Safet Susic - Pape, selektor BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
palermo
Posts: 22266
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#46601 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by palermo »

cindrlimindrli wrote:
palermo wrote:Kad vidim ovoliki broj ljudi (čije postove i forumski angažman sam cijenio) koji podržavaju Sušića ili makar relativiziraju sve ono što se zbiva (oni bi rekli objektivno posmatraju stvari) nekako se osjećam lično poražen......
A dobro Boga ti, pa koga cu podrzavati? Podrzavao bih i trenera Japana, al' sta da radim kad nisam Japanac? :D
Pa slušaj druže cindrli, ja stvarno ne bih da uzimam uogu moralnog autoriteta (odakle mi pravo) prema tome svatko nek podržaje onoga koga hoće,moje mišljenje je da smo Sušića, prvi dan nakon svjetskog, trebali s noge na nogu..al eto,valjda smo merhametli duše......

Vijdet ćemo šta će budućnost donijeti....
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7218
Joined: 12/03/2012 18:04

#46602 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

drugi profil wrote:@palermo
Ne relativiziram ništa. Imam sklonost da izolujem dobro od loseg. Odnosno da prepoznam posao koji je uradjen onako kako se ocekivalo, a i onaj koji nije.
Ljude treba prozivati samo za posao koji je odradjen ispod ocekivanja.

Odlicno znas koje su greske i ja ih ne trebam ponavljati jer je ovdje naborjano milion puta. O TSS ja nemam nikakvo misljenje. Ima peh prezimena i mozda bi ga drugacije gledali da je selektor npr. Muzurovic.

I ja kao i ti mislim da je sve vec ovdje receno i da je bezvze dalje truniti, ali eto opet se ponekad javim. Pape je selektor i jbg. moramo dalje. Samo se nadam da nece biti eksperimenata tipa Slovacke i Nigerije.

@cvrcak
Pa koga bi ti izveo u utakmici koja je nebitna za nas? Svaki trener bi izveo one momke koji traze sansu. Zao mi je sto je ponizio Ibricica, jer je i on mogao makar minut odigrati negdje.
Izveo bih tim u kojem bi igrali Arslanagić, Prcić, Sćuk, Zukanović, Bičakčić ili Cocalić a ne TSS, Hadžić i Vršajević. Davno već prežvakano kada sam ubjeđivao ljude da SP ne čini 11 ili 14 igrača nego 17 ili 18, jebiga, mi smo imali nekakvih turista pa se desilo da je TSS treća izmjena protiv Nigerije i da nemamo lijevog beka.

Ako sjebeš glavni posao i zijaniš par miliona, treba te jebati i otjerati, a ne hvaliti ili u bilo kojem pozitivnom svjetlu spominjati, jer si uspio da zaključiš poslić od deset-pedeset hiljada maraka. Tako ja gledam na stvari. Džaba ti je sve kad si zajebno kad nisi trebao. Il boss, il hadžija. Ne pričam na pamet, vodim jednu firmicu, znam kako se vodi posao.

@cindrlimindrli, nismo mogli ništa da uradimo kad smo imali lika na klupi koji bi sjebo Real, a ne nas. To sam pisao i prije, to pišem i danas, pod Safetom BiH je na nekih 75% stvarnih mogućnosti. Može to punoooooo bolje, al jebiga, sad je kasno.

@palermo, nismo mi merhametli duše ( taj merhametluk je jedna od urbanih legendi u Bošnjaka, nešto ala Jeti, priča se o njemu, al ga niko nikad nije vidio, odnosno, na jedan merhamet ja vidim brat-bratu dvadeset pasjaluka, hinjaluka, kvarnjaka, lopovluka, zlobe i ostalih naših legendarnih "vrlina" ) nego su u pitanju talovi. Savezu odgovara trener koji neće tražiti da na SP ne ide familija svih uposlenih, koji će dopustiti da Zukanović bude odstranjen zbog pogrešne rečenice ili gluho bilo pita, a đe su pare koje su došle od FIFE, a zauzvrat može da ne radi ništa uz solidnu platu u odnosu na to koliko radi, pođahkad pomogne familiji, a nas prca u zdrav mozak.
cindrlimindrli
Posts: 6374
Joined: 13/11/2011 18:43

