Manchester United FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31543
Joined: 16/04/2011 18:46

#3276 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

quasar wrote:Trebalo bi vidjeti da li je cijenjeni kolega forumas @lood dobro. Nema ga danas. Da mu nije ko krv popio? :mrgreen:
Dobro dobro , nikad bolje... Shvatio da nema svrhe s idiotima se raspravljati ... :thumbup:
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#3277 Re: Manchester United FC

Post by quasar »

L00d wrote:
quasar wrote:Trebalo bi vidjeti da li je cijenjeni kolega forumas @lood dobro. Nema ga danas. Da mu nije ko krv popio? :mrgreen:
Dobro dobro , nikad bolje... Shvatio da nema svrhe s idiotima se raspravljati ... :thumbup:
E, dobro je, dobro je. Hvala i ja tebi.
Bice bolje, za par dana ce nam dosaditi...
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31543
Joined: 16/04/2011 18:46

#3278 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

Nikome direktno nisam rekao da je idiot , da se razumijemo. Ali , ako se ko nadje, sta mu ja mogu :-)
A posjecujte vi temu Uniteda, nemam ja nista protiv :thumbup: Naprotiv, dobrodosao je svako ! :thumbup:
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#3279 Re: Manchester United FC

Post by quasar »

Evo, demolirali ste Aldershot, klub besprijekorne i duge tradicije. :mrgreen: Vratice se samopouzdanje. Sad lagano malo jaceg protivnika opet nadjite, ali nemojte prejakog. Samo korak po korak.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31543
Joined: 16/04/2011 18:46

#3280 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

pa ja , polahko ... Jer kad "trzas" moze vrlo lahko do povreda doci ... Taman da se do aprila vrate. I onda pravac Etihad stadion :thumbup:

PS: jbg, da su imali igraca vise, mozda bi dobili bar 0:6. Al jbg :D
missko
Posts: 11435
Joined: 22/02/2008 13:22

#3281 Re: Manchester United FC

Post by missko »

Sutra ce City namjerno ispast da se ne bi slucajno u skoroj buducnosti sastao sa Unitedom da sto duze pamte ovih 1-6 :D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31543
Joined: 16/04/2011 18:46

#3282 Re: Manchester United FC

Post by skafiskafsnjak »

missko wrote:Sutra ce City namjerno ispast da se ne bi slucajno u skoroj buducnosti sastao sa Unitedom da sto duze pamte ovih 1-6 :D
Al brate... " izgubiti 1:6 " :run:

PS: de ba navijaci ... dje je ona Mancinijeva ...? ako moze verzija bez zuba .
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#3283 Re: Manchester United FC

Post by quasar »

L00d wrote:pa ja , polahko ... Jer kad "trzas" moze vrlo lahko do povreda doci ... Taman da se do aprila vrate. I onda pravac Etihad stadion :thumbup:

PS: jbg, da su imali igraca vise, mozda bi dobili bar 0:6. Al jbg :D
:mrgreen:
znas da me briga i da pobijedi Utd. :-)
Ako ce Edin zabiti taj jedan, meni super.
Samo volim ove iz Utd. Matches-tera sto se pale kao sibice. nagodni za pilanu. Ali evo izgleda svi oguglali, pa nije vise zanimljivo. Nije vam fazon. :D
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9222
Joined: 31/03/2007 00:07

#3284 Re: Manchester United FC

Post by Bosanski_kralj »

L00d wrote: Al" izgubiti 1:6 "
:thumbup:









:D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45505
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#3285 Re: Manchester United FC

Post by Chmoljo »

L00d wrote:Nikome direktno nisam rekao da je idiot , da se razumijemo. Ali , ako se ko nadje, sta mu ja mogu :-)
A posjecujte vi temu Uniteda, nemam ja nista protiv :thumbup: Naprotiv, dobrodosao je svako ! :thumbup:
Isključen/a korisnik/ca iz razloga “kršenje pravila”
» L00d

2 sedmice

strašno si bezobrazan, strašno :-)
Riddle wrote:
Chmoljo wrote: :zoka: :mrgreen: :dance:
Hoces li biti ljubazan da pocistis zadnjih nekoliko stranica?
neću. nemam razloga :-)

ostali primirite malo :roll:
ssmmiilleeyy
Posts: 1165
Joined: 02/03/2010 16:51

#3286 Re: Manchester United FC

Post by ssmmiilleeyy »

