Blaž Slišković i Ahmet Pašalić podnijeli ostavke

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
saim_adka
Posts: 847
Joined: 21/06/2005 08:25

#151

Post by saim_adka »

.
Last edited by saim_adka on 25/01/2017 10:14, edited 1 time in total.
User avatar
pape
Posts: 6833
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#152

Post by pape »

saim_adka wrote:Image
..................................................................................................... B O N A N C A ..... O P E T ..... J A S H E
............................. Adam, ................................................................. Hos, ........................................... mali Dzo, ........................................ stari dobri Ben, ............... :oops: :zzzz:
zvijerka
Posts: 177
Joined: 30/08/2006 12:57

#153

Post by zvijerka »

ja ipak mislim da je malo glupo sad u ovom periodu mijenjat selektora....mislim ko bi ga sad zamijenio...ja ne vidim to ime.....a ako nista igra lici na igru za razliku od proteklog perioda..... :D :D
The Man
Posts: 240
Joined: 20/05/2006 14:01

#154

Post by The Man »

U ovom trenutku nije da nemamo boljeg selektora, nemamo ni bolje igrace...moramo biti realni, i vecina javnosti mora da shvati da ovaj kadar u ovom trenutku nije za velikih dometa...ima par igraca koji su kvalitetni, ali oni svi igraju u klubovima sa renomeom, u kojima igraju igraci slicni njima ili cak bolji, i na osnovu toga i dolazi do izrazaja njihovih pravih kvaliteta....

ne mozete ocekivati da ce Bajramovic pravo doci do izrazaja kako treba pored jednog Grujica ili Milenkovica koji su ispod evropskog prosjeka....

nema baze, klubovi su u katastrofalnom stanju, rad sa mladima jos gori....zato se moljakaju razni igraci....jer boljih nema....bar danas
zzzzz
Posts: 2053
Joined: 27/05/2004 22:30

#155

Post by zzzzz »

U ovom trenutku nije da nemamo boljeg selektora, nemamo ni bolje igrace...moramo biti realni
Ali im je selektor ubjedjivo najlosiji dio ekipe :D sto je dokazao vise puta protiv reprezentacija koje su imale jos tanji igracki kadar ali su nas nadigrale
The Man
Posts: 240
Joined: 20/05/2006 14:01

#156

Post by The Man »

zzzzz wrote:
U ovom trenutku nije da nemamo boljeg selektora, nemamo ni bolje igrace...moramo biti realni
Ali im je selektor ubjedjivo najlosiji dio ekipe :D sto je dokazao vise puta protiv reprezentacija koje su imale jos tanji igracki kadar ali su nas nadigrale
Ko je to imao tanji igracki kadar? Madjarska? Litvanija? i jedna i druga prva liga pomenutih drzava su jace od nase za klasu...a igraci im igraju u Rusiji, Ukrajini i naravno EU ligama...
zzzzz
Posts: 2053
Joined: 27/05/2004 22:30

#157

Post by zzzzz »

The Man wrote:
zzzzz wrote:
U ovom trenutku nije da nemamo boljeg selektora, nemamo ni bolje igrace...moramo biti realni
Ali im je selektor ubjedjivo najlosiji dio ekipe :D sto je dokazao vise puta protiv reprezentacija koje su imale jos tanji igracki kadar ali su nas nadigrale
Ko je to imao tanji igracki kadar? Madjarska? Litvanija? i jedna i druga prva liga pomenutih drzava su jace od nase za klasu...a igraci im igraju u Rusiji, Ukrajini i naravno EU ligama...
A nasi igraju...............na Marsu :D. Odron od selektora a nakon njega nas ceka jos gori
The Man
Posts: 240
Joined: 20/05/2006 14:01

#158

Post by The Man »

zzzzz wrote:
The Man wrote:
zzzzz wrote: Ali im je selektor ubjedjivo najlosiji dio ekipe :D sto je dokazao vise puta protiv reprezentacija koje su imale jos tanji igracki kadar ali su nas nadigrale
Ko je to imao tanji igracki kadar? Madjarska? Litvanija? i jedna i druga prva liga pomenutih drzava su jace od nase za klasu...a igraci im igraju u Rusiji, Ukrajini i naravno EU ligama...
A nasi igraju...............na Marsu :D. Odron od selektora a nakon njega nas ceka jos gori
oni IGRAJU....nasi najbolji igraci nisu nosioci igre u svojim klubovima, a vecina ih ne igra konstantno...
zzzzz
Posts: 2053
Joined: 27/05/2004 22:30

