Kvalifikacije za EP2012 - Vol. 2

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
PriNc_ba
Posts: 5924
Joined: 07/08/2009 12:28

#451 Re: Kvalifikacije za EP2012 - Vol. 2

Post by PriNc_ba »

jeza u ledja wrote:Fakat nije mi jasna izmjena Dzeke u 89oj minuti, kao sto mi nije jasna ni izmjena golmana, osim ako se ne radi o povredi.
ja mislim da je hasagic fasovao povredu ledja ;) u onom kabadahijskom kur*enju kad je fulio loptu pa se gurao s onim shiptarom ;) 2 puta ga je kamera do kraja polovremena uhvatila kako se drzi za ledja ;) a ako fkt nije to onda je ocigledno da je pape poceo da trenira strogocu. i realno opravdano je istjerao i jednog i drugog kloca zbog gluposti. keno je profesionalni golman a ono ni djeca u pjetlicima onako ne postavljaju zivi zid ... doduse nije lose zivi zid postavio nego je fazon sto je on stao na sredinu gola :lol: gigant :skoljka:
User avatar
Suti i trpi
Posts: 1229
Joined: 26/04/2010 13:39

#452 Re: Kvalifikacije za EP2012 - Vol. 2

Post by Suti i trpi »

Lose kao i obicno. Ova ekipa nema snagu, brzinu i trkacki kapacitet. Mora se igrati brze i na prvu, previse muljaju i dave loptu... Gledo sam par puta Bjeloruse, stvarno su tehnicki inferiorni, ali momci su ko na struju prikljuceni.

Medunjanin bolji od Ibricica. Dzeko i Misimovic katastrofa, kao da im se nije ni igralo :o .
User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#453 Re: Kvalifikacije za EP2012 - Vol. 2

Post by Mahalac »

Kakvu reprezentaciju moze imati drzava kada nikada pa ni sutra poslije ove blamaza nijedan posten sportski radnik, trener, ime,... izasao u medije i javno se zamjerio sa svim konkretnim stvarima selektoru pa i pojedincima a zbog interesa drzave i nacije.
E kad to nemamo i to vec godinama, sta ocekivati od fudbala.
gumifufna
Posts: 386
Joined: 22/06/2007 22:27

#454 Re: Kvalifikacije za EP2012 - Vol. 2

Post by gumifufna »

Tko nam je trener golmana.nesto mi ovi ispadi poznati
Last edited by gumifufna on 08/10/2010 22:59, edited 1 time in total.
User avatar
k3ngur
Posts: 1946
Joined: 21/05/2008 13:58
Location: Land Down Under

#455 Re: Kvalifikacije za EP2012 - Vol. 2

Post by k3ngur »

jeza u ledja wrote:Fakat nije mi jasna izmjena Dzeke u 89oj minuti, kao sto mi nije jasna ni izmjena golmana, osim ako se ne radi o povredi.
I meni je nelogicno da zbog jednog primljenog gola Hasagic bude zamijenjen, mozda se povrijedio al opet kontam mozda je nesto puklo u kabinama na poluvremenu.
lahor
Posts: 432
Joined: 17/10/2005 23:05

#456 Re: Kvalifikacije za EP2012 - Vol. 2

Post by lahor »

IsmetHoro wrote:Eee moj Safete, odlazi. Izgubio si sve sto si mogao.


29.05.2010 Sweden STOCKHOLM 2-4 Friendly L
03.06.2010 Germany FRANKFURT 1-3 Friendly L
10.08.2010 Qatar SARAJEVO 1-1 Friendly D
03.09.2010 Luxembourg LUXEMBOURG 3-0 ECQ12 W
07.09.2010 France SARAJEVO 0-2 ECQ12 L
08.10.2010 Albania TIRANA 1-1 ECQ12 D

K A T A S T R O F A
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
hau jes no
Posts: 1365
Joined: 28/09/2009 14:22

#457 Re: Kvalifikacije za EP2012 - Vol. 2

Post by hau jes no »

