05/10/07 Manijaci vs. Savez

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Koshpa

Post by Koshpa » 05/10/2007 17:58

Sarajevo ako neodigra u nedelju tekmu sa zeljom netreba vise nikad igrat fudbal ugasit klub i rijesit se svih muka, p..e su ako neodigraju tekmu u nedelju, licno sam ih vidio danas kako su "umorni" jadovi jadni, nije ih stid, izlaze smiju se zajebavaju se, boli njih neka stvar za 6 kom, joj da ih zeljo hoce poderat isto ko i bazel, da sami uzmu ispisnicu iz kluba i da nikad vise nezaigraju fudbala ni jedan od njih, kako ih nije stid, nije mi krivo za 6 komada svima se desava pa i vecim,nego nezalaganju na terenu, onaj fol napadac Mesic jad jadni nije ustanju sam ispred golmana dat taj neki "pocasni" go da o upravi i negovorim jade jadne, bitno je da su oni u sopingu bili pune se kese donjele svega i svacega FUJ!!! Podrzavam manijake za bojkot treba utakmica da se igra ne u nedelju nego u subotu vec, ako vec nije prvih 7 otislo gore osmi fejzic stajo 90 min na golu nista nije radio. rascic seto po centru, muharemovic moze odigrat jos onoliko koliko je sinoc odigro, i milosevic takodje, znaci nisu umorni, mozda su umorni od hodanja po free shopovima, ovi ostali, ma hvatajte se krampe i lopate nije lopta za vas.podrzavam manijake kao sto rekoh i treba da se bune i oni i uprava njihova dokle vise ovako p... ti se na savez

elSaik

Post by elSaik » 05/10/2007 18:00

TGSTK wrote:Sarajevo ako neodigra u nedelju tekmu sa zeljom netreba vise nikad igrat fudbal ugasit klub i rijesit se svih muka, p..e su ako neodigraju tekmu u nedelju, licno sam ih vidio danas kako su "umorni" jadovi jadni, nije ih stid, izlaze smiju se zajebavaju se, boli njih neka stvar za 6 kom, joj da ih zeljo hoce poderat isto ko i bazel, da sami uzmu ispisnicu iz kluba i da nikad vise nezaigraju fudbala ni jedan od njih, kako ih nije stid, nije mi krivo za 6 komada svima se desava pa i vecim,nego nezalaganju na terenu, onaj fol napadac Mesic jad jadni nije ustanju sam ispred golmana dat taj neki "pocasni" go da o upravi i negovorim jade jadne, bitno je da su oni u sopingu bili pune se kese donjele svega i svacega FUJ!!! Podrzavam manijake za bojkot treba utakmica da se igra ne u nedelju nego u subotu vec, ako vec nije prvih 7 otislo gore osmi fejzic stajo 90 min na golu nista nije radio. rascic seto po centru, muharemovic moze odigrat jos onoliko koliko je sinoc odigro, i milosevic takodje, znaci nisu umorni, mozda su umorni od hodanja po free shopovima, ovi ostali, ma hvatajte se krampe i lopate nije lopta za vas.podrzavam manijake kao sto rekoh i treba da se bune i oni i uprava njihova dokle vise ovako p... ti se na savez
:thumbup:
napokon neki pitar koji razmišlja

LSD

Post by LSD » 05/10/2007 18:07

Ej ovo sada fakat ozbiljno pitam. Sta bi sa protestom, koliko je ljudi bilo, je li se ista desilo???
Ma nista jarane,sta se moglo ocekivati...standardno POJEO VUK MAGARCA...ja sam svratio malo oko pola 12 vidio par likova,kazu nema nikog u NS ni usanovica cak ni one sekretarice ste se ofira kad pocne da prica engleski...uglavnom nikog zivog nije bilo danas u NS i kome onda da manijaci protestuju...a normalno da nece ni biti kad su ovi najavilii dolazak i proteste...pa nebi ih ni ja docekao da sam na usanovicevom mjestu.KAKVA JE TO FURKA NAJAVLJENI PROTESTI ISPRED ZGRADE NS?? i normalno da nece nikad nikog biti u zgradi pa ti protestuj majci svojoj....ma isti prica kao i kod prostesta BHF...ova banda se ne moze na taj nacin smjeniti...nista protesti :x

