BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
shalla
Posts: 9326
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#226 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by shalla »

Ako je vjerovati soccernetu, Fellaini nema dva žuta (Dembele, Fellaini, Simmons, Swerts, Stijnen i Mudingayi po jedan žuti).
Ma ako bude igrao kao u Genku neka ga slobodno u prvih 11, kloc samo takav...

P.S. Kod nas žute imaju Misimović, Spahić, Ibričić, Radeljić, Berberović i Mravac...
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#227 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by burek_in_space »

jeza u ledja wrote:
A jel? Pa i ja mislim da se prenose kartoni iz proslih kvalifikacija (ali tu se ne racunaju UEFAine kvalifikacije, vec samo one za SP), a Fellaini ima samo 21 godinu. Pa kontam nije valjda igrao tada(?!). U ovim kvalifikacijama ovo mu je prvi karton.

Ali ako si vidio zuti kartoncic prije pocetka tekme pored njegovog imena onda znaci da ne igra u srijedu. To bi bilo odlicno jer koliko sam vidio on im je jedan od 2-3 najvaznija igraca, ako ne i najvazniji.
Ne smijem ruku u vatru staviti :D ali recimo da sam 80% siguran da je fino pisalo pored njegovog imena kada je dobio zhuti sad u subotu,da propushta naredni mech.

Najbolje bi bilo ako neko ima snimak tekme da baci pogled i konachno nam otkrije tu misteriju! :mrgreen:
palermo
Posts: 22363
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#228 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by palermo »

burek_in_space wrote:[

Ne smijem ruku u vatru staviti :D ali recimo da sam 80% siguran da je fino pisalo pored njegovog imena kada je dobio zhuti sad u subotu,da propushta naredni mech.

Najbolje bi bilo ako neko ima snimak tekme da baci pogled i konachno nam otkrije tu misteriju! :mrgreen:
Bojim se da je onih 20% tačno :D , baš sam pratio to kad sam gledao reprizu, nigdje nije spomenuto ni da je imao žuti, niti da neće igrati slijedeći meč (osim naravno, što je Marijan vikao baj, baj :D )
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9222
Joined: 31/03/2007 00:07

#229 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by Bosanski_kralj »

Ja ću biti pesimista i po pitanju ove utakmice, jedino tako sam uspio preživjeti svo ovo vrijeme... :D

a je li ko zna za felainia da nije dobio žuti karton u kojim od prijateljskih utakmica, pošto se i oni uračunavaja kao da su zarađeni u kafalikfikacijskoj utakmici
User avatar
rado_vidjen
Posts: 1387
Joined: 26/10/2008 22:27

#230 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by rado_vidjen »

desava se :D :)

nego, koga biste u barazu? :D ...jebes belgiju :oops: ..ja nam vec trazim najboljeg protivnika. :lol:

nikako ne bi valjalo:
- Rusi
- Ukrajinci (aku budu drugi)
- Grci (navijam da budu prvi u grupi, jer švica kao druga je potaman :D )
- Francuzi (nadam se da nece nikako ici tj. da ce litva biti druga, mada je malo izvjesno)
i niposto ne bi valjalo s Portugalom. zato navijam za madjare i dance da budu prvi, odnosno drugi.

s ircima se more, s cesima, takodjer. :dance:


ako popusimo u srijedu, zaboravite da sam ista rek'o. :oops: :mrgreen:
sancica
Posts: 38
Joined: 13/03/2009 22:03

#231 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by sancica »

Nicaze je spremna za tekmu :bih: , navijacemo ko ludi (nije nam tesko praviti se lud u ovom vaktu & zemanu :D ) i samo molim da bude BEZ BAKLJI, to nije fol, to nije nista osim silne frustracije a to trebamo rjesavati negdje drugo a ne na Bilinom ili bilo kojem drugom stadionu.
Moze se pjevati, vikati, pljeskat,skakat, mahat svim mogucim zastavama (ko sta voli nek izvoli) ali baklje i bacanje kojekakvih stvari na teren je divljastvo. :(
Mi nismo divljaci, mi silno volimo svoju zemlju i repku i tako treba da se ponasamo. :bih:
Malo nas je zahvatila euforija, trebamo malo stati na loptu, smireno i polahko....zabiti im 3 gola da nas dooobrooo zapamte. :thumbup: ma nemora 3....moze i vise :bih:
:bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
User avatar
LSD
Posts: 27289
Joined: 24/07/2007 08:26

