SS Lazio - fan klub!!!

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66128
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#376 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by _BataZiv_0809 »

Idite u pm
User avatar
avetinja
Posts: 31427
Joined: 19/07/2014 13:31

#377 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Lazio ima problem sa odbranom, to je jasno kao dan. Nisu nam džabe dali trojku Sampdoria i Udinese. Udinese koji do te utakmice da 7 golova u 8 utakmica, a nama tricu zabije. Pogotovo smo oslabljeni što su Felipe Luiz i Radu povrijeđeni. Imati nazad Patrica i Hoedta je već unaprijed upisanih 3 boda za protivnika. Ovaj drugi je odgovoran za četiri gola u jako gustom rasporedu. Kod drugog gola, Lukaku bukvalno sam. Hoedt koji ga treba čuvati je na 5 metara od njega, a Patric iza njega prilikom upućivanja lopte. Smijurija. Ova utakmica je bila dodatni problem zbog samog Lukakua, gdje ti imaš grmanja koji je brz i nevjerovatno jak u duelima. Parolo kod trećeg gola bio ispred Lukakua i ovaj dade loptu u for i preteknu ga još sa onakvom konstitucijom. Njega jedino mogu Acerbi i Hoedt čuvati po konstituciji, ali obojica su prespori. Inzaghi je morao staviti Acerbija na Hakimija, jer bi pored Hoedta prolazio lahko, a i Acerbi je nešto brži od njega. Trebali su pogledati utakmicu Verone i kako je Magnani markirao Lukakua. Gledao sam sve Interove utakmice ove sezone i nikoga ga bolje nije čuvao. Ugovor mu ističe ove godine sa Sassuolom pa možda ne bi bilo loše dovesti ga. Na kraju, imamo problema i u vrhu. Ne znam koliko su Immobile i Correa bolja kombinacija od Immoblea i Caiceda. Correa tehnički jeste bolji od Caiceda, ali dueli i golovi su na strani Ekvadorca. Možda bi bilo dobro da Inzaghi kao stariji i pametniji riješi te probleme između njih dvojice i da mu daje više prostora. Evo, utakmica protiv Sampdorije je prilika.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#378 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Gerro »

Sve si rekao od a do ž
User avatar
Point.
Posts: 27784
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#379 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Point. »

avetinja wrote: 15/02/2021 00:10 Lazio ima problem sa odbranom, to je jasno kao dan. Nisu nam džabe dali trojku Sampdoria i Udinese. Udinese koji do te utakmice da 7 golova u 8 utakmica, a nama tricu zabije. Pogotovo smo oslabljeni što su Felipe Luiz i Radu povrijeđeni. Imati nazad Patrica i Hoedta je već unaprijed upisanih 3 boda za protivnika. Ovaj drugi je odgovoran za četiri gola u jako gustom rasporedu. Kod drugog gola, Lukaku bukvalno sam. Hoedt koji ga treba čuvati je na 5 metara od njega, a Patric iza njega prilikom upućivanja lopte. Smijurija. Ova utakmica je bila dodatni problem zbog samog Lukakua, gdje ti imaš grmanja koji je brz i nevjerovatno jak u duelima. Parolo kod trećeg gola bio ispred Lukakua i ovaj dade loptu u for i preteknu ga još sa onakvom konstitucijom. Njega jedino mogu Acerbi i Hoedt čuvati po konstituciji, ali obojica su prespori. Inzaghi je morao staviti Acerbija na Hakimija, jer bi pored Hoedta prolazio lahko, a i Acerbi je nešto brži od njega. Trebali su pogledati utakmicu Verone i kako je Magnani markirao Lukakua. Gledao sam sve Interove utakmice ove sezone i nikoga ga bolje nije čuvao. Ugovor mu ističe ove godine sa Sassuolom pa možda ne bi bilo loše dovesti ga. Na kraju, imamo problema i u vrhu. Ne znam koliko su Immobile i Correa bolja kombinacija od Immoblea i Caiceda. Correa tehnički jeste bolji od Caiceda, ali dueli i golovi su na strani Ekvadorca. Možda bi bilo dobro da Inzaghi kao stariji i pametniji riješi te probleme između njih dvojice i da mu daje više prostora. Evo, utakmica protiv Sampdorije je prilika.
Sve to stoji. Ukoliko Musacchio nije bio povrijeđen kriminalna greška je staviti njega na klupu a igrati sa Patricom i Hoedtom. To je samo prosipanje bodova. I onaj duel Lukakua i Parola je bio smiješan. Lukaku izgledao kao Bolt naspram njega.