#159

Post by zzzzz »

Blaž Slišković: Ostajem!
Uvijek priznajem svoje greške. Međutim, problem je što kada pobjeđujemo mnogi drugi ističu da su to i njihove zasluge, a kada se gubi sakriju se u mišje rupe. Ne ljutim se da me mediji kritikuju kada griješim, ali me boli kada pišu laži, klevete i uvrede na moj račun. Pojedini printani i elektronski mediji već su tražili nove kandidate, moje nasljednike. Između ostalog, odlučio sam da ostanem i kako bih pokvario njima računice. Moraće malo pričekati da postave 'svoje' ljude. Ne kažem da sam napravio veliki uspjeh, ali sigurno je da je u mom mandatu reprezentacija ostvarila napredak. Ne želim svoje mjesto da prepustim nekome ko bi reprezentaciju želio vratiti u devedesete godine. Ti isti neka znaju da imaju posla s Hercegovcom", rekao je Slišković.
  • Ovdje, cini mi se, prvo proziva Barbareza (sto se moze kasnije vidjeti u tekstu) jer on je taj koji navodno prisiva sebi pobjede a krije se u misije rupe nakon poraza, pa mu je kriv Baho jer je pozivao Halilhodzica, Bazdarevica i Hadzibegica (ovaj posljednji mu je trn u oku), e ovo o povratku reprezentacije u devedesete je posebna prica a i ovaj dio o Hercegovcu......jadni li su ako je Sliskovic ogledalo njihovog karaktera
Sliškoviću je posebno zasmetalo što su se oglasili naši treneri koji rade van BiH.

"Pozivam sve 'kandidate' za selektora da dođu ovdje raditi, a ne da sazivaju okrugle stolove izvana. Vitezovi su u srednjem vijeku dolazili u svoje zemlje i pravili okrugle stolove. I ja sam imao ponude izvana, ali nisam želio otići i napustiti nešto što mi je važno. Ti isti treneri ne mogu se u klubovima zadržati ni mjesec dana, a da ih neko ne 'šutne', a mene niko nije 'šutnuo' šest godina. Iz Hajduka sam otišao kada sam bio prvi...", istakao je Slišković.
  • Ovaj dio zvani "patetika" je opet namijenjen Hadzibegicu
Takođe, naglasio je da nikada neće "dijeliti lekcije" budućim selektorima, te da alibi nikada nije niti će tražiti u nečemu drugom.


"Bez obzira na to kako će to neko shvatiti alibi neću tražiti u vama, nego u sebi. Uzroke poraza protiv Mađarske objasnio sam nervozom Emira Spahića, loše postavljenim igračima na terenu, a s obzirom na to da sam ja birao igrače, ja sam i odgovoran. Ne želim se previše 'reklamirati' po medijima, ali isto tako me pogađa kada neko kaže da igra za reprezentaciju, a ne za selektora. Ja sam tu zbog države, reprezentacije i igrača, jer bez njih ne bih mogao uspjeti. Taj isti na terenu niti jednom nije uklizao, ali o tom potom... Za mene su i pobjeda i poraz plod zajedništva. Karakterna sam osoba i nikada nisam niti bih zloupotrijebio drugoga", naglasio je Slišković.
  • Ovo je najinteresantniji dio namijenjen Barbarezu, selektor je povrijedjen izjavom kapitena, objavljenoj na stranici bhfanaticosa, kako on ne igra za selektora vec za reprezentaciju. Prije toga se opet malo dotakao Hadzibegica
Spisak kandidata za predstojeća dva kvalifikaciona susreta Slišković će objaviti u ponedjeljak ili utorak.