elSaik

Post by elSaik » 05/10/2007 18:11

LSD wrote:
Ej ovo sada fakat ozbiljno pitam. Sta bi sa protestom, koliko je ljudi bilo, je li se ista desilo???
Ma nista jarane,sta se moglo ocekivati...standardno POJEO VUK MAGARCA...ja sam svratio malo oko pola 12 vidio par likova,kazu nema nikog u NS ni usanovica cak ni one sekretarice ste se ofira kad pocne da prica engleski...uglavnom nikog zivog nije bilo danas u NS i kome onda da manijaci protestuju...a normalno da nece ni biti kad su ovi najavilii dolazak i proteste...pa nebi ih ni ja docekao da sam na usanovicevom mjestu.KAKVA JE TO FURKA NAJAVLJENI PROTESTI ISPRED ZGRADE NS?? i normalno da nece nikad nikog biti u zgradi pa ti protestuj majci svojoj....ma isti prica kao i kod prostesta BHF...ova banda se ne moze na taj nacin smjeniti...nista protesti :x
možemo mi otići i nenajavljeno, ali ćemo opet dobiti odgovor da niko nije u zgradi :roll:

GandalfSivi

Post by GandalfSivi » 05/10/2007 18:13

Mene fakat zanima imaju li oni kakvo skloniste u NSBiH gdje se sakriju kada su nekakvi protesti najavljeni. Svaki dan mi je sve vise i vise muka od ovog naseg jada. Najgore je sto fakat nema rjesenja. Svi su toliko pokriveni, da i kada jedan ode prirodnim putem, ima ih sedmorica istih takvih da ga zamijene.

Od ovoga momenta se i nasa liga pridruzuje reprezentaciji na onom mjestu moga mozga u koje nikada ne zalazim...

elSaik

Post by elSaik » 05/10/2007 18:20

Problem su mediji. Svugdje u svijetu su mediji ti koji vrše pritisak. Kod nas nema nikakvih reakcija. Samo me zanima šta bi bilo u Njemačkoj naprimjer, da se ovako njihov savez zajebava sa navijačima, građanima, klubovima.

dakcu

Post by dakcu » 05/10/2007 18:25

80-tak ili 30-tak?

LSD

Post by LSD » 05/10/2007 18:27

Bilo je oko 80 ljudi danas ispred zgrade NS.

cpt.picard

Post by cpt.picard » 05/10/2007 19:00

Mozda nas pitari uzmu u nedelju pa bude "crnjak". Al fakat nije stvar u tome. I prije ikakve price o odgodi pricali smo kako ce mo vas dernuti i kako smo u boljoj formi etc. u cemu su se slozili dobrim dijelom i pitari.

Stvar je u principu. Prvo Zelju niko nije pitao da li zeli odgodu, sta misli o tome. Valjda je neki red.. Drugo, razlog je qurac. Fakat smijesno. Evo primjer;

Kad je Zeljo igrao LP protiv NCU i kasnije UEFA Cup protiv Malage, nije bilo odgoda. Pa smo opet bili drugi i osvojili kup!!! E sad enk se pitari zapitaju koliko im je jadan tim.

pape
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

Post by pape » 05/10/2007 19:14

elSaik wrote:
SHOCK wrote:Joj cigana, to se stvarno od Željovaca moglo i očekivati, bilo koji drugi klub bi izašao u susret i pristao na odgodu bez problema. Misle da im je to super šansa da konačno pobjede. Volio bih kao pitar da se utakmica odigra u nedjelju. Od cigana se pomoć ne traži.
ajde idiot, spavaj, umoran si...
Obojica imate po zuti, ....
Image

pudlica

Post by pudlica » 05/10/2007 23:00

cpt.picard wrote:Mozda nas pitari uzmu u nedelju pa bude "crnjak". Al fakat nije stvar u tome. I prije ikakve price o odgodi pricali smo kako ce mo vas dernuti i kako smo u boljoj formi etc. u cemu su se slozili dobrim dijelom i pitari.

