Bravo Kodro!

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
zecko_kupuz
Posts: 2315
Joined: 11/01/2008 14:58
Location: Sarajevo

#1 Bravo Kodro!

Post by zecko_kupuz »

Kako je član Predsjedništva našeg N/F Saveza Bogdan Čeko najavio eventualni prijateljski meč sa Irancima u Teheranu
(27. ili 28. maja), oglasio se i selektor Kodro koji je izjavio da ne želi voditi igrače u Teheran. Glavni razlog je naravno neopravdanost takvog "izleta" u sklopu priprema reprezentacije. Čelnici saveza su, svakako, odmah izrazili nezadovoljstvo takvim stavom Kodre, jer bi mogli, Bože moj, izgubiti 50-60 hiljada KM-čića za pripreme :shock: .

++++

Samo da im je maruna :roll: . Kakve propalice...
Usput govoreći, počinjem zvučati ko kakav zagriženi bhfanaticos :D ("pusti vodu da govna odu" :lol: :lol: :lol: ).
User avatar
Edin H.
Posts: 47001
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2 Re: Bravo Kodro!

Post by Edin H. »

Valjda Ceko zna sta sta je najbolje za reprezentaciju :dance:
ObiVan
Posts: 143
Joined: 11/06/2005 20:49
Location: Sehen Sie diese Stadt...

#3 Re: Bravo Kodro!

Post by ObiVan »

Kodro pravi polako ali sigurno prave poteze. Sasvim ispravno agira, mora se zaista pohvaliti...Posao mu nije jednostavan, ali je shvatio da on kao selektor i odgovara za reprezentaciju tj. njen sportski uspjeh. Ove glavonje iz saveza su paraziti, kojima nikada i nije bio nikakav drugi cilj osim licnog profita. Igrati protiv Irana je za nas ravno kretenizmu. Kao prvo sto smo igrali sto puta, a kao drugo, sto nas te utakmice ne vode nikuda. Ako ih pobijedis ne znaci nista, ako te pobijedi spusti te u rudnik Kreka, odakle nema povratka. Kodro ne zeli to sranje prije kvalifikacija i treba ga podrzati. Nama treba postepen razvoj. Poceti sa mozda i laksim protivnikom, po mogucnosti kod kuce. Odraditi prijateljsku da naucimo da igramo napadacki i dominantnije kod kuce. Jedina sansa reprezentacije je u jakim utakmicama kod kuce i onoj "nepobjedivosti" nekadasnjeg Bilinog polja. Jedino tako imamo sanse...
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#4 Re: Bravo Kodro!

Post by Stari »

ObiVan wrote:Kodro pravi polako ali sigurno prave poteze. Sasvim ispravno agira, mora se zaista pohvaliti...Posao mu nije jednostavan, ali je shvatio da on kao selektor i odgovara za reprezentaciju tj. njen sportski uspjeh. Ove glavonje iz saveza su paraziti, kojima nikada i nije bio nikakav drugi cilj osim licnog profita. Igrati protiv Irana je za nas ravno kretenizmu. Kao prvo sto smo igrali sto puta, a kao drugo, sto nas te utakmice ne vode nikuda. Ako ih pobijedis ne znaci nista, ako te pobijedi spusti te u rudnik Kreka, odakle nema povratka. Kodro ne zeli to sranje prije kvalifikacija i treba ga podrzati. Nama treba postepen razvoj. Poceti sa mozda i laksim protivnikom, po mogucnosti kod kuce. Odraditi prijateljsku da naucimo da igramo napadacki i dominantnije kod kuce. Jedina sansa reprezentacije je u jakim utakmicama kod kuce i onoj "nepobjedivosti" nekadasnjeg Bilinog polja. Jedino tako imamo sanse...
Izvinjavam se sto ovako upadam ... u principu se slazem i sa komentatorom ObiVanom a i sa Mehom povodom odluke da se ne igra sa Irancima...samo jedna sitnica me buni u ovoj posljednjoj recenici....Nisam od onih koji su pretjerano pedantni u gramatici, pravopisu i ostalim jezickim disciplinama ...ali ObiVan...sta je to "nekadasnje" u tvojoj zednjoj recenici....jel Nepobjedivost nekadasnja ....ili je Bilino Polje nekadasnje?

