Safet Susic - Pape, selektor BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
Dead Man Walking
Posts: 6372
Joined: 28/05/2004 21:49

#53976 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Dead Man Walking »

Butmiran wrote:@Freakey: Nije tačno da je to u pitanju, igr'o je i Džeko u Želji pa vidite moje komentare o njemu u posljednje vrijeme.

Ovo što spominjem dvije strane, ne opravdavajući Safeta, želim istaći da nije ni Zukan totalno nevinašce ali ne želim da pišem poluprovjerene informacije.

Sent from my LG-D405 using Tapatalk
Ah ja, u pravu si, psovao Safetu u porukama.
User avatar
maltam
Posts: 432
Joined: 04/07/2012 15:22

#53977 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by maltam »

Svi sve znaju, a niko nista ne zna. ;)
User avatar
van Basten
Posts: 7547
Joined: 21/09/2006 02:59

#53978 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by van Basten »

tako je Pape... čuj momak bi da igra za reprezentaciju koja je učestvovala na SP i to prije jednog takvog štopera kakav je Hadžić, a ovamo ga pretrčava klocina Ljaljić koji ni u mrtvoj Srbiji nema mjesta. Nek' si mu rekao... :evil:
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#53979 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Butmiran »

Dead Man Walking wrote:
Butmiran wrote:@Freakey: Nije tačno da je to u pitanju, igr'o je i Džeko u Želji pa vidite moje komentare o njemu u posljednje vrijeme.

Ovo što spominjem dvije strane, ne opravdavajući Safeta, želim istaći da nije ni Zukan totalno nevinašce ali ne želim da pišem poluprovjerene informacije.

Sent from my LG-D405 using Tapatalk
Ah ja, u pravu si, psovao Safetu u porukama.
Ne znam i ne želim da ulazim u raspravu uopšte tako da te pokušaje ironije ostavi za nekog drugog.

Sent from my LG-D405 using Tapatalk
User avatar
LSD
Posts: 27296
Joined: 24/07/2007 08:26

#53980 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by LSD »

FreakyStyley wrote:
Dead Man Walking wrote:
Butmiran wrote:Svaka medalja ima dvije strane.

Sent from my LG-D405 using Tapatalk
Daj nam tu drugu. Zasto se ne poziva Zukanovic?
Ja mislim da je druga strana medalje prije:

"Navijam za Sarajevo i tesko mi je priznat da je jedan od najvecih koji su zaigrali za moj klub supak od covjeka. Uostalom, Zukanovic je igr'o za Zelju, ne moze valjat."

Halali @Butmiran. :D
:thumbup: :thumbup: sve receno...sa ovim si im zavukao do grla :izet:
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#53981 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by FreakyStyley »

Butmiran wrote:@Freakey: Nije tačno da je to u pitanju, igr'o je i Džeko u Želji pa vidite moje komentare o njemu u posljednje vrijeme.

Ovo što spominjem dvije strane, ne opravdavajući Safeta, želim istaći da nije ni Zukan totalno nevinašce ali ne želim da pišem poluprovjerene informacije.

Sent from my LG-D405 using Tapatalk
Ma OK je to, znam i ja sticajem okolnosti i pozitivnih i negativnih mahalskih prica i o Zukanovicu i jos mnogima.

Samo, kad se u reprezentaciji desava to sto se desava i apsolutno sve cinjenice upucuju na jedno, blago receno subjektivno i neprimjereno je rec da postoji "druga strana medalje".

Svakome ko je sposoban da racionalno rasudjuje i razmislja svojom glavom je vec odavno jasno cime se bave Pape Susic i saradnici. :oops: Samo je "problem" sto to nisu mahalske price vec ocigledne, lako provjerljive i dokazive cinjenice.
Dead Man Walking
Posts: 6372
Joined: 28/05/2004 21:49

#53982 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Dead Man Walking »

Butmiran wrote:
Dead Man Walking wrote:
Butmiran wrote:@Freakey: Nije tačno da je to u pitanju, igr'o je i Džeko u Želji pa vidite moje komentare o njemu u posljednje vrijeme.

Ovo što spominjem dvije strane, ne opravdavajući Safeta, želim istaći da nije ni Zukan totalno nevinašce ali ne želim da pišem poluprovjerene informacije.

