao.
Ali nije ni bitno, to je ono naše vrijeđanje koje sam spominjao.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#7962 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by todd_smith »

Pa nisu pozvani zato sto Scolari ima Luiza/Silvu/Maicona sa kojima je igrao i uigrao sistem zadnje 2-3 godine. Nema smisla da zove Ronaldinja i Mirandu koji ima 30 godina.

Jedva je i Fernandinho dobio poziv. Kada jedan Lucas Moura nije pozvan, nece niti nekoga koga nikada prije nije zvao.
obala
Posts: 103
Joined: 22/04/2008 10:21

#7963 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by obala »

Mislim da je ova Obala Slonovace ipak "ozbiljnija" nego Mexico i da je ovo i najjaca provjera pred SP. Sigurno nisu na onom nivou od prije nekoliko godina ali imena kao sto su Drogba, Kolo i Yaya Toure, pa i Boka, Gervinho i ovaj iz Newcastla dovoljno kvalitetna odnosno jaci nego Meksikanci.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#7964 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Tomahawk11 »

diason wrote:
drugi profil wrote:
Mustang1 wrote:Je'l ovo ovaj gore upravo uporedio repku Brazila sa nasom u smislu izbora igraca ? :D
ma ja. Ni njima nije Cocalic pozvan....
Sinoć na CNN-u govore o Brazilu i kako su iznenađeni što nije pozvan Miranda i Ronaldinjo i ako su u odličnim formama i ja dao primjer.Al ono kad se ko hoće šprdat naći će uvijek nešto...
A Rahimića sam spomenuo kao ličnu želju, isto kao što su mnogi željeli Prcića vidjeti.I sumnjam da bi se Elvir šlagirao.
Ali nije ni bitno, to je ono naše vrijeđanje koje sam spominjao.
Pa vrijedjas i ti s pricom oko Rahimica. Igraca koji ne igra u klubu godinama, koji je zavrsio karijeru treba zvati da aktivno igra u reprezentaciji. Time bi usli u anale SP, to sigurno niko nije uradio do sada. Trebamo se skontati, je li zajebancija u pitanju?
Realnija mi je ta prica oko Prcica, jer on jos uvijek igra.
User avatar
phillie
Posts: 9363
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#7965 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by phillie »

House wrote:Za Brazil ne treba viza , ne mora valjda preko USA u Brazil :-)
Ne treba viza za Brazil, ali isto tako sasvim je izvjesno da oni koji su u Americi ce ici i u Brazil (daj Boze da se varam). Prije svega sto ce odigrati dvije kontrolne utakmice, sto ce imati sedam dana vise u treninzima (bez Zuke), i konacno sto sad Savez i strucni stab imaju izgovor sto Zuki mogu reci, nemoj ni dolaziti.
Tek sad nekako dolazi do izrazaja spisak od 24 igraca koje je izdeklamovao Susic. Kao da je znao da ce "neko" otpasti prije Amerike sa spiska. Ne bih da prejudiciram, ali po meni je Zukanovic zrtveno jagnje zarad Hadzica ili malog Susica. :twisted: :(
User avatar
OldMayor
Posts: 2999
Joined: 30/10/2013 11:21

#7966 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by OldMayor »

Dajte ljudi ne idemo mi na SP da odamo pocast nekim igracima. Rahimic je eto opet u strucnom stabu, i sigurno i on shvata da bi nastup na SP bio previse. Jbg, tako je kako je.

Isto ko i sa Panzdom, on bi da ide, ne igra lik pola godine. Ali eto, on umislio da je zasluzio, jer eto prije je igrao :roll: .

Pa jebemu ajmo onda zvat i Salihamidzica, Kodru, Bolica, Barbareza, koga jebe.
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#7967 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by zlajapravaraja »

phillie wrote: Ne bih da prejudiciram, ali po meni je Zukanovic zrtveno jagnje zarad Hadzica ili malog Susica. :twisted: :(
Sta mislis, kako je to onda dogovoreno/odradjeno sa americkom ambasadom? :roll:

Nema sanse, niti ima sanse da ga Pape sada izostavi sa spiska. To bi poslalo uzasnu poruku, a Pape to zna :wink:

Treba ga u inat staviti u prvu postavu protiv Argentine...
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#7968 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by 5 0 5 »

zlajapravaraja wrote: Nema sanse, niti ima sanse da ga Pape sada izostavi sa spiska. To bi poslalo uzasnu poruku, a Pape to zna :wink:
Ovo samo u slučaju da Safet ima obraz.
User avatar
phillie
Posts: 9363
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#7969 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by phillie »

zlajapravaraja wrote:
phillie wrote: Ne bih da prejudiciram, ali po meni je Zukanovic zrtveno jagnje zarad Hadzica ili malog Susica. :twisted: :(
Sta mislis, kako je to onda dogovoreno/odradjeno sa americkom ambasadom? :roll:

