Safet Susic - Pape, selektor BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

luckylaka

#55826 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by luckylaka » 31/10/2014 17:12

ljevoruki wrote:
luckylaka wrote:Ako hoces dobrog a sporog tu je Bicakcic
Moj Laka, da je toliko spor ne bi igrao u Njemackoj.
Haman da igramo protiv neke velesile a ne Izraela i jos treba da se bojimo njihove brzine po bokovima :oops:
Dobro je Svabo rekao: Izgubili smo postovanje protivnika, ne boje nas se vise.
Prije godinu dana jedino pitanje bi bilo sa koliko razlike cemo ih dobiti, danas se bojimo hocemo li moci izvuci remi koji je isto kao i poraz.
"Na spade kuca Petrovica" da nema lijevog beka. Ni desnog. Ni treceg spica. Pardon drugog.
:bih:
Ma nisam ja ni napisao da je Bicakcic toliko spor nego sam ga predlozio na desnog beka a onda je neko dodao da je spor za beka(vrati se malo unazad)pa sam mu predlozio jednog brzog(Vrsajevic)ali ne tako dobrog beka ili jednog malo sporijeg ali daleko boljeg.Mislim da protiv Izraela ipak bekovski par Bico-Mujdza mogu to dobro uraditi s tim da nam na krilima odigraju Visca i Hajrovic koji su izuzetno fizicki spremni i uvijek se mogu vratiti pomoci ovoj dvojici.Sa Lulicem,Besicem i Pjanicem na njihovim pozicijama mislim da ih mozemo dobiti.Al ko da gledam naopak sastav.Kada bi ovi iz saveza mogli kako srediti da PAPE zakasni na avion za Haifu i da mu ja slozim ekipu uff kako bi se igrali sa izraelom. :D

DonVitoNN

#55827 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by DonVitoNN » 31/10/2014 17:19

Avdija najbrzi bek na Svijetu :roll: :lol:

Iago

#55828 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Iago » 31/10/2014 17:22

luckylaka wrote:
ljevoruki wrote:
luckylaka wrote:Ako hoces dobrog a sporog tu je Bicakcic
Moj Laka, da je toliko spor ne bi igrao u Njemackoj.
Haman da igramo protiv neke velesile a ne Izraela i jos treba da se bojimo njihove brzine po bokovima :oops:
Dobro je Svabo rekao: Izgubili smo postovanje protivnika, ne boje nas se vise.
Prije godinu dana jedino pitanje bi bilo sa koliko razlike cemo ih dobiti, danas se bojimo hocemo li moci izvuci remi koji je isto kao i poraz.
"Na spade kuca Petrovica" da nema lijevog beka. Ni desnog. Ni treceg spica. Pardon drugog.
Ma nisam ja ni napisao da je Bicakcic toliko spor nego sam ga predlozio na desnog beka a onda je neko dodao da je spor za beka(vrati se malo unazad)pa sam mu predlozio jednog brzog(Vrsajevic)ali ne tako dobrog beka ili jednog malo sporijeg ali daleko boljeg.Mislim da protiv Izraela ipak bekovski par Bico-Mujdza mogu to dobro uraditi s tim da nam na krilima odigraju Visca i Hajrovic koji su izuzetno fizicki spremni i uvijek se mogu vratiti pomoci ovoj dvojici.Sa Lulicem,Besicem i Pjanicem na njihovim pozicijama mislim da ih mozemo dobiti.Al ko da gledam naopak sastav.Kada bi ovi iz saveza mogli kako srediti da PAPE zakasni na avion za Haifu i da mu ja slozim ekipu uff kako bi se igrali sa izraelom. :D
Ako su Bičakčić i Mujdža na bekovima, a Višća i Hajrović na krilima, gdje je onda Lulić?

Havatar

#55829 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Havatar » 31/10/2014 17:23

U napadu

DZONPI

#55830 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by DZONPI » 31/10/2014 17:50

Halo odze Zuka pozovi me idem odma u Seadovu agenciju hlopte mi

Pa sta ti Stilic neodgovara objasni na san ti izaso.

Tyke

#55831 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Tyke » 31/10/2014 18:03

bingov buraz wrote:Ma karina od igraca,kao i sreckovic Dzeko i slabasni Pjanic,Begovic je rupa,Medunjanin da sta valja ne bi igro u raspalom Deportivu,jedino onaj Tino obecava,Pape je pravi madjionicar sta izvlaci od ove raspale ekipe,eno selektor Andore izjavio da je jos puno bodova u igri i uz 6 sigurnih protiv nas na proljece pucaju na drugo mjesto...al zeznuce njega Pape,ne bije boj svijetlo oruzje...
Treba Hadzica i Sunjica poslati u Stoke City, previse Bega golova prima tamo. :D

Ala se primate, ludilo.

bingov buraz

#55832 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by bingov buraz » 31/10/2014 18:06

Iago wrote: Ako su Bičakčić i Mujdža na bekovima, a Višća i Hajrović na krilima, gdje je onda Lulić?
Na drugoj bazi :D

Matijevic_Vlado
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#55833 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Matijevic_Vlado » 31/10/2014 18:11

Image
kada nas Boza preuzima? vidi kakav stajling ima

gold'n'brown

#55834 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by gold'n'brown » 31/10/2014 18:15

bingov buraz wrote:
Iago wrote: Ako su Bičakčić i Mujdža na bekovima, a Višća i Hajrović na krilima, gdje je onda Lulić?

