FC Bayern Munchen

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
missko
Posts: 11434
Joined: 22/02/2008 13:22

#1751 Re: FC Bayern Munchen

Post by missko »

ledeni_caj wrote:Rutinski dobijena tekma. Nisu se ni namucili puno, sto je dobro, gust je raspored je pred Bayernom. Steta za one zute, al' eto. Ribery slab, a Pranjic i tada uspijeva da bude gori :lol:
Koliko je frajer igrao ove sezone on je dobar. Nece da ga prodaju nikome a nema mjesta u Bayernu ja ih ne kontam. Tako isto i sa Timoscukom opet mu produzise na godinu izgleda.
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#1752 Re: FC Bayern Munchen

Post by simonese »

Veliki klub zavrsava posa u prvih 90. min.
rutinski
ako ovo nije neka opasna forma
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25791
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#1753 Re: FC Bayern Munchen

Post by BHF_Manijak »

simonese wrote:Veliki klub zavrsava posa u prvih 90. min.
rutinski
ako ovo nije neka opasna forma
Ma vjeruj mi nisu ni igrali nesto aman, odnosno steko bi se utisak da im je bilo samo bitno da ga ne prime, makar i 0:0 zavrsilo, nije bilo nekih power play ataka na gol, vec vise kontrola lopte i utakmice.
Mislim da ce ih u revansu raskovati na proste faktore te tako pogurati Gomeza na listi strijelaca. :mrgreen:
User avatar
Kardelj01
Posts: 222
Joined: 04/08/2011 15:49

#1754 Re: FC Bayern Munchen

Post by Kardelj01 »

Rutinski :thumbup:
BASS
Posts: 881
Joined: 11/07/2007 04:51

#1755 Re: FC Bayern Munchen

Post by BASS »

Ja imam osjecaj da kad Gomeza ide - moze pogledom da daje golove :-D Malo je Riberi bio pritajen,mozda radi Marseilla i navijaca.Enivey tu je Robben.
Navijaci Bayerna :) - bili pravo aktivni (ili su ostali bili pretihi) :-D
User avatar
vox-populi
Posts: 3131
Joined: 03/04/2008 21:51
Location: Sarajevo-x Liberation Front

#1756 Re: FC Bayern Munchen

Post by vox-populi »

Scweini je pametno pokupio karton koji ce odraditi u utorak tako da ce biti potpuno spreman za Real. Müller odlicno odigrao. Gomez je jednostavno Super Mario :D. Iznervirao me Gustavo, njemu nije mjesto u Bayernu. Alaba standardno dobar, steta sto ga drze pozadi, iza Riberyja bio bio genijalan. Robben je opet malo solirao ali na kraju se iskupio. Kroos je malo podbacio, fali mu jos koja CL utakmica u nogama. Neuer je bog, kralj, padisah...

Sve u svemu, jako zadovoljan, rezervisao istu kafanu za utorak (jebiga, nisam ugrabio kartu).
missko
Posts: 11434
Joined: 22/02/2008 13:22

#1757 Re: FC Bayern Munchen

Post by missko »

Jel ko gledao tekmu Bayerna osim mene. Kakav crni Gomez pa ono bi malo dijete odbranilo sta je on dao. Neuer je skinuo 5 zicera, Bayern jest bio bolji ali realno je trebalo bit 1-1, BvB je bila bolja od ovih pa je ispala, i Inter je od ovih bio bolji al ovi su imali srece e sad su bili domacini onima koji su izmislili srecu i tu se zavrsava ovogodisnja prica Olimpquea iz Marselja.
User avatar
vox-populi
Posts: 3131
Joined: 03/04/2008 21:51
Location: Sarajevo-x Liberation Front

#1758 Re: FC Bayern Munchen

Post by vox-populi »

@missko jarane,

to da li bi dijete dalo ili ne, ostavimo za nagadjanje. Broji se go, a Gomez ga daje kad treba. Kraj price.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25791
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#1759 Re: FC Bayern Munchen

