Željo i samo Željo

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
xon_sa
Posts: 1181
Joined: 30/10/2005 14:16

#76

Post by xon_sa »

Hajd ba pusti ih, oni nas ismijavaju sto smo doveli Santos! Zamisli te patetike :D
User avatar
LSD
Posts: 27235
Joined: 24/07/2007 08:26

#77

Post by LSD »

Hajd ba pusti ih, oni nas ismijavaju sto smo doveli Santos! Zamisli te patetike
A ismijavaju nas-sto su nastali od nas, sto nas je jedan minut djelio do finala sa realom madrid,sto smo uopste igrali se new castle-om,sto smo doveli santos sa peleom...sta covjek da kaze na to :roll: ...najbolje je sutiti i trpiti ova sranja dok im ne dodje iz guzice u glavu 8-)
User avatar
BocaJuniors
Posts: 178
Joined: 26/07/2007 19:29

#78

Post by BocaJuniors »

xon_sa wrote:Hajd ba pusti ih, oni nas ismijavaju sto smo doveli Santos! Zamisli te patetike :D
heh drug moj :) bio je tu i Inter 3:3 (mislim godinu ili dvije poslije Santosa), pa iza rata na ovamo Wolfsburg 2:0 na Grbavici, Sturm 1:1, dolazio Partizan 0:6, Dinamo -prekid ovdje, zijan gore 0-4. A jebi ga neko sa Unproforom i još mu Slaven Belupo otkaže... cccc...
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#79

Post by Neelix »

BocaJuniors wrote:
xon_sa wrote:Hajd ba pusti ih, oni nas ismijavaju sto smo doveli Santos! Zamisli te patetike :D
heh drug moj :) bio je tu i Inter 3:3 (mislim godinu ili dvije poslije Santosa), pa iza rata na ovamo Wolfsburg 2:0 na Grbavici, Sturm 1:1, dolazio Partizan 0:6, Dinamo -prekid ovdje, zijan gore 0-4. A jebi ga neko sa Unproforom i još mu Slaven Belupo otkaže... cccc...
taj neko odigra prvi fudbal na otvorenom prije rata, dok su se zeljine pickice po podrumima skrivale! :D :P

nikad vama neko poput MANCHESTER UNITEDA nece doci na ono prkno od stadiona... 8-)
User avatar
cico x
Posts: 1042
Joined: 31/12/2002 00:00
Location: Nikad zeljo,nikad avaz...

#80

Post by cico x »

najvise volim kad kazu da im je uspjeh "mi zamalo da igramo sa realom"

a mi zamalo manchestera da prodemo !
elSaik
Posts: 11895
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#81

Post by elSaik »

cico x wrote:najvise volim kad kazu da im je uspjeh "mi zamalo da igramo sa realom"

a mi zamalo manchestera da prodemo !
Jarane. Mi zamalo da igramo finale Kupa UEFA. Jel sad bolje zvuči? :roll:
Majstorinho
Posts: 1307
Joined: 12/04/2007 00:37
Location: Sarajevo, republika BiH

#82

Post by Majstorinho »

BocaJuniors wrote:A jebi ga neko sa Unproforom .
nekako mi izgeleda pateticno sto vi strumfovi ismijavate tu utakmicu sa UNPROFOR-om. Halo delegati? Imate li vi mozga? Taj dan kad se igrala ta utakmica, grad je bio okruzen agresorskim snagama... I ne vidim ko bi to drugi pristao da odigra tekmu, osim stranih mirovnjaka. Fakat i ti juniore... Pretjerano... Seres. Izvini, nije mi stalo da te vrijedjam, ali si ovim pretjerao. Ovo nije smijesno. Svaka cast unproforu sto je pristao da odigra tu utakmicu. Nema sta da nas pitare bude stid sto smo igrali tu tekmu sa unproforom. To je bio pocetak necega... Jer vrlo lako se moglo desiti da nestane bordo tim... Vrlo lako su oni "brdjani" mogli da zauzmu grad, i sad bi ja i ti pisali po forumima iz nekog izbjeglickog centra... Zato, pazi malo sta pises.
Majstorinho
Posts: 1307
Joined: 12/04/2007 00:37
Location: Sarajevo, republika BiH