#46603 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by cindrlimindrli »

palermo wrote:Pa slušaj druže cindrli, ja stvarno ne bih da uzimam uogu moralnog autoriteta (odakle mi pravo) prema tome svatko nek podržaje onoga koga hoće,moje mišljenje je da smo Sušića, prvi dan nakon svjetskog, trebali s noge na nogu..al eto,valjda smo merhametli duše......
Nismo trebali s noge na nogu, trebali smo mu se fino zahvaliti i pozeliti puno srece i uspjeha u nastavku njegove
karijere gdje god bi ga ona odvela. Ovo ako nista zbog buducnosti tima, jer ko ce se normalan prihvatiti tog posla
svjestan da cemo ga danas sutra sjekirama najuriti?
Nismo nasli nikog drugog, bolji od njega se nisu javljali na konkurs, covjek je ostao i zadnje sto trebamo jeste da
ga sad u sred kvalifikacija rusimo jer tako cemo razvaliti puno vise nego imati koristi.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44792
Joined: 29/12/2005 01:20

#46604 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by jeza u ledja »

Susic u odlucujucoj utakmici protiv Nigerije pravi presmijesan sastav i izbacuje potpuno lijevog beka iz ekipe.
I sa takvim sastavom, a po pravilima igre , rezultat je trebao glasiti 1-0 na kraju za nas. Marca navela izvjestaj FIFAe po kojoj smo mi jedina direktno ostecena reprezentacija na SP.

U utakmici protiv Irana ubacuje mix ekipu, sa sve igracima koji mu se zamjeraju, ne treba nam pobjeda, Iranu treba - mi to uzimamo, lagano. Quieroz je inace super selektor, ali ono, samo protiv nas je napravio gresku.

Na SP poziva Besica, mada je glup ko kurac i ne poziva igrace po zaslugama. Momak odigrao odlicno i prodao se. Kad to drugima podje za rukom, oni se prodaju preko repke, tj. selektor ih prodaje. Kada Besicu podje za rukom, onda je to uradio sam.

Protiv Argentine, finaliste prvenstva, odigrao aktivan rezultat do samog kraja. No tada su mnogi pisali da je trebao postici vise . :D

Limitiran je selektor nema sta. Poziva malog Tina da se proda preko svjetskog, sasvim nezasluzeno.
Izostavlja igrace poput Prcica, Besica i Zukanovica jer su se zamjerili nekom u savezu.
Napravio je uspjeh sa reprezentacijom sa samim plasmanom i tu dostize svoj limit.

Na kraju, pokazao je manjak ambicija nedostatkom zelje da potrazi angazman u nekom klubu. Imao je sve servirano i siguran sam ponude vrijednije od nase klupe. Medjutim svima odgovara status quo.

Volio bih da je otisao i da je dosao neko dobar, sad bi barem bilo interesantnije sve pratiti. Potrebna nam je nova krv, a mislim da Susic nema vise ambicija. Vidjecemo kako ce se odvijati.


Inace Korisnicki, svakog igraca kojeg si nabrojao Susic na kraju pozove, kazes sa zakasnjenjem, ali cemo mu halaliti. Pa zasto onda o tome pricas uopste? :-)
User avatar
drug_profi
Posts: 50134
Joined: 16/07/2012 16:00

#46605 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by drug_profi »

Ma tako reci. Problem je sto se tvoj spisak ne slaze sa njegovim, a i ti bi izveo rezerve protiv Irana.
Njegove su pobijedile, a tvoje jos ne znamo da li bi.
Paul F.
Posts: 3424
Joined: 05/02/2011 03:40
Location: Gdje vlast odluči
Contact:

#46606 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Paul F. »

Što se tiče najbolje generacije, pa zar nije i trener nad trenerima imao slične igrače ?
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44792
Joined: 29/12/2005 01:20