PriNc_ba wrote:po meni susic nista nije kriv. svi su sve ispostovali sto su se dogovorili tako da ...

imali smo vodstvo i vjerovatno pobjedu u dzepu. po meni krivci mravac najveci (ono ni amateri ne rade), onda hasagic sa debilno postavljenim zivim zidom. ono nema nigdje da golman postavlja zivi zid da pokriva sredinu i desnu golmanovu stranu a stane na sredinu gola :lol: i treci krivac mujdza cini mi se da je on pogledam sa zemlje ispratio loptu koja ga je presla ;) da je skocio ne bi lopta ni prosla i to je to .... sve drugo je po meni zadovoljavajuce bilo... miske nonsalantan malo bio ostali solidni ;)
Ma najbolja sušićeva utakmica do sada, jedino je ranije trebao treću izmjenu izvršiti. tehničko-taktički smo pojeli albance, treba imati muda pa mjenjati na poluvremenu :thumbup: to još kod naših selektora nisam vidio.
nismo pobjedili, bože moj... šta je sušić tu kriv? jedino da je sam sebe ubacio, nije on kriv što primismo glup gol i pjanić pogodi 2 prečke a i džeko nonšalantno igra zadnje tekme, neka ga je zamjenio, nek se malo zapita, nema nezamjenljivih, sušić :thumbup:
lahor
Posts: 432
Joined: 17/10/2005 23:05

#458 Re: Kvalifikacije za EP2012 - Vol. 2

Post by lahor »

poostar wrote:I onaj Lulic nema veze sa fudbalom..
Usao je na guzove kao rijetko ko u reprezentaciju, valjda zbog onog gola sto je zabio Totenhemu...
User avatar
Gat'Gor
Posts: 338
Joined: 05/07/2010 22:09

#459 Re: Kvalifikacije za EP2012 - Vol. 2

Post by Gat'Gor »

hau jes no wrote:
PriNc_ba wrote:po meni susic nista nije kriv. svi su sve ispostovali sto su se dogovorili tako da ...

imali smo vodstvo i vjerovatno pobjedu u dzepu. po meni krivci mravac najveci (ono ni amateri ne rade), onda hasagic sa debilno postavljenim zivim zidom. ono nema nigdje da golman postavlja zivi zid da pokriva sredinu i desnu golmanovu stranu a stane na sredinu gola :lol: i treci krivac mujdza cini mi se da je on pogledam sa zemlje ispratio loptu koja ga je presla ;) da je skocio ne bi lopta ni prosla i to je to .... sve drugo je po meni zadovoljavajuce bilo... miske nonsalantan malo bio ostali solidni ;)
Ma najbolja sušićeva utakmica do sada, jedino je ranije trebao treću izmjenu izvršiti. tehničko-taktički smo pojeli albance, treba imati muda pa mjenjati na poluvremenu :thumbup: to još kod naših selektora nisam vidio.
nismo pobjedili, bože moj... šta je sušić tu kriv? jedino da je sam sebe ubacio, nije on kriv što primismo glup gol i pjanić pogodi 2 prečke a i džeko nonšalantno igra zadnje tekme, neka ga je zamjenio, nek se malo zapita, nema nezamjenljivih, sušić :thumbup:
MAJKE TI....STA TI PUSIS???
alienalf
Posts: 6
Joined: 14/02/2008 22:32

#460 Re: Kvalifikacije za EP2012 - Vol. 2

Post by alienalf »