"Imam određenih problema oko sastava. Nekoliko igrača žali se na povrede, ali nadam se da će sve biti u redu. Vjerujem u ovu momčad i želim da reprezentaciju odvedem na EP. Poraz od Mađara moramo shvatiti kao loš dan. Nadam se da će od Moldavije, preko Grčke, uz neke promjene, stvari krenuti bolje i da ćemo raditi kao što smo radili u prošlim, odnosno pretprošlim kvalifikacijama. Smatram da još nije sve izgubljeno. Neću ništa obećavati, niti prejudicirati, ali neke stvari će biti mnogo jasnije nakon susreta s Moldavijom i Grčkom, poslije kojih ću napraviti dublju analizu i donijeti odluku kako dalje", zaključio je Slišković.
  • no comment, he,he
Novinarima pružio ruku pomirenja

S obzirom na to da je selektor Slišković juče imao zamjerki na izvještavanje pojedinih medija, pripadnici sedme sile tražili su da po završetku oficijalnog dijela pres-konferencije održe sastanak s njim. Nakon jednosatnog, otvorenog razgovara pružena je ruka pomiranje. Razriješene su neke obostrane nesuglasice, a zajednička želja selektora BiH i pripadnika sedme sile je plasman na Evropsko prvenstvo u Austriju i Švajcarsku 2008. godine.
  • no comment

Zakljucak koji se moze izvuci iz ovog intervjua (sem tog da nema obraza i da drzi do date rijeci, ko' do lanjskog snijega u Mostaru) je taj, da se Blaz vratio kako bi se osvetio Hadzibegicu, Bahi i Barbarezu..... ne preostaje nam nista drugo, nego zaboraviti i ove kvalifikacije
User avatar
Edin H.
Posts: 46992
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#160

Post by Edin H. »

Stvarno mi nije jasno zasto mu je ovaj napad na Barbareza trebao.

Da li je njemu jasno da ovaj "napredak" koji je on spomenuo je postignut iskljucivo zahvaljujuci Barbarezu koji je donio jedan drugaciji "pobjednicki" mentalitet u reprezentaciju. Pa taj covjek je pola tima.

Mislim da je Baka sada sebe stavio u jednu vrlo nezgodnu poziciju. Ne vidim kakvu dobrobit ova njegova neprincipijelnost moze donijeti. U Moldaviji igramo najvjerovatnije bez navijaca, sa jako poremecenim odnosima u reprezentaciji.

Ukoliko dozivi jos dva poraza cisto sumnjam da ce ga i Jelic zajedno sa Dominkovicem i Usanovicem sacuvati.

Ipak u pravu je sto se tice Hazibegica. Hadzija je imao svoju sansu koju je prokockao i stoga nije kolegijalno da se petlja u sadasnje odnose ili izbor reprezentacije.
zzzzz
Posts: 2053
Joined: 27/05/2004 22:30

#161

Post by zzzzz »

Edin H. wrote:
Ipak u pravu je sto se tice Hazibegica. Hadzija je imao svoju sansu koju je prokockao i stoga nije kolegijalno da se petlja u sadasnje odnose ili izbor reprezentacije.
Prvo pitanje je od kad ti pratis reprezentaciju....a drugo, kako je to Hadzija prokockao svoju sansu, za pola (vec upropastenog) ciklusa.
Mozda sto nije bio paksu kao Sliskovic pa je dao ostavku zbog smradova u savezu
User avatar
Edin H.
Posts: 46992
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#162

Post by Edin H. »

Od kada je Baka preuzeo :D

Cekaj malo, dao je i tada Pasalic ostavku :D

Ma koga je to Hadzibegic dobio osim Estonije?
Realno je imao jacu generaciju nego Baka.

Budimo realni mi boljeg selektora od Bake nemamo, jedina ozbiljna opcija je bio Ivica Osim, ali samo iz njemu znanih razloga nije htio da se u to upusta. Siguran sam da su mu one pare od Japanaca dobrodosle, ali ne i neophodne.

Premda nisam ni ja vise za Baku, jer ne mozes udariti na stub reprezentacije, premda je to cesta menadzerska taktika.
User avatar
van Basten
Posts: 7534
Joined: 21/09/2006 02:59

