EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
DiplomataSaSela
Posts: 1044
Joined: 20/10/2004 23:51

#276 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by DiplomataSaSela »

alphonse kauders wrote:Igra Turske se može nazvati samo nafakom - ono nema veze sa fudbalom šta igraju.
Sto je nafaka...drzali su loptu vecinu tekme...pogotovo u produzecima...veca je nafaka svabama sto ce u finale a nisu za finala...
User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#277 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by Mahalac »

osa wrote:teška utakmica, prava partija šaha, hrvatska nije iskoristila bolje šanse, turci nisu materijalizirali terensku premoć u produžetku, a penali su lutrija. svaka čast turcima borili su se pošteno i prošli, također svaka čast hrvatskim lavovima, momci sutra je novi dan, uskoro počinju kvalifikacije za svjetsko prvenstvo, glavu gore idemo dalje. turcima puno sreće u polufinalu.
Rekoh li ja da ce se vidjeti kvalitet Hrv.repke samo kad se sudare sa iole kvalitetnim a raspolozenim timom...i na kraju sreca je u istih prevagnula.
callmethebreeeze
Posts: 7343
Joined: 22/04/2005 22:37
Location: Svedska

#278 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by callmethebreeeze »

osa wrote:teška utakmica, prava partija šaha, hrvatska nije iskoristila bolje šanse, turci nisu materijalizirali terensku premoć u produžetku, a penali su lutrija. svaka čast turcima borili su se pošteno i prošli, također svaka čast hrvatskim lavovima, momci sutra je novi dan, uskoro počinju kvalifikacije za svjetsko prvenstvo, glavu gore idemo dalje. turcima puno sreće u polufinalu.
bas tako.
mozda su hrvati igrali kvalitetnije, ali rezultat se pika.
:D

ja se samo nadam da cu dozivjeti da gledam bosnu na jednom velikom takmicenju.
:D
User avatar
Luke Perry
Posts: 1862
Joined: 07/04/2008 17:59

#279 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by Luke Perry »

Jesu li ono Turci opalili u okvir gola samo prilikom izjednacenja? :lol:
User avatar
bijelo_dugme
Posts: 1991
Joined: 06/06/2007 23:13
Location: Dodik's Democratic Republic of Srpska (DDRS)

#280 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by bijelo_dugme »

Zao mi Hrvata al cestitam Turcima.
User avatar
Truba
Posts: 81580
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#281 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by Truba »

utakmica odron :roll:

pobijedio je bolji

ali je BiH i dalje gubitnik i bit će još dugo :-?
forza milan
Posts: 373
Joined: 12/07/2006 16:02

#282 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by forza milan »

Meni je pravo zao Hrvatske, ali ne sto su ispali nego sto su onako igrali.
callmethebreeeze
Posts: 7343
Joined: 22/04/2005 22:37
Location: Svedska

#283 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by callmethebreeeze »

Luke Perry wrote:Jesu li ono Turci opalili u okvir gola samo prilikom izjednacenja? :lol:
jedan ali vrijedan.
piskerernest
Posts: 701
Joined: 19/09/2007 22:58
Location: zenica

#284 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by piskerernest »

Luke Perry wrote:Jesu li ono Turci opalili u okvir gola samo prilikom izjednacenja? :lol:
i onda neko kaže da su bili bolji
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#285 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by fixer »

forza milan wrote:Meni je pravo zao Hrvatske, ali ne sto su ispali nego sto su onako igrali.
ti stvarno ni u cemu nisi objektivan
delightful
Posts: 1409
Joined: 07/07/2006 16:58

#286 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by delightful »

ja ne znam koji dio u samo o fudbalu ne razumijete. prestanite s komentarima o bilo cemu drugom.
User avatar
Luke Perry
Posts: 1862
Joined: 07/04/2008 17:59

#287 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by Luke Perry »

Ali zaista katastrofalno da onakav odron od ekipe igra u polufinalu. Rijetko vidjeno na ovako visokom nivou.
User avatar
Better Man
Posts: 16739
Joined: 01/10/2006 20:10