Ne mogu vjerovati da iko moze i pokusati opravdati Susica. Mislim da diskusije o slaboj igri pojedinih igraca(bolje receno vecine igraca) sasvim nepotrebne. One nisu alibi za trenera, one su pokazatelj svih slabosti trenera.Odavno nisam gledao reprezentaciju tako zrelu da izgubi kao Albanija veceras, cak i od ovako slabe reprezentacije kao sto je nasa. Safet jeste najbolji igrac nase drzave svih vremena, ali njegovi trenerski kapaciteti nisu ni priblizni zadatku treniranja nase reprezentacije i neki od vas hoce dva ciklusa kvalifikacija da se u to uvjere. Ne mogu da vjerujem. Svo postovanje od mene za igracke kvalitete, slicno i sa Markovicem u kosarci, ali nemojmo se igrati s nacionalnom selekcijom. Vjerujte mi da Safetove greske u vodjenju reprezentacije vide i mala djeca. Ovo nije floskula, pricam sa njima i komentarisu. Cak je veliki broj ljudi s kojima sam danas razgovarao bas predvidio ovakav razvoj situacije u Albaniji. Sve u svemu, tuga jedna. Nemam snage da komentarisem izmjene i nece nista novo reci, sve smo vidjeli. Nikada se ne ponovilo.

PS Mozda mi ipak pozelimo ovakve rezultate protiv Albanije i slicnih reprezentacija.
IsmetHoro
Posts: 272
Joined: 22/05/2010 16:39

#461 Re: Kvalifikacije za EP2012 - Vol. 2

Post by IsmetHoro »

Ženski Dr.Med wrote:ekipa je katastrofalna.... dzeko kosta 30 milja?? sramota...
Nije do Dzeke, nego do Susica. Dzeko je se vec dokazao, Susic nije. Ustvari jest, 5-6 puta je u raznim Turkyobuzaharziharzsporima dokazao da nije za selektora.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#462 Re: Kvalifikacije za EP2012 - Vol. 2

Post by todd_smith »

od 9 bodova, dobili smo 4....kada smo realisticno trebali dobiti 7 ili cak svih 9

KATASTROFALNO

ali nije sve na Susicu, Miske kao i da nije bio na terenu protiv Albanije, Dzeko se mogao vise pokazati...

od njegove prve utakmice za repku govorim da je Pjanic buducnost ovog tima, i danas je pokazao to, ali jbga kada ga stariji igraci u repki ne shvacaju ozbiljno (tj. situacija oko slobodnjaka)
KPGS
Posts: 146
Joined: 28/08/2009 12:45

#463 Re: Kvalifikacije za EP2012 - Vol. 2

Post by KPGS »

Vrijeme je da Sušić ode. Varešanović će ga zamijeniti.
User avatar
Biggy
Posts: 88
Joined: 17/04/2008 10:41

#464 Re: Kvalifikacije za EP2012 - Vol. 2

Post by Biggy »

Crna Gora – Wales 1:0
Bugarska – Crna Gora 0:1
Crna Gora – Švicarska 1:0

Oni NEMAJU Susica.....
User avatar
1946
Posts: 2284
Joined: 19/01/2010 15:39
Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada

#465 Re: Kvalifikacije za EP2012 - Vol. 2

Post by 1946 »

Biggy wrote:Crna Gora – Wales 1:0
Bugarska – Crna Gora 0:1
Crna Gora – Švicarska 1:0

Oni NEMAJU Susica.....
I imaju Vučinića i Jovetića koji krv propišaju svaku utakmicu iako igraju za malo veće timove od kojekakvih iz automobilskih gradova.
User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#466 Re: Kvalifikacije za EP2012 - Vol. 2

Post by Mahalac »

Crna Gora=500 000 stanovnika :shock:

Susic je zadovoljan, javno je rekao da ide po remi u Albaniju :shock:
sumirprimus
Posts: 81557
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#467 Re: Kvalifikacije za EP2012 - Vol. 2

Post by sumirprimus »

Biggy wrote:Crna Gora – Wales 1:0
Bugarska – Crna Gora 0:1
Crna Gora – Švicarska 1:0

Oni NEMAJU Susica.....
respect cico kranjcaru, :thumbup:
a kad se sjetim i njeg braca rvati ocerase poslje orvog neispaljenog metka,doduse na sp-u,al eto cojk dokazuje vrijednost,a ne zivi na starim lovorikama ko nas legendarni PAPE..doduse nije moj nikad ni bio :evil:
IsmetHoro
Posts: 272
Joined: 22/05/2010 16:39

