Hrvatska:Japan

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

-=DoMaGoJ=-
Posts: 91
Joined: 11/12/2004 02:45

#26

Post by -=DoMaGoJ=- »

Rekao sam da će Japan dobiti Brazil u nekoj drugoj galaksiji, baš zato jer smatram drugu momčad Brazila jednakom prvoj, ako ne i boljom.

Biti će gadno protiv "Hrvatske B" ekipe, ali imam vjere u naše igrače. Dobro je što se igra u 21 sat, pa će biti svježe. Također, na stadionu će nas biti sigurno barem 60% naših, jer u samom Stuttgartu živi oko 40 000 Hrvata. Ako prođemo dalje popiti ćemo svu pivu što je imaju tamo! Jedva čekam četvrtak i put za Stuttgart. :-D
-=DoMaGoJ=-
Posts: 91
Joined: 11/12/2004 02:45

#27

Post by -=DoMaGoJ=- »

Da Japan slučajno i pobijedi Brazil (lol slušaj mene), ako Hrvatska pobijedi Australce ionako ide dalje.

A to da će Brazil pustiti radi Zica mogu samo ovo reći: :D :D :D
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#28

Post by manijak1 »

:oops: :D Ja mogu kazati samo jedno a to je .......da je Srna promašio kazneni udarac koji .......otvara Australcima .......vrata osmine finala :oops: :D
-=DoMaGoJ=-
Posts: 91
Joined: 11/12/2004 02:45

#29

Post by -=DoMaGoJ=- »

Da smo i dobili Japan sa 1:0, opet bi radi gol razlike (mi bi imali 1-1, a Australci 3-3-) trebali pobijediti Australiju, tak da je svejedno. Opet vjerujem da je Srna zabio jedanaesterac, zabili bi još Japanu barem jedan gol.
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#30

Post by manijak1 »

Poštovano štovani Domagoje :D ja Vam kao svaki dobar komšo :D i sused( ono kak vele Zagorci :D ) i susjed želim sreću u nakani da prođete prvi stepen i stupanj takmičenja :D ali moram reći :oops: da mi je ovo prvenstvo ipak ......tako prazno bez učešća moje selekcije/vrste :bih: :bih: :D tako da se puno ne sekiram dok gledam ( moram priznati da sam se radovao Argentini i Holandiji :oops:) ........utakmice tj. susrete tj. oglede i tako to :oops: :D kako god bilo ......treba zabiti loptu u mrežu :oops: i sačuvati vlastitu :oops: :D .
JBT........večeras je u Mostaru sparno...... :D :D omorina omara .....obara .......beduine :D :D i ine žitelje ......grada na Neretvi :oops: :D .
-=DoMaGoJ=-
Posts: 91
Joined: 11/12/2004 02:45

#31

Post by -=DoMaGoJ=- »

Ajd ako bude sreće kvalificirati ćete se na Euro 2012 u Hrvatskoj i Mađarskoj, pa neće morati potegnuti daleko da bodrite svoje. 8-)
semso poplava
Posts: 294
Joined: 15/04/2006 00:35
Location: Tunguzija

#32

Post by semso poplava »

Hvala stari takodje i vama iskrene cestitke :P

safete moze li vako??
Post Reply