Stvar je u principu. Prvo Zelju niko nije pitao da li zeli odgodu, sta misli o tome. Valjda je neki red.. Drugo, razlog je qurac. Fakat smijesno. Evo primjer;

Kad je Zeljo igrao LP protiv NCU i kasnije UEFA Cup protiv Malage, nije bilo odgoda. Pa smo opet bili drugi i osvojili kup!!! E sad enk se pitari zapitaju koliko im je jadan tim.

da te pitam nesta posto vidim da si pametan,kakav je tad fudbal bio kakav je sad razlika je 6 godina eto skontaj ti sam koliko je fudbal napredovao a kad se falite sa tim imenima klubova malaga potunula NCU isto negdje leta po engleskoj

elSaik

Post by elSaik » 05/10/2007 23:22

pudlica wrote:
cpt.picard wrote:Mozda nas pitari uzmu u nedelju pa bude "crnjak". Al fakat nije stvar u tome. I prije ikakve price o odgodi pricali smo kako ce mo vas dernuti i kako smo u boljoj formi etc. u cemu su se slozili dobrim dijelom i pitari.

da te pitam nesta posto vidim da si pametan,kakav je tad fudbal bio kakav je sad razlika je 6 godina eto skontaj ti sam koliko je fudbal napredovao a kad se falite sa tim imenima klubova malaga potunula NCU isto negdje leta po engleskoj
daj se odluči, da li da gledamo kvalitet od prije 6 godina ili današnji... zbunjuješ opasno... :oops:

edit:
evo šta kaže pitar koji razmišlja...
TGSTK wrote:Sarajevo ako neodigra u nedelju tekmu sa zeljom netreba vise nikad igrat fudbal ugasit klub i rijesit se svih muka, p..e su ako neodigraju tekmu u nedelju, licno sam ih vidio danas kako su "umorni" jadovi jadni, nije ih stid, izlaze smiju se zajebavaju se, boli njih neka stvar za 6 kom, joj da ih zeljo hoce poderat isto ko i bazel, da sami uzmu ispisnicu iz kluba i da nikad vise nezaigraju fudbala ni jedan od njih, kako ih nije stid, nije mi krivo za 6 komada svima se desava pa i vecim,nego nezalaganju na terenu

Fleischfresser

Post by Fleischfresser » 05/10/2007 23:29

pudlica wrote:

Sta ti je dijete vise, sta ti je???? Svugdje u svijetu je fudbal u nekim segmentima napredovao za ovih 6 godina, al je kod nas nazadovao 6 godina za ovih 6 godina i to u svim segmentima!
Pa bolan popricaj malo sa nekim starijim ko se malo razumije u fudbal da ne bi svasta pisao po ovom forumu.
Ako je te 2001 sam kvalitet igre tj. fudbala bio koliko toliko primaran na nasim fudbalskim terenima, danas je sve drugo primarno sem samog kvaliteta fudbala! I logicno je da fudbal kod nas nikako nije mogao napredovati za ovih 6 godina.

pudlica

Post by pudlica » 06/10/2007 00:30

elsaik vi cete iz lige i nama svima ljepota a vi gledajte odakle vjetrovi pusu samo ako cete odrzati tu rijec a necete,a ako je derbi doce ti raje svakako jel radni dan bio kad je sarajevo titulu uzimalo pa 20 000 doslo,na dinamo 30 000,genk 25 000 a sve je to radni dan,tako da vam je izvlacenje presmjesno

elSaik

Post by elSaik » 06/10/2007 00:37

pudlica wrote:elsaik vi cete iz lige i nama svima ljepota a vi gledajte odakle vjetrovi pusu samo ako cete odrzati tu rijec a necete,a ako je derbi doce ti raje svakako jel radni dan bio kad je sarajevo titulu uzimalo pa 20 000 doslo,na dinamo 30 000,genk 25 000 a sve je to radni dan,tako da vam je izvlacenje presmjesno
:roll:
reflektori...
a nek je nama presmiješno izvlačenje... eto, umorni...

JEDRILICA

Post by JEDRILICA » 06/10/2007 09:12

Ja kao navijac Veleza sam neutralan po ovom pitanju. Mene samo zabrinjava nas nacin razmisljanja. Govorim nas je mislim da je i obrnuta situacija opet bi se svadjali po istoj osnovi, samo ovaj put bi navijaci branili suprotne stavove.

AKO SU NAVIJACI SARAJEVA I MALO PAMETNI TREBALI BI ZAHTJEVATI OD SVOG KLUBA DA IGRAJU U NEDELJU.