Sent from my LG-D405 using Tapatalk
Ah ja, u pravu si, psovao Safetu u porukama.
Ne znam i ne želim da ulazim u raspravu uopšte tako da te pokušaje ironije ostavi za nekog drugog.

Sent from my LG-D405 using Tapatalk
Pa izvoli sa drugom stranom medalje, ti si rekao da postoji. Ili si se predomislio, pa je ta druga strana medalje postala neprovjerena informacija?
User avatar
AhmetShabo
Posts: 2884
Joined: 03/03/2011 09:12

#53983 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by AhmetShabo »

Provjerene su informacije da je Papke seoska varalica. Samo takvi mogu potpisati ISTOVREMENO 2 ugovora. Zukanovic je za njega LJUDESKARA
oridjidji
Posts: 5811
Joined: 07/09/2009 10:07

#53984 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by oridjidji »

mfeed wrote:
oridjidji wrote:
north wrote:
da vise citas ovaj forum sazn'o bi da je tino igrac za lige petice ili bar jaci tursko ruski tim.
Strasan je igrac, ubija u Hajduku, Ibricic je za njega u Hajduku bio doktor fudbala, on nije jos ni diplomiro u drisu Bilih.

:D
User avatar
FIDELCA
Posts: 887
Joined: 05/11/2013 20:06

#53985 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by FIDELCA »

Safet je ogledalo ove drzave-za rodjaka. :thumbup:
cindrlimindrli
Posts: 6374
Joined: 13/11/2011 18:43

#53986 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by cindrlimindrli »

I jednom i drugom bi bilo pametnije da se malo vise posvete poslu kojim se bave umjesto sto bespotrebno trose
vrijeme na seljacke prepirke po nizerazrednim portalima.
User avatar
vivax
Posts: 1004
Joined: 04/07/2011 20:07

#53987 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by vivax »

FIDELCA wrote:Safet je ogledalo ove drzave-za rodjaka. :thumbup:
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
diason
Posts: 487
Joined: 13/05/2008 12:08
Location: Na putu prema dole

#53988 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by diason »

Šibicar je sve rekao: "frajer je stavio lične interese ispred interesa reprezentacije i za mene je mrtav za sva vremena."
Ništa se nije dogodilo odlaskom Ušanovića i kompanije, savez je i dalje ostao korumpirano gnijezdo, zmajevo, neki bi rekli.
User avatar
SkyLimit
Posts: 5193
Joined: 10/10/2012 15:49

#53989 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by SkyLimit »

cindrlimindrli wrote:I jednom i drugom bi bilo pametnije da se malo vise posvete poslu kojim se bave umjesto sto bespotrebno trose
vrijeme na seljacke prepirke po nizerazrednim portalima.
Ne bih ja baš Oslobođenje nazvao nižerazrednim portalom. Ostali su samo isjekli dio o Zukanoviću i objavili.
http://www.oslobodjenje.ba/sport/nogome ... -za-izrael
oridjidji
Posts: 5811
Joined: 07/09/2009 10:07

#53990 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by oridjidji »

Bolje da te dribla i lomi igrac Rome, makar i Ljajic bio, nego da te dribla levat iz Slaven Belupa ili iz Istre.

Po Papetovom rezonu cekam debitante u repki iz Travnika i Zvijezde Gradacac i iz Radnika iz Hadzica.

Bojim se da cemo mi uskoro pjevati ovu pjesmu... samo cemo pjevati umrla na BIH joooj :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#53991 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by todd_smith »

Ma izgubio je davno kontrolu, protiv Egipta je to tek izaslo u javnost i tu je bio "zvanicno" pocetak kraja.

Samo gledaj kikseve:

-Poraz Egipta.

-Svadja sa Dzekom/Midom/Spahom.

-Cirkus oko priprema.

-Cirkus oko spiska. Hadzic i Susic upali, pozvao cak igraca viska. Iako je imao dodatnu listu, i jednu moze imati od 23 igraca, on ima 24 i jos dodatne igrace koji bi upali ako se ne daj Boze sta desi ovoj 23. odnosno 24. Ali sve se usuti i dobro je jer je Besica zvao.

-Atmosfera se popravi jer uzimamo Obalu i ostale prijateljske sa sasvim solidnom igrom i dobrom formacijom.

