Safet Susic - Pape, selektor BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9222
Joined: 31/03/2007 00:07

#11376 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Bosanski_kralj »

ljevoruki wrote: Bice ova utakmica u Zenici teza nego u Minsku. Nema Spahica, Pape mora krpiti na stoperu a izbor mu nije bogzna kakav. Mravac je tanak, Papac nedovoljno spreman, ostale i ne pominjati. Morace Rahimic i Zahirovic, vjerovatno i Salihovic dobro potegnuti da zakrpe zadnju liniju. U odsustvu Pjanica Medunjanin preuzima uloga glavnog playa :thumbup: , dobro se razumije sa Dzekom (sjetite se assistencije protiv Slovacke), Miske bi u tom slucaju bio poluspic, ako uopce zaigra.
Nesto mi govori da nece igrati jer je Dzeko kapiten, do sada je Miske bio zamjenik kapitena, mozda udje u drugom poluvremenu, zavisno od rezultata.

Samo da citiram sam sebe, jucerasnji post.. :D
:thumbup:

Čudno da mi je ovo promaklo. :D
Dead Man Walking
Posts: 6373
Joined: 28/05/2004 21:49

#11377 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Dead Man Walking »

Bosanski_kralj wrote:
Dead Man Walking wrote:
To znaci da nismo stvorili samo jednu pravu sansu za 90 minuta, iako smo imali igraca vise citavih sat vremena, a zadnjih par minuta i 2 igraca vise. To znaci da smo imali pet veznih igraca koje smo preskakali, a bunker smo pokusavali probiti dugim loptama na Dzeku. To znaci da nismo imali ni jedan prodor po krilu, centarsut ili sut izvan 16m protiv ekipe zacementirane u svojih 16m. To znaci da nismo imali ideje kako stvoriti smislenu priliku. Nisi to vidio, ili si vidio, ali to nije bilo lose?

Kazem opet, pobjedili smo i samo to je bitno, ali da smo igrali lose, jesmo. Ili ja fakat ne vidim to sto neki vide. :?
Kad je to ko protiv Bjelorusije odigrao lijep nogomet i uradio takve stvari?
Kakve stvari? Stvorio priliku? Uputio udarac na go ili centarsut? Spustio loptu na zemlju i odigrao nekoliko pasova izmedju petorice veznih igraca koji su na terenu?
romanovero
Posts: 395
Joined: 08/09/2010 01:55

#11378 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by romanovero »

ne daj se Pape!!!
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25822
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#11379 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by BHF_Manijak »

Ma mi smo govna ba Allahami, znaci mi sami sebi ne zasluzujemo da odemo na bajramski turnir a ne na neko svjetsko ili evropso prvenstvo, mi smo debili ba obicni, jebo te pobjedis tako tesku tekmu, oni bogalji X odigraju kako nam i odgovara i odna ti ovdje dodju likovi srati i prepucavati se "jal pitar jal manijak", e aferim vam bilo, mi ba zasluzujemo najobicniju kitu da se sa njom po celu mlatimo, bolje nismo ni zasluzili! Sta koga boli qrac ciji je cij, ovo je reprezentacija BiH i valjda je ZAJEDNICKA, pola je ekipe u Zelji igralo, Paaa?? Sta sad?! Pape pitar, nek je boli me qrac ako ce nas na EP odvesti, a vi ko balavci ovdje uhvatili ciji je stari jaci, ovi po Osimima ovi po Safet, aferim, dobr ba stoji onaj anslov, NE ZNAMO SE NI RADOVATI!!! FUJ!!!

Znas ti nas jebo ti nas!!!
User avatar
Edin H.
Posts: 47033
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#11380 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Edin H. »

edin h. - Sasa Papac je tu jos kljucniji igrac bio, zbog njega je Cirilo izgorio u proslim kvalifikacijama.