#468 Re: Kvalifikacije za EP2012 - Vol. 2

Post by IsmetHoro »

Biggy wrote:Crna Gora – Wales 1:0
Bugarska – Crna Gora 0:1
Crna Gora – Švicarska 1:0

Oni NEMAJU Susica.....
Znao sam da ce ovo neko napisati. Vidis, tu ima jedna velika razlika. I Srbija, Portugal, Svicarska, Slovenija i mnoge jace reprezentacije znaju kiksati ponekad, medjutim oni jos cesce znaju poderat Njemacku, Francusku ili Spaniju. U nas nema pozitivnih iznenadjena, najvece pozitivno iznenadjenje nase reprezentacije u vrijeme Susica je autogol Filipa Lahma u Frankfurtu. Ostalo je 0.

Izgubio je sve sto je mogao, ama bas sve. Svedska nikad slabija, nisu imali 2-3 igraca koji bi mogli igrati u nasoj prvoj postavi i djeca nas poderase na domacem terenu.

Protiv Njemacke nazalost nikakvi iznenadjenja, ma da smo dobro prosli, moglo je bit 5.

Eh, pred kvalifikace Quatar, ekipa nista bolja od Armenije. 1-1 i to nazor.
Francuska. KATASTROFA. Nije sramota izgubiti ali ono je bilo...
Albanija. Najveci uspjeh Safeta Susica u trenerskoj karijeri. 1-1.

Pametnom dosta.
Frankyee
Posts: 1515
Joined: 02/04/2006 21:49
Location: Krajina u srcu

#469 Re: Kvalifikacije za EP2012 - Vol. 2

Post by Frankyee »

lahor wrote:
poostar wrote:I onaj Lulic nema veze sa fudbalom..
Usao je na guzove kao rijetko ko u reprezentaciju, valjda zbog onog gola sto je zabio Totenhemu...
U ovakvom ocaju od igre Lulic i nije najlosiji, nije mi jasna bila taktika nikako, jednostavno vec mnogo utakmica se lopta tesko prenosi iz odbrane u napad. Uvijek nas svi poklope u sredini i odsjeku Dzeku.

Hasagica na klupu do kraja kvalifikacija, one zajebancije jos nisam vidio koliko je puta samo mi u stomaku kuhalo zbog njega.

Sa ovom igrom nema sanse da se bilo sta uradi, Rumuni ce nas rastaviti na sastavne dijelove.
User avatar
karanana
Posts: 47251
Joined: 26/02/2004 00:00

#470 Re: Kvalifikacije za EP2012 - Vol. 2

Post by karanana »

a nemaju ni muniba, ceku i one ostale koji nisu nikad na utakmici ni sjedili kao publika do u zadnjih 10-15 godina vec im je na celu saveza autoritativna, postovana i cijenjena osoba.....
a to iako nema direktnu vezu sa rezultatima itekako ima utjecaja na fudbal i reprezentaciju.
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#471 Re: Kvalifikacije za EP2012 - Vol. 2

Post by Šibicar »

Biggy wrote:Crna Gora – Wales 1:0
Bugarska – Crna Gora 0:1
Crna Gora – Švicarska 1:0

Oni NEMAJU Susica.....
Svaka im čast, :thumbup: ljudi će se sigurno već ove kvalifikacije plasirati na neko takmičenje,jer ih 2. mjesto i baraž očito ne zadovoljavaju,kao neke. ;-) Znaju da imaju kvalitet za neko veliko takmičenje,sigurni su u sebe i idu ka tom cilju,dok sam npr. ja ovdje napadnut od nekih stručnjaka sa foruma,kad sam rekao da je samo odlazak na veliko takmičenje uspjeh,jer nekima je uspjeh 2. mjesto i ispadanje u baražu,a trećim ne bi bili nezadovoljni jer je to naša realnost,jer ipak smo iz 3. šešira izašli. :-) Iz kojeg li su Crnogorci ispali,mora da je bio prvi šeMšir,čim ovako rasturaju. :oops:
poostar
Posts: 1217
Joined: 22/01/2008 13:15
Location: Picin Han

#472 Re: Kvalifikacije za EP2012 - Vol. 2

Post by poostar »

Susic nema NIKAVKOG AUTORITETA.