Nepobjedivost bi trebala biti (po meni)...jer zijanili smo tamo u proslom kvalifikacijskom ciklusu i to cak dva puta...

A Bilino polje nebi trebalo biti nekadasnje (kako to u tvojoj recenici stoji) jer stadion je jos uvijek tamo gdje je i prije bio....grijesim li?
User avatar
Epitop
Posts: 1308
Joined: 12/02/2008 20:19
Location: Zenica

#5 Re: Bravo Kodro!

Post by Epitop »

Sigurno je čovjek mislio na one utakmice i atmosferu kada nismo gubili. :thumbup:
emigracija
Posts: 152
Joined: 13/03/2008 23:38
Location: sarajevo

#6 Re: Bravo Kodro!

Post by emigracija »

Ovo je jos jedan dokaz zasto ovi lesinari ne zele stranca za selektora i zasto Vaha, Bazdarevic, Osim i sl. ne zele nista da imaju sa ovom reprezentacijom, kodro se sad zasad nekako i drzi samo bojim se da se bori sa vjetrenjacama, dokle ce i kako ostaje da se vidi
User avatar
nokia6170
Posts: 4361
Joined: 13/04/2005 00:08

#7 Re: Bravo Kodro!

Post by nokia6170 »

savez nesposoban da nadje pravog sponzora pa onda idu i moljakaju irance, saudijce i ine da nam udijele sta ako sa njima odigramo neku utakmicu...sve preko ledja selektora i igraca.

ne bi me iznenadilo da dogovore utakmicu sa ekvadorom, pa odmah zatim sa novim zelandom... pa sa japanom i onda sa u povratku albanijom.
User avatar
zecko_kupuz
Posts: 2315
Joined: 11/01/2008 14:58
Location: Sarajevo

#8 Re: Bravo Kodro!

Post by zecko_kupuz »

Kako danas prenosi --- NO LINKS --- iz Saveza kruže priče da imamo bolje šanse za odigravanje meča s Poljacima nego Albanci :? . FIFA nastoji pronaći rješenje za obje strane, a Poljaci bi radije igrali s nama nego s Albanijom. Dabogda, jer ja lično ne vjerujem tim "izvorima" iz Saveza :-? .
User avatar
Meshtar
Posts: 1922
Joined: 04/02/2006 17:08
Location: Sarajevo

#9 Re: Bravo Kodro!

Post by Meshtar »

Izvršni odbor Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine donio je danas jednoglasnu odluku da se utakmica Iran - BiH planirana za 26. maj obavezno mora odigrati, potvrdili su za „SportSport.ba“ iz kancelarije naše kuće nogometa.

Izvor blizak kabinetu generalnog sekretara Muniba Ušanovića, koji je želio ostati anoniman naglasio je da su se članovi Odbora očitovali pismenim putem.

Trenutno je u Savezu dosta „vruće“ i moglo bi dogoditi svašta, jer je Meho Kodro nedostupan, a od ranije je poznata njegov stav da igrače ne želi voditi u Teheran.

Naime, nakon što je postalo izvjesno da su članovi Predsjedništava dogovorili meč sa Iranom, Kodro nije bio za ovu varijantu i protivio se ovoj utakmici. Stoga su članovi Predsjedništva tražili njegovo pismeno izjašnjavanje, koje je on i poslao u Savez. Nakon toga, danas je zatražena pomoć Izvršnog odbora, odnosno njihovo izjašnjavanje o svemu, a uz Kodrino pismo dobili su i stav Predsjedništva da je utakmica sa Iranom dogovorena.

„Odluka članova Izvršnog odbora je jednoglasna, moraće se ispoštovati, ali je sada problem što ne možemo stupiti u kontakt sa Kodrom...“, kaže za „SportSport.ba“ naš izvor iz Saveza.