Znam da ga je kao Pape pokusao dovesti nekakvim telefonskim pozivima preko posrednika, umjjesto da ode i porazgovara sa momkom (o ovome smo prije raspravljali).
Ovo je osobito postalo bitno kada je Sasa poceo davati naznake da bi se vratio.
Ali hajde valjda ce biti sve OK sutra, i jos zgazimo Francuze i ja miran

sema - Opet on i njegov Papac, probi više glavu. Jel' to opet ona tvoja besmislena priča da je Sergej bio selektor, Papac bi se odmah odazvao, jer oni su kao raja iz Mostara? Pa Sergej je jedan od najvećih navijača ove reprezentacije, da ga je mogao nagovoriti da zaigra, nagovorio bi ga i bez selektorske pozicije.

Kad ćete više shvatiti da momak nije htio da igra dok su u Savezu Iljo, Suljo i kompanija. Čim je ta bagra raspuštena, frajer se odazvao na poziv. Mogli su mu Ćiro i Pape ići u Glazgov i pričati s njim do mile volje, ne bi se ništa promjenilo.
hz__semir wrote:Papac je sam, nakon povratka, rekao da se vratio samo zato što su otišli Iljo i kompanija. Dakle nije se mogao vratiti prije ovog ljeta, nema šanse. Prema tome, to sve što ti pišeš, je čisto nagađanje i nema puno veze sa realnošću.
:roll:


"Saša je fenomenalan igrač, ali još bolji momak. Žao mi je što prije nisam otišao u Glasgow", zaključio je Sušić.

Gdje si Sema, sta ima haveru :-) Slusaj nekada starije :dance:
LFC
Posts: 183
Joined: 24/01/2007 11:45
Location: SEHER

#11381 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by LFC »

Haj' masinovodje malo sjasite sa Papeta... Eto imate podforum svoj, tamo napravite temu o njemu i pljujte do mile volje, al' ovdje sjasite malo! Uzeli smo 6 bodova u dvije tekme izuzetno teske, 'ajd sad malo popustite!
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9222
Joined: 31/03/2007 00:07

#11382 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Bosanski_kralj »

Dead Man Walking wrote:
Bosanski_kralj wrote:
Dead Man Walking wrote:
To znaci da nismo stvorili samo jednu pravu sansu za 90 minuta, iako smo imali igraca vise citavih sat vremena, a zadnjih par minuta i 2 igraca vise. To znaci da smo imali pet veznih igraca koje smo preskakali, a bunker smo pokusavali probiti dugim loptama na Dzeku. To znaci da nismo imali ni jedan prodor po krilu, centarsut ili sut izvan 16m protiv ekipe zacementirane u svojih 16m. To znaci da nismo imali ideje kako stvoriti smislenu priliku. Nisi to vidio, ili si vidio, ali to nije bilo lose?

Kazem opet, pobjedili smo i samo to je bitno, ali da smo igrali lose, jesmo. Ili ja fakat ne vidim to sto neki vide. :?
Kad je to ko protiv Bjelorusije odigrao lijep nogomet i uradio takve stvari?
Kakve stvari? Stvorio priliku? Uputio udarac na go ili centarsut? Spustio loptu na zemlju i odigrao nekoliko pasova izmedju petorice veznih igraca koji su na terenu?
Jel to mi nismo imali prilika?

Po onakvom terenu nije moguće ostvariti pas igru, a povredom Salihovića izgubili smo igrača koji (jedini) zna centrirati. Uzmi u obzir i samu važnost utakmice i to da je najteže igrati utakmice u kojima moraš osvojiti 3 boda, te stil igre protivnika i dobiješ ovakvu pobjedu ali sasvim zasluženu.
Dead Man Walking
Posts: 6373
Joined: 28/05/2004 21:49

#11383 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Dead Man Walking »

Jaro, da ne granamo beze, ako pogledas moj prethodni post vidjeces da sam napisao da mi je samo bitno da smo pobjedili, a jesmo li igrali lijepo ili nismo zalibo me tuki samo iz tog razloga - pobjedili smo. Smatram da smo mogli i morali igrati bolje jer je malo falilo da od gotovog napravimo veresiju, ali pobjeda je pobjeda i tu prica zavrsava. A sto se tice prilika, osim Dzeksovog suta akon kornera i Misketove simultanke ja se ne sjecam nesto previse. Poredjenja radi, Albanci su imali 9 udaraca, a Francuzi 15 protiv Bjelorusa.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9222
Joined: 31/03/2007 00:07

