Safet Susic - Pape, selektor BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
sarajlija_ba
Posts: 8802
Joined: 27/05/2008 22:04
Location: rodom iz Čuništa a živim u Gaćicama

#11226 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by sarajlija_ba »

AMD wrote:Mi smo jedina država na svijetu gdje navijači mrze selektora koji je napravio rezultat. Nekome smeta što je čovjek legenda FKS i što nije došao da uzima pare(od sponozora npr?!)
Angažujte ga da vam vodi Sarajevo a oćerajte Plišeka kad vam je on legenda.
User avatar
mahalaš
Posts: 364
Joined: 27/05/2010 19:51

#11227 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by mahalaš »

internazionale wrote: evo se i dino đurbuzović oglasio
:lol:
Sta to ti?
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24277
Joined: 26/08/2007 17:10

#11228 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Charuga »

Manite se prepucavanja na relaciji Zeljo-Sarajevo i vratite se temi.
User avatar
emigrazione
Posts: 7370
Joined: 01/09/2010 13:40

#11229 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by emigrazione »

MUNAFIK wrote:Odigrali smo lose, bit ce iskljucivo greskom selektora...

Ovim ''navijacima'' koji ne vide dalje od nosa, prvo da kazem BiH je moja drzava i navijam za BiH srcem i dusom ali budimo realni ovo je bilo LOSE... Pobjeda je pobijeda, ali nismo ni licili na ozbiljnu reprezentaciju to je cinjenica... Pape ima srecu sto je dosao u ovome periodu kada su nasi igraci u vecini u dobroj formi, inace sa ovakvom igrom i Selektorom koji to sve ''organizuje'' ne bi nigdje stigli...

Dajte razmijem sve navijanje, patriotizam, ali Papeta prikazivat kao nekog strucnjaka je nidje veze :-) :-) :-) covjek nije uradio nista a ni sa repkom nije pokazao nikakvu strucnost...
brate ti si za bolnice, i to pod HITNO!!!!!!!!! Ako su ti ovo argumenti ti i roditelje prezires
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72893
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#11230 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Velkoski »

sarajlija_ba wrote:
AMD wrote: Jao komentara i g... majko mila. Taj Medunjanin zabije Bjelorusiji i Albaniji...
Pa živ bio koliko je Misimović dao a koliko namjestio golova ?
I šta veliš, zabio Medunjanin Bjelorusiji i Albaniji...e jakih ekipa u PM :lol: :lol: :lol:

Sušiš je popiš'o Misimovića jer je stavio sve prije njega a momak ima naviše nastupa za rep.
Kakav Sušić i njegovo "vođstvo"...vile su nas pronosale večeras.
jel' ti ba razumijes da misimovic ne moze trcati 90 minuta ?
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#11231 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by veljaca »

Hvala mister Atkinson :thumbup: .... ( morao si se malo izvaditi za Porugal ) ....
Rookie
Posts: 1924
Joined: 09/08/2006 13:38
Location: Država ŽELJO

#11232 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Rookie »

internazionale wrote: evo se i dino đurbuzović oglasio
:lol:
I Dino problem? :lol: :oops:

Mogu li se brisati kako ovi postovi koji se ne odnose na temu? Hvala.
stranac2
Posts: 677
Joined: 21/07/2006 14:45
Contact:

#11233 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by stranac2 »

Pape svaka cast. Covjek slaze igracki krizaljko i u isto vrijeme postize rezultat. Onaj sarlatan Ciro bi od ovoga dogadjaja danas vec napravio POVIJESNI USPJEH, bra bi nam to tako predocio. Trcao bih pocasne krugove po Bilinom ..
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#11234 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by veljaca »

Plavih_11 wrote:Manite se prepucavanja na relaciji Zeljo-Sarajevo i vratite se temi.
:thumbup:

Tesko je pojedincima da ovdje ovo shvate ....

