Golman reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked

Ko treba biti prvi golman reprezentacije?

Nemanja Supić
54
8%
Asmir Begović
392
62%
Kenan Hasagić
156
24%
neko drugi
35
5%
 
Total votes: 637

User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2176 Re: Golman reprezentacije BiH

Post by cyprus »

Neelix wrote:
cyprus wrote:
Neelix wrote:upravo suprotni su procenti profesionalnih golmana koji bi odbranili ovako jednostavan centarsut kroz peterac.


Za Begovica ne znam, nisam Dzemila :P btw ovo nije visoka lopta.
A za ostale profesionalne golmane jesi Džemila? :D
:D pa mozemol sad nagadjat kako bi koji pojedini golman odbranio koji shut? moze se generalno govorit, ali sad da te pitam kako bi cech reagovao na crouchev go milanu, ili kako bi se gusho bacio da mu arshavin zapuca ko barci...je malo previse
Pa ti si počeo govorit o tome kako bi svi dobri golmani ovo odbranili :D A inače Hasagić nosi manje krivice za ispadanje od Portugala od bilo kog našeg igrača koji je kročio na teren u te dvije utakmice... Tako da ne mislim da je pošteno prozivat Hasagića za zasluge u tom baražu :-?
Kenan-sa
Posts: 461
Joined: 11/05/2009 16:56

#2177 Re: Golman reprezentacije BiH

Post by Kenan-sa »

Begovic je pogrijesio,u to nema dileme,ali ljudi nisu idealna bice,skloni su greskama..Asmir je jos mlad i pomalo neodgovoran,treba mu pomoci jer moze postati sjajan golman! Susic treba ozbiljno popricatis njim i onda donijeti odluku o njegovom igranju mozda vec protiv Rumunije...Susic sigurno zeli dobro ovoj reprezentaciji i nece on donijeti ishitrene odluke! kako god da odluci ja ga podrzavam!
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2178 Re: Golman reprezentacije BiH

Post by cyprus »

Po meni je rješenje pozvati Begovića, ali ostavit ga na klupi, makar sad u martu, a za poslije vidjeti...
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#2179 Re: Golman reprezentacije BiH

Post by veljaca »

cyprus wrote:Po meni je rješenje pozvati Begovića, ali ostavit ga na klupi, makar sad u martu, a za poslije vidjeti...
Ovo sam isto rekao na temi o selektoru .... BIce kako bude i kako selektor odluci ...
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2180 Re: Golman reprezentacije BiH

Post by cyprus »

veljaca wrote:
cyprus wrote:Po meni je rješenje pozvati Begovića, ali ostavit ga na klupi, makar sad u martu, a za poslije vidjeti...
Ovo sam isto rekao na temi o selektoru .... BIce kako bude i kako selektor odluci ...
Naravno, podržavam sve što selektor odluči :thumbup: , on jedini ima odgovornost za to što radi, mi ostali ovdje samo naprđujemo :-)
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#2181 Re: Golman reprezentacije BiH

Post by and »

jazzer wrote:Najnovija vijest.... :)

Niko me ne moze ubijediti da se razgovorom ova situacija nije mogla rijesiti. Gotivim Papeta ali
trebao mu je, ako je neophodno a mislim da jeste, otici i na noge i popricati sa njim. Jer Pape je tu od danas do sutra a Bega (je mogao) moze biti golman za narednih nekoliko ciklusa.

Sve skupa, zalosno...
Web portal “Dnevni avaz” saznaje da je selektor nogometne reprezentacije BiH Safet Sušić odlučio prekrižiti Asmira Begovića i da na njega više neće računati. Sušić ovu odluku još nije javno objavio, ali ovakav rasplet se mogao očekivati nakon događaja prije i nakon prijateljskog meča sa Meksikom.

Begović je dva puta odbio poziv na prijateljske utakmice. Protiv Slovačke se pravdao bolešću, a duel sa Meksikom je izbjegao iz straha da ne izgubi mjesto na golu Stoke Cityja.

