Safet Susic - Pape, selektor BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
missko
Posts: 11435
Joined: 22/02/2008 13:22

#11176 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by missko »

bosanska senzacija wrote:Ovo večeras je bilo izuzetno loše!

Ići na pobjedu,pripremati igrače mentalno i stvarati euforiju za pobjedu a onda postaviti onako defanzivnu taktiku je bilo u najmanju ruku glupo i naivno od strane Sušića. Kao da im je vezao ruke i noge.

Džeko je odličan strijelac ali ne možeš se pouzdati u nabijanje lopte na njega i nadati se da će neka zalutati. Koliko je samo puta tokom utakmice čovjek odlično primio loptu i krenuo prema golu a nije imao skim da odigra? Da je imao partnera u vidu Zeca ili Zlatana vjerujem da bi već na poluvremenu vodili.

Zamjenom Miske-Pandža i vraćanjem Medunjanina na zadnjeg veznog nije apsolutno ništa postigao. Dva igrača sličnih karakteristika koji su izuzetno spori i kreativni nisu bili rješenje za napad. Onaj Misketov gol je bio velika sreća za sve nas. Ideja da Ibričić i Štilić pokrivaju krila :-)

Valjda će se izvući neke pouke....
Nemoj se naljutit na mene, al veze ti nemas.
Rookie
Posts: 1924
Joined: 09/08/2006 13:38
Location: Država ŽELJO

#11177 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Rookie »

emigrazione wrote:Definitivno treba nekakvog zeljovca dovesti da pojedini smire malo svoje hormone, evo ja predlazem Amara Osima
Reče kompleks. Tema je Safet Sušić. Selektor. Reprezentacije.
Eldinn
Posts: 335
Joined: 25/08/2010 13:28
Location: Sarajevo

#11178 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Eldinn »

Bravo Pape :bih: :bih:
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#11179 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by veljaca »

emigrazione wrote:Definitivno treba nekakvog zeljovca dovesti da pojedini smire malo svoje hormone, evo ja predlazem Amara Osima
Ne pisi bez veze .... ovdje ako neko iznese svoje misljenje ( koje nije pro Papeta ) - odmah je zeljovac ..... Mani se toga ....

Po tebi je sukob Misimovic - Pape - dobar ?

Realno veceras da Atkinson nije sudio za nas - tesko bi do pobjede ..... Ovo za dobrobit Reprezentacije Drzave Bosne i Hercegovine treba sto prije shvatiti i izvuci pouke ....
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#11180 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by veljaca »

Corola wrote:
veljaca wrote:
Corola wrote: Sabane ne radi se o pobjedi vec pobjedama.Uostalom tri nezamjenjiva igraca su nam falila fakticki.A trebao bi biti upucen da Bjelorusi inace jako tesko primaju,taman i sa pola igraca.
@Ko to smat,nemoj shrat. :-)
Ako moze pojasnjenje - koja su to tri ?
Sta mislis,sjeti se februar sjeti :mrgreen:
Ja te lijepo pitam ( da cujem tvoje misljenje ) a ti odgovaras kontrapitanjem .... valja li tako ... :D
Corola
Posts: 1437
Joined: 12/03/2010 02:52

#11181 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Corola »

Rookie wrote:
emigrazione wrote:Definitivno treba nekakvog zeljovca dovesti da pojedini smire malo svoje hormone, evo ja predlazem Amara Osima
Reče kompleks. Tema je Safet Sušić. Selektor. Reprezentacije.
Pa naravno @Vookie nece valjda biti Amar Osim Blko.
@Februar dragi pa Spahic nam vrijedi ko tri igraca,ti to ne skonta haman. :skoljka:
Last edited by Corola on 06/09/2011 22:57, edited 1 time in total.
bosanska senzacija
Posts: 2065
Joined: 14/02/2011 09:48

#11182 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by bosanska senzacija »

Rookie wrote:
bosanska senzacija wrote: Večeras Ibričić nije bio konkurencija Misimoviću. Nisu igrali istu poziciju.

