Norveska - BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
Stari
Posts: 6797
Joined: 10/10/2003 00:00

#751

Post by Stari »

Mozda si i u pravu postovani forumski dopisnice Corto Malteze....kako god...onda je moj apel jedan od nacina da doznamo na cemu smo.
zorro1
Posts: 6
Joined: 26/03/2007 11:43

#752

Post by zorro1 »

DobroJutroKolumbo wrote:
zorro1 wrote:
DobroJutroKolumbo wrote:Pocnite gledati Americki football uz kokice i hot dog... A ko je popularizovao fudbal nego navijacke skupine...Ne pricam o navijackim skupinama kod nas...nego o navijackim skupinama u cijelom svijetu...Hocu bolan da idem na utakmicu da psujem ko "covjek" , da se ispraznim, a ne da gledam hocel' me kakva teta upozoriti na moj "rjecnik"... Moj sine ne znas ti sta je globalizacija i fudbal...kad bude karta 100 KM pitacu te ja...kad budes gledao samo 10 evropskih klubova u LIGI PRVAKA I KUPU i na televiziji koji imaju pare , kad budes gledao u Evropi, EURO 2020.godine sa samo 6-10 najbogatijih reprezentacija , bice tebi jasno o cemu ja pricam... BHF NEK STE ZAPALILI STADION SVE I DA NAM JE U SAVEZU SVE U NAJBOLJEM REDU, SVAKA CAST JOS JEDNOM!!! :D :D :D :D :lol: :lol: :lol:
E moj kolumbo ja vec placam kartu vise od 100km ova protiv norveske je kostala 475 norveski kruna ti izracunaj ako mozes i umijes, a da sam na tvom mjestu ja bi zabrinuo jer tebi je mozda i 15km skupa ulaznica
Na zalost ne mogu da izracunam , mrsko mi je gledati kursnu listu jos bi morao da ukljucim digitron pa da to sve preracunam sto je veoma slozena matematicka operacija ili nedaj boze napamet da racunam! :P :P :lol: :lol: :lol: :-) :D Da veoma sam zabrinut jer za nase uslove u BiH karta od 15 KM je skupa!!! Ali hvala "kurcu na udarcu" pa ima Vas Munibovih , Pasalicevih i Jelicevih agenata koji mogu kupiti kartu od 100 KM i vise i pokusavaju temu skrenuti na drugu stranu nebi li se mi koji smo u BiH ,posvadjali sa ovima u dijaspori koji istinski vole svoju drzavu!!!

NE ,NE I NE, NECES USPJETI I DALJE TVRDIM DA SI "AGENT" IZ SAVEZA KOJI TREBA DA MALO PRCKA I CACKA PO INTERNETU I BACI MALO VATRICE , E NECE ICI PICKICE!!! Starim clanovima foruma bi porucio da malo obrate paznju na nove clanove foruma na ovoj temi i na njihove izjave...presmijesno kako se stvorise najednom...:D :D :D
:lol: :lol: :lol:
BHF SVAKA CAST MOMCI!!! :lol:

Ne zelim te ubjedjivati da nemam pojma ko su ljudi koji sjede u savezu. Ne zelim biti njihov advokat postoje organi drzavnog tuziteljstva koji pokrecu istragu, a i ti kao privatno lice mozes podnijeti tuzbu protiv clanova saveza. Mene licno je ponukalo to sto sam bio na utakmici i vidjeo sve to kako je jadno izgledalo da sami svoje igrace pucamo bakljama da oni koji su obukli dres ove drzave da igraju za nju a BHF ih nazivaju izdanicima....
b4k3
Posts: 18
Joined: 09/08/2005 11:05

#753

Post by b4k3 »

brico al i buregdzija wrote:
b4k3 wrote: Izvinut ces, ali skandinavac nisam, ja ne znam sta si ti gledao, ali vrlo dobro znam ko je od nasih clanova bio na tekmi, tako da mi o tome ti "TV Navijac" ne mozes pricati. Da li sam balavac ili ne, ti koji si nepismen, i koji govori "pogoditi" umjesto pogodjeni, sigurno nece suditi.


