Stadion: Bilino Polje, Zenica

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply

Treba li se stadion dograditi??

Da
333
80%
Ne
84
20%
 
Total votes: 417

User avatar
Mustang1
Posts: 28755
Joined: 29/12/2010 17:31

#551 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by Mustang1 »

Ma gluposti ..To je napravljeno da bi se guzonje mogle odvojiti od obicne publike ...
Ponosan
Posts: 689
Joined: 26/02/2011 14:09

#552 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by Ponosan »

samo_ti wrote:
EdoI wrote:Ma bit će kao što imamo i svake godine, neka farbanja, nadomjestit će se stolice koje fale, i tako to.
Nije tacno , uvijek se nesto novo uradi + farbanje :D ... nakon ovih tendera ide se sigurno u mjenjanje trave , ali sada kompletno ( ako se ne pojavi kakav strucnjak i kaze da je trava ka` na Poljudu ) :-D

po meni treba dignuti Jug i Sjever , za jedan nivo , natkriti ih i to je to...dobio bi se stadioncic od jedno 20-tak hiljada sjedecih mjesta sto je sasvim dovoljno za Zenicu , Čelik a Bgmi i repku :)
to je to,slazem se s tobom! treba dograditi jug i sjever i natkriti ih...imali bi extra stadion od nesto vise od 20 hiljada sjedecih mjesta,sasvim dovoljno za reprezentaciju,i jos Kosevo od preko 36 hiljada,znaci reprezentacija moze biti mirna sto se toga tice! plus sto se trening centar gradi u Zenici i taj grad treba imati prednost u odnosu na Sarajevo! dakle Bilino polje pod hitno nadograditi!..
User avatar
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#553 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by Eborg »

Da još jednom postavim najbolje rješenje za "Bilino polje". Isto ovako, gledano sa zapadne tribine.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... norama.jpg
User avatar
libertyBiH
Posts: 617
Joined: 24/12/2004 06:14

#554 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by libertyBiH »

To je to......... :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#555 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by vozač »

sarajevsko_pivo wrote:Pod hitno stadion treba prosiriti!

Image
fakat, iz aviona je sve lijepo, pa i korida 8)
User avatar
BSn
Posts: 4938
Joined: 12/09/2006 15:49
Location: Kad se hoce, pa lijevo...

#556 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by BSn »

JoseMujica wrote:i bolje da klubske navijačke skupine ine dolaze na tekme repke, barem ne organizirano, jer bi kod nas bilo i gore nego juče u Splitu između BBB i Torcide.

Fakat. Zamisli da dolaze organizovano makar na domace. Pa, Lesinari i Vukovi ZV bi medjusobno svaki put napravili belaj. :oops: :skoljka: :D


Sala mala. Nema od smislenog navijanja nista, dok god je BHF sinonim za navijace reprezentacije. Oni sami nisu ni na navijacku skupinu nalik (kapa dolje za sve sto rade, al ono nije to), a kamo li ostatak stadiona. Osim toga, kad bi navijacke skupine preuzele vodjenje navijanja (bez obzira ko, RA, TM, HZ, Robije), ne bi vise bilo mjesta sto kaze Saik za ine familijarne posjete tekmama repke. Vecina hoce 'vako i 'vako ce i ostat.
User avatar
denimb
Posts: 2614
Joined: 27/03/2009 14:33

#557 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by denimb »

vozač wrote:
sarajevsko_pivo wrote:Pod hitno stadion treba prosiriti!

Image
fakat, iz aviona je sve lijepo, pa i korida 8)

Cuj korida, pa sta bi ti da policija na ulazu sortira raju prema kriteriju "ti si navijac, a ti se vrati ti nisi".