#46607 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by jeza u ledja »

drugi profil wrote:Ma tako reci. Problem je sto se tvoj spisak ne slaze sa njegovim, a i ti bi izveo rezerve protiv Irana.
Njegove su pobijedile, a tvoje jos ne znamo da li bi.
Pa on bi to bolje. On je i ranije govorio da bi on to bolje. Sve stvari je unaprijed predvidio. Davne i dana. Sad da se vratis unazad sve i jedan njegov upis i komentar se iskazao kao tacnim.
Ne znam zasto o tome uopste raspravljas? Znas ti na kojem je nivou nas narod...
Drzi se kvantne fizike, ostavi fudbal strucnjacima.
A ne znam ni sto ja komentarisem, sarkazam mi nije jaca strana. Odo gledat bejzbol.
palermo
Posts: 22266
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#46608 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by palermo »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:.

@palermo, nismo mi merhametli duše ( taj merhametluk je jedna od urbanih legendi u Bošnjaka, nešto ala Jeti, priča se o njemu, al ga niko nikad nije vidio, odnosno, na jedan merhamet ja vidim brat-bratu dvadeset pasjaluka, hinjaluka, kvarnjaka, lopovluka, zlobe i ostalih naših legendarnih "vrlina" ) nego su u pitanju talovi. Savezu odgovara trener koji neće tražiti da na SP ne ide familija svih uposlenih, koji će dopustiti da Zukanović bude odstranjen zbog pogrešne rečenice ili gluho bilo pita, a đe su pare koje su došle od FIFE, a zauzvrat može da ne radi ništa uz solidnu platu u odnosu na to koliko radi, pođahkad pomogne familiji, a nas prca u zdrav mozak.
Bilaje to samo metaforička figura,ne mislim da smo merhametli. I mene ne interesuju talovi Saveza, niti me interesuje je li trebao protiv Irana igrati Arslanagić ili ovaj ili onaj.Ono što samja vidio,jeste da je čovjeku važnije bilo promovisati svoje lične (ne znam kako ih drugačioje nazvati) igrače od pobjede reprezenatcije Bosne i Hercegovine.A nekoliko sam puta pisao,izašao sam u grad par sati prije utakmice sa Nigerijom,to je bila nestvarna atmosfera, sreo sam jednog dedu,od 75 godina,tu negdje,imao je onaj stari Legein dres BiH, i dok je pričao pokazivao mi je ruku koja se naježila i samo je rekao,sretan sam što sam ovo doživio.Nije imao pravo,nije smio Sušić da se onako ponaša,sa moje tačke gledišta ono je jednostavno naoprostivo.

I svaka pričao tome šta je dobro,a šta je loše u ličnosti Sušića i u njegovom radu je po meni apsurdna. Seciraj najveće ubice pa ćeš im pronaći više dobrih stvari,pokrivaju djecu prije spavanja, brane prve komšije,spremni su odnijeti staroj osobi ceker preko ceste.....imaju samo jednu manu...ubijaju ljude.

Dakle,i Sušić ima samo jednu manu, nije ga briga za reprezenatciju Bosne i Hercegovine niti ga je briga za one koji za nju navijaju.
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7218
Joined: 12/03/2012 18:04

#46609 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

jeza u ledja wrote:
Pa on bi to bolje. On je i ranije govorio da bi on to bolje. Sve stvari je unaprijed predvidio. Davne i dana. Sad da se vratis unazad sve i jedan njegov upis i komentar se iskazao kao tacnim.
Ne znam zasto o tome uopste raspravljas? Znas ti na kojem je nivou nas narod...
Drzi se kvantne fizike, ostavi fudbal strucnjacima.
A ne znam ni sto ja komentarisem, sarkazam mi nije jaca strana. Odo gledat bejzbol.
Izvini, ali za tebe sam doktor fudbala. Ne znam uopšte što ti repliciram, prenisko si u hijerarhiji. Moja greška, neću više :D Treba još pure da pojedeš. Idi sada poredi, sa kolegom kiprom, malo kvalitete Hadžića i Bešića, to ti i jeste nivo (ne)znanja.