Smijesno je da jedan klub ne moze da izdrzi taj tempo i ako ti igraci nisu u stanju svaki momenat braniti boje kluba trebaju da idu i oni i uprava.

Samo na ovaj nacin razmisljanja bi mi nesto uspjeli promjeniti. Medjutim tesko.

Na kraju predlazem da i Manijaci i Pitari izadju zajedno ispred savezA.

BocaJuniors

Post by BocaJuniors » 06/10/2007 11:32

ej pudli, pudli... cigani, kako kažeš.....
Jesmo cigani što smo prvobitno ponudili vam da se derbi igra u nedjelju, a ne u subotu zbog utakmice sarajeva u baselu. Tobože nakon blamaže vašeg tima sada mi moramo opet odgoditi i čekati da vi nađete novog trenera. Hajde mi reci sad fino ko je cigan. Jeli cigan Mesud Bašić koji na početku govori ala "osvajamo ligu, ulazimo u grupe lige prvaka, beton smo, nema fizički jače ekipe u državi...", pristao da se igra u nedjelju, pa onda ko sa marsa padne i kaže mi nećemo da igramo i traži novu odgodu??? Jeste li to negdje reprezentativca 2 ili 3 poslali, to bih shvatio... Da ste igrali u Švedskoj i vraćali se busom i opet bih shvatio... Zapitaj se prvo šta je među i vama i ko ovdje ispada cigan... Zar igrači kojima su cijene u onom famoznom govoru poslije Genka napuhivane do 10ak miliona €, poredio ih sa Ronaldinhom, podcijenjivao Modrića u odnosu na Grujića odjednom preumorni...Zar su ti "vrhunski igrači" toliko umorni, a putovali su 2h avionom (znam koliko let traje za švicu :)), da ne mogu odigrati jednu utakmicu??? I na kraju nije nas strah priljatelju... Nije nas strah bio ni igrati po salama '92 u opkoljenom sarajevu, ne znam jeli vas??? vi koliko se sjecam ste tada bili malo vani uz pomoć SDA po saudiji, turskoj... I tu smo cigani što smo ostali u ratu ovdje.
Cigani smo što više nikom nedamo da se zaj.ebaje sa nama. Cigani smo što nas je taj isti savez zajebao 1998(pušina), 2005(munib), sada opet munib hoće sa svim prijedlogom za odgodu. Ako smo poslije ovog teksta i dalje cigani, onda ili ti ili ja moramo prestati pratiti fudbal....
Last edited by BocaJuniors on 06/10/2007 11:34, edited 1 time in total.

pape

Post by pape » 06/10/2007 13:27

:roll: Tema je ociscena. Materija je interesantna za diskusiju i ne dozvolite da se zbog prepucavanja svaka uboga tema mora zatvoriti.

@elSaik, @pudlica, @xon_sa ..... stanite na loptu. Diskutujte, ne vrijedjajte svoje sugovornike.
@almir karic, ... zacatavas na svakoj temi.

pape

Post by pape » 06/10/2007 15:39

elSaik

Post by elSaik » 06/10/2007 15:44

pape wrote::roll:
u čemu je probljem? :D

Znači, utakmica sutra u 15:00h na Grbavici :D

DRŽAVA ŽELJO

LSD

Post by LSD » 06/10/2007 15:52

Izgleda da se sapunici zvanoj SA-derbi (a u reziji NS BiH) ipak nazire kraj.Najnovije informacije kazu da ce se derbi ipak igrati sutra u 15 sati na stadionu grbavica.Ako bude novih OCEKIVANIH obrata bicete blagovremeno obavjesteni :D

Celicna_saka

Post by Celicna_saka » 06/10/2007 16:22

Ne se igrati djeco pred savezom, ne, ne, zis!!!

elSaik

Post by elSaik » 06/10/2007 16:28

Celicna_saka wrote:Ne se igrati djeco pred savezom, ne, ne, zis!!!

xon_sa

Post by xon_sa » 06/10/2007 16:29

Pitari tresu li vam se gace :D

Celicna_saka

Post by Celicna_saka » 06/10/2007 16:31

elSaik wrote:
Celicna_saka wrote:Ne se igrati djeco pred savezom, ne, ne, zis!!!
ing stones.

Post Reply