Reprezentacija nije klub i ona pripada svim ljudima pa i ovim sto dolaze na stadion, da su ti "pravi" navijaci koje ljudi stalno ovdje zagovaraju, zagrijani toliko da navijaju za reprezentaciju vjerovatno ovi obicni smrtnici ne bi mogli ni doci do ulaznica.
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#558 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by Stari »

Mozda nije moje da se mijesam u ovu zanimljivu diskusiju o mogucnostima dogradnje stadiona u Zenici ... apropo ovoga sto se spominje u vezi navijanja za reprezentaciju ... otkad je to familijarno posjecivanje utakmica reprezentacije ...na neki nacin "manje smisleno"...od ovog drugog vida (toboze valjda smislenijeg) ?
User avatar
BSn
Posts: 4938
Joined: 12/09/2006 15:49
Location: Kad se hoce, pa lijevo...

#559 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by BSn »

Stari wrote:Mozda nije moje da se mijesam u ovu zanimljivu diskusiju o mogucnostima dogradnje stadiona u Zenici ... apropo ovoga sto se spominje u vezi navijanja za reprezentaciju ... otkad je to familijarno posjecivanje utakmica reprezentacije ...na neki nacin "manje smisleno"...od ovog drugog vida (toboze valjda smislenijeg) ?

Nije niti jedno manje ili vise smisleno. Kvaka je u tome sto kod nas to ne ide jedno uz drugo. Jednostavno, na stadione gdje se navija ne idu familije, a na stadione gdje idu familije ne idu navijaci. Jest da nema veze jedno s drugim, al je tako, a posebno zahvaljujuci nasim medijima koji su od navijaci napravili kao neke huligane i mediokriteta tipa Kupusovica koji eto u imenima navijackih grupa vidi zlo, a onda prosjecni citalac uzme avaz s intervjuom doticnog i prihvati njegovo misljenje za svoje.

Srecom, postoje i oni koji odu na stadion, pa svojim ocima se uvjere da je to sto prica uvazena elita i medijski magovi nema veze s realnom postavom stvari. Nazalost, vecina nasjeda na tu pricu i zato dolazi do te podjele.
User avatar
sinuhe
Posts: 11482
Joined: 03/06/2011 11:33

#560 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by sinuhe »

Navijaci i jesu huligani. Sasvim svjesno se stvara neka neprijateljska atmosfera. To je skroz iskrivljeno shvatanje sporta.
User avatar
ledeni_caj
Posts: 2827
Joined: 14/01/2011 18:21

#561 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by ledeni_caj »

:lol:
sarajevsko_pivo
Posts: 3457
Joined: 27/07/2009 16:22

#562 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by sarajevsko_pivo »

Pod hitno prosiriti!

Nek otvore racun pa da svak donira pare, naravno ako ce sve biti transparentno!

Image

Image
juan
Posts: 519
Joined: 25/07/2002 00:00
Location: Colonia

#563 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by juan »

sarajevsko_pivo wrote:Pod hitno prosiriti!

Nek otvore racun pa da svak donira pare, naravno ako ce sve biti transparentno!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
alenthekiller
Posts: 737
Joined: 29/08/2011 11:42

#564 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by alenthekiller »

citam samo zadnje dvije stranice vidim neki navijaci se javljaju :lol: svasta :D BHF fol nije nista naspram hordi i manijaka. Kad idem sa njima na utakmicu pita me raja, '' 'ocel bit belaja?'' Kad im negativno odgovorim ''aaa daaj'' a kad sam znao za bakljadu protiv rumunije i onaj sou '' uuu najjaci ste Allahami''. Gledam juce hordase idu busem do Sarajeva iz Ilijasa. Sve djeca, niko preko 18 godina nema, deru se po busu, skacu, pravi oni pecinski ljudi, kost umjesto baklje i bas oni pravi pecinci. Kladim se da niko od njih ne zna da nabroji cijelu postavu Sarajeva. Ako je to navijanje, ja cu da pocnem navijati za Ugandu. Ako mi ne zelimo belaja i samo navijamo za svoju dusu onda ne valjamo. Nema dalje, samo daj belaja i svi sretni.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9222
Joined: 31/03/2007 00:07