Davno sam ti napisao, demagogija ti prolazi na politici, jer objektivno znaš o čemu pišeš, ovdje ne prolazi, jer ne znaš o čemu pišeš, to kad shvatiš, biće ti lakše :D

Sjedi, jedan.
User avatar
hrasno38
Posts: 31266
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#46610 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by hrasno38 »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:
jeza u ledja wrote:
Pa on bi to bolje. On je i ranije govorio da bi on to bolje. Sve stvari je unaprijed predvidio. Davne i dana. Sad da se vratis unazad sve i jedan njegov upis i komentar se iskazao kao tacnim.
Ne znam zasto o tome uopste raspravljas? Znas ti na kojem je nivou nas narod...
Drzi se kvantne fizike, ostavi fudbal strucnjacima.
A ne znam ni sto ja komentarisem, sarkazam mi nije jaca strana. Odo gledat bejzbol.
Izvini, ali za tebe sam doktor fudbala. Ne znam uopšte što ti repliciram, prenisko si u hijerarhiji. Moja greška, neću više :D Treba još pure da pojedeš. Idi sada poredi, sa kolegom kiprom, malo kvalitete Hadžića i Bešića, to ti i jeste nivo (ne)znanja.

Davno sam ti napisao, demagogija ti prolazi na politici, jer objektivno znaš o čemu pišeš, ovdje ne prolazi, jer ne znaš o čemu pišeš, to kad shvatiš, biće ti lakše :D

Sjedi, jedan.
Doktore ......
1. koliko si utakmica u zivotu odigrao?
2. koliko si klubova u zivotu vodio?
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7218
Joined: 12/03/2012 18:04

#46611 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

drugi profil wrote:Ma tako reci. Problem je sto se tvoj spisak ne slaze sa njegovim, a i ti bi izveo rezerve protiv Irana.
Njegove su pobijedile, a tvoje jos ne znamo da li bi.
Ne zajebavaj, SP nije ni počelo napisao sam, a nisam jedini, da Safet ne smije da eksperimentiše sa nepostojećim zadnjim veznim igračem, lažnim desnim i lijevim krilom, lažnim zadnjim veznim i tako dalje, da nisam siguran jel on to u stanju, da nam je klupa karanana i da će nam sve to dohakati na SP-u. Na žalost se to ispostavilo tačnim, jer je ovaj opet izmišljao fudbal i tako dalje. Iran, kada tako postavimo stvari, je potpuno nebitan i irelevantan. Mislimd a se tu možemo složiti.

palermo wrote:
Bilaje to samo metaforička figura,ne mislim da smo merhametli. I mene ne interesuju talovi Saveza, niti me interesuje je li trebao protiv Irana igrati Arslanagić ili ovaj ili onaj.Ono što sam ja vidio,jeste da je čovjeku važnije bilo promovisati svoje lične (ne znam kako ih drugačioje nazvati) igrače od pobjede reprezenatcije Bosne i Hercegovine.A nekoliko sam puta pisao,izašao sam u grad par sati prije utakmice sa Nigerijom,to je bila nestvarna atmosfera, sreo sam jednog dedu,od 75 godina,tu negdje,imao je onaj stari Legein dres BiH, i dok je pričao pokazivao mi je ruku koja se naježila i samo je rekao,sretan sam što sam ovo doživio.Nije imao pravo,nije smio Sušić da se onako ponaša,sa moje tačke gledišta ono je jednostavno naoprostivo.

I svaka pričao tome šta je dobro,a šta je loše u ličnosti Sušića i u njegovom radu je po meni apsurdna. Seciraj najveće ubice pa ćeš im pronaći više dobrih stvari,pokrivaju djecu prije spavanja, brane prve komšije,spremni su odnijeti staroj osobi ceker preko ceste.....imaju samo jednu manu...ubijaju ljude.