JoseMujica wrote:šta ba Slino :?: :!: :shock: ....ispravno je SixSlino :lol: :lol: :lol:

a znaš kako kažu u kapitalizmu da se tradicijom bave luzeri...posebno kad im kući utrpaš šest komada...it is all about today my friend ;-)

Tipična izjava nekog ko je počeo navijati za manchester city onda kada je Džeko došao u taj Klub


Ja sam ti samo iznio činjenice da je Sir Alex Gospodin za sve ostale trenere. Mancini je tu zbog novca i to je True (you know that, I know that)

ne vidim smisao igre ako kupiš sve što je na prodaju i dokazuješ Moć novca ;-)
ssmmiilleeyy
Posts: 1165
Joined: 02/03/2010 16:51

#3287 Re: Manchester United FC

Post by ssmmiilleeyy »

quasar wrote:
L00d wrote:pa ja , polahko ... Jer kad "trzas" moze vrlo lahko do povreda doci ... Taman da se do aprila vrate. I onda pravac Etihad stadion :thumbup:

PS: jbg, da su imali igraca vise, mozda bi dobili bar 0:6. Al jbg :D
:mrgreen:
znas da me briga i da pobijedi Utd. :-)
Ako ce Edin zabiti taj jedan, meni super.
Samo volim ove iz Utd. Matches-tera sto se pale kao sibice. nagodni za pilanu. Ali evo izgleda svi oguglali, pa nije vise zanimljivo. Nije vam fazon. :D

Nit sam se upalio nit mi je krivo

samo da znas ;-)
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#3288 Re: Manchester United FC

Post by quasar »

ssmmiilleeyy wrote:
ne vidim smisao igre ako kupiš sve što je na prodaju i dokazuješ Moć novca ;-)
Znam ja da je tesko svariti da ne zeli svako da igra u Utd. Ali to je cinjenica.

http://www.sportske.net/vest/medjunarod ... 54866.html
hladan.preminger
Posts: 4403
Joined: 24/02/2011 12:06

#3289 Re: Manchester United FC

Post by hladan.preminger »

Champ19ns!
ssmmiilleeyy
Posts: 1165
Joined: 02/03/2010 16:51

#3290 Re: Manchester United FC

Post by ssmmiilleeyy »

quasar wrote:
ssmmiilleeyy wrote:
ne vidim smisao igre ako kupiš sve što je na prodaju i dokazuješ Moć novca ;-)
Znam ja da je tesko svariti da ne zeli svako da igra u Utd. Ali to je cinjenica.

http://www.sportske.net/vest/medjunarod ... 54866.html
Analitičari američkog poslovnog časopisa Forbesa procijenili su engleske prvake Manchester United na vrtoglavih 1,86 milijardi dolara. Iza njih smjestila se momčad američkog nogometa - Dallas Cowboys (1,81 mlrd), a treći su popularni bejzbolaši New York Yankeesi (1,7 mlrd).

Samo su još dva nogometna kluba u TOP 10. To su Real Madrid (1,45 mlrd) na petoj i Arsenal (1,19 mlrd) na sedmoj poziciji, a sljedeći nogometni klub je Bayern (1 mlrd) na 19. mjestu.

Eto i pored Silne nafte i svih dobara :D Sad zamisli kolika je to institucija,nema puno timova koji mogu otici na Turneju po Americi i po Azijskim zemljama :D








nije mi jasno šta si htio kazati člankom David Silva Ponikao u Valenciji ;-)
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#3291 Re: Manchester United FC

Post by quasar »

ssmmiilleeyy wrote:



nije mi jasno šta si htio kazati člankom David Silva Ponikao u Valenciji ;-)
htio ti reci da ljudi igraju u Sitiju jer bas tu zele biti, a ne u Realu, jedinstvu ili slicnim timovima.
ssmmiilleeyy
Posts: 1165
Joined: 02/03/2010 16:51

#3292 Re: Manchester United FC

Post by ssmmiilleeyy »

quasar wrote:
ssmmiilleeyy wrote:



nije mi jasno šta si htio kazati člankom David Silva Ponikao u Valenciji ;-)
htio ti reci da ljudi igraju u Sitiju jer bas tu zele biti, a ne u Realu, jedinstvu ili slicnim timovima.