#163

Post by van Basten »

zadnja zvaična utakmica naše reprezentacije za koju sam platio kartu i gledao jeste Španija 2000 godine. Do tada sam bio prilično redovan, a i od tada sam redovan ali u apstinenciji. I tako će biti sve dok je ova garnitura tu. Krenimo od saveza:
Ušanović - na ovu spodobu ne treba ni trošiti tastaturu
Dominiković - Orašje kao klub je najveće zlo naše lige... kupuje gdje mu treba, prodaje kad ne treba, u svakoj mutnoj radnji spominje se i Orašje
Jelić - tjera politiku od sporta a vamo se bavi predizbornom kampanjom za predsjednika PC dok je kao neki predsjednik nfsbih Upsio je sasuti drvlje i kamenje na Zukanovića (čije maslo također nije za Ramazana al sad je bar ušao u taj baraž) zato što nije igrao izvjesni Jelić i to samo zato što je Srbin. nap.a . - da taj mali Jelić nije njegov sin i da nije predizborno vrijeme gdje treba raspaliti strasti na sve načine, možda bi se i našla budala koja bi mu povjerovala
Pašalić - varalica na kvadrat
Slišković - smješan trener... vidim ovdje su se vodile žučne rasprave o poziciji Barbareza, taktici, dijamantima... sa onim igračima koji danas igraju za repku, ali... Rahimić je javno izjavio da mu je traženo 10000€ za nastup u repki (by paša i baka), Varešanović daje intervju o tome, ostali uglavnom mudro šute i trpe... a za vrijeme dok vrsni stručnjak za standardnog igrača kluba koji je osvojio kup uefa te postao poprilično redovan učesnik LP-a govori kako i nije čemu jer imamo mi i boljih na tom mjestu (grlić možda?), za to vrijeme kroz reprezentaciju defiluju razni Jolići, Jakirevići, Kerkezi, Šabići iz II kineske lige... sve sami pozivi zbog kvalitete igre jelde?
I još ono "shit of the year" od izjave kako je reprezentacija izgubila na Koševu jer je to uklet stadion pošto se nalazi u blizini groblja...
O taktičkim mahinacijama velikog stručnjaka možda neki drugi put...
uglavnom, dok se ta garnitura nešto pita mene na njihovim tekmama neće biti, možda da se pokoja pogleda na tv-u bez velike sekirancije.
Samim tim, ni sav ovaj cirksu oko ko fol ostavki me nije previše uzbudio a ishod te priče me nije iznenadio
User avatar
Edin H.
Posts: 46992
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#164

Post by Edin H. »

Blaz Sliskovi odlucio ostati za kormilom reprezentacije BiH

Ostavka nije bila samo farsa nego moralni cin

Blaz Sliskovic ce ostati selektor nogometne reprezentacije BiH. Nakon nekoliko dana medijske sutnje tokom koje se, dvije sedmice uoci priprema za meceve sa Moldavijom i Grckom, pocelo nagadjati o tome sta ce biti s drzavnim timom i njegovim vodjom, Baka je na jucerasnjoj konferenciji za novinare konacno saopstio svoju odluku.

(Ne)rjesivi problemi

- Imao sam vremena za razmisljanje, zbog cega nisam izlazio u javnost. Mislim da je ispravno ovo sto cu reci. Nije da cu ispostovati odluku Izvrsnog odbora NSBiH, nego smatram da trebam ostati selektor iz vise razloga. U trenutku kada sam rekao da odlazim, bio sam iskren. Nije to bila farsa vec sam, jednostavno, razmisljao o neispunjenom obecanju da cemo iz dva meca osvojiti sest bodova. To je bio moralni cin - rekao je na pocetku izlaganja Sliskovic. On je nastavio monolog tvrdnjom da, ipak, nije promijenio misljenje.
- Ne kazem da sada mislim drugacije nego onda, ali sam, odmjeravajuci pozitivne i negativne strane, zakljucio da je ovih prvih mnogo vise. Ne kazem da sam napravio veliki uspjeh, ali smatram da imam neke zasluge u napretku reprezentacije. Problemi koje imamo nisu nerjesivi. Iako sam svojim odlaskom zelio otvoriti prostor nekome drugom da ih rjesava, zakljucio sam da ipak imam snage sam se izboriti s njima - nastavio je Sliskovic.
Na pitanje da li nam je prica o ostavkama uopce trebala i da li ce poremetiti stanje i odnose unutar reprezentacije, on je rekao:

Bez skrivenih namjera

- Vec sam rekao da ovo nisam ucinio sa skrivenom namjerom. Dvadeset minuta prije pocetka ove konferencije nisam znao sta cu vam reci. To sam odlucio pet minuta uoci dolaska. A, prema izjavama igraca koje sam cuo i vidio nakon meca, tu nije bilo nicega sto bi poremetilo nase odnose. Nakon sto sam rekao da zelim otici iz reprezentacije, dobio sam mnogo njihovih poruka podrske, sto pokazuje da imaju zelje da nastave istim zarom. Imam dobru ekipu i pametne i karakterne momke. Madjarska je bila los dan, vjerujem da cemo, uz odredjene promjene, od Moldavije i Grcke krenuti s boljim rezultatima. I dalje vjerujem fudbalerima. Necu sada nista obecavati. Nakon Moldavije i Grcke, bit ce dovoljno vremena i za razmisljanja i za analize - naglasio je selektor.