Dakle,i Sušić ima samo jednu manu, nije ga briga za reprezenatciju Bosne i Hercegovine niti ga je briga za one koji za nju navijaju.
Nemam običaj inače da citiram i uradim :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Vrlo lijepo primjećeno
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7218
Joined: 12/03/2012 18:04

#46612 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

hrasno38 wrote:
Doktore ......
1. koliko si utakmica u zivotu odigrao?
2. koliko si klubova u zivotu vodio?
Tebe se ne sjećam na ovoj temi prije par godina, ne znam što mi se obraćaš kad sa tobom uopšte nisam diskutovao onda, a bogme ni sada. Tebi, ne zamjeri, zaista nemam namjeru ništa dokazivati. Fali ti jedno par godina kontiuiteta i pisanja da bi mogli raspravljati. Mrsko mi da idem iz početka.

ps ponavljaš konstataciju/pisanje mnogobrojnih bezbojnih forumaša koji se u nedostaku svog mišljenja ili stava sjete prve gluposti koja im padne na pamet i onda kao pametni. Što ti pišeš na forumu i porediš Džeku i Papeta, gdje je tebi licenca ? Licemjerno je nešto raditi, a onda drugom isto spočitavati. Postoje stručni forumi i postoje otvoreni forumi. To ti je valjda jasno ?

Ježu pišem to što pišem, jer se sjećam njegovih bravura iz prošlosti. Tebe se uopšte ne sjećam, mislim da nisi ni pisao, ne trpaj se gdje ti nije mjesto. Hvala.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44792
Joined: 29/12/2005 01:20

#46613 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by jeza u ledja »

Ja te samo spominjem da bi dobijao ovakve odgovore. Fakat imas dara za humor, doktore. :lol:

De nam malo poredi kvalitete Sunjica i Zukanovica, de nam malo ispricaj kakav je kloc Visca.
Reci nam i sta cemo bez Stilica sljedeci ciklus.
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#46614 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by north »

@cvrle, šta ti misliš šta se trebalo uraditi sa selektorom na kraju ovog ciklusa? mislim znam, reći ćeš nabiti ga s noge na nogu, ja sam nakon Irana pisao da treba ići i naveo argumente za tako nešto, ali pitam iz razloga ko se mogao dovesti? Mislim, Vaha otpao, sa Bajevićem se nije znalo pisalo se sve i svašta, a u stvarni ništa, ja sam prvi za stranca kvalitetnog bio, ali u savezu su izgleda stipse i ne pada im na pamet da potroše koji milion na mandat nekog stranog selektora...Srbija ne zna dugo šta znači plasman na prvenstvo, blamiraju se iz kvalifikacija u kvalifikacije, država im je isto u qrcu kada je ekonomija u pitanju, pa dovediše Dicka Advokata :-) , naši polupismeni mudraci iz saveza ne padaju im na pamet da o tome razmišljaju...dakle, ko se mogao dovesti realno?

Znam, sad je gotovo, ali hoću reći slijedeće, ako nisu mogli Vahu ili Bajevića, ako nisu htjeli trošiti pare na skupe strance, onda i nisam siguran da je mogao neko bolji od Safeta...a da se ne lažemo, mogao je itekako gori doći kakvih panejva ima koji su godinama bez angažmana i koji bi se na koljena sageli samo da im se pruži šansa..

Jebi ga, da imamo stručne novinare pa da konstantno bombarduju Safeta sa pitanjima o taktici, novim igračima, nekima koji ne zaslužuju, pa neka se ljuti koliko hoće, ali ga natjerati da se malo zamisli, a ovako šta god da ga se pita on ko Zgembo Adislić iz TLN odgovara "ambalaža rotira" i još mu se novinar uredno zahvali na odgovoru :oops:
User avatar
hrasno38
Posts: 31266
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#46615 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by hrasno38 »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:
hrasno38 wrote:
Doktore ......
1. koliko si utakmica u zivotu odigrao?
2. koliko si klubova u zivotu vodio?
Tebe se ne sjećam na ovoj temi prije par godina, ne znam što mi se obraćaš kad sa tobom uopšte nisam diskutovao onda, a bogme ni sada. Tebi, ne zamjeri, zaista nemam namjeru ništa dokazivati. Fali ti jedno par godina kontiuiteta i pisanja da bi mogli raspravljati. Mrsko mi da idem iz početka.