Ili je tamo zato što oni najbolje plate


i naš džeko je navijač Milana ali ode gdje se bolje plaća



:thumbup:
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#3293 Re: Manchester United FC

Post by quasar »

ssmmiilleeyy wrote:
quasar wrote:
ssmmiilleeyy wrote:



nije mi jasno šta si htio kazati člankom David Silva Ponikao u Valenciji ;-)
htio ti reci da ljudi igraju u Sitiju jer bas tu zele biti, a ne u Realu, jedinstvu ili slicnim timovima.

Ili je tamo zato što oni najbolje plate


i naš džeko je navijač Milana ali ode gdje se bolje plaća



:thumbup:
Pa procitaj tekst clanka pa ces vidjeti da ga NE zanima transfer. Covjek je sretan sto ce biti legenda kluba i izgraditi novu istoriju. Nije mala stvar to postici. U Barci, Unitedu, Realu, bilo gdje ne bi niko od njih imao takvu mogucnost kao sto ce imati ovdje za vrijeme svojih ugovora. A ako mislis da bi neko trebao da prihvati pola plate da bi ti mogao reci da je dosao iz naprasne ljubavi prema velikim klubovima, onda imas problem sa realnoscu.

Siguran sam da igraci svih klubova na svijetu igraju za caj i sendvic i par maraka dzeparca, jedino ovi strumpfovi placenicki idu u nekakav klub koji im placa (mos'mislit?!) da igraju.
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#3294 Re: Manchester United FC

Post by neo7 »

Nije mala stvar to postici. U Barci, Unitedu, Realu, bilo gdje ne bi niko od njih imao takvu mogucnost kao sto ce imati ovdje za vrijeme svojih ugovora.
Gllupost...onda bi svi ligraci isli u no-name klubove...
Zasto je Ronaldo dosao u United pa u Real ? Fabregas ode u Barcu radi cega ? Po tvome svi su zacementirali pozicije legendi i ne moze doci nova...how yes no..

I da je uz Vilu Barceloni trebao i Silva otisao bi trceci...ali je samo City imao tada para i gotovo..cao!

EDIT: i Dzeko je sretan u Cityu, i ja bih isto govorio da sam sretan, pa od njih dobijam pare ali cim bi ga Milan kupio rekao bi da mu je to ostvarenje sna i da tu ZELI ZAVRSITI karijeru i POSTATI NEKO !
Last edited by neo7 on 26/10/2011 00:19, edited 1 time in total.
dragonz
Posts: 1791
Joined: 20/09/2008 13:12

#3295 Re: Manchester United FC

Post by dragonz »

BHF_Manijak wrote: Smijesno je to sto kazes da je Manchestr zasluzeno osvojio finale, upravo to! Bayern pogadja stativu, pa kasnije precku, ima bolje prilike i onda ti neko prica o zasluzenosti, kako onda tek karakterises nezasluzeno! :oops: A da, Bayern jeste izgubio od Brodnbya 1:0 ali i uprkos toga ostao prvi u grupi sa tim istim MANCHESTEROM koji nijednom nije mogo da dobije, tada prosjecnu, Barcu vec oba puta x, kad vec pricas o statistici onda i dovrsi! :wink:
Brøndby je pobjedio 2:1, a ne 1:0 i to što MAN UTD nije pobjedio barsu meni ni onda nije predstavljalo problem već što debili na državnoj televiziji nisu prenosili prvu utakmicu kad se igrala na Old Trafford-u jer je bila utakmica za gledanje i uživanje puno bolja od one sa camp nou stadionu koja se završila istim rezultatom 3:3.
Ako hoćeš statistike MAN UTD nemaš ti vremena za čitanje dostignuća kluba kao što je MAN UTD lakše ti je da odeš na temu man city-a brže ćeš pročitati i imat ćeš prijatan san jer malo brojeva ti neće poremetit moždane vijuge.
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#3296 Re: Manchester United FC

Post by quasar »

neo7 wrote:
Nije mala stvar to postici. U Barci, Unitedu, Realu, bilo gdje ne bi niko od njih imao takvu mogucnost kao sto ce imati ovdje za vrijeme svojih ugovora.
Gllupost...onda bi svi ligraci izsli u no-name klubove...
Zasto je Ronaldo dosao u United pa u Real ? Fabregas ode u Barcu radi cega ? Po tvome svi su zacementirali pozicije legendi i ne moze doci nova...how yes no..