tipkam brzo pa mi izleti koja. vazno je da ti mene razumijes jako dobro. pitam te opet..sta ocekivate od hebene uefe ? sta ?

a ja , vi BHF ste jedini pravi navijaci..u svakoj pjesmi koju napravite vise spomenete "BHF" nego ime zemlje za koju navijate..toliko o vama, mada je to sasvim druga prica.
Tipkaj sporije, pa nam nekad na pocetak recenice stavi pocetno slovo, da znamo gdje ti pocinje sledeca misao. Sta ocekujemo....sta ocekivati? Ocekujemo da oni iz saveza odu, a pomocu koga, nije bitno.

Mi nismo jedini pravi navijaci, ali smo jedini koji nesto rade!
Maksim
Posts: 931
Joined: 18/11/2006 03:25
Location: Bec, Austrija
Contact:

#754

Post by Maksim »

zar nije sazrelo vrijeme da se topic zatvori, ovo je bilo previse prepucavanja za ovoliko kratko vremena
b4k3
Posts: 18
Joined: 09/08/2005 11:05

#755

Post by b4k3 »

Corto Maltese wrote:
b4k3 wrote:
Corto Maltese wrote: Sad bih ja trebao svašta nešto reći na tvoj račun, ali ne postoji pristojan način da se takav lik opiše, a ja ne psujem...
Hocemo li se nasmijati????
Izvini, zaboravio sam da ne možeš prepoznati humor ako nema smajlija! Evo pomoć stiže :lol: :D :-D :) :-) :P
Pristojni, kao i ti :) ne psuju....a gdje ti je smajli "ljiljan"?
User avatar
zenny
Posts: 884
Joined: 11/03/2005 05:03
Location: Sarajevo

#756

Post by zenny »

haj da vidimo ko ce ispast lik i prestat sa ovim glupim prepucavanjem u prethodnom postu...
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#757

Post by Corto Maltese »

b4k3 wrote:
Corto Maltese wrote:
b4k3 wrote: Hocemo li se nasmijati????
Izvini, zaboravio sam da ne možeš prepoznati humor ako nema smajlija! Evo pomoć stiže :lol: :D :-D :) :-) :P
Pristojni, kao i ti :) ne psuju....a gdje ti je smajli "ljiljan"?
Nisam shvatio, vjerovatno je opet došlo do neke provale!? Kako god, odoh ja ovo podijeliti sa čitaocima mog bloga. Još otkao je Mirnes zadnji put izašao za skupštinsku govornicu nisam se nikome ovako ismijao . Pa rekoh, nije red da samo ja uživam
User avatar
DobroJutroKolumbo
Posts: 1994
Joined: 19/10/2006 10:20
Location: BiH , 71000 Sarajevo , Eglema-beglema 123
Contact:

#758

Post by DobroJutroKolumbo »

Stari wrote:Ovime jos jednom pozivam BHF-ovce kojih, sudeci po sadrzaju dobrog dijela komentarana ovoj temi, ima poprilicno na talasima sa-x foruma....da se zvanicno ograde od onih koji su pocinili ono sranje u subotu. Ili se barem izvinite onom vecinskom dijelu bih naklonjene publike koja se nalazila na istoj sekciji trbina na Ullvaalu koji su bili tu ...i htjeli su u miru da pogledaju utakmicu.

Apelujem na vasu svijest i osjecaj pripadnosti ... na vama je sad izbor ...ili cete dati podrsku onoj grupi od 100-njak gulanfera koji su dosli napraviti fajrunt i otisli kad je milicija dosla....ili cete biti u ostatak naroda ....svog (valjda) naroda.


