Safet Susic - Pape, selektor BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
BaileyS
Posts: 1036
Joined: 02/07/2008 00:29

#1426 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by BaileyS »

Eh bas poput tebe te zene po brijacnicama znaju samo za Cirino trece mjesto na SP-u dok im je vjerovatno nepoznato da se izuzev toga i jedne titule sa Dinamom karijera tog ublehasa sastoji uglavnom od promasaja i neuspjeha sa ekipama poput danas prosjecnog Hajduka, Varteksa ili skandala zbog kojih je zavrsio u zatvoru u Francuskoj.

Da bi uopste mogli diskitovati o profesionalizmu ti bi prvo trebao pogledati u rjecniku znacenje rijeci ali lakse je natovariti metar smajlija.


btw...

Kako bi ono objasnjenje za povredu Nadarevica i ujedno alibi za poraz od Turske, nakupilo se otrova u organizmu jer mu je dao dopust da ode u posjetu familiji pa ga zbog tog istog dopusta odstranio iz ekipe. Ili jos bolja, Misimovic i Dodik u paketu krivi za poraz od Portugala.
Srecom po Ciru dok je Balkana bice posla i za ublehase poput njega jer bilo gdje drugo on ne bi mogao voditi ni ekipu na malonogomentnom turniru poslije ovakvih izjava.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45212
Joined: 29/12/2005 01:20

#1427 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by jeza u ledja »

de ba dosta vise o ciri jebem ga ja. bilo i proslo, ajmo dalje.
Corola
Posts: 1437
Joined: 12/03/2010 02:52

#1428 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Corola »

jeza u ledja wrote:de ba dosta vise o ciri jebem ga ja. bilo i proslo, ajmo dalje.
Kako ide ona pjesma.......''Ciro majstoreeeee,Ciro majstoreeee tebe svi vole :-)
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#1429 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by neo7 »

Corola wrote:
jeza u ledja wrote:de ba dosta vise o ciri jebem ga ja. bilo i proslo, ajmo dalje.
Kako ide ona pjesma.......''Ciro majstoreeeee,Ciro majstoreeee tebe svi vole :-)
Mislis "Ciro pederu, ciro pederuuuuuuuuuu " ?? :lol: :lol: :dance:
User avatar
A1fa
Posts: 2149
Joined: 13/08/2009 21:55
Location: GB
Contact:

#1430 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by A1fa »

HarnagaHarnaga wrote:Ne da mi se objasnjavati, posebno ne tebi, samo hocu ponovo da izrazim cudjenje kako je nas narod dvolican. Pjenili su dok je Ciro govorio "Jebat cemo im mater", sada realna Papetova razmisljanja (koja su bezbeli slicna mojima :) ) karakterisu kao predavanje. A i ne znas brate citati kako je napisano ili namjerno izvrces. Ako ponovo procitas, vidjeces dasak nade cak i za prvo mjesto, te borbu za drugo, nikako predaju. Da, Francuzi su ipak neka druga liga, i jaci od nas ama bas na svim pozicijama osim mozda jedne (naj blizi poredjenju je Dzeko sa Henrijem ili Benzamom), te mislim da ih samo onaj glupavi selektor handri da ne budu jedni od glavnih kandidata za medalju na SP. Diskutabilno je da li je ova reprezentacija naj bolja koju smo imali jer lista imena sa Barbarezom, Salihamidzicem, Bolicem, Baljicem, Spahicem, Papcom, Musicem, Beslijom...i nise bas za podcjeniti, a jos su neki od njih igrali i sa Kodrom, Hibicem, Konjicem
Nema se tu sta plaho pametovati, po kvaliteti, snazi i zrelosti, ja ocekujem drugo mjesto ali teka nakon sto nas sudije pokradu i nastele francuzima prvo ;)
Sto se tih imena tice, tacno je da smo i ranije imali te zvijezde, ali one nikada nisu zablistale punim sjajem. ;) Glavni razlog je neprofesionalizam i hohstaplerski pristup svih koji su se motali oko onih koji su bili pozivani da igraju. Baljic i Bolic se nikada nisu naigrali kada su bili zajedno u ekipi, no to je za neke druge rasprave. O Hasanu smo pricali milion puta. Sad se dosta toga promijenilo u pogledu pristupa reprezentaciji najvise zahvaljujuci pritisku prvo Fanaticosa pa onda i ostatka bh javnosti i medija. Zbog toga je mozda malo nezahvalno porediti ovu i prijasnje generacije, jer one prijasnje u sustini nikada i nisu imali pravu priliku da se dokazu, upravo zbog ovih razloga koje sam naveo. Dokle god cujem da se na treningu trenira a ne snimaju se reklame za Konzum, dokle god vidim natpise na hotelu gdje reprezentacija odsjeda da ce biti zatvoren za novinare i ostale goste za vrijeme njihovog boravka, sve dotle ce Pape biti selektor po mojoj mjeri ;)
Corola
Posts: 1437
Joined: 12/03/2010 02:52

