Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
susc_ovjek
Posts: 519
Joined: 15/09/2007 17:07
Location: Sarajevo

#501 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by susc_ovjek »

bijelo_dugme wrote:
prdimahovina wrote:Ma jašta, šta će nam Miske. Imamo mi takvih u našoj Premijer ligi koliko hoćeš. Treba vidjeti gdje je onaj Sergej Jekirević, kažu da je u dobroj formi u zadnje vrijeme. Jedini je problem kako ga nagovoriti da igra poslije svih ružnih natpisa na ovom forumu :D :D :D
No sikiriki, davno je Ciro naso zamjenu Misimovicu, cak je mu dao i Zvjezdanov dres u Zenici protiv Portugala.


Zove se Senijad Ibracadabra... :x
Fakat, kad sam to vidio, bas sam se iznerviro, kako jadno!!!
User avatar
bijelo_dugme
Posts: 1991
Joined: 06/06/2007 23:13
Location: Dodik's Democratic Republic of Srpska (DDRS)

#502 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by bijelo_dugme »

Lug wrote:Ma treba OBOJICU otjerat ! Imamo mi ipak jos i igraca i trenera. Pa ne moze sad reprezentacija biti necija prcija. Miske koliko god bio "nevin" ipak bi morao objasniti zasto nije igrao na NAJBITNIJOJ utakmici ove sezone, ne moze tek tako igrati nakon tri dana... Da je bila neka nebitna utakmica pa haj de... ali NAJBITNIJA utakmica.... a njega boli koljeno... a nakon 3 dana u punoj ratnoj spremi... ja necu da budem budala a vi kako hocete.. Ciro je vec odavno za penzije.. rijeci suvisne.. Zbog ponizenja i blatenja reprezentacije obojicu napolje.. bolje njih dvojicu nego se svi mi razdjelimo... imamo mi i te kako igraca i trenera .... :sax:
POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA

Hiljadu puta receno ali opet se tu nadju neki pametnjakovici, isti koji su do juce dizali Muniba u nebesa.

I ko kaze da nemoze sedam dana kasnije igrati? Kako je Pjanic mogo? Da nisi i ti doktoriro ko nas Ciro?
Lug
Posts: 2530
Joined: 09/02/2009 15:27

#503 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by Lug »

susc_ovjek wrote:
Lug wrote:Ma treba OBOJICU otjerat ! Imamo mi ipak jos i igraca i trenera. Pa ne moze sad reprezentacija biti necija prcija. Miske koliko god bio "nevin" ipak bi morao objasniti zasto nije igrao na NAJBITNIJOJ utakmici ove sezone, ne moze tek tako igrati nakon tri dana... Da je bila neka nebitna utakmica pa haj de... ali NAJBITNIJA utakmica.... a njega boli koljeno... a nakon 3 dana u punoj ratnoj spremi... ja necu da budem budala a vi kako hocete.. Ciro je vec odavno za penzije.. rijeci suvisne.. Zbog ponizenja i blatenja reprezentacije obojicu napolje.. bolje njih dvojicu nego se svi mi razdjelimo... imamo mi i te kako igraca i trenera .... :sax:
Nemamo!
jadni mi onda... znaci bez Misketa (moj ga sin obozava) nema ni reprezentacije .. ni plasmana... bogami bitniji i Miske i Ciro od svih ostalih...

bez svakog se moze i mora ali bez reprezentacije ne moze... zato molim vas stavite reprezentaciju na prvo mjesto... savez napolje!
Lug
Posts: 2530
Joined: 09/02/2009 15:27

#504 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by Lug »

bijelo_dugme wrote:
Lug wrote:Ma treba OBOJICU otjerat ! Imamo mi ipak jos i igraca i trenera. Pa ne moze sad reprezentacija biti necija prcija. Miske koliko god bio "nevin" ipak bi morao objasniti zasto nije igrao na NAJBITNIJOJ utakmici ove sezone, ne moze tek tako igrati nakon tri dana... Da je bila neka nebitna utakmica pa haj de... ali NAJBITNIJA utakmica.... a njega boli koljeno... a nakon 3 dana u punoj ratnoj spremi... ja necu da budem budala a vi kako hocete.. Ciro je vec odavno za penzije.. rijeci suvisne.. Zbog ponizenja i blatenja reprezentacije obojicu napolje.. bolje njih dvojicu nego se svi mi razdjelimo... imamo mi i te kako igraca i trenera .... :sax:
POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA POVREDA

Hiljadu puta receno ali opet se tu nadju neki pametnjakovici, isti koji su do juce dizali Muniba u nebesa.