:bih:
Last edited by veljaca on 06/09/2011 23:19, edited 1 time in total.
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#11235 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Baudelaire »

Nije bitno jel stručnjak ili nije, ovaj meč je promašaj. Jel to teško priznati? Ja ga podržavam, ali danas je fulio. Moramo spustiti loptu na zemlju ako pet igrača imamo u sredini, kako je neko dobro primijetio. Mi nabijamo konstantno na Džeku, Ibričić i Štilić 30 metara od njeg, Medunjanin 50, i kad Džeko krene među trojicu mora je izgubiti. A osim toga se jako loše kretao, skoro nikako, ne mogu shvatiti da je u 99% situacija kad je primio loptu bio ofsajdu.
internazionale
Posts: 2209
Joined: 30/12/2009 15:52

#11236 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by internazionale »

tataćusak wrote:Sram Vas bilo. Pa ibričić je kod ćire morao igrati pa makar i na beku ali je uvijek bio tu. Nisam siguran da ste se nešto bunili kad je pjanić u top formi bio rezerva hajdučkom srcetttu.Sad kad mu je polovni miske rezerva treba razapeti sušića. Sušić ispunio obećano : u zadnjem kolu sa francuzima za prvo mjesto :bih: :bih:
izboreni baraž je sa ćirom u zadnjoj utakmici slavljen kao naš najveći uspjeh a sada već možemo reći dva kola prije kraja imamo baraž i napadamo prvo mjesto al kakav pape pa i ja bi sa ovim igračima to napravio :x
Pape majstore pravi bosanci i hercegovci su uz tebe :thumbup:
:thumbup:
sad malo da uživamo sa ovim petokolonašima
kako im je teško
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#11237 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by MUNAFIK »

emigrazione wrote:
MUNAFIK wrote:Odigrali smo lose, bit ce iskljucivo greskom selektora...

Ovim ''navijacima'' koji ne vide dalje od nosa, prvo da kazem BiH je moja drzava i navijam za BiH srcem i dusom ali budimo realni ovo je bilo LOSE... Pobjeda je pobijeda, ali nismo ni licili na ozbiljnu reprezentaciju to je cinjenica... Pape ima srecu sto je dosao u ovome periodu kada su nasi igraci u vecini u dobroj formi, inace sa ovakvom igrom i Selektorom koji to sve ''organizuje'' ne bi nigdje stigli...

Dajte razmijem sve navijanje, patriotizam, ali Papeta prikazivat kao nekog strucnjaka je nidje veze :-) :-) :-) covjek nije uradio nista a ni sa repkom nije pokazao nikakvu strucnost...
brate ti si za bolnice, i to pod HITNO!!!!!!!!! Ako su ti ovo argumenti ti i roditelje prezires
Pa moji argumenti su na terenu... Ako je ono bila dobra ili bar solidna igra, OK upravu si onda sve sto kazes...
Za zivot cijeli
Posts: 54
Joined: 16/12/2010 18:59
Location: Grbavica,Sarajevo

#11238 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Za zivot cijeli »

Sad mi je najgora ova sto ja ne mogu podnjket pobijedu papetovih "pulena".Pa nije bilo sretnijeg covjeka od mene skako sam ko malo dijete.Pape iskreno nije klasa trener za reprezentaciju nek vodi dok moze.Amar Osim vidim neki ga uzimaju u usta.On da je kakav trener vala i nije al ima pricu ima motivaciju a i zna s parama.Jebiga Pape je klasicni takticar ne znam ko njih nafurava,nije valjda pape blento. :bih: :bih:
User avatar
febo_acm
Posts: 10238
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#11239 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by febo_acm »

sarajlija_ba wrote:
AMD wrote: Jao komentara i g... majko mila. Taj Medunjanin zabije Bjelorusiji i Albaniji...
Pa živ bio koliko je Misimović dao a koliko namjestio golova ?
I šta veliš, zabio Medunjanin Bjelorusiji i Albaniji...e jakih ekipa u PM :lol: :lol: :lol:

Sušiš je popiš'o Misimovića jer je stavio sve prije njega a momak ima naviše nastupa za rep.
Kakav Sušić i njegovo "vođstvo"...vile su nas pronosale večeras.
Tad nije bio debel i napuhan, već je bio u formi. On ima ego kao i Lagumdžija. Kad su Spahiću dali(vratili) kapitensku, Miske se oprostio od reprezentacije. To smo zaboravili?
missko
Posts: 11435
Joined: 22/02/2008 13:22

#11240 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by missko »

internazionale wrote:
mahalaš wrote:
bosanska senzacija wrote:Ovo večeras je bilo izuzetno loše!