#83

Post by Majstorinho »

elSaik wrote:
cico x wrote:najvise volim kad kazu da im je uspjeh "mi zamalo da igramo sa realom"

a mi zamalo manchestera da prodemo !
Jarane. Mi zamalo da igramo finale Kupa UEFA. Jel sad bolje zvuči? :roll:
Konkretno pitanje, trazi konkretan odgovor. Kazes "Mi". Kakve ti veze imas s tim? Jesi li ti bio tad rodjen? Ja mislim da nisi ni bio u planu da nastanes...
BoogyS57
Posts: 19
Joined: 09/09/2007 10:07

#84

Post by BoogyS57 »

:x pa toliko vrijedite da je unprofor vas ubio hehehe .

:lol: :lol: :lol: pitari - mogli ste se zvati pizzari.pica pita isto ti to
Majstorinho
Posts: 1307
Joined: 12/04/2007 00:37
Location: Sarajevo, republika BiH

#85

Post by Majstorinho »

BoogyS57 wrote::x pa toliko vrijedite da je unprofor vas ubio hehehe .

:lol: :lol: :lol: pitari - mogli ste se zvati pizzari.pica pita isto ti to
Patetično :oops:
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#86

Post by Neelix »

BoogyS57 wrote::x pa toliko vrijedite da je unprofor vas ubio hehehe .

:lol: :lol: :lol: pitari - mogli ste se zvati pizzari.pica pita isto ti to
koji smisao za humor :D
User avatar
LSD
Posts: 27235
Joined: 24/07/2007 08:26

#87

Post by LSD »

Dosta vise suplje...nego ima li kakvih novosti u vezi kluba :?
Sta je ovo.. samo odlasci,ima li kakvih dolazaka :?
Sta se desava s klubom..ovo su pitarske sihre,nema drugog objasnjenja.
User avatar
BocaJuniors
Posts: 178
Joined: 26/07/2007 19:29

#88

Post by BocaJuniors »

Neelix wrote:
BocaJuniors wrote:
xon_sa wrote:Hajd ba pusti ih, oni nas ismijavaju sto smo doveli Santos! Zamisli te patetike :D
heh drug moj :) bio je tu i Inter 3:3 (mislim godinu ili dvije poslije Santosa), pa iza rata na ovamo Wolfsburg 2:0 na Grbavici, Sturm 1:1, dolazio Partizan 0:6, Dinamo -prekid ovdje, zijan gore 0-4. A jebi ga neko sa Unproforom i još mu Slaven Belupo otkaže... cccc...
taj neko odigra prvi fudbal na otvorenom prije rata, dok su se zeljine pickice po podrumima skrivale! :D :P

nikad vama neko poput MANCHESTER UNITEDA nece doci na ono prkno od stadiona... 8-)
šta'š neko na prvu liniju i u podrum, a neko u saudiju i tursku uz nekadašnjeg generalnog sponzora SDA... I ko je tu pič ispao, de reci...

NI DRŽAVE, NI VLASTI SVE,
NISU MOGLI DA TE UGASE... :)
User avatar
pitarozder
Posts: 103
Joined: 02/08/2007 20:55
Location: na okeanu

#89

Post by pitarozder »

LSD wrote:Dosta vise suplje...nego ima li kakvih novosti u vezi kluba :?
Sta je ovo.. samo odlasci,ima li kakvih dolazaka :?
Sta se desava s klubom..ovo su pitarske sihre,nema drugog objasnjenja.
sutra ce se znat vise
User avatar
BocaJuniors
Posts: 178
Joined: 26/07/2007 19:29

#90

Post by BocaJuniors »

