BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
velikibrnjo
Posts: 948
Joined: 26/05/2009 12:11

#8801 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by velikibrnjo »

ja komentara u ovih svicaraca :lol:
oni bi i dvojno drzavljanstvo zabranili da im se stranci ne odljevaju :lol: i onda jos neko kaze da su demokrate
pih
vezirac
Posts: 8
Joined: 23/08/2007 11:25
Location: Travnik

#8802 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by vezirac »

Hajrovic je klasicni interesdzija i nista vise! :bih: :bih: :bih:
Samo da nam je pridobiti Bicakcica i Kolasinca.
Namjerno citiram samo ove tvoje dvije recenicu. Naime, druga objasnjava prvu.

Sta mislis prijatelju sta su i Bicakcic i Kolasinac do sada cekali? (Kolasinac jos ceka) Jel u pitanju interes ili nesto drugo? :lol:
User avatar
Spliff.Master
Posts: 243
Joined: 29/02/2004 00:00

#8803 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Spliff.Master »

vezirac wrote:
Hajrovic je klasicni interesdzija i nista vise! :bih: :bih: :bih:
Samo da nam je pridobiti Bicakcica i Kolasinca.
Namjerno citiram samo ove tvoje dvije recenicu. Naime, druga objasnjava prvu.

Sta mislis prijatelju sta su i Bicakcic i Kolasinac do sada cekali? (Kolasinac jos ceka) Jel u pitanju interes ili nesto drugo? :lol:
ok, mozda je "pridobiti" bila pogresna rijec. Mozda bi korektno bilo da sam napisao "sacekati".. valja?
Al slijedece su cinjenice: Bicakcic i Kolasinac ZELE igrati za Bosnu i samo za Bosnu. Nikad se nisu dvoumili, znali su da vazda zele igrati za Bosnu, nisu pljuvali po repki i Dzeki, i mirno momci sjede i cekaju poziv.
Jesam li sta fulio?
juventus
Posts: 1098
Joined: 26/05/2008 03:03

#8804 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by juventus »

Izet je kopirao Rakitićevu izjavu kada je ovaj išao istim putem. Hrvatima to tad nije naravno smetalo, ali nama smeta. I ja sam mu psovao sve kad je izabrao Švicu, ali brate ako se predomislio u zadnji čas i dao kakvu takvu prednost Bosni u odnosu na zemlju koja je njemu i njegovoj porodici sve dala, to je velika stvar koju normalan čovjek cijeni.

A budala će uvijek biti, time se ne treba zamarati...
elcaliente
Posts: 4555
Joined: 13/06/2012 15:52

#8805 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by elcaliente »

Ma dobro ti nama dosao Izete.

Momku sada treba podrska, iako se razmisljao opet je pametno odlucio i sada je nas i mi treba oda stojimo kao navijaci iza njega.

Steta za onog Seferovica.
vezirac
Posts: 8
Joined: 23/08/2007 11:25
Location: Travnik

#8806 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by vezirac »

ok, mozda je "pridobiti" bila pogresna rijec. Mozda bi korektno bilo da sam napisao "sacekati".. valja?
Al slijedece su cinjenice: Bicakcic i Kolasinac ZELE igrati za Bosnu i samo za Bosnu. Nikad se nisu dvoumili, znali su da vazda zele igrati za Bosnu, nisu pljuvali po repki i Dzeki, i mirno momci sjede i cekaju poziv.
Jesam li sta fulio?
Fulio si samo to da je Izet pljuvao po repki. A za Dzeku, ruku na srce, prvo je Dzeko "ugrizo", a ovaj mu vratio. Nista novo, k'o djeca kad se prepucavaju. No, to ce se sve zaboravit kad ih vidis obojicu "na kamari" dok se raduju. Samo, ne satire mi se nesto previse Kolasinac, al' zivi bili pa vidjeli.

p.s. I Hajrovic je zelio od pocetka igrat za Bosnu, al je popizdio kad ga je savez zvao na veceru u Sloveniju umjesto da ga je Pape zvao da nastupi u prijateljskoj. Momak je prilicno impulsivan (a i prgav, znam ga iz svicarske lige)- Al' ni to vise sve nije vazno.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#8807 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by todd_smith »

Kako ce ga zvati kada ne moze igrati?

