BiH 28. na FIFA-inoj listi

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#76

Post by Murat Sabanovic »

glupa tema,jos gluplji komentari..sta nam to 28 mjesto znaci kada nam je fudbal u kurcu.
User avatar
bijelo_dugme
Posts: 1991
Joined: 06/06/2007 23:13
Location: Dodik's Democratic Republic of Srpska (DDRS)

#77

Post by bijelo_dugme »

Murat Sabanovic wrote:glupa tema,jos gluplji komentari..sta nam to 28 mjesto znaci kada nam je fudbal u kurcu.
potpis
Majstorinho
Posts: 1307
Joined: 12/04/2007 00:37
Location: Sarajevo, republika BiH

#78

Post by Majstorinho »

bijelo_dugme wrote:
Murat Sabanovic wrote:glupa tema,jos gluplji komentari..sta nam to 28 mjesto znaci kada nam je fudbal u kurcu.
potpis
Brate,kad stranac vidi tu rang listu, i vidi nas da smo u vrhu,odmah nas pocnu respektovat,nas fudbal.
Majstorinho
Posts: 1307
Joined: 12/04/2007 00:37
Location: Sarajevo, republika BiH

#79

Post by Majstorinho »

boki071 wrote:Ali ja nikako da skontam što bi savez podnio ostavke zbog reprezentacije? Hajd dobro direktor reprezentacije, to razumijem, čovjek je direktno odgovoran, ali cijeli savez... pa malo je reći da su nerealna očekivanja BHF-a...
kad te sad napadnu ko vukovi :D
Crvena Tifoza
Posts: 10633
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#80

Post by Crvena Tifoza »

boki071 wrote:
Majstorinho wrote:
boki071 wrote:Ali ja nikako da skontam što bi savez podnio ostavke zbog reprezentacije? Hajd dobro direktor reprezentacije, to razumijem, čovjek je direktno odgovoran, ali cijeli savez... pa malo je reći da su nerealna očekivanja BHF-a...
kad te sad napadnu ko vukovi :D
Eto zamisli mi sad bojkotujemo temu na forumu Fudbal i želimo da smijenimo cijelo uredništvo i administraciju Sarajevo-x.com portala... malo je nerealno očekivati
Jao poredjenja. :lol: :roll:
Samo nemoj reci da si ozbiljan. :shock:
JEDRILICA
Posts: 401
Joined: 07/06/2007 00:39

#81

Post by JEDRILICA »

Evo gledam komentare holandskog trenera nakon polufinalne utakmice protiv Engleske! Nevjerovatno kako je covjek realan. I nakon pobjede, ofanzive u drugom poluvremenu u kojem Englezi bukvalno nisu presli na protivnicku polovinu i prolaska u finale on je realno iskritikovao svoj tim.
Da smo mi u kojem slucaju ovako prosli, nasi igraci bi postali bozanska stvorenja.
Ubija nas ta euforija!
User avatar
max_power
Posts: 901
Joined: 14/10/2005 04:41
Location: planeta Mars
Contact:

#82

Post by max_power »

Evo i Beslija je rekao, strajkaci traze da ode Pasalic i onda bi se najvjerovatnije svi vratili. Treba biti realan - Jelica, Dominkovica i Colakovica nemoze niko smjeniti. Ali najveci problem u savezu je Pasalic. On je preko 10 godina u savezu i vrijeme je da neko drugi dobije sansu. Na toj poziciji treba da bude neki bivsi fudbaler jer direktor reprezentacije treba da bude blizak sa igracima. Ja dajem svoj glas za Konjica. On je dobar sa svima, i poznaje dosta ljudi, a mi jednostavno nemamo puno ljudi koji su igrali u dvije tako jake lige kao sto su francuska i engleska.
Kad ode Pasalic onda ce ovo 28. mjesto imati puno vise smisla.
El_comadante
Posts: 7949
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#83

Post by El_comadante »

Šta ima veze koje tu? Sve tog ima rezultata dobro je. Kad nebude rezultata treba otići. Kad nije otišo sa Sliškovičem neka sad nek ostane
User avatar
BSn
Posts: 4938
Joined: 12/09/2006 15:49
Location: Kad se hoce, pa lijevo...

#84

Post by BSn »

Pasalic ce svejedno otici, jer Savez vec odavno zeli da ukine njegovu funkciju!

Dakle, on ce otici uz, vjerovatno, dobru odstetu i niko nece nasljediti njegovu funckiju!

Onda ce se vratiti ovi potpisnici, ali im po meni ne treba dati mjesto u repki, jer su se ovi mladi momci borili za nju, kada su joj ti potpisnici okrenuli ledja!

