Nemanja Supic - igrac utakmice BiH-Turska?

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply

Nedeljko Supic - igrac utakmice BiH-Turska?

Da
157
86%
Ne
26
14%
 
Total votes: 183

DelPiero
Posts: 32
Joined: 10/09/2009 11:53

#176 Re: Nemanja Supic - igrac utakmice BiH-Turska?

Post by DelPiero »

Nemanja Supić je šupalj golman koji ima OGROMNU dozu sreće. Pa ljudi dragi, samo neko ko se ne razumije u fudbal će njegove dvije zadnje reprezentativne predstave okarakterisati kao odlične/fenomenalne/šta ste već pričali.. Pa kod svake (ali pazi - SVAKE) njegove odbrane u Armeniji i sinoć u Zenici njega je lopta bukvalno pogodila! On je jednostavno pravo sretan, a što se tiče same kvalitete on je nižerazredan golman. Sjetite se sinoć stative kada je bio 2 metra kratak ili par šuteva turaka izvan šesnaest metara kada je samo njemo posmatrao kako lopta prolazi tik pored stative.. Više puta ga je lopta pogodila, više puta je boksao loptu kada je trebala ići sigurno u njegove ruke.. Ruku na srce, imao je jednu odličnu intervenciju kada je istrčao na igrača sa loptom, ali je to samo JEDNA intervencija. Imali smo sreće i Armenija i Turska su apsorbirane, i ja shvatam da je odbranio što je odbranio i da je među zaslužnijima za ovu povoljnu situaciju, ali brate, nemojte se brukat i govoriti da je Supić dobar golman kada to on nije..
Da je kakav golman imao bi klub..
pOZz
Posts: 1865
Joined: 22/10/2007 18:01
Location: Sarajevo

#177 Re: Nemanja Supic - igrac utakmice BiH-Turska?

Post by pOZz »

DelPiero wrote:Nemanja Supić je šupalj golman koji ima OGROMNU dozu sreće. Pa ljudi dragi, samo neko ko se ne razumije u fudbal će njegove dvije zadnje reprezentativne predstave okarakterisati kao odlične/fenomenalne/šta ste već pričali.. Pa kod svake (ali pazi - SVAKE) njegove odbrane u Armeniji i sinoć u Zenici njega je lopta bukvalno pogodila! On je jednostavno pravo sretan, a što se tiče same kvalitete on je nižerazredan golman. Sjetite se sinoć stative kada je bio 2 metra kratak ili par šuteva turaka izvan šesnaest metara kada je samo njemo posmatrao kako lopta prolazi tik pored stative.. Više puta ga je lopta pogodila, više puta je boksao loptu kada je trebala ići sigurno u njegove ruke.. Ruku na srce, imao je jednu odličnu intervenciju kada je istrčao na igrača sa loptom, ali je to samo JEDNA intervencija. Imali smo sreće i Armenija i Turska su apsorbirane, i ja shvatam da je odbranio što je odbranio i da je među zaslužnijima za ovu povoljnu situaciju, ali brate, nemojte se brukat i govoriti da je Supić dobar golman kada to on nije..
Da je kakav golman imao bi klub..
:thumbup:
User avatar
TheWatcher
Posts: 2603
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#178 Re: Nemanja Supic - igrac utakmice BiH-Turska?

Post by TheWatcher »

Kissinger wrote:Pored naseg Asmira Begovica, mi ko debili najveci stavimo na gol Nemanju koji brani ne zbog toga sto voli BiH nego da se sto bolje proda...ko Hrgovic i kompanija
kissineger idi se malo lijeci majke ti :lol: koja debilska izjava :dance:
zimomor
Posts: 555
Joined: 17/07/2007 14:58

#179 Re: Nemanja Supic (JABLAN)- svaka cast!

Post by zimomor »

Odbrani nas Nemanja od Turaka sinoc, svaka mu cast.
Pravi je Zmaj od Bosne! :thumbup: :bih:
User avatar
DobroJutroKolumbo
Posts: 1994
Joined: 19/10/2006 10:20
Location: BiH , 71000 Sarajevo , Eglema-beglema 123
Contact:

#180 Re: Nemanja Supic - igrac utakmice BiH-Turska?