-Zukanovic ne ide na SP zbog 1 recenice koja nije uopce bila zlonamjerna niti je kritikovala Papeta.

-Prcic govori kako nece da igra za repku dok je Pape tu.

-Gubimo od Argentine.

-Pocne da se suska da nesto ne valja, da se neko svadja, da nesto ne stima.

-Debakl protiv Nigerije u svakom smislu. Najgluplja formacija u historiji reprezentacije. Kolasinac ne igra, ko zna zbog cega. Bicakcic ne igra, ko zna zbog cega.

-Pobjeda protiv Irana koja nije bila od nikakve znacajnosti.

-Pandza izlazi za nacionalistickim komentarima.

-Pocinje EP.

-Spisak objavljen gdje kaze da mogu igrati oni koji igraju za klub. Zukanovic ce igrati kada se probije u prvih 11 u svom klubu.

-Vranjes nema kluba nalazi se na spisku. Zukanovic u prvih 11, i cak igrac utakmice, nema ga na spisku.

-Prcic na spisku i igra od prve minute protiv Kipra. Ljudi sretni jer igra eto najbolji igrac u Francuskoj, jer mislim ono nas je, mora da je najbolji.

-Debakl od Kipra.

-Nista nije jos izgubljeno ima jos bodova u igri. Zukanovic ne moze igrati jer igra na lijevoj strani, a mi nemamo lijevog beka jer je Kolasinac povrijedjen, Lulic igra beka.

-Kiks protiv Velsa. Ali ima jos bodova u igri.

-Stilic igra u zivotnoj formi, najbolji igrac Poljske lige. Pape kaze da nema namjeru da ga zove, ne treba mu takav igrac.

-Kiks protiv Belgije. Pape dolazi u studio nasmijan i drago mu sto smo izvukli bod, iako imamo 2 od 9 bodova ovdje je jos sve u igri.

-Prcic vise nikada nije minute dobio.

-Zukanovic izlazi sa komentarima oko Susicevog brata i odbijene ponude da mu isti bude menadzer i govori da nece da igra dok je Pape tu.

Jebo lud zbunjenog ovdje.
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#53992 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by FreakyStyley »

Šibicar wrote:
Ali tako i jest koliko god se ti zajebavao,neki to upravo vide tako kako si napisao,evo prvi ja sam ga podržavao na početku iako sam mrtvi Željovac,igrali smo lijepo i dobro,ma šta dobro ekstra smo igrali,derali ovu buraniju trpali ih i šakom i kapom,ali od Brazila se sve okrenulo napokao,jednostavno frajer je stavio lične interese ispred interesa reprezentacije i za mene je mrtav za sva vremena.
Ma sve OK i nije mi cilj uopste prebacivat raspravu na klupski teren. Samo, sto ne biti objektivan? Mislim, znam da je to jednom navijacu tesko, al jebi ga. Ne mislim ovdje konkretno na @Butmirana, nisam ni upratio njegove postove na ovoj temi, ali ima onih kojima je prica bas providna.

Navijam i ja za Zelju pa mi nije problem priznat da je recimo jedan Nikola Nikic dalabu. :mrgreen:

Ovo sto Pape radi je davno postalo degutantno. Smije nam se svima u lice i handri nas kako hoce. Njegovo ime su starije generacije (bez obzira na klupsi predznak) vezale za najljepse moguce stvari, a svojim postupcima je takvu ljagu bacio na sebe da je nikad nece saprat. Steta. Dzaba 100 Pariza, muzeja, kaseta Woody Allena i Fellinia, dzaba sve porcije kavijara kad ti je u glavi zauvijek onaj seljacki kvrc: "Imal' mene tu?"
cindrlimindrli
Posts: 6374
Joined: 13/11/2011 18:43

#53993 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by cindrlimindrli »

SkyLimit wrote:
cindrlimindrli wrote:I jednom i drugom bi bilo pametnije da se malo vise posvete poslu kojim se bave umjesto sto bespotrebno trose
vrijeme na seljacke prepirke po nizerazrednim portalima.
Ne bih ja baš Oslobođenje nazvao nižerazrednim portalom. Ostali su samo isjekli dio o Zukanoviću i objavili.
http://www.oslobodjenje.ba/sport/nogome ... -za-izrael
A dobro, nista onda...najpametnije je da nastave ovako, nemoj slucajno da nas postede ovih tarlahanja i presipanja iz
supljeg u prazno.
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#53994 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Butmiran »

Dead Man Walking wrote:
Butmiran wrote:
Dead Man Walking wrote: Ah ja, u pravu si, psovao Safetu u porukama.
Ne znam i ne želim da ulazim u raspravu uopšte tako da te pokušaje ironije ostavi za nekog drugog.