Očito je da neke stvari na relaciji struka – čelnici ne štimaju, a da li će Kodro i njegovi saradnici podleći pritisku ili će ostati dosljedni svojim stavovima, ostaje da se vidi?
mavi
Posts: 208
Joined: 22/04/2008 14:47

#10 Re: Bravo Kodro!

Post by mavi »

Bojim se da Kodro ne padne na samom početku :sad:
User avatar
van Basten
Posts: 7535
Joined: 21/09/2006 02:59

#11 Re: Bravo Kodro!

Post by van Basten »

lopovi iz saveza kukaju kako bi im iranci platili 200.000KM + sve troškove... velika je to para čak i za Ušanovića i društvo... zato su i zapeli toliko da se igra. Ja ne bih pa taman nikako ne igrali u tom terminu. Vidjećemo.... tri moguće opcije:
- Kodro podvije rep i ode u Teheran - sve po starom, i Kodro je u kolu
- Ode se u Teheran bez Kodre - sve po starom, naći će se novi pajac da glumi selektora
- Kodro ostane, ne ode se u Teheran - pobjeda struke i fudbala.
Procentualno, šanse su 45:45:10 čini mi se, tj bojim se da Kodro neće izaći kao pobjednik tu, kao i da narod nije dočekao n8i u fudbalu nikakve ozbiljne promjene.
User avatar
zecko_kupuz
Posts: 2315
Joined: 11/01/2008 14:58
Location: Sarajevo

#12 Re: Bravo Kodro!

Post by zecko_kupuz »

Evo i ja pročitah sad :x . Koji su to klocevi, gladni para. Pa, ako je Kodro selektor i on odgovara za rezultate, onda je na njemu da odabere koje će utakmice (i kada i gdje) igrati! Ovo fakat treba ponovo organizovati kakve proteste pred zgradom Saveza i smaknut te pijavice za sva vremena. Čuj Izvršni odbor naređuje :-) . Koderu, ne daj se :thumbup: .
Dado dijasporitus
Posts: 3176
Joined: 06/05/2005 23:08
Location: na baušteli
Grijem se na: Trčanje oko zgrade

#13 Re: Bravo Kodro!

Post by Dado dijasporitus »

Evo i iz Oslobodjenja
Kodro ne prihvata utakmicu protiv Irana

Selektor fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Meho Kodro nije želio prihvatiti da njegovi izabranici 27. maja putuju u Iran i igraju prijateljsku utakmicu sa Iranom, piše sportsport.ba.

Podsjetimo, naš državni tim 27. maja trebao je odmjeriti snage sa Poljskom, učesnikom predstojećeg Evropskog prvenstva u Austriji i Švajcarskoj. Međutim, Poljaci su krajem prošlog mjeseca otkazali ovaj meč, a igraće sa Albanijom. Iz bh. kuće fudbala su pokušali dogovoriti meč sa Irancima. Međutim, Kodro to nije želio prihvatiti, uz logično objašnjenje.

„Šta bismo dobili od utakmice u Teheranu? Igračima završavaju prvenstva, umorni su od klupskih nastupa, a Iran je na kraju svijeta i samo bi se dodatno izmorili od puta. Uz to, Iran nije tako jaka provjera da bismo mogli nešto profitirati i na planu uigravanja ekipe. Odigrali smo mnogo utakmica protiv njih i ne želimo se vraćati i ponavljati iste greške“, objasnili su iz našeg tabora sa stručnog aspekta razloge zbog kojih reprezentaciju ne žele voditi u nove pustolovine!

Sa druge strane, čelnici Nogometnog/Fudbalskog saveza BiH ogorčeni su zbog Kodrinog stava.

„Našem timu bili bi plaćeni svi troškovi prevoza, a Savez bi inkasirao oko 200.000 KM. Ne znamo zbog čega se Kodro protivi odlasku u Teheran. Ovako ćemo za okupljanje potrošiti 50-60 hiljada KM“, kaže Sulejman Čolaković, prvi potpredsjednik N/FBiH.