Post by DobroJutroKolumbo »

DelPiero wrote:Nemanja Supić je šupalj golman koji ima OGROMNU dozu sreće. Pa ljudi dragi, samo neko ko se ne razumije u fudbal će njegove dvije zadnje reprezentativne predstave okarakterisati kao odlične/fenomenalne/šta ste već pričali.. Pa kod svake (ali pazi - SVAKE) njegove odbrane u Armeniji i sinoć u Zenici njega je lopta bukvalno pogodila! On je jednostavno pravo sretan, a što se tiče same kvalitete on je nižerazredan golman. Sjetite se sinoć stative kada je bio 2 metra kratak ili par šuteva turaka izvan šesnaest metara kada je samo njemo posmatrao kako lopta prolazi tik pored stative.. Više puta ga je lopta pogodila, više puta je boksao loptu kada je trebala ići sigurno u njegove ruke.. Ruku na srce, imao je jednu odličnu intervenciju kada je istrčao na igrača sa loptom, ali je to samo JEDNA intervencija. Imali smo sreće i Armenija i Turska su apsorbirane, i ja shvatam da je odbranio što je odbranio i da je među zaslužnijima za ovu povoljnu situaciju, ali brate, nemojte se brukat i govoriti da je Supić dobar golman kada to on nije..
Da je kakav golman imao bi klub..
Ziv bio , mojne tintisra...
User avatar
Nekako s proljeća
Posts: 4797
Joined: 01/12/2006 22:59
Location: Pozdrav domovini!

#181 Re: Nemanja Supic - igrac utakmice BiH-Turska?

Post by Nekako s proljeća »

8-)

New govorimo o kontinuitetu njegovih golmanskih kvaliteta.Već konkretno o sinoćnjoj utakmici.
fini dečko
Posts: 405
Joined: 30/04/2009 14:02
Location: Ispod olimpijskih planina

#182 Re: Nemanja Supic - igrac utakmice BiH-Turska?

Post by fini dečko »

DelPiero wrote:Nemanja Supić je šupalj golman koji ima OGROMNU dozu sreće. Pa ljudi dragi, samo neko ko se ne razumije u fudbal će njegove dvije zadnje reprezentativne predstave okarakterisati kao odlične/fenomenalne/šta ste već pričali.. Pa kod svake (ali pazi - SVAKE) njegove odbrane u Armeniji i sinoć u Zenici njega je lopta bukvalno pogodila! On je jednostavno pravo sretan, a što se tiče same kvalitete on je nižerazredan golman. Sjetite se sinoć stative kada je bio 2 metra kratak ili par šuteva turaka izvan šesnaest metara kada je samo njemo posmatrao kako lopta prolazi tik pored stative.. Više puta ga je lopta pogodila, više puta je boksao loptu kada je trebala ići sigurno u njegove ruke.. Ruku na srce, imao je jednu odličnu intervenciju kada je istrčao na igrača sa loptom, ali je to samo JEDNA intervencija. Imali smo sreće i Armenija i Turska su apsorbirane, i ja shvatam da je odbranio što je odbranio i da je među zaslužnijima za ovu povoljnu situaciju, ali brate, nemojte se brukat i govoriti da je Supić dobar golman kada to on nije..
Da je kakav golman imao bi klub..
Vezano za boldirani dio, a može li biti, da se čovjek dobro postavio? Da ima instikt vrhunskog golmana? Možda si u pravu, a možda nisi (bit će da je sredina neka istina), ali sinoć nas je spasio. :bih:
User avatar
buzzer
Posts: 1635
Joined: 06/05/2006 22:37

#183 Re: Nemanja Supic - igrac utakmice BiH-Turska?

Post by buzzer »

moj jucerasnji post sa teme o cirinim majstorijama
kako je samo veliki majstor od zbunjenog nemanje napravio zmaja ukazavsi mu povjerenje u trenutku kad je svako normalan ocekivao da ce staviti begovica u prvi tim. veceras ce nemanja uz osvjezenog misimovica biti igrac utakmice. garant!!!
nadam se da ce administracija sankcionirati nacionalisticke gadosti na ovoj temi.
vrijedjanje je, koliko znam, zabranjeno prema forumskim propisima, a ovaj mali pissinger vrijedja i sport i forum i drzavu i sve moguce. tjerajte to, deena vam. :bih:
DelPiero
Posts: 32
Joined: 10/09/2009 11:53

#184 Re: Nemanja Supic - igrac utakmice BiH-Turska?