Sto mu je brat dosao a on ne?
User avatar
Infaze Studio
Posts: 1784
Joined: 23/10/2009 14:43

#8808 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Infaze Studio »

Spliff.Master wrote:
vezirac wrote:
Hajrovic je klasicni interesdzija i nista vise! :bih: :bih: :bih:
Samo da nam je pridobiti Bicakcica i Kolasinca.
Namjerno citiram samo ove tvoje dvije recenicu. Naime, druga objasnjava prvu.

Sta mislis prijatelju sta su i Bicakcic i Kolasinac do sada cekali? (Kolasinac jos ceka) Jel u pitanju interes ili nesto drugo? :lol:
ok, mozda je "pridobiti" bila pogresna rijec. Mozda bi korektno bilo da sam napisao "sacekati".. valja?
Al slijedece su cinjenice: Bicakcic i Kolasinac ZELE igrati za Bosnu i samo za Bosnu. Nikad se nisu dvoumili, znali su da vazda zele igrati za Bosnu, nisu pljuvali po repki i Dzeki, i mirno momci sjede i cekaju poziv.
Jesam li sta fulio?
Kolasinac ga sigurno ne ceka trenutno, jer sve I da hoce, ne moze ga dobiti. :)
User avatar
Dionysios
Posts: 601
Joined: 18/06/2010 16:23

#8809 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Dionysios »

Spliff.Master wrote:
Dionysios wrote:Meni je drago da se na kraju odlucio za Bosnu. Evo Hicfeld je izjavio da mu je rekao da ce ici u Brazil pored toga sto ga nije pozvao protiv Kipra nedavno. Nije tu bilo nikakvog interesa, nego jednostavno treba shvatiti da su to momci od 20 godina, tesko je prelomiti u tim godinama.

A igracki svakako da ce nam biti od velike koriste. Mlad je, talentovan, vec sada jedan od boljih igraca u svicarskoj ligi. Izete, dobrodosao :)
Ma nemoj, eto godine su u pitanju! Profesionalci, svoj hljeb zaradjuju, a ne mogu donijeti jednu PATRIOTSKU odluku? pa sta ce nam onda tako neodlucni momci? hocu one koji igraju screm i zdravo!
Kada se oko Pjanica vrtila velika Francuska (i cekala pravi momenat da mu uputi poziv), momak je imao muda, nije se dvoumijo i samo je cekao Cirin poziv. To su patrioti, to su igraci koje volim vidjeti u repki! Zato mi je jedan Boris Pandza 11,420 puta drazi od bilo kakvog Hajrovica, koji je jedan klasicni interesdzija i nista vise!


Samo da nam je pridobiti Bicakcica i Kolasinca. Za ostale me zalibo racku.

mada, sada gledajuci kako nam stoji ekipa, cesto se pitam: zasto nemamo treceg napadaca u konkurenciji? ne daj Boze da se Dzeko ili Vedo povrede, ko nam je rezervni napadac? Zec? Bilbija? Ko?? to me jedino brine..
A kad se sjetim onih dana (nedavnih) kada smo dozivljavali infarkte cim krene protivnicki napad. A sada? Uz eventualni dolazak Bicakcica i Kolasinca, odbrana ima da nam bude najjaci dio ekipe! :bih: :bih: :bih:

Interesdzija? Koji je njemu interes konkretno da igra za Bosnu i Hercegovinu? Evo stranicu ima prije ima clanak sa svicarskih novina gdje Hicfeld govori da je Hajrovicu rekao da racuna na njega u Brazilu. Ako je pitanju interes igranja na velikom takmicenju i za reprezentaciju koja je jos uvijek po rejtingu ispred nas, zasto je mijenjao reprezentaciju? Pa ne igra lik za Slobodu ili Vozdovac da mu treba nasa reprezentacija da se proda negdje.
vezirac
Posts: 8
Joined: 23/08/2007 11:25
Location: Travnik

