N.K. Čelik Zenica

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
phillie
Posts: 9363
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#4376 Re: N.K. Čelik Zenica

Post by phillie »

Sad ce biti problem sa dresovima. Valjda Mladost ima bijelu garnituru, ako nam Djak Sport na isporuci ostalu opremu. Sad gledam na njihovoj stranici: pa nije ni cudo sto smo dobili ove dresove. Cijena im je 19 KM. Usporedbe radi, crno crveni dres kosta 60 KM. Sad sta ce biti sa ovom pricom, ostaje da se vidi. Nadam se samo da su ovi crveni privremeno rjesenje.

Osvrt na danasnju pobjedu:

User avatar
Distortion
Posts: 2851
Joined: 08/09/2007 19:56

#4377 Re: N.K. Čelik Zenica

Post by Distortion »

Odlicna pjesma :thumbup:



Image
User avatar
phillie
Posts: 9363
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#4378 Re: N.K. Čelik Zenica

Post by phillie »

Ismet Djugum vise nije direktor Celika. Istekao mu je ugovor i nije mu ponudjen novi. Vjerujem da ce mozda vec danas biti imenovan njegov nasljednik. Ismetu hvala, samo se nadam da ce na njegovo mjesto sjesti neko mladji, energicniji i kreativniji i da ce neke stvari u Celiku pomjeriti sa mrtve tacke.
Isto tako, u subotu je na stadionu bio bivsi turski reprezentativac i bivsi igrac Galate Umit Karan. Spekulise se da bi on mogao biti novi sportski direktor.

Edit: Stigao i demant :D
[DEMANT POVODOM MEDIJSKIH NATPISA]

Ovim putem obavještavamo javnost da informacija koju su prenijeli mediji vezano za istek Ugovora gdina Đugum Ismeta, nije tačna. Ugovor gdina Đugum Ismeta nije istekao, te isti i dalje obnaša funkciju direktora NK Čelik.
Molimo medije da ne prenose informacije koje nisu dobili od službenih lica NK Čelik.
Hvala na razumijevanju.
#samocelik


----------------------

Bivsi igrac Celika Bojan Markovic potpisao za Mladost (DK), naseg slijedeceg protivnika. Sto se tice zutih kartona u nasoj ekipi, po dva imaju Bevab, Vrhovac, Nikolic i Sisic. Mozda ne bi bilo lose da ovu utakmicu Karahmet zamjeni Bevaba a mozda Miletic Vrhovca, tako da ovu dvojicu imamo na raspolaganju pred mec sa Sarajevom. Ili to ili skrenuti im paznju da paze :lol:
Last edited by phillie on 20/08/2018 14:35, edited 1 time in total.
User avatar
phillie
Posts: 9363
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#4379 Re: N.K. Čelik Zenica

Post by phillie »

NK Čelik Zenica

[OBAVJEŠTENJE]

Obavještavamo javnost da je uplaćena prva rata za reprogram duga NK Čelik, od strane Gradske uprave.
NK Čelik će nastaviti sa redovnim plaćanjem poreza i doprinosa za svoje uposlenike, što će omogućiti neometano i transparentno poslovanje kluba.
#samocelik
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#4380 Re: N.K. Čelik Zenica

Post by channel10 »

Jel ono on valjao gluposti oko rasporeda za prvih 5-6 kola i na kraju vidite sta ispade :mrgreen:
User avatar
phillie
Posts: 9363
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#4381 Re: N.K. Čelik Zenica

Post by phillie »

channel10 wrote:Jel ono on valjao gluposti oko rasporeda za prvih 5-6 kola i na kraju vidite sta ispade :mrgreen:
Ma dobro, stariji covjek, pa ga prenijelo...mislio da su Zrinjski, Zeljo neke sile dok u Evropi igraju :D
User avatar
phillie
Posts: 9363
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#4382 Re: N.K. Čelik Zenica

Post by phillie »

Fan-shop bice uskoro otvoren na zapadnoj strani stadiona Bilino Polje. Valjda ce biti i normalnih Celikovih dresova :D
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#4383 Re: N.K. Čelik Zenica

Post by channel10 »

Sumnjam da ce iko kupiti ovaj crveni dres. Mislim da ce se kod navijaca u obzir uzimati samo crnocrveni i mislim da ce biti dobra prodaja.
User avatar
phillie
Posts: 9363
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#4384 Re: N.K. Čelik Zenica

Post by phillie »

channel10 wrote:Sumnjam da ce iko kupiti ovaj crveni dres. Mislim da ce se kod navijaca u obzir uzimati samo crnocrveni i mislim da ce biti dobra prodaja.
Mozda i hoce, jer kao sto rekoh na pocetku stranice, u Djak Sportu ovaj crveni dres je 19 KM. Dok se uradi grb na njemu i ostale oznake, mozda bude do 30KM. S druge strane crnocrveni dres kostao je 59KM (a sada gledam ,vec je na 65 KM), tako da njegova cijena u fan-shopu nece biti ispod 80KM. Uostalom bumo videli.
User avatar
Mustang1
Posts: 28755
Joined: 29/12/2010 17:31

#4385 Re: N.K. Čelik Zenica

Post by Mustang1 »

phillie wrote:Fan-shop bice uskoro otvoren na zapadnoj strani stadiona Bilino Polje. Valjda ce biti i normalnih Celikovih dresova :D
Sjecas se prosli put, mozda 10ak godina i vise kada je bio fan shop. Pisalo "Fun Shop" :D Kakve su sanse da opet bude isto :oops:
User avatar
Slo Burner
Posts: 5354
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#4386 Re: N.K. Čelik Zenica

Post by Slo Burner »