#232 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by LSD »

rado_vidjen wrote:desava se :D :)

nego, koga biste u barazu? :D ...jebes belgiju :oops: ..ja nam vec trazim najboljeg protivnika. :lol:

nikako ne bi valjalo:
- Rusi
- Ukrajinci (aku budu drugi)
- Grci (navijam da budu prvi u grupi, jer švica kao druga je potaman :D )
- Francuzi (nadam se da nece nikako ici tj. da ce litva biti druga, mada je malo izvjesno)
i niposto ne bi valjalo s Portugalom. zato navijam za madjare i dance da budu prvi, odnosno drugi.

s ircima se more, s cesima, takodjer. :dance:


ako popusimo u srijedu, zaboravite da sam ista rek'o. :oops: :mrgreen:
upravo tako...slažem sa sa svim napisanim osim ovo sa Grckom...ja se smijem kladiti da bi grke prošli u baražu i sa ovim sadašnjim timom (dakle bez Salihovica,Ibiševica,Rahimica,Papca),jesu oni prljavi i tegoba za gledati a kamoli igrati protiv njih,ali mogu se proci sigurno.
Ovo ostalo...rusi ni pod razno,portugal takodje,ukrajinci su još gori od rusa,za francuze je pitanje hoce li ikako doci do tog drugog mjesta s obzirom da ih vodi onaj retard sa klupe.
Najbolje varijante su Švica ili Madjarska eventualno Irska.
Frankyee
Posts: 1515
Joined: 02/04/2006 21:49
Location: Krajina u srcu

#233 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by Frankyee »

JEDRILICA wrote:----------------------------------------------------Supic-------------------------------------------------------------

----------------------Pandza--------------------Nadarevic-----------Mravac/Damijanovic/Mirvic--------------

Berberovic-----------------------------------------------------------------------------------------------------Jahic

--------------------------------------------------Rahimic/Bajramovic------------------------------------------

--------------------------Misimovic----------------------------------------------------Ibricic-----------------------------------

-----------------------------------------Dzeko-------------------------------Muslimovic------------------------------------

Ovaj sastav ce Ciro izvesti

Muslimovic nije mogao trenirati i moguce da ispada is kombinacije. ( Nikad kraj povredama u ovoj reprezentaciji) Ako je to tako onda mozda Topic zaigra?
Isto tako nesto razmisljam da bi mozda Ibricic mogao odigrati drugog spica? Ja mislim da ce to biti Topic jer ce Ciro Ibricica poslati na drugu poziciju ali ko je bolji da to odradi?

Slazem se da moramo igrati sa dva spica obavezno pa sta bude ili gubimo ili pobjedimo ali u svakom slucaju mi gol primamo jer obrana je suplja.

Sumnjam da ce Bajramovic odigrati cijelu utakmicu.
paral0c0
Posts: 466
Joined: 17/01/2009 14:51

#234 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by paral0c0 »

Muslimovic 100% ne igra.
Rahimic mozda!

Izvor: sport sport .ba
Last edited by paral0c0 on 30/03/2009 23:44, edited 1 time in total.
User avatar
Distortion
Posts: 2854
Joined: 08/09/2007 19:56

#235 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by Distortion »

Izgleda da su pohvatali ove tapkarose po Zenici. Dosta ih je palo, mnogo karata u MUP-u ZE-DO kantona...