Logično je da Kodro odlučuje o odigravanju utakmica jer uostalom on će na kraju i odgovarati za rezultate koje ostvari sa svojim izabranicima.
Ovo u crvenom je ocito i razlog "strucne" odluke saveza da se igra sa Iranom. Mozda cemo se jednom na ovo podsjecati kao na "kad je Kodro NSBiH rekao historijsko NE !" :D
Abacija
Posts: 4493
Joined: 11/01/2008 05:06
Location: Haustor

#14 Re: Bravo Kodro!

Post by Abacija »

Hoce li se to opet bojkotovati?! U tom slucaju u bojkotu bi bili i selektor sa pomocnicima i svi igraci. Nece vise biti kajanja i povratnika. Ide se na sve ili nista.
emigracija
Posts: 152
Joined: 13/03/2008 23:38
Location: sarajevo

#15 Re: Bravo Kodro!

Post by emigracija »

Ovo je era mazohizma i to najradikalnijeg...suti i trpi a ko prezivi pricace :sad:
User avatar
Edin H.
Posts: 47001
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#16 Re: Bravo Kodro!

Post by Edin H. »

Cudi me da stari nije sa svojim komentarom izasao sa dobrim razlozima da podrzi Savez i u ovoj situaciji :shock:

Ali zato sam siguran da ce nam hrasno 38 sve pojasniti :D

Premda napominjem da imam puno povjerenje u Bogdana Ceku :mrgreen: Ime mu zvuci nekako snobovski :dance:
User avatar
BSn
Posts: 4938
Joined: 12/09/2006 15:49
Location: Kad se hoce, pa lijevo...

#17 Re: Bravo Kodro!

Post by BSn »

Ma, ako treba nek' ostavku dadnu i Bola i Kodro, pa cemo onda vidjeti reakciju nekadasnjih "Potpisnika".
Onda opet nece imati gotovo nikoga u repki, osim babinih sinova i kloceva koji jedva Maltu dobiju na domacem terenu, pa se onda mogu pozdraviti sto ce im i Iran i bilo ko drugi placati da dolaze i dovode te svoje pulene.


Hajd' eto, nekako im i preci preko toga sto stalno forsiraju meceve u Aziji od kojih nema nikakve korsti, ali preko toga sto ne znaju geografiju nikako. Pa ljudi misle da u Aziji postoje samo Iran i Japan. :P :D
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#18 Re: Bravo Kodro!

Post by cyprus »

Hajmo kompromis. Nek Iran dođe ovdje :D :D
ObiVan
Posts: 143
Joined: 11/06/2005 20:49
Location: Sehen Sie diese Stadt...

#19 Re: Bravo Kodro!

Post by ObiVan »

Stari wrote:
ObiVan wrote:Kodro pravi polako ali sigurno prave poteze. Sasvim ispravno agira, mora se zaista pohvaliti...Posao mu nije jednostavan, ali je shvatio da on kao selektor i odgovara za reprezentaciju tj. njen sportski uspjeh. Ove glavonje iz saveza su paraziti, kojima nikada i nije bio nikakav drugi cilj osim licnog profita. Igrati protiv Irana je za nas ravno kretenizmu. Kao prvo sto smo igrali sto puta, a kao drugo, sto nas te utakmice ne vode nikuda. Ako ih pobijedis ne znaci nista, ako te pobijedi spusti te u rudnik Kreka, odakle nema povratka. Kodro ne zeli to sranje prije kvalifikacija i treba ga podrzati. Nama treba postepen razvoj. Poceti sa mozda i laksim protivnikom, po mogucnosti kod kuce. Odraditi prijateljsku da naucimo da igramo napadacki i dominantnije kod kuce. Jedina sansa reprezentacije je u jakim utakmicama kod kuce i onoj "nepobjedivosti" nekadasnjeg Bilinog polja. Jedino tako imamo sanse...
Izvinjavam se sto ovako upadam ... u principu se slazem i sa komentatorom ObiVanom a i sa Mehom povodom odluke da se ne igra sa Irancima...samo jedna sitnica me buni u ovoj posljednjoj recenici....Nisam od onih koji su pretjerano pedantni u gramatici, pravopisu i ostalim jezickim disciplinama ...ali ObiVan...sta je to "nekadasnje" u tvojoj zednjoj recenici....jel Nepobjedivost nekadasnja ....ili je Bilino Polje nekadasnje?

