Edin Džeko

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
emigrazione
Posts: 7370
Joined: 01/09/2010 13:40

#16001 Re: Edin Džeko

Post by emigrazione »

Edin i ostali imaju dovoljno kredita za dosadasnje rezultate da ne zasluzuju da ih ispirem mahalskim pricama zasnovanim na neprovjerenim informacijama.
Oni nemaju nikakvog kredita, tek kad odu( ako odu) u Brazil moze im se poceti puniti taj kredit za neka buduca vremena.
Ovo nisu nikakve mahalske price, nego ziva istina koja zbog utakmice i nije bas nesto previse potencirana, nego je provucena kroz par recenica cisto da se zna o cemu se radi. Razmjere sranja koja prave humanista i kapiten su mnogo veca nego sto se to prikazuje po medijima i forumima, ali saznat ce se ubrzo, mozda cak i veceras :wink:
Istina i laz je jedno, a to ho'š ti vjerovati ili ne je nesto sasvim drugo
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#16002 Re: Edin Džeko

Post by Travnički Noćni Šetač »

Edin Džeko:

.
.
Izet Hajrović

.
.
.

Zajedno mogu razmontirati bilo koju reprezentaciju na svijetu... Ako to ne shvataju niko im drugi ne može pomoći...
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#16003 Re: Edin Džeko

Post by Comrad »

drugi profil wrote:Edin i ostali imaju dovoljno kredita za dosadasnje rezultate da ne zasluzuju da ih ispirem mahalskim pricama zasnovanim na neprovjerenim informacijama.

Stanite iza reprezentacije do kraja kvalifikacija, bez obzira sta veceras bude, boricemo se do zadnje minute, ako treba i baraza. Stanite uz nase ljude a poslije cemo vidjeti jel se neko ponasao ili radio suprotno od interesa reprezentacije.
licno ne vjerujem ni jedne rijeci i necu ni da slusam ovu mahalstinu. Vidim da je ona hrana za mnoge jadnike.
Veceras sta god da bude, vjerujem da ce dati sve od sebe, pa sad ko koga nadigra ili nadmudri. I neuspjeh je dio igre, jbg. Moramo biti svjesni da mi nismo Spanija ni Njemacka, nego jedan evropski prosjek, repka iz treceg sesira, nagazna mina koja je eto imala srece da se nadje u grupi u kojoj moze proci na vrh.
Eh drug moj, al ko ce ti kliknut na vijet "Izgubili smo bice bolje" i kupit novine sa tim natpisom...

Zar nisu bolji naslovi Novinari odredjuju sastav?; Dzeko zamjerio Papetu?; itd...

Ali neka, neka eto prodaju koji broj vise, koji klik vise...samo mi zalosno sto nasa ova bagra pada i jede sva ta napisana govna, totalno netacna, neprovjerena...e to mi nikad nece bit jasno. :run:

Ne mogu ljudi da shvate da smo izgubili, pa desava se i najboljima. Zar mora postojati uvijek nesto iza poraza, postoji samo losa igra i to je to.
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#16004 Re: Edin Džeko

Post by Lakat Jebić »

treba zabranit pristup na ovaj podforum u doba reprezentativnih nastupa ljudima koji inace ne pisu ovdje
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#16005 Re: Edin Džeko

Post by north »

Comrad wrote:
drugi profil wrote:Edin i ostali imaju dovoljno kredita za dosadasnje rezultate da ne zasluzuju da ih ispirem mahalskim pricama zasnovanim na neprovjerenim informacijama.

Stanite iza reprezentacije do kraja kvalifikacija, bez obzira sta veceras bude, boricemo se do zadnje minute, ako treba i baraza. Stanite uz nase ljude a poslije cemo vidjeti jel se neko ponasao ili radio suprotno od interesa reprezentacije.
licno ne vjerujem ni jedne rijeci i necu ni da slusam ovu mahalstinu. Vidim da je ona hrana za mnoge jadnike.
Veceras sta god da bude, vjerujem da ce dati sve od sebe, pa sad ko koga nadigra ili nadmudri. I neuspjeh je dio igre, jbg. Moramo biti svjesni da mi nismo Spanija ni Njemacka, nego jedan evropski prosjek, repka iz treceg sesira, nagazna mina koja je eto imala srece da se nadje u grupi u kojoj moze proci na vrh.
Eh drug moj, al ko ce ti kliknut na vijet "Izgubili smo bice bolje" i kupit novine sa tim natpisom...