I ko kaze da nemoze sedam dana kasnije igrati? Kako je Pjanic mogo? Da nisi i ti doktoriro ko nas Ciro?
Rekao bih LAKSA povreda..
susc_ovjek
Posts: 519
Joined: 15/09/2007 17:07
Location: Sarajevo

#505 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by susc_ovjek »

Lug wrote:
susc_ovjek wrote:
Lug wrote:Ma treba OBOJICU otjerat ! Imamo mi ipak jos i igraca i trenera. Pa ne moze sad reprezentacija biti necija prcija. Miske koliko god bio "nevin" ipak bi morao objasniti zasto nije igrao na NAJBITNIJOJ utakmici ove sezone, ne moze tek tako igrati nakon tri dana... Da je bila neka nebitna utakmica pa haj de... ali NAJBITNIJA utakmica.... a njega boli koljeno... a nakon 3 dana u punoj ratnoj spremi... ja necu da budem budala a vi kako hocete.. Ciro je vec odavno za penzije.. rijeci suvisne.. Zbog ponizenja i blatenja reprezentacije obojicu napolje.. bolje njih dvojicu nego se svi mi razdjelimo... imamo mi i te kako igraca i trenera .... :sax:
Nemamo!
jadni mi onda... znaci bez Misketa (moj ga sin obozava) nema ni reprezentacije .. ni plasmana... bogami bitniji i Miske i Ciro od svih ostalih...

bez svakog se moze i mora ali bez reprezentacije ne moze... zato molim vas stavite reprezentaciju na prvo mjesto... savez napolje!
Ama je8o reprezentaciju u rangu Estonije...
Igraca kakvih je Miske... nemamo, dodju jednom u 10 godina i to ako dodju, i ako ih ko ne otjera...
User avatar
bijelo_dugme
Posts: 1991
Joined: 06/06/2007 23:13
Location: Dodik's Democratic Republic of Srpska (DDRS)

#506 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by bijelo_dugme »

Lug wrote: Rekao bih LAKSA povreda..
Hajd mi reci razlog koji ti smatraš da je zbog kojeg namjerno nije igrao?
User avatar
Salko sto je u vodu skako
Posts: 4278
Joined: 10/02/2006 11:59
Location: Nemila kod Zenice

#507 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by Salko sto je u vodu skako »

miske je dobar ali precjenjen igrac :dance: suvise je spor da bi bio vise od dobrog a suvise je dobar sa loptom da bi bio los :dance:
susc_ovjek
Posts: 519
Joined: 15/09/2007 17:07
Location: Sarajevo

#508 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by susc_ovjek »

Salko sto je u vodu skako wrote:miske je dobar ali precjenjen igrac :dance: suvise je spor da bi bio vise od dobrog a suvise je dobar sa loptom da bi bio los :dance:
:dance: :dance: :dance:
Lug
Posts: 2530
Joined: 09/02/2009 15:27

#509 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by Lug »

e onda smo na nivou estonije i ovako i onako... ccccccc... sramota me svih ostalih igraca...da ne nabrajam... uz DOBROG selektora se moze i te kako i bez Cire i bez Misketa... dokaz: Slovenija...
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#510 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by mostarac »

Lug wrote:
susc_ovjek wrote:
Lug wrote:Ma treba OBOJICU otjerat ! Imamo mi ipak jos i igraca i trenera. Pa ne moze sad reprezentacija biti necija prcija. Miske koliko god bio "nevin" ipak bi morao objasniti zasto nije igrao na NAJBITNIJOJ utakmici ove sezone, ne moze tek tako igrati nakon tri dana... Da je bila neka nebitna utakmica pa haj de... ali NAJBITNIJA utakmica.... a njega boli koljeno... a nakon 3 dana u punoj ratnoj spremi... ja necu da budem budala a vi kako hocete.. Ciro je vec odavno za penzije.. rijeci suvisne.. Zbog ponizenja i blatenja reprezentacije obojicu napolje.. bolje njih dvojicu nego se svi mi razdjelimo... imamo mi i te kako igraca i trenera .... :sax:
Nemamo!
jadni mi onda... znaci bez Misketa (moj ga sin obozava) nema ni reprezentacije .. ni plasmana... bogami bitniji i Miske i Ciro od svih ostalih...

bez svakog se moze i mora ali bez reprezentacije ne moze... zato molim vas stavite reprezentaciju na prvo mjesto... savez napolje!
hahahahaha joj delegata :D

Moglo se bez hasana, bez sase, bez sergeja, sad se moze i bez misketa. Super moze se bez svakoga, ali dometi i mogucnosti se mjenjaju.

