BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

shalla

#16826 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by shalla » 21/08/2014 22:57

LSD ne zajebaji, Cimirot je super igrac a realno tek je na pocetku karijere tako da mislim da definitivno zasluzuje poziv, nadji mi jedan segment u kojem je Hadzic bolji?

Sent from my HTC One

stari_rastafari

#16827 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by stari_rastafari » 22/08/2014 00:01

thekupus wrote:
SSemir wrote:imas li ti vjerodostojne izvore da ce biti suprotno?

dobri stari bosnjo, unaprijed ce stvarati negativu, pravi dobre temelje za pljuvacinu
Ja imam prijatelja iz kotor varosi koji mi drugacije govori. Vjerodostojno ili ne, bolje je od izmisljanja da im je jedina zelja na svijetu igrati za BiH
Andrej, dakle, igra za U21 vec, presao iz U19. Bili su nekakvi intervjui sa njim, potrazi ako te vec zanima. Momak navodno presretan bio kad je dobio poziv u U19...

Partijaner

#16828 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Partijaner » 22/08/2014 00:57

Nekako mi se nije Hrgota puno radovao u zabijanju golova.

PIMP-Meister-2000

#16829 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by PIMP-Meister-2000 » 22/08/2014 01:02

shalla wrote:LSD ne zajebaji, Cimirot je super igrac a realno tek je na pocetku karijere tako da mislim da definitivno zasluzuje poziv, nadji mi jedan segment u kojem je Hadzic bolji?

Sent from my HTC One
Ne može on biti realan kada su u pitanju Bordo igrači, to zapamti! Preveliki kompleksi! :P

Capajebo

#16830 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Capajebo » 22/08/2014 01:18

Gojko Cimirot > TSS, Medunjanin, Hadzic
Zadnji vezni Cimirot Besic, dva golobrada mladica da protutnjaju ovom grupom 8-)

PIMP-Meister-2000

#16831 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by PIMP-Meister-2000 » 22/08/2014 01:21

Capajebo wrote:Gojko Cimirot > TSS, Medunjanin, Hadzic
Zadnji vezni Cimirot Besic, dva golobrada mladica da protutnjaju ovom grupom 8-)
Ispred njih Pjanić kojeg' sa klupe mijenja Radovac (po potrebi)!

Dead Man Walking

#16832 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Dead Man Walking » 22/08/2014 06:35

Popustite malo Medunjanina s tim glupim poredjenjima. ;) Covjek igra neprirodnu poziciju, a sto se tice podvaljivanja lopte doktor je. Pogotovo sad kad nema Misketa uz Pjanica i najbolji u tom segmentu.

plemba

#16833 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by plemba » 22/08/2014 09:36

malo su se pitari zanijeli nakon sinocnje utakmice :D

sinoc sam bio na tekmi, i definitivno mali Gojko treba da dobije poziv. bio je najbolji pojedinac na terenu. ova dvojica (radovaci onaj drugi) u mladu repku, a od ostatka nema neke velike beneficije.

pozitivno me iznenadio Cimirot pametnom igrom, obzirom da mu je 21 godina.

plemba

#16834 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by plemba » 22/08/2014 09:37

i zaboravih.... a koji je levat onaj Bandovic :lol: :lol: :lol: :lol:

SSemir

#16835 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by SSemir » 22/08/2014 09:44

Partijaner wrote:Nekako mi se nije Hrgota puno radovao u zabijanju golova.
djed mu od djetinjstva navijao za sarajevo :-)

deer_hunter

#16836 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by deer_hunter » 22/08/2014 09:49

SSemir wrote:
Partijaner wrote:Nekako mi se nije Hrgota puno radovao u zabijanju golova.
djed mu od djetinjstva navijao za sarajevo :-)
hahaha, nije puno, samo se popeo na reklame...