Nema sanse, niti ima sanse da ga Pape sada izostavi sa spiska. To bi poslalo uzasnu poruku, a Pape to zna :wink:

Treba ga u inat staviti u prvu postavu protiv Argentine...
bold 1: Ne znam, to jos nisam razradio :D :D al eto nesto i Zuka "sumnja na Savez". Isto tako, amaterizam je da tako ostave igraca, a da niko iz Saveza nije ostao sa njim, da pokusaju rijesiti problem (Bakovic, ili bar Pilav), nego su svi poletili na avion.
bold 2: gdje ce ga staviti? Spaha Bico stoperi, Kolasinac Mujdza bekovi. Naprijed vjerovatno Besic, tako da za Zukanovica nema mjesta (bar u prvoj), al opet supacki ce biti ako ne bude u Brazilu.
User avatar
Iago
Posts: 243
Joined: 15/10/2012 10:06

#7970 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Iago »

drugi profil wrote:
Mustang1 wrote:Je'l ovo ovaj gore upravo uporedio repku Brazila sa nasom u smislu izbora igraca ? :D
ma ja. Ni njima nije Cocalic pozvan....
A jeste Tino-Sven Scolari :D
User avatar
OldMayor
Posts: 2999
Joined: 30/10/2013 11:21

#7971 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by OldMayor »

phillie wrote:
zlajapravaraja wrote:
phillie wrote: Ne bih da prejudiciram, ali po meni je Zukanovic zrtveno jagnje zarad Hadzica ili malog Susica. :twisted: :(
Sta mislis, kako je to onda dogovoreno/odradjeno sa americkom ambasadom? :roll:

Nema sanse, niti ima sanse da ga Pape sada izostavi sa spiska. To bi poslalo uzasnu poruku, a Pape to zna :wink:

Treba ga u inat staviti u prvu postavu protiv Argentine...
bold 1: Ne znam, to jos nisam razradio :D :D al eto nesto i Zuka "sumnja na Savez". Isto tako, amaterizam je da tako ostave igraca, a da niko iz Saveza nije ostao sa njim, da pokusaju rijesiti problem (Bakovic, ili bar Pilav), nego su svi poletili na avion.
bold 2: gdje ce ga staviti? Spaha Bico stoperi, Kolasinac Mujdza bekovi. Naprijed vjerovatno Besic, tako da za Zukanovica nema mjesta (bar u prvoj), al opet supacki ce biti ako ne bude u Brazilu.
Nemoj mi zavjera molim te.
Sto je najgore, sad ce neki jos novinarcic uzet ovo tvoje i objavit kao vijest.

Savez je leglo nehljebovica, i ovo je samo jos jedan dokaz. Znaci dovesti momka pred vrata aviona, bez informacije da ne moze ici je smijesno.

Ili je savez smotan, ili su ovi u americkoj ambasadi toliko arogantni da nisu javili na vrijeme da momak ne moze ici.
User avatar
Pismonosa
Posts: 3767
Joined: 18/04/2011 12:35

#7972 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Pismonosa »

Pa realno, na poziciji na kojoj igra Zuka je najveća gužva, i tu će se sigurno tražiti taj jedan viška. Zuka ima jedan krupan problem - prespor je. Gledam i neki dan snimak protiv Grčke, čovjek je fakat očajno spor. Vranješ je za njega Speedy Gonzales. I Zahirović je odigaro strašnu utakmicu, btw, mada nije tema. Uglavnom, ne bi me iznenadilo da Zuka čak i ispadne sa spiska.
VCorp
Posts: 1233
Joined: 16/08/2013 16:59

#7973 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by VCorp »

Ovdje lijepopocele teorije zavjere, sacekajmo da malo pronjuska po forumu onaj nas debil sa index.hr -a i da napravi senzacionalnu vijest o Safetu, Obami i njihovim vezama sa CIA usmjerenim protiv Zukanović Olmajtija.
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#7974 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by shake69 »

Veceras 2:1 za BiH!
User avatar
relativno84
Posts: 15333
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#7975 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by relativno84 »

Nakon toliko dana citanja svih taktickih zamisli kako cemo iznenaditi gauchose dolazi prvi sudar s realnoscu :D nadati se da sve prodje bez povreda, a rezultat ce biti svakako opravdan naravno ako bude negativan :oops:
Post Reply