Safet Susic - Pape, selektor BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

luckylaka

#55401 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by luckylaka » 27/10/2014 17:51

mfeed wrote:
luckylaka wrote: Ako mislis da sam neozbiljan zaobidji brate puin mi je kofer oni sto bi mi drzali predavanja a nemaju sta reci.:
greska, izvinjavam se, nije bilo namjerno.
,,nije greska vec namjera,, :D Pa jebi ga ja ozbiljno napisem da smo u kriticnoj situaciji sa igracima(nikad goroj)da bi bod u ovakvoj situaciji realno bio uspjeh,ali mi jednostavno moramo ganjati tri a ti mene jebes kao da igramo protiv Reala.Skoro niko nam ne igra 90 minuta i ne mozes ocekivati da 3-4 igraca rijese utakmicu.Ako to kolektiv ne zapne nama je pusha nam je.I oni ocekuju pobjedu nece nam se valjda naguziti.Sa kompletnom ekipom i spremnim igracima ovo bi vjerovatno bila igranka u T.Avivi ili Haifi ovako daj boze.

luckylaka

#55402 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by luckylaka » 27/10/2014 17:55

Alfa vs Dov Vito bice interesantno pratiti koji ce prvi da mijenja profil :D .Welcome back Krajisnice i pamet u glavu premda su kriteriji za banovanje sad znatno blazi :lol:

neJbzid

#55403 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by neJbzid » 27/10/2014 18:02

nimalo dovra situacija...povrde..losa forma ponedinaca..selektor koji je pogubio sve konce ako ih je ikada i imao ...uglavnom ovo sad sto imamo nam daje jasnu sliku koliko je safet lose radio u proteklim mjesecima..uz safeta istu ako ne i vecu krivicu snosi savez..jer placa srlektora koji nije otisao pogledati nijednig reprezentativca..osum na tv-u.. jer mi u ovom trenutku nemamo igraca u rosteru samo zbog nakog inata selektora.. i ako budemo cekali da on napravi neki potez nema nas nigdje... ja se nadam uzasnom danu izraelaca gdje im nece ici nista od noge i bljesku nekog od nasih igraca gdje cemo uz neku ludu srecu (a mislim da smo je ispucali u proslim kvalifikacijama) uzeti ta jebena tri boda i ostat u igri za drugo mjesto.. a moze se sastaviti dobra ekipa i sad da nema ovolikog inacenja.. bagovic na golu, bekovi mujdza-zukanovic, stoperi sunjic-spahic, veza besic-pjanic-stilic, krila hajrovic-lulic, napad dzeko ....

DonVitoNN

#55404 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by DonVitoNN » 27/10/2014 18:12

luckylaka wrote:Alfa vs Dov Vito bice interesantno pratiti koji ce prvi da mijenja profil :D .Welcome back Krajisnice i pamet u glavu premda su kriteriji za banovanje sad znatno blazi :lol:
Tablico, ne psujemo mater tj. ne vrijedjamo Safeta naravno ne vrijedjamo forumase..
Zato ne pricaj o banovima tj. kriteriji modova.

luckylaka

#55405 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by luckylaka » 27/10/2014 18:21

DonVitoNN wrote:
luckylaka wrote:Alfa vs Dov Vito bice interesantno pratiti koji ce prvi da mijenja profil :D .Welcome back Krajisnice i pamet u glavu premda su kriteriji za banovanje sad znatno blazi :lol:
Tablico, ne psujemo mater tj. ne vrijedjamo Safeta naravno ne vrijedjamo forumase..
:-D Ma znam realni forumas,fin,zgodan,pametan...jesam li sta propustio al ne voli te moderacija gurni nesto sa strane duze ces trajati.Neka si se vratio al nisi ti mogao izdrzati da ne budes ovdje na laznjaka :-D Ops odoh ja u off.Sorry.Dug boravaka tebi i Safetu :D

DonVitoNN

#55406 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by DonVitoNN » 27/10/2014 18:30

luckylaka wrote:
DonVitoNN wrote:
:-D Ma znam realni forumas,fin,zgodan,pametan...jesam li sta propustio al ne voli te moderacija gurni nesto sa strane duze ces trajati.Neka si se vratio al nisi ti mogao izdrzati da ne budes ovdje na laznjaka :-D Ops odoh ja u off.Sorry.Dug boravaka tebi i Safetu :D
Tablico stvarno izlizana prica i svima nam je Safeta dovde a tebi.... :zzzz:

Nisam na forumu najmanje 2,3 mjeseca helem ti mod moze potvrditi nego...
Safet nam je ogadio SP pa nastavio tj. rep.BIH, nema vise one drazi..
A ti kako hoces, varaj sebe samog :izet: ja sam za BIH.