Majstorinho wrote:
BocaJuniors wrote:A jebi ga neko sa Unproforom .
nekako mi izgeleda pateticno sto vi strumfovi ismijavate tu utakmicu sa UNPROFOR-om. Halo delegati? Imate li vi mozga? Taj dan kad se igrala ta utakmica, grad je bio okruzen agresorskim snagama... I ne vidim ko bi to drugi pristao da odigra tekmu, osim stranih mirovnjaka. Fakat i ti juniore... Pretjerano... Seres. Izvini, nije mi stalo da te vrijedjam, ali si ovim pretjerao. Ovo nije smijesno. Svaka cast unproforu sto je pristao da odigra tu utakmicu. Nema sta da nas pitare bude stid sto smo igrali tu tekmu sa unproforom. To je bio pocetak necega... Jer vrlo lako se moglo desiti da nestane bordo tim... Vrlo lako su oni "brdjani" mogli da zauzmu grad, i sad bi ja i ti pisali po forumima iz nekog izbjeglickog centra... Zato, pazi malo sta pises.
bilesi su ga branili varesanovici & co.

ps. ko mi se to upalio ko kutnjak??? :lol: :lol: :lol:
Majstorinho
Posts: 1307
Joined: 12/04/2007 00:37
Location: Sarajevo, republika BiH

#91

Post by Majstorinho »

BocaJuniors wrote:
Majstorinho wrote:
BocaJuniors wrote:A jebi ga neko sa Unproforom .
nekako mi izgeleda pateticno sto vi strumfovi ismijavate tu utakmicu sa UNPROFOR-om. Halo delegati? Imate li vi mozga? Taj dan kad se igrala ta utakmica, grad je bio okruzen agresorskim snagama... I ne vidim ko bi to drugi pristao da odigra tekmu, osim stranih mirovnjaka. Fakat i ti juniore... Pretjerano... Seres. Izvini, nije mi stalo da te vrijedjam, ali si ovim pretjerao. Ovo nije smijesno. Svaka cast unproforu sto je pristao da odigra tu utakmicu. Nema sta da nas pitare bude stid sto smo igrali tu tekmu sa unproforom. To je bio pocetak necega... Jer vrlo lako se moglo desiti da nestane bordo tim... Vrlo lako su oni "brdjani" mogli da zauzmu grad, i sad bi ja i ti pisali po forumima iz nekog izbjeglickog centra... Zato, pazi malo sta pises.
bilesi su ga branili varesanovici & co.

ps. ko mi se to upalio ko kutnjak??? :lol: :lol: :lol:
Varesanovici? Juniore, imas li ti imalo obraza?
User avatar
BocaJuniors
Posts: 178
Joined: 26/07/2007 19:29

#92

Post by BocaJuniors »

dovoljno ;)

ps. ode tema u kurac.

pss. nema me više na ovim prepucavačkim temama. ne valja sa svakim ni polemiku voditi.

pozzdrav :)
elSaik
Posts: 11895
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#93

Post by elSaik »

Majstorinho wrote:
elSaik wrote:
cico x wrote:najvise volim kad kazu da im je uspjeh "mi zamalo da igramo sa realom"

a mi zamalo manchestera da prodemo !
Jarane. Mi zamalo da igramo finale Kupa UEFA. Jel sad bolje zvuči? :roll:
Konkretno pitanje, trazi konkretan odgovor. Kazes "Mi". Kakve ti veze imas s tim? Jesi li ti bio tad rodjen? Ja mislim da nisi ni bio u planu da nastanes...
Majstorinho wrote: Nema sta da nas pitare bude stid sto smo igrali tu tekmu sa unproforom

PS Ima li neko za raspravu a da neće sam sebi pobijati argumente, tvrdnje, pitanja... :?
Majstorinho
Posts: 1307
Joined: 12/04/2007 00:37
Location: Sarajevo, republika BiH