ps ponavljaš konstataciju/pisanje mnogobrojnih bezbojnih forumaša koji se u nedostaku svog mišljenja ili stava sjete prve gluposti koja im padne na pamet i onda kao pametni. Što ti pišeš na forumu i porediš Džeku i Papeta, gdje je tebi licenca ? Licemjerno je nešto raditi, a onda drugom isto spočitavati. Postoje stručni forumi i postoje otvoreni forumi. To ti je valjda jasno ?

Ježu pišem to što pišem, jer se sjećam njegovih bravura iz prošlosti. Tebe se uopšte ne sjećam, mislim da nisi ni pisao, ne trpaj se gdje ti nije mjesto. Hvala.
Decko pusti pisanja poezija i proza nego odgovori na pitanje. Ovdje o Papetu sam pisao kad ti nisi bio ni na mapi ovog foruma. Dakle odgovori na pitanje mada mogu skoro sa sigurnoscu reci da je odgovor na oba pitanja = nula. Dakle nisi ti ni "D" od nekog doktora nego jos jedan od klasicnih FIFA korisnika koji bi volio kad bi ga se nesto pitalo ali te se nista ne pita. Evo ja imam jednu godinu igranja u pionirima Zelje nekih davnih 70-tih godina doduse kao golman i jako puno godina kao igrac i kao trener u jednom drugom sportu. Gdje si ti u svemu tome???? Osim u citannju Avazovog Sporta i ako si skupio dovoljno godina "Sportskih novosti" i "Tempa" vjerovatno sav tvoj sportski zivot se sveo na pomjeranje misa i drzanje dzojstika u ruci. Fali tebi dragi moj djecace vise nego par godina zivota da bi mogao ovdje sa pojedinim forumasima ravnopravno pricati o ovom sportu.
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7218
Joined: 12/03/2012 18:04

#46616 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

@demagog, osim doktore, treba još i dva prsta da podigneš, da mi se obratiš. Nemoj da ti se ovakve stvari ponavljaju. Lijepo sam raspoložen i milostiv pa ću ti odgovoriti.

Oko Višće je neviđen hype, al ja ne viđoh ništa osim brzine, jednog gola i par driblinga, a dečko je odigrao dobrih minuta u reprezentaciji.

Šunjić :D khm, igrao protiv Nigerije gdje nas je Begović spasio debakla, imao 8 odbrana. Pored onakvog Spahića i Dupovac bi izgledao kao Nesta. Protiv Irana, koji ne zna da napada nije neko mjerilo. Za mene je Zukanović bolji igrač, a gdje je Safet jedva dočekao da ga se riješi i očisti mu put u startnih 11. Idu kvalifikacije, vidjećemo gdje je Šunjić. Nije se dokazao, po meni. Tek ide dokazivanje, previše je truntav i nesiguran kad je lopta na zemlji. Nadam se da griješim.

Štilića nisam ni spominjao. Malo ti se pomutilo.

Koliko sam postova napisao, moram nekada pogriješiti. Od grešaka ne bježim. Čekam tvoje ( nove )procjene, ove dosadašnje ( a nije ih bilo puno ) su bile vrhunske :D

Vidjela žaba da se konj potkiva pa i ona digla nogu :D

hrasno38, jel tebe neki klimaks spucao ? Što si negativan ? Promijenio si se kao forumaš, sigurno je klimaks u pitanju, il te nešto žestoko nagazilo. Ne znam zaista.