:D
User avatar
BHCluster
Posts: 23424
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#236 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by BHCluster »

Jedva cekam kada ce Srijeda pa da mi brze vrijeme proge napravio sam par pozadina za radne povrsine
Nesto su se spominjali Zmajevi od Bosne tokom utakmice

Image

Image

Rezolucija: 1024x800

:bih:
Chicha Chvorak
Posts: 55
Joined: 20/08/2006 12:13

#237 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by Chicha Chvorak »

Ljudi polako..Ne treba ocekivat i najavljivat pet komada u protivnickoj mrezi.
Pa nisu oni bas toliko losi,a znamo i da je lopta okrugla.
Ja bih bio zadovoljan sa 1:0 iz sumnjivog penala,a ni 1:1 me ne bi razocaralo ako bi bilo posteno.
User avatar
_tulumba_
Posts: 687
Joined: 07/04/2008 17:52

#238 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by _tulumba_ »

Distortion wrote:Izgleda da su pohvatali ove tapkarose po Zenici. Dosta ih je palo, mnogo karata u MUP-u ZE-DO kantona...

:D
Neka su drug, draze mi je da drotovi podjele karte medjusobno, nego oni sto su htjeli da zarade i prodaju po nenormalnim cjenama....Zbog takvih sam cekao u redu 4 i pol sata, i kisa je padala, da bi na kraju izvisio za kartu :x
Sreca pa nadjoh karte, i to opet, po duploj cijeni...A vidim danas u gradu i po 40 KM za karte JUG :x
User avatar
rado_vidjen
Posts: 1387
Joined: 26/10/2008 22:27

#239 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by rado_vidjen »

LSD wrote:
rado_vidjen wrote:desava se :D :)

nego, koga biste u barazu? :D ...jebes belgiju :oops: ..ja nam vec trazim najboljeg protivnika. :lol:

nikako ne bi valjalo:
- Rusi
- Ukrajinci (aku budu drugi)
- Grci (navijam da budu prvi u grupi, jer švica kao druga je potaman :D )
- Francuzi (nadam se da nece nikako ici tj. da ce litva biti druga, mada je malo izvjesno)
i niposto ne bi valjalo s Portugalom. zato navijam za madjare i dance da budu prvi, odnosno drugi.

s ircima se more, s cesima, takodjer. :dance:


ako popusimo u srijedu, zaboravite da sam ista rek'o. :oops: :mrgreen:
upravo tako...slažem sa sa svim napisanim osim ovo sa Grckom...ja se smijem kladiti da bi grke prošli u baražu i sa ovim sadašnjim timom (dakle bez Salihovica,Ibiševica,Rahimica,Papca),jesu oni prljavi i tegoba za gledati a kamoli igrati protiv njih,ali mogu se proci sigurno.
Ovo ostalo...rusi ni pod razno,portugal takodje,ukrajinci su još gori od rusa,za francuze je pitanje hoce li ikako doci do tog drugog mjesta s obzirom da ih vodi onaj retard sa klupe.
Najbolje varijante su Švica ili Madjarska eventualno Irska.
Grci su jadni, mrljavi, nikakvi, maltene bez poluzvijezde...ali opet ih se ponajvise bojim :cry:


sva sreca sto cemo ici kao prvi pa nema frke :bih:
User avatar
KemooSA
Posts: 459
Joined: 01/05/2008 16:26

#240 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by KemooSA »

Chicha Chvorak wrote:Ljudi polako..Ne treba ocekivat i najavljivat pet komada u protivnickoj mrezi.
Pa nisu oni bas toliko losi,a znamo i da je lopta okrugla.
Ja bih bio zadovoljan sa 1:0 iz sumnjivog penala,a ni 1:1 me ne bi razocaralo ako bi bilo posteno.
Ma kakvi...ima da ih oderemo,ponizimo,razgulimo..imamo najboljeg napadaca,trenera a bogami i sportskog komentatora na svijetu :roll:
Cak sam negdje procitao da se priziva i Brazil a Spanija je davno prezaljena i otpisana od strane nogometne velesile kao sto je Bih,a nakon utakmice cemo vecerati zlatnim kasikama :roll:
Kako se samo lahko zanesemo i poletimo a kad na kraju trehnemo od zemlju trazice se krivac sto "nogometna velesila"od koje se tresa fudbalska evropa nije otisla na svjetsko prvenstvo i bice opet ona stara "ciro pederu" a navijacka stoka ce jedva docekati da svoje zivotne frustracije lijeci po stadionima lomeci i paleci sve sto im padne pod ruku... :roll:
User avatar
zecko_kupuz
Posts: 2315
Joined: 11/01/2008 14:58
Location: Sarajevo

