FC Bayern Munchen

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#16226 Re: FC Bayern Munchen

Post by Partijaner »

Sto da ne, nije odavno talijan bio na celu Bayerna.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40776
Joined: 21/05/2012 22:46

#16227 Re: FC Bayern Munchen

Post by AmiĐa_Idriz »

Jack Be Nimble wrote:BeIN Qatar javlja da culi od pouzdane osobe da je Pep sljedece sezone u Citiju.
E znači tu će i završiti svoju profesionalnu karijeru managera :D
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#16228 Re: FC Bayern Munchen

Post by groove »

5 0 5 wrote:Eto. Biće vam bolji Anćeloti. On je svakako na birou od četvrtka. :lol:
ne znam zbog cega ubaci ancelottia u ovu prici a i cemu se smijes?
dobar je on trener.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#16229 Re: FC Bayern Munchen

Post by 5 0 5 »

groove wrote:
5 0 5 wrote:Eto. Biće vam bolji Anćeloti. On je svakako na birou od četvrtka. :lol:
ne znam zbog cega ubaci ancelottia u ovu prici a i cemu se smijes?
dobar je on trener.
Zato što se priče sada lijepe ko muha na govno. Trebali bi ih uzeti sa debelom rezervom. Zato. http://www1.skysports.com/football/news ... as-rubbish
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#16230 Re: FC Bayern Munchen

Post by groove »

i da je istina da ide u city mislis li da bi to balague otkrio bez pepove dozvole?
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#16231 Re: FC Bayern Munchen

Post by 5 0 5 »

groove wrote:i da je istina da ide u city mislis li da bi to balague otkrio bez pepove dozvole?
Aiiiiii. Pa nismo od juče valjda. Balague je novinar i piše šta misli. Isto kao i ovi što pišu da će ići u City. U ovom djelu sezone kada novinari obično počnu lupetati o prelascima, ja ih ne bih puno zarezivao. A ti kako hoćeš.
User avatar
fatality
Posts: 2153
Joined: 24/02/2008 14:11

#16232 Re: FC Bayern Munchen

Post by fatality »

5 0 5 wrote:Eto. Biće vam bolji Anćeloti. On je svakako na birou od četvrtka. :lol:
pa iskreno, Anceloti je po kvaliteti iznad Pepa. Cak se pokazao i u vise klubova.
Sta bih dao da Anceloti dodje u Dortmund :D
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#16233 Re: FC Bayern Munchen

Post by simonese »

paparaci snimili Kloppa u Augustinerkeller.Paulaner Garten,Marienplatz,Oktoberfest ..... :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#16234 Re: FC Bayern Munchen

Post by skenderija04 »

5 0 5 wrote:
groove wrote:i da je istina da ide u city mislis li da bi to balague otkrio bez pepove dozvole?
Aiiiiii. Pa nismo od juče valjda. Balague je novinar i piše šta misli. Isto kao i ovi što pišu da će ići u City. U ovom djelu sezone kada novinari obično počnu lupetati o prelascima, ja ih ne bih puno zarezivao. A ti kako hoćeš.
Je li Balague ta "povjerljiva osoba"?

Pardon, sad vidim da je Balague negirao vijest.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#16235 Re: FC Bayern Munchen

Post by 5 0 5 »

fatality wrote: pa iskreno, Anceloti je po kvaliteti iznad Pepa. Cak se pokazao i u vise klubova.
Sta bih dao da Anceloti dodje u Dortmund :D
Na osnovu čega ova tvrdnja? Na osnovu toga što Pep ima više ligaskih trofeja sa Bayernom nego Ancelotti za cijelu svoju trenersku karijeru sa svim tim klubovima. :lol:
missko
Posts: 11434
Joined: 22/02/2008 13:22

#16236 Re: FC Bayern Munchen

Post by missko »

5 0 5 wrote:
fatality wrote: pa iskreno, Anceloti je po kvaliteti iznad Pepa. Cak se pokazao i u vise klubova.
Sta bih dao da Anceloti dodje u Dortmund :D
Na osnovu čega ova tvrdnja? Na osnovu toga što Pep ima više ligaskih trofeja sa Bayernom nego Ancelotti za cijelu svoju trenersku karijeru sa svim tim klubovima. :lol:
Veci je problem ne osvojit BL s Bayernom nego osvojiti
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#16237 Re: FC Bayern Munchen