Sušić je odmah tražio kaznu i reakciju FIFA-e kako bi se Begoviću zabranilo da brani za Stoke i najavio da ga neće zvati za meč sa Rumunijom.

Nedugo poslije se oglasio i kapiten reprezentacije Emir Spahić koji je dolio ulje na vatru izjavom “kako nas je Begović sve ponizio” misleći na članove reprezentacije BiH.

Iz Begovićevih izjava se može zaključiti kako je nezadovoljan tretmanom rezerve u reprezentaciji i misli da zaslužuje mjesto prvog golmana.

Begović je rekao kako mu je navodno neko iz NSBiH obećao da će sve biti u redu i da neće morati putovati u SAD na utakmicu sa Meksikom. Očito je da su ponovo u NSBiH proradili "gluhi telefoni" i da o ovome Sušić nije imao pojma, a Begović uzaludno povjerovao svom sagovorniku.

Njegovo razmišljanje ima smisla jer brani u jednoj od najjačih evropskih liga. Smatraju ga jednim od najtalentovanijih evropskih golmana kojem se predviđa velika karijera jer se za njega interesuju velikani engleskog nogometa poput Manchester Uniteda, Chelsea i Arsenala.

Sa druge strane reprezentacija je nešto više i sigurni smo da bi Begović uskoro postao prvi izbor selektora Sušića. Ali, način na koji se ponio je sigurno loš i zaslužuje kritiku, ali ne i odbacivanje.

Po našem mišljenju selektor Sušić se ne smije tako lako odreći Begovića i prekrižiti ga. Dugo je trajala borba NSBiH da dobije Begovića i da mu FIFA dozvoli nastup za BiH. Asmir je odbacio Kanadu i izabrao BiH pokazavši za koga želi da brani.

Begović je naša budućnost i najbolje za sve bi bilo da on i Sušić direktno kontaktiraju i riješe sve nesuglasice i probleme kako reprezentacija ne bi bila na gubitku jer bi ona svima trebala biti najvažnija.

Nadamo se da će do toga i doći i da će Sušić kroz razgovor sa Begovićem korigovati svoj stav i da će golman Stokea i dalje biti na raspolaganju reprezentaciji BiH.
:-)
Nakon što je u pojedinim medijima procurila informacija kako je selektor fudbalske reprezentacije BiH Safet Sušić prekrižio Asmira Begovića, oglasio se selektor Zmajeva, koji je ove navode nazvao "glupostima".

Asmir Begović nije se pojavio na okupljanju reprezentacije Bosne i Hercegovine za prijateljski meč sa Meksikom u Atlanti, te je na sebe navukao ljutnju selektora, saigrača, ali i navijača.

Potom se pojavila informacija u medijima kako je Sušić odlučio potpuno zatvoriti vrata Begoviću u reprezentaciji, ali to ipak nije tačno. Na Begovića se računa u budućnosti.

"Nije završeno ništa! Kakva je to glupost ne mogu da vjerujem. Da su Begoviću zatvorena zauvijek vrata reprezentacije može tvrditi samo neko ko želi zlo našoj reprezentaciji", kaže Pape u razgovoru za SportSport.ba.

"Ljudi znaju da sam u Sarajevu i da me lako mogu kontaktirati i pitati za sve. Ja sasvim sigurno nikada nisam rekao da više nikad neću računati na Begovića. Golman koji ima 23 godine i koji ima ogroman potencijal možda i bude na spisku protiv Rumunije, iako sam ja bio ljut na njega, kao i njegovi saigrači. Međutim, tvrdim da ni u jednom trenutku nisam definitivno prekrižio Begovića. Na njega računam", zaključio je Pape u razgovoru za SportSport.ba.
Corola
Posts: 1437
Joined: 12/03/2010 02:52

#2182 Re: Golman reprezentacije BiH

Post by Corola »

A i jeste @jazzeraga poletio da ''objavi''.Jos uz to se par njih odmah priljepilo. :lol: :-)
Eh,pa da ''sve skupa, zalosno'' :D
Last edited by Corola on 21/02/2011 16:52, edited 1 time in total.
User avatar
Dammme
Posts: 1175
Joined: 18/04/2007 10:35
Location: Sarajevo