#241 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by zecko_kupuz »

Ma koji klinac sada izvodite s tim baražima i grupama, uozbiljite se :x ! Jedna pobjeda i odmah se vidimo na vrhu svijeta :roll: . Spustite se na zemlju. Što se sada ne priča o taktici i početnom sastavu, nego tu šupljirate o poželjnim protivnicima u baražu i na Svjetskom :-) .
Uh, od ove bosanske euforije uvijek pobjesnim :x :P :mrgreen: .
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#242 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by mostarac »

LSD wrote:
rado_vidjen wrote:desava se :D :)

nego, koga biste u barazu? :D ...jebes belgiju :oops: ..ja nam vec trazim najboljeg protivnika. :lol:

nikako ne bi valjalo:
- Rusi
- Ukrajinci (aku budu drugi)
- Grci (navijam da budu prvi u grupi, jer švica kao druga je potaman :D )
- Francuzi (nadam se da nece nikako ici tj. da ce litva biti druga, mada je malo izvjesno)
i niposto ne bi valjalo s Portugalom. zato navijam za madjare i dance da budu prvi, odnosno drugi.

s ircima se more, s cesima, takodjer. :dance:


ako popusimo u srijedu, zaboravite da sam ista rek'o. :oops: :mrgreen:
upravo tako...slažem sa sa svim napisanim osim ovo sa Grckom...ja se smijem kladiti da bi grke prošli u baražu i sa ovim sadašnjim timom (dakle bez Salihovica,Ibiševica,Rahimica,Papca),jesu oni prljavi i tegoba za gledati a kamoli igrati protiv njih,ali mogu se proci sigurno.
Ovo ostalo...rusi ni pod razno,portugal takodje,ukrajinci su još gori od rusa,za francuze je pitanje hoce li ikako doci do tog drugog mjesta s obzirom da ih vodi onaj retard sa klupe.
Najbolje varijante su Švica ili Madjarska eventualno Irska.
Nit mozes kao protivnika dobit Svicu,nit Madjarsku, nit Irsku jer jednostavno postoje jakosne skupine i oni ce biti sa nama u istoj. Dakle mozemo dobiti samo nekog od tezih protivnika.
No gospodo do baraza je put dug 450 minuta plus sudijske nadoknade i ima mnoooogoooo da se igra, trci i trebace nam mnogo srece. Ja uopste ne bi upisao 6 bodova u Estoniji i Armeniji, a svi su to vec upisali. Polako da nam se ne odbije o glavu. Svi danas mogu da iznenade pa i Estonija i Armenija, a prije njih se u Zenici mora pobjediti Belgija koja je jedna ozbiljna ekipa i koju se nikako ne smije gledati u stilu "kako cemo lako cemo". Uz sve to reprezentativne selekcije ove zemlje u bilo kojem sportu ne znaju igrati velike utakmice i redom smo ih gubili osim kad u rukometu dobismo Dance u Zetri (na kraju nam utrpase 40 komada gore) i kad smo dobili Hrvate u kosarci dva puta. Sve ostale velike utakmice nasa reprezentacija je gubila. U Zenici moze biti i 1 i X i 2 i te utakmice me je strah kao i svake druge nase velike utakmice. Kako god mislim da je podjednak pritisak na obje ekipe, iako Belgija ima imperativ pobjede, al zato nasi imaju poludjelu naciju koja ocekuje 5 komada u Zenici sto je slozit cete se prilicno nerealno. To je gadan pritisak za igrace, al ako im kojom srecom zabijemo prvi slozio bi se da ce to biti kraj i raspad Belgijske ekipe. Prizeljkujem da se to desi u prvom minutu drugog poluvremena. To bi im bio kraj i oni bi odmah morali krenuti na sve ili nista, a tu bi ih poderali.
Znaci euforija oko baraza ili prvog mjesta po meni je totalno nepotrebna, uzaludna i bez smisla, a pogotovo ce bit vatreno do kraja ako Turci dobiju Spaniju. Tad i mi i Turci i Spanija imamo imperativ pobjede do kraja i doci cemo mozda u situaciju da sa Spancima odlucujemo kao sa Dancima, a to je ko ce direktno u Juznu Afriku, a ko nece ni u baraz. Mislim da tu ne bi imali nikakve sanse apsolutno, realno gledajuci. Zato mislim da je lakse u barazu igrati dva puta sa rusima, nego sa Spanijom odlucivati u zadnjem kolu. Nek Spanci nakantaju Turke u srijedu pa da smo rahat.
No i mi moramo dobiti Belgiju, a to ce biti dugih i teskih 90 minuta. Bolja smo ekipa od njih, iako nam je odbrana suplja, al kad imas atomski napad kao nas, onda je malo zajebano vrsiti pritisak na protivnicku odbranu, jer stvaras fatalnu promahu u svojoj. Ne bi se unaprijed radovao, al mislim da je Belgija ekipa koja se moze dobiti ukoliko igrace ne ponese euforija ili ne podlegnu nevidjenom pritisku koji je opet iz razumljivih razloga napravila cijela zemlja.
Napisah ovoliki post a u sustini nista nisam rekao osim ako ne bude oblacno da ce biti sunce :D

