Edin Džeko

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
lord blackadder
Posts: 514
Joined: 03/04/2011 13:45

#4676 Re: Edin Džeko...

Post by lord blackadder »

Ja isto mislim da nece igrat. Samim tim, to je prilika da se Tevez ili Balo vrate u zivot nekom simultankom. Moglo bi ispast pravo lose po nas koji bodrimo Edina. Padaju njegove sanse za prvog strijelca Premireshipa.

Siromasi s BHT-a su se, sve su prilike, dzaba nalozili.
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#4677 Re: Edin Džeko...

Post by quasar »

Ma garant ide druga ekipa na Wigana. Ako zapne mozda uleti u drugom pp. Nema veze, nek zabije jedan s klupe i to je to.
User avatar
Edin H.
Posts: 47030
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#4678 Re: Edin Džeko...

Post by Edin H. »

veljaca wrote:Bravo Edine majstore - iako si bio zavaljen ( sam u napadu ) - odigrao si odlican pas za Misketa - i to je rijesilo utakmicu .....

A hvala ti i za sudiju Atkinsona :wink:
A hvala Misketu sto je postigao gol? :shock: :D
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#4679 Re: Edin Džeko...

Post by cyprus »

Edin H. wrote:
veljaca wrote:Bravo Edine majstore - iako si bio zavaljen ( sam u napadu ) - odigrao si odlican pas za Misketa - i to je rijesilo utakmicu .....

A hvala ti i za sudiju Atkinsona :wink:
A hvala Misketu sto je postigao gol? :shock: :D

Pa nije ovo njegova tema :D
palermo
Posts: 22362
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#4680 Re: Edin Džeko...

Post by palermo »

tokmak ja :D
Last edited by palermo on 09/09/2011 19:46, edited 1 time in total.
User avatar
Edin H.
Posts: 47030
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#4681 Re: Edin Džeko...

Post by Edin H. »

palermo wrote:Da mi odustanemo od baraža odmah. da se ne brukamo. Koji pesimizam,auuuuuuuuu.

Nikad nismo imali izbalansiraniju ekipu,ako budu svi spremni šanse su nam fifti-fifti sa svakom ekipom u baražu.
To ti pricaj onima na temi o barazu, a ne Edinu Dzeki :skoljka:
palermo
Posts: 22362
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#4682 Re: Edin Džeko...

Post by palermo »

Edin H. wrote:
palermo wrote:Da mi odustanemo od baraža odmah. da se ne brukamo. Koji pesimizam,auuuuuuuuu.

Nikad nismo imali izbalansiraniju ekipu,ako budu svi spremni šanse su nam fifti-fifti sa svakom ekipom u baražu.
To ti pricaj onima na temi o barazu, a ne Edinu Dzeki :skoljka:
kao što rekoh u gore navedenom postu :D :D
User avatar
lord blackadder
Posts: 514
Joined: 03/04/2011 13:45

#4683 Re: Edin Džeko...

Post by lord blackadder »

...i tako, pocele su rotacije. Prava steta za Dzeku, jer se prvo mjesto liste strijelaca moglo jos vise betonirati.

Pozelimo da se City oprosti s LP jos u grupnoj fazi. 8-)
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11078
Joined: 15/01/2010 18:31

#4684 Re: Edin Džeko...

Post by Jack Be Nimble »

Mozda ga odmara...ima jake prve tri utakmice i Bjelorusiju, neka ga da malo odmori noge. Cuva ga za LS :bih:
User avatar
shalla
Posts: 9326
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#4685 Re: Edin Džeko...

Post by shalla »

Ma evidentno je da ga odmara, pise i na sky sports kao ceka ih teska tekma protiv napolija... Ali steta jbg, ovom wiganu bi utrpao dva gola hladno...
User avatar
lord blackadder
Posts: 514
Joined: 03/04/2011 13:45

#4686 Re: Edin Džeko...

Post by lord blackadder »

Jack Be Nimble wrote:Mozda ga odmara...ima jake prve tri utakmice i Bjelorusiju, neka ga da malo odmori noge. Cuva ga za LS :bih:
Sherlock, jes to ti?