Od onog sta se desilo u subotu ...nemate vise mogucnost sjediti jednom guzicom na dvije stolice....dakle budite fini decki i uz svoj svijet....obznanite javno na vasem portalu ...da ona grupa to nije radila u vase ime. I bice sve u redu.
Jaka ti je prica pravo , nedaj Boze nikome!!! Ja tebe pozivam za dobrobit sviju nas koji volimo svoju reprezentaciju i zelimo da se nesto promijeni u F.Savezu da se vise ne javljas na ovu temu i da ove momke koji srcem navijaju za BiH ne nazivas "gulanferima" ili sta li vec... !!! Koji si ti klinac da dijelis moralne lekcije , ko???
brico al i buregdzija
Posts: 31
Joined: 13/03/2007 17:59

#759

Post by brico al i buregdzija »

zenny wrote:haj da vidimo ko ce ispast lik i prestat sa ovim glupim prepucavanjem u prethodnom postu...


evo ja prvi odustajem.
za kraj da kazem. navijaci koji zele da bojkotuju tekme nase repke neka to rade na miran nacin. neka puste nas ostale na miru..

ovo sto vi radite je bas i cilj traktoriste dodika iz laktasa...drzava se raspada, nista nije kako treba da bude, pa evo ni u sportu.
User avatar
DobroJutroKolumbo
Posts: 1994
Joined: 19/10/2006 10:20
Location: BiH , 71000 Sarajevo , Eglema-beglema 123
Contact:

#760

Post by DobroJutroKolumbo »

zorro1 wrote:
DobroJutroKolumbo wrote:
zorro1 wrote: E moj kolumbo ja vec placam kartu vise od 100km ova protiv norveske je kostala 475 norveski kruna ti izracunaj ako mozes i umijes, a da sam na tvom mjestu ja bi zabrinuo jer tebi je mozda i 15km skupa ulaznica
Na zalost ne mogu da izracunam , mrsko mi je gledati kursnu listu jos bi morao da ukljucim digitron pa da to sve preracunam sto je veoma slozena matematicka operacija ili nedaj boze napamet da racunam! :P :P :lol: :lol: :lol: :-) :D Da veoma sam zabrinut jer za nase uslove u BiH karta od 15 KM je skupa!!! Ali hvala "kurcu na udarcu" pa ima Vas Munibovih , Pasalicevih i Jelicevih agenata koji mogu kupiti kartu od 100 KM i vise i pokusavaju temu skrenuti na drugu stranu nebi li se mi koji smo u BiH ,posvadjali sa ovima u dijaspori koji istinski vole svoju drzavu!!!

NE ,NE I NE, NECES USPJETI I DALJE TVRDIM DA SI "AGENT" IZ SAVEZA KOJI TREBA DA MALO PRCKA I CACKA PO INTERNETU I BACI MALO VATRICE , E NECE ICI PICKICE!!! Starim clanovima foruma bi porucio da malo obrate paznju na nove clanove foruma na ovoj temi i na njihove izjave...presmijesno kako se stvorise najednom...:D :D :D
:lol: :lol: :lol:
BHF SVAKA CAST MOMCI!!! :lol:

Ne zelim te ubjedjivati da nemam pojma ko su ljudi koji sjede u savezu. Ne zelim biti njihov advokat postoje organi drzavnog tuziteljstva koji pokrecu istragu, a i ti kao privatno lice mozes podnijeti tuzbu protiv clanova saveza. Mene licno je ponukalo to sto sam bio na utakmici i vidjeo sve to kako je jadno izgledalo da sami svoje igrace pucamo bakljama da oni koji su obukli dres ove drzave da igraju za nju a BHF ih nazivaju izdanicima....
Kao prvo , ne kaze se "pucamo bakljama" , nego gadjamo bakljama... :lol: :lol: :D Drugo i opet kao prethodno tvrdim, da si po diktatu ovde , na ovom forumu!!! :lol: :D
User avatar
DobroJutroKolumbo
Posts: 1994
Joined: 19/10/2006 10:20
Location: BiH , 71000 Sarajevo , Eglema-beglema 123
Contact:

#761

Post by DobroJutroKolumbo »

brico al i buregdzija wrote:
zenny wrote:haj da vidimo ko ce ispast lik i prestat sa ovim glupim prepucavanjem u prethodnom postu...


evo ja prvi odustajem.
za kraj da kazem. navijaci koji zele da bojkotuju tekme nase repke neka to rade na miran nacin. neka puste nas ostale na miru..

ovo sto vi radite je bas i cilj traktoriste dodika iz laktasa...drzava se raspada, nista nije kako treba da bude, pa evo ni u sportu.
E, nek si vala odustao i vrijeme je bilo!!! :lol: :lol: :lol: :D
Tvrtko_I
Posts: 123
Joined: 27/02/2007 11:44
Location: "RS" je genocidna tvorevina koju treba ukinuti.