#288 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by Better Man »

Mahalac wrote:
osa wrote:teška utakmica, prava partija šaha, hrvatska nije iskoristila bolje šanse, turci nisu materijalizirali terensku premoć u produžetku, a penali su lutrija. svaka čast turcima borili su se pošteno i prošli, također svaka čast hrvatskim lavovima, momci sutra je novi dan, uskoro počinju kvalifikacije za svjetsko prvenstvo, glavu gore idemo dalje. turcima puno sreće u polufinalu.
Rekoh li ja da ce se vidjeti kvalitet Hrv.repke samo kad se sudare sa iole kvalitetnim a raspolozenim timom...i na kraju sreca je u istih prevagnula.
E, ako su ti Turci kvalitet onda je stvarno jadno. Turci su obični srečkovići i ništa više. Pa Man UTD. bi im dao 10 golova.
malizeleni
Posts: 1198
Joined: 23/04/2007 11:55
Location: U nas u Sveckoj

#289 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by malizeleni »

Cijela utakmica mi je isla na K... samo tako. Malo malo pa se lopta vrati preko centra. Svaki aut se isvodi na svoju polovinu terena, bas ono peglativno.

Sto se igraca tice, Modric je bio daleko najbolji igrac na terenu. Ono malo sansi sto je bilo, on je bio zasluzan za to. Rakitic je trebao izaci u 70oj minuti. Frajer nije uradio bas nista danas. Bezze. Olic uopste nije trebao izaci, ne znam zbog cega ga je izveo, frajer ima kondicije ko zvijer.

3-4 turska igraca moraju preskociti sljedecu utakmicu, Nihat je povrijedzen, jedina svijetla strana im je ovaj golman. Cestitke na pobijedi, i sretno dalje, mada ce ih njemci pregaziti.

Holandija je definitivno najbolji tim do sada, nadam se da ce nastaviti sa onakvom igrom i dalje. Mislim da nose pehar kuci ove godine.
enenee
Posts: 8
Joined: 05/06/2008 00:29

#290 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by enenee »

bravo za tursku ovi momci su primjer kako treba igrati za svoju drzavu, svaku utakmicu borili su se do zadnje sekunde i naravno na kraju sreca prati hrabre :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
dalmatinka
Posts: 2882
Joined: 31/07/2005 22:30
Location: Krešimirov Grad

#291 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by dalmatinka »

Čestitke Turskoj, biti će još velikih natjecanja. Naš HNS će se morati utješiti s 12-tak milijuna eura dobivenih od UEFE. Momcima hvala na uloženom trudu. :-)
b@tto
Posts: 938
Joined: 14/01/2008 09:28

#292 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by b@tto »

Luke Perry wrote:Ali zaista katastrofalno da onakav odron od ekipe igra u polufinalu. Rijetko vidjeno na ovako visokom nivou.
sjeti se ko je aktuelni prvak europe.
callmethebreeeze
Posts: 7343
Joined: 22/04/2005 22:37
Location: Svedska

#293 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by callmethebreeeze »

dalmatinka wrote:Čestitke Turskoj, biti će još velikih natjecanja. Naš HNS će se morati utješiti s 12-tak milijuna eura dobivenih od UEFE. Momcima hvala na uloženom trudu. :-)
mogu ti reci da nije losa utjeha. ima hrvatska sjajnu buducnost i bilic je lafcina, svaka mu cast. blago vam se pa ga imate. ne bi ga mijenjali za denijala pirica?
:D
Madame de Pompadour
Posts: 204
Joined: 27/02/2008 08:25

#294 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by Madame de Pompadour »

Luke Perry wrote:Ali zaista katastrofalno da onakav odron od ekipe igra u polufinalu. Rijetko vidjeno na ovako visokom nivou.
Odron bio bolji i ode u polufinale :lol: :lol: :lol:
Sretno Turci
:)
User avatar
LadyBear
Posts: 324
Joined: 15/03/2008 17:56

