FC Bayern Munchen

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
vox-populi
Posts: 3131
Joined: 03/04/2008 21:51
Location: Sarajevo-x Liberation Front

#1801 Re: FC Bayern Munchen

Post by vox-populi »

zadnjih par sekundi je genijalno:



:D
User avatar
Steve Nash
Posts: 321
Joined: 10/06/2011 03:01

#1802 Re: FC Bayern Munchen

Post by Steve Nash »

Eh sad sami odlucuju o svojoj sudbini, bravo Stuttgart :D
User avatar
vox-populi
Posts: 3131
Joined: 03/04/2008 21:51
Location: Sarajevo-x Liberation Front

#1803 Re: FC Bayern Munchen

Post by vox-populi »

Sutra se mora dobiti u Nürnbergu i siguran sam da su toga svjesni i igraci. Jednostavno je nedopustivo da se propusti prilika doci na -3. Posebno zbog cinjenice da u 29. kolu Bayern docekuje Augsburg koji, iako pruza dobre partije u posljednje vrijeme, ipak ne predstavlja nikakav problem. Sa druge strane, Borussia gostuje u Wolfsburgu gdje se realno moze ocekivati jos jeda x. Takvim razvojem situacije bi Bayern isao u Dortmund sa samo jednim bodom zaostatka sto je ipak dosta ugodnija situacija uzimajuci u obzir da Dortmund slijedece kolo gostuje u Gelsenkirchenu.

Ipak, treba prvo skociti pa reci hop. Sutra Nürnberg, ja u mojoj lokalnoj kafani sa novim Schweinijevim dresom :D

Mia san Bayern!!!
User avatar
Nogatrans
Posts: 980
Joined: 07/10/2010 21:14
Location: Sarajevo

#1804 Re: FC Bayern Munchen

Post by Nogatrans »

Jaooo utakmice sinoc,ljudi kad me srce nije opalilo,kontam vidi ovi sretnika opet preokrenuse.. :D Al karinaa.. :D :D

Ovo je sad odlicno,sami odlucujemo o prvom mjestu,ako ovo useremo nemamo se sta zaliti onda je Dortmund sasluzeno prvi.
User avatar
ledeni_caj
Posts: 2827
Joined: 14/01/2011 18:21

#1805 Re: FC Bayern Munchen

Post by ledeni_caj »

Puno tekmi se igra ovih dana, moguce da i Bayern sta kiksa. Valja igrati te tekme sa Realom, pa finale :D I finale kupa. :D 8-)
User avatar
Nogatrans
Posts: 980
Joined: 07/10/2010 21:14
Location: Sarajevo

#1806 Re: FC Bayern Munchen

Post by Nogatrans »

Naravno da je moguce,al mi je opet lakse kad je do nas a ne ovako vazda nesto cekam da neko drugi odradi..
User avatar
Steve Nash
Posts: 321
Joined: 10/06/2011 03:01

#1807 Re: FC Bayern Munchen

Post by Steve Nash »

UHHHH, jedva, al bitna su 3 boda. :D
Zanimljivo Bayern nije primio gola zadnjih 5 utakmica :D
User avatar
vox-populi
Posts: 3131
Joined: 03/04/2008 21:51
Location: Sarajevo-x Liberation Front

#1808 FC Bayern Munchen

Post by vox-populi »

POBJEDA!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
ledeni_caj
Posts: 2827
Joined: 14/01/2011 18:21

#1809 Re: FC Bayern Munchen

Post by ledeni_caj »

Pobjeda, jako bitna, bili su bolji ali tek nakon ulaska Riberya i Schweinsteigera. Ne kontam sto nije poceo sa Riberyem u utakmici u kojoj je bila potrebna pobjeda da se priblize Dortmundu.. Neuer :shock: :-) :-) Ono soliranje Robbena me sve vise nervira... Pogotovo u utakmicama poput ove kada nema puno golova i ono malo prilika sto se stvori on usere soliranjem... Ali eto, bitno je da su pobjedili.
missko
Posts: 11435
Joined: 22/02/2008 13:22

#1810 Re: FC Bayern Munchen

Post by missko »

ledeni_caj wrote:Pobjeda, jako bitna, bili su bolji ali tek nakon ulaska Riberya i Schweinsteigera. Ne kontam sto nije poceo sa Riberyem u utakmici u kojoj je bila potrebna pobjeda da se priblize Dortmundu.. Neuer :shock: :-) :-) Ono soliranje Robbena me sve vise nervira... Pogotovo u utakmicama poput ove kada nema puno golova i ono malo prilika sto se stvori on usere soliranjem... Ali eto, bitno je da su pobjedili.
Neuer bio katastrofa i samo Bayernova sreca je kriva sto ga nije primio. Po pocetnom sastavu se vidjelo da je Bayernu prioritet LS pa onda BL.
User avatar
Nogatrans
Posts: 980
Joined: 07/10/2010 21:14
Location: Sarajevo

#1811 Re: FC Bayern Munchen

Post by Nogatrans »

Ovaj Hajnkes nije normalan,pa ja nokte pojeo j... li ga konj.. :D Kakava je ovo zajebancija odmaranja igraca,brate povedi 2-3: 0 i onda mjenja i odmaraj. Bundesliga mora biti prioritet zajedno sa Kupom tek zadnje je LP.