luckylaka

#55407 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by luckylaka » 27/10/2014 18:44

Pa i ja sam ,,Za BiH,,i nisam ja birao selektora .Ovaj selektor je do sada imao prilicno dobar rezultat ako se izuzme utakmica sa Kiprom.Naravno uvijek tezimo boljem i ja sam ZA da nedjemo boljeg i kvalitetnijeg selektora.Imate moj glas.Bujrum(samo da poslije ne bude kao i sa svim prethodnom koji su se na forumu proveli slicno ko i Safet).Ujedno naci i selektora koji ce intervenisati kod trenera da malo vise paznje obrate na nase igrace i da daju vise sanse Izetu,Besicu,Vranjesu,Stevanovicu,Duricu,Bicakcicu,Salihovicu...

DonVitoNN

#55408 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by DonVitoNN » 27/10/2014 18:53

On je od Slovacke pogubio konce (eto necu spominjati USA bila je prijateljska tekma).
Al eno samo od Kipra :lol: :zzzz: dzaba, dzaba mozemo mi pobjediti Izreal tamo samo da ovaj zna igrace barem postaviti u formaciji, najveci protivnik nasih igraca vec izvjesni period je nas selektor.
Pa on onakvog diva od lijevog beka bi drzao na klupi jer on kao ne zna lopte, ne daje golove tj. samo njemu je kriv za onaj gol protiv Argentine :cry:

A onda kad dodaju ovi jos kako je Safetova plata mala, ko ce sjesti na klupu rep.BIH kad ima tako malu platu... bla bla bla.
Gledam ga posle utakmice protiv Belgije, pa on je u soku zato sto je Belgiji klepio bod na domacem terenu. :lol:

DonVitoNN

#55409 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by DonVitoNN » 27/10/2014 19:05

Image

Hvala :izet: Hajrovicu za SP.

Dr_dre

#55410 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Dr_dre » 27/10/2014 19:08

Ma halal i da ne odemo na evropsko samo da karinas ode,da mogu konacno poceti navijati iz sveg srca za svoju repku.
Ogadio mi je i fudbal i sve,od njega dobijam nagon za povracanje.

Dr_dre

#55411 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Dr_dre » 27/10/2014 19:09

Ionako ce krele otici kad izgubi i matematicke sanse.
Obraz dzon,papke obicni sljam.

DonVitoNN

#55412 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by DonVitoNN » 27/10/2014 19:17

@Dr_dre nisi jedini kojem je ogadio :sad:

Najjace kad strucnjak kamikaza kaze pobjetiti Andoru, skupiti bodova :facepalm:

zetareticula

#55413 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by zetareticula » 27/10/2014 19:20

Steta sto ce biti spreman za Izrael znaci ipak ce bod biti maksimum :lol:

FIDELCA

#55414 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by FIDELCA » 27/10/2014 19:55

DonVitoNN wrote:Pozdrav stara raja :)
Pozdrav za korzo :D

zetareticula

#55415 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by zetareticula » 27/10/2014 20:24

Ne vezano za temu ali oni koji nemaju Moja WebTV da ne trazi streamove kada su utakmice reprezentacije neka se registruje ovdije (http://tivi.ba) Tivi je prvi besplatni bosanskohercegovacki video servis :thumbup: super stvar ima usput vecinu domacih kanala besplatno za gledati :P

iceman2010

#55416 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by iceman2010 » 27/10/2014 20:51

Dr_dre wrote:Ma halal i da ne odemo na evropsko samo da karinas ode,da mogu konacno poceti navijati iz sveg srca za svoju repku.
Pravi navijac. Navija da neodemo na EP.

Sent from my LT18i using Tapatalk 2

mfeed

#55417 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by mfeed » 27/10/2014 21:24

zetareticula wrote:Ne vezano za temu ali oni koji nemaju Moja WebTV da ne trazi streamove kada su utakmice reprezentacije neka se registruje ovdije (http://tivi.ba) Tivi je prvi besplatni bosanskohercegovacki video servis :thumbup: super stvar ima usput vecinu domacih kanala besplatno za gledati :P
vec vidim marjana kako usred prenosa cita saostenje sefa hadzifejzovica o tivi video servisu I njegovom vlasniku.

DonVitoNN

#55418 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by DonVitoNN » 27/10/2014 23:04

iceman2010 wrote:
Dr_dre wrote:Ma halal i da ne odemo na evropsko samo da karinas ode,da mogu konacno poceti navijati iz sveg srca za svoju repku.