P.S. Ukoliko vec dodjemo do baraza tamo nikako ne bi volio Hrvatsku, iako mislim da smo mi u ovom momentu bolja ekipa od njih i da bi ih prosli, al to bi donijelo strasan korak unazad u ovoj zemlji i to ovoj zemlji nikako ne treba.
Last edited by mostarac on 31/03/2009 02:34, edited 1 time in total.
User avatar
Topla voda
Posts: 8148
Joined: 06/11/2006 23:59
Location: Auberge

#243 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by Topla voda »

jel ovih 8 u barazu idu u dvije jakosne skupine il je totalni zrijeb?
pOZz
Posts: 1865
Joined: 22/10/2007 18:01
Location: Sarajevo

#244 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by pOZz »

Vjerovatno u 2 jakosne. Kad je nešto u UEFA-i bilo totalno pošteno? :mrgreen:
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#245 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by mostarac »

Topla voda wrote:jel ovih 8 u barazu idu u dvije jakosne skupine il je totalni zrijeb?
koliko znam dvije jakosne skupine

u pravilima istina pise ovako
ROUND TWO
The 8 best Round One group runners-up will contest Round Two.
The teams will be paired into 4 home-and-away series.
The winners qualify for the FIFA World CupTM
Al mislim da ce sigurno biti dvije jakosne skupine jer para vrti tamo gdje burgija ne moze i ne isplati se da se u barazu sastanu Madjarska i BiH, a s druge strane Francuska i Portugal. Daj boze da grijesim, al ne bi licilo na kapitalizam da nema jakosnih grupa :D
Majjah
Posts: 672
Joined: 01/04/2004 02:26
Location: Iza choska

#246 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by Majjah »

Topla voda wrote:jel ovih 8 u barazu idu u dvije jakosne skupine il je totalni zrijeb?
Uvijek je neki poludirigovani zrijeb, stave nosioce i onda im dodijele protivnike. Iako mi se cini da osim Francuske, sve ostale ,,velike'' selekcije ce se bez problema plasirati
User avatar
bijelo_dugme
Posts: 1991
Joined: 06/06/2007 23:13
Location: Dodik's Democratic Republic of Srpska (DDRS)

