Safet Susic - Pape, selektor BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
Romeo2
Posts: 20
Joined: 24/09/2014 22:25

#51101 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Romeo2 »

luckylaka wrote:Onim sto PAPE radi(osim zadnje utakmice)zadovoljni su ljudi u savezu,zadovoljni su navijaci osim naravno vas 10-ak ovdje.Medjutim eventualnim odlaskom na europsko opet ce ,,nezadovoljni,,biti najglasniji u ,,hvalospjevkama,,na racun reprezentacije i selektora.Da PAPE lupa po medijima to je svima jasno ali nas vecinu interesuje krajnji cilj europsko.
Koji bolan navijaci, MI SMO NAVIJACI, vidis da nismo zadovoljni.
Uzmi to logicki, Forum nije nista drugo nego ogledalo drustva. Ti jedan ga branis, nas 9 ga pljuje. Znaci 90% navijaca nije zadovoljno, 10 jeste ;)
Tako ti i sve objektivne ankete govore, i posto nemas sanse da u americi van foruma razgovaras o tome sa prosjecnim bosancem,iz prve ti ruke mogu reci da je takva atmosfera raspolozenje prema Safetu i van virtualnog svijeta.
Samo sto smo mi ovdje toliko zaludjeni pa dozvoljavamo tom bezveznjakovicu da nam uzima vrijeme, vecinu ostalih zaboli mudo, navikli smo mi u Bosni da nas gaze i ponizavaju pa vecini ne smeta vise niti se sikiraju.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#51102 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by JoseMujica »

luckylaka wrote:
hopcup wrote:
luckylaka wrote: nemoj se puno sekirati za nas sto razmisljamo svojom glavom nego za one koji razmisljaju glavom Index Armina.Jednostavno necu da me svrstaju u one navijace kojima niko i nista ne valja a takvima nije sveti ni rahmetli Hase ni legendatni Svabo ni pokojni Vedran ...
nakon što ni ti sam više ne možeš ignorisat papetov diletantizam, počeo si sa glupim spinovima.
Da se neki nisu prepoznali medju ovima gore :-)PAPE je svoj ,,diletanizam,,pokazao tako sto je reprezentaciju odveo na S.P....sta je trebao jos odvesti ih na mjesec da bi vi bili zadovoljni.
i zakopao je na SP podređujući je familiji

da mu je reprezentacija na prvom mjestu a ne sopstvena guzica otišao bi nakon SP-a

ps

kako Forrest i reprezentacija danas kotiraju među navijačima najbolje govori naslov

Nema gužvi: Počela prodaja ulaznica za meč BiH - Belgija
Klix.ba - Prodaja ulaznica za utakmicu fudbalskih reprezentacija BiH i Belgije počela je jutros u 9 sati, a pred poslovnicama Centrotransa u Zenici i Sarajevu nije bilo gužve.
a nekad se u ponoć dolazilo da se stane u red :roll:
User avatar
ljevoruki
Posts: 4754
Joined: 20/05/2011 22:49

#51103 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by ljevoruki »

JoseMujica wrote: i zakopao je na SP podređujući je familiji
da mu je reprezentacija na prvom mjestu a ne sopstvena guzica otišao bi nakon SP-a
Tako je predsjednice. :thumbup:

p.s. de zivota ti urgiraj kod 505 da me prebaci na desnu stranu.
:bih:
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#51104 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by 5 0 5 »

ljevoruki wrote: p.s. de zivota ti urgiraj kod 505 da me prebaci na desnu stranu.
:bih:
nisam ja sklapao tu ekipu. pitaj mog burazera paula.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24267
Joined: 26/08/2007 17:10

#51105 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Charuga »

Romeo2 wrote:.......
Isključen/a korisnik/ca iz razloga “kršenje pravila foruma, kloniranje”
» Romeo2

Trajni
MokeQc
Posts: 429
Joined: 29/06/2007 18:17
Location: Quebec City / Rajvosa

#51106 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by MokeQc »

Meni nas fudbal sve vise lici na scenario iz filma 'Gori vatra'.
Kao sto Zaim trazi sina, Safet je poceo traziti treceg napadaca koji mu se prividja. Savez, kao korumpirani drot, taslaci narod i navijace uz opomenu 'Mirna ti !' i jos ako ispadne da se selekcija pravi po nacionalnom kljucu to ce ti biti u stilu :
- Borce, treba mi Srba...
- Moze, evo vam Vranjes bez kluba ako nam odobrite prijateljsku sa Crnom Gorom u Beogradu.