#565 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by Bosanski_kralj »

alenthekiller wrote:citam samo zadnje dvije stranice vidim neki navijaci se javljaju :lol: svasta :D BHF fol nije nista naspram hordi i manijaka. Kad idem sa njima na utakmicu pita me raja, '' 'ocel bit belaja?'' Kad im negativno odgovorim ''aaa daaj'' a kad sam znao za bakljadu protiv rumunije i onaj sou '' uuu najjaci ste Allahami''. Gledam juce hordase idu busem do Sarajeva iz Ilijasa. Sve djeca, niko preko 18 godina nema, deru se po busu, skacu, pravi oni pecinski ljudi, kost umjesto baklje i bas oni pravi pecinci. Kladim se da niko od njih ne zna da nabroji cijelu postavu Sarajeva. Ako je to navijanje, ja cu da pocnem navijati za Ugandu. Ako mi ne zelimo belaja i samo navijamo za svoju dusu onda ne valjamo. Nema dalje, samo daj belaja i svi sretni.
Je li to i na tebe nedjelja loše djeluje? Nadrobio si ovdje svega, ali najmanje pametnog.
mekaba
Posts: 1089
Joined: 19/11/2009 15:17

#566 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by mekaba »

karanana wrote:
elSaik wrote:Manijaci i Horde ne prate repku niti će. Svakako, ukoliko bi i pratili onda ova kulturna raja ne bi mogla s djecom dolaziti, a to ne želimo, zar ne?
sarkazam jelde? jer manijaci, horde, robijasi, fukare su za ove klupski neklasificirane navijace reprezentacije becka skola kulture i ponasanja. a o navijanju naravno nije potrebno ni govoriti.
ocigledno je da bhf ne mogu da stave pod kontrolu ni tribinu na kojoj se njihov kop od 200-300 ljudi nalazi i ocigledno je da se to nece desiti sve dok HZ ili TM ne pocnu masivnije dolaziti na tekme reprezentacije i organizovati kop kao za vrijeme ligaskih tekmi. a u ovom trenutku i u ovakvoj situaciji apsolutno se slazem sa TM i HZ koji organizovano ne dolaze i ne prate repku niti kordiniraju navijanje i ponasanje.
Samo bolestan moze da ne navija za repku.BHF je izmislio navijanje za sve vas zajedno.BHF navija na svjetskim stadionima i to u broju koji svi vi navijaci BH klubova mozete samo sanjati.Momak jesi li bio na Stade de Frans??????BHF do groba.HZ,Manijaci,Robija je lokalnog tipa.Nemorate dolaziti navijajte za Makedoniju :lol:
motorola01
Posts: 4147
Joined: 28/04/2011 13:27

#567 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by motorola01 »

mekaba wrote:
karanana wrote:
elSaik wrote:Manijaci i Horde ne prate repku niti će. Svakako, ukoliko bi i pratili onda ova kulturna raja ne bi mogla s djecom dolaziti, a to ne želimo, zar ne?
sarkazam jelde? jer manijaci, horde, robijasi, fukare su za ove klupski neklasificirane navijace reprezentacije becka skola kulture i ponasanja. a o navijanju naravno nije potrebno ni govoriti.
ocigledno je da bhf ne mogu da stave pod kontrolu ni tribinu na kojoj se njihov kop od 200-300 ljudi nalazi i ocigledno je da se to nece desiti sve dok HZ ili TM ne pocnu masivnije dolaziti na tekme reprezentacije i organizovati kop kao za vrijeme ligaskih tekmi. a u ovom trenutku i u ovakvoj situaciji apsolutno se slazem sa TM i HZ koji organizovano ne dolaze i ne prate repku niti kordiniraju navijanje i ponasanje.
Samo bolestan moze da ne navija za repku.BHF je izmislio navijanje za sve vas zajedno.BHF navija na svjetskim stadionima i to u broju koji svi vi navijaci BH klubova mozete samo sanjati.Momak jesi li bio na Stade de Frans??????BHF do groba.HZ,Manijaci,Robija je lokalnog tipa.Nemorate dolaziti navijajte za Makedoniju :lol:
Mijesas kruske i jabuke...Nemoj spominjati Pariz jer je tamo samo BHF isao organizovano i zato su citavu tekmu smao oni navijali i naravno vec je to za njih rutina.Dok su ostali isli turisticki i naravno da pogledaju tekmu.Vidjelo se u par navrata kada barem polovina ili 2/3 ljudi navija od onih 20 000-ak hiljada kako to izgleda :thumbup: .Da su barem u jednom navratu svi navijali,sokirali bi one francuzice :)
User avatar
slobodni armirach
Posts: 5588
Joined: 22/06/2010 17:17
Location: Administrativni Centar Kantona 4