#762

Post by Tvrtko_I »

brico al i buregdzija wrote:
zenny wrote:haj da vidimo ko ce ispast lik i prestat sa ovim glupim prepucavanjem u prethodnom postu...


evo ja prvi odustajem.
za kraj da kazem. navijaci koji zele da bojkotuju tekme nase repke neka to rade na miran nacin. neka puste nas ostale na miru..

ovo sto vi radite je bas i cilj traktoriste dodika iz laktasa... drzava se raspada, nista nije kako treba da bude, pa evo ni u sportu.

i za to su krivi navijaci
pa ti si LUD.

sl@ven
Posts: 220
Joined: 06/11/2005 17:44

#763

Post by sl@ven »

cuj krkanluk.......... gotiva jarane ba......... ne mozes ti to skontat jer si ti kultivirani evropejac...... ne kontas i nisu u tom folu....... a ima ih koji jesu i oni kontaktiraju sad BHF iz svih zemalja....... norvezani (navijaci) cestitaju "na uspjelom unosenju baklji"......... turci hoce da nas zgotive kad budemo kod njih igrali...... "da nesto zajedno odradimo".......... istambul ce da gori..... :-) znam glupo ti to zvuci al sta ces....... u tom svijetu nam je ugled vrtoglavo porastao jer ne odustajemo i borimo se do kraja.......

a ti se i dalje ibreti jebajiga brate........ navijace pale baklje, uefa ih sprecava godinama pa nista..... uefa hoce da svi grickaju kospice i maksimalno dvaput se zaderu, a ima i onih kojima se takve atmosfere na stadionima ne svidjaju, koji imaju cijelu filozofiju, manifest, organizovane zajednicke akcije, onih koji ne mole klubove za prevoz, nego izdvajaju od svog novca i idu na sva gostovanja, onih koji po cjeloj evropi organizuju akcije "kontra modernog fudbala gdje je glavni novac i gdje mali sve manje imaju sanse za uspjeh"...... a UEFA najveca mafija majkemi...... :-)

otidji na ultras stranica u italiji, svicarskoj, njemackoj (tvoja civilizovana evropa)....... pogledaj malo sta se radi i sta se organizuje........... pa i protiv vlastitih uprava i igraca..... to je stil zivota brate............. to je druga strana koju niko ne vidi i ne komentarise, za koju se prave da je nema.....

sad ti meni mozes rec da sam krkan i boli me ona stvar ako to uradis.... pun je svijet krkana na mnogo gori nacin pa meni ovaj moj krkanluk dodje kao neka zajebancija ...... :D

meni je drago sto BHF svaki put iznova pokaze daje ultras grupa, a ne neko KUD drustvo koje samo prica po TVu i novinama i sluzi kao sminka ovom napacenom drustvu (kao masa drugih organizacija raznih djelatnosti).......

prica "ja volim ovu zemlju, ja ovo, ja ono" je izlizana, ja volim taj tim i sve sto radim je za njegovo dobro....... kroz vatru, preko palica i stoceva, preko drotovske represije do jakog vlastitog tima, tima BiH......

pozz i sto bi braco legenda reko "dabogda vi meni svi milioneri bili"......