Misimović je zamjenio Medunjanina koji je otišao na Rahimićevo mjesto.
Večeras bi Misimović i Ibričićevu poziciju igrao 100 puta bolje. Umjesto jedinog kreativca Pjanića je upao "kreativac" Ibričić. Na opšte iznenađenje! Bravura Sušića.
Miske bi na krilu bio neupotrebljiv. Šta će on onakav dundav i spor na krilu? Bio bi propuh na toj strani.

Misketova pozicija je između napadača i to je jedino mjesto gdje on može igrati.

Ni Ibričić večeras nije igrao svoju poziciju, isto kao ni Štilić.

Iskreno ne mogu nikako da skontam šta je Pape večeras pokušavao. :-)
Rookie
Posts: 1924
Joined: 09/08/2006 13:38
Location: Država ŽELJO

#11183 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Rookie »

Corola wrote:
Rookie wrote:
emigrazione wrote:Definitivno treba nekakvog zeljovca dovesti da pojedini smire malo svoje hormone, evo ja predlazem Amara Osima
Reče kompleks. Tema je Safet Sušić. Selektor. Reprezentacije.
Pa naravno @Vookie nece valjda biti Amar Osim Blko.
Reče drugi kompleks. Izlazi vam Amar na san. Je li na svakoj temi o njemu pišete?
Corola
Posts: 1437
Joined: 12/03/2010 02:52

#11184 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Corola »

To @Vookie a da te vidi babo :-) :-)
Rookie
Posts: 1924
Joined: 09/08/2006 13:38
Location: Država ŽELJO

#11185 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Rookie »

Miske je dundav(nimalo dundaviji od Ibričića), ali bi i na krilu uzeo loptu, ušao u sredinu i dao loptu koja ima oči :mrgreen: On je fantazista sa velikim samopouzdanjem. Senijadu su vrh karijere golovi Armeniji i Luksemburgu. Da je mogao kad šta više, dosad bi to i pokazao.
bosanska senzacija
Posts: 2065
Joined: 14/02/2011 09:48

#11186 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by bosanska senzacija »

missko wrote:
bosanska senzacija wrote:Ovo večeras je bilo izuzetno loše!

Ići na pobjedu,pripremati igrače mentalno i stvarati euforiju za pobjedu a onda postaviti onako defanzivnu taktiku je bilo u najmanju ruku glupo i naivno od strane Sušića. Kao da im je vezao ruke i noge.

Džeko je odličan strijelac ali ne možeš se pouzdati u nabijanje lopte na njega i nadati se da će neka zalutati. Koliko je samo puta tokom utakmice čovjek odlično primio loptu i krenuo prema golu a nije imao skim da odigra? Da je imao partnera u vidu Zeca ili Zlatana vjerujem da bi već na poluvremenu vodili.

Zamjenom Miske-Pandža i vraćanjem Medunjanina na zadnjeg veznog nije apsolutno ništa postigao. Dva igrača sličnih karakteristika koji su izuzetno spori i kreativni nisu bili rješenje za napad. Onaj Misketov gol je bio velika sreća za sve nas. Ideja da Ibričić i Štilić pokrivaju krila :-)

Valjda će se izvući neke pouke....
Nemoj se naljutit na mene, al veze ti nemas.
Evo ga,linija za pametne.

Pošto vidim da se previše i ne razbacuješ argumentima red bi bio da te pitam zašto ja nemam veze?
Rookie
Posts: 1924
Joined: 09/08/2006 13:38
Location: Država ŽELJO

#11187 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Rookie »

Corola wrote:To @Vookie a da te vidi babo :-) :-)
Dječače, prljaš temu. Nađi psihologa, pa sa njim o Amaru, Manijacima, babama... Na kojoj temi misliš da si?
User avatar
xXBl0odXx
Posts: 508
Joined: 28/04/2009 00:17
Location: Sarajevo
Contact:

#11188 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by xXBl0odXx »

Rookie wrote:
xXBl0odXx wrote: Nedo Bog da je Misimovic igrao od pocetka. Vec do 30. minute bi bio mrtav umoran. Pored gola koji je bio odlican, nije mogao istrcati nista korisno. Ko to nije primijetio, nije ni gledao. Jednostavno covjek nema kondicije ali bas nikako.
:lol:

Pa šta misliš ti, da ne trenira Misimović nikako? :lol: Eto, to je taj klasični primjerak. Samo mu reci da je Misimović rezerva i on ga automatski gleda drugim očima. Kako li Rahimić može igrat 150 minuta sa suhim treninzima? :-?