Džeko je odličan strijelac ali ne možeš se pouzdati u nabijanje lopte na njega i nadati se da će neka zalutati. Koliko je samo puta tokom utakmice čovjek odlično primio loptu i krenuo prema golu a nije imao skim da odigra? Da je imao partnera u vidu Zeca ili Zlatana vjerujem da bi već na poluvremenu vodili.

Zamjenom Miske-Pandža i vraćanjem Medunjanina na zadnjeg veznog nije apsolutno ništa postigao. Dva igrača sličnih karakteristika koji su izuzetno spori i kreativni nisu bili rješenje za napad. Onaj Misketov gol je bio velika sreća za sve nas. Ideja da Ibričić i Štilić pokrivaju krila :-)

Valjda će se izvući neke pouke....
:thumbup:

Iako sam neki dan branio lik i djelo Safeta, svima je jasno da on nije strucnjak kakav je potreban reprezentaciji. Ovo veceras nidje veze, samo nas je bog spasio. Imali smo 5 igraca u sredini i konstantno smo preskakali igru, saljuci lopte na Dzeku koji nije imao s kim igrati. Ocit promasaj Safeta i samo nas je sreca spasila... Dobro se zna da se bunker probija krilima, koje mi veceras nismo imali. Po meni puno pametnije je bilo da je Papca poslao na lijevog beka, a Lulica gurnuo u napad...al' haj

Najsmjesnije od svega je da cemo se boriti sa Francuskom za prvo mjesto, dajte ljudi nismo djeca :lol:

A Miske za onaj potez, sljedecu bi bio na tribinama... Treba se znati ko je glavni!
evo se i dino đurbuzović oglasio
:lol:
A da je Ferguson sjedio kod nas na klupi , bilo bi vidi majstora kako zna kad napraviti izmjenu i koga ubaciti i ta rezerva zabije.
Dialer
Posts: 928
Joined: 06/05/2010 09:42

#11241 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Dialer »

Medunjanin, Lulic, Stilic, Ibricic, Miske, Dzeko, Mujdza, i ovo vama defaznizva formacija? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: baraz 2 tekme do kraja, kome je to poslo za rukom? Nikome! Umrite kompleksasi usta vam se naserem :bih: :bih: :bih: :bih:
Miske sam si kriv niko ti nije kriv! Cuj vile nas pronosale bjelorusi u 2 tekme 1 priliku stvorili. Jedite se jedite! Sarajlija i rookie mislim da ce s eubiti, reko sam ja strumfovi ce se kolektivno poubijat :lol: :lol: :lol:
Corola
Posts: 1437
Joined: 12/03/2010 02:52

#11242 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Corola »

sarajlija_ba wrote:
AMD wrote: Jao komentara i g... majko mila. Taj Medunjanin zabije Bjelorusiji i Albaniji...
Pa živ bio koliko je Misimović dao a koliko namjestio golova ?
I šta veliš, zabio Medunjanin Bjelorusiji i Albaniji...e jakih ekipa u PM :lol: :lol: :lol:

Sušiš je popiš'o Misimovića jer je stavio sve prije njega a momak ima naviše nastupa za rep.
Kakav Sušić i njegovo "vođstvo"...vile su nas pronosale večeras.
Jel ovo @Vookie drugi dio ili je peti.Zanimljivi su obostrano. :-) :lol: :lol:
Rookie
Posts: 1924
Joined: 09/08/2006 13:38
Location: Država ŽELJO

#11243 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Rookie »

tataćusak wrote: Pape majstore pravi bosanci i hercegovci su uz tebe :thumbup:
Haj fino. Ja nešto i nisam uz njega, a po svim parametrima sam praviji Bosanac od "Papeta", koji odnedavno prati našu reprezentaciju.
Dead Man Walking
Posts: 6372
Joined: 28/05/2004 21:49

#11244 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Dead Man Walking »

Au sto se ovdje balavurdije navadilo. :-)