ja palim baklje :D X

"ULTRASIskupina najzagrizenijih navijaca pojedinog kluba, i srz skoro svake navijacke skupine. To su ljudi koji zive specifican nacin zivota, redovito idu na gostovanja, a domace su im utakmice svakodnevica. Bave se koreografijama i ostalim oblicima organizacije unutar navijacke skupine (bilo to u Udruzi navijaca ili van nje)... izradjuju kvalitetne navijacke rekvizite i na taj nacin poboljsavaju stanje na tribini, a narocito vizualni izgled skupine. Navijaci koji furaju ultra djir su ljudi kojima je navijacka skupina, njen ustroj i boljitak ispred svega ostalog pa cak i kluba za kojeg navijaju. Ultrasima je najbitnija kvaliteta navijanja, vizualni izgled skupine i reputacija u navijackom svijetu, oni prate navijaèka dogadjanja diljem svijeta, cak se i povremeno upoznavaju s ultrasima drugih skupina. Iskustvo grade na informiranosti, istrazivanju navijastva u domovini i van nje. Fight im kao takav nikako nije prioritet, ali u slucaju izbijanja nekakvih nereda, ultrasi ne podvijaju repove. Navijanje, rekviziti, zastave, transparenti, koreografije i pirotehnika jedini su dio navijackog mentalnog sklopa svakog pravog ultrasa i oni su kao takvi prepoznatljivi i glavni dio svih skupina. Ultras pazi kako se oblaci za utakmicu, jer zeli dici svoju skupinu na najvisu mogucu razinu, ne nakiti se salovima i ostalim rekvizitima, a narocito ne onima «sumnjive» navijacke kvalitete"
Last edited by sl@ven on 26/03/2007 16:06, edited 1 time in total.
User avatar
zenny
Posts: 884
Joined: 11/03/2005 05:03
Location: Sarajevo

#764

Post by zenny »

sl@ven wrote:cuj krkanluk.......... gotiva jarane ba......... ne mozes ti to skontat jer si ti kultivirani evropejac...... ne kontas i nisu u tom folu....... a ima ih koji jesu i oni kontaktiraju sad BHF iz svih zemalja....... norvezani (navijaci) cestitaju "na uspjelom unosenju baklji"......... turci hoce da nas zgotive kad budemo kod njih igrali...... "da nesto zajedno odradimo".......... istambul ce da gori..... :-) znam glupo ti to zvuci al sta ces....... u tom svijetu nam je ugled vrtoglavo porastao jer ne odustajemo i borimo se do kraja.......

a ti se i dalje ibreti jebajiga brate........ navijace pale baklje, uefa ih sprecava godinama pa nista..... uefa hoce da svi grickaju kospice i maksimalno dvaput se zaderu, a ima i onih kojima se takve atmosfere na stadionima ne svidjaju, koji imaju cijelu filozofiju, manifest, organizovane zajednicke akcije, onih koji ne mole klubove za prevoz, nego izdvajaju od svog novca i idu na sva gostovanja, onih koji po cjeloj evropi organizuju akcije "kontra modernog fudbala gdje je glavni novac i gdje mali sve manje imaju sanse za uspjeh"...... a UEFA najveca mafija majkemi...... :-)

otidji na ultras stranica u italiji, svicarskoj, njemackoj (tvoja civilizovana evropa)....... pogledaj malo sta se radi i sta se organizuje........... pa i protiv vlastitih uprava i igraca..... to je stil zivota brate............. to je druga strana koju niko ne vidi i ne komentarise, za koju se prave da je nema.....

sad ti meni mozes rec da sam krkan i boli me ona stvar ako to uradis.... pun je svijet krkana na mnogo gori nacin pa meni ovaj moj krkanluk dodje kao neka zajebancija ...... :D

meni je drago sto BHF svaki put iznova pokaze daje ultras grupa, a ne neko KUD drustvo koje samo prica po TVu i novinama i sluzi kao sminka ovom napacenom drustvu (kao masa drugih organizacija raznih djelatnosti).......

pozz i sto bi braco legenda reko "dabogda vi meni svi milioneri bili"......