Sent from my LG-D405 using Tapatalk
Pa izvoli sa drugom stranom medalje, ti si rekao da postoji. Ili si se predomislio, pa je ta druga strana medalje postala neprovjerena informacija?
Ne razumijem te. U vezi čega sam se predomislio?

Sent from my LG-D405 using Tapatalk
Dead Man Walking
Posts: 6372
Joined: 28/05/2004 21:49

#53995 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Dead Man Walking »

Rekao si da postoji druga strana medalje. Pitam koja je to? Sta je tu nejasno? Nisam vidio da si odgovorio, osim sto si napisao da ne zelis siriti neprovjerene informacije. Je li to ta druga strana medalje, neprovjerene informacije (aka link na infu napisao da je Zuka yebo mater Papetu u porukama), ili imas jos nesto dodati?
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#53996 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by FreakyStyley »

cindrlimindrli wrote:
SkyLimit wrote:
cindrlimindrli wrote:I jednom i drugom bi bilo pametnije da se malo vise posvete poslu kojim se bave umjesto sto bespotrebno trose
vrijeme na seljacke prepirke po nizerazrednim portalima.
Ne bih ja baš Oslobođenje nazvao nižerazrednim portalom. Ostali su samo isjekli dio o Zukanoviću i objavili.
http://www.oslobodjenje.ba/sport/nogome ... -za-izrael
A dobro, nista onda...najpametnije je da nastave ovako, nemoj slucajno da nas postede ovih tarlahanja i presipanja iz
supljeg u prazno.
Ne kontam kako je javno saopcenje bivseg reprezentativca, koje potvrdjuje ono sto svi znaju (dobro, neki i sumnjaju), a vezano je za "privatizovanje" reprezentacije i menadzerske talove selektorovog brata, sve na stetu reprezentacije BiH, "tarlahanje i presipanje iz supljeg u prazno."

Vjerovatno jer se ne poklapa s tvojim misljenjem da je Pape strucnjak, postenjacina i reinkarnacija Gandija.
Last edited by FreakyStyley on 21/10/2014 00:40, edited 1 time in total.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#53997 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by 5 0 5 »

Image
cindrlimindrli
Posts: 6374
Joined: 13/11/2011 18:43

#53998 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by cindrlimindrli »

FreakyStyley wrote: Ne kontam kako je javno saopcenje bivseg reprezentativca, koje potvrdjuje ono sto svi znaju (dobro, neki i sumnjaju), a vezano je za "privatizovanje" reprezentacije i menadzerske talove selektorovog brata, sve na stetu reprezentacije BiH "tarlahanje i presipanje iz supljeg u prazno."

Vjerovatno jer se ne poklapa s tvojim misljenjem da je Pape strucnjak, postenjacina i reinkarnacija Gandija.
Uopste me ne iznenadjuje sto ne kontas.
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#53999 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by FreakyStyley »

cindrlimindrli wrote:
FreakyStyley wrote: Ne kontam kako je javno saopcenje bivseg reprezentativca, koje potvrdjuje ono sto svi znaju (dobro, neki i sumnjaju), a vezano je za "privatizovanje" reprezentacije i menadzerske talove selektorovog brata, sve na stetu reprezentacije BiH "tarlahanje i presipanje iz supljeg u prazno."

Vjerovatno jer se ne poklapa s tvojim misljenjem da je Pape strucnjak, postenjacina i reinkarnacija Gandija.
Uopste me ne iznenadjuje sto ne kontas.
Onda mi objasni ako ti nije tesko.
User avatar
Zmijuga loma
Posts: 1810
Joined: 16/11/2009 01:57
Location: 36' Kodro, 89' Kodro

#54000 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Zmijuga loma »

224/270 minuta za Svena u kvalifikacijama. Povraća mi se.
Locked