#2183 Re: Golman reprezentacije BiH

Post by Dammme »

hz__semir wrote:
Neelix wrote:ne moramo ici daleko, - samo do utakmice u lisabonu. lopta leta kroz peterac a on ni da mrdne.
Nemoj zajebavati. Ovaj gol ide na dušu Ibričiću, koji je ostavio svog čovjeka samog, ali Hasagiću ne. Pogledaj malo bolje, pa ćeš vidjeti da je Hasagić čekao ovog malog žgoljavog crnca da opali glavom (jer na njega je i išla lopta, drugo što je on fulio), kasnije je bilo kasno za novu reakciju.

@Sema, mislim da je ovdje jedina Hasagićeva krivica što nije napravio korak naprijed. prilikom centaršuta. Takvim potezom bi skratio i ugao ovom što se bacio i ovom kako ti reče "malom žgoljavom crncu". U tom slučaju bi bio metar bliže lopti i možda (ali samo možda) bi je mogao izbiti. Za ovaj gol je po meni prvenstveno kriv onaj ko je postavio ofanzivnog veznog na krilnog beka najmanje 50%, pa tek onda Ibričić jedno 30%. Po 10% bi moglo ići na dušu Keni i Safetu. Keni zbog gore navedenog, a Safetu što je dozvolio da ga ovaj portugalac povali.

Inače se slažem s tobom da Keno do Albanije, u dresu reprezentacije, nije imao većih kikseva. Jest da mi svaki put pojede živce sa driblanjem, ali samo je jednom tu zajebo stvar i to u prijateljskoj, tako da mu čak ni to ne mogu puno zamjeriti.
Corola
Posts: 1437
Joined: 12/03/2010 02:52

#2184 Re: Golman reprezentacije BiH

Post by Corola »

Krivica je Papca 100%.Sto su mu Skoti drazi od BIH repke.
Mi ni dan danas,nemamo cestitog lijevog beka.
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#2185 Re: Golman reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Dammme wrote:
hz__semir wrote:
Neelix wrote:ne moramo ici daleko, - samo do utakmice u lisabonu. lopta leta kroz peterac a on ni da mrdne.
Nemoj zajebavati. Ovaj gol ide na dušu Ibričiću, koji je ostavio svog čovjeka samog, ali Hasagiću ne. Pogledaj malo bolje, pa ćeš vidjeti da je Hasagić čekao ovog malog žgoljavog crnca da opali glavom (jer na njega je i išla lopta, drugo što je on fulio), kasnije je bilo kasno za novu reakciju.

@Sema, mislim da je ovdje jedina Hasagićeva krivica što nije napravio korak naprijed. prilikom centaršuta. Takvim potezom bi skratio i ugao ovom što se bacio i ovom kako ti reče "malom žgoljavom crncu". U tom slučaju bi bio metar bliže lopti i možda (ali samo možda) bi je mogao izbiti. Za ovaj gol je po meni prvenstveno kriv onaj ko je postavio ofanzivnog veznog na krilnog beka najmanje 50%, pa tek onda Ibričić jedno 30%. Po 10% bi moglo ići na dušu Keni i Safetu. Keni zbog gore navedenog, a Safetu što je dozvolio da ga ovaj portugalac povali.

Inače se slažem s tobom da Keno do Albanije, u dresu reprezentacije, nije imao većih kikseva. Jest da mi svaki put pojede živce sa driblanjem, ali samo je jednom tu zajebo stvar i to u prijateljskoj, tako da mu čak ni to ne mogu puno zamjeriti.
Odmah nakon gola sam rekao da je njegov go..lopta ne moze tako kroz peterac proci a da golman stoji tu gdje stoji
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55684
Joined: 15/12/2008 16:53

#2186 Re: Golman reprezentacije BiH

Post by ultima_palabra »

Nema tu krivice golmana... on vidi 3 protivnička igrača u 16 metara i sva trojica su dobro čuvana od njegovih saigrača... to što Ibričić odjednom odlučuje da pusti svog čovjeka Hasagić stvarno nije mogao predvidjeti.
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#2187 Re: Golman reprezentacije BiH