#8810 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by vezirac »

Interesdzija? Koji je njemu interes konkretno da igra za Bosnu i Hercegovinu? Evo stranicu ima prije ima clanak sa svicarskih novina gdje Hicfeld govori da je Hajrovicu rekao da racuna na njega u Brazilu. Ako je pitanju interes igranja na velikom takmicenju i za reprezentaciju koja je jos uvijek po rejtingu ispred nas, zasto je mijenjao reprezentaciju? Pa ne igra lik za Slobodu ili Vozdovac da mu treba nasa reprezentacija da se proda negdje.
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

E to je ono sto nasi ne razumiju! Treba samo malo mozgat svojom glavom i sve bi bilo jasno. Elem ne mozes ti nasem narodu objasnit sto je 1+1=2 kad samo Avaz i Klix citaju.
vezirac
Posts: 8
Joined: 23/08/2007 11:25
Location: Travnik

#8811 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by vezirac »

todd_smith wrote:Kako ce ga zvati kada ne moze igrati?

Sto mu je brat dosao a on ne?
1. Mogao je prijateljsku odigrat jer ima BiH pasos i zato:

a) sluze test utakmice
b) nakon nastupa u prijateljskoj jos uvjek se moze promijeniti drzavljanstvo.

Ne budi smijesan.

Pa valja utopit Vrsajevica i jos par Zeljinih anonimusa, Od Hajrovica nije imo tada Hajra.

2. Brat mu ima samo 19 godina i treba prvo da igra za U-21, zato je dosao. A ne mora se utopit jer je vec Arsenalov.

Kontas?
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#8812 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by bjelave »

Spliff.Master wrote:
Dionysios wrote:Meni je drago da se na kraju odlucio za Bosnu. Evo Hicfeld je izjavio da mu je rekao da ce ici u Brazil pored toga sto ga nije pozvao protiv Kipra nedavno. Nije tu bilo nikakvog interesa, nego jednostavno treba shvatiti da su to momci od 20 godina, tesko je prelomiti u tim godinama.

A igracki svakako da ce nam biti od velike koriste. Mlad je, talentovan, vec sada jedan od boljih igraca u svicarskoj ligi. Izete, dobrodosao :)
Ma nemoj, eto godine su u pitanju! Profesionalci, svoj hljeb zaradjuju, a ne mogu donijeti jednu PATRIOTSKU odluku? pa sta ce nam onda tako neodlucni momci? hocu one koji igraju screm i zdravo!
Kada se oko Pjanica vrtila velika Francuska (i cekala pravi momenat da mu uputi poziv), momak je imao muda, nije se dvoumijo i samo je cekao Cirin poziv. To su patrioti, to su igraci koje volim vidjeti u repki! Zato mi je jedan Boris Pandza 11,420 puta drazi od bilo kakvog Hajrovica, koji je jedan klasicni interesdzija i nista vise!


Samo da nam je pridobiti Bicakcica i Kolasinca. Za ostale me zalibo racku.

mada, sada gledajuci kako nam stoji ekipa, cesto se pitam: zasto nemamo treceg napadaca u konkurenciji? ne daj Boze da se Dzeko ili Vedo povrede, ko nam je rezervni napadac? Zec? Bilbija? Ko?? to me jedino brine..
A kad se sjetim onih dana (nedavnih) kada smo dozivljavali infarkte cim krene protivnicki napad. A sada? Uz eventualni dolazak Bicakcica i Kolasinca, odbrana ima da nam bude najjaci dio ekipe! :bih: :bih: :bih:
Pjanica ju u reprezentaciju uveo Muzurovic a ne Ciro.
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#8813 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by zlajapravaraja »

Murat Sabanovic wrote:
ovo bi moglo na porodicu hajrovic posljedice ostaviti . mediji su govna uvijek bili,kako nasi,tako i strani !
Sjetih se da su Rakiticevi imali ogromnih problema zbog ovoga u Svici:

http://www.index.hr/euro-2012/clanak/ra ... 18585.aspx
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45220
Joined: 29/12/2005 01:20

#8814 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by jeza u ledja »

vezirac wrote:
todd_smith wrote:Kako ce ga zvati kada ne moze igrati?