Post by DelPiero »

fini dečko wrote: Vezano za boldirani dio, a može li biti, da se čovjek dobro postavio? Da ima instikt vrhunskog golmana? Možda si u pravu, a možda nisi (bit će da je sredina neka istina), ali sinoć nas je spasio. :bih:
Može on imati instinkt kakav god, ali mnogo više kombiniranih stvari čine vrhunskog golmana, a on je par života daleko od toga..
DelPiero
Posts: 32
Joined: 10/09/2009 11:53

#185 Re: Nemanja Supic - igrac utakmice BiH-Turska?

Post by DelPiero »

DobroJutroKolumbo wrote:
Ziv bio , mojne tintisra...
Ako ti je fudbalsko znanje na nivou tvog izražavanja u polemisanju onda je sasvim ok to što ti misliš da je Supić dobar golman.
pOZz
Posts: 1865
Joined: 22/10/2007 18:01
Location: Sarajevo

#186 Re: Nemanja Supic - igrac utakmice BiH-Turska?

Post by pOZz »

fini dečko wrote:Vezano za boldirani dio, a može li biti, da se čovjek dobro postavio? Da ima instikt vrhunskog golmana? Možda si u pravu, a možda nisi (bit će da je sredina neka istina), ali sinoć nas je spasio. :bih:
Svaka lopta je išla po sredini gola. Gdje će drugo stajati ako neće na sredini?

Samo da mi je znati u koju ekipu će ga uvaliti, a sva prvenstva uveliko u toku.
Fordas
Posts: 1430
Joined: 30/01/2008 13:17
Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?

#187 Re: Nemanja Supic - igrac utakmice BiH-Turska?

Post by Fordas »

Nemanja ovo, nemanja ono, supalj, ovakav-onakav.... Ma lik je sinoc SPASIO BiH svojim intervencijama i apsolutno se slazem da je bas on igrac utakmice. Sa kasetom sa tekme ubjedjen sam da ce za para dana naci angazman bez vecih problema. :thumbup:
User avatar
elffas
Posts: 50
Joined: 16/09/2008 10:15

#188 Re: Nemanja Supic - igrac utakmice BiH-Turska?

Post by elffas »

Kakve god mu bile kvalitete,prosjeci i sl.,to ostavljam analiticarima i znalcima.... Fakat je samo da je covjek uradio ono sto je trebao da radi,branio,odbranio ,srecom ili znanjem,bog samo zna ali to je to i svaka mu cast.

Za ove sto ne mogu smisliti da jedan Nemanja brani za reprezentaciju,te da su mu pobude sumnjive... :

Stoji to da je vecina Srba iz BiH nezainteresovana za istu,kao i njenu reprezentaciju.Medjutim,koliko je nama u interesu da i ono malo sto,zbog ovih ili onih razloga zeli s nama? Hocete samo svoj tor? Cemu to vodi? Silni smo,jaki i bitni ,pa mozemo sami?
User avatar
DobroJutroKolumbo
Posts: 1994
Joined: 19/10/2006 10:20
Location: BiH , 71000 Sarajevo , Eglema-beglema 123
Contact:

#189 Re: Nemanja Supic - igrac utakmice BiH-Turska?

Post by DobroJutroKolumbo »

DelPiero wrote:
DobroJutroKolumbo wrote:
Ziv bio , mojne tintisra...
Ako ti je fudbalsko znanje na nivou tvog izražavanja u polemisanju onda je sasvim ok to što ti misliš da je Supić dobar golman.

Ne, nego na tvoju dubokoumnu analizu , sinocnje utakmice i naseg golmana , protiv onakve reprezentacije Turske i tvoje konstatacije da su ga lopte samo pogadjale , prakticno da je stajao ,sto bi se reklo ko "drvena Marija" , nemam sta reci i ne zelim bilo sta da kazem , jer ili nemas pojma o fudbalu , ili si jednostavno zavidan i bezobrazan iz ko zna kakvih , jedino tebi znanih razloga... Prvi post i takva konstatacija mi govori da se radi o navijacu susjedne Srbije ili sinoc unakazene Hrvatske...Pozz! :bih:
pOZz
Posts: 1865
Joined: 22/10/2007 18:01
Location: Sarajevo

#190 Re: Nemanja Supic - igrac utakmice BiH-Turska?