Post by and »

Neelix wrote:ne moramo ici daleko, - samo do utakmice u lisabonu. lopta leta kroz peterac a on ni da mrdne.
gol u lisabonu je greška igrača koji je trebao biti ispred portugalca.taj igrač nažalost nije odbrambeni igrač,pa se nije znao postaviti.kažu,oni kojima je ovo posao,da bi bilo koji odbrambeni igrač u onoj situaciji znao gdje se treba postaviti.
što se tiče tog letanja lopte kroz peterac,nadam se da si nekad gledao begovića kako brani u stoku.on uopšte ne izliijeće na te lopte,čak ni nakon kornera ne pomjera se s linije.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45276
Joined: 29/12/2005 01:20

#2188 Re: Golman reprezentacije BiH

Post by jeza u ledja »

jazzer wrote:Vijesti se mijenjaju nevjerovatnom brzinom... :)

Papetov demantij za jedan sportski portal...
Piše: M. Dautbegović
Ponedjeljak, 21.02.11. 12:54.

Nakon što je u pojedinim medijima procurila informacija kako je selektor fudbalske reprezentacije BiH Safet Sušić prekrižio Asmira Begovića, oglasio se selektor Zmajeva, koji je ove navode nazvao "glupostima".

Asmir Begović nije se pojavio na okupljanju reprezentacije Bosne i Hercegovine za prijateljski meč sa Meksikom u Atlanti, te je na sebe navukao ljutnju selektora, saigrača, ali i navijača.

Potom se pojavila informacija u medijima kako je Sušić odlučio potpuno zatvoriti vrata Begoviću u reprezentaciji, ali to ipak nije tačno. Na Begovića se računa u budućnosti.

"Nije završeno ništa! Kakva je to glupost ne mogu da vjerujem. Da su Begoviću zatvorena zauvijek vrata reprezentacije može tvrditi samo neko ko želi zlo našoj reprezentaciji", kaže Pape u razgovoru za SportSport.ba.

"Ljudi znaju da sam u Sarajevu i da me lako mogu kontaktirati i pitati za sve. Ja sasvim sigurno nikada nisam rekao da više nikad neću računati na Begovića. Golman koji ima 23 godine i koji ima ogroman potencijal može da bude na spisku protiv Rumunije, iako sam ja bio ljut na njega, kao i njegovi saigrači. Međutim, tvrdim da ni u jednom trenutku nisam definitivno prekrižio Begovića. Na njega računam", zaključo je Pape u razgovoru za SportSport.ba.
Pa grebes bilo koju sapunicu sta je ova oko Bega i Papeta.

Necu vise prenosti vijesti...samo sto je stavis ona demantovana. :)
jazzer wrote:Vijesti se mijenjaju nevjerovatnom brzinom... :)
Ono prvo nije vijest, vec nagadjanje. Cuj "saznaju da ce Susic prekriziti Begovica, mada jos to nije izjavio". Pa kako saznaju?? Rekao im Susic, ali nije zvanicno? :-)
Uffff.
User avatar
Dammme
Posts: 1175
Joined: 18/04/2007 10:35
Location: Sarajevo

#2189 Re: Golman reprezentacije BiH

Post by Dammme »

ultima_palabra wrote:Nema tu krivice golmana... on vidi 3 protivnička igrača u 16 metara i sva trojica su dobro čuvana od njegovih saigrača... to što Ibričić odjednom odlučuje da pusti svog čovjeka Hasagić stvarno nije mogao predvidjeti.
Pa vidi @ultima, kao što rekoh, njegov udio u krivici za ovaj gol maksimalno je 10%. Ali golmanska je praksa da se na ovakve centaršuteve izađe bar jedan korak. Tako se skraćuje ugao (prvoj dvojici portugalaca) i povećavaju se šanse da golmanu lopta ne šeta po petercu. Naravno Keno nije niti Bufon, niti Čeh, a i takvim golmanima su se znali dešavati puno gori golovi od ovog.