@ Salko sto je u vodu skako: Kakav je miske igrac vidices u januaru ;)
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45244
Joined: 29/12/2005 01:20

#511 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by jeza u ledja »

bijelo_dugme wrote:
Lug wrote: Rekao bih LAKSA povreda..
Hajd mi reci razlog koji ti smatraš da je zbog kojeg namjerno nije igrao?
Evo mogucih razloga:

Ciro mu zabranio jer su se posvadjali.
Ciro mu zabranio jer je lose odigrao prvu tekmu.
Ciro se izderao na Misimovica i optuzio ga za poraz, ovaj se naljutio i nije htio da igra.
Misimovicu dodijali Munib & Co. i rad saveza, te stoga odlucio da ne igra.
Misimovicu neko zaprijetio. :-)

---------------------------------

Prva dva razloga, zar bi Ciro rizikovao tako vaznu tekmu da ne ubacuje najboljeg igraca?
Treci i cetvrti razlog, zar bi Miske odigrao sve utakmice do sada i onda, u zadnjoj i odlucujucoj odlucio da ne igra??
Peti razlog, e jebiga sad... :D
User avatar
Salko sto je u vodu skako
Posts: 4278
Joined: 10/02/2006 11:59
Location: Nemila kod Zenice

#512 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by Salko sto je u vodu skako »

bijelo_dugme wrote:
Lug wrote: Rekao bih LAKSA povreda..
Hajd mi reci razlog koji ti smatraš da je zbog kojeg namjerno nije igrao?
ja cu da ti kazem 8-) miske je svjestan svoje nekvalitete i svjestan da ne moze napravit razliku u sudaru sa brzim portugalcima :dance:
Lug
Posts: 2530
Joined: 09/02/2009 15:27

#513 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by Lug »

bijelo_dugme wrote:
Lug wrote: Rekao bih LAKSA povreda..
Hajd mi reci razlog koji ti smatraš da je zbog kojeg namjerno nije igrao?
jebe mi se za razlog... jer je igrao za tri dana.. znaci mogao se osposobiti za ODLUCUJUCU utakmicu..

uzmi da Ronaldo nije igrao u odlucujucoj utakmici za Portugal zbog lakse povrede a da je za tri dana zaigrao za Real, kako bi to Portugalci shvatili i uzeli.....sjeti se sta su sve portugalci radili da ga osposobe..... vidim tesko ti ide na nasem primjeru....

Samo DOBROG trenera dovesti i sve ce ici ko po ledu..
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#514 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by -LIBERO- »

Bas mi je drago sto cemo i dalje Misketa gledati u drzavnom dresu,jer je ciro odstupi ako je suditi po izjavama koje je dao...ne vraca se vise u Sarajevo

Ciro je vise za nekog show programa tipa "kuhajte sa nama" ili "farma",jer ta publika i onako najvise "pusi" njegove uvlakacke fore
User avatar
bijelo_dugme
Posts: 1991
Joined: 06/06/2007 23:13
Location: Dodik's Democratic Republic of Srpska (DDRS)

#515 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by bijelo_dugme »

Lug wrote:
bijelo_dugme wrote:
Lug wrote: Rekao bih LAKSA povreda..
Hajd mi reci razlog koji ti smatraš da je zbog kojeg namjerno nije igrao?
jebe mi se za razlog... jer je igrao za tri dana.. znaci mogao se osposobiti za ODLUCUJUCU utakmicu..
Jesil ti mentalno zdrav? KO KAZE DA JE MOGO IGRATI? TI JEL, DA NISI I TI DOKTORIRO KO NAS CIRO? Sta tu pametujes, nemas ni motiva a ni informaciju da je mogo igrati. Ne seri bez veze.
uzmi da Ronaldo nije igrao u odlucujucoj utakmici za Portugal zbog lakse povrede a da je za tri dana zaigrao za Real, kako bi to Portugalci shvatili i uzeli.....sjeti se sta su sve portugalci radili da ga osposobe..... vidim tesko ti ide na nasem primjeru....

