Safet Susic - Pape, selektor BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Zmijuga loma

#48501 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Zmijuga loma » 10/09/2014 00:35

Kako će se Sejo Mendes oporaviti od ovog šoka? Hoće li izvući neko novo lice iz asortimana za naredno okupljanje? :oops:

Dead Man Walking

#48502 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Dead Man Walking » 10/09/2014 00:36

cvrčak_na_hedonizmu wrote:
drugi profil wrote:
Slazem se ja sve sa tobom. Greska 100%, ali siguran sam da ni on nije mislio da mu je ovo najboljih 11. Dakle izveo kobinovan sastav (kontajuci da ce protv Kipra ispasti kao klasni igraci koje on forsira iz svojih nebitno kakvih razloga).
Jel sad jasnije, jbg. Kako bi ti nazvao sastav gdje ti Bundesliga sjedi na klupi a igra HNL i debitant Prcic.
I sto je najtuznije, ostavio je Avdiju i nije iskoristio trecu izmjenu.
Khm, pa onda je zaslužio nogu, jer prodaje igrače preko reprezentacije ili je retardiran pa mu treba oduzeti radnu sposobnost. Ne vidim treće objašnjenje. Lažem li ?
E qrac, ne moze noga. Normalna raja, te Laki i Miške ga podrzavaju. :bih:

Bosanski_kralj

#48503 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Bosanski_kralj » 10/09/2014 00:36

Al jes smrad postao ovaj Safet u pm.

NEMOHOES

#48504 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by NEMOHOES » 10/09/2014 00:37

cvrčak_na_hedonizmu wrote:
drugi profil wrote:
Slazem se ja sve sa tobom. Greska 100%, ali siguran sam da ni on nije mislio da mu je ovo najboljih 11. Dakle izveo kobinovan sastav (kontajuci da ce protv Kipra ispasti kao klasni igraci koje on forsira iz svojih nebitno kakvih razloga).
Jel sad jasnije, jbg. Kako bi ti nazvao sastav gdje ti Bundesliga sjedi na klupi a igra HNL i debitant Prcic.
I sto je najtuznije, ostavio je Avdiju i nije iskoristio trecu izmjenu.
Khm, pa onda je zaslužio nogu, jer prodaje igrače preko reprezentacije ili je retardiran pa mu treba oduzeti radnu sposobnost. Ne vidim treće objašnjenje. Lažem li ?
lazes.ko ker.

plagijator1975

#48505 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by plagijator1975 » 10/09/2014 00:38

I šta sad, stručnjak se neće ni počešati po glavi, a kamolo ponudit ostavku ili prihvatit odgovornost za poraz. Svi su drugi krivi samo Ajnštajn iz Zavidovića nije!

LSD

#48506 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by LSD » 10/09/2014 00:40

drugi profil wrote:Eto da vam ne odgovaram svima ovako djuture cu reci
hebo vas kombinovan sastav, sta ste se toga ufatili!!!
Jel izveo najbolji sastav? NIJE!
I sta je izveo? Sastav najboljih i grupicu levata koji su trebali da se slepaju uz elitu.
Kako se takav sastav zove?
JESTE, podcjenio je protivnika.
ali nema tu puno price i filozofije....selektor je krivac za sastave, on ih određuje, on iza njih stoji....mogao je pozvati 11 igraca iz Želje, ali to je njegova odgovornost...i šta radi sad?' pokušava na igrace svaliti poraz puuuuu, a on ih selektorao prvo, pa ih onda izabrao u startnih 11 veceras

ne zanima nas kakav je sastav :!: vec rezultat na kraju

a yebe mi se ko ce igrati...nek igraju Fazlija, Felix Sturm i Mekić, boli me q

halo, nema vadione za ovu blamažu :!: kraj price

drug_profi

#48507 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by drug_profi » 10/09/2014 00:41

LSD wrote:
I sta je izveo? Sastav najboljih i grupicu levata koji su trebali da se slepaju uz elitu.
ali nema tu puno price i filozofije....selektor je krivac za sastave, on ih određuje, on iza njih stoji....mogao je pozvati 11 igraca iz Želje, ali to je njegova odgovornost...i šta radi sad?' pokušava na igrace svaliti poraz puuuuu, a on ih selektorao prvo, pa ih onda izabrao u startnih 11 veceras

PA ko ga vadi jebla vas logika. Valjda mu moram mater psovat da bi razumjeli....
gori sam i ja sto se sa budalama raspravljam.

spree

#48508 Re: Odg: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by spree » 10/09/2014 00:42

Ma hajde kako bi se prodali ajdukovci da nije kombinovanog sastava. Sve je to selektor srneca ledja predvidio (kao sto i sam kaze da je znao da pjanic nece dati go iz penala. Ne znam zasto uopste igramo tekme kad on unaprijed zna sta ce se desiti ili je pak moguce da nekom taktickom mudrolijom to promijeni?). Los kipar, lako cemo, ali jbg omaklo se. Jbt valjda dobijemo do kraja kvalifikacija nekoga kako bi se prodali ovi seadovi. Mada kad ih svjetsko nije prodalo hmm...