#1431 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Corola »

Papetova dobra stvar kao prvo.Usutio medije na vulume 0.
Nema gluposti i komedije.Nekome mozda fali ali sta ces insan ko insan.
Drugo kako rece 20 igraca koji su izgurali kvalifikacije su u opticaju.Par gore,par dole.
Ovi sto se nabrajaju kao mogli bi ili potencionalni ja cestito ni jednog ne vidim da je neko standardan ili da igra u ekstra ligi da bi to bilo to.
Eventualno Burica umjesto Begovica.Jer ovaj od 15 meceva sest golova primio.
Begovic je mozda bolji jer nije primio ni jedan :-) :lol: a to mozda sto uopste i ne brani ali mozda...... :-)B
Stilica isto ubaciti,mada realno gledajuci mjesta u ekipi nema kraj Pjanica i Misimovica.Posto druge pozicije ni u snu ne moze odigrati.
Onaj Papac niti se javlja niti dolazi,glumi frajer karakter.A tip medju prvima pogazio svoju rjec i odazvao se na onu tekmu protiv makedonije.Nigdje veze. :-)
Kako rekoh Pape je vise pratio igrace uzivo u ovih zadnjih par mjeseci od svih ostalih selektora zajedno od postanka.
Cast Kodri.
I tu su ovi kriticari ko malo utihnuli,sta im ja mogu.
Sad naravno ocekuju poraz od Njemacke ili nerijesen rezultat protiv Svedske pa da otvore sezonu lova. :-)
Iako i da se to desi i sami znaju da ce ispasti smjesni.
Pape zbog stvari koje je zasad ucinio i koje planira da ucini ima punu podrsku.
A Mimi i Miminci oblajhani je vazda bilo u narodu i bit ce. ;-)
Psi laju na karavane a karavani prolaze.
User avatar
Djokej
Posts: 770
Joined: 25/09/2008 16:18
Location: Honduras

#1432 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Djokej »

Zna li iko nesto vise o ovom Ahmetoviću sto igra u Rusiji??
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#1433 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by udrch »

Djokej wrote:Zna li iko nesto vise o ovom Ahmetoviću sto igra u Rusiji??
Ja znam da je kratko igrao u Slobodi i otišo negdje..sad se pojavio u prvoj ruskoj ligi, a meni se čini da je jedno vrijeme igrao za Terek Grozny..
Corola
Posts: 1437
Joined: 12/03/2010 02:52

#1434 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Corola »

U Kalesiji igrao u Slobodi sjedio na klupi i dali ga Rusima djabe. :D :-)
Nesto TK dzeko kloc ili direk za tresenja sljiva.Sto bi vrli Nikola Nikic rekao. :-)
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#1435 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by veljaca »

Prati li selektor Safet Susic :thumbup: igrace koji trenutno igraju u FK Zeljeznicar ????

Nadam se i cak vjerujem da se tu ima vidjeti dosta dobrog materijala za Reprezentaciju Drzave Bosne i Hercegovine ....

:bih:
User avatar
zecko_kupuz
Posts: 2315
Joined: 11/01/2008 14:58
Location: Sarajevo

#1436 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by zecko_kupuz »

Ja iskreno nisam tako detaljno pratio Bekrića, ali mislim da bi njegove "performanse" mogle dobro doći reprezentaciji - brz je, prodoran, borben...barem se meni tako činilo.


Taman zamjeni Vladavića kojeg nema na mapi.
El_comadante
Posts: 7919
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#1437 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by El_comadante »

Sušić sada lići na pravog profesionalca no vidječemo dalje. a što se tiče igrača imamo šta imamo i sa tim se treba boriti za drugu poziciju.
nekoeko
Posts: 262
Joined: 31/03/2010 15:41

#1438 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by nekoeko »

Pape bi trebao pozvati Mensura Mujdzu iz Freiburga. Evo zadnjih 6 utakmica je standardan. Jest da se bore za opstanak, ali nema veze. Standardan je u jednom bundesligasu i dobro bi nam doso po desnoj strani, gdje smo tanki. Pape nadam se da citas ovaj forum, a ako ne, onda ga barem citaju ovi novinari, nek razgovaraju sa momkom.
User avatar
nellington
Posts: 10761
Joined: 11/03/2008 13:32
Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.