Post by 5 0 5 »

missko wrote: Veci je problem ne osvojit BL s Bayernom nego osvojiti
A de nam molim te nabroj koje je timove Ancelotti vodio. I koji je njegov izgovor za neosvajanje titula sa istim.
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#16238 Re: FC Bayern Munchen

Post by groove »

simonese wrote:paparaci snimili Kloppa u Augustinerkeller.Paulaner Garten,Marienplatz,Oktoberfest ..... :D
a 1860 trazi novog trenera :D
Last edited by groove on 10/05/2015 13:50, edited 1 time in total.
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#16239 Re: FC Bayern Munchen

Post by groove »

5 0 5 wrote:
groove wrote:i da je istina da ide u city mislis li da bi to balague otkrio bez pepove dozvole?
Aiiiiii. Pa nismo od juče valjda. Balague je novinar i piše šta misli. Isto kao i ovi što pišu da će ići u City. U ovom djelu sezone kada novinari obično počnu lupetati o prelascima, ja ih ne bih puno zarezivao. A ti kako hoćeš.
nisam jasno postavio pitanje, mislio sam na odnos pepa i balaguea.
User avatar
fatality
Posts: 2153
Joined: 24/02/2008 14:11

#16240 Re: FC Bayern Munchen

Post by fatality »

5 0 5 wrote:
fatality wrote: pa iskreno, Anceloti je po kvaliteti iznad Pepa. Cak se pokazao i u vise klubova.
Sta bih dao da Anceloti dodje u Dortmund :D
Na osnovu čega ova tvrdnja? Na osnovu toga što Pep ima više ligaskih trofeja sa Bayernom nego Ancelotti za cijelu svoju trenersku karijeru sa svim tim klubovima. :lol:
Na osnova toga sto je jednostavno provjereniji od Pepija. Za mene je Pepi vise show nego sto je trener.
Da je sve bilo po pravilima Pepi bi 2009 ispao bas od ovog Carla koji kako ti kazes nije osvojio dovoljno ligaskih titula. Carlo gdje god je dosao nije se obrukao, a Pepi je u klubu kakav je Bajern (prva destinacija poslije Barselone) jako blizu tome (molim te pusti suplju o ligi, da mene stave da vodim bajern osvojio bih njemacku ligu).

Doduse u Barsi evo i LE izgleda kao trenerski mag (ne kazem da nije, ali do sada nije tako izgledao ...)
User avatar
Zmijuga loma
Posts: 1810
Joined: 16/11/2009 01:57
Location: 36' Kodro, 89' Kodro

#16241 Re: FC Bayern Munchen

Post by Zmijuga loma »

fatality wrote: Da je sve bilo po pravilima Pepi bi 2009 ispao bas od ovog Carla koji kako ti kazes nije osvojio dovoljno ligaskih titula.
Nešto ti se pobrkalo, vjerovatno misliš na Hiddinka? :D

Da je sve po pravilima Juppa se danas niko ne bi sjećao. Ali jebi ga, Ulijev keš u Rizzolijevom džepu je procijenio da ovo nije ni za drugog žutog. :D

Image
Image
Image

A evo i zadatka za razmišljanje kad spominješ Carlita:

Most points vs La Liga Top 4:

12 out of 15: Barcelona
8 out of 18: Valencia
7 out of 15: Atlético Madrid
4 out of 18: Real Madrid
fatality wrote:a Pepi je u klubu kakav je Bajern (prva destinacija poslije Barselone) jako blizu tome (molim te pusti suplju o ligi, da mene stave da vodim bajern osvojio bih njemacku ligu).
Eto ti bi je osvojio, a Jupp u prvoj sezoni (trećeg mandata :D ) jedva 73 boda skupio. Ako su ove dvije Pepove sezone u kojima je oba puta dominantno osvojii ligu bruka (kako ti insinuiraš), kako bi onda nazvao prvu Juppovu sezonu gdje je na svakom frontu dobio po ušima?