Dead Man Walking

#48509 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Dead Man Walking » 10/09/2014 00:42

drugi profil wrote:
LSD wrote:

PA ko ga vadi jebla vas logika. Valjda mu moram mater psovat da bi razumjeli....
Pa jel zreo za otkaz ili nije?

Sarajevski_Marlboro

#48510 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Sarajevski_Marlboro » 10/09/2014 00:45

Ovaj Sajo se rodio za politicara, apsolutno ima sve osobine tipicnog bh. politickog funkcionera, koji olos

mfeed

#48511 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by mfeed » 10/09/2014 00:46

nije on podcjenio nikoga, on jednostavno nije bio sposoban da prilagodi tim za ovu priliku ili bilo kakvu drugu priliku. ako protivnicka ekipa nema jaku sredinu onda znas da ces ti imati posjed i loptu a oni jedino mogu igrati kontre i prekide. ako igraju kontre oni svoje nabrze igrace stave u spic jer im je to jedina nada. ti onda moras pozadi da se suprostavis sa igracima koji brzinom mogu parirati. nije to bas nuklearna fizika, vrlo proste stvari. pozadi imas spore igrace, ostavis ih same, niko im ne pomaze, sta mozes ocekivati drugo nego da popusis gol ili dva.

cvrčak_na_hedonizmu

#48512 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by cvrčak_na_hedonizmu » 10/09/2014 00:48

drugi profil wrote:

Super si to iskombinovao :oops:

LSD

#48513 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by LSD » 10/09/2014 00:52

Sušić: "Podcijenili smo protivnika"
"Nemam opravdanje, iznenadili su me moji igrači"

pa nemoj te price, nemoj množine, nemoj biti kuja tolika...nemoj mi SMO :oops: :oops: puuu, nemoj uvaljivanja igraca, taman da su šetali i ležali na terenu.

budi covjek pa reci Iznenadio ME protivnik, ja sam krivac, ja sam izveo ovu ekipu, išamarali su me likovi koji me ne zanimaju (to je sam izjavio prije utakmice o Kipru kao selekciji), nisam stigao pogledati te njihove "kasete"...slaži nešto, izmisli - samo mojne množine jbm mu sunce krvavao
Last edited by LSD on 10/09/2014 00:53, edited 1 time in total.

DonVitonjini

#48514 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by DonVitonjini » 10/09/2014 00:53

Od muke malo zalio veceras.
Ooo ovom strucnjaku, sta vise reci...sta :-? neka je dobio jaci ugovor, zasluzio ga nakon SP.

Neka sada postavi onaj fan Safeta "tablicu" ...

Pozdrav od Don Vita :
:bih:
BIH ispred Safeta.
Last edited by DonVitonjini on 10/09/2014 00:54, edited 1 time in total.

drug_profi

#48515 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by drug_profi » 10/09/2014 00:53

mfeed wrote:
nije on podcjenio nikoga, on jednostavno nije bio sposoban da prilagodi tim za ovu priliku ili bilo kakvu drugu priliku. ako protivnicka ekipa nema jaku sredinu onda znas da ces ti imati posjed i loptu a oni jedino mogu igrati kontre i prekide. ako igraju kontre oni svoje nabrze igrace stave u spic jer im je to jedina nada. ti onda moras pozadi da se suprostavis sa igracima koji brzinom mogu parirati. nije to bas nuklearna fizika, vrlo proste stvari. pozadi imas spore igrace, ostavis ih same, niko im ne pomaze, sta mozes ocekivati drugo nego da popusis gol ili dva.
Covjece ti si sad bas rekao, samo sa puno vise rijeci, da je Safet podcjenio protivnika....
Jednostavno nije shvatio sta je problem i odakle dolazi opasnost. Nema razlike jel razlog sto ne zna ili sto je samouvjeren.

SkyLimit

#48516 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by SkyLimit » 10/09/2014 00:55

Nažalost, kola su krenula nizbrdo, a zna se kako ih je teško zaustaviti kada se to desi. U kratkom vremenskom periodu desila se i Nigerija i Kipar, i teško je vjerovati da se uskoro neće desiti neko drugi. Sušić neće dati ostavku. I poslije ove utakmice je izjavio da su igrači razočarali, isto kao i poslije SP. Na stranu što nikad neće da preuzme odgovornost na sebe, pomisli li barem da to znači da nije u stanju da izvuče maksimum od ovih igrača? A Savez je posebna priča. Jednoglasno su mu poslije SP dali novi, poboljšani ugovor, mada to nikog i ne bi trebalo da čudi. Čovjek pleše kako oni sviraju. Otjerao je Zukanovića iz reprezentacije jer se zamjerio Savezu. Koji bi drugi trener tako postupio? Oni njemu i da daju otkaz sad to bi bilo iz ljubavi, tek je potpisao novi dvogodišnji ugovor, morali bi mu sve isplatiti što bi zaradio tokom ugovora. Dobro njima, dobro njemu. Jedino možda bi se trebao buniti onaj od čijih bi se para isplaćivala odšteta Sušiću. Jer, poslije SP mogli su se rastati bez da su mu dužni i kahvu platiti.
Last edited by SkyLimit on 10/09/2014 00:55, edited 1 time in total.