Correa je bio očajan. On je igrač kojem treba prostor jer tad njegova brzina dolazi do izražaja, protiv ekipa koje se povuku i igraju kontru sa gustom odbranom on ne može meda. Puno zuji malo meda daje.

Caicedo bi bio bolja opcija.

Conte je očitao lekciju Inzaghiju.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66128
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#380 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by _BataZiv_0809 »

Sve ste rekli. Inter je na vrijeme smirio i zatvorio utakmicu rutinski. Iznerviro sam se.
User avatar
avetinja
Posts: 31427
Joined: 19/07/2014 13:31

#381 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Point. wrote: 15/02/2021 08:01 Sve to stoji. Ukoliko Musacchio nije bio povrijeđen kriminalna greška je staviti njega na klupu a igrati sa Patricom i Hoedtom. To je samo prosipanje bodova. I onaj duel Lukakua i Parola je bio smiješan. Lukaku izgledao kao Bolt naspram njega.

Correa je bio očajan. On je igrač kojem treba prostor jer tad njegova brzina dolazi do izražaja, protiv ekipa koje se povuku i igraju kontru sa gustom odbranom on ne može meda. Puno zuji malo meda daje.

Caicedo bi bio bolja opcija.

Conte je očitao lekciju Inzaghiju.
I složio bih se sa tobom da je Inzaghi trebao igrati sa četvoricom u zadnjoj liniji.
User avatar
avetinja
Posts: 31427
Joined: 19/07/2014 13:31

#382 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Nešto kontam, možda ne bi bilo loše probati Caicedo-Correa tandem. Počeli su zajedno samo protiv Bridgea (1-1) i protiv Sampdorie (3-0), ali u nepotpunom sastavu. I Caicedo se kasnije ubacivao protiv Juvea (1-1) i Zenita (1-1) i zabio gol. Znam da od toga ne može biti ništa, jer gdje ćeš Immobilea ostaviti na klupi, ali ne bi bilo loše da se proba.
User avatar
Point.
Posts: 27784
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#383 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Point. »

To se neće desiti ni u snovima. Zašto bi kapitena Ciru, koji je level iznad svih drugih napadača Lazija, stavljali na klupu ds se uigrava tandem sa Caicedom, koji je po svim naznakama na izlaznim vratima.
User avatar
avetinja
Posts: 31427
Joined: 19/07/2014 13:31

#384 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Probaš ga u jednoj utakmici. Ova protiv Sampdorije je odlična prilika, neka se Ćiro svakako malo odmori za Bayern. Nešto mi govori da bi bili odličan tandem za utakmice kada Ćiro nedostaje.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66128
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#385 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by _BataZiv_0809 »

Protiv Bayerna moraju probat izac visoko, ako se zatvore u bunker to im je tapija.
User avatar
Point.
Posts: 27784
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#386 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Point. »

Ma kakav visoko, ubit će nas na brzinu i kvalitet. Zamisli šprint Acerbija, Radua na Komana, Sanea, Gnabrija.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66128
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#387 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by _BataZiv_0809 »

Gnabri i Miler nece igrat ja mislim. Bayern moras napasti, probat im zgusnutom sredinom utusit igru i otjerat ih na bokove, ne mozes protiv njih igrati kukavicki, razvalit ce te, osim da te sveti vasilije pronosa :D
User avatar
avetinja
Posts: 31427
Joined: 19/07/2014 13:31

#388 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Tačno sam ovo napisao što je i Bata odmah kada smo izvukli Bayern. Moramo se takozvano dubinski braniti, jer ako budemo igrali bunker, tek tu nas nigdje nema. Tu je glavni naglasak na odbranu, a ona nam nije baš jača strana. I ja bih ovdje stavio četvoricu u zadnju liniju, a ne trojicu kao inače. Bayern u formu ulazi negdje krajem marta/početkom aprila, a u maju melje sve živo. Zato imamo sreće, jer u februaru znaju imati kikseve.
User avatar
Point.
Posts: 27784
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#389 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Point. »

Mislim da bi idealno trebalo igrati kao Inter protiv nas sad. Čekati na kontre, Correa i Ciro su prilično brzi igrači a posebno Correa dolazi do izražaja kad ufati brzinu.