Safet u medjuvremenu fino objasnjava medijima : 'Mozda sam supak, ali terorista - ne.'
I na kraju izgori sve, reci cemo : 'Safeteeee, *eb'o si nas za sva vremena !!'
Zastozato
Posts: 1000
Joined: 27/09/2014 23:18

#51107 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Zastozato »

Ja se bojim da ovo sto se desava sa reprezentacijom pod vodstvom Safeta Susica nije neko prokletsvo upravo zbog onoga sto je uradjeno Zukanovicu. Prvo su igraci koji su igrali njegove pozicije, Kolasinac i Bicakcic, kiksali protiv Argentine. Onda su se Kolasinac i Salihovic povrijedili na poziciji lijevog beka, medjutim Susic ga ipak ne poziva. Vidjecemo sta ce biti sa Velsom, ali mi nije jasno da nijedan novinar ne upita Susica za Zukanovica sad kad nam zaista treba na toj poziciji lijevog beka. Susic je obecao da ce ga zvati ukoliko bude igrao u klubu, a covjek je ostao na terenu svih 90 minuta u posljednjem kolu, u ligi koja igra najjacu odbranu na svijetu.
cindrlimindrli
Posts: 6374
Joined: 13/11/2011 18:43

#51108 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by cindrlimindrli »

ultima_palabra wrote:
hopcup wrote:
ultima_palabra wrote: Pa neće mu nikad biti bolje nego što je sad. Vrlo je on sposoban, kad se radi o njegovoj guzici... seljačka politika.

Ne treba njega žaliti, nego dobro nabiti nogom i prosuti vode za njim.
seljačka politika, jašta. nije mu prvi put, potpisao levat predugovor sa interom, onda mu torino ponudio više para i on konto zajebat inter. iz svega toga, levat popuši suspenziju na godinu dana u italiji. ko fol on ne zna šta mu je u ugovoru... aj što on laže, nego što misli da mu vjerujemo....
Bravo, to sam i zaboravio.
Pretjerujete...ima li u toj prici gdje kakvog menadjera iz tih vremena?
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#51109 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by JoseMujica »

Pape always saying football game is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#51110 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by JoseMujica »

Forrest Gump u epizodi "Potraga za DMC-om"

Gledaju Sead i Safet Sušić kasetu neke utakmice Hajduka i vidi Safet nekog malog kako barata loptom i kaje:

Safet: Buraz ko je ovaj mali? Vid ga kako loptu vrti...
Sead: Zove se Sušić.
Safet: Ha,isto ko i ja!
Sead: Pa dobio prezime od baba.
Forrest Gump: Babo mu se zove Sušić?
Sead: Ti si mu amidža bolan Safete, a ja menadžer !
cindrlimindrli
Posts: 6374
Joined: 13/11/2011 18:43

#51111 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by cindrlimindrli »

Ti Mustafica ako mislis da si duhovit, odmah da ti kazem da si se zajebo.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#51112 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by JoseMujica »

ne mislim da sam duhovit niti mi je ovo smiješno već najprije žalosno
cindrlimindrli
Posts: 6374
Joined: 13/11/2011 18:43

#51113 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by cindrlimindrli »

JoseMujica wrote:niti mi je ovo smiješno već najprije žalosno
Pa jeste na neki nacin zalosno, isprco si tolike godine a ponasas se k'o da ti je 12.
User avatar
ljevoruki
Posts: 4754
Joined: 20/05/2011 22:49

#51114 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by ljevoruki »

5 0 5 wrote:
ljevoruki wrote: p.s. de zivota ti urgiraj kod 505 da me prebaci na desnu stranu.
:bih:
nisam ja sklapao tu ekipu. pitaj mog burazera paula.
ali ti si, pardon VI ste, trener. :D
solo2
Posts: 1259
Joined: 22/03/2011 19:49

#51115 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by solo2 »

Ma realno poslije utakmice s Nigerijom se vidjelo da dalje vise ne ide. Meni samo nije jasno kako niko nema muda da mu kaze da to sto radi je potpuno pogresno - gdje su Bajevic, Osim, Hadzija?!
Onaj sastanak na koji je pozvan nedavno se trebao desiti odmah nakon Brazila a ne sada.
Svi jedno - on drugo. Safet je pravi Bosanac, uporan,bezobrazan i tvrdoglav u isto vrijeme.

