Real Madrid C.F.

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
los merengues
Posts: 407
Joined: 13/12/2008 18:01
Location: Na obroncima brda Radogost sjeverozapadno od sela Radonići

#676 Re: Real Madrid C.F.

Post by los merengues »

12 septembar u 20:00 na ntv hayat(namjerno pisem malim slovima a zna se i zasto :x :x :x :x :x )
Espanyol vs Real Madrid
ramos,vdv,gago,pepe nece igrati uopste
mogucih prvih 11 za Real
casillas
arbeloa-albiol-metze-drenthe

alonso--------guti
ronaldo---------------------------------kaka

higuain-----------benzema
Games between the two teams
ALL at Espanyol
Games 148 74
Espanyol 35 30
draw 28 17
Real 85 27 prognoza 0:2 Hala Marid :faraon:
Danss
Posts: 485
Joined: 26/09/2008 00:04
Location: Bernabeu

#677 Re: Real Madrid C.F.

Post by Danss »

Kaka majstore.... :D Sta covjek uradi... nekima je kicma pukla... :lol:
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#678 Re: Real Madrid C.F.

Post by fixer »

Kaka je odlican.
C. Ronaldo se jos pronalazi.
Nismo igrali sa Lassom, a to se vidjelo dosta. Uglavnom, tri boda :)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#679 Re: Real Madrid C.F.

Post by Tomahawk11 »

Masina se zahuktava... uhhh, kakav stroj, mogu za centarfora staviti i Casillasa, davace golove! :-)
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#680 Re: Real Madrid C.F.

Post by Neelix »

Danss wrote:Kaka majstore.... :D Sta covjek uradi... nekima je kicma pukla... :lol:
kud nije njemu pukla :x :x izdajnik :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#681 Re: Real Madrid C.F.

Post by Tomahawk11 »

Neelix wrote:
Danss wrote:Kaka majstore.... :D Sta covjek uradi... nekima je kicma pukla... :lol:
kud nije njemu pukla :x :x izdajnik :D
Nemoj tako...covjek je majstor... a ti izdajnik... samo je otisao u najbolji klub... :mrgreen:
User avatar
R9..
Posts: 1944
Joined: 03/06/2009 08:35
Location: Soda

#682 Re: Real Madrid C.F.

Post by R9.. »

Ne mora znacit da je izdajnik zato sto je napustio brod koji tone,
nece covjek da potone s onim starcima iz milana jbga oni su se nazivili a ovaj djecko je mlad
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#683 Re: Real Madrid C.F.

Post by Neelix »

jasta je nego izdajica, mjesec prije transfera izjavljivao da ce do kraja karijere ostati u milanu i da hoce da bude legenda kao maldini - i onda ko hinja ode.

ala igra onaj cirih.
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#684 Re: Real Madrid C.F.

Post by fixer »

:-)
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55625
Joined: 15/12/2008 16:53

#685 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »

Vidjeh samo golove, extra golovi Higuaina (prvijenac u CL) i Gutija :thumbup: CR je našao golmana na kojem će se iživiti 8-)
Svi povezuju taj loš period sa izlaskom Xabija (nadam se da mu nije ništa), a i penal je smiješan. U zadnje vrijeme se svaki kontakt golmana sa igračem svira :roll:
Uglavnom ovo je bila utakmica koja se morala dobiti i to je ispunjeno, slijedeći Xerez na Bernabeu, nedjelja u 19:00 :)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#686 Re: Real Madrid C.F.

Post by Tomahawk11 »

ultima_palabra wrote:Vidjeh samo golove, extra golovi Higuaina (prvijenac u CL) i Gutija :thumbup: CR je našao golmana na kojem će se iživiti 8-)
Svi povezuju taj loš period sa izlaskom Xabija (nadam se da mu nije ništa), a i penal je smiješan. U zadnje vrijeme se svaki kontakt golmana sa igračem svira :roll:
Uglavnom ovo je bila utakmica koja se morala dobiti i to je ispunjeno, slijedeći Xerez na Bernabeu, nedjelja u 19:00 :)
I novo cijepanje... :dance: malo mi zao Xereza, sa kakvim vanzemaljcima igraju... :roll:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55625
Joined: 15/12/2008 16:53

#687 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »

Tomahawk11 wrote:
ultima_palabra wrote:Vidjeh samo golove, extra golovi Higuaina (prvijenac u CL) i Gutija :thumbup: CR je našao golmana na kojem će se iživiti 8-)
Svi povezuju taj loš period sa izlaskom Xabija (nadam se da mu nije ništa), a i penal je smiješan. U zadnje vrijeme se svaki kontakt golmana sa igračem svira :roll:
Uglavnom ovo je bila utakmica koja se morala dobiti i to je ispunjeno, slijedeći Xerez na Bernabeu, nedjelja u 19:00 :)
I novo cijepanje... :dance: malo mi zao Xereza, sa kakvim vanzemaljcima igraju... :roll:
Polako, nijedna utakmica se unaprijed ne dobiva ;-) Nadam se komotnoj pobjedi bez puno napora, jer je u srijedu težak ispit kod Villareala. Ako sam dobro upratio kako Pellegrini rotira igrače, za očekivati je da ovu tekmu Kaka počne sa klupe. Pepe još samo 2 utakmice kazne :thumbup:
User avatar
ja.neron
Posts: 3272
Joined: 15/10/2007 14:58
Location: haj-nehaj

#688 Re: Real Madrid C.F.

Post by ja.neron »

ultima_palabra wrote: Polako, nijedna utakmica se unaprijed ne dobiva ;-) Nadam se komotnoj pobjedi bez puno napora, jer je u srijedu težak ispit kod Villareala. Ako sam dobro upratio kako Pellegrini rotira igrače, za očekivati je da ovu tekmu Kaka počne sa klupe. Pepe još samo 2 utakmice kazne :thumbup:

trebao je otići u zatvor radi fizičkog nasrtaja, a ne da bude kažnjen sa par utakmica idiot maloumni :x :x :x
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55625
Joined: 15/12/2008 16:53

#689 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »

ja.neron wrote:
ultima_palabra wrote: Polako, nijedna utakmica se unaprijed ne dobiva ;-) Nadam se komotnoj pobjedi bez puno napora, jer je u srijedu težak ispit kod Villareala. Ako sam dobro upratio kako Pellegrini rotira igrače, za očekivati je da ovu tekmu Kaka počne sa klupe. Pepe još samo 2 utakmice kazne :thumbup:

trebao je otići u zatvor radi fizičkog nasrtaja, a ne da bude kažnjen sa par utakmica idiot maloumni :x :x :x
Svakom dođe žuta minuta, a 10 utakmica je velika kazna. Evo Adebayor je dobio 3 utakmice, a i onaj Taylor što je Eduardu slomio nogu :x Cantona i Zidane su radili slične stvari, pa ih se spominje kao majstore.
User avatar
_BaD_BoY
Posts: 333
Joined: 10/10/2008 20:41
Location: Wild West

#690 Re: Real Madrid C.F.

Post by _BaD_BoY »

ja.neron wrote:
ultima_palabra wrote: Polako, nijedna utakmica se unaprijed ne dobiva ;-) Nadam se komotnoj pobjedi bez puno napora, jer je u srijedu težak ispit kod Villareala. Ako sam dobro upratio kako Pellegrini rotira igrače, za očekivati je da ovu tekmu Kaka počne sa klupe. Pepe još samo 2 utakmice kazne :thumbup:

trebao je otići u zatvor radi fizičkog nasrtaja, a ne da bude kažnjen sa par utakmica idiot maloumni :x :x :x
nemoj brate pretjerivati sa zatvorom :-D ..ako cemo realno trebao je dobiti 2 godine uvjeta i sezonu neigranja :D
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#691 Re: Real Madrid C.F.

Post by cyprus »

ultima_palabra wrote:
ja.neron wrote:
ultima_palabra wrote: Polako, nijedna utakmica se unaprijed ne dobiva ;-) Nadam se komotnoj pobjedi bez puno napora, jer je u srijedu težak ispit kod Villareala. Ako sam dobro upratio kako Pellegrini rotira igrače, za očekivati je da ovu tekmu Kaka počne sa klupe. Pepe još samo 2 utakmice kazne :thumbup:

trebao je otići u zatvor radi fizičkog nasrtaja, a ne da bude kažnjen sa par utakmica idiot maloumni :x :x :x
Svakom dođe žuta minuta, a 10 utakmica je velika kazna. Evo Adebayor je dobio 3 utakmice, a i onaj Taylor što je Eduardu slomio nogu :x Cantona i Zidane su radili slične stvari, pa ih se spominje kao majstore.
Poznati su mi mnogi krvnički statovi, faulovi i nasrtaji, ali onakvo divljačko iživljavanje kao što je Pepe uradio NIKAD dosad nisam vidio. :roll: :roll:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#692 Re: Real Madrid C.F.