Zar nisu bolji naslovi Novinari odredjuju sastav?; Dzeko zamjerio Papetu?; itd...

Ali neka, neka eto prodaju koji broj vise, koji klik vise...samo mi zalosno sto nasa ova bagra pada i jede sva ta napisana govna, totalno netacna, neprovjerena...e to mi nikad nece bit jasno. :run:

Ne mogu ljudi da shvate da smo izgubili, pa desava se i najboljima. Zar mora postojati uvijek nesto iza poraza, postoji samo losa igra i to je to.
Prvi dio posta ok, za zadnji, pa ne mora uvijek biti nešto iza poraza, naravno, ali šta ćemo ako baš iza ovog poraza ima nešto....Između Džeke i Hajrovića ima sigurno nešto, kad se prvi put počelo oko toga pisati, svi su ismijavali kao mahala opet sere, na kraju je Džeko morao ići kod Sanele da daje intervju i poprilično neuvjerljivo pokušavao objasniti da nema ništa i da je sve do miševa....pa ako nema, kako to da se nigdje ne vidi to druženje između njih dvojice ili makar da su svije riječi progovorili, ili između Hajrovića ili bilo kojeg drugog igrača...što nije Sušić začepio svima usta, tako što će na presicu izvesti Džeku i Hajrovića pa da da svi ovdje budemo mirni da su odnosi međi igračima ok? Odnosi su loši ubijeđen sam, niko mi ništa nije rekao, nemam nikakve izvore, ali nekako sve na to upućuje, neka se večeras kod gola ili pobjede svi raduju ko mala djeca, uključujući i novog reprezemtativca sve će biti ok, ali daj bože...

Ako i večeras bude imamo lošega u glavama igrača kad počne tekma, nemamo se baš ničemu nadati..
User avatar
SaNsEo
Posts: 795
Joined: 23/08/2013 23:24

#16006 Re: Edin Džeko

Post by SaNsEo »

Comrad wrote:
drugi profil wrote:Edin i ostali imaju dovoljno kredita za dosadasnje rezultate da ne zasluzuju da ih ispirem mahalskim pricama zasnovanim na neprovjerenim informacijama.

Stanite iza reprezentacije do kraja kvalifikacija, bez obzira sta veceras bude, boricemo se do zadnje minute, ako treba i baraza. Stanite uz nase ljude a poslije cemo vidjeti jel se neko ponasao ili radio suprotno od interesa reprezentacije.
licno ne vjerujem ni jedne rijeci i necu ni da slusam ovu mahalstinu. Vidim da je ona hrana za mnoge jadnike.
Veceras sta god da bude, vjerujem da ce dati sve od sebe, pa sad ko koga nadigra ili nadmudri. I neuspjeh je dio igre, jbg. Moramo biti svjesni da mi nismo Spanija ni Njemacka, nego jedan evropski prosjek, repka iz treceg sesira, nagazna mina koja je eto imala srece da se nadje u grupi u kojoj moze proci na vrh.
Eh drug moj, al ko ce ti kliknut na vijet "Izgubili smo bice bolje" i kupit novine sa tim natpisom...

Zar nisu bolji naslovi Novinari odredjuju sastav?; Dzeko zamjerio Papetu?; itd...


Ali neka, neka eto prodaju koji broj vise, koji klik vise...samo mi zalosno sto nasa ova bagra pada i jede sva ta napisana govna, totalno netacna, neprovjerena...e to mi nikad nece bit jasno. :run:

Ne mogu ljudi da shvate da smo izgubili, pa desava se i najboljima. Zar mora postojati uvijek nesto iza poraza, postoji samo losa igra i to je to.


Prodavale bi se novine i klikalo jos vise s naslovima " Dzeko ponovo zabio tricuuu" "Miske odigrao utakmicu zivota u Zenici" "Fenomenalna partija mladog Hajrovica" ali eto vidis nebi ti naslova ,nazalost....
A iza svakog poraza postoji razlog i te kakav razlog (u zenici nije izgubljena tekma igrom slucaja)...

