Bundesliga

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
odesveuhonduras
Posts: 3457
Joined: 06/10/2011 20:34
Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)

#2126 Re: Bundesliga

Post by odesveuhonduras »

KOJA UTAKMICA, ČOVJEČE...

mogao bi ovaj zadnji gol štutgarta skupo dortmund koštati na kraju

Ibisevic se preporodio u Štutgartu :thumbup: , bolji je od Džeka trenutno
User avatar
studeni76
Posts: 5421
Joined: 03/06/2009 14:12

#2127 Re: Bundesliga

Post by studeni76 »

purifier wrote:
studeni76 wrote: Ma jebem ti i ekipu koja dozvoli da primi kući 4 komada, i to zadnji u sudijskom vremenu. Pa jebem mu miša, zar neznaju zatvorit utakmicu. Ovako samo daju šansu Bayernu da uzme onaj oval na kraju, a Dortmund nek uživa u ljepoti. E al me iznerviraše, u 3pm da idu :x
jesi se to kladio na Dortmund ? :D

Kako Ibisevis raskrvari Subotica :lol: :lol:
Nekladim se! Nevolim Bayern, a nevolim ni ovu nonšalanciju na terenu. Moglo bi ih ovo koštat titule, puno su 2 boda kad je ovako malo ostalo do kraja.
Do kraja im je ići na noge vukovima,Schalkeu + kući Borussia i Bayern. Zeznut raspored skroz i onda sebi dozvole ovakvu neozbiljnost večeras.
Bordolini
Posts: 1164
Joined: 04/10/2009 23:42
Location: tribina sjever

#2128 Re: Bundesliga

Post by Bordolini »

Ne pratim svabe puno ali ovo je danas bilo itekako gledljivo. Aferim i jedni i drugi :thumbup:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55667
Joined: 15/12/2008 16:53

#2129 Re: Bundesliga

Post by ultima_palabra »

Bayern-Dusel :-)

Ne kontam šta se desilo sa odbranom Dortmunda, ono je kriminalno šta su radili :oops: Još starog povališe za neku lovu...
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#2130 Re: Bundesliga

Post by -LIBERO- »

Svaka cast za ovu ludu tekmu Dortmund-Stutgartr.

E ovo je fudbal, totalno otvoreno i napadacki. Svaka cast i jednim i drugima. :dance: :thumbup:
missko
Posts: 11434
Joined: 22/02/2008 13:22

#2131 Re: Bundesliga

Post by missko »

ultima_palabra wrote:Bayern-Dusel :-)

Ne kontam šta se desilo sa odbranom Dortmunda, ono je kriminalno šta su radili :oops: Još starog povališe za neku lovu...
E zbog ovakve odbrane BvB-a nema nigdje u Evropskim takmicenjima, ovi ne mogu nadavat sta onaj klempo moze primit a i onaj Subotic kloc na kvadrat, ali opet nisu zijanili i nece ni od Bayerna kladio bi se, imaju taj neki pobjednicki duh ko ManUnited, jednostavno ne vjeruju da mogu zijanit od bilo kojeg Bundes ligasa. Cuo sam i ja nesto danas da je Bayern otpustio Humelsovog starog ma vanterenske aktivnosti nisu strane Bayernu. Nerijeseno je izborio Stutgart zasluzeno a Vedo igrac s najvise morala u ekipi. Sve u svemu BvB ima do sutra prednost od 6 bodova i jos uvijek sami odlucuju o svojoj sudbini.
User avatar
vicious
Posts: 6869
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#2132 Re: Bundesliga

Post by vicious »

missko wrote:
ultima_palabra wrote:Bayern-Dusel :-)