Miske nije za startera, ali bas da je peti nas veznjak... Ne znam bas Safete. Realno, Miske je bio najbolji na terenu i sve ozbiljno pred golom Bjelorusa je njegovo maslo. Onaj prvi crveni nam je vise odmogao jer su se ovi onda bas dibidus povukli, tesko je to bilo probiti. Sajo je nagurao dosta veznih pa onda sve njih preskakao nabijajuci lopte na Dzeku. Nisam ocekivao neko umiranje u ljepoti, ali mi nismo imali suta po golu veselo. Predlazem da ovaj Muhidin Teskeredzic nabroji par prilika koje mi slijepci sto samo pljujemo Papeta ocito nismo vidjeli. :-) Ibricica ne bih komentarisao. :D
User avatar
emigrazione
Posts: 7370
Joined: 01/09/2010 13:40

#11245 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by emigrazione »

On da je kakav trener vala i nije al ima pricu ima motivaciju a i zna s parama
e dobar vam je onda trener, izvini jebi ga. A zamisli da Pape od Travnika izgubi
Last edited by emigrazione on 06/09/2011 23:24, edited 1 time in total.
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#11246 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by MUNAFIK »

Rookie wrote:
tataćusak wrote: Pape majstore pravi bosanci i hercegovci su uz tebe :thumbup:
Haj fino. Ja nešto i nisam uz njega, a po svim parametrima sam praviji Bosanac od "Papeta", koji odnedavno prati našu reprezentaciju.
To su ti ovi navijaci na baterije... Ne mozes ni kritiku dati a da te ne izbace ili ne ubace u nesto...

Ja jos nikako nisam vidio Papetovu strucnost, ali eto, ako neko jeste volio bih da me uputi...
User avatar
sarajlija_ba
Posts: 8802
Joined: 27/05/2008 22:04
Location: rodom iz Čuništa a živim u Gaćicama

#11247 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by sarajlija_ba »

leet wrote: jel' ti ba razumijes da misimovic ne moze trcati 90 minuta ?
Ko kaže ? Selektor ? Ma daj ba. Znaš ima igrača koji ne moraju trčati ko konji da bi nešto napravili na utakmici.
Hajd sve na stranu ali kad je ubacio Štilića a poslije zabiberio sa onim Zecom ja sam pomislio da su mu Bjelorusi platili da nas zavaljuje.
Kao, Zec je ofanzivac a Muslimović eto baba nekakva koja ne zna zabit'.
Ma, sreća pa nas je Bog pogledao večeras sa simpatijama a što se tiče "selektora" nula bodova.
Sve mu je bilo pogrešno. SVE !
Corola
Posts: 1437
Joined: 12/03/2010 02:52

#11248 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Corola »

Rookie wrote:
tataćusak wrote: Pape majstore pravi bosanci i hercegovci su uz tebe :thumbup:
Haj fino. Ja nešto i nisam uz njega, a po svim parametrima sam praviji Bosanac od "Papeta", koji odnedavno prati našu reprezentaciju.
@Vookie nebih rekao da ti ni odnednavno pratis repku fakat veze nemas.Hoce to poslije zdenke,svi nenormalni. :-) :-)
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#11249 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by veljaca »

veljaca wrote:Hvala mister Atkinson :thumbup: .... ( morao si se malo izvaditi za Porugal ) ....
Ponavljam jos jednom - a ti mi mister Atkinson - ne odgovaras ..... valja li to ... ( mada ti za ono sudjenje - oprastam ) ...

@ Corola - ne napisa ti meni tu trojicu STANDARDNIH koja su nam nedostajala ....
Last edited by veljaca on 06/09/2011 23:26, edited 2 times in total.
Rookie
Posts: 1924
Joined: 09/08/2006 13:38
Location: Država ŽELJO

#11250 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Rookie »

Dialer wrote:Umrite kompleksasi usta vam se naserem :bih: :bih: :bih: :bih:
Miske sam si kriv niko ti nije kriv! Cuj vile nas pronosale bjelorusi u 2 tekme 1 priliku stvorili. Jedite se jedite! Sarajlija i rookie mislim da ce s eubiti, reko sam ja strumfovi ce se kolektivno poubijat :lol: :lol: :lol:
FGR?
Locked