#1439 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by nellington »

nekoeko wrote:Pape bi trebao pozvati Mensura Mujdzu iz Freiburga. Evo zadnjih 6 utakmica je standardan. Jest da se bore za opstanak, ali nema veze. Standardan je u jednom bundesligasu i dobro bi nam doso po desnoj strani, gdje smo tanki. Pape nadam se da citas ovaj forum, a ako ne, onda ga barem citaju ovi novinari, nek razgovaraju sa momkom.
Ne znam, Mujdža je prem njemačkim medijima jedan od većih promašenih transfera u BL ove sezone...
dnaxy
Posts: 555
Joined: 28/01/2008 20:55

#1440 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by dnaxy »

de daj molim te izvor svoj? :D
User avatar
Edin H.
Posts: 46992
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#1441 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Edin H. »

El_comadante wrote:Sušić sada lići na pravog profesionalca no vidječemo dalje. a što se tiče igrača imamo šta imamo i sa tim se treba boriti za drugu poziciju.
Mene svojom mudroscu strasno podsjeca na Fabia Capella :D

Poradi malo na tim kvakicama :-)
User avatar
nellington
Posts: 10761
Joined: 11/03/2008 13:32
Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.

#1442 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by nellington »

dnaxy wrote:de daj molim te izvor svoj? :D
Ne znam, ali vidim da se Mujdža do prije koju sedmicu nije nametnuo u Freiburgu, Hrvati ga nikad nisu imali u vidu za A tim, pa se pitam imamo li šta bolje...
nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#1443 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by nikad_izvini »

Ono što mene brine jeste činjenica da i dalje nemamo alternative u odbrani. To se mora riješiti PRIJE početka kvalifikacija. Čini se da ima vremena a zapravo ga nema.Protiv Švedske i Njemačke očekujem neke "promjene" u ekipi ili barem jedno kvalitetno pojačanje. Ukoliko se to ne desi, tačno znam šta se dešava, šta će se desiti i zašto se to dešava.
Corola
Posts: 1437
Joined: 12/03/2010 02:52

#1444 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Corola »

nikad_izvini wrote:Ono što mene brine jeste činjenica da i dalje nemamo alternative u odbrani. To se mora riješiti PRIJE početka kvalifikacija. Čini se da ima vremena a zapravo ga nema.Protiv Švedske i Njemačke očekujem neke "promjene" u ekipi ili barem jedno kvalitetno pojačanje. Ukoliko se to ne desi, tačno znam šta se dešava, šta će se desiti i zašto se to dešava.
Ake a jakih nam pojacanja sve vrata izvaliti kucajuci na vrata.Nema tu ni j od jakog.Kako ces ga ocekivati pojacanje kad sam kazes da ga nema.Nigdje nikakve logike.
De ako znas sta ce se desiti sapni nam,jer nam je Milana Tarota i Vidoviti Djemila dodijalo.Mozdai upali. :D :-)
Corola
Posts: 1437
Joined: 12/03/2010 02:52

#1445 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Corola »

Edin H. wrote:
El_comadante wrote:Sušić sada lići na pravog profesionalca no vidječemo dalje. a što se tiče igrača imamo šta imamo i sa tim se treba boriti za drugu poziciju.
Mene svojom mudroscu strasno podsjeca na Fabia Capella :D

Poradi malo na tim kvakicama :-)
:-) :D Gdje si Capello zvani kvakica.
Zbog ovakvih mi je gust sto imamo selektora ovakvog kakav jeste.
Ako se budes bunio,drugi put ce ti biti Musemic,treci put Skoro :D :lol:
A nas Edinaga Huskic ima da gleda odakle vedri i da mixa boje,dok mu jednom ne ''sljegne'' :dance: :
HarnagaHarnaga
Posts: 328
Joined: 01/12/2009 23:53

#1446 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by HarnagaHarnaga »

Corola wrote:
Edin H. wrote:
El_comadante wrote:Sušić sada lići na pravog profesionalca no vidječemo dalje. a što se tiče igrača imamo šta imamo i sa tim se treba boriti za drugu poziciju.
Mene svojom mudroscu strasno podsjeca na Fabia Capella :D