Ehhh da smo znali da ce nas i ta jedina pobjeda na SP 2014 zapravo kostati plasmana na EP 2016 :roll:

JoseMujica

#55419 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by JoseMujica » 27/10/2014 23:07

Ma na SP smo svi bili ko napušeni pa nas je haman bolio k za svim....kad se sjetim kako smo se izložili na poraz od Argentine ko istočnjaci na Kosovo :roll:

možda i Izrael tučemo ako Papke malo zapostavi Famalijarne obveze i počne radit posao za koji je debelo plaćen

Papke gistro bančo a ne aMATER! :bih:

batara

#55420 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by batara » 28/10/2014 00:02

:run:
Last edited by batara on 28/10/2014 00:41, edited 1 time in total.

sledge

#55421 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by sledge » 28/10/2014 00:19

Sušića boli ona stvar šta neko priča o njemu i njegovim lopovlucima i kriminalnim potezima. On ima svoje ciljeve i gotovo, ako treba gazit će i preko mrtvih samo da ih ostvari. A cilj mu sigurno nije plasman na EP

luckylaka

#55422 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by luckylaka » 28/10/2014 05:18

iceman2010 wrote:

Navijaj brate za svoju pusti nas da navijamo za BiH reprezentaciju,bar nas koji se radujemo bilo kakvom uspjehu

luckylaka

#55423 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by luckylaka » 28/10/2014 05:27

sledge wrote:Sušića boli ona stvar šta neko priča o njemu i njegovim lopovlucima i kriminalnim potezima. On ima svoje ciljeve i gotovo, ako treba gazit će i preko mrtvih samo da ih ostvari. A cilj mu sigurno nije plasman na EP
:lol: :lol: :lol: :lol: Cilj mu je svjetsko u Rusiji.Jadna majko ko sve navraca na ovu temu dobro smo mi normalni ikako.Onaj navija da izgubimo,onaj navija da se ne plasiramo i ovaj navija da se ne plasiramo,onaj navijace proziva cetnicima ...da se covjek zapita o kojoj to mi reprezentaciji pricamo i s kim diskutujemo.Ko su tzv.navijaci koji zbog tamo nekog selektora prizivaju da Dzeko,Vedo,Mire,Kolasin,Bico i ostali pravi momci ostanu bez europskog prvenstva,kakvi su to tzv.navijaci kojima je poraz BiH selekcije veci uspjeh nego eventualni plasman na e.p.,kakvi su to tzv.navijaci koji momke koji su prosli od beogradske o brazilske marakane(neki na zalost nisu docekali ni to)daju sebi za pravo da dio tih navijaca naziva cetnicima,kakvi su to navijaci a ne navijaju za svoju maticnu reprezentaciju nego joj zele sve najgore i da li su to uopste navijaci :-)

vivax

#55424 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by vivax » 28/10/2014 05:59

luckylaka wrote:
sledge wrote:Sušića boli ona stvar šta neko priča o njemu i njegovim lopovlucima i kriminalnim potezima. On ima svoje ciljeve i gotovo, ako treba gazit će i preko mrtvih samo da ih ostvari. A cilj mu sigurno nije plasman na EP
:lol: :lol: :lol: :lol: Cilj mu je svjetsko u Rusiji.Jadna majko ko sve navraca na ovu temu dobro smo mi normalni ikako.Onaj navija da izgubimo,onaj navija da se ne plasiramo i ovaj navija da se ne plasiramo,onaj navijace proziva cetnicima ...da se covjek zapita o kojoj to mi reprezentaciji pricamo i s kim diskutujemo.Ko su tzv.navijaci koji zbog tamo nekog selektora prizivaju da Dzeko,Vedo,Mire,Kolasin,Bico i ostali pravi momci ostanu bez europskog prvenstva,kakvi su to tzv.navijaci kojima je poraz BiH selekcije veci uspjeh nego eventualni plasman na e.p.,kakvi su to tzv.navijaci koji momke koji su prosli od beogradske o brazilske marakane(neki na zalost nisu docekali ni to)daju sebi za pravo da dio tih navijaca naziva cetnicima,kakvi su to navijaci a ne navijaju za svoju maticnu reprezentaciju nego joj zele sve najgore i da li su to uopste navijaci :-)
Indirektno imas zelju da se ne plasiramo na EP.

luckylaka

#55425 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by luckylaka » 28/10/2014 06:07

vivax wrote:
luckylaka wrote:
Indirektno imas zelju da se ne plasiramo na EP.
:-) :-)
Pitaj Dzeku,Vedu i ostale da li podrzavaju ove sto mole Boga da se oni ne plasiraju tamo gdje im je zivotna zelja.Drugo.Indirektni ili direktno moje zelje su odavno poznate ovdje i ja nemam kome sta objasnjavati da li sam za ili protiv.Moja Reprezentacija je BiH reprezentacija i zelim da je vidim tamo gdje najbolji idu htio ti to prihvatiti ili ne.

Locked