Korisničkoime

#16837 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Korisničkoime » 22/08/2014 10:17

Cimirot zaslužuje poziv, trenutno najbolji igrač iz naše lige. Ne vjerujem ili se barem nadam da neće završiti svoju karijeru u repki poput Svrake i Sesara.
Bandović direktan krivac za jedan gol dati njemu prednost ispred Burića je smiješno.
Mene je više iskreno zanimao Dupovac, kako će se snaći i iskreno nije pokazao dobru igru.
Sarajevu svaka čast za onu utakmicu sinoć malo nespretno, neriješeno bi bilo sasvim zasluženo.
Neka kombinacija Cimirota i Bešića nije moguća, Bešić i Pjanić će igrati ako budemo igrali sa dva napadača, ako budemo igrali sa jednim njima će se na mjestu Misimovića pridružiti TSS.
Inače bojkim se da ćemo opet ići na varijantu nekog lažnog krila zbog TSS pa će tako ili Hajrović ili Lulić morati zijaniti mjesto u prvih 11 zbog TSS (ne vjerujem da će vaditi Bešića koji jedino nešto u def.može odraditi) da li od početka ili u toku tekme ostaje da se vidi

vryzas

#16838 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by vryzas » 22/08/2014 10:22

stari_rastafari wrote: Andrej Modic vec odavno prica kako zeli samo da igra za nas. Trenutno je clan U21 nase repke. Koliko znam i brat mu zeli igrati za svoju BiH. Momke treba max podrzat a ne zgaditi reprezentaciju. Inace Andrej vec ima 1 nastup za U21 i 3 za U19 ;)
Isto sam ovo cuo... :thumbup: :bih:

mega_mashcine

#16839 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by mega_mashcine » 22/08/2014 10:42

Korisničkoime wrote:Cimirot zaslužuje poziv, trenutno najbolji igrač iz naše lige. Ne vjerujem ili se barem nadam da neće završiti svoju karijeru u repki poput Svrake i Sesara.
Bandović direktan krivac za jedan gol dati njemu prednost ispred Burića je smiješno.
Mene je više iskreno zanimao Dupovac, kako će se snaći i iskreno nije pokazao dobru igru.
Sarajevu svaka čast za onu utakmicu sinoć malo nespretno, neriješeno bi bilo sasvim zasluženo.
Neka kombinacija Cimirota i Bešića nije moguća, Bešić i Pjanić će igrati ako budemo igrali sa dva napadača, ako budemo igrali sa jednim njima će se na mjestu Misimovića pridružiti TSS.
Inače bojkim se da ćemo opet ići na varijantu nekog lažnog krila zbog TSS pa će tako ili Hajrović ili Lulić morati zijaniti mjesto u prvih 11 zbog TSS (ne vjerujem da će vaditi Bešića koji jedino nešto u def.može odraditi) da li od početka ili u toku tekme ostaje da se vidi
Dupovac nije dobro odigrao? :shock: Jesmo li gledali istu utakmicu?
Mene je pozitivno iznenadio, definitivno jedan od najbljih je bio na terenu sinoc.

Korisničkoime

#16840 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Korisničkoime » 22/08/2014 12:35

mega_mashcine wrote:
Korisničkoime wrote:Cimirot zaslužuje poziv, trenutno najbolji igrač iz naše lige. Ne vjerujem ili se barem nadam da neće završiti svoju karijeru u repki poput Svrake i Sesara.
Mene je pozitivno iznenadio, definitivno jedan od najbljih je bio na terenu sinoc.
Nije drug, jbg. meni je više bio on zanimljiv nego Cimirot jer se za Cimirota znalo manje više da će dobiti poziv. Nije bio nikako siguran jbg.gubio se nekada u kritičnim trenutcima, sitne greške koje su mogle koštati puno međutim momak je mlad protivnik je bio jak, puno Koševo, važna utakmica ne treba ni biti previše kritičan samo što je meni baš bila želja da se tu pokaže da zapadne u oko Sušiću.
Ne znam ja nisam navijač Sarajeva pa sam na cijelu utakmicu možda imao malo objektivniji pogled mada sam naravno navijao u toj utakmici za Sarajevo što se valjda podrazumijeva.

Butmiran

#16841 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Butmiran » 22/08/2014 12:36

Dobro je igrao ali teško će on ikad u repku.

cyprus

#16842 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by cyprus » 22/08/2014 12:43

Dupovac realno nije taj nivo... Nikad ne znaš, možda postane, ali ja ga nekako gledam kao jednu od slabijih karika u ekipi Sarajeva... Možda je do mene, ali to je moja impresija...