ja palim baklje :D X

"ULTRASIskupina najzagrizenijih navijaca pojedinog kluba, i srz skoro svake navijacke skupine. To su ljudi koji zive specifican nacin zivota, redovito idu na gostovanja, a domace su im utakmice svakodnevica. Bave se koreografijama i ostalim oblicima organizacije unutar navijacke skupine (bilo to u Udruzi navijaca ili van nje)... izradjuju kvalitetne navijacke rekvizite i na taj nacin poboljsavaju stanje na tribini, a narocito vizualni izgled skupine. Navijaci koji furaju ultra djir su ljudi kojima je navijacka skupina, njen ustroj i boljitak ispred svega ostalog pa cak i kluba za kojeg navijaju. Ultrasima je najbitnija kvaliteta navijanja, vizualni izgled skupine i reputacija u navijackom svijetu, oni prate navijaèka dogadjanja diljem svijeta, cak se i povremeno upoznavaju s ultrasima drugih skupina. Iskustvo grade na informiranosti, istrazivanju navijastva u domovini i van nje. Fight im kao takav nikako nije prioritet, ali u slucaju izbijanja nekakvih nereda, ultrasi ne podvijaju repove. Navijanje, rekviziti, zastave, transparenti, koreografije i pirotehnika jedini su dio navijackog mentalnog sklopa svakog pravog ultrasa i oni su kao takvi prepoznatljivi i glavni dio svih skupina. Ultras pazi kako se oblaci za utakmicu, jer zeli dici svoju skupinu na najvisu mogucu razinu, ne nakiti se salovima i ostalim rekvizitima, a narocito ne onima «sumnjive» navijacke kvalitete"
joj... i ja sam ovako nesto htio reci al se nisam znao izrazit :D ...svaka cast slavene,sto se mene tice ja bih ovim postom zavrsio ovu diskusiju :P
User avatar
DobroJutroKolumbo
Posts: 1994
Joined: 19/10/2006 10:20
Location: BiH , 71000 Sarajevo , Eglema-beglema 123
Contact:

#765

Post by DobroJutroKolumbo »

sl@ven wrote:cuj krkanluk.......... gotiva jarane ba......... ne mozes ti to skontat jer si ti kultivirani evropejac...... ne kontas i nisu u tom folu....... a ima ih koji jesu i oni kontaktiraju sad BHF iz svih zemalja....... norvezani (navijaci) cestitaju "na uspjelom unosenju baklji"......... turci hoce da nas zgotive kad budemo kod njih igrali...... "da nesto zajedno odradimo".......... istambul ce da gori..... :-) znam glupo ti to zvuci al sta ces....... u tom svijetu nam je ugled vrtoglavo porastao jer ne odustajemo i borimo se do kraja.......

a ti se i dalje ibreti jebajiga brate........ navijace pale baklje, uefa ih sprecava godinama pa nista..... uefa hoce da svi grickaju kospice i maksimalno dvaput se zaderu, a ima i onih kojima se takve atmosfere na stadionima ne svidjaju, koji imaju cijelu filozofiju, manifest, organizovane zajednicke akcije, onih koji ne mole klubove za prevoz, nego izdvajaju od svog novca i idu na sva gostovanja, onih koji po cjeloj evropi organizuju akcije "kontra modernog fudbala gdje je glavni novac i gdje mali sve manje imaju sanse za uspjeh"...... a UEFA najveca mafija majkemi...... :-)

otidji na ultras stranica u italiji, svicarskoj, njemackoj (tvoja civilizovana evropa)....... pogledaj malo sta se radi i sta se organizuje........... pa i protiv vlastitih uprava i igraca..... to je stil zivota brate............. to je druga strana koju niko ne vidi i ne komentarise, za koju se prave da je nema.....

sad ti meni mozes rec da sam krkan i boli me ona stvar ako to uradis.... pun je svijet krkana na mnogo gori nacin pa meni ovaj moj krkanluk dodje kao neka zajebancija ...... :D

meni je drago sto BHF svaki put iznova pokaze daje ultras grupa, a ne neko KUD drustvo koje samo prica po TVu i novinama i sluzi kao sminka ovom napacenom drustvu (kao masa drugih organizacija raznih djelatnosti).......

pozz i sto bi braco legenda reko "dabogda vi meni svi milioneri bili"......