I da je uz Vilu Barceloni trebao i Silva otisao bi trceci...ali je samo City imao tada para i gotovo..cao!

EDIT: i Dzeko je sretan u Cityu, i ja bih isto govorio da sam sretan, pa od njih dobijam pare ali cim bi ga Milan kupio rekao bi da mu je to ostvarenje sna i da tu ZELI ZAVRSITI karijeru i POSTATI NEKO !
Glupost je to sto ti napisa ne razmisljajuci.
Normalno da dobri igraci nece ici u male klubove jer im: niti mogu platiti koliko vrijede, niti mogu obezbijediti dobre saigrace.
Ovdje imas dovoljno novca da su zadovoljni, imas saigrace sa kojima ti je merak igrati + dodatni motiv sto mozes postati klupski besmrtnik - legenda.

Eh ovo zadnje nemozes biti u Realu, Barci, Unitedu, vec samo jedan u nizu. E sad je opet problem sto vi ne mozete da svarite da ljudi igraju za pare a ne za klikere i to sto im daju pola im uzme kraljica. Eto sto Fergie nije doveo nikog u prelaznom? Nece ljudi da igraju za pola para i pa makar to bio i cuveni United. Znaci istresi lovu pa pravi ekipu. Ako neces, onda ces da pusis 8:2 ili 6:1. tako je to. Samo nemoj zaboraviti ko je prvi poceo preplacivanje igraca u Engleskoj. E jbg. sad se nasli veci mackovani.
dragonz
Posts: 1791
Joined: 20/09/2008 13:12

#3297 Re: Manchester United FC

Post by dragonz »

ssmmiilleeyy wrote: Za one koji ne znaju Manchester City je klub za koji navija Bogata klasa dok je Manchester united klub radničke klase
navijam skoro 20.godina za MAN UTD ali ovo je rečenica koja se upotrebljavala prije formiranja Premier Lige Engleske, nema više mjesta u rečenicama kada se prepucavaju navijači ova dva tima jer se struktura navijača promijenila iz korijena tj. desila se globalizacija prvo kod MAN UTD i u novije vrijeme kod man city-a.
dragonz
Posts: 1791
Joined: 20/09/2008 13:12

#3298 Re: Manchester United FC

Post by dragonz »

kokuz_sa wrote:evo junajtedovci par slikica kolekcije dresova koje sam zbavio iz engleske
a jedan se tice vaseg kluba

Image



Image

inace na desnoj strani unitedovog dresa je veliki znag adidasa samo ne vidi se od tog celzijevog
koliko me pamčenje služi dres MAN UTD je iz sezona 1990-1992
romanovero
Posts: 395
Joined: 08/09/2010 01:55

#3299 Re: Manchester United FC

Post by romanovero »

dragonz wrote:
kokuz_sa wrote:evo junajtedovci par slikica kolekcije dresova koje sam zbavio iz engleske
a jedan se tice vaseg kluba

Image



Image

inace na desnoj strani unitedovog dresa je veliki znag adidasa samo ne vidi se od tog celzijevog
koliko me pamčenje služi dres MAN UTD je iz sezona 1990-1992
susne 90 92 :D
dragonz
Posts: 1791
Joined: 20/09/2008 13:12

#3300 Re: Manchester United FC

Post by dragonz »

bile pa prošle kao navijač MAN UTD volim što od tada PremierSHIP ne pristaje u liverpool :D


ali kao Musliman Bošnjak Bosanac itekako ću pamtiti ta vremena kao vrijedna uspomena da se mojem akoBogda djetetu(djeci) ne desi nešto slično tj. da ne budu tuđa telad
Post Reply