Arteta

#16843 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Arteta » 22/08/2014 12:49

mega_mashcine wrote:
Po meni najbolji.
Znao sam da je dobar, ali onaku tekmu nisam ocekivao.
Koliko je samo pasova poslao naprijed i skoro svi su bili tacni. :shock:
Koliko je samo utrcao da zakrpi na beku i zagradi Hahna, a nerijetko je izlazio i na sredinu terena da presijece akciju. :thumbup:

A1fa

#16844 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by A1fa » 22/08/2014 13:40

cyprus wrote:Dupovac realno nije taj nivo... Nikad ne znaš, možda postane, ali ja ga nekako gledam kao jednu od slabijih karika u ekipi Sarajeva... Možda je do mene, ali to je moja impresija...
Ako ga Torlak nikada nije dobio i to dok nije bilo ni Kolasinca ni Bicakcica, nece ni Dupovac. Gojkov kvalitet je neupitan, u daljoj karijeri moze ga sjebati samo povreda ako ovako nastavi.

Dr. Kuca

#16845 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Dr. Kuca » 22/08/2014 13:52

Dupovac nekad odigra super i onda uradi 3-4 stvari koje poniste to sve. Precesto napusta poziciju, kada pogrjesi nastane problem, a precesto pogrjesi. Po meni on i dejo su naslabije karike ove ekipe. Al to je moj misljenje.

Arteta

#16846 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Arteta » 22/08/2014 13:54

Dr. Kuca wrote:Dupovac nekad odigra super i onda uradi 3-4 stvari koje poniste to sve. Precesto napusta poziciju, kada pogrjesi nastane problem, a precesto pogrjesi. Po meni on i dejo su naslabije karike ove ekipe. Al to je moj misljenje.
Svaki pravi stoper napusta poziciju. :thumbup:
Nadopunjavanje na beku i presijecanje na sredini su odlike odlicnih stopera.

Svaki stoper grijesi, pogotovo ovi koji imaju najvecu odgovornost.

Dr. Kuca

#16847 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Dr. Kuca » 22/08/2014 14:06

Arteta wrote:
Dr. Kuca wrote:Dupovac nekad odigra super i onda uradi 3-4 stvari koje poniste to sve. Precesto napusta poziciju, kada pogrjesi nastane problem, a precesto pogrjesi. Po meni on i dejo su naslabije karike ove ekipe. Al to je moj misljenje.

Ne grijese i ne napustaju poziciju napamet. Npr kako je tatko izaso ono par puta presjeko i nazad. Ovaj se zaleti pa stane pa se zaleti i pogrjesi.

The 51st State

#16848 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by The 51st State » 22/08/2014 14:11

tatku je vrhunski domet fks, a vidjeces gdje ce dupi zavrsiti, mnogo skolovaniji i sigurniji igrac.

Dr. Kuca

#16849 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Dr. Kuca » 22/08/2014 14:12

Daj Boze. Samo da ne zavrsi ko Torlak.

Arteta

#16850 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Arteta » 22/08/2014 14:12

Dr. Kuca wrote:
Arteta wrote:

Ne grijese i ne napustaju poziciju napamet. Npr kako je tatko izaso ono par puta presjeko i nazad. Ovaj se zaleti pa stane pa se zaleti i pogrjesi.
Pogledaj ponovo tekmu, koliko je samo puta i izasao i zagradio Hahna kada Puzigaca ostane i elegantno mu uzeo loptu , isto je radio i na sredini terena.
Tatomirovic u najboljem slucaju u tim situacijama bi uklizao.

Gledam Hajduk neki dan, onaj njihov kapiten Maloca sto ga hoce uvaliti nekom oduzme loptu pa u vecini slucajeva pogrijesi sa pasom.
Kod Dupovca su u vecini slucajeva bili tacni pasovi kao da je veznjak.

Jedini segmenti u kojima je Tatomirovic bolji je taj da je dosta grublji i pozrtvovaniji od njeg, manje rizikuje pa mozda i manje grijesi ali ja to ne bih naveo kao prednost.

Post Reply