Ne kontam šta se desilo sa odbranom Dortmunda, ono je kriminalno šta su radili :oops: Još starog povališe za neku lovu...
E zbog ovakve odbrane BvB-a nema nigdje u Evropskim takmicenjima, ovi ne mogu nadavat sta onaj klempo moze primit a i onaj Subotic kloc na kvadrat, ali opet nisu zijanili i nece ni od Bayerna kladio bi se, imaju taj neki pobjednicki duh ko ManUnited, jednostavno ne vjeruju da mogu zijanit od bilo kojeg Bundes ligasa. Cuo sam i ja nesto danas da je Bayern otpustio Humelsovog starog ma vanterenske aktivnosti nisu strane Bayernu. Nerijeseno je izborio Stutgart zasluzeno a Vedo igrac s najvise morala u ekipi. Sve u svemu BvB ima do sutra prednost od 6 bodova i jos uvijek sami odlucuju o svojoj sudbini.
A nije ni samo odbrana u pitanju, problem je u glavama igraca. Nakon 2:0 kao da su prestali igrati, a Stuttgart se opet ni sekunde nije pomislio predati. I onda se poslije onoliko nonsalantno propustenih sansi to naravno osvetilo. Glupo zvuci, ali Dortmund vec neko vrijeme fakat ima problem sa realizacijom, previse sansi fulaju, i jedino prosla tekma sa Kelnom je bila izuzetak po tom pitanju. I veceras su jos u prvom poluvremenu morali zabiti bar 3. I onda na kraju primiti onakav gol u sudijskom vremenu... iznervirah se bezveze :) ali kasnije mi je cak bilo drago sto su kaznjeni, prvo zbog vlastite gluposti i neodgovornosti, a drugo zbog onog kretenskog odugovlacenja kod kornera. Zadnji minut i oni se nesto dodaju tamo i grade loptu... pa vrati je u igru, dodaj prvom svom igracu u polju, vise ces tako vremena potrositi nego onim idiotskim guzeljanjem oko zastavice :)
Sve u svemu odlicna tekma, mogli smo uzivati u golovima i akcijama na obje strane.

Srecom po Dortmund ovo nece imati nikakvih posljedica, jer Bayern gubi sutra u Nirnbergu ;)
sorted
Posts: 580
Joined: 05/03/2012 11:56

#2133 Re: Bundesliga

Post by sorted »

-LIBERO- wrote:Svaka cast za ovu ludu tekmu Dortmund-Stutgartr.

E ovo je fudbal, totalno otvoreno i napadacki. Svaka cast i jednim i drugima. :dance: :thumbup:
Bas!!! :thumbup:
User avatar
vox-populi
Posts: 3131
Joined: 03/04/2008 21:51
Location: Sarajevo-x Liberation Front

#2134 Re: Bundesliga

Post by vox-populi »

vicious wrote:
Srecom po Dortmund ovo nece imati nikakvih posljedica, jer Bayern gubi sutra u Nirnbergu ;)
Sto je babi milo....

Da je Dortmund dobio veceras, sutra bi Bayern mozda odigrao i nerjeseno. Ovako, imaju priliku da dodju na dva poena razlike sto je motivacija samo takva. Sutra ce igrati koliko treba za 0-1. Nece biti lijepa utakmica, nece biti atraktivna, ali ce biti tri boda. I nisam jedini u pretpostavkama, kladionice na keca daju 8 do 10 a na dvicu 1.20 do 1.50.

Osim toga, ova utakmica je jos jednom pokazala zasto je Bundesliga definitivno najatraktivnija za gledati. Jako je tesko sumirati sta se sve desilo na Signal Iduna Parku u 90 minuta. Gledao sam bruku losijih utakmica CL ili EL. Svaka cast i jednima i drugima.
User avatar
Nogatrans
Posts: 980
Joined: 07/10/2010 21:14
Location: Sarajevo

#2135 Re: Bundesliga

Post by Nogatrans »

Bundesliga zakon,stvrano Liga u kojoj nikad ne mozes nista predvidjeti,eto Bayern Dortmundu bjezao 8 bodova pa svi govorili lahko ce Bayern uzeti ovo,pa Dortmund bjezao u jednom trenutku 7 i evo danas ce opet biti ako Bog da tri boda. ovo samo moze Bundesliga.

Volim Njemacki fudbal i Dortmund igra stvarno lijepo,al je pitanje dali ce moci na kraju sezone da nesto osvoji..

Isto tako steta je sto ovako nesto ne mogu pokazati protiv malo jaci evropski ekipa i onda bi Dortmund sto se ono kaze bila prava ekipa. Nadam se radi Njemackog fudbala da ce malo i u Evropi biti bolji a ne ko Dinamo Zagreb ni EL nisu bili u mogucnosti izboriti..
User avatar
Nogatrans
Posts: 980
Joined: 07/10/2010 21:14
Location: Sarajevo

#2136 Re: Bundesliga

Post by Nogatrans »

NAjbolje je bilo kod 2:0 za Dortmund ide pjesma.. Deutscher Meister ist nur BvB.. O onda kad krenu Stutgart svim snagama nisam cuo niti jednom vise.. :D :D :thumbup: :dance:
Ko to smat
Posts: 438
Joined: 13/05/2011 22:04

#2137 Re: Bundesliga

Post by Ko to smat »