Gledao sam ja utakmicu i ni po čemu se nije vidjelo da Misimović nema kondicije. Nikad i nije bio Gattuso. Sve što je valjalo na utakmici, od njega je krenulo ili završilo.
Me tebe Susic zulja opasno (bordo) :D Jel moze Osim da bude selektor ? Hoce li onda biti sve uredu :D
User avatar
emigrazione
Posts: 7370
Joined: 01/09/2010 13:40

#11189 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by emigrazione »

Serete i kenjate i kad treba i kad ne treba, niti jednom selektoru se nije dlaka u jajetu trazila kao sad Papetu i to je jedina istina. Pa sta hocete majke vam, da vam je onaj kriminalac sto cokolade reklamica niko pisnuo nebi. Sta je bilo sa sukobom Blazevic-Misimovic :roll: pa majmun ga je optuzio da nece da se zalaze zbog Dodika( jebote b..g :roll: ) pa niko nista. Sta je Pape pogrijesio, Misimovic igra jedino zbog starih zasluga i ni zbog cega vise
Za zivot cijeli
Posts: 54
Joined: 16/12/2010 18:59
Location: Grbavica,Sarajevo

#11190 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Za zivot cijeli »

Pape je papak,al ima dobru ekipu pa s ovakvim bi ja ko selektor 1 bio ba.Pitari znam da su vam kompleksi posto nema nijedan vas igrac u repci,al nemojte vadit lose papetove formacije.
Corola
Posts: 1437
Joined: 12/03/2010 02:52

#11191 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Corola »

Fakat veze nemas @senzacija,haman k'o i @Vooki. :lol: :lol:
User avatar
tandrlike_chandrlike
Posts: 212
Joined: 09/08/2011 14:27

#11192 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by tandrlike_chandrlike »

neka me neko prosvijetli, ja nisam dobro čuo, jel miske u onoj izjavi poslije utakmice nešto srao oko toga kako ne igra dovoljno i kako bi mi trebali bit sretni što se uopšte odaziva na pozive selektora?
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9222
Joined: 31/03/2007 00:07

#11193 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Bosanski_kralj »

Nisam do kraja razumio onu izjavu Misinovića nakon utakmice. Je li ona bila upućena Sušiću ili nekim pojedincima koji su govorili njemu i selektoru da se nije trebao ni odazvati? :?:

Mismović je nakon gola slavio riječima "fuck you", kome li je to bilo upućeno?
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72897
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#11194 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Velkoski »

Za zivot cijeli wrote:Pape je papak,al ima dobru ekipu pa s ovakvim bi ja ko selektor 1 bio ba.Pitari znam da su vam kompleksi posto nema nijedan vas igrac u repci,al nemojte vadit lose papetove formacije.
:lol:


kao sto rekoh, ovdje na forumu su sve sami priznati treneri itd.


ovo o pitarima ne treba ni komentarisati :-)
Last edited by Velkoski on 06/09/2011 23:04, edited 1 time in total.
User avatar
emigrazione
Posts: 7370
Joined: 01/09/2010 13:40

#11195 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by emigrazione »

Za zivot cijeli wrote:Pape je papak,al ima dobru ekipu pa s ovakvim bi ja ko selektor 1 bio ba.Pitari znam da su vam kompleksi posto nema nijedan vas igrac u repci,al nemojte vadit lose papetove formacije.
Prijatelju, s obzirom koji tim simpatises, ti bas i nemas pravo nekome govoriti da je papak :thumbup:
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#11196 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by veljaca »