Nepobjedivost bi trebala biti (po meni)...jer zijanili smo tamo u proslom kvalifikacijskom ciklusu i to cak dva puta...

A Bilino polje nebi trebalo biti nekadasnje (kako to u tvojoj recenici stoji) jer stadion je jos uvijek tamo gdje je i prije bio....grijesim li?


Nisam ocekivao da ce neko moj komentar citati kao bukvar, stavio sam namjerno navodnike, jer sam htio reci da je to u nasem dometu bila nepobjedivost. A nisam mislio ove zadnje kvalifikacije, nego one predzadnje, sto se moglo zakljuciti. A s obzirom da ne zagovaram da se igra na Bilinom polju odnosilo se na to da trebamo stvoriti slicnu atmosferu domacih igara. Medjutim izgleda da moras rijec po rijec pojasnjavati. Sto se tice Kodre, mislim da je ovo idealno vrijeme da se neke stvari stave na mjesto. Nas mentalitet je interesantan, odmah sve svodimo na neke otkaze, ostavke, potpisnike...Shvatite da covjek pokusava da stvori ambijent, gradi saradnju, pa makar to bila i sa onim savezom koji imamo. To je profesionalizam, a ne odustati od jos jednih kvalifikacija i sl. Poenta je omoguciti sto profesionalnije pripreme, igre i ostalo, a ne zaradu od nekih pisljivih 200 000 KM. Trebaju nam utakmice koje nas vode naprijed, a ne one beznacajne, kojima gubimo mozda i rejting, da ne govorim o terminima. Kodro po meni zasad radi ispravno , te pokusava da stvari rijesava profesionalno, a to je ono sto nama najvise nedostaje, profesionalizma. Moramo se postaviti u tu poziciju. On kao fudbaler, koji je dokazao na terenu svoje fudbalske kvalitete mora da saradjuje sa ljudima, koji nisu nigdje, ama bas nigdje dokazali nikakav kvalitet, a koje je teze odstraniti od metastaza. Nije to jednostavan posao. Samo naprijed...

Usput, postovi ne sluze samo za prepucavanje, nego neki mozda mogu i da podstaknu na razmisljanje...navodnici imaju funkciju...
jasco74
Posts: 54
Joined: 13/10/2005 16:31

#20 Re: Bravo Kodro!

Post by jasco74 »

Nisam ocekivao da ce neko moj komentar citati kao bukvar, stavio sam namjerno navodnike, jer sam htio reci da je to u nasem dometu bila nepobjedivost. A nisam mislio ove zadnje kvalifikacije, nego one predzadnje, sto se moglo zakljuciti. A s obzirom da ne zagovaram da se igra na Bilinom polju odnosilo se na to da trebamo stvoriti slicnu atmosferu domacih igara. Medjutim izgleda da moras rijec po rijec pojasnjavati...

...Usput, postovi ne sluze samo za prepucavanje, nego neki mozda mogu i da podstaknu na razmisljanje...navodnici imaju funkciju...
Jarane, ja te tek sada nista ne kontam. @stari je primjetio da si pogrijesio:htio si pisati o nekadasnjoj nepodbjedivosti (nebitno je da li je nepobjedivost ili "nepobjedivost") a pisao si o nekadasnjem Bilinom polju. BIlino polje nije nekadasnje, tu je jos uvijek. Pa cak, i da si htio (mada se to iz tvoje recenice tesko moze zakljuciti) da govoris o nekadasnjoj atmosferi na Bilinom polju ni ona nije nekadasnja, jer je do sada uvijek bila na vrhunskom nivou, ili ti znas nesto sto mi ne znamo.
User avatar
Edin H.
Posts: 47001
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#21 Re: Bravo Kodro!