Zaključak: Da je bilo prostora za bolju intervenciju, bilo je. Da je Keno uradio ono što je u njegovom maksimalnom dometu, uradio je. Ako se doda kako nas je vadio u Zenici, onda bi stvarno bilo previše, zamjeriti mu ovih eventualnih 10% krivice za ovaj gol u Lisabonu.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55684
Joined: 15/12/2008 16:53

#2190 Re: Golman reprezentacije BiH

Post by ultima_palabra »

Dammme wrote:
ultima_palabra wrote:Nema tu krivice golmana... on vidi 3 protivnička igrača u 16 metara i sva trojica su dobro čuvana od njegovih saigrača... to što Ibričić odjednom odlučuje da pusti svog čovjeka Hasagić stvarno nije mogao predvidjeti.
Pa vidi @ultima, kao što rekoh, njegov udio u krivici za ovaj gol maksimalno je 10%. Ali golmanska je praksa da se na ovakve centaršuteve izađe bar jedan korak. Tako se skraćuje ugao (prvoj dvojici portugalaca) i povećavaju se šanse da golmanu lopta ne šeta po petercu. Naravno Keno nije niti Bufon, niti Čeh, a i takvim golmanima su se znali dešavati puno gori golovi od ovog.

Zaključak: Da je bilo prostora za bolju intervenciju, bilo je. Da je Keno uradio ono što je u njegovom maksimalnom dometu, uradio je. Ako se doda kako nas je vadio u Zenici, onda bi stvarno bilo previše, zamjeriti mu ovih eventualnih 10% krivice za ovaj gol u Lisabonu.
Zaboravljaš da je umalo ovaj igrač na prvoj stativi dotakao loptu... da je on krenuo korak naprijed, a ovaj skrenuo loptu prema golu ovdje bi se skupila teroristička grupa koja bi ga išla tražiti po Stambolu ;-)
User avatar
Dammme
Posts: 1175
Joined: 18/04/2007 10:35
Location: Sarajevo

#2191 Re: Golman reprezentacije BiH

Post by Dammme »

ultima_palabra wrote:
Dammme wrote:
ultima_palabra wrote:Nema tu krivice golmana... on vidi 3 protivnička igrača u 16 metara i sva trojica su dobro čuvana od njegovih saigrača... to što Ibričić odjednom odlučuje da pusti svog čovjeka Hasagić stvarno nije mogao predvidjeti.
Pa vidi @ultima, kao što rekoh, njegov udio u krivici za ovaj gol maksimalno je 10%. Ali golmanska je praksa da se na ovakve centaršuteve izađe bar jedan korak. Tako se skraćuje ugao (prvoj dvojici portugalaca) i povećavaju se šanse da golmanu lopta ne šeta po petercu. Naravno Keno nije niti Bufon, niti Čeh, a i takvim golmanima su se znali dešavati puno gori golovi od ovog.

Zaključak: Da je bilo prostora za bolju intervenciju, bilo je. Da je Keno uradio ono što je u njegovom maksimalnom dometu, uradio je. Ako se doda kako nas je vadio u Zenici, onda bi stvarno bilo previše, zamjeriti mu ovih eventualnih 10% krivice za ovaj gol u Lisabonu.
Zaboravljaš da je umalo ovaj igrač na prvoj stativi dotakao loptu... da je on krenuo korak naprijed, a ovaj skrenuo loptu prema golu ovdje bi se skupila teroristička grupa koja bi ga išla tražiti po Stambolu ;-)
Ma jok, ne zaboravljam. Zato sam i rekao samo korak (metar) naprijed, jer bi tako skratio ugao i portugalcu kojeg je čuvao Nadarević (ovaj koga ti spominješ) i ovom što ga je čuvao Spahić. Tako bi skratio i prvi ugao (što je uvijek primarna obaveza golmana) i bio bliže ovom igraču portugala u sredini peterca. Samim tim možda (ponavljam samo možda) bi mogao pokušati izbiti ovu loptu. S obzirom kako je ova lopta bila "živa" i u tom slučaju bi bio potreban fantastičan refleks da se ovo izbije. Zato sam i rekao da je njegova krivica za ovaj gol maksimalno 10%.
A što se tiče terorističkih grupa :-D , ebi ga tako može razmišljati samo onaj koji nikad nije stao među stative, pa mu golman kriv što on glumi sidraša u protivničkom petercu. :-)
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55684
Joined: 15/12/2008 16:53