Sto mu je brat dosao a on ne?
1. Mogao je prijateljsku odigrat jer ima BiH pasos i zato:
Ako se ne varam ovo nije tacno.
Da bi nastupio za seniorsku reprezentaciju moras imas sportsko drzavljanstvo iste, ne samo pasos, sto znaci da posto je nastupao za mladje kategorije Svicarske, on se vodi da ima "svicarsko fudbalsko drzavljanstvo". Tako da bez obzira sto se radi o prijateljskoj utakmici, ti moras imati i pasos i fudbalsko drzavljanstvo (ovo drugo znaci da si jednostavno zaveden da pripadas NSBiH asocijaciji, a ne kao sto je slucaj sa I. Hajrovicem koji pripada ASV).

Uglavnom, ne bih rekao da se on "naljutio jer je pozvan na druzenje, a ne da igra", jer nije mogao igrati.

Da je pozvan u mladu repku onda ne bi morao prolaziti tu proceduru, medjutim on je taj uzrast vec prerastao.
User avatar
Zmijuga loma
Posts: 1810
Joined: 16/11/2009 01:57
Location: 36' Kodro, 89' Kodro

#8815 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Zmijuga loma »

Što je tolika frka ako je iz interesa izabrao da igra za nas. Da nije to prvi takav slučaj? :D
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45220
Joined: 29/12/2005 01:20

#8816 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by jeza u ledja »

Ma ja, ni prvi ni zadnji.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#8817 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by mali_milojica »

Pa prvi nam je selektor interesđija rekao,kad je dolazio na poziciju,da mu je reprezentacija samo odskocna daska za nesto drugo u karijeri. Hej,covjek od 60 godina to govori i sprda se sa svetinjom,ne znam sta se cudimo djeci koja jos ni guzice ne znaju da operu.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#8818 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Muhamed Đakmić »

bjelave wrote:
Spliff.Master wrote:
Dionysios wrote:Meni je drago da se na kraju odlucio za Bosnu. Evo Hicfeld je izjavio da mu je rekao da ce ici u Brazil pored toga sto ga nije pozvao protiv Kipra nedavno. Nije tu bilo nikakvog interesa, nego jednostavno treba shvatiti da su to momci od 20 godina, tesko je prelomiti u tim godinama.

A igracki svakako da ce nam biti od velike koriste. Mlad je, talentovan, vec sada jedan od boljih igraca u svicarskoj ligi. Izete, dobrodosao :)
Ma nemoj, eto godine su u pitanju! Profesionalci, svoj hljeb zaradjuju, a ne mogu donijeti jednu PATRIOTSKU odluku? pa sta ce nam onda tako neodlucni momci? hocu one koji igraju screm i zdravo!
Kada se oko Pjanica vrtila velika Francuska (i cekala pravi momenat da mu uputi poziv), momak je imao muda, nije se dvoumijo i samo je cekao Cirin poziv. To su patrioti, to su igraci koje volim vidjeti u repki! Zato mi je jedan Boris Pandza 11,420 puta drazi od bilo kakvog Hajrovica, koji je jedan klasicni interesdzija i nista vise!


Samo da nam je pridobiti Bicakcica i Kolasinca. Za ostale me zalibo racku.

mada, sada gledajuci kako nam stoji ekipa, cesto se pitam: zasto nemamo treceg napadaca u konkurenciji? ne daj Boze da se Dzeko ili Vedo povrede, ko nam je rezervni napadac? Zec? Bilbija? Ko?? to me jedino brine..
A kad se sjetim onih dana (nedavnih) kada smo dozivljavali infarkte cim krene protivnicki napad. A sada? Uz eventualni dolazak Bicakcica i Kolasinca, odbrana ima da nam bude najjaci dio ekipe! :bih: :bih: :bih:
Pjanica ju u reprezentaciju uveo Muzurovic a ne Ciro.
Jok, Ćiro je.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#8819 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by MOSALJOZE »

http://www.sport.ba/fudbal/golman-bayer ... -na-teren/
“Iskreno, jedan od mojih snova je da jednog dana istrčim na stadion u dresu Bosne i Hercegovine…”.Ovaj što ga ja predstavih neki dan.Golman u-19 BM.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45220
Joined: 29/12/2005 01:20