#11384 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Bosanski_kralj »

Dead Man Walking wrote:Jaro, da ne granamo beze, ako pogledas moj prethodni post vidjeces da sam napisao da mi je samo bitno da smo pobjedili, a jesmo li igrali lijepo ili nismo zalibo me tuki samo iz tog razloga - pobjedili smo. Smatram da smo mogli i morali igrati bolje jer je malo falilo da od gotovog napravimo veresiju, ali pobjeda je pobjeda i tu prica zavrsava. A sto se tice prilika, osim Dzeksovog suta akon kornera i Misketove simultanke ja se ne sjecam nesto previse. Poredjenja radi, Albanci su imali 9 udaraca, a Francuzi 15 protiv Bjelorusa.
Daleko od toga da nismo mogli bolje, ali ja sam samo pokušao da prikažem zašto bi trebali imati razumjevanja za ne baš tako lijepu igru naše reprezentacije.
W12
Posts: 20
Joined: 10/07/2011 16:32

#11385 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by W12 »

Dodjem s jedne teme gdje se valjaju gluposti i negativnosti na drugu da vidim kako se raja veseli zbog jako vazne i zasluzene pobjede, kad i ovdje isto. E, fakat smo glupi Bosanci....ne znamo se ni radovati uspjehu. Niko nam ziv ugodit'.
hau jes no
Posts: 1365
Joined: 28/09/2009 14:22

#11386 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by hau jes no »

nikad reprezentacija nije igrala ljepši fudbal i uz to imamo i rezultate :dance:

a mi bi i murinju našli mane
ski_sa
Posts: 10
Joined: 19/11/2002 00:00

#11387 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by ski_sa »

Par pitanja i konstatacija:

- Na kraju prvog poluvremena, Misimovic i Pape su normalno komunicirali. Misimovic se zagrijavao, a Pape mu je dao neke instrukcije (vjerovatno o ulasku u drugom poluvremenu).

- Sta se je desilo izmedju kraja prvog poluvremena i Misimovicevog ulaska u igru?
- Zasto je Misimovoc nakon gola "pucao" na nasu klupu i govorio "Fuck you" i kome?

Cini mi se da treba prespavati noc i da svi (ne mi forumasi, nego igraci i clanovi strucnog staba) hladne glave i iskreno "razmrse" ovu situaciju (oci u oci, a ne preko medija).

Hvala :shock:
Corola
Posts: 1437
Joined: 12/03/2010 02:52

#11388 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Corola »

spree wrote:pape je nas najbolji igrac svih vremena i to je vec bezbroj puta receno i niko to ne osporava, ali kako trener on je jos pocetnik i realno nema pojma. sta je do sada uradio u svojoj trenerskoj karijeri? nista! otkad je selektor napravio je i previse gresaka kako onih sto se direktno odnose na teren, a i onih drugih. nije pratio reprezantaciju, friend sa munjom, ne zivi ovdje, ne prati igrace, zove ih na nagovor novinara, zakuhao s begovicem, evo sad s misketom, nije izmjene kako treba uradio itd. uglavnom on stvarno nije za selektora po bilo kojim osnovima (osim sto je nas najbolji igrac ako je to uopste osnova da bi neko bio selektor), ali trenutno on jeste selektor i mi se moramo pomiriti s tim i istrpiti ga nekako do kraja kvalifikacija. na kraju ce on svakako otici, jer ce dobiti poziv nekog francuskog ili turskog prvoligasa i tako ostvariti svoj cilj, a to je da se proda preko reprezentacije.
@spree veze ti nemas.Kako se Baka ni nakon 5 godina nemoze u normalnom klubu snaci.Prodati preko repke,hoces al u qurcu.
User avatar
luckylaka
Posts: 22520
Joined: 15/01/2010 06:28

#11389 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by luckylaka »

Ja stigao .Samo da kazemSAFET SUSIC PAPE crknite hasumi :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: Next Francuska(ovi mali su nebitni)
Corola
Posts: 1437
Joined: 12/03/2010 02:52