Post by pOZz »

DobroJutroKolumbo wrote:Prvi post i takva konstatacija mi govori da se radi o navijacu susjedne Srbije ili sinoc unakazene Hrvatske...Pozz! :bih:
Tvoj zaključak sa dvije hiljade i kusur postova je... :-) :lol: :lol: :lol:

@karanana

Skonta li ko mu je onaj mačić? :oops:
User avatar
DobroJutroKolumbo
Posts: 1994
Joined: 19/10/2006 10:20
Location: BiH , 71000 Sarajevo , Eglema-beglema 123
Contact:

#191 Re: Nemanja Supic - igrac utakmice BiH-Turska?

Post by DobroJutroKolumbo »

pOZz wrote:
DobroJutroKolumbo wrote:Prvi post i takva konstatacija mi govori da se radi o navijacu susjedne Srbije ili sinoc unakazene Hrvatske...Pozz! :bih:
Tvoj zaključak sa dvije hiljade i kusur postova je... :-) :lol: :lol: :lol:

@karanana

Skonta li ko mu je onaj mačić? :oops:

Molim da se klonovi i trolovi uklone i sa sa-x.com foruma i fksinfo foruma...Hvala! :lol: :lol: :lol: :lol: :-)
DelPiero
Posts: 32
Joined: 10/09/2009 11:53

#192 Re: Nemanja Supic - igrac utakmice BiH-Turska?

Post by DelPiero »

DobroJutroKolumbo wrote:
DelPiero wrote:
DobroJutroKolumbo wrote:
Ziv bio , mojne tintisra...
Ako ti je fudbalsko znanje na nivou tvog izražavanja u polemisanju onda je sasvim ok to što ti misliš da je Supić dobar golman.

Ne, nego na tvoju dubokoumnu analizu , sinocnje utakmice i naseg golmana , protiv onakve reprezentacije Turske i tvoje konstatacije da su ga lopte samo pogadjale , prakticno da je stajao ,sto bi se reklo ko "drvena Marija" , nemam sta reci i ne zelim bilo sta da kazem , jer ili nemas pojma o fudbalu , ili si jednostavno zavidan i bezobrazan iz ko zna kakvih , jedino tebi znanih razloga... Prvi post i takva konstatacija mi govori da se radi o navijacu susjedne Srbije ili sinoc unakazene Hrvatske...Pozz! :bih:
Moja analiza ne mora biti dubokoumna; i uopšte ne moraš biti neki fudbalski kadar da uvidiš kakav je golman Supić - loš. I to što imamo dobru situaciju ne mora značiti da moramo hvaliti svakog igrača. Već sam naveo, odbranio je to što je odbranio i jedan je od zaslužnijih za 0-2 u armeniji i 1-1 sinoć, ali je LOŠ golman. Golman koji nema kvalitetu ni kontinuitet da brani u baražu (protiv recimo neke tamo francuske), a kamoli ako bi otišli u tu afriku. Pa brazilci bi mu uvalili 10 komada. Protiv Estonije ga se ne bojim, tu se ne bi ni Alaima bojao da je na golu (nedaj bože..) jer će naš napad demoliratu tu neku estoniju..
Da navijam za Srbiju slavio bi direktan prolaz na prvenstvo, a da navijam za Hrvatsku pokrio bih se nekom dekom bar mjesec dana.. Logika je da ako navijam za Bosnu ne smijem sad nikoga kritizirati?
Lik nije reprezentativni kadar i to će se s vremenom pokazati..
pOZz
Posts: 1865
Joined: 22/10/2007 18:01
Location: Sarajevo

#193 Re: Nemanja Supic - igrac utakmice BiH-Turska?

Post by pOZz »

DobroJutroKolumbo wrote:Molim da se klonovi i trolovi uklone i sa sa-x.com foruma i fksinfo foruma...Hvala! :lol: :lol: :lol: :lol: :-)
Ako tako argumentovano kažeš... :| :-? :thumbup:
MokeQc
Posts: 429
Joined: 29/06/2007 18:17
Location: Quebec City / Rajvosa

#194 Re: Nemanja Supic - igrac utakmice BiH-Turska?