Oni su izdali izdali drzavni grb, samim tim i drzavu.
To je nesto nevidjeno, te zbog toga trebaju biti kaznjeni!


Ne mozes ti igrati za repku kad je tebi ceif, jer je to reprezentacija drzave, a sa drzavom nema sprdanja!



Sto se tice BHF-a, mislim da ce se i oni tada vratiti i proglasiti odlazak Pasalica svojom pobjedom, mada to nema nikakve veze s njihovim bojkotom.

Takodjer, presutice se to da su oni, ustvari, trazili smjenu Usanovica (apsurdno)!
Ali sta me boli za njih!
Oni su pokzali ko su i sta su kada je to bilo najpotrebnije!

Odlicno popunjeno Kosevo protiv Malte je pokazalo da se i bez njih moze!
Last edited by BSn on 27/06/2007 16:57, edited 1 time in total.
Dado dijasporitus
Posts: 3176
Joined: 06/05/2005 23:08
Location: na baušteli
Grijem se na: Trčanje oko zgrade

#85

Post by Dado dijasporitus »

BSn wrote:Pasalic ce svejedno otici, jer Savez vec odavno zeli da ukine njegovu funkciju!

Dakle, on ce otici uz, vjerovatno, dobru odstetu i niko nece nasljediti njegovu funckiju!

Onda ce se vratiti ovi potpisnici, ali im po meni ne treba dati mjesto u repki, jer su se ovi mladi momci borili za nju, kada su joj ti potpisnici okrenuli ledja!

Oni su izdali izdali drzavni grb, samim tim i drzavu.
To je nesto nevidjeno, te zbog toga trebaju biti kaznjeni!


Ne mozes ti igrati za repku kad je tebi ceif, jer je to reprezentacija drzave, a sa drzavom nema sprdanja!



Sto se tice BHF-a, mislim da ce se i oni tada vratiti i proglasiti odlazak Pasalica svojom pobjedom, mada to nema nikakve veze s njihovim bojkotom.

Takodjer, presutice se to da su oni, ustvari, trazili smjenu Usanovica (apsurdno)!
Ali sta me boli za njih!
Oni su pokzalai ko su i sta su kada je to bilo najpotrebnije!

Odlicno popunjeno Kosevo protiv Malte je pokazalo da se i bez njih moze!
Je li se zna sta konkretno o ovome. Mislite da je realno ocekivati tako sta od saveza.
BHF vjerovatno nece prestati sa bojkotom ali bi takodjer trebali malo popustiti ako ode Pasalic kao znak dobre volje. Pa valjda ima malo razumjevanja medju svima da se ova mucnina konacno malo ublazi. Ljudima je dosta saveza, muka im je od strajkaca, a ni BHF nije vise omiljen kao sto je bio. Ako niko ne popusti nema se gdje drugdje nego u jos gori glib. Strajkaci su povukli prvi relativno dobar potez. Sad je do saveza.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#86

Post by DaysleepeR »

BIH 27-ma.

napredoviali za jedno mjesto

Hrvatska 7-ma

http://fifa.com/worldfootball/ranking/l ... nking.html
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#87

Post by Svemirski_Jebach »

nosferatu - nemam sta ni dodat ni oduzet.

Majstorinho i dust...jedva mozete i tipkati koliko ste duboku o zadnjicama pasalica i dominkovica i ostale bagre.

izdajnici i ublehasi koji narodu prodaju muda pod burbrege u folu patriotizma.

al' nece dugo trajati dok se narod otrijezni...samo ce otreznjenje kao i do sada biti jako bolno - naravno da se necemo kvalifikovati ni sad, a ni kasnije. a prilike koje smo imali se nece vise vratiti.
User avatar
boston_c
Posts: 399
Joined: 22/03/2006 12:53

#88

Post by boston_c »

U jebote, ako pobjedimo Hrvatsku na Koševu sigurno ulazimo među 20, što zvuči pomalo nevjerovatno, i mora se priznati nerealno...
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#89

Post by Edin H. »

Da imamo drugi Savez bili bi ispred Hrvatske.