Ja mislim da to vise funkcionise na principima samoorganizacije :D

luckylaka

#55835 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by luckylaka » 31/10/2014 18:25

bingov buraz wrote:
Objasnjavati nekome takticke zamisli ko se razumije u fudbal,,ko mara u kriv qrac,,je gubljenje vremena.Lulic je igrac univerzalac sto znaci da moze svugdje po lijevoj strani
Last edited by luckylaka on 31/10/2014 18:30, edited 1 time in total.

FIDELCA

#55836 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by FIDELCA » 31/10/2014 18:28

DonVitoNN wrote:Image

:sad:
tad smo poderali malene grke :wink:

ljevoruki

#55837 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by ljevoruki » 31/10/2014 18:46

luckylaka wrote:Ma nisam ja ni napisao da je Bicakcic toliko spor nego sam ga predlozio na desnog beka a onda je neko dodao da je spor za beka(vrati se malo unazad)pa sam mu predlozio jednog brzog(Vrsajevic)ali ne tako dobrog beka ili jednog malo sporijeg ali daleko boljeg.Mislim da protiv Izraela ipak bekovski par Bico-Mujdza mogu to dobro uraditi s tim da nam na krilima odigraju Visca i Hajrovic koji su izuzetno fizicki spremni i uvijek se mogu vratiti pomoci ovoj dvojici.Sa Lulicem,Besicem i Pjanicem na njihovim pozicijama mislim da ih mozemo dobiti.Al ko da gledam naopak sastav.Kada bi ovi iz saveza mogli kako srediti da PAPE zakasni na avion za Haifu i da mu ja slozim ekipu uff kako bi se igrali sa izraelom. :D
Ti bogami izbaci Medu iz ekipe. A covjek igra u odlicnoj formi. :run:
Ja bih ovako:

Dzeko (C)
Lulic - Medunjanin - Hajrovic/Visca
Pjanic - Besic
Visca/Salihovic - Sunjic - Bicakcic - Mujdza
Begovic

Visca je jedno vrijeme igrao beka za Istanbull BB. Doduse desnog.
Ako se oporavi Salihovic onda ce on na beka a Visca onda moze na desno krilo.
Trenutno je u boljoj formi od Hajrovica I ja bih njemu dao prednost.
U svakom slucaju bi mi Medo igrao na poziciji ofanzivnog veznog ispred Pjanica koji bi igrao centralnog veznog.

JoseMujica

#55838 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by JoseMujica » 31/10/2014 18:54

luckylaka wrote:
bingov buraz wrote:
Objasnjavati nekome takticke zamisli ko se razumije u fudbal,,ko mara u kriv qrac,,je gubljenje vremena.Lulic je igrac univerzalac sto znaci da moze svugdje po lijevoj strani
more on trkat i po desnoj, čak i sredinii, i odbrani samo ne znam koji će bit rezultat tog eksperimenta :?

mislim da je ipak najlakše sVrška stavit jer rezultat unaprijed znamo: mlogo trke bez ikakvog smisla a i rezultat je predvidiv: rupa na toj našoj strani što se ubila za kontre protivnika.

da je kojim slučajem Papke pogledao kasete s koje utakmice gdje Lulić univerzalno drži lijevu stranu vidio bi da to ne ide. I kojim slučajem da je stigla kaseta neke tekme Lacija, gdje inače Lulić igra, vidjeli bi da čoek nikad nije igrao lijevog beka. Možda ga je nekada igrao na početku karijere u Švici, i to kao sekundarnu poziciju.

Papke gistro bančo a ne aMATER! :bih:

JoseMujica

#55839 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by JoseMujica » 31/10/2014 18:56

FIDELCA wrote:
DonVitoNN wrote:Image

:sad:
tad smo poderali malene grke :wink:
ne ponaša se fino dećko...ne zna na kuverat ni marke zaljepit :D da ne kažem da ga onaj srbijanski katil voza ko Ćiru do Višegrada

Papke gistro bančo a ne aMATER! :bih:

