English Premier League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Gandalf

#12826 Re: English Premier League

Post by Gandalf »

Smorinjo bi se zatvorio i u polufinalu našeg Kupa, što je sigurno, sigurno je :run:
BHF_Manijak

#12827 Re: English Premier League

Post by BHF_Manijak »

todd_smith wrote: Mislim da Azpilicueta zasluzuje vise od Shaw-a (vjerovatno sto je Englez pa ga guraju)

I Llalana umjesto Gerrarda. Kapiten je odlican ove sezone, ali Llalana je meni licno bio bolji jbga.
Ma nemoj zezat ba, Shaw gori i fakat mi se extra svidio ove sezone. Steta sto u utrci za njega prednjaci United, volio bih ga gledati u Liverpoolu, leg'o bi k'o kec na 11!!!

Sto ba nema nikog iz Evertona? Mislim da bi neko u vezni red mog'o, tipa Barkley?

PS Je l' istina da ga Liverpool ganja, Barkleya?
Logovan

#12828 Re: English Premier League

Post by Logovan »

Gandalf wrote:Smorinjo bi se zatvorio i u polufinalu našeg Kupa, što je sigurno, sigurno je :run:
:lol: Voli lik siguricu.
todd_smith

#12829 Re: English Premier League

Post by todd_smith »

Coleman je iz Evertona :mrgreen:

Shaw jeste odlican igrac, ali kada skontas da je Azpilicueta izbacio iz ekipe tad najboljeg lijevog beka u Engleskoj i top 5 u svijetu u Cole-u, sve dok je zapravo Azpilicueta desni bek onda drugacije vidis stvari.

Shaw-a zaista guraju nevjerovatno jer je Englez, ali ako nastavi bice bolja verzija Ashley Cola
Towelie

#12830 Re: English Premier League

Post by Towelie »

PS Je l' istina da ga Liverpool ganja, Barkleya?
Ma jok, demantovao klub. Ionako ga nikad ne bi prodali Liverpulu.
PriNc_ba

#12831 Re: English Premier League

Post by PriNc_ba »

srecom pa se zna ciji tim sezone se uzima kao kompetentan :D
Ridjobrki

#12832 Re: English Premier League

Post by Ridjobrki »

Ja i dalje mislim da je Koscielny zaslužio mjesto u timu sezone.
Towelie

#12833 Re: English Premier League

Post by Towelie »

Pre je Skrtel zasluzio mesto u idealnom timu nego Koscelni
Charuga
Globalni moderator

#12834 Re: English Premier League

Post by Charuga »

Kakva je situacija sa Čehom i Terijem?
ultima_palabra

#12835 Re: English Premier League

Post by ultima_palabra »

Cech je završio sezonu, a Terry bi mogao zaigrati finale LP ako prođu. Mada ja Mourinhu ne vjerujem ni kad kaže da pada kiša napolju.
Charuga
Globalni moderator

#12836 Re: English Premier League

Post by Charuga »

Ma bitno mi je da neće igrati protiv Liverpoola.
ultima_palabra

#12837 Re: English Premier League

Post by ultima_palabra »

Sad je pustio priču da hoće da izvede rezervni sastav protiv Liverpoola, jer FA nije prebacila utakmicu za subotu. Ali kao mora se konsultovati sa Abramovichem oko toga.
5 0 5

#12838 Re: English Premier League

Post by 5 0 5 »

ultima_palabra wrote:Sad je pustio priču da hoće da izvede rezervni sastav protiv Liverpoola, jer FA nije prebacila utakmicu za subotu. Ali kao mora se konsultovati sa Abramovichem oko toga.
Nešto ima sa ovim što uvlači Abramovića u tu priču. Ne znam šta, ali Mou ne priča bezveze. Vidjet cemo. Usput, koji je rezervni sastav Chelsea?
Pismonosa

#12839 Re: English Premier League

Post by Pismonosa »

Jose Đubrinjo. Sve što priča priča s ciljem pravljenja alibija za eventualne buduće poraze. Lik ima bolesne fobije i strahove od poraza. Nijedan trener na voli da gubi, normala. Al ovaj đubro bi ubio samo da izbjegne poraz :evil:
todd_smith

#12840 Re: English Premier League

Post by todd_smith »

Jbga lik sam sebe zeznuo. Citavu sezonu pljuje po FA, proslo kolo sarkasticno govori da rade odlican posao (sto ima pravo jer su odron ove sezone sudije), i onda se okrene i trazi njihovu pomoc :lol: :lol: :lol:
5 0 5

#12841 Re: English Premier League

Post by 5 0 5 »

todd_smith wrote:Jbga lik sam sebe zeznuo. Citavu sezonu pljuje po FA, proslo kolo sarkasticno govori da rade odlican posao (sto ima pravo jer su odron ove sezone sudije), i onda se okrene i trazi njihovu pomoc :lol: :lol: :lol:
Sinoć mu je pomogla ona priča o sudijama.
drug_profi

#12842 Re: English Premier League

Post by drug_profi »

Mislim da ce napraviti nevidjen skandal ako protiv Liverpoola ne izvede najjacu postavu.
todd_smith

#12843 Re: English Premier League

Post by todd_smith »

Ma jok. Mislim da vec zna da je u finalu LS, ako klepi Liverpool onda i dalje ima sanse za titulu jer ovi igraju protiv Palaca kojima je forma na nivou Liverpoola iskreno.