Nema potrebe vrijedjati - to stoji ali ovo sto Pape radi je uvreda za svakog normalnog covjeka koji voli ovu reprezentaciju.
omar little
Posts: 16354
Joined: 14/03/2008 21:14

#51116 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by omar little »

ima li negdje transkript intervjua sa safetom? ne mogu ja ono ni gledati ni slusati. hvala. :)
User avatar
hopcup
Posts: 1064
Joined: 23/09/2013 19:39

#51117 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by hopcup »

omar little wrote:ima li negdje transkript intervjua sa safetom? ne mogu ja ono ni gledati ni slusati. hvala. :)
eeee druže, ti bi se jebao da ti ne uđe. šuti i trpi, ko i svi mi što odgledasmo :lol:
User avatar
luckylaka
Posts: 22501
Joined: 15/01/2010 06:28

#51118 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by luckylaka »

JoseMujica wrote:Forrest Gump u epizodi "Potraga za DMC-om"

Gledaju Sead i Safet Sušić kasetu neke utakmice Hajduka i vidi Safet nekog malog kako barata loptom i kaje:

Safet: Buraz ko je ovaj mali? Vid ga kako loptu vrti...
Sead: Zove se Sušić.
Safet: Ha,isto ko i ja!
Sead: Pa dobio prezime od baba.
Forrest Gump: Babo mu se zove Sušić?
Sead: Ti si mu amidža bolan Safete, a ja menadžer !
Los ti humor totale,cak ti se ni pristalice ne smiju a mozes ti to daleko bolje. :-)
User avatar
luckylaka
Posts: 22501
Joined: 15/01/2010 06:28

#51119 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by luckylaka »

hopcup wrote:
omar little wrote:ima li negdje transkript intervjua sa safetom? ne mogu ja ono ni gledati ni slusati. hvala. :)
eeee druže, ti bi se jebao da ti ne uđe. šuti i trpi, ko i svi mi što odgledasmo :lol:
Nismo svi ...ja recimo ni sekunde jer ono sto mene interesuje su 6 bodova iz sledece dvije utakmice a ne Safetovo naklapanje za medije.
User avatar
hopcup
Posts: 1064
Joined: 23/09/2013 19:39

#51120 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by hopcup »

luckylaka wrote:
hopcup wrote:
omar little wrote:ima li negdje transkript intervjua sa safetom? ne mogu ja ono ni gledati ni slusati. hvala. :)
eeee druže, ti bi se jebao da ti ne uđe. šuti i trpi, ko i svi mi što odgledasmo :lol:
Nismo svi ...ja recimo ni sekunde jer ono sto mene interesuje su 6 bodova iz sledece dvije utakmice a ne Safetovo naklapanje za medije.
fino gore piše "ko i svi mi što odgledasmo". u ovaj skup ulaze samo oni što su odgledali. dosadan si fakat ponekad..
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#51121 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by 5 0 5 »

omar little wrote:ima li negdje transkript intervjua sa safetom? ne mogu ja ono ni gledati ni slusati. hvala. :)
imas na zadnjih 5-6 stranica the best of.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#51122 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by 5 0 5 »

hopcup wrote:
luckylaka wrote: Nismo svi ...ja recimo ni sekunde jer ono sto mene interesuje su 6 bodova iz sledece dvije utakmice a ne Safetovo naklapanje za medije.
fino gore piše "ko i svi mi što odgledasmo". u ovaj skup ulaze samo oni što su odgledali. dosadan si fakat ponekad..
nije ni sekunde odgledao a zna da se neopravdano pljuje po safetu.
User avatar
Point.
Posts: 27789
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#51123 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Point. »

luckylaka wrote: nemoj se puno sekirati za nas sto razmisljamo svojom glavom nego za one koji razmisljaju glavom Index Armina.Jednostavno necu da me svrstaju u one navijace kojima niko i nista ne valja a takvima nije sveti ni rahmetli Hase ni legendatni Svabo ni pokojni Vedran ...
Sta reci nego se grohotom nasmijati na ovaj komentar. Ti razmisljas svojom glavom? :lol: Eh grdne rane.
cindrlimindrli
Posts: 6374
Joined: 13/11/2011 18:43

#51124 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by cindrlimindrli »

Pa dobro mu je i rek'o kad ga je poceo ispitivati za germaniju...bjezi momak, sjasi mi s qrca.
omar little
Posts: 16354
Joined: 14/03/2008 21:14

#51125 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by omar little »

hopcup wrote:
omar little wrote:ima li negdje transkript intervjua sa safetom? ne mogu ja ono ni gledati ni slusati. hvala. :)
eeee druže, ti bi se jebao da ti ne uđe. šuti i trpi, ko i svi mi što odgledasmo :lol:
e, jeste solidarni :P :D
Locked