Imali smo bolje igrace, a zasigurno puno bolje navijace :oops:
3per
Posts: 318
Joined: 09/07/2004 09:39

#90

Post by 3per »

Na ovoj fifinoj listi se brzo leti prema gore, ali isto tako i brzo pada. Jedan ili dva losa rezultata i opet smo 50,60...
Svejedno je lijepo vidjeti nas ovdje, ali dok je mafijasa u N/FS-u, fudbal ce nam biti u qrcu.
zeleno oko
Posts: 15
Joined: 02/07/2007 00:27

#91

Post by zeleno oko »

Pa ljudi treba da budemo ponosni sto smo na prvoj strani tabele :D pogledajte koliko je izemalja iza nas :shock: znaci veliki uspjeh napredak...da nas fudbal ne vrijedi sigurno nebi bili na listi gdje jesmo :-)
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#92

Post by cyprus »

zeleno oko wrote:Pa ljudi treba da budemo ponosni sto smo na prvoj strani tabele :D pogledajte koliko je izemalja iza nas :shock: znaci veliki uspjeh napredak...da nas fudbal ne vrijedi sigurno nebi bili na listi gdje jesmo :-)
:thumbup:
User avatar
PasoDzigera007
Posts: 472
Joined: 27/01/2007 21:57

#93

Post by PasoDzigera007 »

Murat Sabanovic wrote:glupa tema,jos gluplji komentari..sta nam to 28 mjesto znaci kada nam je fudbal u kurcu.
Da nam je fudbal u kurcu sigurno nebi bili 27 u svijetu(skocili za jedno mjesto).A znaci nam to da cemo sledjece izvlacenje za SP 2010 biti izvlaceni iz famoznog 3-ceg lonca sto znaci da cemo izbjeci mnoge ,mnoge teske protivnike.
User avatar
PasoDzigera007
Posts: 472
Joined: 27/01/2007 21:57

#94

Post by PasoDzigera007 »

3per wrote:Na ovoj fifinoj listi se brzo leti prema gore, ali isto tako i brzo pada. Jedan ili dva losa rezultata i opet smo 50,60...
Svejedno je lijepo vidjeti nas ovdje, ali dok je mafijasa u N/FS-u, fudbal ce nam biti u qrcu.
al to vazi i za ostale,jedan ili dva losa rezultata pa dole.
User avatar
PasoDzigera007
Posts: 472
Joined: 27/01/2007 21:57

#95

Post by PasoDzigera007 »

boston_c wrote:U jebote, ako pobjedimo Hrvatsku na Koševu sigurno ulazimo među 20, što zvuči pomalo nevjerovatno, i mora se priznati nerealno...
a sto je nerealno?Kako si to zakljucio?Sta ti mislis da je nam pobjede protiv Norveske,Turske i Malte donijela "dobra cengic vila"? Nas fudbal je u usponu bilo to nekom krivo ili milo,rezultat protiv Hrvata mi i nije bitan koliko protiv Madjara i Moldavije,uz jos dodatnih 6 bodova smo jednom nogom na EP 2008
Fleischfresser
Posts: 94
Joined: 26/06/2007 12:10
Location: Hamville, Dbr.
Contact:

#96

Post by Fleischfresser »

Kao sto svi znate ova lista je cisto sastavljena po broju osvojenih bodova tj. po postignutim rezultatima. I ti mozes pobijedjivati a da ne igras dobro i eto te na nekoj dobroj poziciji.
Ova lista ne predstavlja odraz kavliteta jedne reprezentacije, tako da mislim da mi jesmo previsoko rangirani na listi ako se cisto gleda kvalitet igre nase repke. Al posto nije tako tu smo gdje smo i neka smo!
saki
Posts: 249
Joined: 21/03/2007 18:40

#97

Post by saki »

PasoDzigera007 wrote:
Murat Sabanovic wrote:glupa tema,jos gluplji komentari..sta nam to 28 mjesto znaci kada nam je fudbal u kurcu.
Da nam je fudbal u kurcu sigurno nebi bili 27 u svijetu(skocili za jedno mjesto).A znaci nam to da cemo sledjece izvlacenje za SP 2010 biti izvlaceni iz famoznog 3-ceg lonca sto znaci da cemo izbjeci mnoge ,mnoge teske protivnike.
I ptice na grani znaju da to u kojoj ce jakosnoj grupi za SP 2010 kvalifikacije biti BiH ne zavisi od toga koja je BiH na FIFA listi. Ti si sigurno neki BH Fanaticos :P
User avatar
Nosferatu
Posts: 2157
Joined: 04/08/2006 03:34
Location: Give me your tired, your poor, Your huddled masses yearning to breathe free

#98

Post by Nosferatu »

saki wrote:
PasoDzigera007 wrote:
Murat Sabanovic wrote:glupa tema,jos gluplji komentari..sta nam to 28 mjesto znaci kada nam je fudbal u kurcu.
Da nam je fudbal u kurcu sigurno nebi bili 27 u svijetu(skocili za jedno mjesto).A znaci nam to da cemo sledjece izvlacenje za SP 2010 biti izvlaceni iz famoznog 3-ceg lonca sto znaci da cemo izbjeci mnoge ,mnoge teske protivnike.
I ptice na grani znaju da to u kojoj ce jakosnoj grupi za SP 2010 kvalifikacije biti BiH ne zavisi od toga koja je BiH na FIFA listi. Ti si sigurno neki BH Fanaticos :P
Ono sto je posao - BHFanaticosa - budi ubjeden da vrlo dobro znaju i odraduju.