#11390 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Corola »

luckylaka wrote:Ja stigao .Samo da kazemSAFET SUSIC PAPE crknite hasumi :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: Next Francuska(ovi mali su nebitni)
Laka resetej ih ko Miske. :dance:
User avatar
luckylaka
Posts: 22520
Joined: 15/01/2010 06:28

#11391 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by luckylaka »

W12 wrote:Dodjem s jedne teme gdje se valjaju gluposti i negativnosti na drugu da vidim kako se raja veseli zbog jako vazne i zasluzene pobjede, kad i ovdje isto. E, fakat smo glupi Bosanci....ne znamo se ni radovati uspjehu. Niko nam ziv ugodit'.
A jel ti mislis da se i ovdje svako raduje uspjehu.Ma daj.Pa vidis da ih ima dok samo spomenes selektora odmah sve najgore.Pa nisu ni svi Bosanci patriote i navijaci.Na zalost.Ovdje se sve vise vodi klupski rat sto sa reprezentacijom nema veze.Ipak na pragu smo.Jebo petokolonase,hasume,cafire,idiote,kretene koji ne vole ovu reprezentaciju. :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
User avatar
Chicago075
Posts: 85
Joined: 17/08/2011 18:14

#11392 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Chicago075 »

luckylaka wrote:Ja stigao .Samo da kazemSAFET SUSIC PAPE crknite hasumi :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: Next Francuska(ovi mali su nebitni)
MIske je za Safeta Pape :bih: :mrgreen:
User avatar
luckylaka
Posts: 22520
Joined: 15/01/2010 06:28

#11393 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by luckylaka »

Corola wrote:
luckylaka wrote:Ja stigao .Samo da kazemSAFET SUSIC PAPE crknite hasumi :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: Next Francuska(ovi mali su nebitni)
Laka resetej ih ko Miske. :dance:
Poz za BH Fanaticose.Jos malo ne bili pocrkali hasumi. :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
User avatar
luckylaka
Posts: 22520
Joined: 15/01/2010 06:28

#11394 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by luckylaka »

Chicago075 wrote:
luckylaka wrote:Ja stigao .Samo da kazemSAFET SUSIC PAPE crknite hasumi :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: Next Francuska(ovi mali su nebitni)
MIske je za Safeta Pape :bih: :mrgreen:
Mali ne kaki. :D Jedan je PAPE ,Miske je igracina dugog jezika kratke pameti.
tcz
Posts: 1747
Joined: 15/07/2005 12:28

#11395 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by tcz »

Pape ovo sto si uradio sa Misketom svaka cast :thumbup:
probudio si u njemu zelju za igrom.

Ovo je nesto kao kad je Tanjevic Boso sa Fuckom uradio, izvodi Fucku iz igre a ovaj ljut baca peskire lupa stolice i samo sto je sjeo Buso ga uvede a ovaj pregazi protivnika.

Cestitke za pobjedu.
User avatar
novi.dan.nova.nafaka
Posts: 2991
Joined: 28/08/2010 11:17

#11396 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by novi.dan.nova.nafaka »

Simply_Red wrote:http://www.sportsport.ba/bh_fudbal/misk ... olje/63875

ono je njega i u hali upratilo. serem ti se u novine 'vake
:thumbup:
Koja g... od ljudi, prestrašno. :x
Kako su se iz Havaza neki dan posuli pepelom kad su htjeli napimpat atmosferu između Papeta i Asmira, pa kao: "selektor nas je jučer malo ružio..."
Treba Pape počet kao Mourinho i Ferguson (BBC) - jednostavno bojkotovati (pojedine) medije. Smradovi jedni, umjesto da šire jedinstvo, oni traže načina kako da javnost okrenu protiv ovog ili onog. Sram ih bilo !!!
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45290
Joined: 29/12/2005 01:20

#11397 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by jeza u ledja »

Dead Man Walking wrote: To znaci da nismo stvorili samo jednu pravu sansu za 90 minuta, iako smo imali igraca vise citavih sat vremena, a zadnjih par minuta i 2 igraca vise. To znaci da smo imali pet veznih igraca koje smo preskakali, a bunker smo pokusavali probiti dugim loptama na Dzeku. To znaci da nismo imali ni jedan prodor po krilu, centarsut ili sut izvan 16m protiv ekipe zacementirane u svojih 16m. To znaci da nismo imali ideje kako stvoriti smislenu priliku. Nisi to vidio, ili si vidio, ali to nije bilo lose?