#8820 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by jeza u ledja »

MOSALJOZE wrote:http://www.sport.ba/fudbal/golman-bayer ... -na-teren/
“Iskreno, jedan od mojih snova je da jednog dana istrčim na stadion u dresu Bosne i Hercegovine…”.Ovaj što ga ja predstavih neki dan.Golman u-19 BM.
Mozda ima dva sna?
User avatar
Logovan
Posts: 94353
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#8821 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Logovan »

jeza u ledja wrote:
MOSALJOZE wrote:http://www.sport.ba/fudbal/golman-bayer ... -na-teren/
“Iskreno, jedan od mojih snova je da jednog dana istrčim na stadion u dresu Bosne i Hercegovine…”.Ovaj što ga ja predstavih neki dan.Golman u-19 BM.
Mozda ima dva sna?
Ma nema, da ima onda bi rekao. :D
User avatar
Spliff.Master
Posts: 243
Joined: 29/02/2004 00:00

#8822 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Spliff.Master »

Buric je definitivno zasluzio da ga pozovu u repku. Jbg, nesto mi je draze vidjeti najboljeg golmana Poljske lige u repki nego Avdukica kome je domet Borac.
Last edited by Spliff.Master on 26/06/2013 05:13, edited 1 time in total.
User avatar
Spliff.Master
Posts: 243
Joined: 29/02/2004 00:00

#8823 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Spliff.Master »

vezirac wrote:
ok, mozda je "pridobiti" bila pogresna rijec. Mozda bi korektno bilo da sam napisao "sacekati".. valja?
Al slijedece su cinjenice: Bicakcic i Kolasinac ZELE igrati za Bosnu i samo za Bosnu. Nikad se nisu dvoumili, znali su da vazda zele igrati za Bosnu, nisu pljuvali po repki i Dzeki, i mirno momci sjede i cekaju poziv.
Jesam li sta fulio?
Fulio si samo to da je Izet pljuvao po repki. A za Dzeku, ruku na srce, prvo je Dzeko "ugrizo", a ovaj mu vratio. Nista novo, k'o djeca kad se prepucavaju. No, to ce se sve zaboravit kad ih vidis obojicu "na kamari" dok se raduju. Samo, ne satire mi se nesto previse Kolasinac, al' zivi bili pa vidjeli.

p.s. I Hajrovic je zelio od pocetka igrat za Bosnu, al je popizdio kad ga je savez zvao na veceru u Sloveniju umjesto da ga je Pape zvao da nastupi u prijateljskoj. Momak je prilicno impulsivan (a i prgav, znam ga iz svicarske lige)- Al' ni to vise sve nije vazno.
Aha.. ono, inatlija. Ili kao kakav balavac, koji odma pocne plakati ako ne dobije sta zeli. Je li to?
Umjesto da mu bude cast sto ga savez zove i na veceru, on vamo nesto "pizdi". Isto tako, kako ga Pape moze pozvati (pa i na prijateljsku) ako lik jos nije sredio sportsko drzavljanstvo?? O cemu ti majke ti??
User avatar
Spliff.Master
Posts: 243
Joined: 29/02/2004 00:00

#8824 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Spliff.Master »

bjelave wrote:
Spliff.Master wrote:
Dionysios wrote:Meni je drago da se na kraju odlucio za Bosnu. Evo Hicfeld je izjavio da mu je rekao da ce ici u Brazil pored toga sto ga nije pozvao protiv Kipra nedavno. Nije tu bilo nikakvog interesa, nego jednostavno treba shvatiti da su to momci od 20 godina, tesko je prelomiti u tim godinama.