U 90. minuti izbaciva Dzeku iz igre, koji je odigrao katastrofalno protiv francuza a evo i protiv albanaca, i ubacuje Ibricica u vezni red.

Zasto ?

Zato sto nema MUDA da ubaci Muslimovica direktno na Dzekinu poziciju. Kukavicki potez nebil izbjego' konflikt sa Dzekom. To je ocigledno.

Al to je onaj nas minder mentalitet
User avatar
Obuca9
Posts: 9629
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#473 Re: Kvalifikacije za EP2012 - Vol. 2

Post by Obuca9 »

Mrtvi Albanci jednom opucaše u okvir gola na cijeloj utakmici i dadoše gol. Mravac napravio katastrofalnu glupost, mada bih ja prije rekao da je Pape napravio glupost stavljajući ga u ekipu. Druga greška Papeta izmjena u 89. minuti :shock: Zlaja da je ušao umjesto mrtvog, tromog i glupog Misimovića 20 minuta prije kraja, mi bi ovo hladno dobili.

1. Albanija 5
2. Bjelorusija 5
3. BiH 4
4. Francuska 3 (-1)
5. Rumunija 2 (-1)
6. Luksemburg 1

Biće u ovoj grupi svega i svačega, pogotovo ako sutra Francuzi i Rumuni odigraju nulu ili ako Rumuni dobiju.
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#474 Re: Kvalifikacije za EP2012 - Vol. 2

Post by cyprus »

Ko je ono bio pito zašto je nemoguće da najbolji drugoplasirani bude iz naše grupe? :D

Nego, ne znam zašto ovo nazivate katastrofom, nije katastrofa. Mislim daleko je od sjajnog, ali razloga za ovoliki defetizam (i to svaki put kad ne pobjedimo) nema. Po meni su odigrali drugo poluvrijeme bolje nego što sam očekivo, a i ne znam na osnovu čega zaključujete da su albanci taraba reprezentacija koja je ''bila zrela da primi 5 komada''. Meni su izgledali poprilično solidno...

Što se tiče naših, istina da fale dobre igre onih od kojih se to očekuje. Mislim svaka čast Mujdži koji je bio sjajan, zatim Medunjaninu i još ponekom, ali dok Džeko i Mikse ne profunkcionišu ponovo kako treba ništa od nas. Ja i dalje stojim pri tome da Pjanić i Misimović ne idu zajedno. Mravac kloc nad klocevima, nije mi jasno zašto Pandža nije počeo utakmicu. Sušićeve izmjene dosta nelogične. Keno možda i nije bio sjajnu partiju, ali ne mislim da je nešto posebno kriv za gol.

Uglavnom, sve stvari su i dalje u našim rukama, doduše ponajviše zahvaljujući činjenici da nam je grupa truba. Na proljeće, nakon sraza sa Rumunima mnoge bi strvari trebale bit puno jasnije.

PS Ma jel ovo ona Estonija :lol: :lol:

PPS Montenegrosi poludili. Ako nastave ovako smješi im se EP :thumbup:
User avatar
belafonte
Posts: 1209
Joined: 29/05/2006 17:54

#475 Re: Kvalifikacije za EP2012 - Vol. 2

Post by belafonte »

Ako ima iko gori od Papeta to su ovi pitarski mozgovi koji ga brane, pa jeste li normalni :?:

Tako nam Sarajeva, ne branite ga vise, ne branite panja, ne branite mutavca, ako imate imalo mozga ne branite ga...
Locked