#247 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by bijelo_dugme »

Topla voda wrote:jel ovih 8 u barazu idu u dvije jakosne skupine il je totalni zrijeb?
Totalni, sto bi bio zrijeb jos jednom? Dvojka je dvojka.
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#248 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by Murat Sabanovic »

Blueboy- wrote:
Murat Sabanovic wrote:budimo realni....
belgija je ipak bolja ekipa....
to sto smo ih digli u genku ,ne bi smijelo da stvara euforiju. mislim da su nas podcijenili i to je bilo kobno za njih.uostalom,turci jedva nerijeseno u istambulu izvukuse,dok se spanci dobro oznojise sa njima.
sa nerijesenim rezultatom bi bio zadovoljan
Nisi nimalo realan, turska igra sad lose sad dobro, i protiv nas u istambulu nisu odigrali bog zna sta, i onda da je nadarevic igro mi bi izvukli bod sigurno. Golovi su bili bezvezni i bez neke povezane igre turaka. Spanija igra dobro, napatila se sa belgijom, isto kao sa nama na svom terenu, neznam po cemu ti je belgija bolja? Estoniju su jedva dobili. Ocjenujes belgiju po jednoj tekmi protiv spanije, isto mozes uporediti nasu ekipu koja je izgubila 0-1 u spaniji a isto tako mogla i dobiti spaniju 1-0 ili mozda bod 1-1.

Netreba podcjenivat nikoga, ali netreba ni nasu ekipu stavljati u ispod drugi, zvucna imena belgije nisu nista zvucnija od oni u nasoj repr.

nebi nipocemu bio zadovoljan sa 1-1 u zenici, to je kukavicko razmisljanje, bolje je onda izgubiti, sad treba traziti pobjedu, i ako pobjedu ne trazis kuci gdje mislis pobjediti.

1-1 bi cisto bila katastrofa i bacanje u vodu pobjede u belgiji.
zzasto kukavicko razmisljanje????
protiv belgije osvojiti 4 boda je jako dobar rezutat.predobar.iz tebe govori optimizam i to je ok,dok ja ipak gledam na stvari malo objektivnije.
ostajem pri svom stavu
pozdrav
gosnmerkel
Posts: 31
Joined: 27/03/2009 06:28

#249 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by gosnmerkel »

Šta je ovo - defetizam.

Nema defetizma ,kako na terenu tako i na svim forumima
oko nogometne reprezentacije.
Šta rade ovi likovi koji
su uzeli za pravo da kažu - poraz - eto što sam ja govorio.

Nema pisati -poraz ,pa ni zbog onoga da će mi uživanje
nakon pobjede pomoći da prebrodim strahove oko poraza.

Ili ono - bolje napisati - poraz a onda se zajedno radovati ili sl.

NEMA PORAZA.

PORAZ JE SAMO U VAŠIM GLAVAMA.

Ova reprezentacija ima šansu.Ćiro je lukavom strategijom već
izvukao DOBRE atome snage i umjeća od igrača.

Nitko još nije vidio zadnje atome snage i umjeća od igrača
BiH reprezentacije.

Dajmo im šansu.

Optimizam,Agresivnost,Hladna Glava - pobjeđuju.
sancica
Posts: 38
Joined: 13/03/2009 22:03

#250 Re: BiH - Belgija, ... Zenica, 01.04.`2009

Post by sancica »

Hvala Mostarac... :bih:
Bojim se da neki likovi i stvaraju takvu "euforiju" "loze divljake" da naprave bakljadu pa da nas kvalitetno izbace iz daljeg takmicenja... :zoka: ko ce ga znati??? Ali pitam se, da li su "vredniji" par metuzalema iz Saveza ili mi svi iskreni navijaci BH, i da li smo toliki glupsoni da nasjedamo na njihove trikove? Mi smo ba pametniji, sigurna sam, a mozemo im i pjevati "nicija nije do zore gorjela".
:bih: :bih:
Post Reply