Moguce da ovo radi da psihicki proba nesto kod protivnika, sto sumnjam da ce uspjeti ali ne skodi mu da pokusa.

Inace izbacise Moyesovu izjavu, lik se zahvalio svima osim igracima, sve spomenuo samo igrace nije niti jednom. Toliko o tome. :lol:
drug_profi

#12844 Re: English Premier League

Post by drug_profi »

Jbg. svako ko nije hipnotisan mogao je vidjeti opstrukciju, i to je vrlo neprofesionalno od strane igraca tzv. profesionalaca. Vlasnik je pretrpio najvecu stetu i on bi trebao poduzeti disciplinske korake inace ce mu se to ponavljati.
Inace Siti osim ludog Crystal Palace-a ima i ludi Everton u gostima. Ako obje dobiju, onda su i zasluzili trofej.
vicious

#12845 Re: English Premier League

Post by vicious »

505sCrtom wrote:
todd_smith wrote:Jbga lik sam sebe zeznuo. Citavu sezonu pljuje po FA, proslo kolo sarkasticno govori da rade odlican posao (sto ima pravo jer su odron ove sezone sudije), i onda se okrene i trazi njihovu pomoc :lol: :lol: :lol:
Sinoć mu je pomogla ona priča o sudijama.
Na šta misliš, je li to sudija nešto zajebo? :D
Jbg, nisam baš pomno pratio tekmu u kafani... ;)
horion_bosona

#12846 Re: English Premier League

Post by horion_bosona »

drugi profil wrote: Inace Siti osim ludog Crystal Palace-a ima i ludi Everton u gostima. Ako obje dobiju, onda su i zasluzili trofej.
Neće sigurno osvojiti više od 2-3 boda u te dvije utakmice. Nema im Yaye, eno i Silva se povrijedio u zadnjoj utakmici. Chelsea je daleko ozbiljniji i opasniji konkurent Liverpoolu za titulu, to je bilo očito nakon poraza Citya na Anfieldu. U nedjelju se odlučuje prvenstvo.

A Mourrinho Igra igrice svojstvene samo njemu. :-) Što se njega tiče ovo je psihološki idealna situacija, stavlja se u poziciju inferiorne ekipe.

Rodgers je radio s njim i zna ga dovoljno dobro, neće se sigurno upecati na tu priču. Sem Terrya i Cecha (što jeste nezanemariv hendikep), imaće na raspolaganju sve igrače, eventualno Hazard ne počne utakmicu. Vraća se Ivanović, a Matić, Salah i Oscar su potpuno odmorni. Ima dovoljno širok igrački fond da mu neće biti problem "skrpiti" ekipu. :roll: Jasno je njemu da porazom i remijem definitivno gubi titulu, zato pili naopako.
Korisnicko ime

#12847 Re: English Premier League

Post by Korisnicko ime »

drugi profil wrote:Mislim da ce napraviti nevidjen skandal ako protiv Liverpoola ne izvede najjacu postavu.
Ma to je sve poznata Smorinjova prica izvlakusa. Koji je to rezervni tim? Tim sastavljen od igraca koji nisu puno igrali u zadnje vrijeme (Oscar npr.), oni koji nisu igrali sinoc (Ba), ili oni koji nisu mogli igrati sinoc (Ivanovic, Matic) i ne mogu igrati ni revans sa Atleticom (Matic) i dodajte tome da nece igrati ni vazni igraci koji svakako nece vise igrati ni jedan mec do kraja sezone (Cech, Terry)...takav tim tesko da se moze nazvati "rezervnim" timom:

Schwarzer
Azpilcueta
Ivanovic
Cahill
Cole
Mikel
Matic
Lampard
Oscar
Salah
Ba

Rezerve:
Van Ginkel
Schurrle
Willian

I ako dobije u subotu Liverpool pricace se kako je "genijalni" Smorinjo osvojio prvenstvo s "rezervnim" timom...glupost...
King_Kenny

#12848 Re: English Premier League

Post by King_Kenny »

Imati onakve ofanzivne vezne igrace plus tri sjajna napadaca, uz sigurnu odbranu i dati manje od 70 golova u sezoni + dosadan defanzivni fudbal pokazuje da Mourinho ipak nije zanimljiv i gledljiv trener. Osim ove posljednje njegove Realovske ekipe, sve su mu bile smrtno dosadne.
MyTao

#12849 Re: English Premier League

Post by MyTao »

Mourinho ce se vjerovatno okrenuti prema LP... u Engleskoj skoro da i nema sansi za titulom... moze samo City-u pomoci, nista vise.
5 0 5

#12850 Re: English Premier League

Post by 5 0 5 »

vicious wrote: Na šta misliš, je li to sudija nešto zajebo? :D
Jbg, nisam baš pomno pratio tekmu u kafani... ;)
Mislim na nedosuđeni drugi žuti karton Lampardu. Pošto je sudija svirao namjerno igranje rukom, onda mu je po pravilima morao pokazati i karton. Imao je sudija još sitnijih grešaka. Ali moguće je da je čovjek tu popustio, da ga Mourinho ne bi razvlačio po medijima. Ko zna.
Post Reply