Post by Edin H. »

jasco74 wrote:
Nisam ocekivao da ce neko moj komentar citati kao bukvar, stavio sam namjerno navodnike, jer sam htio reci da je to u nasem dometu bila nepobjedivost. A nisam mislio ove zadnje kvalifikacije, nego one predzadnje, sto se moglo zakljuciti. A s obzirom da ne zagovaram da se igra na Bilinom polju odnosilo se na to da trebamo stvoriti slicnu atmosferu domacih igara. Medjutim izgleda da moras rijec po rijec pojasnjavati...

...Usput, postovi ne sluze samo za prepucavanje, nego neki mozda mogu i da podstaknu na razmisljanje...navodnici imaju funkciju...
Jarane, ja te tek sada nista ne kontam. @stari je primjetio da si pogrijesio:htio si pisati o nekadasnjoj nepodbjedivosti (nebitno je da li je nepobjedivost ili "nepobjedivost") a pisao si o nekadasnjem Bilinom polju. BIlino polje nije nekadasnje, tu je jos uvijek. Pa cak, i da si htio (mada se to iz tvoje recenice tesko moze zakljuciti) da govoris o nekadasnjoj atmosferi na Bilinom polju ni ona nije nekadasnja, jer je do sada uvijek bila na vrhunskom nivou, ili ti znas nesto sto mi ne znamo.
Je li to onaj stadion gdje napadaju navijace BiH :shock:

Pa bolje da svaku utakmicu igramo u gostima nego tamo igrati :oops:
Dado dijasporitus
Posts: 3176
Joined: 06/05/2005 23:08
Location: na baušteli
Grijem se na: Trčanje oko zgrade

#22 Re: Bravo Kodro!

Post by Dado dijasporitus »

BSn wrote:Ma, ako treba nek' ostavku dadnu i Bola i Kodro, pa cemo onda vidjeti reakciju nekadasnjih "Potpisnika".
Onda opet nece imati gotovo nikoga u repki, osim babinih sinova i kloceva koji jedva Maltu dobiju na domacem terenu, pa se onda mogu pozdraviti sto ce im i Iran i bilo ko drugi placati da dolaze i dovode te svoje pulene.


Hajd' eto, nekako im i preci preko toga sto stalno forsiraju meceve u Aziji od kojih nema nikakve korsti, ali preko toga sto ne znaju geografiju nikako. Pa ljudi misle da u Aziji postoje samo Iran i Japan. :P :D

Nemoj tako, pa otkrili su i Azerbejdzan :D , a sutra ko zna. Ja se nadam Kazahstanu :D
User avatar
Šibicar
Posts: 7116
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#23 Re: Bravo Kodro!

Post by Šibicar »

jasco74 wrote:
Nisam ocekivao da ce neko moj komentar citati kao bukvar, stavio sam namjerno navodnike, jer sam htio reci da je to u nasem dometu bila nepobjedivost. A nisam mislio ove zadnje kvalifikacije, nego one predzadnje, sto se moglo zakljuciti. A s obzirom da ne zagovaram da se igra na Bilinom polju odnosilo se na to da trebamo stvoriti slicnu atmosferu domacih igara. Medjutim izgleda da moras rijec po rijec pojasnjavati...

...Usput, postovi ne sluze samo za prepucavanje, nego neki mozda mogu i da podstaknu na razmisljanje...navodnici imaju funkciju...
Jarane, ja te tek sada nista ne kontam. @stari je primjetio da si pogrijesio:htio si pisati o nekadasnjoj nepodbjedivosti (nebitno je da li je nepobjedivost ili "nepobjedivost") a pisao si o nekadasnjem Bilinom polju. BIlino polje nije nekadasnje, tu je jos uvijek. Pa cak, i da si htio (mada se to iz tvoje recenice tesko moze zakljuciti) da govoris o nekadasnjoj atmosferi na Bilinom polju ni ona nije nekadasnja, jer je do sada uvijek bila na vrhunskom nivou, ili ti znas nesto sto mi ne znamo.