Post by BHF_Manijak »

missko wrote:Jel ko gledao tekmu Bayerna osim mene. Kakav crni Gomez pa ono bi malo dijete odbranilo sta je on dao. Neuer je skinuo 5 zicera, Bayern jest bio bolji ali realno je trebalo bit 1-1, BvB je bila bolja od ovih pa je ispala, i Inter je od ovih bio bolji al ovi su imali srece e sad su bili domacini onima koji su izmislili srecu i tu se zavrsava ovogodisnja prica Olimpquea iz Marselja.
Ma buraz nije ni Marseille toliko dominantan bio kakvim ga zelis prikazati. Imali jednu-dvije sanse, cak ni 100% prilike koje bi Neuer odbranio vec neke polusanse, ona nakon kornera u prvom i jedna u drugom, ostalo nista. Bayern kontroliso utakmicu od pocetka do kraja. Gomezov gol jeste sreca i corak, ali ko im je kriv pa im je golman levat. Drugi gol majstorija i tu je kraj price.
Tacno je da je BvB jako dobro odigro protiv ove iste ekipe, oni napadali a Marseille trpo, opet kazem ko je kriv Dortmundu sto nisu iskoristili svoje sanse, plus je tu dosta neiskustvo igraca Dortmunda kumovalo, ipak vecina ih nema utakmice Lige prvaka u nogama!

Ne znam sta podrazumijevas pod zicerom, ali navedi mi tih 5 zicera koje je Neuer odbranio? Meni je zicer neka 100% sansa, a ti ako mislis da ih je cak 5 bilo, navedi mi ih, ja ih se ne sjecam! :?
User avatar
LSD
Posts: 27287
Joined: 24/07/2007 08:26

#1760 Re: FC Bayern Munchen

Post by LSD »

Bayern rutinski završio pricu u prvom mecu...a ništa novo od bavaraca....znaci rock'n' roll sa Barcom u finalu na Allianzu...pa ko koga :dance:
Last edited by LSD on 29/03/2012 01:28, edited 1 time in total.
missko
Posts: 11434
Joined: 22/02/2008 13:22

#1761 Re: FC Bayern Munchen

Post by missko »

vox-populi wrote:@missko jarane,

to da li bi dijete dalo ili ne, ostavimo za nagadjanje. Broji se go, a Gomez ga daje kad treba. Kraj price.
Gol se pika al ja ga ne bih u zvijezde zakivao, on ima srecu sto igra za Bayern i sto je polusvabo a da nije ne bismo culi za njega kao ni za onog delegata Kuranija da prostis :D
User avatar
vox-populi
Posts: 3131
Joined: 03/04/2008 21:51
Location: Sarajevo-x Liberation Front

#1762 Re: FC Bayern Munchen

Post by vox-populi »

missko wrote:
vox-populi wrote:@missko jarane,

to da li bi dijete dalo ili ne, ostavimo za nagadjanje. Broji se go, a Gomez ga daje kad treba. Kraj price.
Gol se pika al ja ga ne bih u zvijezde zakivao, on ima srecu sto igra za Bayern i sto je polusvabo a da nije ne bismo culi za njega kao ni za onog delegata Kuranija da prostis :D
Opet SBBKBB.