ja palim baklje :D X

"ULTRASIskupina najzagrizenijih navijaca pojedinog kluba, i srz skoro svake navijacke skupine. To su ljudi koji zive specifican nacin zivota, redovito idu na gostovanja, a domace su im utakmice svakodnevica. Bave se koreografijama i ostalim oblicima organizacije unutar navijacke skupine (bilo to u Udruzi navijaca ili van nje)... izradjuju kvalitetne navijacke rekvizite i na taj nacin poboljsavaju stanje na tribini, a narocito vizualni izgled skupine. Navijaci koji furaju ultra djir su ljudi kojima je navijacka skupina, njen ustroj i boljitak ispred svega ostalog pa cak i kluba za kojeg navijaju. Ultrasima je najbitnija kvaliteta navijanja, vizualni izgled skupine i reputacija u navijackom svijetu, oni prate navijaèka dogadjanja diljem svijeta, cak se i povremeno upoznavaju s ultrasima drugih skupina. Iskustvo grade na informiranosti, istrazivanju navijastva u domovini i van nje. Fight im kao takav nikako nije prioritet, ali u slucaju izbijanja nekakvih nereda, ultrasi ne podvijaju repove. Navijanje, rekviziti, zastave, transparenti, koreografije i pirotehnika jedini su dio navijackog mentalnog sklopa svakog pravog ultrasa i oni su kao takvi prepoznatljivi i glavni dio svih skupina. Ultras pazi kako se oblaci za utakmicu, jer zeli dici svoju skupinu na najvisu mogucu razinu, ne nakiti se salovima i ostalim rekvizitima, a narocito ne onima «sumnjive» navijacke kvalitete"

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :evil: :evil: :evil: :thumbup: :thumbup:
brico al i buregdzija
Posts: 31
Joined: 13/03/2007 17:59

#766

Post by brico al i buregdzija »

Tvrtko_I wrote:
brico al i buregdzija wrote:
zenny wrote:haj da vidimo ko ce ispast lik i prestat sa ovim glupim prepucavanjem u prethodnom postu...


evo ja prvi odustajem.
za kraj da kazem. navijaci koji zele da bojkotuju tekme nase repke neka to rade na miran nacin. neka puste nas ostale na miru..

ovo sto vi radite je bas i cilj traktoriste dodika iz laktasa... drzava se raspada, nista nije kako treba da bude, pa evo ni u sportu.

i za to su krivi navijaci
pa ti si LUD.



pa kada neko gadja ljude koji igraju za BIH radi jednog cetnika kao sto je Jelic onda su navijaci krivi, da. jelic je dodikova marioneta, a vi se palite na njegove ispade..umjesto da njega nalemate i gadjate raznim predmetima vi gadjate momke koji nisu dopustili da se bosna osramoti te noci u oslu. ko je sad lud ?
Deset u pola
Posts: 68
Joined: 19/02/2007 11:06
Location: Sarajevo

#767

Post by Deset u pola »

Tvrtko_I wrote:
brico al i buregdzija wrote:
zenny wrote:haj da vidimo ko ce ispast lik i prestat sa ovim glupim prepucavanjem u prethodnom postu...


evo ja prvi odustajem.
za kraj da kazem. navijaci koji zele da bojkotuju tekme nase repke neka to rade na miran nacin. neka puste nas ostale na miru..

ovo sto vi radite je bas i cilj traktoriste dodika iz laktasa... drzava se raspada, nista nije kako treba da bude, pa evo ni u sportu.

i za to su krivi navijaci
pa ti si LUD.

Halo Administrator????????????
Tvrtko_I
Posts: 123
Joined: 27/02/2007 11:44
Location: "RS" je genocidna tvorevina koju treba ukinuti.