MOSALJOZE

#48517 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by MOSALJOZE » 10/09/2014 00:55

Pape jebem ga,Salihović lijevi bek,Hajrović desno Lula lijevo,i Ogi umjesto Avdije.Pa nije toliko teško
limit Pjanić je rekao da je on krivac za poraz,ne zbog penala,već zbog cijele tekme.Pape je trebao svu krivicu na sebe preuzeti,a ovo mu ne valja.

Dead Man Walking

#48518 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Dead Man Walking » 10/09/2014 00:58

drugi profil wrote: Covjece ti si sad bas rekao, samo sa puno vise rijeci, da je Safet podcjenio protivnika....
Jednostavno nije shvatio sta je problem i odakle dolazi opasnost. Nema razlike jel razlog sto ne zna ili sto je samouvjeren.
Pa dobro, majku mu, jel on i dalje zasluzuje da vodi ovu ekipu ili ne? Nesto mi izbjegavas odgovor.

N.N.

#48519 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by N.N. » 10/09/2014 01:03

Govnar ce da upropasti kvalifikacije i to je to.

Sve sto se sada pise, pisalo se i poslije Nigerije, a velika vecina forumasa i prije toga.
Ovaj perfidni seljacic, dakle, ne glupan, nego namazanko i preslikac danasnjih politicara, kara naciju i ne vadi ga.
Savez, isti govnari, samo u skupljim odijelima i sa boljim vokabularom, kao i u vrijeme Usketa su uradili najgore sto se moglo uraditi i doticnom produzili ugovor.
Poslije Velsa i Belgije ce vec biti kasno za neke promjene :)

Mustang1

#48520 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Mustang1 » 10/09/2014 01:03

MOSALJOZE wrote:Pape jebem ga,Salihović lijevi bek,Hajrović desno Lula lijevo,i Ogi umjesto Avdije.Pa nije toliko teško
limit Pjanić je rekao da je on krivac za poraz,ne zbog penala,već zbog cijele tekme.Pape je trebao svu krivicu na sebe preuzeti,a ovo mu ne valja.
Pa ti kao da ga ne poznajes :D A Tin i Avdija ? Jos ih odmarao na onom losem terenu protiv Lihtenstajna ! :lol: :lol:

drug_profi

#48521 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by drug_profi » 10/09/2014 01:05

Dead Man Walking wrote:
drugi profil wrote: Covjece ti si sad bas rekao, samo sa puno vise rijeci, da je Safet podcjenio protivnika....
Pa dobro, majku mu, jel on i dalje zasluzuje da vodi ovu ekipu ili ne? Nesto mi izbjegavas odgovor.
Pitam te opet, jel treba da mu psujem mater da bi razumjeli?
Svako ima pravo na gresku, a Pape je nazalost svoje ispucao. Medjutim znam da nece otici i ostaje mi da se nadam nekom cudu da odjednom prokonta kako treba odigrati svaku utakmicu.

Logovan

#48522 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Logovan » 10/09/2014 01:08

Eee jebo ga Pape pa ovaj poraz ti nije trebao. :-) Mogao si ga izbjeći da si pametnije postavio formaciju i da nisi izveo Vršajevića, Sušića...

Uozbilji se. Kvalifikacije moramo proći.

DonVitonjini

#48523 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by DonVitonjini » 10/09/2014 01:08

Image

Genije, na sta ovo lici :?

Nastavite :roll:

Dead Man Walking

#48524 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Dead Man Walking » 10/09/2014 01:10

drugi profil wrote:
Dead Man Walking wrote:

Pitam te opet, jel treba da mu psujem mater da bi razumjeli?
Svako ima pravo na gresku, a Pape je nazalost svoje ispucao. Medjutim znam da nece otici i ostaje mi da se nadam nekom cudu da odjednom prokonta kako treba odigrati svaku utakmicu.
Znaci i ti si za otkaz. Posteno. Nesto si upakovao pa nije bilo najjasnije.
Last edited by Dead Man Walking on 10/09/2014 01:13, edited 1 time in total.

Bosanski_kralj

#48525 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Bosanski_kralj » 10/09/2014 01:12

Šta će sad I. Osim reći u Sušićevu odbranu? :-?

Locked