Imaš moje postove, mnogo toga sam pogodio, na žalost, mrsko mi da se naduravam sa čovjekom/forumašem koji ima 40+ godina i koji kao argument, na otvorenom forumu, koristi pitanje koju ekipu si vodio u životu. Takva pitanja postavljaju djeca i glupani. Koliko znam nisi spadao u te kategorije. Ono o čemu sam pisao, a nisam jedini, većina je sada svjesna. To je moja referenca na ovom forumu, ne treba mi više od toga. Bolje bi bilo za sve da nisam bio u pravu. Ne znam gdje si ti u toj priči. Ne sjećam te se uopšte kao sudionika bilo kakve rasprave u prošlosti, a imam dosta dobro pamćenje.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44792
Joined: 29/12/2005 01:20

#46617 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by jeza u ledja »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:@demagog, osim doktore, treba još i dva prsta da podigneš, da mi se obratiš. Nemoj da ti se ovakve stvari ponavljaju. Lijepo sam raspoložen i milostiv pa ću ti odgovoriti.

Oko Višće je neviđen hype, al ja ne viđoh ništa osim brzine, jednog gola i par driblinga, a dečko je odigrao dobrih minuta u reprezentaciji.

Šunjić :D khm, igrao protiv Nigerije gdje nas je Begović spasio debakla, imao 8 odbrana. Pored onakvog Spahića i Dupovac bi izgledao kao Nesta. Protiv Irana, koji ne zna da napada nije neko mjerilo. Za mene je Zukanović bolji igrač, a gdje je Safet jedva dočekao da ga se riješi i očisti mu put u startnih 11. Idu kvalifikacije, vidjećemo gdje je Šunjić. Nije se dokazao, po meni. Tek ide dokazivanje, previše je truntav i nesiguran kad je lopta na zemlji. Nadam se da griješim.

Štilića nisam ni spominjao. Malo ti se pomutilo.

Koliko sam postova napisao, moram nekada pogriješiti. Od grešaka ne bježim. Čekam tvoje ( nove )procjene, ove dosadašnje ( a nije ih bilo puno ) su bile vrhunske :D

Vidjela žaba da se konj potkiva pa i ona digla nogu :D
Milostivi doktore,
Sunjic nije dokazan, slazem se, ali je u zadnjim utakmicama vise pokazao nego Zukanovic u svojim zadnjim. Pokazao je vise nego i Bicakcic. Prije godinu je bio kloc, sad je izgleda stasao. Boze moj, igraci se mijenjanju. Isto vazi i za Besica.
Helem ti kao doktor trebao bi to primjetiti. No tesko je to, kada je doktorska diploma u pitanju.
Oko Visce je hype, nebitno, on je pokazao mnogo veci kvalitet od druge turske lige i to je fakat.
Uglavnom, za ono sto grijesis trazis izgovore. Tako to rade i svi ostali, pa sto ne bi i ti.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25620
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#46618 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by BHF_Manijak »

cindrlimindrli wrote:Ma dobro, usro je motku u utakmici sa Nigerijom i u konacnici je trebao sam reci, ljudi jebi ga, zajebo sam, nisam
uspio, hvala vam na svemu i ostajte zdravi, veseli i debeli, nasljedniku puno srece. No kako on nije taj tip a ni mi
poslovicno smotani nismo nasli nikog boljeg, jebat ga sad, sta je tu je, bismilom u kvalifikacije pa sta bude. :D
Mah moj Cindrli, proci cemo mi sigurno kvalifikacije, jer bas duduci moramo biti da se ne plasiramo, kada 2 repkre idu direktno! :mrgreen: :mrgreen: Nego je poenta sta cemo mi uraditi u Francuskoj, gdje vec postaje "ozbiljno", kao i na SP-u.
Mr. Brightside
Posts: 31338
Joined: 26/02/2011 13:07

#46619 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Mr. Brightside »

momčad je potrebno galvanizirati!

samo da ovo jednom izjavi, sve bih mu oprostio :cry:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44792
Joined: 29/12/2005 01:20

#46620 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by jeza u ledja »

Ja nazalost nisam toliko siguran za kvalifikacije. :-?
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25620
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#46621 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by BHF_Manijak »

Ma sta vam je ljudi, pa sta mislite da ce se mrtvi Wales plasirati prije nas ili Izrael? Ne budalite, idemo mi 100%, no vec sad nagovjestavam da to za mene nece nikakav biti uspjeh na kojem bi mi oci ispale, ali nazalost u Svaezu, a i Safet, ce to znalacki podici na nivo kao da smo osvojili kakvo takmicenje!