Ja nikad Gomeza nisam poredio sa Mesijem ili sa Kristinom. Golgeter tog ranga nije. Ali za Bayernov nacin i stil igre je bog. Ne kontam sto se Gomez toliko osporava. Prvi je strijelac Bundeslige, njemackog kupa, medju prvim strijelcima je i Lige sampiona. Jebiga, valjda to nesto govori...
missko
Posts: 11434
Joined: 22/02/2008 13:22

#1763 Re: FC Bayern Munchen

Post by missko »

BHF_Manijak wrote:
missko wrote:Jel ko gledao tekmu Bayerna osim mene. Kakav crni Gomez pa ono bi malo dijete odbranilo sta je on dao. Neuer je skinuo 5 zicera, Bayern jest bio bolji ali realno je trebalo bit 1-1, BvB je bila bolja od ovih pa je ispala, i Inter je od ovih bio bolji al ovi su imali srece e sad su bili domacini onima koji su izmislili srecu i tu se zavrsava ovogodisnja prica Olimpquea iz Marselja.
Ma buraz nije ni Marseille toliko dominantan bio kakvim ga zelis prikazati. Imali jednu-dvije sanse, cak ni 100% prilike koje bi Neuer odbranio vec neke polusanse, ona nakon kornera u prvom i jedna u drugom, ostalo nista. Bayern kontroliso utakmicu od pocetka do kraja. Gomezov gol jeste sreca i corak, ali ko im je kriv pa im je golman levat. Drugi gol majstorija i tu je kraj price.
Tacno je da je BvB jako dobro odigro protiv ove iste ekipe, oni napadali a Marseille trpo, opet kazem ko je kriv Dortmundu sto nisu iskoristili svoje sanse, plus je tu dosta neiskustvo igraca Dortmunda kumovalo, ipak vecina ih nema utakmice Lige prvaka u nogama!

Ne znam sta podrazumijevas pod zicerom, ali navedi mi tih 5 zicera koje je Neuer odbranio? Meni je zicer neka 100% sansa, a ti ako mislis da ih je cak 5 bilo, navedi mi ih, ja ih se ne sjecam! :?
Frajer je u prvom neki crnjo pogodio stativu vanjsku sa 2 metra pa taj korner isto s linije izbacena lopta a sve bilo na rezultatu 0-0 u drugom je Neuer cjevanicom skino cist gol jedan na jedan situacija, i mora biti sreca ili peh
ako primis ili das gol u zadnjoj minuti poluvremena a Lahm oduzeo igrajuci rukom loptu i iz te kontre daju gol koji ne bi ni ja primio. Ja licno volim vise da Bayern prodje od ovih delegata, jer ce bar sljedeca tekma protiv Reala biti neizvjesnija i time zanimljivija ali da je izdominirao ove pacenike vala i nije.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25791
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#1764 Re: FC Bayern Munchen

Post by BHF_Manijak »

Prvo, Gomez je i u Stuttgartu isto tako trpao i to ne godinu vec nekoliko njih, tako da ne mozes reci da ima srece sto u Bayernu igra pa je zato kao extra golgeter, jednostavno frajer je taj, sto bi Svabe rekle "vollstrecker", dodje lopta do njega, on je posrepmi u gol i idemo dalje. Mada znao je i on par dobrih golova zabiti kao onaj Interu na Allianz Areni ili onaj Belgiji u kvalifikacijama! Dakle nije on samo u Bayernu trpo pa ima srece sto kao igra sa dobrim igracima, vec je i u Stuttgartu extra strijelac bio sa po 15-20 golova po sezoni. A sad sto se tebi ne svidja na koji nacin on daje golove je tvoj problem.

Sto se tice prilika Marseillea, pa i ja sam ti te iste naveo. U prvom nakon kornera sut glavom i brani Neuer, nikakvo skidanje sa linije vec normalna odbrana, u istom napadu lik pokusava volej uhvatit nakon odbijene lopte ali ona mu bjezi i jedva nekako je uspjeva osutati. Lopta je pogodila samo vanjsi dio mreze a ne stativu, pogledaj jos jednom.
Ta druga, odnosno eto treca prilika, je plod greske Boatenga, neuspjelo gradjenje lopte, lik mu je nekako isceprka izmedju nogu, i pogadja Neuera u cjevanicu, koji je bio na pola metra ispred njega, dakle nije ni imo sanse da da gol jer je Neuer bukvalno ispred njega bio, lopta odlazi u korner. Volio bih da jos neko pogleda te prilike pa da ocjeni jesu li ziceri i 100%-ne! :roll: Sanse jesu, ali ni blizu neke megalomanske.
Preslab je ovaj Marseille za Bayern, to je realnost.
missko
Posts: 11434
Joined: 22/02/2008 13:22