Vi ono ostadoste duzni Mladosti prosle sezone jelde ? :D
User avatar
phillie
Posts: 9363
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#4387 Re: N.K. Čelik Zenica

Post by phillie »

Mustang1 wrote:
phillie wrote:Fan-shop bice uskoro otvoren na zapadnoj strani stadiona Bilino Polje. Valjda ce biti i normalnih Celikovih dresova :D
Sjecas se prosli put, mozda 10ak godina i vise kada je bio fan shop. Pisalo "Fun Shop" :D Kakve su sanse da opet bude isto :oops:
Kako ne, nije samo fUn shop bio sporan, cini mi se bilo je gresaka i na rekvizitima. Jbg, valjda su sad regularne nabavke, i orginal roba. Uglavnom ide se naprijed.
Volio bih da dresovi (osim da budu crno-crveni) da imaju samo Celikov grb na sebi i eventualno broj. Ostale "kerefeke" da se mogu uraditi po zelji (prezime iznad broja). Trenutno se razmisljam izmedju Adilovica, Duvnjaka ili Udovcica. :evil:
User avatar
phillie
Posts: 9363
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#4388 Re: N.K. Čelik Zenica

Post by phillie »

Slo Burner wrote:Vi ono ostadoste duzni Mladosti prosle sezone jelde ? :D
Ne nego Dzaji 8-)
User avatar
phillie
Posts: 9363
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#4389 Re: N.K. Čelik Zenica

Post by phillie »

Na jucerasnjoj sjednici GV usvojen je rebalans budzeta, cime su odobrena sredstva za reprogram do kraja godine.
sumirprimus
Posts: 81556
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4390 Re: N.K. Čelik Zenica

Post by sumirprimus »

zasto nosite crvene dresove, znate li da smo mi crveni a ne vi??? :D
User avatar
phillie
Posts: 9363
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#4391 Re: N.K. Čelik Zenica

Post by phillie »

sumirprimus wrote:zasto nosite crvene dresove, znate li da smo mi crveni a ne vi??? :D
mi smo wannabe crveni...tek se oslobodili zelenih a jos nismo pravi crveni hahaha
sumirprimus
Posts: 81556
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4392 Re: N.K. Čelik Zenica

Post by sumirprimus »

pa zasto nas kopirate, imate li vi svoje ja???
vi ste crno crveni valjda??cccc :roll:
User avatar
phillie
Posts: 9363
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#4393 Re: N.K. Čelik Zenica

Post by phillie »

sumirprimus wrote:pa zasto nas kopirate, imate li vi svoje ja???
vi ste crno crveni valjda??cccc :roll:
Bicemo dok nam isporuce opremu. Otkad ste vi crveni? jel to kopirate rodjene?
sumirprimus
Posts: 81556
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4394 Re: N.K. Čelik Zenica

Post by sumirprimus »

kakvi oni . oni su takodje politicka igracka jasno ko dan.zna se ko su jedini istinski crveni u ovoj bogom napacenoj drzavi. :izet:
pa hodas li ti po utakmicama jesl kad bio u tz? cujes li sta se kod nas skandira???ozbiljno?
crvenii crvenii crveniii :izet:
User avatar
phillie
Posts: 9363
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#4395 Re: N.K. Čelik Zenica

Post by phillie »

sumirprimus wrote:kakvi oni . oni su takodje politicka igracka jasno ko dan.zna se ko su jedini istinski crveni u ovoj bogom napacenoj drzavi. :izet:
pa hodas li ti po utakmicama jesl kad bio u tz? cujes li sta se kod nas skandira???ozbiljno?
crvenii crvenii crveniii :izet:
Ne cujem vas od nas :D
cuj jesam bio, bjezo iz kasarne da odem na stadion :razz:
sumirprimus
Posts: 81556
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4396 Re: N.K. Čelik Zenica

Post by sumirprimus »

ma ja dodje vas 12 hiljada jebo boku junorise :lol: :lol:
alaj ste megalomani skoro ko rodjeni
a vidim tek sad 19 maraka ovaj komplet. pa ja to je to. turcin siroke ruke :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4397 Re: N.K. Čelik Zenica

Post by plain vanilla »

sumirprimus wrote:kakvi oni . oni su takodje politicka igracka jasno ko dan.zna se ko su jedini istinski crveni u ovoj bogom napacenoj drzavi. :izet:
pa hodas li ti po utakmicama jesl kad bio u tz? cujes li sta se kod nas skandira???ozbiljno?
crvenii crvenii crveniii :izet:
Ne sekiraj ih prije Sarajeva :mrgreen:
sumirprimus
Posts: 81556
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4398 Re: N.K. Čelik Zenica

Post by sumirprimus »

pa ne treba ni oni da dobiju, treba se i od njih odlijepit, lijepi iks. i po mogucnosti jedno bar 2 crvena.iskreno
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4399 Re: N.K. Čelik Zenica

Post by plain vanilla »

sumirprimus wrote:pa ne treba ni oni da dobiju, treba se i od njih odlijepit, lijepi iks. i po mogucnosti jedno bar 2 crvena.iskreno
Ti si pravi merhametlija :lol:
Neka ba Celika, nek oni uzmu
User avatar
phillie
Posts: 9363
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#4400 Re: N.K. Čelik Zenica

Post by phillie »

sumirprimus wrote: a vidim tek sad 19 maraka ovaj komplet. pa ja to je to. turcin siroke ruke :D
Ne da covjek da se ne "predoziramo" kvalitetom...polako nas navikava :D :D :D hajd makar nije neka turska podrumaska firma.

vanilla je uvijek bila drug :D :thumbup: (troje na temi a nijednog sarajlije, ovo postaje sumnjivo, urota u najavi)
Post Reply