Corola wrote:
Rookie wrote:
emigrazione wrote:Definitivno treba nekakvog zeljovca dovesti da pojedini smire malo svoje hormone, evo ja predlazem Amara Osima
Reče kompleks. Tema je Safet Sušić. Selektor. Reprezentacije.
Pa naravno @Vookie nece valjda biti Amar Osim Blko.
@Februar dragi pa Spahic nam vrijedi ko tri igraca,ti to ne skonta haman. :skoljka:
Mislio sam da ces iskreno odgovoriti - ali ti to ne uradi .... na zalost :( .... ili nemas petlju ili je nesto drugo ....

u tvome stilu - Spahic vrijedi za petoricu .... a ne za trojicu - tako da si pogrijesio ( mada pretpostavljam na koja si tri mislio - i bio sam ti se spremio replicirati ....)
internazionale
Posts: 2209
Joined: 30/12/2009 15:52

#11197 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by internazionale »

bosanska senzacija wrote:Ovo večeras je bilo izuzetno loše!

Ići na pobjedu,pripremati igrače mentalno i stvarati euforiju za pobjedu a onda postaviti onako defanzivnu taktiku je bilo u najmanju ruku glupo i naivno od strane Sušića. Kao da im je vezao ruke i noge.

Džeko je odličan strijelac ali ne možeš se pouzdati u nabijanje lopte na njega i nadati se da će neka zalutati. Koliko je samo puta tokom utakmice čovjek odlično primio loptu i krenuo prema golu a nije imao skim da odigra? Da je imao partnera u vidu Zeca ili Zlatana vjerujem da bi već na poluvremenu vodili.

Zamjenom Miske-Pandža i vraćanjem Medunjanina na zadnjeg veznog nije apsolutno ništa postigao. Dva igrača sličnih karakteristika koji su izuzetno spori i kreativni nisu bili rješenje za napad. Onaj Misketov gol je bio velika sreća za sve nas. Ideja da Ibričić i Štilić pokrivaju krila :-)

Valjda će se izvući neke pouke....
ovakvu nisku mudrosti može jedino amar osim ispisati
amar glavom i bradom
PAPE hvala što si ove petokolonaše razočar'o
Rookie
Posts: 1924
Joined: 09/08/2006 13:38
Location: Država ŽELJO

#11198 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Rookie »

xXBl0odXx wrote: Me tebe Susic zulja opasno (bordo) :D Jel moze Osim da bude selektor ? Hoce li onda biti sve uredu :D
Treći koji spominje Amara. Hajmo, znam da vas ima još :lol: 8-)
Rookie
Posts: 1924
Joined: 09/08/2006 13:38
Location: Država ŽELJO

#11199 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Rookie »

internazionale wrote: ovakvu nisku mudrosti može jedino amar osim ispisati
amar glavom i bradom
PAPE hvala što si ove petokolonaše razočar'o
Četvrti! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8-)
bosanska senzacija
Posts: 2065
Joined: 14/02/2011 09:48

#11200 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by bosanska senzacija »

Rookie wrote:Miske je dundav(nimalo dundaviji od Ibričića), ali bi i na krilu uzeo loptu, ušao u sredinu i dao loptu koja ima oči :mrgreen: On je fantazista sa velikim samopouzdanjem. Senijadu su vrh karijere golovi Armeniji i Luksemburgu. Da je mogao kad šta više, dosad bi to i pokazao.
Vidi se da nikad u životu nisi igrao fudbala.

Igrati krilo je mnogo zahtjevnije nego što ti misliš. Igrač poput Misimovića sa viškom kilograma i slabom spremom ne bi mogao učestvovati u defanzivi pa bi nas iole ozbiljnija ekipa ubila po toj strani.Na poluvremenu bi ga morali priključiti na bocu sa kisikom. Isto tako krilo i nije baš pozicija sa koje bi Miske mogao upućivati svoje "podvaljene" lopte.

Jedino mjesto gdje Miske može pružiti svoj maksimum je pozicija između napadača ili polušpic.
Locked