#1765 Re: FC Bayern Munchen

Post by missko »

BHF_Manijak wrote:Prvo, Gomez je i u Stuttgartu isto tako trpao i to ne godinu vec nekoliko njih, tako da ne mozes reci da ima srece sto u Bayernu igra pa je zato kao extra golgeter, jednostavno frajer je taj, sto bi Svabe rekle "vollstrecker", dodje lopta do njega, on je posrepmi u gol i idemo dalje. Mada znao je i on par dobrih golova zabiti kao onaj Interu na Allianz Areni ili onaj Belgiji u kvalifikacijama! Dakle nije on samo u Bayernu trpo pa ima srece sto kao igra sa dobrim igracima, vec je i u Stuttgartu extra strijelac bio sa po 15-20 golova po sezoni. A sad sto se tebi ne svidja na koji nacin on daje golove je tvoj problem.

Sto se tice prilika Marseillea, pa i ja sam ti te iste naveo. U prvom nakon kornera sut glavom i brani Neuer, nikakvo skidanje sa linije vec normalna odbrana, u istom napadu lik pokusava volej uhvatit nakon odbijene lopte ali ona mu bjezi i jedva nekako je uspjeva osutati. Lopta je pogodila samo vanjsi dio mreze a ne stativu, pogledaj jos jednom.
Ta druga, odnosno eto treca prilika, je plod greske Boatenga, neuspjelo gradjenje lopte, lik mu je nekako isceprka izmedju nogu, i pogadja Neuera u cjevanicu, koji je bio na pola metra ispred njega, dakle nije ni imo sanse da da gol jer je Neuer bukvalno ispred njega bio, lopta odlazi u korner. Volio bih da jos neko pogleda te prilike pa da ocjeni jesu li ziceri i 100%-ne! :roll: Sanse jesu, ali ni blizu neke megalomanske.
Preslab je ovaj Marseille za Bayern, to je realnost.
U pravu si za Gomeza i to da mi se ne svidja kako ih zabija al drugacije ih je davao u Stutgartu. A za sanse Marselja, meni su bile bolje od onih iz kojih je Bayern dao golove onaj treci golman Olompika je bio na onoj lopti od Robena isto kao i Neuer od onog sto je Boatenga izlevatio a o Gomezovom golu ne moram nista ni spominjat koja je sansa bila. Zato kazem da jeste rezultat dobar ali realnije bi bilo 1-1 mada bi bilo glupo gledat ove dosadne Francuze jos jedno kolo.
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#1766 Re: FC Bayern Munchen

Post by Partijaner »

Rutinski odradjeno, nisi nesto Bog zna sta igrali, ali 2 gola u gostima dosta za prolazak. Najvise me brinu ovi zuti kartoni da nas ne sjebu kad budemo sa onom halom iz MAdrida igrali.
User avatar
madtv
Posts: 4562
Joined: 11/04/2009 00:31
Location: cvajta

#1767 Re: FC Bayern Munchen

Post by madtv »

je li to Bayern nekoga pobijedio? :mrgreen: :mrgreen:















































































Odlicno, 2 gola prednosti i polu-finale ne bi trebalo doci u pitanje :) :thumbup: :thumbup:
User avatar
salihamidžić 20
Posts: 348
Joined: 20/01/2012 13:05

#1768 Re: FC Bayern Munchen

Post by salihamidžić 20 »

http://www.sarajevo-x.com/sport/nogomet ... /120329010
:sax: Robben je upravu samo da se neopustimo kod kuce treba odigrati max. ozbiljno i netreba jos razmisljati o Realu...
SAMO POREDU... :D :D :D
User avatar
Nogatrans
Posts: 980
Joined: 07/10/2010 21:14
Location: Sarajevo