A igracki svakako da ce nam biti od velike koriste. Mlad je, talentovan, vec sada jedan od boljih igraca u svicarskoj ligi. Izete, dobrodosao :)
Ma nemoj, eto godine su u pitanju! Profesionalci, svoj hljeb zaradjuju, a ne mogu donijeti jednu PATRIOTSKU odluku? pa sta ce nam onda tako neodlucni momci? hocu one koji igraju screm i zdravo!
Kada se oko Pjanica vrtila velika Francuska (i cekala pravi momenat da mu uputi poziv), momak je imao muda, nije se dvoumijo i samo je cekao Cirin poziv. To su patrioti, to su igraci koje volim vidjeti u repki! Zato mi je jedan Boris Pandza 11,420 puta drazi od bilo kakvog Hajrovica, koji je jedan klasicni interesdzija i nista vise!


Samo da nam je pridobiti Bicakcica i Kolasinca. Za ostale me zalibo racku.

mada, sada gledajuci kako nam stoji ekipa, cesto se pitam: zasto nemamo treceg napadaca u konkurenciji? ne daj Boze da se Dzeko ili Vedo povrede, ko nam je rezervni napadac? Zec? Bilbija? Ko?? to me jedino brine..
A kad se sjetim onih dana (nedavnih) kada smo dozivljavali infarkte cim krene protivnicki napad. A sada? Uz eventualni dolazak Bicakcica i Kolasinca, odbrana ima da nam bude najjaci dio ekipe! :bih: :bih: :bih:
Pjanica ju u reprezentaciju uveo Muzurovic a ne Ciro.
decko izgleda da ti istorija repke nije jaca strana. U redu je, nisi jedini.
Ciro dolazi na tron repke u julu 2008. Tada poziva Pjanica, koji debituje protiv Bugarske 20/8/2008. kakav Muzurovic covjece.
Last edited by Spliff.Master on 26/06/2013 05:28, edited 1 time in total.
User avatar
Spliff.Master
Posts: 243
Joined: 29/02/2004 00:00

#8825 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Spliff.Master »

vezirac wrote:
Interesdzija? Koji je njemu interes konkretno da igra za Bosnu i Hercegovinu? Evo stranicu ima prije ima clanak sa svicarskih novina gdje Hicfeld govori da je Hajrovicu rekao da racuna na njega u Brazilu. Ako je pitanju interes igranja na velikom takmicenju i za reprezentaciju koja je jos uvijek po rejtingu ispred nas, zasto je mijenjao reprezentaciju? Pa ne igra lik za Slobodu ili Vozdovac da mu treba nasa reprezentacija da se proda negdje.
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

E to je ono sto nasi ne razumiju! Treba samo malo mozgat svojom glavom i sve bi bilo jasno. Elem ne mozes ti nasem narodu objasnit sto je 1+1=2 kad samo Avaz i Klix citaju.
Sta to ti citas majke ti? New Yorker? Economist? The Nation? The Guardian? Die Zeit? Haaretz? Ili mozda redovno citas Azru i Express?

A u vezi interesdzije Hajrovica. Pa naravno da ce Hicfeld to reci kada se vidjelo da interesdzija trazi samo svoj interes, tj "odjednom mu puno srce Bosne". Da je stvarno Hicfeld "racnunao" na njega, bio bi mu redovan igrac za repku, a ne 7-8 mizernih minuta u prijateljskom sustretu protiv jednog Tunisa. Da je racunao na njega, igrao bi mu u kvalifikacijama. I to REDOVNO! ono, neka tebe Izete tamo po strani. Ne trebas mi za kvalifikacije, al DEFINITIVNO racunam na tebe za Brazil! hahaha
Ne moze covjek povjeravati koliko je "plitak" nas narod, pa nasjeda na ovakve izjave. To bi bilo isto kao da Pape sutra izjavi da racuna na Cocalica za Brazil jer mu Izrael nudi drzavljanstvo i poziv u A tim. Daj ba, ne budi naivan. A to sto govoris da mu repka ne treba da se proda je tacno. Ali samo djelimicno. I ptice na grani znaju da igraci koji redovno igraju za repku (posebno za repku kakva je nasa) prodaju se u bolje klubove i mogu zahtjevati bolja primanja jer imaju naravno bolji rejting. To je cista fudbalska politika.

Sjedi, 1.
Post Reply