Post by Tomahawk11 »

Vjeruj mi da ima i gorih...
Po meni, vece je izivljavanje bilo Eduardu ili ovom Anderlechtovim igracu, oni su zavrsili s lomovima nogu. Razlika je sto je Pepeov nastup bio divljacki, dok su ovi izgubili nogu u ''zaru borbe'' :roll:
Igr'o si lopte...pa kad krene adrenalin... :mrgreen:
User avatar
los merengues
Posts: 407
Joined: 13/12/2008 18:01
Location: Na obroncima brda Radogost sjeverozapadno od sela Radonići

#693 Re: Real Madrid C.F.

Post by los merengues »

Septembar 20 Real vs Xerez 19:00
real docekuje slabasni tim koji dolazi iz Segunde,ocekuje se povratak Ramosa,ozljedjeni Xabi Alonso,
Metzelder,Raul Albiol
ocekuje se sigurna pobijeda Reala od nekih 3-4 gola,moguce je i da zaigra Ruud kao i Momo Diara
Potvrdjeno je da se Real interesuje za Romelu Lukaku(Anderlecht) Rođen je 13.5.1993 godine,jucer usao u zadnjih 5.
protiv dinama i imao asistenciju,za juniore FC Brussels postigao 68 golova u 68 utakmica, a za juniore Anderlechta potigao je 121 gol u 88 utakmica.
Hala Madrid
User avatar
los merengues
Posts: 407
Joined: 13/12/2008 18:01
Location: Na obroncima brda Radogost sjeverozapadno od sela Radonići

#694 Re: Real Madrid C.F.

Post by los merengues »

Puce petarda ,prvo pol. solidno a u drugom
bombardovanje guti menja kaku,raula-granero a usao je i ruud napokon
najslabija karika u timu gago ,lass igra vrhunski,vratio se ramos, a cr9 :-) :-)
1' [1 - 0] C. Ronaldo
75' [2 - 0] C. Ronaldo
79' [3 - 0] J.M. Guti
82' [4 - 0] K. Benzema
89' [5 - 0] R.v. Nistelrooy

u srijedu je mec protiv villareala prenos na hayat-u
uz omiljenog nam komentatora :x :x :x
najjaca provala sinoc na mecu barca atletico kad je igraca preimenovao u keko
a ustvari je koke
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55625
Joined: 15/12/2008 16:53

#695 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »

5-0, ko nije gledao rekao bi dobra utakmica, lagana pobjeda :-) CR9 zabio u prvoj minuti, i onda mučenje, bezidejnost totalna. Xerezovi igrači se ne snalaze par puta u dobrim šansama. Ronaldo onda zabija drugi iz kornera, nakon čega je protivnik pukao totalno, Guti, Benzema i legenda Ruud van Nistelrooy su dodali još po jedan, za nezasluženu petardu 8-)
User avatar
R9..
Posts: 1944
Joined: 03/06/2009 08:35
Location: Soda

#696 Re: Real Madrid C.F.

Post by R9.. »

Eto ti si petardu zasluzio, oni nisu :D
MIME
Posts: 59
Joined: 20/08/2009 20:54

#697 Re: Real Madrid C.F.

Post by MIME »

ultima_palabra wrote:5-0, ko nije gledao rekao bi dobra utakmica, lagana pobjeda :-) CR9 zabio u prvoj minuti, i onda mučenje, bezidejnost totalna. Xerezovi igrači se ne snalaze par puta u dobrim šansama. Ronaldo onda zabija drugi iz kornera, nakon čega je protivnik pukao totalno, Guti, Benzema i legenda Ruud van Nistelrooy su dodali još po jedan, za nezasluženu petardu 8-)
slažem se ali neka se iživljavaju na slabim ekipama BARCA će ih opet uništit džaba sve te zvjezdice
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55625
Joined: 15/12/2008 16:53

#698 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »

R9.. wrote:Eto ti si petardu zasluzio, oni nisu :D
Pa ja navijam za Madrid, samo kažem šta sam gledao, i Pellegrini kaže da su loše igrali.
Anyway, Farca zadaje tempo koji moramo pratiti. Ide prvi veći test u ovoj sezoni, Villareal. Oni su slabo počeli sezonu, imaju samo 2 boda, mislim da neće igrati Senna.
Za Madrid neće igrati povrijeđeni Arbeloa, Metzelder, Xabi i Ruud, a Pepe je kažnjen još ovu utakmicu. Biće teško, nadam se boljoj igri nego u nedjelju i pobjedi naravno.
Prijenos ima na MTV (mahalska TV) Hayat u 20:00.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55625
Joined: 15/12/2008 16:53

#699 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »


Golovi 8-)
Image
Eat it, haters :P
User avatar
R9..
Posts: 1944
Joined: 03/06/2009 08:35
Location: Soda

#700 Re: Real Madrid C.F.

Post by R9.. »

:D
Cestitke
Post Reply