NS BiH - SOS Kinderdorfu - poklonio 400 maraka/ mjesecno- na godinu dana za kucu s 8 djece.

BHF - Domu na Bjelavama - donirao 1500 evra za pravljenje novih djecih ormara.

Da ne spominjemo - ko je u Beograd do sad, jedina ekipa bila koja je otisla. Sta to znaci - vidjeli smo u Mostaru prije 4 dana.

Kao i to - koliko ce vas "ptica na granama" otici na Evroopsko prvenstvo - u sjedecoj odbojici - koje se odrzava isti vikend u Madjraskoj kad igra i nogometna reprezentacija, doduse u jednom gradicu koji je 250km od Budimpeste na sjeveru.

Samo ovo nije - nesto sto ptice znaju. Znaju ljudi. Djubrad samo znaju podjebavati. Kljucno je da je Munir Usanovic - Ramiza Delalica Celu u kabur na Kovacima spustao. Ali ni to nije - nesto sto pitce na granama znaju, pa neka smo 27 na svijetu - u igri 22-jce.

U jakosnoj skupini djubradi - mi smo - tamo gdje i trebamo biti. Razjedinjeni i ubjedeni svaki - da je vrlo pametan a kad treba ledja i sajtove poturiti e onda "nemrem ja" - neda sef, zena, predsjednik kucnog saveza.

Jel ti jos uvijek nesto smijesno? Pa i ptice na granama znaju - da hvala nije rijec koja se uci kod nas, od besike pa do groba. Stoga nasmij se dobro. Samo nemoj biti uvjeren da ces biti zadnji koji ce se smijati.
Majstorinho
Posts: 1307
Joined: 12/04/2007 00:37
Location: Sarajevo, republika BiH

#99

Post by Majstorinho »

Nosferatu wrote:
saki wrote:
PasoDzigera007 wrote:Da nam je fudbal u kurcu sigurno nebi bili 27 u svijetu(skocili za jedno mjesto).A znaci nam to da cemo sledjece izvlacenje za SP 2010 biti izvlaceni iz famoznog 3-ceg lonca sto znaci da cemo izbjeci mnoge ,mnoge teske protivnike.
I ptice na grani znaju da to u kojoj ce jakosnoj grupi za SP 2010 kvalifikacije biti BiH ne zavisi od toga koja je BiH na FIFA listi. Ti si sigurno neki BH Fanaticos :P
Ono sto je posao - BHFanaticosa - budi ubjeden da vrlo dobro znaju i odraduju.

NS BiH - SOS Kinderdorfu - poklonio 400 maraka/ mjesecno- na godinu dana za kucu s 8 djece.

BHF - Domu na Bjelavama - donirao 1500 evra za pravljenje novih djecih ormara.

Da ne spominjemo - ko je u Beograd do sad, jedina ekipa bila koja je otisla. Sta to znaci - vidjeli smo u Mostaru prije 4 dana.

Kao i to - koliko ce vas "ptica na granama" otici na Evroopsko prvenstvo - u sjedecoj odbojici - koje se odrzava isti vikend u Madjraskoj kad igra i nogometna reprezentacija, doduse u jednom gradicu koji je 250km od Budimpeste na sjeveru.

Samo ovo nije - nesto sto ptice znaju. Znaju ljudi. Djubrad samo znaju podjebavati. Kljucno je da je Munir Usanovic - Ramiza Delalica Celu u kabur na Kovacima spustao. Ali ni to nije - nesto sto pitce na granama znaju, pa neka smo 27 na svijetu - u igri 22-jce.

U jakosnoj skupini djubradi - mi smo - tamo gdje i trebamo biti. Razjedinjeni i ubjedeni svaki - da je vrlo pametan a kad treba ledja i sajtove poturiti e onda "nemrem ja" - neda sef, zena, predsjednik kucnog saveza.

Jel ti jos uvijek nesto smijesno? Pa i ptice na granama znaju - da hvala nije rijec koja se uci kod nas, od besike pa do groba. Stoga nasmij se dobro. Samo nemoj biti uvjeren da ces biti zadnji koji ce se smijati.
Zivio govornik!
bos
Posts: 538
Joined: 14/08/2006 00:51
Location: Sarajevo

#100

Post by bos »

Poslije citanja ovog posta ne smijem se ni smijati...tako opako djeluje :(
Post Reply