Ali idemo dalje :bih: nadam se navedemin "naslovima"gore poslije vecerasnje tekme...
User avatar
sinuhe
Posts: 11483
Joined: 03/06/2011 11:33

#16007 Re: Edin Džeko

Post by sinuhe »

Ljudima treba pruziti radni mir bavili se oni bilo cime. Ali...
Pored toliko medijskih kanala on nasao Sanelu da joj se ispovijeda, da ova izvrce njegove rijeci, da objavljuju trailer pred utakmicu. On bi vec trebao znati o kakvim s lesinarima radi. Eno mu twittera, facebooka pa neka kaze sta mu je na srcu.
Presmijesno, i ono bas nasa posla.
User avatar
SaNsEo
Posts: 795
Joined: 23/08/2013 23:24

#16008 Re: Edin Džeko

Post by SaNsEo »

Lakat Jebić wrote:treba zabranit pristup na ovaj podforum u doba reprezentativnih nastupa ljudima koji inace ne pisu ovdje
Mozda bi bilo bolje da naredimo amerima da zatvore pristup internetu dok traju kvalifikacije repke BiH :-)

A nasi reprezentativci secu po kaficima i ulicama i nepomisljajuci da odu u karantin prije ovako vazni tekmi... :-)
User avatar
drug_profi
Posts: 50610
Joined: 16/07/2012 16:00

#16009 Re: Edin Džeko

Post by drug_profi »

Svi se vasi argumenti zasnivaju na vlastitoj impresiji.
Dakel sto je babi milo to joj se i snilo. Meni se recimo dopada ideja da je reprezentacija jedan tim koji zajedno dise, takod a je ne vidim nigdje nista osim sto se od samog okupljanja pocinje bacati suplja, te Izet nabio Dzeku, te Dzeko nabio Spahu, te Spaha isao prerusen u London, a iz aviona izasao u Hadzicima da ga ko ne vidi i sl ublehe toliko besmislene da ih je razumnom covjeku nemoguce demantovati. Zato i rezignacija u intervjuu. Ali ce vam ga nocas momci zakrhati do balcaka, pa crknite od muke i zavucite se nazad u rupe.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 20556
Joined: 12/08/2013 12:51

#16010 Re: Edin Džeko

Post by insaneinthebrain »

SaNsEo wrote:
Lakat Jebić wrote:treba zabranit pristup na ovaj podforum u doba reprezentativnih nastupa ljudima koji inace ne pisu ovdje
Mozda bi bilo bolje da naredimo amerima da zatvore pristup internetu dok traju kvalifikacije repke BiH :-)

A nasi reprezentativci secu po kaficima i ulicama i nepomisljajuci da odu u karantin prije ovako vazni tekmi... :-)
samo tebi da zabrane i za jos par pojedinaca bilo bi dovoljno :thumbup:
sumirprimus
Posts: 81601
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#16011 Re: Edin Džeko

Post by sumirprimus »

haj bar sacekajte veceras tekmu,heboga led vise...
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#16012 Re: Edin Džeko

Post by strong69 »

SaNsEo wrote:
Lakat Jebić wrote:treba zabranit pristup na ovaj podforum u doba reprezentativnih nastupa ljudima koji inace ne pisu ovdje
Mozda bi bilo bolje da naredimo amerima da zatvore pristup internetu dok traju kvalifikacije repke BiH :-)

A nasi reprezentativci secu po kaficima i ulicama i nepomisljajuci da odu u karantin prije ovako vazni tekmi... :-)
Gledaj to s ove strane. Ako njima nije jasno sta znaci odlazak na SP u svakom smislu onda ih mi na forumu u to ne mozemo ubijediti niti ih nauciti. Ovo je prilika koja im se sada pruzila i ko zna kada ce se ponoviti.

Zbog toga necu da se nerviram a ne bi trebao niko. Ako ovo propuste propustice ga najprije sebi. Tako i Dzeko.
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#16013 Re: Edin Džeko

Post by I am Happy »

Vala ja ovu temu preskacem kada su kvalifikacije :-D posebno ako Edin ne da gol onda se razorazni trolovi pojave sa svih strana :D
Kada se pise o Edinovim dobrim igrama, ili kada daje golove za reprezentacijiu onda istih nema :roll:
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#16014 Re: Edin Džeko

Post by veljaca »

Sretno DIJAMANTU veceras ....

:bih:
ja71
Posts: 5400
Joined: 31/03/2006 14:45

#16015 Re: Edin Džeko

Post by ja71 »

Posle svakih 10 postova naprdjivanja bi trebalo ovo ponavljati
Travnički Noćni Šetač wrote: Zajedno mogu razmontirati bilo koju reprezentaciju na svijetu...
am2804
Posts: 655
Joined: 22/04/2012 09:49

#16016 Re: Edin Džeko

Post by am2804 »

veljaca wrote:Sretno DIJAMANTU veceras ....