#295 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by LadyBear »

Ispade Hrvatska, zao mi ih je i pored toga sto nisu pokazali nista posebno na ovome takmicenju. :sad:

Realno gledajuci Holandani bi zasluzeno trebali osvojiti EP. Bar su dosada igrali najbolji fudbal, tako da i navijam za njih!
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#296 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by pustopoljina »

nije mi smetalo sto su hrvati uzdizali svoje,i hvalili se...svaki cigo svoga konja hvali,a hrvatskoj je nogomet ponajbolji konj. daj boze da i ja uskoro na nekom beckom stadionu mogu mahati bosanskom zastavom...makar i ovom plavo-zutom. :bih: kad vec nemamo ljepsu.
na utakmici cro-njemacka nijemci su bili kilavi i tromi i ne svidjaju mi se nimalo. poljska i austrija-kila vode.
forza milan
Posts: 373
Joined: 12/07/2006 16:02

#297 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by forza milan »

fixer wrote:
forza milan wrote:Meni je pravo zao Hrvatske, ali ne sto su ispali nego sto su onako igrali.
ti stvarno ni u cemu nisi objektivan
Pa ako je tebi Hrvatska igrala dobro onda... nemam rijeci. Kompletna hrvatska protiv b sastava ionako slabe Turske ne moze da se s loptom sastane. 2 sanse napravili i to je sve. Turci su imali inicijativu ako nista. A na terenu je ubjedljivo bio najbolji Hamit Altıntop kojem nijedan hrvatski igrac veceras nije dostojan kopacki zavezat. Covjek je zalutao medju one turske hadalje koji pojma nemaju sta je fudbal. Ja kontam kad se raja u HR nafura na svoju repku pa ne vide koliko su losi bili, ali kad se na Hrvate nafura nas Bosnjo i hvali ih bez ikakvog smisla samo ne bi li mu se reklo da je objektivan :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Rezime: Hrvatska - nula, Turska - nula, zali Boze ko je igrao u cetvrtfinalu.
hadis
Posts: 122
Joined: 03/03/2005 15:48

#298 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by hadis »

callmethebreeeze wrote:
dalmatinka wrote:Čestitke Turskoj, biti će još velikih natjecanja. Naš HNS će se morati utješiti s 12-tak milijuna eura dobivenih od UEFE. Momcima hvala na uloženom trudu. :-)
mogu ti reci da nije losa utjeha. ima hrvatska sjajnu buducnost i bilic je lafcina, svaka mu cast. blago vam se pa ga imate. ne bi ga mijenjali za denijala pirica?
:D
@dalmatinka svaka cast.E ovo je primjer navijaca. :thumbup: :thumbup:

Iako je Bilic veceras puno grijesio u postavci igre evo i ja bih zamolio ako moze Piric za Bilica! :D

Dobro bi nam dosao jer ipak bi bio stranac koji vodi repku pa mu i nebi mogli kopati grob odmah nakon potpisa ugovora.

PS. BiH je potpisala SSP tako da tu spada i reforma sporta i zakona o sportu pa se mesetari vise nece moci setati po savezu. Rijesice se i taj belaj.

Joj evo sad gledam snimke s ulica beca, izgleda da je bilo marisane izmedju navijaca.
callmethebreeeze
Posts: 7343
Joined: 22/04/2005 22:37
Location: Svedska

#299 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by callmethebreeeze »

ja hrvatima skidam kapu. da bog da da mi svi dozivimo da bosna bude izbacena iz cetvrtfinala. ili jos bolje; da bosna prodje u polufinale.
:bih: :D
Last edited by callmethebreeeze on 21/06/2008 00:28, edited 1 time in total.
ragib
Posts: 2327
Joined: 03/05/2002 00:00
Contact:

#300 Re: EP26 ... 1/4 ... Hrvatska - Turska

Post by ragib »

ekipa koja se tri puta vraca u utakmicu nakon svicarske i ceske a sada i hrvatske je zasluzila polufinale.
Locked