Razumijem razočaranje Pepovim CL polufinalima al tvrditi da su ove dvije sezone brukanje je poseban nivo razmaženosti. Prekuco čak i Barcelonine fanbojse koji svake godine očekuju zagarantovanu CL.
fatality wrote:Doduse u Barsi evo i LE izgleda kao trenerski mag (ne kazem da nije, ali do sada nije tako izgledao ...)
3 trenera poslije njega u Barceloni nisu uspjela osvojiti CL niti jednom (još), Pep je u 3 godine osvojio 2 puta. Poklopilo mu se, jel de? :D
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#16242 Re: FC Bayern Munchen

Post by Partijaner »

Opet on treci mandat. :-)

Je li ti znas koliko od kojeg je kola vodio ekipu 2009. god ?
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#16243 Re: FC Bayern Munchen

Post by groove »

navodno manchester opet pokusava dovesti müllera.
a van gaal je jednom izjavio da je on igrac koji ce kod njega uvijek biti u prvoj postavi.
User avatar
Zmijuga loma
Posts: 1810
Joined: 16/11/2009 01:57
Location: 36' Kodro, 89' Kodro

#16244 Re: FC Bayern Munchen

Post by Zmijuga loma »

Partijaner wrote:Opet on treci mandat. :-)

Je li ti znas koliko od kojeg je kola vodio ekipu 2009. god ?
Jok, de mi ti reci. Svaki put kad sam spomenuo treći mandat stavio sam ovaj smajli: :D . Biće da Juppovim rojalistima šegu treba još očitije istaći. :oops:
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#16245 Re: FC Bayern Munchen

Post by 5 0 5 »

fatality wrote: Na osnova toga sto je jednostavno provjereniji od Pepija. Za mene je Pepi vise show nego sto je trener.
Da je sve bilo po pravilima Pepi bi 2009 ispao bas od ovog Carla koji kako ti kazes nije osvojio dovoljno ligaskih titula. Carlo gdje god je dosao nije se obrukao, a Pepi je u klubu kakav je Bajern (prva destinacija poslije Barselone) jako blizu tome (molim te pusti suplju o ligi, da mene stave da vodim bajern osvojio bih njemacku ligu).

Doduse u Barsi evo i LE izgleda kao trenerski mag (ne kazem da nije, ali do sada nije tako izgledao ...)
Aha. Ok. Lijepo si objasnio. Znači, po tebi, Pep se obrukao u Bayernu sa dvije ligaške titule i dva 1/2f LŠ u svoje prve dvije godine, u kojima ne samo da vodi tim, nego pokušava ugraditi jednu cijelu novu filozofiju u klubu. Jer, Bayern ga je zbog toga i doveo. Drugo je to što to tebi ne godi. Dok je Karlo sa Real Madridom osvojio LŠ, drugo i treće mjesto u ligi i kup kralja za isto vrijeme. Što naravno nije sramota. Je li to ono što ti tvrdiš?

Dalje, teško je podrediti trenera koji je u tom poslu dvije decenije i drugog koji taj posao radi 6-7 sezona. Ali usporedbe radi evo Pepovog učinka u ligaškim takmicenjima: 1º -1º -1º -1º -2º -1º -1º

I Carlovog: 2º-6º-7º-2º-4º-3º-1º-2º-3º-4º-5º-3º-1º-2º-2º-1º-3º-2º.

Dalje, u 6 sezona koje je Pep igrao u LŠ, osvojio je dva puta, a ostale je igrao u 1/2f. Ako je to sramota, ne znam šta je uspijeh.