#768

Post by Tvrtko_I »

brico al i buregdzija wrote:
Tvrtko_I wrote:
brico al i buregdzija wrote:

evo ja prvi odustajem.
za kraj da kazem. navijaci koji zele da bojkotuju tekme nase repke neka to rade na miran nacin. neka puste nas ostale na miru..

ovo sto vi radite je bas i cilj traktoriste dodika iz laktasa... drzava se raspada, nista nije kako treba da bude, pa evo ni u sportu.

i za to su krivi navijaci
pa ti si LUD.



pa kada neko gadja ljude koji igraju za BIH radi jednog cetnika kao sto je Jelic onda su navijaci krivi, da. jelic je dodikova marioneta, a vi se palite na njegove ispade..umjesto da njega nalemate i gadjate raznim predmetima vi gadjate momke koji nisu dopustili da se bosna osramoti te noci u oslu. ko je sad lud ?
I dalje mislim da si ti lud.
Pored toga koji "Vi"
bo kupus
Posts: 1
Joined: 16/03/2007 21:21
Location: ni tam ni vam

#769

Post by bo kupus »

Hej ljudi, hajmo sad lagano ove kvazipatriote i jeliceve poturice samo ignorisati pa da mi na miru prodiskutujemo o uspjehu BHF. Pod uspjeh smatram sve ovo sto se vrti na Evropskim televizijama.
Jos sam umoran od Osla i svega da netipkam puno. Nisam se cuo ni sa kim sto je priveden, imal kakvih info.
FORZA BIH
FORZA BHF
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#770

Post by Svemirski_Jebach »

jao koliko je ovih izdajica i kvislinga usranovicevih na forumu...e jebo vas usranovic sve.

Ovi frsiko registrovani su u talu sa usranovicem a ovi ostali cuj brane ugled bosne :lol: :lol: :lol: sto se ismijah...koji ugled bolan bolan...mi nemamo nikakvog ugleda, svi koji iole poznaju fudbal nam se smiju kad god pricamo o tome...nismo se nikad kvalifikovali ni ja jedno takmicenje...

kako vas nije stid?

Ova pirova pobjeda ce samo koristiti usranovicu i onima sto su sa njim u talu...a evo ima ih, primio onaj mali 500 KM i odveo ga usranovic na meso kod maksumica i mali poceo pricati drugu pricu..

e jesmo bijeda...znas ti nas jebo ti nas...

i zato nas i guzi ko stigne, jer jedan prica kao protiv kao kriminala onda kriminalAC dodje i da mu milju i on prestane...

znam ih takvih kolko hoces...ovaj jedan protestvovao kao protiv zagadjenja iz jedne tvornice...dizao raju, ovo ono...ljudi iz tvornice dosli, dali mu poso u toj istoj tvornici i nikad covjek vise nije progovorio...

eto kakva smo mi govna...

malo nas je al smo govna...

e nek nas i guze...

samo ne znam ko mi je gori, usranovicevi agenti i placenici ili ovi zabludjeli navijaci kojima je stalo do (cuj ovo svega vam) "ugleda" bosne i hercegovine....

eto vam i repka i usranovic...pa se igrajte. fuj.
umorni
Posts: 248
Joined: 30/10/2006 14:54

#771 213

Post by umorni »

Negdje je trebao fitilj zapalit.. samo dok jos u Sarajevu plane.. 8-)
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18324
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#772 Re: 213

Post by GandalfSivi »

umorni wrote:Negdje je trebao fitilj zapalit.. samo dok jos u Sarajevu plane.. 8-)
Nema se u Sarajevu vremena za to, od razno-raznih kafa i pisanja po forumima...
umorni
Posts: 248
Joined: 30/10/2006 14:54

#773 123

Post by umorni »

ne cekamo ostale..dovoljno nas ima da ih kresnemo..Ide ljeto dolaze nasi na odmor.. Bice lijepo :-D


MUNIBE KURVIN SINE,NENA TI JE ISTO..
miki22
Posts: 156
Joined: 13/01/2007 16:22

#774 Re: 123

Post by miki22 »

umorni wrote:ne cekamo ostale..dovoljno nas ima da ih kresnemo..Ide ljeto dolaze nasi na odmor.. Bice lijepo :-D


MUNIBE KURVIN SINE,NENA TI JE ISTO..
hehe stvarno si umoran.....
umorni
Posts: 248
Joined: 30/10/2006 14:54

#775 231

Post by umorni »

Mogao bi TI malo da se umoris jel tako?
Locked