:bih:
Zavuci ga brate, dosta ba mahalisanja više.
Mi smo fakat jedna veća mahala.
User avatar
ljevoruki
Posts: 4754
Joined: 20/05/2011 22:49

#16017 Re: Edin Džeko

Post by ljevoruki »

Edin mora veceras pokazati zasto je najbolji i najomiljeniji igrac otkako postoji ova reprezentacija.
Stekao je status "svete krave" i mora ga opravdati svojim odnosom prema dresu i svojim saigracima.
Ja sam prije utakmice sa Grckom napisao da on mora imati istu ulogu u timu kao i Zlatan u Svedskoj reprezentaciji, apsolutni vodja, pokretac cijele ekipe, motivator uz maksimalnu dozu borbenosti i trcanja.
Protiv Slovacke u Zenici je pretrcao jedno 300m sto je nedopustivo i trebao je biti zamjenjen.
Za to nam treba selektor sa mudima kojih Pape nema.
Veceras je veliki ispit za sviju, kako igrace, Papeta, Savez, navijace.....
Jedno znam, ako Edin, njega ovdje izdvajam posebno, bude i veceras igrao preko neke stvari kao u petak narusice svoju reputaciju "dijamanta" i navijaci ce se polako poceti okretati protiv njega, ja prvi, da se razumijemo.
Kratak je put od zvijezda do trnja, to niko ne treba da zaboravi.
Hajmo zmajevi, hajmo Edine, pokazite veceras taj nas bosanski inat i pobijedite.
:bih:
User avatar
luckylaka
Posts: 22501
Joined: 15/01/2010 06:28

#16018 Re: Edin Džeko

Post by luckylaka »

ljevoruki wrote:Edin mora veceras pokazati zasto je najbolji i najomiljeniji igrac otkako postoji ova reprezentacija.
Stekao je status "svete krave" i mora ga opravdati svojim odnosom prema dresu i svojim saigracima.
Ja sam prije utakmice sa Grckom napisao da on mora imati istu ulogu u timu kao i Zlatan u Svedskoj reprezentaciji, apsolutni vodja, pokretac cijele ekipe, motivator uz maksimalnu dozu borbenosti i trcanja.
Protiv Slovacke u Zenici je pretrcao jedno 300m sto je nedopustivo i trebao je biti zamjenjen.
Za to nam treba selektor sa mudima kojih Pape nema.
Veceras je veliki ispit za sviju, kako igrace, Papeta, Savez, navijace.....
Jedno znam, ako Edin, njega ovdje izdvajam posebno, bude i veceras igrao preko neke stvari kao u petak narusice svoju reputaciju "dijamanta" i navijaci ce se polako poceti okretati protiv njega, ja prvi, da se razumijemo.
Kratak je put od zvijezda do trnja, to niko ne treba da zaboravi.
Hajmo zmajevi, hajmo Edine, pokazite veceras taj nas bosanski inat i pobijedite.
:bih:
:thumbup: Nemam vise kuveta za pisanje,nemam zivaca za raspravu,nemam idola poslije petka a nemam ni muda za pogledati vecerasnju utakmicu(preporuka doktora od juce)Poruka.Sretno zmajevi bez mene.
User avatar
Iago
Posts: 243
Joined: 15/10/2012 10:06

#16019 Re: Edin Džeko

Post by Iago »

ljevoruki wrote:Edin mora veceras pokazati zasto je najbolji i najomiljeniji igrac otkako postoji ova reprezentacija.
Stekao je status "svete krave" i mora ga opravdati svojim odnosom prema dresu i svojim saigracima.
Ja sam prije utakmice sa Grckom napisao da on mora imati istu ulogu u timu kao i Zlatan u Svedskoj reprezentaciji, apsolutni vodja, pokretac cijele ekipe, motivator uz maksimalnu dozu borbenosti i trcanja.
Protiv Slovacke u Zenici je pretrcao jedno 300m sto je nedopustivo i trebao je biti zamjenjen.
Za to nam treba selektor sa mudima kojih Pape nema.
Veceras je veliki ispit za sviju, kako igrace, Papeta, Savez, navijace.....
Jedno znam, ako Edin, njega ovdje izdvajam posebno, bude i veceras igrao preko neke stvari kao u petak narusice svoju reputaciju "dijamanta" i navijaci ce se polako poceti okretati protiv njega, ja prvi, da se razumijemo.
Kratak je put od zvijezda do trnja, to niko ne treba da zaboravi.
Hajmo zmajevi, hajmo Edine, pokazite veceras taj nas bosanski inat i pobijedite.
:bih:
Ja bih njega večeras od početka na klupu (imam damu :D ), previše je on puta igrao preko neke stvari. Nek' onda opet daje intervjue za MCTV (tipa: "Ne družim se sa Kunom k'o sa Kolarovom"; nema ni on muda, k'o ni Safet).
User avatar
Iago
Posts: 243
Joined: 15/10/2012 10:06