Ma sta ste se to nafurali vi najbolja publika :? Ma dajte,pa vi niste svjesni kako su manipulisali sa vama na taj nacin(stoka iz saveza),hvaleci vas kao najbolju publiku,a vi naivni ne kontate pa svaki put napunite bilino polje :lol: A raja u Sarajevu ne pusi te fore,pa im dodje 500 ljudi na tekmu a i oni sa strane ;-).Razmisli malo... :wink:
ObiVan
Posts: 143
Joined: 11/06/2005 20:49
Location: Sehen Sie diese Stadt...

#24 Re: Bravo Kodro!

Post by ObiVan »

Šibicar wrote:
jasco74 wrote:
Nisam ocekivao da ce neko moj komentar citati kao bukvar, stavio sam namjerno navodnike, jer sam htio reci da je to u nasem dometu bila nepobjedivost. A nisam mislio ove zadnje kvalifikacije, nego one predzadnje, sto se moglo zakljuciti. A s obzirom da ne zagovaram da se igra na Bilinom polju odnosilo se na to da trebamo stvoriti slicnu atmosferu domacih igara. Medjutim izgleda da moras rijec po rijec pojasnjavati...

...Usput, postovi ne sluze samo za prepucavanje, nego neki mozda mogu i da podstaknu na razmisljanje...navodnici imaju funkciju...
Jarane, ja te tek sada nista ne kontam. @stari je primjetio da si pogrijesio:htio si pisati o nekadasnjoj nepodbjedivosti (nebitno je da li je nepobjedivost ili "nepobjedivost") a pisao si o nekadasnjem Bilinom polju. BIlino polje nije nekadasnje, tu je jos uvijek. Pa cak, i da si htio (mada se to iz tvoje recenice tesko moze zakljuciti) da govoris o nekadasnjoj atmosferi na Bilinom polju ni ona nije nekadasnja, jer je do sada uvijek bila na vrhunskom nivou, ili ti znas nesto sto mi ne znamo.

Ma sta ste se to nafurali vi najbolja publika :? Ma dajte,pa vi niste svjesni kako su manipulisali sa vama na taj nacin(stoka iz saveza),hvaleci vas kao najbolju publiku,a vi naivni ne kontate pa svaki put napunite bilino polje :lol: A raja u Sarajevu ne pusi te fore,pa im dodje 500 ljudi na tekmu a i oni sa strane ;-).Razmisli malo... :wink:


Idemo se dalje igrati bukvara...rekao sam nekadasnje jer je za mene nekadasnje...poslije onih incidenata, poslije onog "celicnog" navijanja za reprezentaciju, poslije one netrpeljivosti prema ostalim navijackim grupama, u potpunosti se slazem da nam je bolje u gostima igrati...A to sta sam htio reci, sto je tesko nekima zakljuciti, jeste da se Zenica zaista fura da je najbolja publika, da jedino ima pravi stadion i kojekakva sranja...Mislim da bi za reprezentaciju zasad Bilino trebalo da bude proslost, jer igre reprezentacije ne trebaju da sluze za dokazivanje sile lokalnih navijackih skupina...Spomenuo sam nepobjedivost u kontekstu nase igre, jer nam nedostaje dominantnije i ofenzivnije igranje, bez kojeg cemo tesko osvojiti potrebne bodove protiv estonije, da ne govorim o ostalim...Navijanje i atmosfera su bila u ovom postu sporedno pomenuta, odnosilo se na period kada nijednoj reprezentaciji nije bilo lako igrati s nama, i jeste to bilo na Bilinom, ali nigdje ne pise da je to samo moguce na Bilinom, to samo misle odredjeni samoljupci iz Zenice, jer je ona ko neki hram fudbala...Kodro samo naprijed i sto dalje od malogradjanske politike...
aidaa_princess90
Posts: 225
Joined: 25/01/2008 13:49

#25 Re: Bravo Kodro!

Post by aidaa_princess90 »

Svaka cast Kodri!! samo toliko
Post Reply