Mene najviše jebe odbrana, budu ili igrali Patric i Hoedt svaka taktika pada u vodu jer će kiksati 100% a nisu uopšte level za Lazio, kamoli da igraju na ovom nivou. Nadati se da će se Radu oporaviti i da Inzaghi skonta da je Musacchio najbolja opcija od trija Musacchio, Patric, Hoedt.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66128
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#390 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by _BataZiv_0809 »

Ne mozes protiv Bayerna cekat kontre jer nisi PSG ni Atletico, tj nemas taj trkacki i napadacki potencijal. Moras probat igrat protiv njih, pa pukovnik ili pokojnik.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#391 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by ExNihilo »

Bayern igra luđački pressing i izlaze nenormalno visoko. Nit možeš pretrpiti bombardovanje 90 minuta niti se smiješ otvoriti jer rizikuješ Barcelona scenario.

Možda optimalno je pokušati dugim loptama preskati njihovu igru i onda računati na kiks najslabije karike, a to je odbrana.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66128
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#392 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by _BataZiv_0809 »

Moze i to, ali moras Bayernu oteti sredinu terena.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55666
Joined: 15/12/2008 16:53

#393 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by ultima_palabra »

Najbolje je protiv takvih ekipa igrati u fazama... 15 minuta napadni i iznenadi ih, onda se 15 minuta povuci, 15 minuta probaj dugim loptama, pa onda drugo poluvrijeme u zavisnosti od rezultata. Samo mora ekipa biti taktivcki vrlo disciplinovana.
User avatar
Point.
Posts: 27784
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#394 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Point. »

Kakvo je stanje kod bavaraca što se tiče povreda?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66128
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#395 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by _BataZiv_0809 »

Point. wrote: 17/02/2021 17:14 Kakvo je stanje kod bavaraca što se tiče povreda?
Miler i Gnabri su van stroja koliko sam upratio.
User avatar
Point.
Posts: 27784
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#396 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Point. »

_BataZiv_0809 wrote: 17/02/2021 19:15
Point. wrote: 17/02/2021 17:14 Kakvo je stanje kod bavaraca što se tiče povreda?
Miler i Gnabri su van stroja koliko sam upratio.
Neće biti spremni za tekmu?
User avatar
Mate_Miso_Kovac
Posts: 1474
Joined: 09/09/2019 10:05

#397 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Mate_Miso_Kovac »

Costa nece igrati sigurno. Gnabry 99% nece. Muller ima covid i ovisi vjerovatno od negativnog testa hoce li igrati ili ne. Pavard je vjerovatno takodjer pozitivan i nece igrati. Boateng je isto upitan zbog privatnih problema...
User avatar
avetinja
Posts: 31427
Joined: 19/07/2014 13:31

#398 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Ono što je dobro je to da svako može igrati na svome stadionu, nema gluposti kao sa Liverpulom i Lajpcigom.
User avatar
avetinja
Posts: 31427
Joined: 19/07/2014 13:31

#399 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Drugo poluvrijeme
Šutevi 3-7

Nas će ovaj kukavičluk jednom dobro stajati glave. Jednom nam je prisjelo sa zatvaranje i izmjenama protiv Milana, Izvukli smo se protiv Bruggea, Cagliarija i evo sada protiv Sampdorije. Stvarno lik pravi glupe izmjene i zatvara utakmicu kada ne treba i mislim da neće naučiti ni na greškama.
User avatar
Point.
Posts: 27784
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#400 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Point. »

Talijan je to, njima je u krvi čim se rode da zatvaraju tekmu pri vodstvu od 1 naprema 0. Nema tu pomoći, ma koliko se opekli na to.
Post Reply