Kazem opet, pobjedili smo i samo to je bitno, ali da smo igrali lose, jesmo. Ili ja fakat ne vidim to sto neki vide. :?
Pa jebem ga ja fakat ko nismo istu utakmicu gledali. Doduse jesam ja hodao po kuci i skakao i pricao sam sa sobom pa mozda nisam dobro vidio sve, ali majku mu, sjecam se mnogo pravih sansi. Mislim, sta su prave sanse za tebe? Zar nije pas Misimovica za Ibricica na samom pocetku drugog 100postotna sansa? Zar nije onaj udarac glavom tik kraj gola u prvom (Dzekin) sansa? Zar nije onaj Misimovicev prodor sansa? Zar nije ona Dzekina povratna sa korner linije na vrh 16erca , jel ono za Misketa? sansa? Vezni red smo preskakali, kao i zadnje 3-4 godine. Jesi li ti pratio repku do sad od kad igra Dzeko? Imali smo prodore po krilu, ja sam se zadivio Lulicu u prvom kako je brz i koliko je prodora imao. Doduse ne sjecam se puno kvalitetnih ubacaja ali bilo ih je. Mujdza je isto imao prodore, nisam uopste znao da covjek moze onoliko igrati ofanzivno. Imali smo 12-13 kornera. Mislim sta treba? Nije mi jasno nikako. Bilo je jos polusansi Dzekinih, Ibricicevih, ali nisu uputili sut, pa eto to kao nije sansa. Ako je samo sut sansa, onda je i Salihovicev sut iz prekrsaja i Dzekin sut iz daljine, i onaj Ibricicev tik kraj gola iz voleja sansa.

Fakat ne razumijem. No dobro.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45290
Joined: 29/12/2005 01:20

#11398 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by jeza u ledja »

Dead Man Walking wrote: Poredjenja radi, Albanci su imali 9 udaraca, a Francuzi 15 protiv Bjelorusa.
Mi smo takodje imali 9.
king kong
Posts: 135
Joined: 05/02/2008 08:33
Location: Sarajevo

#11399 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by king kong »

pa zar vi stvarno mislite da bi neka jača ekipa odigrala bolje protiv onako defanzivno postavljene Bjelorusije, ekipe u kojoj je skoro svaki igrač osim golmana dobio žuti karton??? jebem ga, oni su i protiv Luksemburga igrali bunker :D


imamo odličnu situaciju, rezultati ostalih utakmica su nam išli u korist, sudije sviraju ono što su nam dosad rijetko svirali (penali, crveni za protivnika), imamo dosta igrača u vrhunskoj formi, ljudi izgaraju na terenu, trče, kližu, bore se...daj ba, radujmo se malo, odavno nismo bili ovako blizu 8-)
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#11400 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Pitarrr82 »

king kong wrote:pa zar vi stvarno mislite da bi neka jača ekipa odigrala bolje protiv onako defanzivno postavljene Bjelorusije, ekipe u kojoj je skoro svaki igrač osim golmana dobio žuti karton??? jebem ga, oni su i protiv Luksemburga igrali bunker :D


imamo odličnu situaciju, rezultati ostalih utakmica su nam išli u korist, sudije sviraju ono što su nam dosad rijetko svirali (penali, crveni za protivnika), imamo dosta igrača u vrhunskoj formi, ljudi izgaraju na terenu, trče, kližu, bore se...daj ba, radujmo se malo, odavno nismo bili ovako blizu 8-)

Od proslih kvalifikacija :D! Za sve ostalo :thumbup: , mislim da se treba radovati a ne traziti dlaku u jajetu :mrgreen:
Locked