Reakcija na Barbarezove i Musiceve rijeci

Mada je rekao da misli da igraci nakon Madjarske nisu davali izjave koje bi mogle nastetiti odnosima u selekciji, Sliskovic se ipak dotakao nekih njihovih rijeci. Tako je prokomentirao izjavu Sergeja Barbareza da ne igra za trenere nego za reprezentaciju, te rijeci Vedina Musica da nije mogao dobro igrati na poziciji na kojoj nikada ranije nije bio.
- Ako neko kaze da igra za reprezentaciju, a ne za trenere, ja mu samo mogu reci da sve sto radim, radim i zbog fudbalera, sa kojima dijelim zajednicku zelju za uspjehom. Kada neko kaze da je prvi put igrao na nekoj poziciji, ja cu mu odgovoriti kontrapitanjem. Zasto taj igrac nije rekao da nijednom nije uklizao protivnickom fudbaleru? I ja sam bio fudbaler, ali razlika izmedju ondasnjeg mene i ovih sadasnjih je u tome sto ja nikada nisam zloupotrijebio trenera niti bilo koga drugog za svoj racun. Niti sam se isticao u pobjedama niti sam bjezao u porazima - tvrdi Sliskovic.

O nasim strucnjacima

Selektor nije mogao odoljeti a da ne spomene i nase strucnjake koji rade u inozemstvu, a koje su, kako misli Sliskovic, mnogi zeljeli ustoliciti kao njegovog nasljednika.
- Sigurno je da medju njima ima trenera koji bi napravili pozitivan sok u reprezentaciji i odveli tim ka novim uspjesima. Nisam ja tu jedini. Medjutim, svi ti kandidati koji su jedva cekali da odem, neka se prvo dokazu u svojim klubovima, u kojima ne mogu izdrzati ni mjesec a da ih ne otjeraju. Mene niko ne tjera. Iz Hajduka sam otisao kada sam bio prvak, u Zrinjskom me niko ne dira, a u reprezentaciji sam sest godina. Mogao sam i ja otici u inozemstvo, gdje bih vise zaradjivao. Ipak, nisam, jer bi mi najveca zarada bila da napravim uspjeh s ovim timom. A i da sam otisao, ne bih, kao ovi nasi strucnjaci iz inozemstva, dijelio lekcije ljudima koji su tu od zavrsetka rata.

O nacionalizmu

U opsirnoj ispovijesti pred novinarima, koja je trajala 40 minuta, Baka se dotaknuo mnogih tema. Kao razlog za ostanak naveo je i to da ne zeli da sacica ljudi likuje zbog njegovog odlaska.
- To su oni kojima smeta sto u ekipi igra sedam Hrvata. Neko bi volio da napravimo jednonacionalni tim, nije vazno da li bosnjacki, hrvatski ili srpski. Smeta im sto sva tri naroda igraju, a ja ih necu brojati. Recimo, novinar ''Dnevnog avaza'' Tanovic, sa kojim sam u izuzetno dobrim i prijateljskim odnosima, iz Teherana je napisao izjavu da moja noga vise nece krociti tamo. Tu nije bilo zle namjere, to je bio i moj i stav svih fudbalera, ali je igrom slucaja recenica bila iz mojih usta. Ta izjava, koja se odnosila iskljucivo na organizacione probleme, muke s putovanjima i smjestajem, bez obzira na to koliko bila bezazlena, naisla je na negativan odjek, jer su neki ljudi odmah u meni vidjeli nacionalistu koji ima nesto protiv Irana - rekao je Sliskovic.