#568 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by slobodni armirach »

imate ljudi maksuz tema o BHF navijanju, pa tamo raspravljajte ko je veci navijac, drzavljani svabije i skandinavije bosanskog porijekla il mi domorodci. :x
motorola01
Posts: 4147
Joined: 28/04/2011 13:27

#569 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by motorola01 »

leškarenje wrote:
mekaba wrote:
karanana wrote:
sarkazam jelde? jer manijaci, horde, robijasi, fukare su za ove klupski neklasificirane navijace reprezentacije becka skola kulture i ponasanja. a o navijanju naravno nije potrebno ni govoriti.
ocigledno je da bhf ne mogu da stave pod kontrolu ni tribinu na kojoj se njihov kop od 200-300 ljudi nalazi i ocigledno je da se to nece desiti sve dok HZ ili TM ne pocnu masivnije dolaziti na tekme reprezentacije i organizovati kop kao za vrijeme ligaskih tekmi. a u ovom trenutku i u ovakvoj situaciji apsolutno se slazem sa TM i HZ koji organizovano ne dolaze i ne prate repku niti kordiniraju navijanje i ponasanje.
Samo bolestan moze da ne navija za repku.BHF je izmislio navijanje za sve vas zajedno.BHF navija na svjetskim stadionima i to u broju koji svi vi navijaci BH klubova mozete samo sanjati.Momak jesi li bio na Stade de Frans??????BHF do groba.HZ,Manijaci,Robija je lokalnog tipa.Nemorate dolaziti navijajte za Makedoniju :lol:
Kako si ti smijesan,malo je reci.Pa sa mnom u busu su bili likovi iz cijele BiH-a koji se nisu deklarisali kao BHF nego kao predstavnici svojih navijackih grupa (tako i klubova),a isti su navijali za BiH srcem kao sto sam i sam radio.Ali za tebe je to visa matematika i nikad se necu predstavaljati kao fanaticos,jer poslije onog sto sam vidio na trgu ne zasluzuju da se spomenu,razbijanje flasa,peglanje prolaznika koji su bili krajnje ljubazni i sl.Ono njihovo grupisanje na vrhu tribine je bio slag na tortu,jer ako se vec predstavljaju kao grupa koja podrzava repku,onda su trebali stati u kop iza gola,pa kad povedu neku pjesmu da ih ostali mogu cuti.Onako dok pjesma dođe do nas pola tribine je prestalo pjevati.
Znaci bilo je ovoga :-) A fino se prije tekme govorilo da sve bude krajnje korektno i jos je bio naglasak na ljude koji dolaze iz BiH-a da se fino ponasaju,ali eto obrukase nas ljudi koji zive van drzave(kao fol fini kulturni jer zive u Evropi).Znaju glumiti u inostranstvu,a sto ne glume u Zenici?!Jednom pokusali i dobili vaspitnu...
mekaba
Posts: 1089
Joined: 19/11/2009 15:17

#570 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by mekaba »

Za Leskarenje:
Ma zelen si ti jos.Kad provedes 40 godina po stadionima kao npr. ja onda ce ti biti neke stvari cistije. I ja sam bacao topovske udare po Kosevu i palio baklje jako davno i mislio da smo mi Pitari a kasnije HZ najludzi. To sto sam nekome mogao odvaliti ruku nije me zanimalo. Kao zakleti Hordas sam isao na mundijal bodriti YU- repku sa trobojkom.Danas je to BiH.Bio sam na Kosevu u bordo dresu sa cijelom familijom protiv Orebra i derao se koliko sam mogao.Ti se neces predstavljati kao fanatikos zbog razbijenih par flasa :lol: :lol: Pa ja bih trebao zbog demoliranja Koseva Hordi Zla da se izpisem iz BH drzavljanstava jer je ta slika (bruka) obisla Evropu.
Nego ti momak naruci sebi BHF dux nek se nadje a Hordaske rekvizite ostavi kad igra FK Sarajevo.
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#571 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by ganjeta »

