Safet Susic - Pape, selektor BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
sumirprimus
Posts: 81665
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4726 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by sumirprimus »

eh sad kolko ono rekoste da mu se da fore?tri kvalifikacijske?
ovaj covjek nema osnovnu stvar a to su muda....pa vi kako god...
dobar je i bod...
User avatar
1946
Posts: 2284
Joined: 19/01/2010 15:39
Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada

#4727 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by 1946 »

Idi Safete, što ti treba da te raja pljuje zbog toga što "dijamant" neće da potrči, što Misketa nema nigdje cijelu utakmicu, što Mravac konj prvo podlijeće pod loptu, a onda igra rukom ne bil' se izvadio, što Pjanić neće da doda loptu nikome, što Hasagić glumi haklera...Idi Pape.
User avatar
Sir Charles
Posts: 1069
Joined: 10/04/2006 01:22

#4728 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Sir Charles »

Pape, odlazi molim te!!!! Nije za tebe treerski posao. Bio si igrac, ali kao trener si jedna obicna nula.
elSaik
Posts: 11899
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#4729 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by elSaik »

Vrijeme je za odlazak. :thumbup:

PS Čuj "Pape odlazi"?! Nisam znao da je ovoliko iskompleksiranih Željovaca na forumu... :-)
enssa
Posts: 62
Joined: 31/05/2006 13:25

#4730 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by enssa »

sa safetom u borbu za 4. mjesto!
User avatar
vee-jay
Posts: 8745
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: virtual reality

#4731 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by vee-jay »

izbaciti susica, dovesti nekog iskusnog autokratu i pocni praviti repku za 2014
User avatar
ja.neron
Posts: 3272
Joined: 15/10/2007 14:58
Location: haj-nehaj

#4732 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by ja.neron »

Trenutno korisnika/ca: 505sCrtom, AfromMann, ak81, Aldin26, armin_tz, Banja Luka, Biggy, buzzer, campa_xxx, Comrad, DenisSarajevo, don vito, enssa, extraordinary, fazer, foucault, GandalfSivi, Gentleman, Google Adsense [Bot], gumifufna, Hamo., Havarija!, HTI, ice tea, Impavidus, IsmetHoro, jaca78, jefferson, jeza u ledja, kamen spoticanja, kokuz_sa, lahor, legionar2010, LongDong, michio, miop, Murat Sabanovic, ODVRATAN_i_GADAN, Oligarh, ponovofriendly, psydelija, raysa, rusina_jr, samo_ti, Sir Charles, smijesni_ste, solar_power, sumirprimus, therrarrius, ultima_palabra, vee-jay, Voovoozela, zlaataan i 175 gostiju.
nije nas odavno bilo ovoliko :run: i broj još raste
Last edited by ja.neron on 08/10/2010 22:29, edited 1 time in total.
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#4733 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Murat Sabanovic »

Murat Sabanovic wrote:
Murat Sabanovic wrote:
Murat Sabanovic wrote:albanija - bih 1 : 1
reko da citiram sam sebe...
reko da citiram sam sebe opet...mozda se ko bude kladio..a i safet je zadovoljan sa nerijesenim ishodom...
kao sto sam prognozirao...nas nivo je albanija i b.rusija...
User avatar
Sir Charles
Posts: 1069
Joined: 10/04/2006 01:22

#4734 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Sir Charles »

elSaik wrote:Vrijeme je za odlazak. :thumbup:

PS Čuj "Pape odlazi"?! Nisam znao da je ovoliko iskompleksiranih Željovaca na forumu... :-)
Kakve veze ima Zeljo ili Sarajevo sa reprezentacijom? Pusti se kompleksa, ne interesuje me ni Zeljo ni Sarajevo, nego reprezentacija
Sivka_Planinc
Posts: 99
Joined: 22/06/2005 03:08

#4735 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Sivka_Planinc »

E Susicu Susicu :evil: jos jedne kvalifikacije upropastene! :x :x :-)
sumirprimus
Posts: 81665
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4736 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by sumirprimus »

1946 wrote:Idi Safete, što ti treba da te raja pljuje zbog toga što "dijamant" neće da potrči, što Misketa nema nigdje cijelu utakmicu, što Mravac konj prvo podlijeće pod loptu, a onda igra rukom ne bil' se izvadio, što Pjanić neće da doda loptu nikome, što Hasagić glumi haklera...Idi Pape.
ma jest ono igraci slazu igru,taktiku,odredjuju ko ce igrat,dizu moral,zahtijevaju pobjede a ne bar bod i tako to..i tako to ...i tako to...
Alfa_Ze
Posts: 1284
Joined: 04/05/2006 15:09

#4737 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Alfa_Ze »

tuga od igre, procenat pas igre katastrofa !! :? :? vjerovatno i atmosfera u ekipi ....... :( :( ???
User avatar
DenisSarajevo
Posts: 118
Joined: 22/02/2010 18:22
Location: sarajevo

#4738 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by DenisSarajevo »

Dobro smo odigrali isli smo na bod i uspjeli smo, e moj Susicu nemoj nas zavlaciti pa kakav autoritet imas ako nesmijes Misimovica izbaciti, i onda pravi zamjenu u 90 min isto da vodimo pa da uzme na vremenu. Al eto jos smo u igri jer smo osvojili bod u Albaniji super, daj Stilicu sansu daj drugima sansu, kao sto Misimovic rece dok smo igrali protiv Francuske OVAKO NE MOZE
User avatar
ratata
Posts: 2138
Joined: 23/02/2010 04:52
Location: Alipašino