Post by MokeQc »

Halo, Kissinger von Gluha Bukovica... idi prosetaj malo.
Poslije ovih utakmica, ti sve sto imas da kazes je 'naseg Asmira'. Takvi kao ti nam o buducnosti rade i zato smo tu gdje jesmo !

RESPECT Nemanja !
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#195 Re: Nemanja Supic - igrac utakmice BiH-Turska?

Post by 5 0 5 »

Koliko je utakmica Supić branio za BiH? 4
Koliko je golova Supić primio braneći za BiH (sa našom svjetski poznatom odbranom)? 4
Koliko smo utakmica izgubili sa Supićem na golu 0
User avatar
DobroJutroKolumbo
Posts: 1994
Joined: 19/10/2006 10:20
Location: BiH , 71000 Sarajevo , Eglema-beglema 123
Contact:

#196 Re: Nemanja Supic - igrac utakmice BiH-Turska?

Post by DobroJutroKolumbo »

DelPiero wrote:Moja analiza ne mora biti dubokoumna; i uopšte ne moraš biti neki fudbalski kadar da uvidiš kakav je golman Supić - loš. I to što imamo dobru situaciju ne mora značiti da moramo hvaliti svakog igrača. Već sam naveo, odbranio je to što je odbranio i jedan je od zaslužnijih za 0-2 u armeniji i 1-1 sinoć, ali je LOŠ golman. Golman koji nema kvalitetu ni kontinuitet da brani u baražu (protiv recimo neke tamo francuske), a kamoli ako bi otišli u tu afriku. Pa brazilci bi mu uvalili 10 komada. Protiv Estonije ga se ne bojim, tu se ne bi ni Alaima bojao da je na golu (nedaj bože..) jer će naš napad demoliratu tu neku estoniju..
Da navijam za Srbiju slavio bi direktan prolaz na prvenstvo, a da navijam za Hrvatsku pokrio bih se nekom dekom bar mjesec dana.. Logika je da ako navijam za Bosnu ne smijem sad nikoga kritizirati?
Lik nije reprezentativni kadar i to će se s vremenom pokazati..
Ne zelim se prepucavat , tvoje je pravo da imas takvo misljenje i ok, ja razmisljam drugacije... Ja mu predvidjam karijeru zvanu "kloc Dzeko" !
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#197 Re: Nemanja Supic - igrac utakmice BiH-Turska?

Post by burek_in_space »

Kissinger wrote:
burek_in_space wrote:Mi imamo Srbina, shto na golu stoji
ime mu je Nemanja, nicheg se ne boji!
8-)

Jablan je bio igrach tekme po meni, ali uz Seju! :thumbup:
Hahaha ovo mi je najgluplje sto sam procitao na forumu definitivno. Pa ti 100% nisi bio u ratu ovdje pa tako pises... :evil:
O merhaba "brate", shta ima, kako si?!

Mi imamo Srbina shto na golu stoji,
ime mu je Nemanja, nicheg se ne boji!
8-)
User avatar
Oi
Posts: 745
Joined: 23/07/2006 15:03
Location: tajna lokacija

#198 Re: Nemanja Supic - igrac utakmice BiH-Turska?

Post by Oi »

Image
:D
Last edited by Oi on 10/09/2009 13:30, edited 1 time in total.
BHFan.
Posts: 9
Joined: 06/09/2009 13:02

#199 Re: Nemanja Supic (JABLAN)- svaka cast!

Post by BHFan. »

Svaka cast supicu branio je odlicno i izvukao nas iz par situacija .. svaka cast :bih: :bih: :bih:
User avatar
Šibicar
Posts: 7116
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#200 Re: Nemanja Supic - igrac utakmice BiH-Turska?

Post by Šibicar »

karanana wrote:mnogo je dobra, mnogo. alal ti vera nemanja. za mene si sada idol.

znam da je malo off topic, ali: kako se zove machich?
Karanana pravi si zagor te-nej... :D

P.S.Supić je nesiguran golman skroz na skroz,a to će nam se osvetiti kad tad...
Post Reply