Ne kontam, zašto bi se neko predstavljao kao BHF a došo je u solo aranžmanu, i kao zakleti član svoje navijačke grupe, bilo da se radi TM, HZ, RA ili nekom petom?
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25788
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#572 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by BHF_Manijak »

mekaba wrote:
karanana wrote:
elSaik wrote:Manijaci i Horde ne prate repku niti će. Svakako, ukoliko bi i pratili onda ova kulturna raja ne bi mogla s djecom dolaziti, a to ne želimo, zar ne?
sarkazam jelde? jer manijaci, horde, robijasi, fukare su za ove klupski neklasificirane navijace reprezentacije becka skola kulture i ponasanja. a o navijanju naravno nije potrebno ni govoriti.
ocigledno je da bhf ne mogu da stave pod kontrolu ni tribinu na kojoj se njihov kop od 200-300 ljudi nalazi i ocigledno je da se to nece desiti sve dok HZ ili TM ne pocnu masivnije dolaziti na tekme reprezentacije i organizovati kop kao za vrijeme ligaskih tekmi. a u ovom trenutku i u ovakvoj situaciji apsolutno se slazem sa TM i HZ koji organizovano ne dolaze i ne prate repku niti kordiniraju navijanje i ponasanje.
Samo bolestan moze da ne navija za repku.BHF je izmislio navijanje za sve vas zajedno.BHF navija na svjetskim stadionima i to u broju koji svi vi navijaci BH klubova mozete samo sanjati.Momak jesi li bio na Stade de Frans??????BHF do groba.HZ,Manijaci,Robija je lokalnog tipa.Nemorate dolaziti navijajte za Makedoniju :lol:
Uz svo duzno postovanje prema tebi, ali moram ti reci da ti je ova boldirana recenica smijesna brate, BHF NIKAD, ali NIKAD nece imati navijanje kakov ima jug Grbavice ili sjever Koseva, bio sam sa njima na tribini, ne u kopu ali na istoj tribini, ne jednu vec vise tekmi, vjeruj mi ne cuju se, a brojnost im nije nimalo mala, pogledaj navijanje i kop TM-a i pitara i uporedi sa BHF-om, a brojnost je otprilie tu negdje, posusaj navijanje 200-300 Manijaka i 200-300 BHF-a! :wink: Za organizovanost i zelju, ambiciju svaka cast, respketujem sto su svako gostovanje repke tu, ali sto se navijanja tice, smijesno je pordti sa Manijacima i Hordama vjeruj mi!
User avatar
campa_xxx
Posts: 4082
Joined: 23/11/2007 22:04
Location: Metropola

#573 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by campa_xxx »

Hhahaahahaha jeste off ali cuj mu poredjenja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: BHF bolji od manijaka i pitara :mrgreen: e moje dijete :lol:
User avatar
Oi
Posts: 745
Joined: 23/07/2006 15:03
Location: tajna lokacija

#574 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by Oi »

Image
Balkanski_sindrom
Posts: 279
Joined: 25/07/2010 09:28

#575 Re: Stadion: Bilino Polje, Zenica

Post by Balkanski_sindrom »

Sta ce ba BHF, ima ih ukupno par stotina, dakle na utakmicu dodje oko 200,plafon je oko 300. Pola ih i ne zna nas jezik i tu zavrsavam svu ovu pricu oko navijanja....Na utakmice reprezentacije u inostranstvu dolaze obicni ljudi koji vole svoju zemlju. Kakav ba BHF, njih dolazi kao sto rekoh u prosjeku 200-300 i dobar dio njih dolazi o tudjem trosku, to jest od para koje im ljudi placaju za neke clanarine i sto valjaju levatima dukseve, saleve, dresove i slicno....
Post Reply