Poradi malo na tim kvakicama :-)
:-) :D Gdje si Capello zvani kvakica.
Zbog ovakvih mi je gust sto imamo selektora ovakvog kakav jeste.
Ako se budes bunio,drugi put ce ti biti Musemic,treci put Skoro :D :lol:
A nas Edinaga Huskic ima da gleda odakle vedri i da mixa boje,dok mu jednom ne ''sljegne'' :dance: :
Man'te se ljudi tih ligaskih prepucavanja na ovoj temi. Safet Susic je selektor BiH, a naj manje je bitno (odnosno bitno je samo za budale) da li dolazi iz Zelje, Sarajeva, Veleza....
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#1447 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by udrch »

Msilim da je stvarno bezveze priča, sačekajte kakvog materijala da se nakupi, pa ćemo onda da sijevamo i drobimo..
Čovjek je prije selektorske funkcije bio dosta povučen, pa ni sa te strane nema materijala, a o rezultatima je suvišno pričati, tek je čovjek vodio jednu utakmicu..
Faktički postoje samo tri činjenice u vezi njega:
1. Nije bio nešto posebno zainteresiran za preuzimanje reprezentacije
2. Odigrao jednu utakmicu i dobio je rezultatom 2:1
3. Tri prijateljske utakmice koje je će on igrati su: Gana, Švedska, Njemačka

Ovdje gore nama materijala da se raspravlja..možda je bio u pravu što prije nije preuzeo reprezentaciju, jer svi znamo kakvo je stanje bilo i kakvo je i sad, a možda i nije..
Nijedan selektor nije nikad imao priliku igrati prijatejske utakmice sa ovako dobrim reprezentacijama..možda je to njegova zasluga jer nije htio svašta, a možda i nije..
Sve u svemu, živi bili, pa vidjeli..
El_comadante
Posts: 7919
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#1448 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by El_comadante »

udrch wrote:Msilim da je stvarno bezveze priča, sačekajte kakvog materijala da se nakupi, pa ćemo onda da sijevamo i drobimo..
Čovjek je prije selektorske funkcije bio dosta povučen, pa ni sa te strane nema materijala, a o rezultatima je suvišno pričati, tek je čovjek vodio jednu utakmicu..
Faktički postoje samo tri činjenice u vezi njega:
1. Nije bio nešto posebno zainteresiran za preuzimanje reprezentacije
2. Odigrao jednu utakmicu i dobio je rezultatom 2:1
3. Tri prijateljske utakmice koje je će on igrati su: Gana, Švedska, Njemačka

Ovdje gore nama materijala da se raspravlja..možda je bio u pravu što prije nije preuzeo reprezentaciju, jer svi znamo kakvo je stanje bilo i kakvo je i sad, a možda i nije..
Nijedan selektor nije nikad imao priliku igrati prijatejske utakmice sa ovako dobrim reprezentacijama..možda je to njegova zasluga jer nije htio svašta, a možda i nije..
Sve u svemu, živi bili, pa vidjeli..
tačno ali dvije činjenice su za sada odlične a to je:
-Dobio Ganu koja je jedna od najboljih u Africi
-Dobre utakmice prijateljske su dogovorene za razliku od prošlog vremena kada smo igrali sa RIjekom, Omanom i Uzbekistanom.
dakle hoču reći da je, bar trenutno, postignut neki napredak. vidječemo šta če se dešavati dalje.
ponovofriendly
Posts: 51
Joined: 22/02/2010 06:19

#1449 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by ponovofriendly »

Citam za ovog Harisa Vuckica...dali postoje neki kontakti da igra za nas?
Corola
Posts: 1437
Joined: 12/03/2010 02:52

#1450 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Corola »

HarnagaHarnaga wrote:
Edin H. wrote:quote]

Mene svojom mudroscu strasno podsjeca na Fabia Capella :D

Poradi malo na tim kvakicama :-)
Man'te se ljudi tih ligaskih prepucavanja na ovoj temi. Safet Susic je selektor BiH, a naj manje je bitno (odnosno bitno je samo za budale) da li dolazi iz Zelje, Sarajeva, Veleza....
Pa fakticki i sam je priznao da mu nije drago sto ''pitar''vodi repku ili kako on rece samo ga pitari brane :-)
Ja prvi nisam pitar pa mi se sve u stomaku okrene kad procitam ''bajne razloge'' naseg @edinaH zasto kritikuje selektora BIH.
Jel i tebi bitno :D
Locked