Oni su se opasno nafurali da mogu osvojiti LP,sta im je? Jel se pucaju necim??

Ako Barselona dodje do finala ona to i uzima,moramo biti realni u nekim stvarima..
User avatar
vox-populi
Posts: 3131
Joined: 03/04/2008 21:51
Location: Sarajevo-x Liberation Front

#1812 Re: FC Bayern Munchen

Post by vox-populi »

Nogatrans wrote:Ovaj Hajnkes nije normalan,pa ja nokte pojeo j... li ga konj.. :D Kakava je ovo zajebancija odmaranja igraca,brate povedi 2-3: 0 i onda mjenja i odmaraj. Bundesliga mora biti prioritet zajedno sa Kupom tek zadnje je LP.

Oni su se opasno nafurali da mogu osvojiti LP,sta im je? Jel se pucaju necim??

Ako Barselona dodje do finala ona to i uzima,moramo biti realni u nekim stvarima..
Ja misim da Bayernu veci problem predstavljaju dvije utakmice sa Realom u polufinalu nego jedna sa bilo kojom ekipom u finalu na Allianz Areni.

A inace se slazem, Heyncks se danas dosta kockao sa stavljanjem one tarabe od Pranjica u prvi tim. Ubacivanje Tymoshchuka i mogu opravdati, Schweini jos uvijek nije potpuno spreman za 90 minuta.

Danas mu se kocka isplatila. Na njegovu srecu. Siguran sam da bio u slucaju poraza zavrsio kao i van Gaal. Bilo bi to malo smijesno, van Gaal je dobio nogu nakon poraza u Nürnbergu...
User avatar
Nogatrans
Posts: 980
Joined: 07/10/2010 21:14
Location: Sarajevo

#1813 Re: FC Bayern Munchen

Post by Nogatrans »

iskreno nemamo mi dovoljno jak tim da mozemo osvojiti LP,dok je vec realno da uzmemo Ligu i KUp. Sto se tice LP naravno da se ne treba predavati al mora se znati u klubu sta je prioritet a po meni je to Liga i KUp.
cove41
Posts: 306
Joined: 12/12/2011 17:36

#1814 Re: FC Bayern Munchen

Post by cove41 »

Ma pametniji je Heynckes od svih nas, znao je on što drži Ribery-a na klupi. Znao čovjek da će biti tvrda tekma, pa onda pametno odlučio, zašto na kraju ne uvesti njega svježeg, protiv izmorene odbrane, i oživjeti malo napad. I dobro je na kraju 3 boda, samo mi ova igra opet "smrdi" na neku krizu, opet su izgledali izgubljeno. Trebalo bi malo mijenjati sistem sljedeće sezone, dovesti nekog malog tehničara da igra s Gomezom u vrhu. Ali svjetsku klasu a ne nekog iz 2.BL. Ili protiv ovih bunker timova, staviti Kroos-a iza napadača, a Mullera prebaciti u vrh.
User avatar
Nogatrans
Posts: 980
Joined: 07/10/2010 21:14
Location: Sarajevo

#1815 Re: FC Bayern Munchen

Post by Nogatrans »

vox-populi wrote:Leg'o Schweinijev dres, oridjinale. Ne mogu ni ja vise ici k'o fukara samo sa shalom i navijati. Ha ja.

Ne moze ba toliko kasniti.. :D Ja na ljeto proslo zaduzio oridjinale broj 7 :mrgreen: :mrgreen: :thumbup:
User avatar
salihamidžić 20
Posts: 348
Joined: 20/01/2012 13:05

#1816 Re: FC Bayern Munchen

Post by salihamidžić 20 »

Neznam zbog cega je Hajkes cuvao Riberya i Schweinsteigera zbog LS :?: pa ima dobar rezultat za revans...al bitno je da smo mi na najbolji nacin iskoristili kiks Dortmunda... :D :D :D
User avatar
vox-populi
Posts: 3131
Joined: 03/04/2008 21:51
Location: Sarajevo-x Liberation Front

#1817 Re: FC Bayern Munchen

Post by vox-populi »

brrzzy_tesanj wrote:Neznam zbog cega je Hajkes cuvao Riberya i Schweinsteigera zbog LS :?: pa ima dobar rezultat za revans...al bitno je da smo mi na najbolji nacin iskoristili kiks Dortmunda... :D :D :D
Zvanicno objasnjenje je da je znao da odbrana Nürnberga ne moze igrati punim tempom svih 90 minuta te da ih je ubacio svjeze u onom trenutku kada je Nürnberg vec fizicki pao.