Usput, da mene stave da vidim Real Madrid i ja bih osvojio sve moguće trofeje.
Last edited by 5 0 5 on 10/05/2015 17:49, edited 1 time in total.
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#16246 Re: FC Bayern Munchen

Post by Partijaner »

Zmijuga loma wrote:
Partijaner wrote:Opet on treci mandat. :-)

Je li ti znas koliko od kojeg je kola vodio ekipu 2009. god ?
Jok, de mi ti reci. Svaki put kad sam spomenuo treći mandat stavio sam ovaj smajli: :D . Biće da Juppovim rojalistima šegu treba još očitije istaći. :oops:
Ma nebitno treci mandat, cinjenica da Pepi nije nikakvu poboljsanje uradio iz prosle godine, ista stvar mu se desava kao i prosle godine, izgubiti od spanaca sa velikom razlikom je sramota bez obzira sto je nasuprot Real i Barca, slabo tempiranje forme, nije ih motivisao iako je sa prvenstvom zavrsio vec odavno, nije odmarao glavne igraca kad je se igralo protiv slabijih timova, glavne bekove stavlja u sredinu, nema plan B u svojoj taktickoj zamisli, igra mu se bazira uvijek na jedno te isto.

Ali nije problem ostat ce on i sljedecu godinu, ali vjeruj da je Uli trenutno u klubu da mu ne bi bilo svejedno sta se trenutno desava, ipak nije placen 17 miliona da se blamira u LP dvije godine zaredom, liga ko liga osvajali su je i Udo Lattek i ostali to nije nikakva referenca, nije to samo moje misljenje nego i vecine.
User avatar
dinooh
Posts: 5303
Joined: 16/09/2011 17:10
Location: XXX

#16247 Re: FC Bayern Munchen

Post by dinooh »

Image
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#16248 Re: FC Bayern Munchen

Post by groove »

5 0 5 wrote:
fatality wrote: Na osnova toga sto je jednostavno provjereniji od Pepija. Za mene je Pepi vise show nego sto je trener.
Da je sve bilo po pravilima Pepi bi 2009 ispao bas od ovog Carla koji kako ti kazes nije osvojio dovoljno ligaskih titula. Carlo gdje god je dosao nije se obrukao, a Pepi je u klubu kakav je Bajern (prva destinacija poslije Barselone) jako blizu tome (molim te pusti suplju o ligi, da mene stave da vodim bajern osvojio bih njemacku ligu).

Doduse u Barsi evo i LE izgleda kao trenerski mag (ne kazem da nije, ali do sada nije tako izgledao ...)
Aha. Ok. Lijepo si objasnio. Znači, po tebi, Pep se obrukao u Bayernu sa dvije ligaške titule i dva 1/2f LŠ u svoje prve dvije godine, u kojima ne samo da vodi tim, nego pokušava ugraditi jednu cijelu novu filozofiju u klubu. Jer, Bayern ga je zbog toga i doveo. Drugo je to što to tebi ne godi. Dok je Karlo sa Real Madridom osvojio LŠ, drugo i treće mjesto u ligi i kup kralja za isto vrijeme. Što naravno nije sramota. Je li to ono što ti tvrdiš?

Dalje, teško je podrediti trenera koji je u tom poslu dvije decenije i drugog koji taj posao radi 6-7 sezona. Ali usporedbe radi evo Pepovog učinka u ligaškim takmicenjima: 1º -1º -1º -1º -2º -1º -1º

I Carlovog: 2º-6º-7º-2º-4º-3º-1º-2º-3º-4º-5º-3º-1º-2º-2º-1º-3º-2º.

Dalje, u 6 sezona koje je Pep igrao u LŠ, osvojio je dva puta, a ostale je igrao u 1/2f. Ako je to sramota, ne znam šta je uspijeh.

Usput, da mene stave da vidim Real Madrid i ja bih osvojio sve moguće trofeje.
ti ovo ozbiljno poredis bayernovu i realovu konkurenciju u ligi?
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#16249 Re: FC Bayern Munchen

Post by 5 0 5 »

groove wrote:
ti ovo ozbiljno poredis bayernovu i realovu konkurenciju u ligi?
Pa jasno je da je Carlova konkurencija teža jer Real igra u istoj ligi sa Barcelonom. No, Pep je uzeo tu ligu 3 puta za redom. Dok je Carlo dosegao do trećeg i drugog mjesta u istoj. Možemo li bar to porediti ili ćemo čekati da Pep preuzme Milan?
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#16250 Re: FC Bayern Munchen

Post by 5 0 5 »

Post Reply