#2192 Re: Golman reprezentacije BiH

Post by ultima_palabra »

Ma razumijem ja šta hoćeš reći, ali ima puno faktora u situaciji, lopta jeste pravo "živa" i mogućnost da se pogriješi je velika... pretpostavljam da je mislio da će odbrana razriješiti situaciju.
Inače, postao je dosta konzervativniji što se tiče izlazaka... nekad je u Želji išao na bukvalno svaku loptu unutar 16, sad je postao haman linijski golman.
Corola
Posts: 1437
Joined: 12/03/2010 02:52

#2193 Re: Golman reprezentacije BiH

Post by Corola »

Sta bi se tek reklo za Begovica ako je Kenan linijski golman.
Ovaj ni pod prijetnjom streljanja nebi dalje od gol linije.
A dva metra u njemu. :-)
User avatar
MrBega
Posts: 150
Joined: 06/02/2011 20:05

#2194 Re: Golman reprezentacije BiH

Post by MrBega »

U svakom slucaju obojica su rupe pa je i rasprava bez veze
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2195 Re: Golman reprezentacije BiH

Post by cyprus »

Ako ćemo realno, u svakom golu ima bar 5% golmanove pogreške, jer teoretski nema neodbranjivih lopti :) . Međutim, kriviti Kenu za ovaj gol, je isto što i kriviti golmana koji primi gol iz penala bacivši se u krivu stranu, jer da se bacio u pravu, možda bi odbranio :oops: S tim što je vjerovatno lakše odbranit penal, nego spriječiti gol u ovoj našoj situaciji u Portugalu
User avatar
Edin H.
Posts: 47030
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2196 Re: Golman reprezentacije BiH

Post by Edin H. »

Albanija?
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2197 Re: Golman reprezentacije BiH

Post by Neelix »

cyprus wrote:Ako ćemo realno, u svakom golu ima bar 5% golmanove pogreške, jer teoretski nema neodbranjivih lopti :) . Međutim, kriviti Kenu za ovaj gol, je isto što i kriviti golmana koji primi gol iz penala bacivši se u krivu stranu, jer da se bacio u pravu, možda bi odbranio :oops: S tim što je vjerovatno lakše odbranit penal, nego spriječiti gol u ovoj našoj situaciji u Portugalu
e jebiga sad :) :lol:
User avatar
Edin H.
Posts: 47030
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2198 Re: Golman reprezentacije BiH

Post by Edin H. »

Francuska?
User avatar
Baron_Samedi
Posts: 465
Joined: 09/07/2010 14:38

#2199 Re: Golman reprezentacije BiH

Post by Baron_Samedi »

Edine ba, sta je ono, poceo si pisat eseje? :D Nisam te nikad vidio onako raspisanog. Susha te inspirise. :D

Lakapo. Jeste da sam ga ja tjerao vec poslije Katara. ( i stojim pri tome. to je bio idelan momentum i zadnja prilika) Ali neka. Evo mu zadnje sanse da se izvadi. Necemo kvarit atmosferu i mir. Ali ako ne dobije Rumune - zna se. PRTI!

Sto se tice golmanske pozicije, nikako ne mogu naci prevelike zamjerke na Hasagicev racun. (pogotovo za Portugal) Sto se mene tice, mogao bi biti jedinica za Rumune. Medjutim, ako se radi o dilemi o covjeku koji ce trajat mozda do jeseni, i perspektivnom golmanu, koji bi mogao branit 4-5 ciklusa - i tu zna se. Sreca Sajina pa je stao na loptu. U pocetku je djelovalo da ce zamandalit vrata Begovicu. (koji, dakako, snosi dobar dio krivice)
User avatar
Edin H.
Posts: 47030
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2200 Re: Golman reprezentacije BiH

Post by Edin H. »

Inace? :D
Locked