Zaboli me za odmaranja i LP - zelimo Dzeku na prvom mjestu liste strijelaca na kraju sezone. Daje se prilika da se Tevez danas vrati u zivot, Aguero siluje ove jetime, a onemogucava Dzeko da zabije 5 komada.

Ovo govance je trebalo otici, ali jbg.
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#4687 Re: Edin Džeko...

Post by Baudelaire »

Bravooo navijači. Kako je lijepo ovo vidjeti, pjevaju mu i kad je na klupi. Btw, nije Šuko Bojsi, ebale te Mućke.
User avatar
PasHon1
Posts: 382
Joined: 16/03/2008 22:49

#4688 Re: Edin Džeko...

Post by PasHon1 »

Baudelaire wrote:Bravooo navijači. Kako je lijepo ovo vidjeti, pjevaju mu i kad je na klupi. Btw, nije Šuko Bojsi, ebale te Mućke.
I to nakon Tevezovog "pozrtvovanog" klizeceg da ne ode u aut.
Kakav sad dade Tevez pas, uuuu :D
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#4689 Re: Edin Džeko...

Post by udrch »

Ušao Nasri, sad će i Džeko, pa da demolira ove indijance..
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25808
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#4690 Re: Edin Džeko...

Post by BHF_Manijak »

Jebo te Mancini babo...Nista gore nego napadaca koji je u golgeterskoj formi na klupu staviti, bravo Mancini legendo! :thumbup: :roll:
(ne)forumas
Posts: 1681
Joined: 02/12/2009 00:08

#4691 Re: Edin Džeko...

Post by (ne)forumas »

BHF_Manijak wrote:Jebo te Mancini babo...Nista gore nego napadaca koji je u golgeterskoj formi na klupu staviti, bravo Mancini legendo! :thumbup: :roll:
vise je danas dzeko na klupi zabio nego tevez na terenu ;)
Dado dijasporitus
Posts: 3176
Joined: 06/05/2005 23:08
Location: na baušteli
Grijem se na: Trčanje oko zgrade

#4692 Re: Edin Džeko...

Post by Dado dijasporitus »

Man City za 4 dana igra ligu prvaka. Predpostavljam da ga je odmarao danas jer ipak bi to bile 4 utakmice u 10 dana sto je malo previse.
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#4693 Re: Edin Džeko...

Post by just principe »

Dado dijasporitus wrote:Man City za 4 dana igra ligu prvaka. Predpostavljam da ga je odmarao danas jer ipak bi to bile 4 utakmice u 10 dana sto je malo previse.

upravo to :thumbup:
User avatar
k3ngur
Posts: 1946
Joined: 21/05/2008 13:58
Location: Land Down Under

#4694 Re: Edin Džeko...

Post by k3ngur »

Jednu stvar sad sigurno necemo saznati ove sezone a to je kolko dugo bi bio Dzekin rekord za davanje golova u svakoj utakmici... :roll: :(
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25808
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#4695 Re: Edin Džeko...

Post by BHF_Manijak »

Daj bolan ko da igraju finale lige prvaka pa odmara igrace! Sto onda nije odmarao Silvu ili Milnera, inace tandardne igrace nego po Dzeki odmah! Sto Bayern nije odmarao tim?! Vidjecemo veceras Reala, Manchestera hoce li odmarati Ronalda, Rooneya itd..Hoce al u qrcu, s tim sto ove ekipe vode TRENERI sa svjetskim renomeom, a City vodi obicni karinas, tu je ta odlucujuca razlika! :wink:
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#4696 Re: Edin Džeko...

Post by Ripicipi »

BHF_Manijak wrote:Daj bolan ko da igraju finale lige prvaka pa odmara igrace! Sto onda nije odmarao Silvu ili Milnera, inace tandardne igrace nego po Dzeki odmah! Sto Bayern nije odmarao tim?! Vidjecemo veceras Reala, Manchestera hoce li odmarati Ronalda, Rooneya itd..Hoce al u qrcu, s tim sto ove ekipe vode TRENERI sa svjetskim renomeom, a City vodi obicni karinas, tu je ta odlucujuca razlika! :wink:
A ti si vidim veliki strucnjak :roll:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25808
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#4697 Re: Edin Džeko...