#4739 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by ratata »

da Pape nije izbacio Hasagica i Mravca bilo bi 3:1 za Albaniju
Sivka_Planinc
Posts: 99
Joined: 22/06/2005 03:08

#4740 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Sivka_Planinc »

Mogu misliti sta ce biti tek u dvobojima sa Bjelorusijom i Rumunijom :-) koje su ruku na srce za koplje bolje repke od Albanije...........SUSICU vrijeme je da prepustis svoje mjesto nekom drugom ko zna postaviti taktiku i motivirati svojim autoritetom igrace da daju 100% svojih mogucnosti na terenu.
User avatar
1946
Posts: 2284
Joined: 19/01/2010 15:39
Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada

#4741 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by 1946 »

sumirprimus wrote:ma jest ono igraci slazu igru,taktiku,odredjuju ko ce igrat,dizu moral,zahtijevaju pobjede a ne bar bod i tako to..i tako to ...i tako to...
Ma jok...Pape na joysticku pritišće X O kvadrat i trokut kad dijamant (bolji je naziv mermer ili nešto) ima loptu pa da uradi nešto sa njom ili Pjanić ili Miske...
Čuj diže im moral... Igra za svoju zemlju, koji crni moral hoće? Ko diže moral onim "budalama" što odoše u Tiranu da navijaju?
User avatar
Gat'Gor
Posts: 338
Joined: 05/07/2010 22:09

#4742 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Gat'Gor »

Susic je budala, ceka zadnji minut da promjenu napravi. Ali isto tako i igraci su bezveze bili. Ta nasa 'zvijezda' Dzeko samo zna dati gol za Njemacki klub.
User avatar
Troll_Happens
Posts: 2795
Joined: 25/04/2007 20:04
Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...

#4743 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Troll_Happens »

kad nismo u stanju albaniju pobjediti sta treba da se plasiramo i blamiramo ... bolje je ovako... :o
bod piva i u kuci sjedis hahah
User avatar
Gat'Gor
Posts: 338
Joined: 05/07/2010 22:09

#4744 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Gat'Gor »

Sivka_Planinc wrote:Mogu misliti sta ce biti tek u dvobojima sa Bjelorusijom i Rumunijom :-) koje su ruku na srce za koplje bolje repke od Albanije...........SUSICU vrijeme je da prepustis svoje mjesto nekom drugom ko zna postaviti taktiku i motivirati svojim autoritetom igrace da daju 100% svojih mogucnosti na terenu.
al ipak rumunija nije mogla savladati albaniju. isti scenario kao ovdje.
Last edited by Gat'Gor on 08/10/2010 22:45, edited 1 time in total.
User avatar
Vainglorious
Posts: 204
Joined: 07/06/2008 22:14

#4745 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Vainglorious »

Pape... Sjetio sam mu se bliže i dalje familije nebrojeno puta večeras. GENIJE! To majka samo jednom rađa. :D
Jeb'o ga i Mravac i Bogodani i onaj Neki Duro i pekara i tuljumba i sve. Nijedne uigrane akcije, nijedne sugestije niti naredbe igraćima za 90 minuta. I genije zamjenio golmana na poluvremenu :D Konj potrošio izmjenu bezze... I na kraju, vrhunac gluposti, mjenja Džeku u 90-oj minuti i u igru gura Ibričića da potroši vrijeme. AFERIM!

DaBogda i ti nočas im'o moždani, ko onaj Kuže, pa da se i tebe kutarišemo :bih: Od srca ti želim ;-)
SaMaster
Posts: 927
Joined: 06/03/2005 16:05

#4746 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by SaMaster »

Samo mogu reci zalosno!!! E moj Safete, postedi i sebe i nas muka i idi ko covjek dok jos mozes!

Offtopic: Al' ovi njemci rasturise turke...
armin071
Posts: 5291
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#4747 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by armin071 »

elSaik wrote:Vrijeme je za odlazak. :thumbup:

PS Čuj "Pape odlazi"?! Nisam znao da je ovoliko iskompleksiranih Željovaca na forumu... :-)
Mudro zboris. Najbolje kreni sad redom od po forumu p.seri se na svaku temu. I ti nekom pricas o kompleksima :-)
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#4748 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by veljaca »

Tuga, tuga ...

Dobro rece Kemo na BHt - Ovo je bio zicer da se pobijedi ....

Da li je do igraca, da li je do N/FSBIH , da li je do selektora, da li je do strucnog staba, da li je do vidovite Dzemile - ali ovo je stvarno lose ...

Nema one atmosfere i one borbenosti i morala kao nekada ...

Tuzno ...
SaMaster
Posts: 927
Joined: 06/03/2005 16:05

#4749 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by SaMaster »

Gat'Gor wrote:Susic je budala, ceka zadnji minut da promjenu napravi. Ali isto tako i igraci su bezveze bili. Ta nasa 'zvijezda' Dzeko samo zna dati gol za Njemacki klub.
Daj nemoj s.... Tako ste govorili i za Hasana i za sve ostale. Samo zna u Bayernu, ovo ono... I covjek naravno se pokpupio i otiso' - i neka je, pametan!
rusina_jr
Posts: 34
Joined: 05/08/2010 13:40

#4750 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by rusina_jr »

Odlazi, molim te..........odlazi patis me, nije ovo za tebe, probali smo ne ide....
Nije sto ne dobijamo, mi smo tu da bodrimo, , neg" sto pojma nemamo a nije da neznamo...
Nema motivacije,staromodne akcije, katastrofalne, sa klupe reakcije...
Cir sam dobio i zivce izgubio , dvije zadnje utakmice koje si nas vodio...
Odlazi, molim te..........odlazi patis sve, nije ovo za tebe, probali smo ne ide...
:bih:
Locked