Samo DOBROG trenera dovesti i sve ce ici ko po ledu..

Prvo, Ronaldo je otiso u Portugal, doktori ga pregledali i zakljicili da nemoze igrati. Misimovica su pregledali doktori reprezentacije, i oni su rekli da nemoze igrati.

Drugo: Nisu sve povrede iste.

Trece: U Ronalda nije laksa povreda, covjek neigra ima 30-40 dana.
Last edited by bijelo_dugme on 25/11/2009 01:11, edited 1 time in total.
MokeQc
Posts: 429
Joined: 29/06/2007 18:17
Location: Quebec City / Rajvosa

#516 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by MokeQc »

Ja bih se vratio na Cirino javno prozivanje Misketa poslije tekme u Portugalu. U prici sa starcima, sjetise se oni kako se postupa sa legendarnim igracem koji zahebe utakmicu.

Primjer : Katalinski
U kvalifikacijama za SP, on Maricu zabije autogol. Po Cirinim parametrima, trebalo bi ga lincovati na javnom mjestu.
Ali ne, Skija je dobio bezuslovnu podrsku svih : igraca, trenera i navijaca. Sta se desilo nakon toga ?
Skija zabija u majstorici pobjedonosni gol, jedan od najlegendarnijih u istoriji ex-Yu fudbala.

To se zove profesionalan pristup fudbalu, igracu i utakmici, a ne javno prozivanje na svim medijima 15 minuta poslije utakmice (i to za puno manje nego za autogol).

Ne znam da li se Miske naljutio na Ciru, mada ja vjerujem Misketovoj verziji, ali sta god da je, ja Misketa 100% podrzavam.
Lug
Posts: 2530
Joined: 09/02/2009 15:27

#517 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by Lug »

"Prvo, Ronaldo je otiso u Portugal, doktori ga pregledali i zakljicili da nemoze igrati. Misimovica su pregledali doktori reprezentacije, i oni su rekli da nemoze igrati.

Drugo: Nisu sve povrede iste.

Trece: U Ronalda nije laksa povreda, covjek neigra ima 30-40 dana.[quote="Lug"





sad ZNAM da nista NEZNAM... e svasta.... na mislim dalje diskutovati, bezpredmetno je,

... samo nek dovedu dobrog trenera i moze se bez svakoga pa i bez Ronalda, vidio si Slovence, BEZ Ronalda odose na Svjetsko.... hopa cupa...
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#518 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by burek_in_space »

@ bijelo_dugme, povedi rachuna o svom rjechniku...
elSaik
Posts: 11898
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#519 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by elSaik »

Misimović ni u jednom intervjuu nije rekao da nije u stanju igrati već da nije u stanju dati 100% i da shodno tome ne bi trebao igrati u tako značajnoj utakmici. Ne biti 100% spreman može značiti biti 50% - 70% - 90% spreman.
User avatar
zecko_kupuz
Posts: 2315
Joined: 11/01/2008 14:58
Location: Sarajevo

#520 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by zecko_kupuz »

Oooo Ćiro, Ćiro, al' ga kakiš malo sad! Ustvari, malo više! :x Kao da je jedva dočekao da se izjada hrvatskim medijima kako, Bože moj, ovdje nije više poželjan i ovako i onako...
Da će njega neko blatiti, to sam stvarno pomislio, ali da on sam na ovaj način, poslije svega što se desilo, reaguje....hmmm

Možda s ovim neke veze i ima Ušketova presuda, a možda i ne. Ali ipak je sve komentare na račun igrača trebao zadržati u svlačionici. Ako želimo da budemo svjetski nivo, onda se ponašajmo korektno, a ne kao na seoskom vašaru. :P

I Misketu i Nadareviću su obrazi dobro izgazani.
User avatar
1941.
Posts: 435
Joined: 12/04/2008 17:05

#521 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by 1941. »