Dakle plasman nije upitan, za mene ce biti mnogo vaznije sta ce se napraviti na Euru!
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44792
Joined: 29/12/2005 01:20

#46622 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by jeza u ledja »

Pa ne znam, brinem se da su igracima opali motivi, a i Susicu.

Vidjecemo.
User avatar
drug_profi
Posts: 50134
Joined: 16/07/2012 16:00

#46623 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by drug_profi »

Zapravo se treba zabrinuti za plasman.
Niko sam ne skida gace.
A mi ako im pridjemo tako, ostacemo hebeni u jarku....
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#46624 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by north »

Mi kad u ovakvom sistemu takmičenja ne bi se plasirali, onda bi najodgovornijim trebalo kupiti kartu za S.Koreju u jednom pravcu...znači ne moraš ni biti prvi, neka Belgija i bude prva, a objektivno i jeste najjačau grupi, trebaš biti ispred Velsa, Kipra i Izraela...sve tri ekipe su lošije od Grčke i sigurno bi u dvomeču ispale onim poznatim grčkim rezultatom, a vjerovatno i Slovačke...čak i da odeš u baraž, tamo kao trećeplasirani ne možeš više dobiti Portugala, Rusiju, Hrvatsku, i sl. nego vjerovatno ekipe poput Mađarske, Slovenije, Norveške, Bjelorusije, Finske i sl...dakle, ovo ispustiti i ne plasirati ravno je kataklizmi i pozivu na javni linč vješanjem na banderama u centru grada :oops:

Ali jasno, nije dovoljno samo otići nego tamo i nešto napraviti...ekipa koja ima: 3 igrača u PL Engleske, 3 igrača u Serie A, čak 7 igrača u Bundesligi :shock: , jednog u prvoj francuskoj ligi, i još pokojeg u turskoj, ruskoj ligi, nije zaslužila da se zadovoljava samo odlakom na prvenstvo...
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7218
Joined: 12/03/2012 18:04

#46625 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Druga turska liga nije mjerilo ničega, realno. Po meni, Višća je dobio puno prilika i nije pokazao previše. Da je bolji od turske druge lige to je neosporno, pitanje je da li ima kvalitet A tim BiH reprezentacije. Ponavljam, osim brzine ja nisam vidio neki spektakl.

Šunjić je odigrao faktički tri utakmice za reprezentaciju kako treba, protiv Luksemburga/Lihtenštajna je bio loš, protiv Argentine je isto bio loš i padao na glavu sam od sebe, protiv Nigerije nam je kompletna odbrana bila loša, a Šunjić je bio bolji od Spahića, a Iran ne zna da napada. Vidjećemo šta donosi budućnost. Bičakčić je bio među najboljim u Braunšvajgu, potpisao je za Hofenhajm, Zukanović je u Kijevu, a Šunjić u Kubanu. Svi imaju nove klubove. Za mene je Šunjić i dalje treći štoper od navedenih. Vidjećemo šta će napraviti u novim sredinama. Ko ne bude standaradan, tu mu je negdje i kraj. Ako sjediš na klupi Hofenhajma, Kijeva ili Kubana, nemaš osnove da dobiješ poziv u A tim.

Što se tiče kvalifikacija, čekam spisak igrača. Može ovo mnogo bolje, al može i mnogo gore. Sa lošom atmosferom mi smo u stanju da zajebemo kvalifikacije. Nismo baš tolika sila da preko kurca možemo do EP-a.

@north, 3 igrača u Seriji A ( Zukanović ) i 8 igrača u BL ( Vrančić ).

Što se tiče prošlog pitanja, jebiga, to je već sada šbb-kbb, Bajević je bio najbolja opcija, a ovi mazlumi se nisu ni potrudili da nešto urade po tom pitanju.
Locked