#16020 Re: Edin Džeko

Post by Iago »

Imal' iko ovdje muda? :evil:
am2804
Posts: 655
Joined: 22/04/2012 09:49

#16021 Re: Edin Džeko

Post by am2804 »

Iago wrote:Imal' iko ovdje muda? :evil:
Nema, sva muda su telepatijom već u Žilini. Izginuti večeras.
User avatar
Iago
Posts: 243
Joined: 15/10/2012 10:06

#16022 Re: Edin Džeko

Post by Iago »

am2804 wrote:
Iago wrote:Imal' iko ovdje muda? :evil:
Nema, sva muda su telepatijom već u Žilini. Izginuti večeras.
Evo onda i ja šaljem :run:
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#16023 Re: Edin Džeko

Post by Šibicar »

strong69 wrote:
SaNsEo wrote:
Lakat Jebić wrote:treba zabranit pristup na ovaj podforum u doba reprezentativnih nastupa ljudima koji inace ne pisu ovdje
Mozda bi bilo bolje da naredimo amerima da zatvore pristup internetu dok traju kvalifikacije repke BiH :-)

A nasi reprezentativci secu po kaficima i ulicama i nepomisljajuci da odu u karantin prije ovako vazni tekmi... :-)
Gledaj to s ove strane. Ako njima nije jasno sta znaci odlazak na SP u svakom smislu onda ih mi na forumu u to ne mozemo ubijediti niti ih nauciti. Ovo je prilika koja im se sada pruzila i ko zna kada ce se ponoviti.

Zbog toga necu da se nerviram a ne bi trebao niko. Ako ovo propuste propustice ga najprije sebi. Tako i Dzeko.
Sve rečeno. :thumbup:
User avatar
SmokingMan
Posts: 18696
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#16024 Re: Edin Džeko

Post by SmokingMan »

strong69

Gledaj to s ove strane. Ako njima nije jasno sta znaci odlazak na SP u svakom smislu onda ih mi na forumu u to ne mozemo ubijediti niti ih nauciti. Ovo je prilika koja im se sada pruzila i ko zna kada ce se ponoviti.

Zbog toga necu da se nerviram a ne bi trebao niko. Ako ovo propuste propustice ga najprije sebi. Tako i Dzeko.
Kutarisao si me piskaranja,post sedmice na ovu temu,poslije ovoga nema se šta više reći... :thumbup:
User avatar
SaNsEo
Posts: 795
Joined: 23/08/2013 23:24

#16025 Re: Edin Džeko

Post by SaNsEo »

ljevoruki wrote:Edin mora veceras pokazati zasto je najbolji i najomiljeniji igrac otkako postoji ova reprezentacija.
Stekao je status "svete krave" i mora ga opravdati svojim odnosom prema dresu i svojim saigracima.
Ja sam prije utakmice sa Grckom napisao da on mora imati istu ulogu u timu kao i Zlatan u Svedskoj reprezentaciji, apsolutni vodja, pokretac cijele ekipe, motivator uz maksimalnu dozu borbenosti i trcanja.
Protiv Slovacke u Zenici je pretrcao jedno 300m sto je nedopustivo i trebao je biti zamjenjen.
Za to nam treba selektor sa mudima kojih Pape nema.
Veceras je veliki ispit za sviju, kako igrace, Papeta, Savez, navijace.....
Jedno znam, ako Edin, njega ovdje izdvajam posebno, bude i veceras igrao preko neke stvari kao u petak narusice svoju reputaciju "dijamanta" i navijaci ce se polako poceti okretati protiv njega, ja prvi, da se razumijemo.
Kratak je put od zvijezda do trnja, to niko ne treba da zaboravi.
Hajmo zmajevi, hajmo Edine, pokazite veceras taj nas bosanski inat i pobijedite.
:bih:
ljevoruki ovo koda si mojom desnom rukom piso :thumbup: ,
PS: reko je dzeki Hajrovic da on nije zlatan :wink:

Ali hajde da navijamo sad :bih: pa cemo da se prepucavo poslije tekme ako bude potrebno,,, nadam se da nece :bih:
Post Reply