O medijima

Dobar dio konferencije pricalo se i o medijima i njihovom utjecaju na reprezentaciju i formiranje stava javnosti.
- Mozete me uzeti kao onog ko krivi medije za sve, ali okrenuli ste se pogresno. Jedino ja izadjem pred javnost nakon poraza i priznam svoje greske. Mogao sam i ja kriviti sve osim sebe, ali nisam. Kada se pobjedjuje, mnogi sebi pripisuju zasluge, trce da daju izjave, a kada se izgubi, nema nikoga od njih. Mislim da mnoge stvari koje radite nisu korektne. Sta da mislim kada na teletekstu vidim imena mojih mogucih nasljednika, a NSBiH se jos uopce nije bio ni oglasio o mom odlasku? Svojim sam gestom zelio prepustiti mjesto onima koji bi ekipu vratili u devedesete godine, ali, ipak, necu. Zelim pomrsiti racune medijima koji su vec poceli birati novog selektora.
Neka znaju da imaju posla sa Hercegovcem koji, bez obzira na to kako izgleda, zna da razmislja. Ili, kako ocekujete da reagiram kada u nekim novinama citam da sam kockar, da trcim za zenama, da sam pretukao pomocnika u Zrinjskom jer mi nije posudio novac...? Kritike prihvatam, ali se lazi i uvreda zgrazavam i sa takvim novinarima ne mogu imati dobar odnos.

Spisak u ponedjeljak ili utorak

Nakon sto je razrijesio dilemu o odlasku ili ostanku u reprezentaciji, Sliskovicev prvi zadatak je da sacini spisak kandidata za meceve protiv Moldavije u Kisnjevu (7. oktobar) i Grcke u Zenici (11. oktobar). Spisak ce biti objavljen pocetkom sljedece sedmice, u ponedjeljak ili utorak, sedam dana prije pocetka priprema za
ova dva meca.


Al' im ga suknu Baka :-)
car-x
Posts: 3483
Joined: 14/06/2002 00:00
Location: Dunaj
Contact:

#165

Post by car-x »

Edin H. wrote: O nasim strucnjacima

Selektor nije mogao odoljeti a da ne spomene i nase strucnjake koji rade u inozemstvu, a koje su, kako misli Sliskovic, mnogi zeljeli ustoliciti kao njegovog nasljednika.
- Sigurno je da medju njima ima trenera koji bi napravili pozitivan sok u reprezentaciji i odveli tim ka novim uspjesima. Nisam ja tu jedini. Medjutim, svi ti kandidati koji su jedva cekali da odem, neka se prvo dokazu u svojim klubovima, u kojima ne mogu izdrzati ni mjesec a da ih ne otjeraju. Mene niko ne tjera. Iz Hajduka sam otisao kada sam bio prvak, u Zrinjskom me niko ne dira, a u reprezentaciji sam sest godina. Mogao sam i ja otici u inozemstvo, gdje bih vise zaradjivao. Ipak, nisam, jer bi mi najveca zarada bila da napravim uspjeh s ovim timom. A i da sam otisao, ne bih, kao ovi nasi strucnjaci iz inozemstva, dijelio lekcije ljudima koji su tu od zavrsetka rata.
steta sto nema smajlija koji povraca..
Chicha Chvorak
Posts: 55
Joined: 20/08/2006 12:13

#166

Post by Chicha Chvorak »

Steta sto bradati ustasa ne ode.
Onda bi se reprezentacija BiH bez problema plasirala na EP i tamo imala jednu od glavnih uloga.Al ovaj nas koci :-)
User avatar
pape
Posts: 6833
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#167

Post by pape »

Chicha Chvorak wrote:Steta sto bradati ustasa ne ode.
Onda bi se reprezentacija BiH bez problema plasirala na EP i tamo imala jednu od glavnih uloga.Al ovaj nas koci :-)
:D Mislim da bi ga trebalo integrisati, .... :zzzz:
zzzzz
Posts: 2053
Joined: 27/05/2004 22:30

#168

Post by zzzzz »

Edin H. wrote: Ili, kako ocekujete da reagiram kada u nekim novinama citam da sam kockar, da trcim za zenama, da sam pretukao pomocnika u Zrinjskom jer mi nije posudio novac...? Kritike prihvatam, ali se lazi i uvreda zgrazavam i sa takvim novinarima ne mogu imati dobar odnos.
Da mi je znati sta su ovdje slagali :? (ovo za posudjivanje love ne znam a sve ostalo je tacno)

Najjadnije je sto se skriva iz svoje nacionalnosti pa pricom o ugrozenosti pokusava skrenuti paznju sa svojih neuspjeha.
Post Reply