#1769 Re: FC Bayern Munchen

Post by Nogatrans »

Bayern odigrao onoliko koliko mu trebalo. Missko standardni kriticar,al eto navikne se covjek i na to. Da je Borussija veceras onako zabila 2 gola ,bilo bi "ma nema oni su druga Barselona". A da je Dzeko dao onaj prvi gol umjesto Gomeza bio bi majstor.. :D :D

Ovim putem molim da se Gomez ne uporedjuje sa Dzekom,jer to su ipak trenutno dva svijeta... 8-) 8-)
User avatar
Nogatrans
Posts: 980
Joined: 07/10/2010 21:14
Location: Sarajevo

#1770 Re: FC Bayern Munchen

Post by Nogatrans »

Jedna stvar koja mi je ostala u uhu od sinoc. Kaze Njemacki komentator na SAT 1 "veceras mozete vidjeti razliku izmedju Bayerna i Dortmunda"
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55667
Joined: 15/12/2008 16:53

#1771 Re: FC Bayern Munchen

Post by ultima_palabra »

Nogatrans wrote:Ovim putem molim da se Gomez ne uporedjuje sa Dzekom,jer to su ipak trenutno dva svijeta... 8-) 8-)
Naravno da jesu... Džeko je tražen u četiri najjače lige svijeta, dok za Gomeza nikad niko van Njemačke nije interesovao.
User avatar
Nogatrans
Posts: 980
Joined: 07/10/2010 21:14
Location: Sarajevo

#1772 Re: FC Bayern Munchen

Post by Nogatrans »

Hahaha Samo neka ga traze.... :lol: :lol:
User avatar
vox-populi
Posts: 3131
Joined: 03/04/2008 21:51
Location: Sarajevo-x Liberation Front

#1773 Re: FC Bayern Munchen

Post by vox-populi »

missko wrote: Gol se pika al ja ga ne bih u zvijezde zakivao, on ima srecu sto igra za Bayern i sto je polusvabo a da nije ne bismo culi za njega kao ni za onog delegata Kuranija da prostis :D
Prvo, nije polusvabo. Majka mu je Njemica, otac dosao iz Spanije u Njemacku kada mu je bilo 14 godina. Rodjen i odrastao u Njemackoj.
Drugo, gdje god da igra u Bundesligi bio bi ono sto je u Bayernu, najbolji strijelac.
Cisto informativno,

- za drugi tim Stuttgarta u 43 utakmice postigao 21 go
- za prvi tim Stuttgarta u 121 utakmici postigao 63 gola
- za prvi tim Bayerna u 87 utakmica postigao 61 go
- za reprezantaciju Njemacke u 51 utakmici postigao 21 go

Zabija u prosjeku jedan go u svakoj drugoj utakmici. Definitivno u top 5 golgetera Evrope.
User avatar
vox-populi
Posts: 3131
Joined: 03/04/2008 21:51
Location: Sarajevo-x Liberation Front

#1774 Re: FC Bayern Munchen

Post by vox-populi »

ultima_palabra wrote:
Nogatrans wrote:Ovim putem molim da se Gomez ne uporedjuje sa Dzekom,jer to su ipak trenutno dva svijeta... 8-) 8-)
Naravno da jesu... Džeko je tražen u četiri najjače lige svijeta, dok za Gomeza nikad niko van Njemačke nije interesovao.
Nije se niko interesovao jer nije na prodaju, jednostavno.
User avatar
Nogatrans
Posts: 980
Joined: 07/10/2010 21:14
Location: Sarajevo

#1775 Re: FC Bayern Munchen

Post by Nogatrans »

Pa da trazi ga Bayern da sjedi na klupi.. :D :D
Post Reply