MokeQc wrote:Ja bih se vratio na Cirino javno prozivanje Misketa poslije tekme u Portugalu. U prici sa starcima, sjetise se oni kako se postupa sa legendarnim igracem koji zahebe utakmicu.
Primjer : Katalinski
U kvalifikacijama za SP, on Maricu zabije autogol. Po Cirinim parametrima, trebalo bi ga lincovati na javnom mjestu.
Ali ne, Skija je dobio bezuslovnu podrsku svih : igraca, trenera i navijaca. Sta se desilo nakon toga ?
Skija zabija u majstorici pobjedonosni gol, jedan od najlegendarnijih u istoriji ex-Yu fudbala.
To se zove profesionalan pristup fudbalu, igracu i utakmici, a ne javno prozivanje na svim medijima 15 minuta poslije utakmice (i to za puno manje nego za autogol).
.
Negdje u isto to vrijeme ili koju godinu prije '74. je trener Želje tukao igrače u svlačionici (što nije bilo ništa neuobičajeno),tako da ti usporedba baš ne stoji.

Ovdje se većina ljudi po dobrom starom balkanskom običaju svrstava uz jednu stranu i spominju nekakve 100% istine...apsurdno.Apsurdno je u ovakvoj situaciji i bez ikakvih argumenata vjerovati bilo kome.
Last edited by 1941. on 25/11/2009 01:31, edited 1 time in total.
Lug
Posts: 2530
Joined: 09/02/2009 15:27

#522 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by Lug »

elSaik wrote:Misimović ni u jednom intervjuu nije rekao da nije u stanju igrati već da nije u stanju dati 100% i da shodno tome ne bi trebao igrati u tako značajnoj utakmici. Ne biti 100% spreman može značiti biti 50% - 70% - 90% spreman.
aha.... sad mi je jasno...
konfučije
Posts: 112
Joined: 10/09/2009 22:31

#523 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by konfučije »

Hajd mi reci razlog koji ti smatraš da je zbog kojeg namjerno nije igrao?
Pa to neka Misimović odgovori, upravo se to od njega i traži. koji razlog je to bio toliko vrijedan toga da se ne nastupa za reprezentaciju? Da li je bio uvrijeđen Ćirinom kritikom n aračun svoje igre u Portugalu, ili je eto recimo stvarno ( kako to Ćiro tvrdi) ucjenjivan od nekih srpskih nacionalista... Što god da je, neka nas ne pravi budalama.
konfučije
Posts: 112
Joined: 10/09/2009 22:31

#524 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by konfučije »

Pa Pjanic se povrijedio protiv Liverpoola, 2-3 dana kasnije odigra najbolju utakmicu u svojoj karijeri. :-)
Ovdje neko laže, ili Miske ili Ćiro.

Evo šta Ćiro kaže:

"Doktor reprezentacije mi je prije utakmice kazao da Misimović najmanje petnaest dana ne može igrati. A za tri dana je najbolji igrač na svijetu. I ja kažem doktoru: `Više nisi doktor reprezentacije, jer si dopustio da te izmanipulišu.. i mene si obmanuo..." - rekao je Blažević. *** SPAM ***/content/view/48270/251/

I ako već tako uspoređuješ onda budi dosljedan u analogiji jer Misimovića u Portugalu niko sa terena nije iznosio kao ni sa treninga. Problem je ne samo u tome što se od srijede do subote u novog čovjeka preporodio već i u tome što uopće ne postoji ( nakon svih ovih kontradiktornosti) nikakav uvjerljiv dokaz da je on bio povrijeđen!
User avatar
prdimahovina
Posts: 160
Joined: 01/09/2006 15:46

#525 Re: Zvjezdan Misimovic- ALL ABOUT

Post by prdimahovina »

konfučije wrote:
Hajd mi reci razlog koji ti smatraš da je zbog kojeg namjerno nije igrao?
Pa to neka Misimović odgovori, upravo se to od njega i traži. koji razlog je to bio toliko vrijedan toga da se ne nastupa za reprezentaciju? Da li je bio uvrijeđen Ćirinom kritikom n aračun svoje igre u Portugalu, ili je eto recimo stvarno ( kako to Ćiro tvrdi) ucjenjivan od nekih srpskih nacionalista... Što god da je, neka nas ne pravi budalama.
jesi li čitao njegove intervjue, povreda je u pitanju, rekao je to 5 puta. Ne pravi nas on budalama. Ili ne čitaš te izjave, pa mlatiš k'o maksim po diviziji ili provociraš?
Post Reply