Jebem ti City i Djeku,pa sta sam ja dosad gledo.Vjeruj te mi ovo mi je prva tekma bundes lige ove godine da sam gledo i koji fudbal koja snaga akcije brzina atmosfera a ja vamo gledam onog silvu iz cityja kako se jadan vrti sa loptom ko ringispil.
User avatar
Nogatrans
Posts: 980
Joined: 07/10/2010 21:14
Location: Sarajevo

#2138 Re: Bundesliga

Post by Nogatrans »

http://www.youtube.com/watch?v=CSKu0D8O ... re=related


Veliki duo Hummels-Subotic su znali priimiti od nas i po 5 komada,al eto ovaj put dosta i jedan.. :D
User avatar
Nogatrans
Posts: 980
Joined: 07/10/2010 21:14
Location: Sarajevo

#2139 Re: Bundesliga

Post by Nogatrans »

Ko to smat wrote:Jebem ti City i Djeku,pa sta sam ja dosad gledo.Vjeruj te mi ovo mi je prva tekma bundes lige ove godine da sam gledo i koji fudbal koja snaga akcije brzina atmosfera a ja vamo gledam onog silvu iz cityja kako se jadan vrti sa loptom ko ringispil.
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#2140 Re: Bundesliga

Post by pirmin »

Dobro, treba smanjiti malo ove salve odusevljenja :-D , prije par kola je ovaj isti
Stuttgart odigrao 0:0 sa raspalim K`lauternom. Utakmica za odviknuti se od BL. :oops:
Za ono sinoc je prije svega odgovorna "BVB-mladjarija" . :wink:
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#2141 Re: Bundesliga

Post by Baudelaire »

Stvarno je patnja gledati Manchester City u odnosu na ovo, i slušati hvalospjeve na račun recimo Silve i njegovog zadržavanja lopte po 303 sata.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25791
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2142 Re: Bundesliga

Post by BHF_Manijak »

Volim i ja Bundesligu i jedinu je mogu gledati svaku, ali bas svaku utakmicu, ali nemojte ni vi sad pretjerivati! :mrgreen:
Za sve gore sto napisase hvalospjeve, savjetujem da pogledaju jednu utakmicu mrtvog Leverkusena...Ne da ce vam se Bundesliga ogadit, vec i zivot usput! :mrgreen: Ili Hamburga recimo! :mrgreen:
Lucas Leiva
Posts: 634
Joined: 11/01/2011 14:47

#2143 Re: Bundesliga

Post by Lucas Leiva »

Mario Gomez ... der Fussball Gott!
User avatar
Nogatrans
Posts: 980
Joined: 07/10/2010 21:14
Location: Sarajevo

#2144 Re: Bundesliga

Post by Nogatrans »

Hahaha naletim na ovo ,kako se mrze Schalke i Bayern da im kroz ovu pjesmu navijaci Bayerna vade zivce.. :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=yRnnTyl7 ... ure=fvwrel
User avatar
vicious
Posts: 6869
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#2145 Re: Bundesliga

Post by vicious »

Jao Neuera :) i opet: :)
ultima_palabra wrote:Bayern-Dusel :-)
User avatar
vodoprovodčik
Posts: 595
Joined: 05/02/2012 22:42

#2146 Re: Bundesliga

Post by vodoprovodčik »

Augsburg pet utakmica zaredom bez poraza. Živo Bert Brecht!
User avatar
vox-populi
Posts: 3131
Joined: 03/04/2008 21:51
Location: Sarajevo-x Liberation Front

#2147 Re: Bundesliga

Post by vox-populi »

vodoprovodčik wrote:Augsburg pet utakmica zaredom bez poraza. Živo Bert Brecht!
Sesta ce im biti kobna :)
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#2148 Re: Bundesliga

Post by groove »

idemo wolfsburg, pravac el :thumbup:
mad_world
Posts: 123
Joined: 10/02/2012 21:44

#2149 Re: Bundesliga

Post by mad_world »

Nogatrans wrote:Hahaha naletim na ovo ,kako se mrze Schalke i Bayern da im kroz ovu pjesmu navijaci Bayerna vade zivce.. :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=yRnnTyl7 ... ure=fvwrel
ccc smijesni su ovi Bayernovi navijaci
User avatar
Acheron
Posts: 523
Joined: 16/10/2011 19:23

#2150 Re: Bundesliga

Post by Acheron »

Najodvratniji klub ce ipak, sve su prilike, uzeti titulu. Prica o posudbi BvB-u, otpustanje Hummelsovog starog...to su oni.
Post Reply