Ono, ima smisla, ali da sam mu je8o sve po spisku, jesam :D
User avatar
salihamidžić 20
Posts: 348
Joined: 20/01/2012 13:05

#1818 Re: FC Bayern Munchen

Post by salihamidžić 20 »

vox-populi wrote:
brrzzy_tesanj wrote:Neznam zbog cega je Hajkes cuvao Riberya i Schweinsteigera zbog LS :?: pa ima dobar rezultat za revans...al bitno je da smo mi na najbolji nacin iskoristili kiks Dortmunda... :D :D :D
Zvanicno objasnjenje je da je znao da odbrana Nürnberga ne moze igrati punim tempom svih 90 minuta te da ih je ubacio svjeze u onom trenutku kada je Nürnberg vec fizicki pao.

Ono, ima smisla, ali da sam mu je8o sve po spisku, jesam :D
Malo, ustvari malo vise se igrao sa zivcima navijaca... :D
User avatar
vox-populi
Posts: 3131
Joined: 03/04/2008 21:51
Location: Sarajevo-x Liberation Front

#1819 Re: FC Bayern Munchen

Post by vox-populi »

brrzzy_tesanj wrote: Malo, ustvari malo vise se igrao sa zivcima navijaca... :D
A jebiga, valjda zna svoj posao. Treba nekad i kalkulisati, ipak se igra na tri fronta sa dosta malim igrackim kadrom. Evo ja se prvi javljam da me uvijek tako iznervira a da na kraju pokupi tri boda...

Inace, od slijedece dvije utakmice ne ocekujem nista posebno. Sa Marseillom treba igrati samo onoliko koliko je neophodno da se odrzi prednost iz prve utakmice. Bio bih prezadovoljan sa 0-0 i bez povreda i pretjeranog umora igraca.
Augsburg se mora dobiti, 1-0 je dosta.

Sve ovo kao priprema za 11. 04.
User avatar
Nogatrans
Posts: 980
Joined: 07/10/2010 21:14
Location: Sarajevo

#1820 Re: FC Bayern Munchen

Post by Nogatrans »

Image



:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#1821 Re: FC Bayern Munchen

Post by simonese »

vox-populi wrote:
brrzzy_tesanj wrote: Malo, ustvari malo vise se igrao sa zivcima navijaca... :D
A jebiga, valjda zna svoj posao. Treba nekad i kalkulisati, ipak se igra na tri fronta sa dosta malim igrackim kadrom. Evo ja se prvi javljam da me uvijek tako iznervira a da na kraju pokupi tri boda...

Inace, od slijedece dvije utakmice ne ocekujem nista posebno. Sa Marseillom treba igrati samo onoliko koliko je neophodno da se odrzi prednost iz prve utakmice. Bio bih prezadovoljan sa 0-0 i bez povreda i pretjeranog umora igraca.
Augsburg se mora dobiti, 1-0 je dosta.

Sve ovo kao priprema za 11. 04.
tako pametni to rade :D
User avatar
salihamidžić 20
Posts: 348
Joined: 20/01/2012 13:05

#1822 Re: FC Bayern Munchen

Post by salihamidžić 20 »

simonese wrote:
vox-populi wrote:
brrzzy_tesanj wrote: Malo, ustvari malo vise se igrao sa zivcima navijaca... :D
A jebiga, valjda zna svoj posao. Treba nekad i kalkulisati, ipak se igra na tri fronta sa dosta malim igrackim kadrom. Evo ja se prvi javljam da me uvijek tako iznervira a da na kraju pokupi tri boda...

Inace, od slijedece dvije utakmice ne ocekujem nista posebno. Sa Marseillom treba igrati samo onoliko koliko je neophodno da se odrzi prednost iz prve utakmice. Bio bih prezadovoljan sa 0-0 i bez povreda i pretjeranog umora igraca.
Augsburg se mora dobiti, 1-0 je dosta.

Sve ovo kao priprema za 11. 04.
tako pametni to rade :D
samo da se titula osvoji nije bitno kako... :D
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#1823 Re: FC Bayern Munchen

Post by simonese »

samo titula,sportski i fer
User avatar
ledeni_caj
Posts: 2827
Joined: 14/01/2011 18:21

#1824 Re: FC Bayern Munchen

Post by ledeni_caj »

Opet rutinski, dosadna tekma, odmaranje igraca. :D

Schweinsteiger ni na klupi? :?
User avatar
Steve Nash
Posts: 321
Joined: 10/06/2011 03:01

#1825 Re: FC Bayern Munchen

Post by Steve Nash »

ledeni_caj wrote:Opet rutinski, dosadna tekma, odmaranje igraca. :D

Schweinsteiger ni na klupi? :?
Schweinsteiger odrađivo žute kartone.
Post Reply