Post by BHF_Manijak »

potres_mozga wrote:
BHF_Manijak wrote:Daj bolan ko da igraju finale lige prvaka pa odmara igrace! Sto onda nije odmarao Silvu ili Milnera, inace tandardne igrace nego po Dzeki odmah! Sto Bayern nije odmarao tim?! Vidjecemo veceras Reala, Manchestera hoce li odmarati Ronalda, Rooneya itd..Hoce al u qrcu, s tim sto ove ekipe vode TRENERI sa svjetskim renomeom, a City vodi obicni karinas, tu je ta odlucujuca razlika! :wink:
A ti si vidim veliki strucnjak :roll:
Ja nisam, ko da sam ja bitan, ali ih ima kamaru boljih od Mancinija, to je sva poenta...O ovoj njegovoj debilnoj rotaciji govorim ima dvije godine, totalno bespotrebno mijenjanje igraca koji su u top formi, to je daleko od dobre rotacije...A jos je pocetak sezone, sta ce tek kasnije biti, 4 napadaca i svaki ce sansu na kapaljku dobivati! Zivi bili pa vidjeli!
Mozete pricati sta hocete, odmara ga, liga prvaka, umoran, ali bez ikakve potrebe je momka ostavio na klupi, momka koji je dao vise golova dosad nego Tevez i Balo zajedno...I da, naravno da sam subjektivan, jer ja "ne navijam" za City radi Citya, iskreno libo me taki za njih i da Bog da ispali kad Dzeko ode nekad negdje, gledam ih radi partija naseg reprezentativca i cim sam vidio da ga nema u timu odmah sam okreno na Stoke-Liverpool, jer mi se zivo jebe i za Teveza i za Silvu i za Aguera i ostale...
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4698 Re: Edin Džeko...

Post by todd_smith »

ocigledno ga je odmarao, ali mogao je barem zadnjih 10 minuta, zabio bi barem jedan, da je igrao cijelih 90 minuta, koliko su sansi imali, Edin bi najmanje hattrik imao :roll:
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#4699 Re: Edin Džeko...

Post by veljaca »

Ovaj Mancini je lud ....

Na klupi mu sjedi igrac koji je dao u prethodnoj utakmici 4 gola ..... :?

E ima svakakvih trenera ....

Izdrzi Dzeko Dijamante ....
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#4700 Re: Edin Džeko...

Post by just principe »

niste upravu :!: ni @bhfM ni @veljaca

ovako, Mancini ima na raspolaganju lupam 17-18 jednako kvalitetnih i dobrih igraca, sezona je duga i preduga posebno za engleze ( imaju i 2 kupa )..tako da je svejedno ko ce poceti narocito protiv debilnih ekipa

da, Silva je igrao jer je on ovoj ekipi najpotrebniji i od njega sve pocinje ( driblinzi, asistencije i sl ) tako da kad prodribla 2-3 igraca potpuno mu je svejedno kome ce u napadu dodati bio to Dzeko ili Balotelli ili Aguero ili Tevez ( ne, nemojte mi govoriti da je sebican ) .Vec sam jednom napisao Silva je nezamjenjiv igrac u ekipi Citya, dok za Dzeku itekako ima adekvatnih zamjena..Prema tome, vasa teza da je bez potrebe Dzeko na klupi pada u vodu, mozda bi Dzeko usao u igru da je bilo knap, ali nije i jos kad dodas da su razvalili protuvnika, onda sta reci u odbranu :zoka:

da je u danasnjoj utakmici Dzeko zapoceo utakmicu, onda bih se bas zapitao da li ce ga u pocetnih 11 protiv Napolija ili ne..Ovako sam siguran - Dzeko 100% zapocinje u ligi prvaka

i da, nemate pravo nikakvo kritikovati trenera jer u ovoj sezoni Mancini ima rezultate, a bgm i igru :dance:
Post Reply