Bilki

#55840 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Bilki » 31/10/2014 19:44

nedaj se pape :bih:

lakilaka

#55841 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by lakilaka » 31/10/2014 21:38

oj safete sajo sarajlijo sta li si nam sada osmislio

:bih: :bih: :bih: :bih:

bingov buraz

#55842 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by bingov buraz » 31/10/2014 22:30

luckylaka wrote:
bingov buraz wrote:
I ti si univerzalac,na svim temama se podjednako provaljujes :mrgreen:

znaci ovo je tvoj prijedlog

Image

interesantno :mrgreen:

soccerfan88

#55843 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by soccerfan88 » 31/10/2014 23:13

lakilaka wrote:oj safete sajo sarajlijo sta li si nam sada osmislio

Sudeci po taktikama u zadnjim tekmama i njegovim intervjuima, bolje da ne znamo. Zalosno na sta smo dosli :roll: :roll: :roll:

lakilaka

#55844 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by lakilaka » 31/10/2014 23:21

oj safete sajo sarajlijo dal si forumasu pare isplatio

DonVitoNN

#55845 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by DonVitoNN » 31/10/2014 23:47

Safet dok ovo ne....
:violina:

Paul F.

#55846 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Paul F. » 01/11/2014 00:27

Altsa wrote:
Paul F. wrote:Ma znam sve to druže. Nego me je zaintrigirala ta priča da je navodno formacija glupa a istovremeno igrači ne slušaju selektora. Zbog toga mi nije jasno zašto se postavljaju u formaciju koju hoće selektor. Većina nas se ne razumije u te detalje. Čini mi se da Zmijuga Loma nešto više zna...

covjek ti hoce objasniti da nasa repka nema formaciju jer se ne zna ko sta igra i na kojoj poziciji. to su i sami igraci rekli pa je tvoje pitanje samim tim bezvezno.
Dakle, po tebi, Safet samo pošalje igrače na teren pa se sami igrači rasporede onako kako oni misle da je najbolje ?

AcaLukas

#55847 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by AcaLukas » 01/11/2014 00:41

Ivan Martic iz Dervente, desni bek Verone. Ali jebat ga, teleca glava ima Vrsajevica.

Dead Man Walking

#55848 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Dead Man Walking » 01/11/2014 00:55

Paul F. wrote:
Altsa wrote:
Paul F. wrote:Ma znam sve to druže. Nego me je zaintrigirala ta priča da je navodno formacija glupa a istovremeno igrači ne slušaju selektora. Zbog toga mi nije jasno zašto se postavljaju u formaciju koju hoće selektor. Većina nas se ne razumije u te detalje. Čini mi se da Zmijuga Loma nešto više zna...

covjek ti hoce objasniti da nasa repka nema formaciju jer se ne zna ko sta igra i na kojoj poziciji. to su i sami igraci rekli pa je tvoje pitanje samim tim bezvezno.
Dakle, po tebi, Safet samo pošalje igrače na teren pa se sami igrači rasporede onako kako oni misle da je najbolje ?
Evo ti vrlo jasno i vrlo slikovito objasnjenje. ;-)

Pazi lijevo! Eno ga desno! Gore! Spustaj! Pshuuu. Jes' spustio? Jesam. Jabadabadagedabudabidabidam, pam, pam, paaam! Tija, dadidi, pibibibii. Djes' to pritisno? Pibibibi. Djes' to pritisno? Pibibibi. Pabarididudibamban!! Pam! Pam! Pa... E jes' to meni ka'e rek'o? Jesam! Tu sam te cek'o! Jabadabajagjaa, baga, baga, vaga, vege, bege, bege, vege... Vadi, vadi kaze. E'o ka'e, ide gore, ide dole, ide gore, ide dole, shu, nisani, dobro je ka'e. Disi, ne disi, ne disi, dobro, primljeno, kupljeno, u redu je, kupljeno. Kuupljeno? Prodaj odma'! Prodaj! Ustane rmpalija ovoliki. Cija majka nije prodavala pivske boce? Jes' to ka'e meni rek'o? Moja majka je, ka'e, cet'ri konzerve izvrnula! Cet'ri? Aj' da vidimo! On izvrce. Aj' ka'e. Umhh! Ne moze, ne moze. A kako je majka mogla? Moze, hajde, hajde. Vadii majka, jeb.. Izvrn'o! Ha! Eh ka'e, gle'aj sad kroz nju. Vako. Ne vidim nista, ne vidim. Ha, dje's vi't, ha dje's vi't naopako si okren'o, dole gle'aj! Ha! Jao, kaze, kako su maleni. To je sad potpuno drugacije. To je sad potpuno drugacije, imitira ovaj njega. Sto ga, kaze, imitiras momcino? Sto ga momcino imitiras? I one je mene! I on je mene! E kaze, dobro, ti vamo, ti tamo, sukob, odozdo, vracaj, i kaze, da vidimo sada koliko puta cete unatoc svemu da polemizirate.

Image

Paul F.

#55849 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Paul F. » 01/11/2014 01:12

Pitanje nije tebi upućeno. Briši.

DonVitoNN

#55850 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by DonVitoNN » 01/11/2014 01:47

AcaLukas wrote:Ivan Martic iz Dervente, desni bek Verone. Ali jebat ga, teleca glava ima Vrsajevica.
Odkud on iskoci :izet:

Locked