#94

Post by Majstorinho »

elSaik wrote:
Majstorinho wrote:
elSaik wrote: Jarane. Mi zamalo da igramo finale Kupa UEFA. Jel sad bolje zvuči? :roll:
Konkretno pitanje, trazi konkretan odgovor. Kazes "Mi". Kakve ti veze imas s tim? Jesi li ti bio tad rodjen? Ja mislim da nisi ni bio u planu da nastanes...
Majstorinho wrote: Nema sta da nas pitare bude stid sto smo igrali tu tekmu sa unproforom

PS Ima li neko za raspravu a da neće sam sebi pobijati argumente, tvrdnje, pitanja... :?
Ja sam bio ziv i zdrav kad je ta tekma bila na kosevu. Ja se sjecam te tekme.. Naravno nisam bio na stadionu, jer sam imao 10-11 godina, ali sjecam se preko novina... Jel ti dovoljan taj argument?
BoogyS57
Posts: 19
Joined: 09/09/2007 10:07

#95

Post by BoogyS57 »

SMISAO ZA HUMOR KAZES ..

E MAJSTOKLINJO ...
HOLO BA PA JEL VI IMATE STA DA PRCITE NON STOP STE NA ONLINE I KO NEKE TETKICE DAJ BA PUSTI ME NA MIRU I VI I VASI PIZZARI
Majstorinho
Posts: 1307
Joined: 12/04/2007 00:37
Location: Sarajevo, republika BiH

#96

Post by Majstorinho »

BoogyS57 wrote:SMISAO ZA HUMOR KAZES ..

E MAJSTOKLINJO ...
HOLO BA PA JEL VI IMATE STA DA PRCITE NON STOP STE NA ONLINE I KO NEKE TETKICE DAJ BA PUSTI ME NA MIRU I VI I VASI PIZZARI
Upravo sam dosao prije sat i po iz grada, i bio sam sa samo takvim trebicama, onakvim trebicama koje ti u svom zivotu neces vidjet...
BoogyS57
Posts: 19
Joined: 09/09/2007 10:07

#97

Post by BoogyS57 »

HEHE decko daj ba popusti . :lol: jaro pusti online opet kaem po*ebi sta smirices se,,,
a do tada od*ebaus i ti i slicni tebi majstoklinjo.. cuj trebice heheheh...
jesi je odveo na pitu hehehe
Majstorinho
Posts: 1307
Joined: 12/04/2007 00:37
Location: Sarajevo, republika BiH

#98

Post by Majstorinho »

BoogyS57 wrote:HEHE decko daj ba popusti . :lol: jaro pusti online opet kaem po*ebi sta smirices se,,,
a do tada od*ebaus i ti i slicni tebi majstoklinjo.. cuj trebice heheheh...
jesi je odveo na pitu hehehe
U central :oops:
bordouze
Posts: 111
Joined: 22/09/2007 16:52

#99

Post by bordouze »

Odista ovo prepucavane je suvisno i krajnje neproduktivno.

Simpatizeri nk zeljA imaju i precih briga kao sto je kako obezbjediti sapun i tekucu vodu za svoje ljubimce da se ne bi osugali sto je bio slucaj na proteklim ljetnim priprema u Zobnatici.Ima tu jos dosta gorucih problema, da sad ne nabrajam.

Ne postoji nikakova dilema koji je veci gradski klub posto u Sarajevu postoji samo jedan a to je FCS.

Postoji i niz prigradskih poput NK zeljA sa Grbavice, Famos iz Hrasnice, Radnik iz Hadzica, Pretis iz Vogosce itd...

MOJ GRAD MOJ KLUB
Last edited by bordouze on 13/01/2008 01:43, edited 1 time in total.
elSaik
Posts: 11895
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#100

Post by elSaik »

@pape - De sredi ovo, molim te. Ili likvidiraj bordouzea ili majstorinha. Nije uredu da lik s dva nicka ovdje provocira... :roll:
Locked